PlusLiga 2019/2020 - 17 kolejka -25-27.01.2020r.

Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 17 kolejka -25-27.01.2020r.

Post autor: Szary Wilk »

Najlepsze jest to, że tam trzeba wymienić prawie całą kadrę :D Niektórych można zostawić jako rezerwowych, zapychaczy, ale generalnie tutaj potrzeba wymiany większości zawodników. Na pewno z szóstkowych wszystkich, poza ewentualnie Perrym i Lemańskim, ich można dostosować. Reszta - no cóż, trzeba usunąć, naściągali szrotu i każdy wiedział, że tak będzie, poza nimi samymi.


Jak to mówił Igła "drużyna ambitnych walczaków", a jest zbieranina szrotu za spory hajs, który najlepsze lata ma za sobą. Bo tak jest w przypadku Marechala,Bartmana,Buszka,Shojiego,Kosoka. Do tego pięknie pasują przeciętniacy, tacy jak: Komenda,Krulicki,Mariański,Rousseaux.

Żeby tego było mało, ściągnęli jeszcze 37 letniego Akhrema, który ostatnie dwa lata zagrał meczów do policzenia na palcach jednej ręki :D Kabaret
Adi90
Posty: 75
Rejestracja: 1 paź 2014, o 13:55
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 17 kolejka -25-27.01.2020r.

Post autor: Adi90 »

Zostawić tego samego Perry'ego, co przyjmuje zagrywki po 50 km/h w maliny? Można się znęcać nad Gruszką (fakt, że jak ustawienie przyjmujących przy zdrowym Bartmanie i Lemanie, Marechal-Buszek było optymalne, tak ten zamieszał), ale co ma zrobić trener jak super libero (podobno takim jest Perry, dla mnie to cieć dużo gorszy od juniora ze Skry, po którym wszyscy jeżdżą) przyjmuje jakieś balony po trybunach, a Komenda (reprezentacyjny rozgrywający) czy Shoji nie potrafią wystawić porządnej piłki. Kwintesencją była wystawa Shojiego na wysokości siatki na krótkiej do Krulickiego, przy perfekcyjnym przyjęciu. Kadziewicz się dziwił, że Bartman ma lepszą skuteczność na wysokich piłkach niż "rozegranych". Przynajmniej jak dostawał świecę to mógł się do niej ustawić, a przy rozegranej piłce walczył, aby mu bark nie wyskoczył bo szukał piłek zza głowy. Zresztą przy takiej grze obu libero bo Mariański był też tragiczny, niestabilnym przyjęciu oraz rozgrywających na poziomie ligi szkolnej, drużyna jest uzależniona od Zbyszka, który jak ma gorszy dzień (zdarza się) to niestety Resovia dostaje mocne bęcki.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PlusLiga 2019/2020 - 17 kolejka -25-27.01.2020r.

Post autor: leeon »

Aż zachciało mi się sprawdzać staty przyjęcia na stronie pls. Zobaczyłem że no 1 jest Orczyk :]
kuba94
Posty: 47
Rejestracja: 22 lis 2019, o 09:11

Re: PlusLiga 2019/2020 - 17 kolejka -25-27.01.2020r.

Post autor: kuba94 »

No i co się dziwisz? Kolega Son by Ci napisał, że to przecież najlepszy przyjmujący ligi, bo tak wskazuje statystyka :]
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 17 kolejka -25-27.01.2020r.

Post autor: Szampon093 »

Ładnie zagrali przeciwko trenerowi Rzeszowianie. Dziś czy kiedy informacja na temat trenera?
Czekamy na konferencje?
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 17 kolejka -25-27.01.2020r.

Post autor: Aquino »

https://nowiny24.pl/siatkarze-asseco-re ... 2-14741490.

Według tego artykułu zmiany trenera nie będzie.
Vader
Posty: 36
Rejestracja: 17 gru 2019, o 22:46
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 17 kolejka -25-27.01.2020r.

Post autor: Vader »

pietrus72 pisze:skrowiec - a co może chcesz żeby Skra wygrywała non stop ,bo tak se życzysz ...być szczęsliwy i wymarzone ego...być na 1 miejscu itd....
..
A tam od razu 1 miejsce. Wedle twoich typowań, Skra byłaby nad strefą spadkową, z zaledwie 3 zwycięstwami, z Lubinem, Bydgoszczą i Resovią. Jeszcze można by przełknąć te typowania, bo to tylko typy, ale akcentowanie w większości postów jaka to Skra jest słaba może być irytujące dla jej kibiców.
Pierwszy lepszy przykład:
pietrus72 pisze: Ekipa Prygla będzie za wszelką cenę podtrzymać serię zwycięstw domowych ze Skrą,goście mimo że wracają do czołówki ,wciąż rażą swoimi błędami czy formą w każdej ligowej potyczce
Swoją drogą to jest ciekawe. Skra razi błędami w każdym meczu, a ma tyle samo punktów co nieomylna ZAKSA, grająca najpiękniej i najskuteczniej (A przynajmniej to wynika z typów pietrus72, wedle których Zaksa nie straciłaby nawet punktu w dotychczasowych rozgrywkach).
zaksofanka13
Posty: 3
Rejestracja: 26 sty 2020, o 12:33
Płeć: K

Re: PlusLiga 2019/2020 - 17 kolejka -25-27.01.2020r.

Post autor: zaksofanka13 »

Żal było patrzeć na Resovię we wczorajszym meczu, ale tak się kończy jak Prezes uważa ze jako dobry libero zna się lepiej na montowaniu drużyny niż trener. Brawo Igła, proponuję jeszcze jedną " 6" kupić, ech szkoda okno transferowe zamkniete :D
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 17 kolejka -25-27.01.2020r.

Post autor: drukjul »

Aquino pisze:https://nowiny24.pl/siatkarze-asseco-re ... -14741490.

Według tego artykułu zmiany trenera nie będzie.
Jak to mówią upór to brzydka strona wytrwałości....Ale, że Igła nie chce wdrożyć nawet żadnego "planu naprawczego"?

Po poprzednich sternikach w klubowym sejfie na pewno niejeden taki plan naprawczy został, więc teraz powinien być jak znalazł. Przełożyć tylko w nowy segregator, trzymać w okładce, nie giąć, nie niszczyć, pięć lat jeszcze będzie służył. Taką mam koncepcję :]
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1776
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: PlusLiga 2019/2020 - 17 kolejka -25-27.01.2020r.

Post autor: hardy »

Ignaczak powinien wywalić te pseudogwiazdy i pościągać do klubu walczaków takich jak: Dobrowolski, Perłowski, Schöps
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: PlusLiga 2019/2020 - 17 kolejka -25-27.01.2020r.

Post autor: skrowiec »

Vader pisze:
pietrus72 pisze:skrowiec - a co może chcesz żeby Skra wygrywała non stop ,bo tak se życzysz ...być szczęsliwy i wymarzone ego...być na 1 miejscu itd....
..
A tam od razu 1 miejsce. Wedle twoich typowań, Skra byłaby nad strefą spadkową, z zaledwie 3 zwycięstwami, z Lubinem, Bydgoszczą i Resovią. Jeszcze można by przełknąć te typowania, bo to tylko typy, ale akcentowanie w większości postów jaka to Skra jest słaba może być irytujące dla jej kibiców.
Pierwszy lepszy przykład:
pietrus72 pisze: Ekipa Prygla będzie za wszelką cenę podtrzymać serię zwycięstw domowych ze Skrą,goście mimo że wracają do czołówki ,wciąż rażą swoimi błędami czy formą w każdej ligowej potyczce
Swoją drogą to jest ciekawe. Skra razi błędami w każdym meczu, a ma tyle samo punktów co nieomylna ZAKSA, grająca najpiękniej i najskuteczniej (A przynajmniej to wynika z typów pietrus72, wedle których Zaksa nie straciłaby nawet punktu w dotychczasowych rozgrywkach).
Bardzo dobrze i w punku ujęte. Ciągle mu o tym pisze ale on jakos albo tego nie rozumie albo takiego udaje...
plukotje
Posty: 43
Rejestracja: 26 gru 2019, o 15:21
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 17 kolejka -25-27.01.2020r.

Post autor: plukotje »

Na stronie nowe informacje o planach terminarza na kolejny sezon
alcio333
Posty: 112
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:47
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 17 kolejka -25-27.01.2020r.

Post autor: alcio333 »

Przeklejam najważniejszy fragment:
Przede wszystkim sezon zainauguruje mecz o Superpuchar Polski (19 września 2020 roku). Pierwsza kolejka planowana jest od piątku do poniedziałku (25-28 września). Tylko raz, tuż przed Bożym Narodzeniem, odbędzie się kolejka w środku tygodnia. Aż do końca fazy zasadniczej mecze rozgrywane będą tylko w weekendy. To oznacza, że wszystkie mecze sezonu zasadniczego transmitować będzie na żywo Telewizja Polsat, a kibicom dużo łatwiej będzie o znalezienie czasu na wyjazdy za swoimi ukochanymi drużynami.

Dodatkową zmianą jest rozbudowana formuły fazy play-off, mecze ćwierćfinałowe będą grane do dwóch zwycięstw, ale już walka w półfinale i wielkim finale, do trzech zwycięstw. Zgodnie z projektem, sezon ligowy (przy pięciomeczowym finale) może najpóźniej zakończyć się 15 maja (termin może ulec zmianie także ze względu na grę polskich ekip w decydujących meczach fazy play-off europejskich pucharów).
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 17 kolejka -25-27.01.2020r.

Post autor: johnnyrotten »

hardy pisze:Ignaczak powinien wywalić te pseudogwiazdy i pościągać do klubu walczaków takich jak: Dobrowolski, Perłowski, Schöps
Żarty żartami, ale jak już kiedyś pisałem o Resovii - to są syte koty. Tam nie ma na kim budować drużyny, nie ma nawet kilku młodych. Lemański to właściwie jedyny gracz, bo Perry ze względu na paszport może być kłopotem, a Komenda - jak widać - nie ma zaufania od trenera. I co teraz? Marechal, Bartman, Buszek, Możdżonek, Kosok, Schulz - adieu. Ich nie powinno być w ogóle w tym sezonie.

Jaki byłby problem dla klubu z takim budżetem zatrudnić w ramach oszczędności i odmładzania zespołu paru głodnych wilków typu Halaba, Gruszczyński, Janusz/Tavares? Zobaczcie, że Fronckowiak w Lubinie ma paru perspektywicznych siatkarzy - tych dwóch, których wymieniłem, a także obu atakujących oraz Lipińskiego. A Resovia ma tylko Lemana. Nie było płynnego odmłodzenia kadry i jest teraz żaba do połknięcia.

Ale zobaczcie - z Gdańska tym graczom nie bardzo się opłaca odchodzić ze względu na miejsce do życia, trenera z ręką do młodych i wyższe miejsce w tabeli, więc Sovia i z ich ściągnięciem mogłaby mieć problem, więc musiałaby (jak zwykle zapewne) przepłacić. Jednak wyciągnięcie Sterna od przyszłego sezonu w miejsce dwóch wypalonych gwiazdorów raczej już byłoby jak najbardziej możliwe.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 17 kolejka -25-27.01.2020r.

Post autor: Skrzypek »

Szampon093 pisze:Ładnie zagrali przeciwko trenerowi Rzeszowianie. Dziś czy kiedy informacja na temat trenera?
Czekamy na konferencje?
Nie będzie zwolnienia. Góral nie chce ponosić kolejnych kosztów. Krążą plotki, że ma zamiar wycofać się ze sponsoringu po sezonie lub znacząco, ale to naprawdę znacząco ograniczyć swój wkład finansowy.
plukotje
Posty: 43
Rejestracja: 26 gru 2019, o 15:21
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 17 kolejka -25-27.01.2020r.

Post autor: plukotje »

Ta, te plotki są co roku. Nie siać fermentu takim badziewiem
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 17 kolejka -25-27.01.2020r.

Post autor: johnnyrotten »

plukotje pisze:Ta, te plotki są co roku. Nie siać fermentu takim badziewiem
Wiecznie nie będzie pompowania kasy, jeśli nie idą za nią wyniki. To, że pieniądze są nieracjonalnie wydawane - to inna para kaloszy, ale czara goryczy po kolejnym sezonie bez play-off może się przelać i eldorado dla spasionych kotów się skończy. Nieważne, że miskę zabiera ten, który je wcześniej zagłaskał. To i tak bardzo cierpliwy człowiek. W Gdyni sponsorowani przez Asseco koszykarze też przez parę sezonów grali polskim składem po wycofaniu się Prokomu i dopiero niedawno zaczęli znów walczyć o wyższe cele, więc nie przesądzałbym, że to plotki.
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 17 kolejka -25-27.01.2020r.

Post autor: Son »

Ja jestem zwykłym kibicem, pewnie jak większość tu i nie śledziłem losów ligi argentyńskiej, ani innej ligi południowo chińskiej. Nie oglądałem spotkań i tak dalej. Ale zakładam, ze fachowcy w Rzeszowie powinni to robić, bo za to im płaca. Czym sugerowali się ściągając tragicznego Bartmana? Rozumiem, ze tam był Agamezem za najlepszych lat i nikt nie wiedział, ze w tym roku akurat tak będzie cieniowal. Hoag w Perugii nie grał praktycznie wcale. Marechal to nie wiem nawet gdzie grał. Są to nazwiska, które nie grały ostatnio za dobrze i dużo, a oczekuje się od nich nie wiadomo czego.
Zaksa na maksa
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 17 kolejka -25-27.01.2020r.

Post autor: drukjul »

Son pisze:Ja jestem zwykłym kibicem, pewnie jak większość tu i nie śledziłem losów ligi argentyńskiej, ani innej ligi południowo chińskiej. Nie oglądałem spotkań i tak dalej. Ale zakładam, ze fachowcy w Rzeszowie powinni to robić, bo za to im płaca. Czym sugerowali się ściągając tragicznego Bartmana? Rozumiem, ze tam był Agamezem za najlepszych lat i nikt nie wiedział, ze w tym roku akurat tak będzie cieniowal. Hoag w Perugii nie grał praktycznie wcale. Marechal to nie wiem nawet gdzie grał. Są to nazwiska, które nie grały ostatnio za dobrze i dużo, a oczekuje się od nich nie wiadomo czego.
Gdybyś był jeszcze takim minimalistą w odniesieniu do wszystkich zespołów i klubów. ;)

Doszło do tego, że już Papa Drzyzga w dzisiejszej "Prawdzie siatki" powołał się na Twoją wczorajszą wypowiedź o punktach i wskazał Cię imiennie palcem, jako kibica Resovii -zawodowego optymistę, któremu dziś wystarcza byle co :]

Co zaś do personaliów, to Zibi Bartman w Argentynie miał bardzo dobry sezon 2017-18, gdzie wraz ze swoim zespołem sięgnął po mistrzostwo i dodatkowo indywidualnie został wybrany MVP finałów ligi. Poprzedni, ostatni sezon w lidze argentyńskie dla odmiany był dla Bartmana bardzo słaby, ale akurat do Zibiego i Lemana miałbym najmniejsze pretensje o to co się w Resovii aktualnie dzieje, bo to jedyni dwaj siatkarze, którzy trzymają w tym momencie jakiś poziom. Do tego widać gołym okiem, że akurat Zibiemu nie wszystko dynda się i majda jak jego niektórym kolegom z boiska, tylko chłopakowi autentycznie ciągle jeszcze zależy.

Co zaś do motywacji i jej roli w sporcie, to taki Nicholas Hoag, o którego występach w Resovii rzeczywiście trudno coś dobrego powiedzieć, ledwo dwa tygodnie w reprezentacji wchodząc z ławki przy stanie 0:2 można śmiało powiedzieć, że odwrócił mecz Kanady z Kubą w kwalifikacjach olimpijskich, bo miał bardzo duży wkład w to, że zawodnicy spod spod znaku Klonowego Liścia wygrali kolejne trzy sety i mogli świętować to że pojadą na Igrzyska w Tokio, więc też nie wpadajmy w przesadyzm, że nie można oczekiwać od Hoaga juniora znacznie więcej, w meczu ligowym dajmy na to z takim Lubinem. Należy, a nawet trzeba. Precz z minimalizmem!!! Bądźmy realistami - żądajmy niemożliwego. :D
Ostatnio zmieniony 27 sty 2020, o 18:09 przez drukjul, łącznie zmieniany 1 raz.
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 17 kolejka -25-27.01.2020r.

Post autor: Aquino »

Jestem naprawdę pod dużym wrażeniem Faryny. Ten i poprzedni sezon bardzo dobry .W statystykach efektywności bardzo wysoko. Z resztą w tamtym sezonie też był w czubie ligi. Widziałbym go w Zawierciu albo Katowicach czy Olsztynie jako pierwszą strzelbę ewentualnie jako drugi atakujący w klubach z Top 4 też by się sprawdził. No może oprócz Skry bo tam jest Wlazły.
Kauchuck
Posty: 429
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 20:03
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: PlusLiga 2019/2020 - 17 kolejka -25-27.01.2020r.

Post autor: Kauchuck »

Aquino pisze:Jestem naprawdę pod dużym wrażeniem Faryny. Ten i poprzedni sezon bardzo dobry .W statystykach efektywności bardzo wysoko. Z resztą w tamtym sezonie też był w czubie ligi. Widziałbym go w Zawierciu albo Katowicach czy Olsztynie jako pierwszą strzelbę ewentualnie jako drugi atakujący w klubach z Top 4 też by się sprawdził. No może oprócz Skry bo tam jest Wlazły.
A ja pod dużym wrażeniem gry całego zespołu z Będzina. Ograli ZAKSę, Zawiercie, a dzisiaj zanosi się na kolejne.
Będzin bez Sandersa i Fayaziego lepszy niż Będzin z nimi? Kto by pomyślał :)
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: PlusLiga 2019/2020 - 17 kolejka -25-27.01.2020r.

Post autor: bono »

Co ten Bedzin gra? :o
nie ma już nic... :<
kanimo

Re: PlusLiga 2019/2020 - 17 kolejka -25-27.01.2020r.

Post autor: kanimo »

Aquino pisze:Jestem naprawdę pod dużym wrażeniem Faryny. Ten i poprzedni sezon bardzo dobry .W statystykach efektywności bardzo wysoko. Z resztą w tamtym sezonie też był w czubie ligi. Widziałbym go w Zawierciu albo Katowicach czy Olsztynie jako pierwszą strzelbę ewentualnie jako drugi atakujący w klubach z Top 4 też by się sprawdził. No może oprócz Skry bo tam jest Wlazły.

Niom. Ladnie sie pokazywal jako mlodziezowiec w Radomiu. Min. w Mlodej Lidze mozna bylo go obejrzec.
Nie uwierzyli w niego, to teraz im pokazuje. ;)
Zreszta o ile dobrze pamiatam to grali w Czarnych z... Firlejem. :D

Oj ciesze sie, bo jednak ciagle wierze w Bednaruka. A poczatek mial trudny. Duzo wyjazdow, mocne ekipy na dzien dobry. Do tego nieobecnosc/brak formy potencjalnego lidera, jakies dziwne problemy z drugim gwiazdorem (pewnie finanse-nikt gosciom nie wytlumaczyl ze pieniazki beda ale pozniej ;)
A teraz zespol gra bez gwiazd i gra fajnie. Odbili sie od dna.
Ostatnio zmieniony 27 sty 2020, o 18:41 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 17 kolejka -25-27.01.2020r.

Post autor: Son »

Nie wiem jaki jest poziom ligi argentyńskiej, ale jak w kmś 2017 Ciudad bolivar zajął ostatnie miejsce w grupie przegrywając z Chińczykami to tak sobie, pamietam ze byli tragiczni. Wiec MVP Bartmana traktowałbym z dystansem. To, ze ktoś grał w NBA, potem był MVP ligi niemieckiej u wrócił do NBA nie znaczy, ze będzie wymiatal (takie luźne porównanie). Jednak te staty Zibiego najlepsze nie są. Fajnie, ze się stara, czy jak to zostało określone „zależy mu”, ale umiejętności już nie starcza. Zdaje się, ze na wysokiej wypadł w statkach najsłabiej. A Hoag i juniorzy kubańscy to jednak nie Trefle, Zaksy i Warszawy, a zreszta... każdy może widzieć to jak chce ;)
Zaksa na maksa
sal
Posty: 278
Rejestracja: 17 gru 2009, o 21:37
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 17 kolejka -25-27.01.2020r.

Post autor: sal »

skrowiec pisze:
Vader pisze:
pietrus72 pisze:skrowiec - a co może chcesz żeby Skra wygrywała non stop ,bo tak se życzysz ...być szczęsliwy i wymarzone ego...być na 1 miejscu itd....
..
A tam od razu 1 miejsce. Wedle twoich typowań, Skra byłaby nad strefą spadkową, z zaledwie 3 zwycięstwami, z Lubinem, Bydgoszczą i Resovią. Jeszcze można by przełknąć te typowania, bo to tylko typy, ale akcentowanie w większości postów jaka to Skra jest słaba może być irytujące dla jej kibiców.
Pierwszy lepszy przykład:
pietrus72 pisze: Ekipa Prygla będzie za wszelką cenę podtrzymać serię zwycięstw domowych ze Skrą,goście mimo że wracają do czołówki ,wciąż rażą swoimi błędami czy formą w każdej ligowej potyczce
Swoją drogą to jest ciekawe. Skra razi błędami w każdym meczu, a ma tyle samo punktów co nieomylna ZAKSA, grająca najpiękniej i najskuteczniej (A przynajmniej to wynika z typów pietrus72, wedle których Zaksa nie straciłaby nawet punktu w dotychczasowych rozgrywkach).
Bardzo dobrze i w punku ujęte. Ciągle mu o tym pisze ale on jakos albo tego nie rozumie albo takiego udaje...
Jedziecie po nim ale on przynajmniej ma odwagę przed meczem podzielić się swoimi typami i jakoś je tam uzasadnić.Wy nie macie do tego jaj i tylko krytykujecie i się wymądrzacie po fakcie.Miejcie na tyle odwagi i podzielcie się swoimi typami i wtedy możecie podyskutować.Obrażanie się na kogoś za to,że nie typuje waszej ulubionej drużyny na zwcyięzce jest po prostu dziecinne.
kanimo

Re: PlusLiga 2019/2020 - 17 kolejka -25-27.01.2020r.

Post autor: kanimo »

Bez przesady. Troche na zmiane rozne osoby te watki zakladaly od paru lub wiecej lat. Po prostu trzeba miec na to faze i troche czasu, czesc z uczestnikow juz to robila.
Pietrus sie bawi teraz, nich sie bawi. Jest korzysc publiczna? Jest. Niech zaklada. Ale z typowaniem to zawsze mozna wpasc. Czasem ludzie wypomna, czasem nie. Jest ryzyko, jest zabawa. Nikt nikomu gloy nie ucina, zycia nie rujnuje. Troche dystansu.
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 17 kolejka -25-27.01.2020r.

Post autor: Son »

Nie wiem jak wy, ale ja mam wrażenie, ze odkąd jest Spider, Będzin to zupełnie inna drużyna.
Skrzydłowi wyglądają znacznie lepiej. Największy progres w grze chyba Sossenheimer. Był fatalny na początku, ale już w meczu z Zaksa złego słowa nie mogłem o nim powiedzieć.
Zaksa na maksa
kanimo

Re: PlusLiga 2019/2020 - 17 kolejka -25-27.01.2020r.

Post autor: kanimo »

Jego rodak w Gdansku tez pokazal sie dopiero w koncowce poprzedniego sezonu. Moze czas potrzebny na adaptacje taki jest?
Szczegolnie, ze byly w koncu 2 zmiany personalne w trakcie, min sypacz.

Co do papy i jego komentarza-nie sledze I ligi, ale on tez raczej nie. Warto sprawdzic jego staty, zanim sie powie, ze nie byl liderem. W mlodziezowym zespole Czarnych tym liderem byl, akurat to ogladalam. A ze nikomu nie wpadl wystarczajaco w oko w PL albo i potrzebowal wiecej czasu na uwierzenia, ze poziom na PL ma to zgoda.
Owszem zawodnik drugiego planu, ale pokazujacy sie ciekawie juz poprzednio.
Ostatnio zmieniony 27 sty 2020, o 19:08 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PlusLiga 2019/2020 - 17 kolejka -25-27.01.2020r.

Post autor: drukjul »

Kauchuck pisze:
Będzin bez Sandersa i Fayaziego lepszy niż Będzin z nimi? Kto by pomyślał :)
Aktualna sytuacja w lidze jest w ogóle super-dziwna, bo mamy czerozespołową ligową czołówkę, a następnie w tabeli aż osiem drużyn Trefl, GKS, Zawiercie, Olsztyn, Suwałki, Radom, Rzeszów, które w ostatnim czasie częściej przegrywały niż wygrywały. Dodatkowo przynajmniej kilka zespołów z tej grupy - Olsztyn, Radom, Rzeszów, Zawiercie można śmiało powiedzieć, że znajdują się od dłuższego czasu w wyraźnym kryzysie i bardzo męczą się ze swoją grą.

Wreszcie na miejscu 12 jest Lubin, a na 13 Będzin - które są na wznoszącej fali. Pytanie wiec, na ile ten flow Będzina, czy Lubina to wyraźnie lepsza niż do tej pory forma tych zespołów-dotychczasowych ligowych outsiderów, czy też w większym stopniu wynik tego, że zespoły środka tabeli (bo nawet Trefl ma po kontuzji Halaby słabą serię) nie trzymają dobrego poziomu?
Son pisze:. A Hoag i juniorzy kubańscy to jednak nie Trefle, Zaksy i Warszawy, a zreszta... każdy może widzieć to jak chce ;)
Wcale już nie tacy młodzi ci Kubańczycy, którzy dwa tygodnie temu walczyli o przepustkę olimpijską. Ani nawet już nie tacy z nich amatorzy, bo dziś praktycznie wszyscy kubańscy reprezentanci od jakiegoś czasu występują w zagranicznych, profesjonalnych klubach. Mówi się zresztą, że najmłodszy i chyba też najzdolniejszy z nich Yant Herrera, obecnie dokazujący w lidze francuskiej w Chaumont u Prandiego, już w przyszłym roku dołączy do Simona (który też w tym meczu grał, a Hoag jakoś dawał sobie radę z jego zagrywkami w przeciwieństwie do wczorajszego meczu) w Lube. Nikogo pewnie nie zdziwi, jeżeli w krótkim czasie Yant Herrera zostanie pierwszoplanową gwiazdą Serie A1, co - z całym szacunkiem, ale patrząc realistycznie - nie grozi w dającej się przewidzieć przyszłości na pewno żadnemu zawodnikowi Trefla, czy Lubina.
kibic siatkowki
Posty: 60
Rejestracja: 27 sty 2020, o 22:23

Re: PlusLiga 2019/2020 - 17 kolejka -25-27.01.2020r.

Post autor: kibic siatkowki »

Son pisze:Czym sugerowali się ściągając tragicznego Bartmana? Rozumiem, ze tam był Agamezem za najlepszych lat i nikt nie wiedział, ze w tym roku akurat tak będzie cieniowal. Hoag w Perugii nie grał praktycznie wcale. Marechal to nie wiem nawet gdzie grał. Są to nazwiska, które nie grały ostatnio za dobrze i dużo, a oczekuje się od nich nie wiadomo czego.
A co ty chcesz niby od Bartmana? Wygrał zdecydowanie rywalizację z Schulzem, z tych 6 zwycięstw Resovii to 3 razy Zbyszek zostawał MVP i punktował nieraz całkiem dobrze, generalnie oprócz Lemańskiego to jedyny jasny punkt zespołu więc jak można pisać że jest tragiczny? Jakaś niechęć prywatna do tego gracza czy o co tutaj chodzi. W 1 sezonie po przejściu do ligi argentynskiej został bodajże najlepszym graczem całych rozgrywek, a te 2 czołowe zespoły są całkiem niezle i jest tam paru solidnych zawodników a nie samych juniorów z Kuby jak Ci się wydaje, nie są to też drużyny które nie mogłyby pokonać Gdańska, Katowic itp. W przeciwieństwie do Ciebie oglądałem wtedy kilka spotkan Zbyszka na streamch i wyglądał w nich na prawdę imponująco, jeśli nawet nie masz pojęcia gdzie grał w zeszłym sezonie Marechal to zdecydowanie nie na miejscu jest smieszkowanie z tego jak można było liczyć że ten skład coś ugra, bo takie nadzieje można było mieć jak najbardziej a że w realu wyszło inaczej to już inna sprawa aczkolwiek Marechal o ile mnie pamięć nie myli byl jednym z lepiej zagrywających zawodnikow ligi rosyjskiej więc podobne oczekiwania można było mieć co do naszych rozgrywek. Co do Hoaga to w Stoczni grał bardzo dobrze, a że później siedział na ławce w jednym z najlepszych zespołów na świecie to co, w przyszłym sezonie jakiś klub kontraktujac Tahta albo Plotnickiego nie może liczyć na ich dobra grę? Bartmana np do lidera rozgrywek w miejsce Króla Prezes Gacek wziąłby bez mrugnięcia okiem gdyby była tylko taka możliwość, tak że zdecydowanie nie w atakującym Resovii leży problem tego zespołu. Zwróciłbym bardziej uwagę na to jak kiepsko momentami jest na innych pozycjach jak np libero, czy rozegranie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”