Skra Bełchatów

Awatar użytkownika
przeemekk90
Posty: 1315
Rejestracja: 31 sty 2009, o 11:51
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: przeemekk90 »

Ale nawet kiedy Kurek nie wychodzi w szóstce, lub chociażby Wlazły to mimo to Skra gra dobrze. Także to nie do końca prawda, że mogą grać bardziej ofensywnie i to jest kluczem do sukcesu ;)
Real Madrid/Jagiellonia Białystok
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kevinpsb »

przeemekk90 pisze:Ale nawet kiedy Kurek nie wychodzi w szóstce, lub chociażby Wlazły to mimo to Skra gra dobrze. Także to nie do końca prawda, że mogą grać bardziej ofensywnie i to jest kluczem do sukcesu ;)
Gra dobrze gdy po drugiej stronie siatki stają zespoły od Skry słabsze... To przypomnę że w zeszłym roku Skra bez Wlazłego również prowadziła w Pluslidze. Baa nawet ograła Zenit Kazań w półfinale KMŚ.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Arff »

kevinpsb pisze:Gra dobrze gdy po drugiej stronie siatki stają zespoły od Skry słabsze...
yyy... ciężko grać dobrze, gdy po drugiej stronie siatki stoi zespół lepszy... czyż nie ??? Ale póki co Skra okazała się zdecydowanie lepsza od takich potęg jak Trentino i Friedrichshafen, a teraz czekamy na konfrontacje z Rosjanami w KMŚ...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Roan
Posty: 1094
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 10:56
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Roan »

kevinpsb pisze:
przeemekk90 pisze:Ale nawet kiedy Kurek nie wychodzi w szóstce, lub chociażby Wlazły to mimo to Skra gra dobrze. Także to nie do końca prawda, że mogą grać bardziej ofensywnie i to jest kluczem do sukcesu ;)
Gra dobrze gdy po drugiej stronie siatki stają zespoły od Skry słabsze... To przypomnę że w zeszłym roku Skra bez Wlazłego również prowadziła w Pluslidze. Baa nawet ograła Zenit Kazań w półfinale KMŚ.
Super logika ubawiłem się :D
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kevinpsb »

Roan pisze:
kevinpsb pisze:
przeemekk90 pisze:Ale nawet kiedy Kurek nie wychodzi w szóstce, lub chociażby Wlazły to mimo to Skra gra dobrze. Także to nie do końca prawda, że mogą grać bardziej ofensywnie i to jest kluczem do sukcesu ;)
Gra dobrze gdy po drugiej stronie siatki stają zespoły od Skry słabsze... To przypomnę że w zeszłym roku Skra bez Wlazłego również prowadziła w Pluslidze. Baa nawet ograła Zenit Kazań w półfinale KMŚ.
Super logika ubawiłem się :D
Wiesz no po prostu wydaje mi się że zmienienie paru podstawowych graczy (Wlazły, Kurek, Winiarski na pierwszym planie) w lidze nie zmienia nic bo Skra i tak z reguły będzie wygrywać, natomiast jeśli Skra zmieniła by np. Winiarskiego w meczu z Trento to mogłoby to dać niepożądany skutek
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: adi_tiger »

patrząc na wyniki w lidze mistrzów można by rzecz że możliwe ze w końcu Skra PO RAZ PIERWSZY AWANSUJE do Final Four.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: KadrO »

adi_tiger pisze:patrząc na wyniki w lidze mistrzów można by rzecz że możliwe ze w końcu Skra PO RAZ PIERWSZY AWANSUJE do Final Four.
Forma, która przygotował Castellani w końcu zgaśnie.
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: BadTrue »

KadrO pisze:Forma, która przygotował Castellani w końcu zgaśnie.
Jeżeli to był żart....to nie powiem ale wyborny :] :]
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Arff »

KadrO pisze:
adi_tiger pisze:patrząc na wyniki w lidze mistrzów można by rzecz że możliwe ze w końcu Skra PO RAZ PIERWSZY AWANSUJE do Final Four.
Forma, która przygotował Castellani w końcu zgaśnie.

mam podobne podejrzenia... ale proponuje poczekać z tego typu opiniami do końca sezonu... ;]
BadTrue pisze:
KadrO pisze:Forma, która przygotował Castellani w końcu zgaśnie.
Jeżeli to był żart....to nie powiem ale wyborny :] :]
żart to żadem.. wszak 2 miesiące ciężkiej harówy na treningach w Spale kiedyś musiał przynieść efekt... stąd te podejrzenia... ale tak jak mówię, pożyjemy, zobaczymy... a nuż będzie mozna o Nawrockim powiedzieć "trener"...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: KadrO »

BadTrue pisze:
KadrO pisze:Forma, która przygotował Castellani w końcu zgaśnie.
Jeżeli to był żart....to nie powiem ale wyborny :] :]
Żaden żart. Jeśli formy nie udało się wypracować na MŚ, to przyszła ona w klubie. Wkrótce przyjdzie jej załamanie, tak jak u każdego. Jakoś nie wierzę że Nawrocki to taki fachowiec i nadal twierdzę, że jedzie na tym, co zawodnicy przepracowali na zgrupowaniach. Jeśli taka dyspozycja Skry się utrzyma, ok, zwracam honor. Przyznam się do błędu, ale że będzie - nic do tej pory na to nie wskazuje. Na ocenę przyjdzie pora po sezonie.
Arff pisze:
KadrO pisze:
adi_tiger pisze:patrząc na wyniki w lidze mistrzów można by rzecz że możliwe ze w końcu Skra PO RAZ PIERWSZY AWANSUJE do Final Four.
Forma, która przygotował Castellani w końcu zgaśnie.

mam podobne podejrzenia... ale proponuje poczekać z tego typu opiniami do końca sezonu... ;]
BadTrue pisze:
KadrO pisze:Forma, która przygotował Castellani w końcu zgaśnie.
Jeżeli to był żart....to nie powiem ale wyborny :] :]
żart to żadem.. wszak 2 miesiące ciężkiej harówy na treningach w Spale kiedyś musiał przynieść efekt... stąd te podejrzenia... ale tak jak mówię, pożyjemy, zobaczymy... a nuż będzie mozna o Nawrockim powiedzieć "trener"...
Zgadzam się.
AsurBaniPal
Posty: 373
Rejestracja: 26 paź 2010, o 07:14

Re: Skra Bełchatów

Post autor: AsurBaniPal »

KadrO pisze:
adi_tiger pisze:patrząc na wyniki w lidze mistrzów można by rzecz że możliwe ze w końcu Skra PO RAZ PIERWSZY AWANSUJE do Final Four.
Forma, która przygotował Castellani w końcu zgaśnie.

Tak to czemu tej formy nie mają Zagumny Łomacz Czarnowski Ruciak Gacek czy Gruszka w Turcji??
A co Może Castelani trenował Falasce który gra najlepszy sezon w Bełchatowie? czy Antige?
depciak
Posty: 241
Rejestracja: 1 maja 2009, o 21:25
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: depciak »

niektórzy są strasznie zaślepieni wrogością do trenera Nawrockiego. Hasła w stylu, że zawodnicy jada na formie reprezentacyjnej to jakaś kpina. Rok temu Nawrocki był w innej sytuacji miał 3/4 zawodników kontuzjowanych albo wracających po kontuzji teraz jak wszyscy są zdrowi widać jaka Skra jest mocna.
Tak to czemu tej formy nie mają Zagumny Łomacz Czarnowski Ruciak Gacek czy Gruszka w Turcji??
A co Może Castelani trenował Falasce który gra najlepszy sezon w Bełchatowie? czy Antige?
idąc tokiem myślenia kolegów wyżej, to pewnie Daniel pracował tylko z graczami z Bełchatowa, a reszta robiła co chciala :]
Awatar użytkownika
Maciej Szewczyk
Posty: 22
Rejestracja: 12 gru 2010, o 12:43
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Maciej Szewczyk »

Skra ma kapitalną, równą ławkę rezerwowych. Każdy zawodnik na boisku ma przynajmniej jednego zmiennika, który potrafi wejść z kwadratu i odwrócić bieg spotkania. Ktoś kiedyś powiedział "Powiedz, kogo masz na ławce, a powiem ci, jaki jest twój zespół". Choć kibicuję innej ekipie, nie jestem w stanie odebrać Skrze wielkości :)
Maciej Szewczyk
http://reklama
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: KadrO »

AsurBaniPal pisze:
KadrO pisze:
adi_tiger pisze:patrząc na wyniki w lidze mistrzów można by rzecz że możliwe ze w końcu Skra PO RAZ PIERWSZY AWANSUJE do Final Four.
Forma, która przygotował Castellani w końcu zgaśnie.

Tak to czemu tej formy nie mają Zagumny Łomacz Czarnowski Ruciak Gacek czy Gruszka w Turcji??
A co Może Castelani trenował Falasce który gra najlepszy sezon w Bełchatowie? czy Antige?
Akurat Gruszka to długo w Turcji nie pograł, więc nie wiem skąd czerpiesz informacje. Równie dobrze może być tak, że Ci co mogli być w formie na MŚ teraz jej nie mają, a Ci co byli bez formy (Winiarski, Możdżonek, Wlazły, Kurek) grają jak z nut.
Awatar użytkownika
beras
Posty: 79
Rejestracja: 2 lip 2010, o 08:29
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: beras »

Niezły specjalista z Castellaniego :] Przygotować szczyt formy na dwa miesiące po imprezie docelowej to trzeba mieć talent.
Lektura dla zainteresowanych http://www.teoriasportu.sporty.pl/fragmeny/wyklad4.pdf
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: BadTrue »

Maciej Szewczyk pisze:Równie dobrze może być tak, że Ci co mogli być w formie na MŚ teraz jej nie mają, a Ci co byli bez formy (Winiarski, Możdżonek, Wlazły, Kurek) grają jak z nut.
To twierdzisz ze Zagumny, Ruciak, Czarnowski, Gacek i Łomacz byli w formie na MŚ....to chyba inne mistrzostwa oglądaliśmy... :D
Awatar użytkownika
przeemekk90
Posty: 1315
Rejestracja: 31 sty 2009, o 11:51
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: przeemekk90 »

KadrO nikt nie każe Ci tutaj pisać i wychwalać Skry, ale przynajmniej oszczędź tych bredni które piszesz, bo to nawet kupy się nie trzyma. Po porostu ignoruj skoro nie lubisz Bełchatowa. Ja umiem spojrzeć obiektywnie, Ty nie, dlatego na przymus piszesz jakieś dziwne teorie.
Real Madrid/Jagiellonia Białystok
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: KadrO »

przeemekk90 pisze:KadrO nikt nie każe Ci tutaj pisać i wychwalać Skry, ale przynajmniej oszczędź tych bredni które piszesz, bo to nawet kupy się nie trzyma. Po porostu ignoruj skoro nie lubisz Bełchatowa. Ja umiem spojrzeć obiektywnie, Ty nie, dlatego na przymus piszesz jakieś dziwne teorie.
Nie mówię, że nie lubię Bełchatowa. Twierdzę, że nie powinniśmy robić boga z Nawrockiego, bo nagle się nim nie stał. Tonuję emocję co poniektórych którzy już widzieliby go w kadrze.
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Skra Bełchatów

Post autor: azsiak88 »

Panowie, Skry i Nawrockiego można nie lubić, ale mówiąc że obecna forma drużyny to zasługa Castellaniego to już gruba przesada :D Trochę się uśmiałem. Skra to inny zespół niż rok temu i to zespół przez duże Z. Widać tam zaangażowanie, rolę trenera na czasie, zgranie i formę zawodników (zdrowych w tym sezonie a nie kulawych). Nawrocki fakt ma długą ławkę ale ich jakoś posklejał po tych trzech niemrawych kolejkach, a to że przyjdzie kryzys to będzie normalne bo rozegrają porządną dawkę spotkań z tym że mają tylu dobrych zawodników, że nie powinno to się odbić znacznie na wynikach w lidze np.
Nowakowski był na MŚ to może forma AZSu to także zasługa DC? :]
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
jacek05
Posty: 189
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: jacek05 »

Największy zmiana na plus w tej całej sytuacji w Skrze, to wg. mnie to, że wreszcie zawodnicy zaufali Nawrockiemu. Nie wiem czy wynika to z batów na MŚ (może stwierdzili, że nie są aż tacy super :D ), ale widać na czasach, że Pliński nie zaczyna go przekrzykiwać, a Wlazły nie ma go gdzieś, tylko wszyscy tam stanowią jedną maszynę i każdy wie co ma robić.

Wydaje mi się, że generalnie brak nerwowych ruchów Piechockiemu zaczyna się zwracać. Dał szanse Nawrockiemu i na razie przynajmniej zespół gra dobrze. Podobnie z Falascą. Nie szukał na siłę zmiany i jak mówił, że Falasca jest ok to wielu ( w tym ja) pukało się w głowę. Teraz Falasca jest najlepszym rozgrywającym ligi i gra chyba najlepiej jak do tej pory w Skrze.

Po za tym widać w tej drużynie dojrzałość. Jednak różnica między tym jak traktowali Zatorskiego na boisku na początku, a jak np. odnosi się do Buszka Igła, jest kolosalna.
eltomasso
Posty: 221
Rejestracja: 20 gru 2007, o 11:50

Re: Skra Bełchatów

Post autor: eltomasso »

moze ktos Skre lubiec czy nie ale moim zdaniem w tym momencie prezentuje siatkowke na ekstremalnie najwyzszym poziomie.

Kiedy w pierwszej rundzie zasadnicznej Skra grala z naszym AZSem(Czewa)... i przegralismy... ja wszystkim mowilem ze to nie my zagralismy slabo to Skra byla nieosigalna dla nas. Najbardziej to bylo widoczne w jakosci przyjecia Skry.... nie bylismy w stanie ich odrzucic od siatki to w zaden sposob. Jak sie pozniej okazalo nie udalo sie to nikomu w LM w tym zespolowi Trentino ktory przeciez ma jedna z najlepszych o ile nienajlepsza zagrywke na swiecie.

Mecze z Trento jest najlepszym dowodem o ogromnej sile Skry(przypomne ze Trento w lidze wloskiej ma aktualnie 29pkt na 10 meczy ...i tylko 3 stracone sety)... jesli tylko nie stanie sie jakis kataklizm to Skra ma realna szanse powalczyc w tym sezonie o konkretny wynik, bez zadnych kombinacji.
azsiakczwa
Posty: 187
Rejestracja: 2 cze 2009, o 22:08
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: azsiakczwa »

zgadzam się. Skra mimo, że nieosiągalna od kilku lat, w tej chwili weszła na hipernieosiągalny poziom. Praktycznie ten sam skład od kilku sezonów, zawodnicy zgrani, tworzą monolit. Może nie ma tu hipergwiazd typu Dante, Giba, Milijkovic, ale jest 12 zawodników o ponadprzeciętnych zdolnościach. Skra w tym sezonie spokojnie mogłaby się bić o mistrzostwo Włoch, Rosji. Polski nie, bo już w tym sezonie AZS w złotej koronie ;)
Awatar użytkownika
przeemekk90
Posty: 1315
Rejestracja: 31 sty 2009, o 11:51
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: przeemekk90 »

KadrO pisze: Nie mówię, że nie lubię Bełchatowa. Twierdzę, że nie powinniśmy robić boga z Nawrockiego, bo nagle się nim nie stał. Tonuję emocję co poniektórych którzy już widzieliby go w kadrze.
HEHE no myślę że takich osób nie ma którzy wpakowaliby Nawrockiego do kadry, najzwyczajniej jeszcze nie zasługuje.

Co do Skry to szacun dla Piechockiego, za zaufanie dla zawodników i trenera. Żadnych nerwowych ruchów. Jak widać zbyt duża liczba zmian w Resovii, Zaksie i JW nie wyszła na dobre. A szkoda bo przy takich wzmocnieniach poziom ligi powinien być dużo wyższy a moim zdaniem jest gorzej niż rok temu.

Nie wiem co będzie za tydzień, miesiąc, nie wiem ile wygra Skra, i z kim, ale wiem że na chwilę obecną nie ma drużyny w Polsce (niestety) która może im dorównać i są w stanie walczyć z każdą drużyną na świecie na równym poziomie.
Real Madrid/Jagiellonia Białystok
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Arff »

przeemekk90 pisze:Nie wiem co będzie za tydzień, miesiąc, nie wiem ile wygra Skra, i z kim, ale wiem że na chwilę obecną nie ma drużyny w Polsce (niestety) która może im dorównać i są w stanie walczyć z każdą drużyną na świecie na równym poziomie.
myślę, że teraz nie ma żadnej drużyny ligowej mogącej dorównań Skrze nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie... Trentino nie jest bez formy, bo przewodzą Serie A i wygrywają mecz po meczu, a mimo to z Łodzi wyjechali bez zdobyczy nawet seta !!! Kiedy Trentino ostatnio przegrało jakikolwiek mecz o punkty 0:3 ??? Kiedy ktoś ostatnio widział tak bezradną minę Stojczewa ???

Ale co do zasług w tym wszystkim Nawrockiego wstrzymuje się do końca sezonu... to, że forma z kadry przyszła później jest jak najbardziej możliwe... ale na pewno nie odbiera to całkowicie zasług Nawrockiemu... bo jednak tą formę trzeba było do tego momentu utrzymać, a w lidze rozsądnie szafować siłami... ale poczekajmy jeszcze przynajmniej do FF LM... jeśli Skra zdobędzie w tym roku poczwórną koronę, to nie będzie wątpliwości, kto tutaj ma pełnie zasług...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
jacek05
Posty: 189
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: jacek05 »

Arff pisze:
przeemekk90 pisze:Nie wiem co będzie za tydzień, miesiąc, nie wiem ile wygra Skra, i z kim, ale wiem że na chwilę obecną nie ma drużyny w Polsce (niestety) która może im dorównać i są w stanie walczyć z każdą drużyną na świecie na równym poziomie.
myślę, że teraz nie ma żadnej drużyny ligowej mogącej dorównań Skrze nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie... Trentino nie jest bez formy, bo przewodzą Serie A i wygrywają mecz po meczu, a mimo to z Łodzi wyjechali bez zdobyczy nawet seta !!! Kiedy Trentino ostatnio przegrało jakikolwiek mecz o punkty 0:3 ??? Kiedy ktoś ostatnio widział tak bezradną minę Stojczewa ???

Ale co do zasług w tym wszystkim Nawrockiego wstrzymuje się do końca sezonu... to, że forma z kadry przyszła później jest jak najbardziej możliwe... ale na pewno nie odbiera to całkowicie zasług Nawrockiemu... bo jednak tą formę trzeba było do tego momentu utrzymać, a w lidze rozsądnie szafować siłami... ale poczekajmy jeszcze przynajmniej do FF LM... jeśli Skra zdobędzie w tym roku poczwórną koronę, to nie będzie wątpliwości, kto tutaj ma pełnie zasług...
ale to jest dość oczywiste, że z ocenami trzeba poczekać, bo jak na razie Skra NIC nie wygrała. Natomiast jeśli np. wygra w Katarze, to tłumaczeniem tego przez wszystkie możliwe okoliczności tylko nie dobrą pracą Nawrockiego jest dosyć śmieszne.
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Antonella Hard Core »

Arff pisze:Kiedy Trentino ostatnio przegrało jakikolwiek mecz o punkty 0:3 Kiedy ktoś ostatnio widział tak bezradną minę Stojczewa
Wcale nie tak dawno bo ostatni raz przed przyjazdem do Bełchatowa to 25 kwietnia 2010 roku w półfinale ligi włoskiej Trentino przegrało 0:3 z Maceratą i to na własnym boisku.A jednym z tych którzy wtedy widzieli tą bezradną mine Stojczewa był S.Świderski który grał wtedy w Maceracie ( w tym meczu miał 11 pkt przy 59% w ataku).Zresztą w tym samym sezonie jeszcze w reguralnej jego cześci Trentino doznało też innej, jeszcze bardziej zaskakującej porażki 0:3 z zespołem Vibo Valentia.Więc nawet takim "gigantom" jak Trentino zdajarzą sie mecze gdy za wiele nie mają do powiedzenia.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Nagor »

myślę, że teraz nie ma żadnej drużyny ligowej mogącej dorównań Skrze nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie...
Na pewno jest. Chciałbym zobaczyć mecz Skra z choćby Cuneo, a jeszcze bardziej z Kazaniem.
...
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Murilo0 »

Albo z Lokomotivem Biełgorod :o
All work and no play makes Jack a dull boy...
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Antonella Hard Core »

Jak narazie to zobaczymy mecz Skry z Paykanem Teheran :D
azsiakczwa
Posty: 187
Rejestracja: 2 cze 2009, o 22:08
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: azsiakczwa »

Arff pisze:
Ale co do zasług w tym wszystkim Nawrockiego wstrzymuje się do końca sezonu... to, że forma z kadry przyszła później jest jak najbardziej możliwe... ale na pewno nie odbiera to całkowicie zasług Nawrockiemu... bo jednak tą formę trzeba było do tego momentu utrzymać, a w lidze rozsądnie szafować siłami... ale poczekajmy jeszcze przynajmniej do FF LM... jeśli Skra zdobędzie w tym roku poczwórną koronę, to nie będzie wątpliwości, kto tutaj ma pełnie zasług...


w mojej opinii ten zespół zbudował Castelani, a Nawrocki umiejętnie tego nie zepsół i potrafił kontynuować, a nawet poprawić. Więc dobey z niego trener;)
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”