PGE Skra Bełchatów 2019/2020

witalis99
Posty: 143
Rejestracja: 17 gru 2017, o 14:27
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: witalis99 »

Hubera podobno łączy się z Resovią.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: johnnyrotten »

kamil1999 pisze:Ważne kontrakty mają: Kłos, Ebadipour, Łomacz i nie wiem co z Huberem i Droszyńskim. Ogólnie to mogą być duże zmiany.
Czyli mamy teoretycznie trzech pewniaków, ale w praktyce już pięciu, bo wypada apriorycznie Kacpra i Mariusza włączyć do składu :D. A całkiem serio, to ciekawe, co dalej - dalsza stabilizacja czy rewolucja. Ten sezon wygląda dobrze, więc dziwne byłyby posunięcia rzeszowsko-olsztyńskie.

Co do Hubera, to w przypadku odejścia Kochanowskiego mógłby chyba grać w szóstce. Może Skra ma inne plany. Piszą, że Seyed tu, Seyed tam, a czemu nie z Miladem w drużynie. Limity to chyba nie problem ;)
Miszczu-xdd
Posty: 544
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Miszczu-xdd »

johnnyrotten pisze:
kamil1999 pisze:Ważne kontrakty mają: Kłos, Ebadipour, Łomacz i nie wiem co z Huberem i Droszyńskim. Ogólnie to mogą być duże zmiany.
Czyli mamy teoretycznie trzech pewniaków, ale w praktyce już pięciu, bo wypada apriorycznie Kacpra i Mariusza włączyć do składu :D. A całkiem serio, to ciekawe, co dalej - dalsza stabilizacja czy rewolucja. Ten sezon wygląda dobrze, więc dziwne byłyby posunięcia rzeszowsko-olsztyńskie.

Co do Hubera, to w przypadku odejścia Kochanowskiego mógłby chyba grać w szóstce. Może Skra ma inne plany. Piszą, że Seyed tu, Seyed tam, a czemu nie z Miladem w drużynie. Limity to chyba nie problem ;)
Coś mi się wydaje że środek chyba będzie Polski, więc jeśli Kochan odejdzie to Huber wskakuje w jego miejsce. Limity pójdą chyba na atakujacego i przyjmującego do pary z Miladem, bo nie widzę w tym okienku jakichś Polaków na te 2 pozycje którzy nadają się do pierwszego składu
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Szampon093 »

Największe zmiany będą na przyjęciu. Katic na 3 solidny grajek, ale czy zostanie na 4 rok? Orczyk już rok temu miał być wypożyczony, Szalpuk mógłby zostać, potrzeba Polaka mocnego przyjmującego. Nie zdziwie się jeśli atak będzie bez zmian..
Miszczu-xdd
Posty: 544
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Miszczu-xdd »

Szampon093 pisze:Największe zmiany będą na przyjęciu. Katic na 3 solidny grajek, ale czy zostanie na 4 rok? Orczyk już rok temu miał być wypożyczony, Szalpuk mógłby zostać, potrzeba Polaka mocnego przyjmującego. Nie zdziwie się jeśli atak będzie bez zmian..
Wydaje mi się że Szalpuk odejdzie, chyba nie spełnił do końca pokładanych w nim nadzieii, a i sam Artur trochę jakby się dusił w Bełchatowie. Katic na 3-4 jest okej, ale Orczyka trzeba pożegnać i nie ma o czym dyskutować. Polaków za Szalpuka jakoś nie widać, chyba że Skra zaryzykuje i postawi na Halabe albo Szymure, jeśli nie to będzie pewnie ktoś zagraniczny. Ja po niedzielnym meczu chętnie bym Olka Śliwkę zobaczył, ale to jest raczej mało realne.
lipa210
Posty: 407
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:11
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: lipa210 »

Też mi się wydaje, że atak i rozegranie zostaną bez zmian. Chyba że Petkovic przesiedzi play-offy na ławce i się wkurzy. Nie wiadomo co z Kochanowskim i Szalpukiem. Może najlepszy środkowy ligi zostanie jeszcze sezon gdyby w Bełchatowie była liga mistrzów i ciekawy skład. Za Szalpuka ciężko kogoś znaleźć odpowiedniego w zasięgu Skry. Z Polaków to chyba tylko Halaba mi przychodzi do głowy bo Kwolek podobnie jak Kochanowski pewnie już wybierze Włochy. Z zagranicy to może Defalco lub Penchev R. Nie zdziwię się jak skład uzupełnia mistrzami Polski juniorów, którzy grają w 1 lidze. Chyba że liczą na nich bardziej i nadal będą wypożyczać. Orczyk->Sawicki, na czwartego środkowego Adamczyk lub Węgrzyn, a żeby nie ściągnąć zbyt dużej konkurencji dla Kacpra to Milczarek-> Stasiek.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Szampon093 »

lipa210 pisze:Też mi się wydaje, że atak i rozegranie zostaną bez zmian. Chyba że Petkovic przesiedzi play-offy na ławce i się wkurzy. Nie wiadomo co z Kochanowskim i Szalpukiem. Może najlepszy środkowy ligi zostanie jeszcze sezon gdyby w Bełchatowie była liga mistrzów i ciekawy skład. Za Szalpuka ciężko kogoś znaleźć odpowiedniego w zasięgu Skry. Z Polaków to chyba tylko Halaba mi przychodzi do głowy bo Kwolek podobnie jak Kochanowski pewnie już wybierze Włochy. Z zagranicy to może Defalco lub Penchev R. Nie zdziwię się jak skład uzupełnia mistrzami Polski juniorów, którzy grają w 1 lidze. Chyba że liczą na nich bardziej i nadal będą wypożyczać. Orczyk->Sawicki, na czwartego środkowego Adamczyk lub Węgrzyn, a żeby nie ściągnąć zbyt dużej konkurencji dla Kacpra to Milczarek-> Stasiek.
Droszyński juz w zeszłym sezonie miał być wypozyczony/oddany. Nie sadze aby zostal. Z tego co mi wiadomo nie sa zadowoleni z Kamila, swoja droga nic dziwnego. Zjechał, mialem przyjemnosc pograc nawet na plazy z nim i Mariańskim, jezeli pol amatorzy ogrywaja ich.. Coś nie halo nawet w formie zabawy : )
Jeżeli Wlazly nie skończy to atak zostanie, na drugiego mysle, ze ktos bedzie. Katic i Orczyk moga odejsc. Szalpuk - ?
Srodek również aktualnie poza Kłosem znak zapytania. Libero wiadomo.
kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: kamil1999 »

Ja jestem niemal pewny, że na atak przyjdzie jakieś duże nazwisko. Petković dostał kontrakt tylko na rok. I myślę, że nie bez powodu. Miał być równorzędnym partnerem dla Wlazłego i tak jest. Teraz w Skrze mamy dwóch równych atakujących. Wlazły jednak kończy karierę, więc pewnie postawią na jednego, ale takiego, który będzie tą pierwszą opcją w ataku. Petković takim zawodnikiem nie jest. Pierwszą opcją jest Milad czyli defensywny przyjmujący. Dlatego myślę, że zrezygnuje Skra zarówno z Petkovicia jak i Szalpuka od którego oczekiwano więcej. Mogą być porządne nazwiska bo Skra już wcześniej miała budżet większy od Zaksy i prawdopodobnie też od Jastrzębskiego a na przyszły sezon ma się zwiększyć. Sokołowów i tak nie będzie, ale może Boyer lub Patry, który o dziwo błyszczy w Serie A. A przyjmującym może mógłby zostać Sander? Skra ma już doświadczenie w kontraktowaniu gwiazd po kontuzjach.
Miszczu-xdd
Posty: 544
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Miszczu-xdd »

kamil1999 pisze:Ja jestem niemal pewny, że na atak przyjdzie jakieś duże nazwisko. Petković dostał kontrakt tylko na rok. I myślę, że nie bez powodu. Miał być równorzędnym partnerem dla Wlazłego i tak jest. Teraz w Skrze mamy dwóch równych atakujących. Wlazły jednak kończy karierę, więc pewnie postawią na jednego, ale takiego, który będzie tą pierwszą opcją w ataku. Petković takim zawodnikiem nie jest. Pierwszą opcją jest Milad czyli defensywny przyjmujący. Dlatego myślę, że zrezygnuje Skra zarówno z Petkovicia jak i Szalpuka od którego oczekiwano więcej. Mogą być porządne nazwiska bo Skra już wcześniej miała budżet większy od Zaksy i prawdopodobnie też od Jastrzębskiego a na przyszły sezon ma się zwiększyć. Sokołowów i tak nie będzie, ale może Boyer lub Patry, który o dziwo błyszczy w Serie A. A przyjmującym może mógłby zostać Sander? Skra ma już doświadczenie w kontraktowaniu gwiazd po kontuzjach.
W sumie jakby to miało wyglądać w ten sposób Patry - Łomacz - Milad - Sander - Kłos - Huber - Piechocki to chyba byłoby za piękne :o
alimak
Posty: 437
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: alimak »

kamil1999 pisze:(...) Wlazły jednak kończy karierę, więc pewnie postawią na jednego, ale takiego, który będzie tą pierwszą opcją (...)
Jesteś pewien, że kończy? To wypowiedź z 13.12.2019.
Jaki jest przepis na długowieczność Mariusza Wlazłego? Liga przecież pędzi jak szalona, a mecze są co trzy dni. Co to za tajemnica? Karol Kłos powiedział, że cały czas "na żaluzji" na wysokości jest 105 a nawet 110 centymetrów wyskoku? Jak się regenerujesz? Jak trenujesz w tak dynamicznej lidze?


Odpowiedź na to pytanie jest wielką tajemnicą. A tak poważnie - bardzo dużo dała mi przerwa od reprezentacji. Szczególnie tyczy się to tych sezonów, kiedy nie grałem ciągiem. Dzięki temu mogę grać na razie na najwyższym poziomie do końca kariery. Mam nadzieję, że potrwa ona jak najdłużej i nie skończę jej w tym czy następnym roku. Chciałbym oczywiście zostać na wysokim poziomie. Mając w drużynie Dusana, nie muszę myśleć o tym, aby po chorobie, jak najszybciej wracać na parkiet. Mam czas, żeby spokojnie się wyleczyć. Wtedy Petković może wejść na boisko i pomóc drużynie w osiągnięciu sukcesu.
kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: kamil1999 »

Zasugerowałem się wpisami jakie były przed tym sezonem, mówiące, że to podobno ma być ostatni sezon Wlazłego w Skrze...
Zobaczymy jak będzie w rzeczywistości.
justynaa8
Posty: 14
Rejestracja: 23 cze 2016, o 19:14
Płeć: K

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: justynaa8 »

Huber zostaje, podpisał dwuletnią umowę przed sezonem ;)
https://www.skra.pl/pl/aktualnosci-prze ... bert-huber
Miszczu-xdd
Posty: 544
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Miszczu-xdd »

justynaa8 pisze:Huber zostaje, podpisał dwuletnią umowę przed sezonem ;)
https://www.skra.pl/pl/aktualnosci-prze ... bert-huber
Właśnie tak coś kojarzyłem że na 2 lata podpisał, ale nie byłem pewny.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: leeon »

Jakie powinny być priorytety? Utrzymać Kochanowskiego, zatrudnić dobrego libero. Na innych pozycjach szaleństwa niekoniecznie choć jakby zabezpieczyć przyjęcie...
Miszczu-xdd
Posty: 544
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Miszczu-xdd »

leeon pisze:Jakie powinny być priorytety? Utrzymać Kochanowskiego, zatrudnić dobrego libero. Na innych pozycjach szaleństwa niekoniecznie choć jakby zabezpieczyć przyjęcie...
Gruszczyński mi się marzy, ale zostaniemy pewnie z Juniorem.. Kochan albo zostanie albo pójdzie do Włoch w jego przypadku chyba tylko te 2 możliwości istnieją. Fajnie jakby przyszedł przyjmujący z mocną regularną zagrywką, nie będący dziurą w przyjęciu i radzący sobie na siatce, ktoś podobny do Milada.
witalis99
Posty: 143
Rejestracja: 17 gru 2017, o 14:27
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: witalis99 »

Paweł Halaba łączony ze Skrą...
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: johnnyrotten »

witalis99 pisze:Paweł Halaba łączony ze Skrą...
Ciekawe, co to oznacza. Pierwszy zmiennik przy grze w pucharach na pewno szans dostanie sporo. A jeżeli Szalpuk odchodzi, to może do szóstki?
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Szampon093 »

Na razie są to ploteczki na TT, niemniej bardzo ciekawy zawodnik. Jestem na tak, ale nie na ławkę
Miszczu-xdd
Posty: 544
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Miszczu-xdd »

witalis99 pisze:Paweł Halaba łączony ze Skrą...
Gdzie takie informacje znajdę?
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: johnnyrotten »

Jak przedmówca napisał, są to plotki z twittera. Jednak użytkownik, który o tym napisał, dawał np. jako pierwszy info o Penczewie w Zawierciu, więc coś może być na rzeczy.

To medium na pewno trzeba traktować ostrożnie, bo każdy może sobie napisać cokolwiek. Dziś choćby pytania o Kurka w Resovii, a parę dni temu Janusz w Warszawie, którego tu ktoś zdementował.

Ile w tym prawdy, okaże się dopiero wtedy, gdy będzie potwierdzenie oficjalne. Rynek transferowy jest specyficzny. Byłoby ciekawiej, gdyby zawodnicy mieli kontrakty dłuższe i kluby negocjowały transfer na zasadach takich jak w futbolu już po zakończeniu sezonu, a nie w trakcie poprzedniego. Na pewno wtedy Gdańsk miałby jakieś profity z Halaby (oczywiście poza czysto sportowymi), a sam zawodnik mógł się skupić na grze tu i teraz.
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: skrowiec »

Co się dziwić... Winiar sobie robi podłoże do prowadzenia skry w niezbyt odległej przyszłości, daje palca polizać że bardziej będzie nakłaniał zawodnika do grania w Skrze niż w zakresie czy innym klubie.
janek50
Posty: 210
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 14:38
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: janek50 »

Tylko czy Paweł Halaba będzie chciał grać w drużynie razem z Szalpukiem ? Już w zeszłym roku(po dwóch latach spędzonych w lidze czeskiej i niemieckiej) otrzymywał propozycję gry chyba także w Olsztynie i Radomiu. Podobno wybrał Gdańsk ze względu na osobowość Winiarskiego. Jeśliby i w tym roku przy wyborze nowego klubu kierowałby się charyzmą trenera to może wybrałby Castellaniego a nie Gogola.
kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: kamil1999 »

janek50 pisze:Tylko czy Paweł Halaba będzie chciał grać w drużynie razem z Szalpukiem ? Już w zeszłym roku(po dwóch latach spędzonych w lidze czeskiej i niemieckiej) otrzymywał propozycję gry chyba także w Olsztynie i Radomiu. Podobno wybrał Gdańsk ze względu na osobowość Winiarskiego. Jeśliby i w tym roku przy wyborze nowego klubu kierowałby się charyzmą trenera to może wybrałby Castellaniego a nie Gogola.
Właśnie tego nie wiemy czy będzie grał razem z Szalpukiem...
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: leeon »

Niech pogra sobie jeszcze sezon w Gdańsku.
kanimo

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: kanimo »

kamil1999 pisze:
Właśnie tego nie wiemy czy będzie grał razem z Szalpukiem...
Jesli nie wiedzielismy, czy Halaba zagra z Szalpukiem, to wlasnie sie dowiedzielismy.
Niepotrzebnie sie upierasz. Juz w zeszlym roku nie wierzyles, ze tematu Halaby w Radomiu nie ma, bo jakies Twoja zrodlo itp.

Sa na tym forum uczestnicy, ktorzy nie podaja nieprawdziwych, niesprawdzonych wiadomosci. Warto ich szanowac, dziekowac za info i nie podwazac kazedgo ich slowa. A czytajac uwaznie mozna zauwazyc, kto podaje tylko sprawdzone informacje.

Co oczywiscie nie daje pewnosci kto zagra w Skrze.
Kluby negocjuja z wieloma zawodnikami i vice versa. Podpisow jeszcze nie ma, a jak beda to tez informacja nie trafia na forum z tych najpewniejszych zrodel, przynajmniej do czasu ustania poprzedniego kontraktu.

Leona rozumiem i sie z nim zgadzam. Tylko nalezy sie chyba obawiac, ze podwyzka zaproponowana przez Trefla moze byc sporo ponizej ofert potentatow, i Trefl w obecnym ksztalcie sie nie obroni. Jesli tak, to ja bede zalowac, ale tak juz jest.
Ostatnio zmieniony 22 lut 2020, o 13:34 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: dyletant »

Ale czy Messi z Szalupą nie mają ważnych kontraktów?
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
kanimo

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: kanimo »

Juz mialam zapytac kto to jest Messi? :] Z opoznieniem do mnie dotarlo.
Nie pamietam, jak podpisywali, ale juz pare razy widzielismy, ze jak jedna ze stron sie uprze, to kontrakt z reguly jest rozwiazywany.
Chyba Skra ma kase, by zatrzymac Milada i mysle, ze bedzie chciala to zrobic. Pewnie w razie wymiany Szalupy grali by bardziej na 2 wszechstronnych, z innym podzialem rol.
witalis99
Posty: 143
Rejestracja: 17 gru 2017, o 14:27
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: witalis99 »

W 2019 roku Skra przedłużyła umowę z Miladem o kolejne trzy lata, więc nasz Messi nigdzie się nie wybiera ;)

https://www.skra.pl/pl/aktualnosci-prze ... -pge-skrze
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: Skrzypek »

Halaba nie jest dobrym kandydatem na transfer do Skry, biorąc pod uwagę jej charakterystykę gry. On nie będzie regularnie kończyć wysokich piłek. W Skrze nie miałby takiego komfortu jak w Treflu, gdzie jest Janusz, którzy nawet z 5 metra potrafi posłać do lewoskrzydłowego bardzo szybką piłkę z zachowaniem odpowiedniej wysokości wystawy. Łomacz tego nie umie.
kanimo

Re: PGE Skra Bełchatów 2019/2020

Post autor: kanimo »

Zgodze sie z Toba, ale temat jest.
Moze wiec Skra powinna pomyslec o pakiecie ;) . Sadze, ze jednak zechca zostac z Lomaczem, w kazdym razie zmiana na tej pozycji bylaby zaskakujaca.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”