Temat: Rybnicka Amatorska Liga
Odpowiedzi: 7142
Odsłony: 1493234

Re: Rybnicka Amatorska Liga

Spotkanie "starych" znajomych, Piaski przyjeżdzają do Tomexów zmobilizowane do walki o punkty i po zaciętej walce wywożą 1 punkt z trudnego terenu. Ale do rzeczy - 1 set gospodarze nie będą zbyt gościnni co pokazują już na początku, kąśliwa zagrywka, dobry blok i skuteczne ataki pozwalają ...
autor: rude
3 paź 2007, o 20:03

Udany wyjazd ekipy RenCar-u do Żernicy, gładkie 3:0 i powrót, w setach -17,-12-14 chyba. Na duży plus zasłużył sędzia! Pozdrawiam
autor: rude
29 wrz 2007, o 08:41

Krótki komentarz do spotkania RenCar-Figo Fago - mecz z kategori tych bez historii,młoda drużyna niesprostała starszym choć czasami z zagrywki postrafili zaskoczyć. Szybkie 3 sety w stosunku do -12,-12,-19 i było już po.... Pozdro
autor: rude
28 wrz 2007, o 11:50

Witam all! W wolnym czasie wpadłem zobaczyć co słychać na forum i co widze ku memu zdumieniu - " FUZJA PIASKÓW Z CZUCHOWEM" ?!!!Gdzie ja byłem wtedy kurcze??? Ale już wyjaśniam - ŻADNEJ fuzjii nie ma i nie będzie!!!!Nowi zawodnicy maja być uzupełnieniem drużyny, ale na grę trzeba zapracowa...