Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Szary Wilk
Posty: 7858
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

Tavares ma takie problemy zdrowotne, że mu lekarze koniec kariery wróżyli jeszcze niedawno. Wrócił, ale generalnie z jego problemem nie ma żartów. Nie wiem na ile się wyleczył, a na ile zaleczył, nie wiem co to za choroba, wiem czego podobno dotyczy, no więc jego problem to nie jest dyskopatia, którą zaleczysz i czasem się tam odezwie przy większych obciążeniach.

A Kozłowski na jedynkę to jednak gruba przesada, jakby miał grać sporą część sezonu. Powinni w Zawierciu poszukać dwóch równych sypaczy do rywalizacji tak jak w tym sezonie.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: hunter »

zbycho123 pisze: 10 maja 2022, o 15:27 Cieszę się że Rejno przechodzi do Aluronu .Wreszcie ten bardzo dobry gracz będzie mógł pokazać się jako podstawowy w całym sezonie a niestety nie mial tej okazji w Zaksie.
No właśnie, gość ma 29 lat i 2(?) pełne sezony jako gracz pierwszej szóstki. Ja rozumiem, że to spoko zawodnik, nie strzela fochów, jak już gra to raczej nie zawodzi ale coś mi tu jednak nie gra.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: Streeter »

Szary Wilk pisze: 10 maja 2022, o 20:55 Tavares ma takie problemy zdrowotne, że mu lekarze koniec kariery wróżyli jeszcze niedawno. Wrócił, ale generalnie z jego problemem nie ma żartów. Nie wiem na ile się wyleczył, a na ile zaleczył, nie wiem co to za choroba, wiem czego podobno dotyczy, no więc jego problem to nie jest dyskopatia, którą zaleczysz i czasem się tam odezwie przy większych obciążeniach.

A Kozłowski na jedynkę to jednak gruba przesada, jakby miał grać sporą część sezonu. Powinni w Zawierciu poszukać dwóch równych sypaczy do rywalizacji tak jak w tym sezonie.
Ja to rozumiem, ale na miejscu klubu oprócz życzenia Miguelowi jak najlepiej, to jednak bym się skupił na solidnym zastępstwie dla niego, żeby potem znowu z Urosem nie skończyć na rozegraniu. Oby jednak wszystko skończyło się dobrze i nie był potrzebny lepszy drugi niż Kozłowski. Kozi spokojnie jako dwójka da sobie radę, no ale jakby Portugalczyk miał wypaść na pół sezonu, to nie widzę Michała prowadzącego Zawiercie do medalu czy tam do fazy Play-Off LM, o ile w niej zagrają.

Ale klub z Zawiercia jest raczej budowany z głową, więc prezes Baran pewnie już jakiś pomysł w razie niedyspozycji Miguela ma.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: lukecik »

Drozda77 pisze: 10 maja 2022, o 20:44 Czyli najprawdopodobniej będzie skład
A: Konarski, Dulski
L: Danani, Żurek
P: Kovacević, Kwolek, Waliński, Łaba
R: Tavares, Kozłowski
Ś: Szalacha, Rejno, Rajsner, Markiericz
PS. Dulski i Markiewicz byli na wypożyczeniach
Zniszczoł ma zostać, a Markiewicz pójść na kolejne wypożyczenie.
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: Orduna »

lukecik pisze: 11 maja 2022, o 09:21
Drozda77 pisze: 10 maja 2022, o 20:44 Czyli najprawdopodobniej będzie skład
A: Konarski, Dulski
L: Danani, Żurek
P: Kovacević, Kwolek, Waliński, Łaba
R: Tavares, Kozłowski
Ś: Szalacha, Rejno, Rajsner, Markiericz
PS. Dulski i Markiewicz byli na wypożyczeniach
Zniszczoł ma zostać, a Markiewicz pójść na kolejne wypożyczenie.
A co z Niemcem? Wybiera się gdzieś czy będzie 5 środkowych?
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Ponoć Niemiec nie wyklucza powrotu do matecznika, czytaj KK.
Kłamca.
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: Orduna »

ciorny17 pisze: 11 maja 2022, o 09:45 Ponoć Niemiec nie wyklucza powrotu do matecznika, czytaj KK.
Na trzeciego w sumie byłby niezły.
granvorka
Posty: 711
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: granvorka »

Jeśli to prawda, to jak na 25-latka dość szybko chce się zadomowić w klaskaczu. Chyba, że chodzi o korki ze stawiania bloku u Hubera i Smitha, rzeczywiście w Zawierciu średnio miał się od kogo uczyć. No i jeśli na trzeciego to wymiana za Rejno na duży minus dla KK, jednak Smith w ostatnich dwóch latach dość mocno faluje (fakt, że odradza się na decydujące momenty sezonu, ale wcześniej też jest dużo meczów o coś).
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Może inaczej, wiem, że ten temat był, ale czy jest aktualnie to nie mam pojęcia.
Niemiec przy całej sympatii to nie środkowy na medale więc jak ambicjonalnie będzie chciał grać to KK na pewno nie wybierze.
Jeśli podejdzie do życia jak Bąkiewicz, że wie, iż topem nie będzie, ale klaskanie da medale to wiadomo, że Kędzierzyn to bardzo dobry wybór.
Kłamca.
jinx
Posty: 6285
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: jinx »

A Niemiec czasem nie wylądował w Gdańsku??
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: lukecik »

Tak, Niemiec wraca do Gdańska.
Siekier
Posty: 297
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: Siekier »

W najbliższym czasie będę rozmawiał z Oskarem Kaczmarczykiem - z nim zrobimy podsumowanie play-offów, a także z prezesem Kryspinem Baranem, by opowiedział trochę o przepisie na sukces w PlusLidze.

Jeżeli macie pytania do wyżej wymienionych, wpiszcie w komentarz, lub napiszcie DM, postaram się je zadać.
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
Siekier
Posty: 297
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: Siekier »

Jubileuszowy, 50 podcast #VolleyTime uświetnił prezes brązowego medalisty Mistrzostw Polski - Kryspin Baran 🔥

Rozmawialiśmy o:

✅historycznym🥉
✅zmianach w terminarzu
✅wsparciu miasta
✅powiększeniu ligi
✅gdzie jest sufit Aluronu❓

https://www.youtube.com/watch?v=RfnaGasEnv4
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1034
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: kanonier »

Zawiercie domowe mecze LM będzie rozgrywać w Dąbrowie Górniczej czy jeszcze za wcześnie na informacje?
15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
fwasilcz
Posty: 851
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:43
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: fwasilcz »

W podcascie VolleyTime prezes mówił, że negocjacje trwają, sprawdzają terminy, ale mają dobrą współpracę z Dąbrową. Czyli prawdopodobnie tak, ale jeszcze nie na 100%.
zbycho123
Posty: 214
Rejestracja: 30 kwie 2022, o 16:17
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: zbycho123 »

Bardzo cieszy mnie fakt z pozyskania Dulskiego przez Aluron.To nadzieja polskiego ataku.Mlody chłopak 210 cm wzrostu jak tylko nabierze masy i techniki będziemy mieli w klubie i kadrze atakującego na lata
zbycho123
Posty: 214
Rejestracja: 30 kwie 2022, o 16:17
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: zbycho123 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 13 lip 2022, o 21:21 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: użytkownik nie miał nic do powiedzenia w temacie wątku
dyletant
Posty: 5033
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: dyletant »

Gruszczyński nie zgodził się na grę na zapleczu plusligowym i będzie zmiennikiem Dananiego. W sumie dobry wybór, coś tam podbije w 2 linii a na jakieś Bielska czy Lwowy będzie mógł wychodzić jako pierwszy. No i wpadnie mu LM.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: Streeter »

dyletant pisze: 13 lip 2022, o 12:03 Gruszczyński nie zgodził się na grę na zapleczu plusligowym i będzie zmiennikiem Dananiego. W sumie dobry wybór, coś tam podbije w 2 linii a na jakieś Bielska czy Lwowy będzie mógł wychodzić jako pierwszy. No i wpadnie mu LM.
Szczerze mówiąc jak zagra tak jak w Olsztynie, to nie wiem czy to lepszy ruch niż zostawienie Makosia. No ale zawsze jest szansa, że wróci do swojej gry, wtedy to byłby naprawdę dobry drugi libero.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: Simao »

Streeter pisze: 13 lip 2022, o 12:26
dyletant pisze: 13 lip 2022, o 12:03 Gruszczyński nie zgodził się na grę na zapleczu plusligowym i będzie zmiennikiem Dananiego. W sumie dobry wybór, coś tam podbije w 2 linii a na jakieś Bielska czy Lwowy będzie mógł wychodzić jako pierwszy. No i wpadnie mu LM.
Szczerze mówiąc jak zagra tak jak w Olsztynie, to nie wiem czy to lepszy ruch niż zostawienie Makosia. No ale zawsze jest szansa, że wróci do swojej gry, wtedy to byłby naprawdę dobry drugi libero.

Streeter
Swego czasu Gruszczyński zapowiadał się naprawdę dobrze, jeszcze gdy był w Lubinie. Miał nawet powołanie do reprezentacji, był w szerokiej kadrze.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Aluron CMC Zawiercie 2021/2022

Post autor: Bartek O »

Simao pisze: 13 lip 2022, o 15:47
Streeter pisze: 13 lip 2022, o 12:26
dyletant pisze: 13 lip 2022, o 12:03 Gruszczyński nie zgodził się na grę na zapleczu plusligowym i będzie zmiennikiem Dananiego. W sumie dobry wybór, coś tam podbije w 2 linii a na jakieś Bielska czy Lwowy będzie mógł wychodzić jako pierwszy. No i wpadnie mu LM.
Szczerze mówiąc jak zagra tak jak w Olsztynie, to nie wiem czy to lepszy ruch niż zostawienie Makosia. No ale zawsze jest szansa, że wróci do swojej gry, wtedy to byłby naprawdę dobry drugi libero.

Streeter
Swego czasu Gruszczyński zapowiadał się naprawdę dobrze, jeszcze gdy był w Lubinie. Miał nawet powołanie do reprezentacji, był w szerokiej kadrze.
W odniesieniu do Gruszczyńskiego spotkałem się nawet na Forum z określeniem, że jest ”lepszą wersją Popiwczaka”. Tymczasem Kuba jest dzisiaj jednym z najlepszych na swojej pozycji na świecie, a Jędrzej chyba tylko na samym dole PlusLigi miałby szanse bycia podstawowym libero.
Szkoda chłopaka. Nawet jeśli tamta opinia była mocno na wyrost (a moim zdaniem była), to i tak trudno zrozumieć dlaczego prezentuje w tej chwili tak przeciętny poziom.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”