ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: jinx »

IDI to niezly gracz, lecz osobiscie liczylem na kogos innego, z zawodnika z inna charakterystyka, no ale jak jest mozliwosc to nie trzeba czekac

OT: Billings nie dla Farta
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Antonella Hard Core »

adi_tiger pisze:
Italiano pisze:Granvorka wolny jest? A może karierę zakończył? Bo jeżeli nie to może on?
granvorka jest atakującym przeciez :) z tego co wiem to gra w turcji.
Grał w poprzednim sezonie w Turcji ( w ZB Ankara) a teraz napewno nie ma go w tym klubie, tak jak i w zadnym innym tureckim. Pisało sie że może trafi do naszej ligi lub wróci do ojczyzny ale nigdzie nie czytałem żeby podpisał kontrakt z jakims klubem.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3945
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Klugenhammer »

jinx pisze:IDI to niezly gracz, lecz osobiscie liczylem na kogos innego, z zawodnika z inna charakterystyka, no ale jak jest mozliwosc to nie trzeba czekac
Przejrzałem jego staty we wszystkich ubiegłorocznych meczach Fryderyków w CL i wyglądają bardzo dobrze.
Dla przykładu mecz z Insbruckiem z ostatniej fazy, po której Niemcy odpadli z CL:
http://www.cev.lu/mmp-cgi/show.pl?cmd=t ... stat&key=0
Facet ciągnął u nich przyjęcie i atak, w wielu meczach był pierwszoplanową postacią.
Myślę że jako uzupełnienie składu ZAKSy byłby idealny, a kto wie czy nie przebiłby się nawet do "6".
Na koniec jeszcze składanka z YouTube:
http://www.youtube.com/watch?v=SJ1DACET7Jk
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: jinx »

Ciezko powiedziec, czy bedzie zdobywał te 20 punktów na mecz. Zawsze wydawalo mi sie, ze gracz bardziej defensywny...no, ale jesli bedzie trzymał przyjecie to Jurek z Patrykiem beda trzaskali 30 punktów na mecz:)
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3945
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Klugenhammer »

Ja wciąż liczę że Urnaut będzie tą armatą na lewym skrzydle, a Idi mógłby być idealnym zmiennikiem zarówno dla Tine jak i dla Ruciaka. W zeszłym sezonie Michał był rekordzistą pod względem rozegranych setów w Pluslidze nie tylko dlatego że grał bardzo dobrze i równo, ale przede wszystkim dlatego że nie miał zmiennika który pod jego nieobecność na boisku utrzymałby poziom przyjęcia zespołu. Teraz Idi mógłby rozwiązać ten problem.
Pytanie jednak w jakiej formie jest dziś Brazylijczyk? Czy gdzieś trenował i czy jest przygotowany do sezonu?
przemek16
Posty: 279
Rejestracja: 16 lip 2008, o 07:09
Płeć: M
Kontakt:

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: przemek16 »

Idi to zawodnik kompletny... co pokazał w barwach F'shafen... mocna zagrywka, jak cały zespół, atak też niczego sobie, no i trzyma przyjęcie, grał w niektórych meczach na libero... jedynie o co się martwię to formę tego zawodnika, ale myślę, że trenował gdzieś ostatnio...
filmik z jego grą:
http://www.volleyball-movies.pl/idner-l ... tins-m1183
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: KadrO »

Czyli Idi pewny, czy trwają rozmowy czy to tylko domysły ? Bo jeśli to prawda, na miejscu kibiców ZAKSy skakałbym ze szczęścia, bo z tego co widziałem Idi to lepszy zawodnik od Świderskiego. Świetne przyjęcie, ciągnie grę w ataku, miałem okazję oglądania jego występów przy tym jak przeglądałem jak radził sobie Divis. Gracz kompletny.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3945
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Klugenhammer »

KadrO pisze:Czyli Idi pewny, czy trwają rozmowy czy to tylko domysły ?
Trwają negocjacje.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: KadrO »

Klugenhammer pisze:
KadrO pisze:Czyli Idi pewny, czy trwają rozmowy czy to tylko domysły ?
Trwają negocjacje.
Jeśli transfer dojdzie do skutku, wielkie brawa dla prezesa Pietrzyka.
A skąd źródło informacji ?
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3945
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Klugenhammer »

KadrO pisze:A skąd źródło informacji ?
Przegląd Sportowy:
http://www.sports.pl/Siatkowka/PlusLiga ... 1,908.html
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: KadrO »

Klugenhammer pisze:
KadrO pisze:A skąd źródło informacji ?
Przegląd Sportowy:
http://www.sports.pl/Siatkowka/PlusLiga ... 1,908.html
Wielkie dzięki. Życzę powodzenia, załapiemy kolejną gwiazdę na przyjęcie w +Lidze. :D
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: jinx »

Oby negocjacje doszły do skutku. Sypach bedzie tez zagraniczny, prezes powiedział, ze sprawa ma sie rozwiazac w ciagu dni i w poniedziałek moze byc juz podane znazwisko
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3945
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Klugenhammer »

Z innej beczki - intersuje mnie jakim składem wyjdzie dziś ZAKSA w meczu z Fartem.
Jeśli rzeczywiście Stelmach ma stosować w tym sezonie rotację to ma włąsnie idealną okazję.
Liczę że zobaczymy dziś od początku na boisku Wojtka Kaźmierczaka lub Dominika Witczaka.
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: jinx »

Mysśle, ze w pierwszym i drugim secie nie bedzie Stelmach ryzykował, dopiero w kolejnym secie wpusci zmiennikow, licze na Wojtowicza, bo chłopak nie przypadkiem grał w kadrze B.
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
KK fan
Posty: 890
Rejestracja: 21 mar 2010, o 20:06
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: KK fan »

jinx pisze:Oby negocjacje doszły do skutku. Sypach bedzie tez zagraniczny, prezes powiedział, ze sprawa ma sie rozwiazac w ciagu dni i w poniedziałek moze byc juz podane znazwisko
Czyli będzie 12 zawodników, a do tego jak wróci Pilarz 13. Może sezon jeszcze nie jest stracony, ale paradoksalnie mnóstwo zależy teraz do Wójtowicza. Chłopak jeśli będzie się prezentować z dobrej strony to coś tam może ugramy, oby oba kontrakty zostały jak najszybciej podpisane i nowi zawodnicy szybko dołączyli do kadry bo z Sun Volley i Fartem jakoś damy radę, ale za tydzień Częstochowa...
Jak rozpoznać Polaka na wakacjach zagranicą:
http://www.youtube.com/watch?v=NJiFHerf ... re=related
Awatar użytkownika
Italiano
Posty: 389
Rejestracja: 23 paź 2010, o 11:08
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Italiano »

Antonella Hard Core pisze:
adi_tiger pisze:granvorka jest atakującym przeciez :) z tego co wiem to gra w turcji.
Grał w poprzednim sezonie w Turcji ( w ZB Ankara) a teraz napewno nie ma go w tym klubie, tak jak i w zadnym innym tureckim. Pisało sie że może trafi do naszej ligi lub wróci do ojczyzny ale nigdzie nie czytałem żeby podpisał kontrakt z jakims klubem.
Praktycznie cała kariera na przyjęciu, na przełomie wieków jeden z lepszych, grał w duecie z Tietiuchinem w Parmie kiedyś (na współkę z Szulepowem. Jedynie ostatnie 1,5-2 lata na ataku... Ale Idi to zdecydowanie lepsza, pewnie i tańsza opcja.
Najpiękniejsze miasto wszechświata - http://pl.wikipedia.org/w/index.php?tit ... 0405163944

EDIT: No dobra, Trójmiasto, a w szczególności Sopot piękniejsze ;)
damianho
Posty: 749
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: damianho »

Idi byłby ciekawą opcją a ja sam chciałem go zobaczyć na boiskach Plusligi i nie długo będę miał okazję :) jestem ciekaw kto będzie na sypie ?
Awatar użytkownika
KK fan
Posty: 890
Rejestracja: 21 mar 2010, o 20:06
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: KK fan »

Sypaczem prawdopodobnie będzie Słoweniec: http://www.sport.pl/siatkowka/1,65101,8 ... karze.html
Jak rozpoznać Polaka na wakacjach zagranicą:
http://www.youtube.com/watch?v=NJiFHerf ... re=related
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3945
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Klugenhammer »

Jęsli ZAKSA zakontraktuje teraz dodatkowo Brazylijczyka i Słoweńca to trzeba będzie załatwić polski paszport dla Yurija żeby moglli sobie razem pograć. :D
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: jinx »

No to dupa z IDIm. Ciezko bedzie wygrac finansowo z Turkami....
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
Italiano
Posty: 389
Rejestracja: 23 paź 2010, o 11:08
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Italiano »

Jedno nazwisko mi sie skojarzyło - Tomislav Smuc?

PS

Eee, Turcy płacą ogromne pieniądze swoim największym gwiazdom (Miljković, Marshall), myślę, że dla zawodników bardzo dobrych, acz nie najlepszych, płace w Polsce i w Turcji są bardzo zbliżone.
Ostatnio zmieniony 13 lis 2010, o 13:32 przez Italiano, łącznie zmieniany 2 razy.
Najpiękniejsze miasto wszechświata - http://pl.wikipedia.org/w/index.php?tit ... 0405163944

EDIT: No dobra, Trójmiasto, a w szczególności Sopot piękniejsze ;)
damianho
Posty: 749
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: damianho »

Klugenhammer pisze:Jęsli ZAKSA zakontraktuje teraz dodatkowo Brazylijczyka i Słoweńca to trzeba będzie załatwić polski paszport dla Yurija żeby moglli sobie razem pograć. :D
to po co nam te limity ? obejdźmy to dajmy każdemu paszport a przy okazji kadra się może wzmocni...
Ostatnio zmieniony 13 lis 2010, o 13:38 przez lucass90, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Panowie, uważajcie żeby teraz nie rozwinęła się tu ogólna dyskusja n.t. słuszności przyznawania obywatelstwa obcokrajowcom.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: dreamer »

Italiano pisze:Jedno nazwisko mi sie skojarzyło - Tomislav Smuc?..
Skoro mi też na myśl jako pierwsze przyszlo to wlaśnie nazwisko, to chyba to nie przypadek... :)
Mówiąc zaś zupelnie poważnie, chcialbym aby ten byly zawodnik Cimone Modena, Piet Zoomers Apeldorn, Ach Volley Bled i Posojlnicy Aich Dob trafil do Polski.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3945
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Klugenhammer »

Nowy rozgrywacz kimkolwiek by nie był i tak przy Gumie sobie za dużo nie pogra.

Co do rywalizacji z Turkami o Idiego - niekoniecznie kasa musi okazać się decydująca. W Turcji nie każdy chce grać. Inna kultura i religia, inna mentalnośc działaczy i kibiców. Niektórzy się tego obawiają. Może w tym jest nasza szansa?
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Pele »

Klugenhammer pisze:
jinx pisze:IDI to niezly gracz, lecz osobiscie liczylem na kogos innego, z zawodnika z inna charakterystyka, no ale jak jest mozliwosc to nie trzeba czekac
Przejrzałem jego staty we wszystkich ubiegłorocznych meczach Fryderyków w CL i wyglądają bardzo dobrze.
Dla przykładu mecz z Insbruckiem z ostatniej fazy, po której Niemcy odpadli z CL:
http://www.cev.lu/mmp-cgi/show.pl?cmd=t ... stat&key=0
Facet ciągnął u nich przyjęcie i atak, w wielu meczach był pierwszoplanową postacią.
Myślę że jako uzupełnienie składu ZAKSy byłby idealny, a kto wie czy nie przebiłby się nawet do "6".
Na koniec jeszcze składanka z YouTube:
http://www.youtube.com/watch?v=SJ1DACET7Jk
Statystyki niezłe na filmiku też się nieźle prezentuje. Ale czemu nie ma podpisanego nigdzie kontraktu?? Może jakaś kontuzja niezaleczona albo coś??
A co do sypacza to Smuc byłby dobrą opcją!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: tclancy22 »

Widzisz Pele, nawiazujac do naszej wczesniejszej dyskusji - to jest ta roznica miedzy ZAKSA z tego roku a AZSem z ubieglego. Macie na tyle kapusty, ze mozecie brac pod uwage niezle nazwiska w dniu dzisiejszym. Wiem, ze moze teraz kadre macie mocno okrojona, ale przeciez my tez gralismy potem z Jastrzebiem chyba w 9 osobowym skladzie (w tym libero). Dlatego uwazam, ze po kontuzji Sebastiana Kędzierzyn sobie poradzi i w dalaszym ciagu bede sie bil o final. Liczylem na zloto, ale w tym momencie lepiej beda wygladaly akcje Resovii. No chyba, ze Idi trafi do Was i szybko pokaze na co go stac.
Co do Slowenca - ciekaw jestem co to za zawodnik. Nie znam go kompletnie:)
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Pele »

tclancy22 pisze:Widzisz Pele, nawiazujac do naszej wczesniejszej dyskusji - to jest ta roznica miedzy ZAKSA z tego roku a AZSem z ubieglego. Macie na tyle kapusty, ze mozecie brac pod uwage niezle nazwiska w dniu dzisiejszym. Wiem, ze moze teraz kadre macie mocno okrojona, ale przeciez my tez gralismy potem z Jastrzebiem chyba w 9 osobowym skladzie (w tym libero). Dlatego uwazam, ze po kontuzji Sebastiana Kędzierzyn sobie poradzi i w dalaszym ciagu bede sie bil o final. Liczylem na zloto, ale w tym momencie lepiej beda wygladaly akcje Resovii. No chyba, ze Idi trafi do Was i szybko pokaze na co go stac.
Co do Slowenca - ciekaw jestem co to za zawodnik. Nie znam go kompletnie:)
Co do tej kasy to chyba aż tak dobrze nie jest ale po przemysleniu na spokojnie muszę Ci przyznac rację, że skłąd bez Świdra jest jednak mocniejszy od waszego z ubiegłego roku!!
Co do słoweńca to widziałem go kilka razy i ciekawie gra!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: krzysiu »

Podobobno tureckie kluby które mogą chcieć Idiego to nie mają raczej dużo pieniędzy , najwyżej Besiktas ,który zwolnił już Sooniasa , trenera i jeszcze jakiegoś zawodnika . Smuc napewno jest tym byłym rozgrywającym Słowenii. Podobno Idi już grał w jakichś przedsezonowych meczach , więc raczej bez formy nie jest.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3945
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Klugenhammer »

Martwi mnie to, że po kontuzji Świdra brak jest w zespole lidera w sferze mentalnej. Zespół w trudnych chwilach sprawia wrażenie grupy zagubionych dzieci. Guma został nowym kapitanem ale nie bardzo się w tej roli sprawdza bo nie o to chodzi żeby opieprzać Ruciaka za to że się źle ustawił w obronie. Gorzej że kandydatów na takiego "wodza" brak. Trochę powtarza się więc sytuacja z poprzedniego sezonu choć wtedy był przynajmniej Terry.
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: jinx »

Nie ma juz takiego zawodnika z zębem, no poza Ruciakiem. Sebastian nie dosc ze ma charakter wodza, to jeszcze nie zawodził i konczył ataki w trudnych momentach. Jarski nie ma charakteru i umiejetnosci, Urnaut ma umiejetnosci, ale to typ takiej ciapy i hipochondryka rzekłbym:D
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”