Sezon 2010/11, - 15.kolejka

pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11, - 15.kolejka

Post autor: pk+ »

tomasol pisze:Resovia ma szczęście, że trafiła na tak osłabioną i słabą ZAKSĘ bo w meczu z innym przeciwnikiem (jakimkolwiek wliczając Olsztyn i Wieluń) ciężko by było choćby o punkt. Kędzierzyn mógłby i seta nie ugrać (no może trochę przesadzam). Mecz po prostu słabiutki, z tym, że dwa ostatnie sety nieco lepsze niż pierwsze trzy.
Równie dobrze można powiedzieć że ZAKSA miała szczęście trafiając na słabo grającą Resovię dzięki czemu uratowała punkt.

Oba zespoły zagrały sporo poniżej możliwości i mimo osłabienia ZAKSA mogła ten mecz spokojnie wygrać gdyby zagrała na poziomie, oczywiście gdyby na poziomie zagrała Resovia również by łatwo wygrała....
Mimo wszystko ja oceniam że karty rozdawała Resovia, jak grała ciut lepiej to zdobywała przewagę, jak zaczynała dołować na prowadzenie wychodziła ZAKSA - reasumując moim zdaniem wszystko zależało od Resovii.

Warto też odnotować dużą liczbę punktów sędziowskich, wobec słabo prezentujących się zawodników sędzia chciał chyba zabłysnąć swoją zdobyczą punktową.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11, - 15.kolejka

Post autor: jinx »

Skra ogladajac ten mecz juz szykuje miejsce na nowy puchar. To co pokazały obydwie druzyny to to jest ta sila polskiej siatkowki jak pisal jeden fotumowicz.

Resovia tak grajaca zaksa powinna wygrac do zera. Nie wiem czyja to wina, ze Grozer gra jak 1-ligowiec, Baranowicz gra okropnie niedokladnie. Nie widac chemii w tej druzynie, z reszta dokonale to widac na parkiecie.
Co do Zaksy, to tragedia...zepol gra bez jednego lewego skrzydla, no i bez prawego. I tak cały sezon.
Ktos moze na bledy Rucka nazekac w koncowce, ale to była poza srodkowymi jedyna strzelba kędzierzynian.
Ta druzyna nic nie ugra w tym sezonie
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11, - 15.kolejka

Post autor: pk+ »

jinx pisze: Resovia tak grajaca zaksa powinna wygrac do zera.
A ZAKSA z tak grającą Resovią nie powinna także wygrać do zera??

Nie rozumie dlaczego po meczu w którym dwie drużyny zagrały podłe spotkanie, obie z aspiracjami do złota.... krytyka spotyka tylko jedną z drużyn?? Nieobecność Jarosza nie jest wystarczającym usprawiedliwieniem, pół tematu ZAKSY na forum jest w tonie - zamieńmy Jarosza na kogokolwiek, więc chyba nie był filarem zespołu (przynajmniej w oczach sympatyków klubu).
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11, - 15.kolejka

Post autor: jinx »

Resovia ma takie gwiazdy na kazdej pozycji, poza rozgrywajacym, ze nawet jak obie prezentowałyby wszystkie swoje atuty, to powinna zlac Zaksę nie oszukujmy sie. Ani Jarosz, ani Witczak nie jest atakujacym, ktory powininen grac w zespole aspirujacym do medalu. Jakby Kuba dzisiaj zagral to wynik byłby taki sam. Idi i Urnaut nie prezentuja 50% swoich mozliwosci.
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sezon 2010/11, - 15.kolejka

Post autor: tomasol »

Pewnie, że to co napisałem tyczy się także ZAKSY (zresztą zasugerowałem to we wcześniejszym poście). Tyle, że ZAKSA jest po prostu bardziej usprawiedliwiona (choć oczywiście marne to usprawiedliwienie), Resovia przyjechała w pełnym składzie, nikt nie narzekał na zdrowie i nie miała za sobą wyprawy na drugi koniec Europy i pięciosetowego boju na tymże końcu. A jeżeli sądzisz, ze krytykujemy tylko Resovię to chyba nie doczytałeś posta jinxa. Zresztą i ja i choćby Arff napisaliśmy, że obie drużyny grały padakę.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11, - 15.kolejka

Post autor: pk+ »

jinx pisze: Idi i Urnaut nie prezentuja 50% swoich mozliwosci.
Podobnie jak zawodnicy Resovii... tylko czemu jedni są jakby usprawiedliwieni, a drudzy krytykowani?

Obie drużyny zagrały cieniznę - koniec kropka.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11, - 15.kolejka

Post autor: jinx »

Nie wiem jak inni, ale ja tam krytykuje jak jest cos do krytykowania. Zarowno druzynie, której kibicuje, jak i innej. Sumujac padaka nie z tej ziemi. Proponuje wiecej spotkan i granie co 2 dni.
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11, - 15.kolejka

Post autor: kevinpsb »

Zacznę od tego że krytykowanie wszystkich zawodników za ogólnie słaby mecz jest niesprawiedliwością. Środkowi obu drużyn pokazali bardzo dobrą siatkówkę. Za równo w bloku jak i w ataku... Oczywiście do czegoś można się zawsze przyczepić zawsze np. Czarnowski dalej nie umie serwować. Po za tym trzeba wyróżnić Pawła Zagumnego i Aleha Akhrema, którzy zagrali dobre zawody. Ten pierwszy bardzo często gubił blok, a Akhrem zagrał moim zdaniem na ogólnie niezłym procencie wszystkiego. Reszta pod średniością ale jak na przykład brak głowy u Grozera dawało spektakularne czapy co podnosiło widowiskowość meczu. Co do Witczaka to nie wiem ile ten gracz jest wstanie wypracować ale póki co to Dominik nie ma siły ataku przez co jest bardzo często podbijany lub łapany na skuteczny wyblok. Ruciak jak dla mnie zagrał swoje w ataku natomiast słabo w przyjęciu. Idi i Urnaut jednak ogółem sporo pod kreską. Ćernicowi się bardzo nie przyglądałem ale wydaje mi się że trochę poprawił przyjęcie. Jego atak to trochę inna bajka, ponieważ to zawodnik, który bazuje na technice, a nie może się nią wykazać, ponieważ wystawy Baranowicza pozostawiają często dużo do życzenia. Ogólnie zaryzykuje stwierdzenie że rozgrywającemu Resovii brakuje po prostu jeszcze umiejętności na poziom gry, który chcę prezentować Resovia. Chłopak albo gra za wolno, albo za prosto technicznie albo zbyt schematycznie. To już zadaniem Travicy jest sprawdzenie w której z tych 3 możliwych przyczyn leży problem aby go na treningach starać się zlikwidować bo to sprawia, że Baranowicz nie gubi bloku. Trzeba dodać że Włochowi zdarzają się również błędy techniczne wystawy. Gacek parę razy piłki dziś podbił ale jak zwykle parokrotnie dzisiaj popisał się nie dokładnym dograniem darmowej piłki czy złym przyjęciem. Uważam że nagroda MVP powinna trafić w ręce Krzyśka Ignaczaka, który w obronie zagrał wręcz wyśmienicie a w przyjęciu na odpowiednim poziomie jak na takiego gracza przystało(trzeba jeszcze dodać że Ruciak, Idi, Gladyr nieźle kopali zagrywką a jeszcze Kazimierczak z Zagumnym dorzucali ciężkie floty. W przeciwieństwie do graczy Resovii, którzy serwowali słabo). Co do meczu to stwierdzam (zdecydowanie fakt) że w Pluslidze męskiej w tym sezonie ligowym pokazywane były gorsze mecze.

Jeszcze parę słów o Zaksie. 3 przyjmujących: Idi, Ruciak i Urnaut. Ogólnie można powiedzieć, że każdy z tych graczy prezentuje ogółem taką ponad przyzwoitość i znaleźli by miejsce w szóstce wielu zespołów Plusligowych. Natomiast inną sprawą jest fakt że Urnaut z tej trójki najlepiej atakuje a najgorzej przyjmuje. Mimo wszystko Rucek od Brazylijczyka lepiej przyjmuje i atakuje. W tej sytuacji takim najrozsądniejszym wyjściem byłoby postawienie na Urnauta i Ruciaka(zapewniając jakąś równość w ataku i przyjęciu). Z tym że myślę że skończy to się tak jak w zeszłym roku w Bełchatowie, gdzie 6 parą byli Antiga i Winiarski a to dlatego że jak na libero Gacek w przyjęciu jest słaby i nie zapewni pokrycia Urnauta przy odpowiedniej jakości przyjęcia, dlatego parą do Ruciaka będzie Idi. Problem tkwi w tym że Pietrzyk ze Stelmachem ułożyli drużynę sobie wręcz idealnie. Świderski i Ruciak (czyli jakość i przyjęcia i ataku, bo przynajmniej ten 1 jest bardzo dobrym zawodnikiem w 1 jak i drugim elemencie no i) Gacek(który swoją strefę przyjęcia jakoś pokryję a w obronie jest niezły). Tylko kto by przypuszczał że tego najważniejszego wyeliminuje kontuzja? Chyba nikt. Moim zdaniem to tak jakby Skrze zabrać Wlazłego...

Pk+... Nie zgadzam się z tobą. O wyniku meczu decydowali zawodnicy Zaksy. Konkretnie byli to Ruciak Idi/Urnaut i Witczak. Resovia grała caly czas równo (równo i słabo), natomiast Zaksa przez cały mecz falowała. Jak Zagumnemu skrzydła kończyły to wygrywała Zaksa jak nie kończyły to prowadziła Resovia.
Ostatnio zmieniony 9 sty 2011, o 18:35 przez kevinpsb, łącznie zmieniany 2 razy.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11, - 15.kolejka

Post autor: pk+ »

Być może... ja jestem kibicem Resovii więc falowanie Reski widziałem.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11, - 15.kolejka

Post autor: Mateusz1993 »

Według mnie Igła nic specjalnego jak na niego w przyjęciu dziś nie grał.
Baranowicz to gra kombinacyjnie trochę, próbuje szybko, ale zdarzają mu się niedokładności i powiedziałbym, że to największy jego mankament, zwłaszcza gdy wystawia do Grozera, ale to młody chłopak i jeszcze będzie grał lepiej, oby w tym sezonie.
Awatar użytkownika
KK fan
Posty: 890
Rejestracja: 21 mar 2010, o 20:06
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11, - 15.kolejka

Post autor: KK fan »

Dzisiejszy mecz był tak okropnie siermiężną żenadą w wykonaniu obu drużyn i sędziów że niech to będzie komentarzem- :] . Nie wiem na co liczą albo liczyli przed sezonem działacze ZAKSY, chociaż już wiem na co, że Świderski będzie wyczyniał cuda w każdym meczu i będzie trzymał procent ataku we wszystkich spotkaniach i tak aż do finału, przepraszam aż do zdetronizowania Skry Bełchatów bo o tym się cały czas mówiło. ZAKSA NIE MA KOŃCZĄCEGO ATAKU ZE SKRZYDEŁ (mieć 7% kontrataku w chyba 3 secie to już nawet słowo kompromitacja jest za lekkie).
Jak rozpoznać Polaka na wakacjach zagranicą:
http://www.youtube.com/watch?v=NJiFHerf ... re=related
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11, - 15.kolejka

Post autor: pk+ »

Znowu ciężko patrzeć na wywiad Stelmacha na plusliga.pl Widać że kompletnie załamany, rezygnować już próbował ale prezes nie przyjął, ciekawe czy zostanie na kolejny sezon - ja wątpię.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2010/11, - 15.kolejka

Post autor: Guilder »

kevinpsb pisze:(...)Ruciak jak dla mnie zagrał swoje w ataku natomiast słabo w przyjęciu.(...)
Buble w przyjęciu łatwo zauważyć. Te lepsze już trudniej. Pamiętam co najmniej dwa serwisy ponad 110 km/h przyjęte przez niego w punkt. Procent perfekcyjnego przyjęcia miał dziś tylko od Gacka gorszy, a przyjmował najwięcej razy w drużynie (34). Popełnił tylko jeden błąd przyjęcia, przy dwóch Gacka i dwóch Idiego. Nie było tak źle, biorąc pod uwagę to, że Resovii jak już wejdzie zagrywka w pole przeciwnika, to jest bardzo trudna do odbioru.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11, - 15.kolejka

Post autor: madlark »

Od dzisiaj znamy trzy drużyny, które zapewniły sobie grę w 1-6.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Sezon 2010/11, - 15.kolejka

Post autor: maksik »

Klugenhammer pisze:W imieniu ZAKSy i Resovii chciałem bardzo podziękować klubom z Jastrzębia i Olsztyna. :D
Nie patrz na innych ;)
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Maciej Szewczyk
Posty: 22
Rejestracja: 12 gru 2010, o 12:43
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sezon 2010/11, - 15.kolejka

Post autor: Maciej Szewczyk »

pk+ pisze:Znowu ciężko patrzeć na wywiad Stelmacha na plusliga.pl Widać że kompletnie załamany, rezygnować już próbował ale prezes nie przyjął, ciekawe czy zostanie na kolejny sezon - ja wątpię.
Jeżeli zostanie do końca sezonu (tj, prezes dalej będzie się opierał) to na dwoje babka wróżyła - będzie okienko transferowe, czego brakuje w talii Stelmacha, widać jak na dłoni. Nie bez powodu uchodzi za jednego z najtwardszych w Polsce :)
Maciej Szewczyk
http://reklama
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11, - 15.kolejka

Post autor: pk+ »

Maciej Szewczyk pisze:
pk+ pisze:Znowu ciężko patrzeć na wywiad Stelmacha na plusliga.pl Widać że kompletnie załamany, rezygnować już próbował ale prezes nie przyjął, ciekawe czy zostanie na kolejny sezon - ja wątpię.
Jeżeli zostanie do końca sezonu (tj, prezes dalej będzie się opierał) to na dwoje babka wróżyła - będzie okienko transferowe, czego brakuje w talii Stelmacha, widać jak na dłoni. Nie bez powodu uchodzi za jednego z najtwardszych w Polsce :)

Pytanie ile ma Stelmach do powiedzenia przy transferach a ile jest wizji prezesa...
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11, - 15.kolejka

Post autor: kuchcik77 »

Pytanie ile ma Stelmach do powiedzenia przy transferach a ile jest wizji prezesa...
na nastepnej prasowej tzreba zapytac Pietrzyka/Ste;lmacha kto polecil/zdecydowal sie na Urnauta i Idiego....
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Sezon 2010/11, - 15.kolejka

Post autor: Pele »

pk+ pisze:Znowu ciężko patrzeć na wywiad Stelmacha na plusliga.pl Widać że kompletnie załamany, rezygnować już próbował ale prezes nie przyjął, ciekawe czy zostanie na kolejny sezon - ja wątpię.
A możesz napisać KIEDY to stelmach prówał zrezygnować a prezes nie przyjął rezygnacji???
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11, - 15.kolejka

Post autor: pk+ »

kuchcik77 pisze:
Pytanie ile ma Stelmach do powiedzenia przy transferach a ile jest wizji prezesa...
na nastepnej prasowej tzreba zapytac Pietrzyka/Ste;lmacha kto polecil/zdecydowal sie na Urnauta i Idiego....
Idi to była sytuacja awaryjna, więc można wszystko wybaczyć.

Z pewnością tandem Zagumny-Świderski to był pomysł prezesa, szczególnie o Świdrze mówił nie raz, trudno źle oceniać ten transfer - po prostu pech. Ale kasa na tych dwóch zawodników poszła spora, w bajki Zagumnego że zarabia mniej niż Resovia proponowała nie bardzo wierzę (może i mniej ale kwota na 100% porównywalna, a i wcale bym się nie zdziwił gdyby było więcej). Do tego Gacek, gorący towar jakim był Czarnowski - za tą kasę można było zbudować solidną drużynę składającą się z więcej niż 11 zawodników tak żeby w razie kontuzji nie ściągać Idiego, który pomijam już że nie miał czasu na aklimatyzację, ale nawet na zgranie z drużyną, na trening nie ma czasu...

Pele był wywiad z kompletnie załamanym Stelmachem po meczu na plusliga.pl w którym mówił że musi pogadać z prezesem i drugi wywiad w którym Pietrzyk mówił że trener zostaje - chyba wprost nie padło słowo dymisja ale tak to należy rozumieć... nie śledzę aż tak dokładnie sytuacji ZAKSY, ale jakoś przed świętami to było.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Sezon 2010/11, - 15.kolejka

Post autor: Pele »

pk+ pisze:...

Pele był wywiad z kompletnie załamanym Stelmachem po meczu na plusliga.pl w którym mówił że musi pogadać z prezesem i drugi wywiad w którym Pietrzyk mówił że trener zostaje - chyba wprost nie padło słowo dymisja ale tak to należy rozumieć... nie śledzę aż tak dokładnie sytuacji ZAKSY, ale jakoś przed świętami to było.
Wyobraź sobie, że przy obu tych wywiadach byłem obecny i nie padło tam NIGDY słowo dymisja ani podobne. Przeglądnij sobie jeszcze raz te wywiady bo NIGDY nie było tam mowy o dymisji.Prezes powiedział, że mimo iz dziennikarze "przewidują" zwolnienie trenra to on takiej opcji ni ebierze pod uwagę . I to tyle
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3943
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Sezon 2010/11, - 15.kolejka

Post autor: Klugenhammer »

kuchcik77 pisze: na nastepnej prasowej tzreba zapytac Pietrzyka/Ste;lmacha kto polecil/zdecydowal sie na Urnauta i Idiego....
a jakie to ma znaczenie? Chcesz teraz rozpocząć polowanie na czarownice?
Prawda jest taka że WSZYSCY byliśmy zachwyceni kiedy przyszło info o transferze Urnauta. Poczytaj wpisy na forum z tego okresu. To samo było kiedy okazało się że przyjdzie Idi, zbiorowa euforia i żadnych sceptycznych głosów.
Obaj zawodnicy, mimo iz na razie rozczarowują, zostali zakontraktowani przy ogólnej aprobacie nas wszystkich więc szukanie teraz winnych i pytania w stylu "gdzie oni mieli oczy że ich brali?" ocierają się o hipokryzję.
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11, - 15.kolejka

Post autor: kuchcik77 »

nie poluje na czarownice, sam sie podpisywalem pod tym transferem obiema rekami, ba, juz wczesniej przebąkiwano o Słowencu aczkolwiek mnie iteresuje kto TERAZ (tzn za Stelmcha) prowadzil polityke transferową.
Papierowo to była bomba i wszyscy o tym wiedza....pokico sezon sie nie skonczyl i jestem ostatnim ktory ich tu ma rozliczac czy krytykowac.
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11, - 15.kolejka

Post autor: jinx »

Jezeli juz przyczepic sie do transferu Tinego to do tego, ze w sumie chłopak zeszły sezon grał na 2 różnych pozycjach i moze miec problemy z przyjeciem. Tak naprawde w kolejnym sezonie mozna stwierdzic jak sobie radzi na swojej pozycji. Najwiekszy błąd prezesa to Jarosz. To nie ulega watpliwosci i mam nadzieje, ze Kuba pokazał w tym sezonie dlaczego.
Mam takie wrazenie, ze Stelmach nie ma wykrystalizowanego składu jesli chodzi o drugiego przyjmujacego. Nie wiem, czy IDi jest zadowolony z ławki, jakbym ja układał ta druzyne, to Idi walczyłby o miejsce z Ruckiem, no ale wiadomo, ze nie ma zmiennika dla Tinego
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11, - 15.kolejka

Post autor: pk+ »

Pele pisze:
pk+ pisze:...

Pele był wywiad z kompletnie załamanym Stelmachem po meczu na plusliga.pl w którym mówił że musi pogadać z prezesem i drugi wywiad w którym Pietrzyk mówił że trener zostaje - chyba wprost nie padło słowo dymisja ale tak to należy rozumieć... nie śledzę aż tak dokładnie sytuacji ZAKSY, ale jakoś przed świętami to było.
Wyobraź sobie, że przy obu tych wywiadach byłem obecny i nie padło tam NIGDY słowo dymisja ani podobne. Przeglądnij sobie jeszcze raz te wywiady bo NIGDY nie było tam mowy o dymisji.Prezes powiedział, że mimo iz dziennikarze "przewidują" zwolnienie trenra to on takiej opcji ni ebierze pod uwagę . I to tyle
No ale przy rozmowie Stelmacha z Pietrzykiem chyba nie byłeś.... a moje
chyba wprost nie padło słowo dymisja ale tak to należy rozumieć...
to mniej więcej to co Ty napisałeś, przy czym Twoje wnioski są najwyraźniej inne niż moje.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Sezon 2010/11, - 15.kolejka

Post autor: Pele »

Masz rację, nie bem przy rozmowie Stelmach - Pietrzyk ale zapytałem w Salonikach Stelmach czy składał rezygnację albo tez oddawał się do dyspozycji prezesa a trener zaprzeczył i zapytał dlaczego miałby to robić??
Stąd moje wnioski, faktycznie inne od Twoich
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Sezon 2010/11, - 15.kolejka

Post autor: lucass90 »

Szkoda że Rich dziś nie zagra... Kielcom może być ciężko z Drzyzgą na libero, chociaż ten już grał na tej pozycji w Politechnice Warszawskiej.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Sezon 2010/11, - 15.kolejka

Post autor: Arff »

Drzyzga radzi sobie całkiem nieźle...szkoda mi Adasia Swaczyny... to niezły libero, a już na pewno lepszy od Drzyzgi, ale najwyraźniej trochę za wcześnie na Plus ligę, bo nie wytrzymał psychicznie...

Co do samego meczu, to bardzo fajne widowisko... śmiem stwierdzić, że obie drużyny pokonałyby bez większego problemu obie drużyny z wczorajszego marnego widowiska...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Sezon 2010/11, - 15.kolejka

Post autor: Knutsen »

Dziwi mnie skąd się bierze ta niemoc kielczan na wyjazdach, doświadczeni zawodnicy a pękają. Ogólnie dziś Fart na minus.
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2010/11, - 15.kolejka

Post autor: Nagor »

Arff pisze:Drzyzga radzi sobie całkiem nieźle...szkoda mi Adasia Swaczyny... to niezły libero, a już na pewno lepszy od Drzyzgi, ale najwyraźniej trochę za wcześnie na Plus ligę, bo nie wytrzymał psychicznie...

Co do samego meczu, to bardzo fajne widowisko... śmiem stwierdzić, że obie drużyny pokonałyby bez większego problemu obie drużyny z wczorajszego marnego widowiska...
Jeśli Swaczyna jest tak dobrym libero jak Jungiewicz atakującym to mogę sobie wyobrazić poziom naszych juniorów, których tak wychwalasz :D Najlepszy jego % w przyjęciu to 43,3, a reszta nigdy nie przekroczyła 40... Stracił 68 punktów w przyjęciu w 14 meczach
...
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”