Sezon 2009/2010 Play-off

Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sezon 2009/2010 Play-off

Post autor: tomasol »

Nie potrafię tego do końca zrozumieć czemu tak świetni zawodnicy robią tyle błędów i to często takich, że tylko za głowę się złapać. Mimo wszystko Resovia faworytem tie breaka nie jest, chyba, że Skra nie opanuje nerwów i dalej będzie robiła tyle błędów co dotychczas.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Sezon 2009/2010 Play-off

Post autor: Arff »

Kto to jest ten 19stolatek w Resovii ??? Znacie go ??? Bo ja pierwszy raz o nim słyszę, a chłopak gra rewelacyjnie... coś mi to nazwisko mówi, ale chyba kojarzę je z innym juniorem o tym samym nazwisku... ale nie warto go było pamiętać, bo zdaniem "ekspertów" nic nie był wart...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sezon 2009/2010 Play-off

Post autor: Antos »

Arff pisze:Kto to jest ten 19stolatek w Resovii ??? Znacie go ??? Bo ja pierwszy raz o nim słyszę, a chłopak gra rewelacyjnie... coś mi to nazwisko mówi, ale chyba kojarzę je z innym juniorem o tym samym nazwisku... ale nie warto go było pamiętać, bo zdaniem "ekspertów" nic nie był wart...
Ile razy gral wczesniej tak dobrze? Oceniasz po jednym meczu?
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Sezon 2009/2010 Play-off

Post autor: adi_tiger »

Antos pisze:
Arff pisze:Kto to jest ten 19stolatek w Resovii ??? Znacie go ??? Bo ja pierwszy raz o nim słyszę, a chłopak gra rewelacyjnie... coś mi to nazwisko mówi, ale chyba kojarzę je z innym juniorem o tym samym nazwisku... ale nie warto go było pamiętać, bo zdaniem "ekspertów" nic nie był wart...
Ile razy gral wczesniej tak dobrze? Oceniasz po jednym meczu?
To racja, on dopiero gra od 2 meczy na dobrym poziomie. Ale ludzie ! Ona ma 19 lat! Proponuje trenuj, i graj na najwyższym poziomie w takim wieku ..
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sezon 2009/2010 Play-off

Post autor: tomasol »

Proszę państwa kiedy w 5 secie Wlazły był zmieniany ??? Bo ja sądzę, że nigdy. Skra jak na zbliżający się FF LM z formą w lesie.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Sezon 2009/2010 Play-off

Post autor: Arff »

a meczy w których grał jak nie było Oivanena nie pamiętamy ??? Wtedy grał bardzo dobrze... dopiero potem bywało różnie, ale tez zdarzały się lepsze i gorsze... potem był mecz w LM w którym Mika był najlepszym zawodnikiem zespołu w tych setach o pietruszkę...
Antos pisze:Ile razy gral wczesniej tak dobrze? Oceniasz po jednym meczu?
Nigdy nie oceniam zawodnika po jednym meczu, śledzę karierę Miki od 4rech albo 5ciu lat i widziałem bardzo dużo jego meczy...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sezon 2009/2010 Play-off

Post autor: tomasol »

Czekam na statystyki bo chcę zobaczyć ilość błędów Skry - dzisiaj mogli walnąć rekord całej ligi. Paradoksalnie Resovia wcale nie grała jakiegoś świetnego spotkania ale brawa dla nich za to, że się nie poddali i walczyli na maksa.
EddieMarchewka
Posty: 243
Rejestracja: 9 maja 2009, o 20:40
Płeć: M

Re: Sezon 2009/2010 Play-off

Post autor: EddieMarchewka »

Niech jeszcze ktoś powie złe słowo o Mice to zdzielę go łopatą.

Dziękuję bardzo.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2009/2010 Play-off

Post autor: Nagor »

Ja go śledzę od zerówki i dotąd nie zagrał takiego meczu jak dziś :D Zasłużone MVP, cieszę się ze zwycięstwa sovii, bo Nawrocki dość lekceważąco o nich się na czasach wypowiadał.

Mika zaczął od dna, żeby z biegiem meczu grać coraz lepiej, dziś w końcu pokazał ten potencjał. Szkoda, że jego jeden z nielicznych mocnych ataków nie dotarł celu, byłby ładny ozdobnik w 3 metr :D No i uwalił dwa razy parę Winiar - Antiga serwisem, a wręcz ośmieszył. No i z pajpa się nauczył 8-) Jeszcze tylko schaba złapie i poprawi obronę i będzie ok.

Winiar słabiutko, dużo błędów i nerwów, Falasca elegancko wpuścił piłkę po obronie jeszcze łatwiejszą niż ta Mierzeja w pierwszym dzisiejszym półfinale.


Aha, i chyba nie ma wątpliwości kto powinien komentować finały :D
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2010, o 21:53 przez Nagor, łącznie zmieniany 1 raz.
...
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Sezon 2009/2010 Play-off

Post autor: adi_tiger »

Tak czy siak Mika mnie naprawde zadziwia. Jego spokój mnie po prostu poraża. Mieć 19 lat i grać naprawde bardzo spokojnie, kamienna twarz, no miażdy. Jeśli chodzi o nerwy to Kurek może mu buty czyścić ;]
Eltek
Posty: 137
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:04
Płeć: M

Re: Sezon 2009/2010 Play-off

Post autor: Eltek »

Bardzo dobrze tak Skrze. Gwiazdorstwo i tyle. Tyle popsutych zagrywek zlych przyjec i taki blad Falaski. I z czym tu do Europy? Bo samymi nazwiskami nie wygra sie LM.
Nie zapomnij gdzie sie urodziles, bo w pamieci jest siła zaklęta
wlazly107
Posty: 212
Rejestracja: 26 maja 2009, o 16:21
Płeć: M

Re: Sezon 2009/2010 Play-off

Post autor: wlazly107 »

Bardzo dobry mecz MIki, ale mimo wszystko na MVP zasłużył komentator XD
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Sezon 2009/2010 Play-off

Post autor: madlark »

Arff pisze:Kto to jest ten 19stolatek w Resovii ??? Znacie go ??? Bo ja pierwszy raz o nim słyszę, a chłopak gra rewelacyjnie... coś mi to nazwisko mówi, ale chyba kojarzę je z innym juniorem o tym samym nazwisku... ale nie warto go było pamiętać, bo zdaniem "ekspertów" nic nie był wart...
To ten, którego przyjściu do Sovii towarzyszyła czarna flaga :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Lynn
Posty: 970
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Sezon 2009/2010 Play-off

Post autor: Lynn »

Atak:
Resova - Skra 46 - 67
Zepsute zagrywki:
Resovia - Skra 6 - 22
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Sezon 2009/2010 Play-off

Post autor: kuchcik77 »

Hm jutro w TV tylko mecz Sovii ze Skra?! eh szkoda...
choc wlasnie slysze ze skra o 17.30 a my o 14.30
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4623
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Sezon 2009/2010 Play-off

Post autor: niepoinformowany »

Emocje normalnie jak na reprezentacji.

Świetnie cały zespół Sovii, no i Wanio też dał radę :D

Jutro Alek?
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sezon 2009/2010 Play-off

Post autor: tomasol »

Skra w meczu 39 błędów a w elementach siatkarskich wygrała 78 do 62. Dzisiaj Resovia na pewno o klasę lepiej zagrała blokiem w porównaniu w meczami w Bełchatowie. Nie chodzi tyle o punkty blokiem, bo 9 punktów na 5 setów to mało, ale o skuteczność skrzydłowych Skry - grubo poniżej tego co zaprezentowali w 2 pierwszych meczach.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Sezon 2009/2010 Play-off

Post autor: madlark »

madlark pisze:
adi_tiger pisze:
madlark pisze:I coś nie słychać krytyków Miki :D :D
Tu naprawde nie ma co krytykowac!
Miec 19 lat, grubo ponad 2m i tak przyjmowac jak dziś no cudo!
To był komentarz do tekstów typy:
Nagor pisze:
A na poważnie to on jest rocznik ten co Mateusz Mika ,a Mika radzi sobie lepiej niż wielu ligowców.
Chyba na treningach... Miał może jeden dobry mecz, ale to wiosny nie czyni, widać, że brakuje mu wielu elementów do wytrenowania, a kto widział jego "atak" z pipe to potwierdzi. Leżałem ze śmiechu po tym, każda część ciała oddzielnie...
oraz
Nagor pisze: Więc podsumowując, jeszcze raz, dla każdego, kto czyta tylko to co chce: NIGDY NIE NAPISAŁEM, ŻE Z MIKI ANI HEBDY NICZEGO NIE BĘDZIE.
A napisałem: SĄ JESZCZE ZA SŁABI DO PLS
i kilku innych.
:D :D :D
A po kilku dniach
Nagor pisze:Ja go śledzę od zerówki i dotąd nie zagrał takiego meczu jak dziś :D Zasłużone MVP, cieszę się ze zwycięstwa sovii, bo Nawrocki dość lekceważąco o nich się na czasach wypowiadał.
Mika zaczął od dna, żeby z biegiem meczu grać coraz lepiej, dziś w końcu pokazał ten potencjał. Szkoda, że jego jeden z nielicznych mocnych ataków nie dotarł celu, byłby ładny ozdobnik w 3 metr :D No i uwalił dwa razy parę Winiar - Antiga serwisem, a wręcz ośmieszył. No i z pajpa się nauczył 8-) Jeszcze tylko schaba złapie i poprawi obronę i będzie ok.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2009/2010 Play-off

Post autor: Nagor »

No i zdania nie zmieniłem. Mika wcześniej oprócz jednego meczu nic ciekawego nie zaprezentował, choć każdy wiedział, że potencjał ma. No i dalej uważam, że gdyby miał grać za Akhrema cały sezon to by nie było różowo. Z resztą dziś na początku meczu grał ze sporymi problemami.

Ale jeszcze raz napiszę, bo widać, że niektórzy nie odrobili lekcji z czytania ze zrozumieniem - nigdy nie podważałem POTENCJAŁU Miki, ale jego AKTUALNE UMIEJĘTNOŚCI. Myślicie, że szybko taki mecz powtórzy?
...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Sezon 2009/2010 Play-off

Post autor: madlark »

niepoinformowany pisze:Emocje normalnie jak na reprezentacji.

Świetnie cały zespół Sovii, no i Wanio też dał radę :D

Jutro Alek?
Raczej nie, a na pewno nie od początku. Rezerwowi(LT) przyjmujący dali radę i ich wymiana nie ma sensu.
Mnie najbardziej rozczarował Kosok, a i Rafa nie powala.
Lecz to co gra Papkin to niestety żarty
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
eltomasso
Posty: 221
Rejestracja: 20 gru 2007, o 11:50

Re: Sezon 2009/2010 Play-off

Post autor: eltomasso »

ok niech mi ktos wyjasni czemu na sile byl trzymany Winiarski? moim zdaniem bez Winiara skra by wygrala. Na pierwszy rzut oka Kurek byl w formie wiec co jak co ale moglby odciazyc Wlazlego a tym samym urozmaicic rozegranie. Wywoalny wczesniej Winiarski gral zupelnie w kratke i az sie prosillo o zmiane... tymczasem Nawrocki uparcia robil zmiane rozgrywajacego lub zmienial Antige.


NIE ROZUMIEM. Jedyne uzasadnienie jakie przychodzi mi do glowy to poprostu Nawrocki chcial dac pograc wiecej Winiarowi a moze przy okazji zrobic mala zaslone dymna przed FF gdzie byc moze wyjdzie para Kurek-Antiga.... nic innego mi nie przychodzi do glowy.


Powtorze jeszcze raz Winiar w tym meczu byl najslabszym zawodnikiem Skry, tymczasem Kurek motorycznie prezentowal sie idealnie(ktos powie ze Kurek mogl sie spalic na przyjeciu... owszem problem tylko w tym ze nie dostal szansy)
wlazly107
Posty: 212
Rejestracja: 26 maja 2009, o 16:21
Płeć: M

Re: Sezon 2009/2010 Play-off

Post autor: wlazly107 »

Ale powiedzcie mi co się dzieje z Grześkiem Kosokiem...przecież w tym sezonie prezetnowal się w Resovi bardzo dobrze, a to co ze Skrą wyczynia to masakra...rozumiem słabszy weekend w Bełchatowie ale 3 mecze takie to przesada :/
Awatar użytkownika
przeemekk90
Posty: 1315
Rejestracja: 31 sty 2009, o 11:51
Płeć: M

Re: Sezon 2009/2010 Play-off

Post autor: przeemekk90 »

Patrząc na dzisiejszy mecz i nadchodzące FF to Skrze przydałby się chyba 5 mecz, bo kilku chłopaków zapomniało jak gra się w siatkę.
madlark pisze: Rafa nie powala.
Lecz to co gra Papkin to niestety żarty
Do Rafy to taki zarzut, że słabo środek. Ale na obronę można powiedzieć, że to środek jest zbyt słaby.

A to Papkin jeszcze gra/grał?
Real Madrid/Jagiellonia Białystok
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Sezon 2009/2010 Play-off

Post autor: madlark »

Nagor pisze:No i zdania nie zmieniłem. Mika wcześniej oprócz jednego meczu nic ciekawego nie zaprezentował, choć każdy wiedział, że potencjał ma. No i dalej uważam, że gdyby miał grać za Akhrema cały sezon to by nie było różowo. Z resztą dziś na początku meczu grał ze sporymi problemami.

Ale jeszcze raz napiszę, bo widać, że niektórzy nie odrobili lekcji z czytania ze zrozumieniem - nigdy nie podważałem POTENCJAŁU Miki, ale jego AKTUALNE UMIEJĘTNOŚCI. Myślicie, że szybko taki mecz powtórzy?
Dalej uważasz, że jest za słaby na +L?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Sezon 2009/2010 Play-off

Post autor: Arff »

Nagor pisze:Myślicie, że szybko taki mecz powtórzy?
Nagor... proszę Cię... Ty już lepiej nie wyprzedzaj faktów, bo coraz bardziej się pogrążasz... pogadamy po jutrzejszym meczu... jeśli jutro Mika zagra słabo, będziesz mógł stawiać takie hipotezy... na razie nie ma na to najmniejszego powodu...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2009/2010 Play-off

Post autor: Nagor »

Dalej uważasz, że jest za słaby na +L?
Na cały sezon tak.
Arff pisze:
Nagor pisze:Myślicie, że szybko taki mecz powtórzy?
Nagor... proszę Cię... Ty już lepiej nie wyprzedzaj faktów, bo coraz bardziej się pogrążasz... pogadamy po jutrzejszym meczu... jeśli jutro Mika zagra słabo, będziesz mógł stawiać takie hipotezy... na razie nie ma na to najmniejszego powodu...
Ok, zatem poczekajmy.
...
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sezon 2009/2010 Play-off

Post autor: tomasol »

przeemekk90 pisze:Patrząc na dzisiejszy mecz i nadchodzące FF to Skrze przydałby się chyba 5 mecz, bo kilku chłopaków zapomniało jak gra się w siatkę.
madlark pisze: Rafa nie powala.
Lecz to co gra Papkin to niestety żarty
Do Rafy to taki zarzut, że słabo środek. Ale na obronę można powiedzieć, że to środek jest zbyt słaby.

A to Papkin jeszcze gra/grał?
Środek nie jest za słaby tylko Redwitz ma problemy z poprowadzeniem gry środkiem - żeby daleko nie szukać Perłowdki na przywitanie, zaraz po wejściu na boisko dostał piłkę pod łokieć a i Grzyb kilka razy był wysłany na podwójny blok. Środkowi Reski do najlepszych w kraju nie należą ale mówienie o nich, że są słabi to gruba przesada.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Sezon 2009/2010 Play-off

Post autor: madlark »

przeemekk90 pisze: Do Rafy to taki zarzut, że słabo środek. Ale na obronę można powiedzieć, że to środek jest zbyt słaby.
środek słaby, ale jego wystawy niedokładne. Niestety Rafa został rozpisany i jest coraz bardziej przewidywalny
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
plecotus
Posty: 926
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:18
Płeć: M

Re: Sezon 2009/2010 Play-off

Post autor: plecotus »

Trzydzieści-dziewięć-błędów-własnych. Ależ jesteśmy w ciemnej doopie!!! Jeśli w ciągu tygodnia nie będzie przełomu, czeka nas malutkie trzęsionko ziemi.
8
Awatar użytkownika
przeemekk90
Posty: 1315
Rejestracja: 31 sty 2009, o 11:51
Płeć: M

Re: Sezon 2009/2010 Play-off

Post autor: przeemekk90 »

madlark pisze:
przeemekk90 pisze: Do Rafy to taki zarzut, że słabo środek. Ale na obronę można powiedzieć, że to środek jest zbyt słaby.
środek słaby, ale jego wystawy niedokładne. Niestety Rafa został rozpisany i jest coraz bardziej przewidywalny
Ale najbardziej nieprzewidywalny Ilic nie potrafiłby wprowadzić takiej atmosfery jaką wprowadza Rafa. I mimo, że Waszym zdaniem rozegrał gorszy mecz, to i tak wykonał kawał dobrej roboty...
Real Madrid/Jagiellonia Białystok
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”