Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Kliper pisze:Według mnie powinno być 3 zagranicznych przyjmujących żeby to miało sens bo z Ademarem i nawet Palonskim to nie za mocno to wygląda. Bednaruka mówił coś o tym że 4 zawodników na początku nie będzie miał to myślę że to zagraniczni.
Być może, ale nie pasuje tu Ademar, który będzie od początku do dyspozycji raczej.
Diomedea
Posty: 4250
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Diomedea »

KrzysztofRatajski pisze:Bednaruk to fenomen trener z jednym solidnym sezonem gdzie reszte jego kluby graja bardzo slabo.
Ty pamietasz jeden solidny. Pamiec jak widac bywa subiektywna.
Bo z PW miejsca bodajze 2X 6, 2x8 i 9. Na 10/12/14 klubow i z budzetem raczej w okolicach koncowej 2-3, niz srodka tabeli, oraz generalnie mocno niestabilna sytuacja finansowa.
Fakt, potem raczej gorzej.

Moze warto sprobowac. Choc akurat IMHO gorsza reka do wyboru skladow niz do trenerki. Jak w PW mial mocne ograniczenia finansowe, to wyciagal i mlodych i I ligowcow, ktorzy grali fajnie.
Nie wiem jakie mial mozliwosci decyzyjne w Bydgoszczy, ale mam wrazenie, ze pare jego wyborow transferowych bylo mocno nietrafionych.
Kliper
Posty: 299
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Kliper »

Prezes podczas konferencji powiedział że 13 zawodników jest podpisanych. 14 ma być ważnym zawodnikiem nadal prowadzone są rozmowy z kandydatami nie podano na jakiej pozycji obstawiam przyjęcie.
stemar1972
Posty: 131
Rejestracja: 7 paź 2014, o 19:03
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: stemar1972 »

Dla mnie, oczywiście na tę chwilę, Czarni razem z Cuprum, są kandydatami do spadku.
Kliper
Posty: 299
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Kliper »

Czarni nie spadną. Nysa raczej słabsza Cuprum też Czarni będą mieć podobny potencjał co Katowice jeszcze jest beniaminek.
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: miro1905 »

Kliper pisze:Czarni nie spadną. Nysa raczej słabsza Cuprum też Czarni będą mieć podobny potencjał co Katowice jeszcze jest beniaminek.
Nysa wg mnie na papierze jest mocniejsza, ale masz rację. Walka o utrzymanie będzie się najprawdopodobniej toczyć między Nysą, Cuprum i Radomiem.
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: reeman »

Nic nowego dla Berdnaruka
KrzysztofRatajski
Posty: 185
Rejestracja: 18 lut 2021, o 16:05
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: KrzysztofRatajski »

Ciezko prognozować jesli przyjdzie dwoch solidnych przyjmujacych do Radomia moze nie byc tak zle, Cuprum tez moze kogos ciekawego ja przyjęcie zalatwic, Lublin pewnie zaskoczy Katowice solidne
Wstępnie do spadku wydają sie Suwałki i Nysa ale nie uznaje tego za pewniak bo maja tez solidnych zawodników, ogólnie brak wyraźnego słabeusza w tym sezonie
Adriano
Posty: 574
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Adriano »

Palonsky podpisał kontrakt z beniaminkiem Seria A. Nie będzie go w Radomiu
choe
Posty: 217
Rejestracja: 2 mar 2020, o 14:31
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: choe »

KrzysztofRatajski pisze:Ciezko prognozować jesli przyjdzie dwoch solidnych przyjmujacych do Radomia moze nie byc tak zle, Cuprum tez moze kogos ciekawego ja przyjęcie zalatwic, Lublin pewnie zaskoczy Katowice solidne
Wstępnie do spadku wydają sie Suwałki i Nysa ale nie uznaje tego za pewniak bo maja tez solidnych zawodników, ogólnie brak wyraźnego słabeusza w tym sezonie
Kolega Ratajski ma jakiś dziwny ból pod kątem Suwałk. Śmieszny jesteś Panie z tymi Suwałkami jako kandydatami do spadku, ale zauważyłem, że nikt nie bierze Twoich komentarzy na poważnie, co cieszy. Ślepsk ma wszystkie narzędzia do tego, aby po raz kolejny powalczyć o czołową ósemkę.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Tharaster »

choe pisze:Kolega Ratajski ma jakiś dziwny ból pod kątem Suwałk. Śmieszny jesteś Panie z tymi Suwałkami jako kandydatami do spadku, ale zauważyłem, że nikt nie bierze Twoich komentarzy na poważnie, co cieszy. Ślepsk ma wszystkie narzędzia do tego, aby po raz kolejny powalczyć o czołową ósemkę.
Takvam najgorszy środkowy w lidze - pamiętajmy
Daisukke
Posty: 45
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 08:54
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Daisukke »

Tharaster pisze: Takvam najgorszy środkowy w lidze - pamiętajmy
W innym wątku Takvam zaliczany do gwiazd ligi :D

Wracając do tematu, słabiutko wg mnie ten Radom wygląda, i nawet jedno mocne nazwisko może tutaj nie pomóc. Zupełnie nie jestem przekonany do Bednaruka, który zamiast z metod treningowych i dobrych wyników znany jest z specyficznego ubioru, raczej to taki dobry kumpel żeby poklepać po plecach niż wybitny taktyk, ale zobaczymy jak to wyjdzie.

Duet Faryna/Ademar myślę optymalna do tego by bić się o utrzymanie, do tego Kędzierski który raczej ciągnie Radom w dół niż do góry, średni w skali plusligowej środek, + libero moze dawać realne powody do walki o utrzymanie. I w mojej opinii nie zmieni tego żaden klasowy przyjmujący.
KrzysztofRatajski
Posty: 185
Rejestracja: 18 lut 2021, o 16:05
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: KrzysztofRatajski »

Wy jesteście niepoważni
Moim zdaniem Suwalki sa katastrofa tej ligi nie robia zadnych transferow od 2 lat i taka jest prawda. Przy wzmocnieniach większości zespołów ligi sa ja straconej szansie
Raz tu niektórzy krytykują Ebadipoura Cebulja Kampe by nagle uwazac suwalki za jakis pretendentow do czolowych miejsc komedia!
Choe ktory przez wiekszosc ludzi za swoje wywody transferowr jest wysmiewany przez forumowiczow bedzie pisac o pretendecie do 8
Coz tak to iest jak ktos siatkowka interesuje sie od 2 lat
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Blanco »

KrzysztofRatajski pisze:Wy jesteście niepoważni
Moim zdaniem Suwalki sa katastrofa tej ligi nie robia zadnych transferow od 2 lat i taka jest prawda. Przy wzmocnieniach większości zespołów ligi sa ja straconej szansie
Raz tu niektórzy krytykują Ebadipoura Cebulja Kampe by nagle uwazac suwalki za jakis pretendentow do czolowych miejsc komedia!
Choe ktory przez wiekszosc ludzi za swoje wywody transferowr jest wysmiewany przez forumowiczow bedzie pisac o pretendecie do 8
Coz tak to iest jak ktos siatkowka interesuje sie od 2 lat
To jednak niesamowite, że Ty wypisując takie bzdury, podpisujesz się imieniem i nazwiskiem.
KrzysztofRatajski
Posty: 185
Rejestracja: 18 lut 2021, o 16:05
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: KrzysztofRatajski »

Blanco pisze:
KrzysztofRatajski pisze:Wy jesteście niepoważni
Moim zdaniem Suwalki sa katastrofa tej ligi nie robia zadnych transferow od 2 lat i taka jest prawda. Przy wzmocnieniach większości zespołów ligi sa ja straconej szansie
Raz tu niektórzy krytykują Ebadipoura Cebulja Kampe by nagle uwazac suwalki za jakis pretendentow do czolowych miejsc komedia!
Choe ktory przez wiekszosc ludzi za swoje wywody transferowr jest wysmiewany przez forumowiczow bedzie pisac o pretendecie do 8
Coz tak to iest jak ktos siatkowka interesuje sie od 2 lat
To jednak niesamowite, że Ty wypisując takie bzdury, podpisujesz się imieniem i nazwiskiem.
Co twoim zadaniem jest bzdura co jest bzdura proszę?
kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

KrzysztofRatajski pisze:Wy jesteście niepoważni
Moim zdaniem Suwalki sa katastrofa tej ligi nie robia zadnych transferow od 2 lat i taka jest prawda. Przy wzmocnieniach większości zespołów ligi sa ja straconej szansie
Raz tu niektórzy krytykują Ebadipoura Cebulja Kampe by nagle uwazac suwalki za jakis pretendentow do czolowych miejsc komedia!
Choe ktory przez wiekszosc ludzi za swoje wywody transferowr jest wysmiewany przez forumowiczow bedzie pisac o pretendecie do 8
Coz tak to iest jak ktos siatkowka interesuje sie od 2 lat
Nie wiem dlaczego zbudowanie niezłej drużyny i jej utrzymywanie miało by być katastrofą. To dużo lepsze niż rewolucje co sezon.
Pamiętam takiego użytkownika forum co się nazywał Pawcio. Jego zdanie mZaksa to była taka katastrofa bo nie robi spektakularnych transferów. Jeśli ktoś już ma zgraną drużynę, która dobrze sobie radzi to gdzie miejsce na wzmocnienia? Jak jest dobrze to się zostawia. A Suwałki już drugi rok z rzędu grają naprawdę dobry sezon. Słabym punktem w zeszłym sezonie był Waliński no i zostanie wymieniony.
rafak
Posty: 553
Rejestracja: 27 maja 2018, o 22:05
Płeć: M
Lokalizacja: Ottawa - Kanada

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: rafak »

KrzysztofRatajski pisze:Wy jesteście niepoważni
(...)
Coz tak to iest jak ktos siatkowka interesuje sie od 2 lat
Dziecko, każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii, w szczególności w tak subiektywnej sprawie jak "kto wejdzie do 8-ki". Jest na forum kilka osób, które mają ogromną wiedzę, jest grupa amatorów (jak ja), którzy chcą coś się dowiedzieć i czasami podzielić sie swoją wiedzą. Ty raczej nie należysz do grona mających ogromną wiedzę (patrząc na różne wpisy nt. Suwałk, czy ostatnio w wątku o VNL i "młodym, zdolnym sypaczu z Niemiec".
Nie przeszkadza Ci to jednak obrażać swoimi wpisami innych użytkowników. Po tekście, który wysłałeś Blanco, powinieneś zostać wypieprzony z tego forum na kopach.

Poza tym, warto by było podszlifować składnię, ortografię, bo aż oczy puchną.

Bez odbioru. Jak przyjdzie Tobie do głowy wysyłać jakieś głupie teksty na priva, to nie trać czasu - spływa to po mnie jak po kaczce.
Diomedea
Posty: 4250
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Diomedea »

Blanco pisze:
KrzysztofRatajski pisze:Wy jesteście niepoważni
Moim zdaniem Suwalki sa katastrofa tej ligi nie robia zadnych transferow od 2 lat i taka jest prawda.
....
To jednak niesamowite, że Ty wypisując takie bzdury, podpisujesz się imieniem i nazwiskiem.
Niekoniecznie prawdziwym. :D
Mamy z glowy kolege z nadmiarem testosteronu i zbyt duza iloscia wolnego czasu az do zalozenia nowego konta.
Ale chyba wszyscy karmilismy trola.
Proponuje przy nastepnym uczestniku o zblizonym poziomie agresji nie odpisywac.
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: skrowiec »

Diomedea pisze:
Blanco pisze:
KrzysztofRatajski pisze:Wy jesteście niepoważni
Moim zdaniem Suwalki sa katastrofa tej ligi nie robia zadnych transferow od 2 lat i taka jest prawda.
....
To jednak niesamowite, że Ty wypisując takie bzdury, podpisujesz się imieniem i nazwiskiem.
Niekoniecznie prawdziwym. :D
Mamy z glowy kolege z nadmiarem testosteronu i zbyt duza iloscia wolnego czasu az do zalozenia nowego konta.
Ale chyba wszyscy karmilismy trola.
Proponuje przy nastepnym uczestniku o zblizonym poziomie agresji nie odpisywac.
Na takie komentarze szkoda reagować i odpisywać, bo niby po co zniżać się do poziomu intelektualnego nastolatka - na moje oko w wieku szkoły podstawowej. (Bez znaczenia jak długo kiblował :] )
Kudi
Posty: 107
Rejestracja: 21 sie 2012, o 10:52

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Kudi »

No i nici z Palonskiego w Czarnych ogłosili go oficjalnie w beniaminku we Włoszech w Taranto
Kliper
Posty: 299
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Kliper »

Kudi pisze:No i nici z Palonskiego w Czarnych ogłosili go oficjalnie w beniaminku we Włoszech w Taranto
Najprawdopodobniej już ktoś inny ma umowę tyle że nie ma żadnych przecieków kto
KrzysztofRatajski
Posty: 185
Rejestracja: 18 lut 2021, o 16:05
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: KrzysztofRatajski »

Coz może i dobrze Palonski niczym się nie wyróżnia
kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

KrzysztofRatajski pisze:Coz może i dobrze Palonski niczym się nie wyróżnia
Ile meczów tego zawodnika oglądałeś w lidze francuskiej by wydawać takie sądy? IMO ogromny talent. Techniczny gracz z niezłym przyjęciem, który nieraz jest pierwsza opcją w ataku. Jak dla mnie jeden z najlepszych na swojej pozycji we Francji a to bardzo młody zawodnik.
KrzysztofRatajski
Posty: 185
Rejestracja: 18 lut 2021, o 16:05
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: KrzysztofRatajski »

kamil1999 pisze:
KrzysztofRatajski pisze:Coz może i dobrze Palonski niczym się nie wyróżnia
Ile meczów tego zawodnika oglądałeś w lidze francuskiej by wydawać takie sądy? IMO ogromny talent. Techniczny gracz z niezłym przyjęciem, który nieraz jest pierwsza opcją w ataku. Jak dla mnie jeden z najlepszych na swojej pozycji we Francji a to bardzo młody zawodnik.
Szczerze mowiac to. Nie duzo, aczkolwiek widziałem sporo innych zawodnikow ktorzy bardziej zwrocili moja uwage
Kliper
Posty: 299
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Kliper »

Rafał Faryna oficjalnie w Czarnych
Kliper
Posty: 299
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Kliper »

Do Czarnych może dołączyć Alexander Berger z Halbanku Ankara
1921
Posty: 35
Rejestracja: 31 lip 2020, o 09:25
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: 1921 »

Poza dość bogatym CV to raczej o nim cisza. Może ktoś przybliżyć jego sylwetkę i umiejętności?
Paragon
Posty: 282
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: Paragon »

NO to byłby fajny transfer! Ciekawe kogo jeszcze podpisali na przyjęciu poza Ademarem i Rusinem.
1921
Posty: 35
Rejestracja: 31 lip 2020, o 09:25
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: 1921 »

Firszt ma ważny kontrakt, ale jest do wzięcia, jeśli nikt się nim nie zainteresuje to zostanie on
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Cerrad Enea Czarni Radom 2020/2021

Post autor: miro1905 »

1921 pisze:Firszt ma ważny kontrakt, ale jest do wzięcia, jeśli nikt się nim nie zainteresuje to zostanie on
Przy Ademarze i Rusinie może grać w pierwszej 6.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”