Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Awatar użytkownika
PIECHuuRR
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2022, o 11:00
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: PIECHuuRR »

pwpl97 pisze: 23 maja 2022, o 10:28
PIECHuuRR pisze: 23 maja 2022, o 08:35
Orduna pisze: 22 maja 2022, o 23:04
Staszewski i Kluth też wymiatają :)
Oni akurat wchodzili sporadycznie ale byli :) . Za grbicia Staszewski często grał , dobre miał wejścia . Nawet jako libero 🤣
Gdyby był dobry to Staszewski by nie musiał grac na libero, poprostu statysta i tyle.
W rankingu statystów plusligi Banach ma złoty medal, jedyny medal który sam sobie wypracował. Jak Shoji dostał skurczy w finale to pewnie Kornelek zemdlał ze strachu xD
Marek907
Posty: 181
Rejestracja: 17 kwie 2020, o 12:32
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Marek907 »

Pytanie z innej beczki

Czy z racji wygrania przez Zakse MP dostaną kasę z rządowego Programu Wsparcia Mistrzów? Bo teraz chyba podczas finału piłki ręcznej komentator wspomniał że zwyciezca otrzyma takie pieniądze.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Simao »

widokowka pisze: 24 maja 2022, o 12:24 Dziękuję Zakso za ten niesamowity sezon i zamknięcie ust wielu 'znawcom' - w tym mi. Sama przed sezonem uważałam, że trzeba będzie przyzwyczaić się do porażek i jakikolwiek medal będzie sukcesem, a wy rozwaliliście system tak, że najwięksi optymiści przed sezonem by w to nie uwierzyli.
Życzę każdemu kibicowi, aby przeżył kiedyś takie emocje i sukcesy swojej drużyny, bo nie da się tego opisać słowami. Wielka duma.
Kamil - zdobywaj świat i kolejne doświadczenia, zasłużyłeś w siatkówce na największe możliwe sukcesy. Chłopak z Pogorzelca, który prowadzi swój klub do dwóch Pucharów w Lidze Mistrzów - rok po roku - coś niesamowitego.
Ciekawe, czy Włoscy kibice Perugii po tym finale nadal uważają, że Semeniuk to osłabienie w stosunku do Andersona. On go już dawno przerósł, a może być jeszcze lepszy.
Janusz wpasował się w tę drużynę idealnie. Tak, jak w poprzednim okienku transferowym był temat Christensona i wielkie żale, że nie udało się go ściągnąć, a w zamian zakontraktowano niedoświadczonego (w porównaniu do Yankesa) Marcina, tak teraz wątpię, aby ktokolwiek tego ruchu żałował. Zaksa zrobiła najlepszy z możliwych transferów. Czapki z głów.
Wielki szacun również dla Hubera. To, co on wniósł swoją postawą i jaką wprowadził atmosferę w szatni, to kolejny złoty strzał.
Pan kapitan Śliwka niesamowicie dojrzał.
Jesteście najlepszą drużyną świata, a na pewno najpiękniej grającą.
Teraz każdemu z was przydałby się przynajmniej miesiąc wolnego. Szkoda, że realia są takie, a nie inne.
Do zobaczenia w przyszłym sezonie.

Mistrz, mistrz Kędzierzyn!
Zgadzam się z tą opinią. Nasza reprezentacja ma taki potencjał, że Oni powinni mieć ten miesiąc odpoczynku. Natomiast odnośnie Perugii, to powinni się cieszyć i być dumni, że będą mieć takiego zawodnika jak Kamil Semeniuk. Moim zdaniem nie za bardzo na Niego zasługują. W tym klubie jest wyraźnie coś nie tak. Nachalnie chce sią osiągać sukcesy i zdobywać tytuły, a tak to nie działa. Nie pomogą same pieniądze, choć ich brak również, co oczywiste. Taka analogia do piłki nożnej, widzę w Perugii trochę taki PSG lub City, też nie potrafią wygrać LM pomimo dużych nakładów finansowych i gwiazd w drużynie. Perugia nie potrafi nawet zdobyć w ostatnich sezonach mistrzostwa kraju. Myślę, że nawet przyjście Kamila nie zmieni tego i jeszcze wróci do Polski szybciej niż się wydaje. Tam ewidentnie jest coś nie tak, głównie za sprawą prezesa tego klubu. Jednak są ciągle wysoko, ale mają problem w tych najważniejszych meczach decydujących o tytułach. To potwierdza tezę, że pieniądze nie grają.
pwpl97
Posty: 352
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: pwpl97 »

PIECHuuRR pisze: 24 maja 2022, o 18:27
pwpl97 pisze: 23 maja 2022, o 10:28
PIECHuuRR pisze: 23 maja 2022, o 08:35

Oni akurat wchodzili sporadycznie ale byli :) . Za grbicia Staszewski często grał , dobre miał wejścia . Nawet jako libero 🤣
Gdyby był dobry to Staszewski by nie musiał grac na libero, poprostu statysta i tyle.
W rankingu statystów plusligi Banach ma złoty medal, jedyny medal który sam sobie wypracował. Jak Shoji dostał skurczy w finale to pewnie Kornelek zemdlał ze strachu xD
Pewnie by wszedl na jedna akcje i wszedl by za niego Staszewski ale to pewnie musieliby zgłosić jakas kontuzje żeby mógł go Staszewski zmienic.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: michal1983 »

PIECHuuRR pisze: 24 maja 2022, o 18:27 W rankingu statystów plusligi Banach ma złoty medal, jedyny medal który sam sobie wypracował. Jak Shoji dostał skurczy w finale to pewnie Kornelek zemdlał ze strachu xD
Dla ciebie, pan Banach. Obrazanie wychodzi ci panie skrowiec wysmienice.
Dzwie sie ze to wciaz na tym forum przechodzi.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 606
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: MAG siatki »

Marek907 pisze: 24 maja 2022, o 19:07 Pytanie z innej beczki

Czy z racji wygrania przez Zakse MP dostaną kasę z rządowego Programu Wsparcia Mistrzów? Bo teraz chyba podczas finału piłki ręcznej komentator wspomniał że zwyciezca otrzyma takie pieniądze.
Oczywiście, że powinni dostać te pieniądze, które najzwyczajniej w świecie im się należą. Wystarczy przeczytać poniższą informację.
https://www.gov.pl/web/sport/program-ws ... ie-puchary
Co więcej, Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle nie tylko walczyła o europejski puchar, ale go wywalczyła !!! !!! Zatem należy się dodatkowy bonus finansowy.
Awatar użytkownika
PIECHuuRR
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2022, o 11:00
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: PIECHuuRR »

michal1983 pisze: 24 maja 2022, o 20:37
PIECHuuRR pisze: 24 maja 2022, o 18:27 W rankingu statystów plusligi Banach ma złoty medal, jedyny medal który sam sobie wypracował. Jak Shoji dostał skurczy w finale to pewnie Kornelek zemdlał ze strachu xD
Dla ciebie, pan Banach. Obrazanie wychodzi ci panie skrowiec wysmienice.
Dzwie sie ze to wciaz na tym forum przechodzi.
Zapewne to był dobry ruch zatrzymanie banacha dożywotnio w klubie za czasów „członkostwa” w zarządzie Pana Sebastiana. Gratulacje
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1047
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: mitam »

PIECHuuRR pisze:
michal1983 pisze: 24 maja 2022, o 20:37
PIECHuuRR pisze: 24 maja 2022, o 18:27 W rankingu statystów plusligi Banach ma złoty medal, jedyny medal który sam sobie wypracował. Jak Shoji dostał skurczy w finale to pewnie Kornelek zemdlał ze strachu xD
Dla ciebie, pan Banach. Obrazanie wychodzi ci panie skrowiec wysmienice.
Dzwie sie ze to wciaz na tym forum przechodzi.
Zapewne to był dobry ruch zatrzymanie banacha dożywotnio w klubie za czasów „członkostwa” w zarządzie Pana Sebastiana. Gratulacje
Lepiej zwróć uwagę na swojego asa na pozycji libero .....
Awatar użytkownika
PIECHuuRR
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2022, o 11:00
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: PIECHuuRR »

mitam pisze: 25 maja 2022, o 08:41
PIECHuuRR pisze:
michal1983 pisze: 24 maja 2022, o 20:37

Dla ciebie, pan Banach. Obrazanie wychodzi ci panie skrowiec wysmienice.
Dzwie sie ze to wciaz na tym forum przechodzi.
Zapewne to był dobry ruch zatrzymanie banacha dożywotnio w klubie za czasów „członkostwa” w zarządzie Pana Sebastiana. Gratulacje
Lepiej zwróć uwagę na swojego asa na pozycji libero .....
Tu masz racje . Kacperek przebija wszystkich . Fenomen nie do pobicia.
fwasilcz
Posty: 851
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:43
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: fwasilcz »

W ogóle ręce opadają jak się czyta te komentarze o Banachu, moderacja powinna je usunąć bo nie wnoszą nic do dyskusji. Zawodnik ewidentnie zatrudniony do treningu, pewnie za odpowiednie do zadania pieniądze. Chodzi na treningi, pracuje z zespołem, czego się tu czepiać? Większość drużyn ma takich zawodników i na pewno nasi forumowi eksperci są w stanie przytoczyć kilka przypadków gdzie zawodnik anonimowy miał spore osiągnięcia ligowe, mimo że nie załapałby się na 1. w żadnej drużynie +ligi.
PabloFX
Posty: 818
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: PabloFX »

fwasilcz pisze: 25 maja 2022, o 09:15 Większość drużyn ma takich zawodników i na pewno nasi forumowi eksperci są w stanie przytoczyć kilka przypadków gdzie zawodnik anonimowy miał spore osiągnięcia ligowe, mimo że nie załapałby się na 1. w żadnej drużynie +ligi.
No np. Kacperek nie licząc aberracji w postaci papy prezesa, to jako jedynka znalazłby miejsce chyba dopiero w drugiej połowie 1. ligi.
salvatore399
Posty: 30
Rejestracja: 15 mar 2014, o 15:05
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: salvatore399 »

Na VolleyTime na YouTube ostatnio pojawil sie wywiad z Oskarem Kaczmarczykiem, ktory wypowiadał sie o ławce ZAKSY, konstatując, że owszem, jest krótka, ale dzisiaj na tym właśnie polega budowanie drużyny, że pierwszy skład jest bardzo mocny, a ławka, ma być dopasowana do niego - jest to trend widoczny w Polsce i we Włoszech.

Nie rozumiem, jaki jest zarzut w stosunku do Banacha. Mamy okreslony budżet i szyjemy na miarę tego budżetu, zdobywając potrójną koronę.

Czepianie się o Naszego DRUGIEGO libero ze strony kibica Skry, ktora w tym sezonie wygrała NIC, gdzie na libero gra Dżuńjor, brzmi trochę niepoważnie.


Z innej mańki, jeszcze o Panu Semeniuku: jest zastąpienie jest niemożliwe z dwoch powodów: po pierwsze sportowo, bo w sumie nie ma zawodnika na przyjeciu o takiej wartości. Po drugie, co sie troche pomija: to jest Nasz wychowanek, który grę w ZAKSIE traktował jako marzenie i powołanie. Nie najemnik, nie zawodnik głodny szybkiego i łatwego sukcesu. Ta smutna radość na samym końcu jest właśnie dowodem, że choćbysmy wyjęli z Perugii Wilfredo Leona, to on nie zapewni takiej jakości gry ZAKSY.

Dlatego, jeśli mialbym na coś stawiać, to na wychowanie kolejnego zawodnika takiego formatu. Szkoda, ze nie możemy "wyrwać" Szymury - mam wrażenie, ze ten siatkarz ma swoje ambicje i sporo do udowodnienia, a potencjał pokazał co najmniej dwukrotnie.
Siekier
Posty: 297
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Siekier »

Spontaniczna akcja u nas na kanale :)

O swoich odczuciach i wrażeniach z Lublany i po play - offach opowie Wojtek Żaliński. Jeżeli macie pytania, śmiało dajcie mi je tak do 19, bo potem wywiad - obróbka i krótki urlop :)
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
fwasilcz
Posty: 851
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:43
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: fwasilcz »

Czy miał nadzieję, że pogra więcej w tym sezonie?
Czy trenowali też ustawienia z rezerwowymi w 1. szóstce? Jeśli tak to ile?
Delont
Posty: 410
Rejestracja: 1 gru 2021, o 20:23
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Delont »

1. Czy ewentualnego czwartego seta daliby radę zagrać w tym samym składzie co pierwsze 3, czy konieczne byłyby zmiany i jakie jest jego odczucie na temat ewentualnego potoczenia się tego meczu dalej?
2. Jak wyglądała współpraca z trenerem w porównaniu do poprzednich lat? Czy Cretu to trener bratający się z zawodnikami, czy bardziej nauczyciel stojący obok z pozycji autorytetu?
3. O co chodzi z tą mityczną atmosferą w Zaksie o której wszyscy mówią. Czym szatnia różni się od innych i dlaczego nie da się tego łatwo skopiować?
4. Jakie cele sobie jeszcze wyznacza - czy godzi się na rolę rezerwowego/chce więcej grać?
5. Czy uważa, że swoją postawą na treningach zasłużył na więcej szans gry?
6. Czy fakt, że David Smith najlepiej gra w najważniejszych meczach sezonu, to wynik jego cech charakteru, doświadczenia, ambicji, czy indywidualnego dobierania obciążeń treningowych i pracy sztabu.
7. Jak zawodnicy odbierają medialną część życia Erica Shojiego i czy przełamują się (tak jak ostatnio Olek) do wspólnych występów przed kamerą.
8. Żartobliwie - czy nie chciałby koszulki z numerem 13, bo to w kręgach Zaksowych ewidentnie szczęśliwy numer.
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Orduna »

Czy jego zdaniem orka pierwszą szostką w wykonaniu Creru mogła sie przyczynic do potężnego zmęczenia w 3 setowym przecież finale LM oraz do kontuzji Hubera.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: leeon »

PabloFX pisze: 25 maja 2022, o 09:53
fwasilcz pisze: 25 maja 2022, o 09:15 Większość drużyn ma takich zawodników i na pewno nasi forumowi eksperci są w stanie przytoczyć kilka przypadków gdzie zawodnik anonimowy miał spore osiągnięcia ligowe, mimo że nie załapałby się na 1. w żadnej drużynie +ligi.
No np. Kacperek nie licząc aberracji w postaci papy prezesa, to jako jedynka znalazłby miejsce chyba dopiero w drugiej połowie 1. ligi.
Optymistycznie patrząc
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Streeter »

Siekier pisze: 25 maja 2022, o 11:33 Spontaniczna akcja u nas na kanale :)

O swoich odczuciach i wrażeniach z Lublany i po play - offach opowie Wojtek Żaliński. Jeżeli macie pytania, śmiało dajcie mi je tak do 19, bo potem wywiad - obróbka i krótki urlop :)
Ja mam jedno, myślę, że ciekawe: jak on z perspektywy zawodnika rezerwowego ocenia tegoroczne zdobycze medalowe z Zaksą? W sensie czy bardziej odbiera to jako "kurcze, jestem mistrzem Polski i Europy, ale super" czy bardziej "szkoda że nie miałem większego udziału podczas zdobywania". W sumie ciekawi mnie spojrzenie na to z perspektywy zawodnika.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Biciut »

Streeter pisze: 25 maja 2022, o 13:42
Siekier pisze: 25 maja 2022, o 11:33 Spontaniczna akcja u nas na kanale :)

O swoich odczuciach i wrażeniach z Lublany i po play - offach opowie Wojtek Żaliński. Jeżeli macie pytania, śmiało dajcie mi je tak do 19, bo potem wywiad - obróbka i krótki urlop :)
Ja mam jedno, myślę, że ciekawe: jak on z perspektywy zawodnika rezerwowego ocenia tegoroczne zdobycze medalowe z Zaksą? W sensie czy bardziej odbiera to jako "kurcze, jestem mistrzem Polski i Europy, ale super" czy bardziej "szkoda że nie miałem większego udziału podczas zdobywania". W sumie ciekawi mnie spojrzenie na to z perspektywy zawodnika.

Streeter
Pamiętajmy też, że codziennie pracują razem na treningach. Bez powodu też tyle lat nie trzymaliby go w klubie.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Streeter »

Biciut pisze: 25 maja 2022, o 16:20 Pamiętajmy też, że codziennie pracują razem na treningach. Bez powodu też tyle lat nie trzymaliby go w klubie.
Hmm... Po pierwsze nie rozumiem jakie "tyle lat" - Wojtek grał pierwszy sezon w Zaksie. Po drugie to było pytanie do Wojtka, nie do Ciebie :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Biciut »

Streeter pisze: 25 maja 2022, o 17:10
Biciut pisze: 25 maja 2022, o 16:20 Pamiętajmy też, że codziennie pracują razem na treningach. Bez powodu też tyle lat nie trzymaliby go w klubie.
Hmm... Po pierwsze nie rozumiem jakie "tyle lat" - Wojtek grał pierwszy sezon w Zaksie. Po drugie to było pytanie do Wojtka, nie do Ciebie :D

Streeter
Sorensen.... hahahha pomyślałem o Banachu :] , przepraszam nawet nie czytałem wcześniejszych postów tylko jednoznacznie skojarzyłem z Kornelem
pwpl97
Posty: 352
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: pwpl97 »

Sorensen.... hahahha pomyślałem o Banachu :] , przepraszam nawet nie czytałem wcześniejszych postów tylko jednoznacznie skojarzyłem z Kornelem
[/quote]

Juz raz mial okazje szukac klubu to nawet w składzie w Strzelcach sie nie łapał.
Awatar użytkownika
PIECHuuRR
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2022, o 11:00
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: PIECHuuRR »

pwpl97 pisze: 25 maja 2022, o 18:45 Sorensen.... hahahha pomyślałem o Banachu :] , przepraszam nawet nie czytałem wcześniejszych postów tylko jednoznacznie skojarzyłem z Kornelem
Juz raz mial okazje szukac klubu to nawet w składzie w Strzelcach sie nie łapał.
[/quote]

🤣🤣🤣 CV pisze się samo . Nic nie robić a być bardzej utytułowany od Legend Zaksy :) talent
lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: lobmar »

Czy to forum o Zaksie czy o pastwieniu sie nad Banachem. Proszę pousuwać te wypociny zakompleksionych forumowiczów
Diomedea
Posty: 4240
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Diomedea »

lobmar pisze: 25 maja 2022, o 19:32 Czy to forum o Zaksie czy o pastwieniu sie nad Banachem. Proszę pousuwać te wypociny zakompleksionych forumowiczów
Czemu? Najslabszy drugi libero w pl, albo jeden z najslabszych.
Dobrze, ze kontuzja na tej pozycji sa rzadsze. Az sie dziwie, ze na pozycji gdzie nie placi sie wielkich sum, zaksa nia znalazla gracza nadajacego sie do wejscia, chocny na poziomie ligowym. JW sciaga bylych Zaksiakow-niech Zaksa pomysli o mlodziezowcach JW ;). Akurat na libero maja nadmiar.
Delont
Posty: 410
Rejestracja: 1 gru 2021, o 20:23
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Delont »

Diomedea pisze: 25 maja 2022, o 22:13
lobmar pisze: 25 maja 2022, o 19:32 Czy to forum o Zaksie czy o pastwieniu sie nad Banachem. Proszę pousuwać te wypociny zakompleksionych forumowiczów
Czemu? Najslabszy drugi libero w pl, albo jeden z najslabszych.
Dobrze, ze kontuzja na tej pozycji sa rzadsze. Az sie dziwie, ze na pozycji gdzie nie placi sie wielkich sum, zaksa nia znalazla gracza nadajacego sie do wejscia, chocny na poziomie ligowym. JW sciaga bylych Zaksiakow-niech Zaksa pomysli o mlodziezowcach JW ;). Akurat na libero maja nadmiar.
W sumie, to po ostatnich dokonaniach Zaksy na rynku transferowym, to z przymrużeniem oka, ale nie wypada im pisać "niech Zaksa...".
Pewnie dałoby się wyszukać kogoś lepszego za względnie niskie pieniądze, ale tutaj dochodzi aspekt bycia lokalsem i tej szeroko pojętej atmosfery w klubie.
Awatar użytkownika
PIECHuuRR
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2022, o 11:00
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: PIECHuuRR »

Diomedea pisze: 25 maja 2022, o 22:13
lobmar pisze: 25 maja 2022, o 19:32 Czy to forum o Zaksie czy o pastwieniu sie nad Banachem. Proszę pousuwać te wypociny zakompleksionych forumowiczów
Czemu? Najslabszy drugi libero w pl, albo jeden z najslabszych.
Dobrze, ze kontuzja na tej pozycji sa rzadsze. Az sie dziwie, ze na pozycji gdzie nie placi sie wielkich sum, zaksa nia znalazla gracza nadajacego sie do wejscia, chocny na poziomie ligowym. JW sciaga bylych Zaksiakow-niech Zaksa pomysli o mlodziezowcach JW ;). Akurat na libero maja nadmiar.
Najlepszymi drugim libero w pl są Potera , Milczarek. Większość zespołów ma dobrych/solidnych rezerwowych: Ruciak ( Dębiec szósktkowicz Nysy) , Ciunajtis , Jaglarski czy Biniek. Przy tych zawodnikach marnie wychodzi libero Zaksy.

Za czasów Prezesa Sebastiana bardzo dobrze że drugim libero przy Zatorskim był młody Szymurka. Bardzo utalentowany libero z charyzma. Widać że ma ambicje i będzie z niego pożytek w przyszłości. Za pare lat wróci do Kędzierzyna jako ostoja w przyjęciu.
Memo
Posty: 359
Rejestracja: 18 maja 2014, o 16:55
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Memo »

Biniek to jakiś klasowy libero? Z nim jak i z Banachem miałem okazję grać, oczywiście dawno temu, jednak postawiłbym znak = między nimi. Zaksa od dawna ma taką politykę z 2 libero, wcześniej był Koziura - również z Kędzierzyna, lecz chciał spróbować swoich sił jako pierwszy i trochę pograł w 1 lidze, w międzyczasie przyszedł młody Szymura, ale szkoda go więc go puścili nie wiem na jakich zasadach, ale już wtedy było wiadome że będzie solidny.
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: michal1983 »

Ale o czym my tu w ogole rozmawiamy?

Klub osiaga najwieksze sukcesy w historii polskiej siatkowki, kreuje kadrowiczow, wyznacza nowe trendy w sposobie gry, staje sie wzroem organizacji dla innych a tu gadu gadu o drugim libero, zeby sie bylo czego przyczepic.

Spoko.
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Adamde
Posty: 797
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2021/2022

Post autor: Adamde »

Ale o czym my tu w ogole rozmawiamy?

Klub osiaga najwieksze sukcesy w historii polskiej siatkowki, kreuje kadrowiczow, wyznacza nowe trendy w sposobie gry, staje sie wzroem organizacji dla innych a tu gadu gadu o drugim libero, zeby sie bylo czego przyczepic.

Spoko.
Zgadzam sie w 100% - zwyciezcow sie nie sadzi, a jezeli jest wynik kolejny rok z rzedu, to trzeba tylko przyklasnac, a nie szukac dziury w calym. Sa druzyny z podobnym lub wiekszym budzetem, bez sukcesow na arenie krajowej, co dopiero miedzynarodowej...
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”