AZS Olsztyn

Awatar użytkownika
beetle
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2008, o 12:12
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Re: AZS Olsztyn

Post autor: beetle »

http://www.mlekpolazs.pl/nowy/?mod=page&act=show/68

A tu są statystyki z dzisiaj...Popatrzcie na skuteczność Szymańskiego...25%...Ruciak extra!
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Antos »

Extra to zagral Andrae, niekwestionowana gwiazda olsztynskiego AZSu.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Nina-najna
Posty: 19
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 11:08
Płeć: K
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Nina-najna »

Generalnie trudno kibicować tym zawodnikom, którzy mają cię w dup*e... Nie wiem jak to jest po wygranym- z Waszych wypowiedzi wynika, że nie "dziękują" kibicom- ja mogłam przekonać się o reakcji olsztyńskich zawodników po przegranym meczu. Miałam przyjemność być w Bełchatowie, mecz niestety przegrany przez drużynę Mazura 2:3, na hali była jednak głośna, może 30- osobowa grupka olsztyńskich kibiców ;) Doping był naprawdę świetny! Zawodnicy, pomimo tego, że przegrali, powinni jakoś podziękować, chociażby za przebytą drogę, za śpiew po meczu "czy wygrasz, czy nie..."... Autografy rozdał tylko Andrae i Lambourne, ten drugi bardziej niechętnie :P Ale jednak pomyśleli, ile dla kibica znaczy zwykły podpis :D
Zagumny jest dobry, to fakt, czasami może mieć pretensje do graczy, ale nie za każdym razem! A coraz częściej ze zgrozą zauważam, że jest zupełnie innaczej... Słyszałam, że Mazur odszedł, bo zagranicznym gwiazdom nie odpowiadały jego metody szkolenia, nie wiem ile w tym prawdy, ile plotki, ale jeżeli w tej drużynie nic się nie zmieni, to w półfinałach zobaczymy zgrany Rzeszów :)
Szymański wczoraj się nie popisał, za to Andrae błyszczy prawie w każdym rozegranym meczu... Chwała mu za to, i za to, że tak super się uśmiecha xD

Jeszcze raz pozdrawiam! ;)

I jak zwykle na czas: kto został wczoraj MVP? xD
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Chal »

Nina-najna pisze:I jak zwykle na czas: kto został wczoraj MVP? xD
Wybór mógł być tylko jeden - Andreaeaeaeaeaeae
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
marafut
Posty: 91
Rejestracja: 9 sty 2008, o 12:36
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: marafut »

Czy mógłby ktoś wkleić statystyki z drugiego meczu Resovia-AZS Olsztyn?
w Debicy tylko WISŁOKA w PLS tylko AZS OLSZTYN
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Chal »

Link do statystyk AZS-u dałem na poprzedniej stronie, co do Resovii to nie widziałem :|
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: PAWKENS »

Nie zwróciłem uwagi na świetną grę Andrae. Rzeczywiście ten człowiek ciągnie grę Olsztyna. Prawie zawsze ma wysoki % ataku. Nawet wtedy gdy spadła na niego taka krytyka po meczu z Czewą miał wysoki % ataku - 58 :D
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Knutsen »

Przed jutrzejszym meczem są dwa wyjścia:
a) Olsztyn wygrywa i jest w półfinale... to wyjście mimo wszystko lepsze ;)
B) Olsztyn przegrywa i kończy erę dobrej siatkówki w klubie z Warmii i Mazur.

Po takiej porażce ciężko byłoby się olsztynianom podnieść...ale jutro stawiam na AZS.
Olsztyn-Rzeszów 3-1 bez Łuki lub z nie w pełni gotowym do gry Łuką pasy nie mają szans.
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: AZS Olsztyn

Post autor: szyderca »

Dla Olsztyna z pewnością będzie to wielka porażka, z resztą moim zdaniem z całym szacunkiem dla kibiców tego klubu, Mlekpol AZS (a nie Politechnika) jest największym rozczarowaniem tego sezonu. Jestem ciekawa czy Mlekpol przedłuży umowę, no i co ważniejsze, czy dojdzie do zmian wewnątrz, o których wspominają kibice z Warmi i Mazur?
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Knutsen »

Porażka może przewrócić w Olsztynie kilka stołków, ale czy ta porażka nie zabije też klubu ??? Sponsorzy kasę pompują i wszystko idzie jak krew w piach. Dziwny to klub... za prawdę powiadam wam bardzo dziwny. Dla mnie bez atmosfery na wielkie granie.
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: AZS Olsztyn

Post autor: szyderca »

Jest to klub niespełnionych nadziei, bo od lat brakuje w zespole liczą na złoty medal. Sprowadzani są bardzo dobrzy siatkarze, trenerzy, którzy mają zagwarantować sukces, jest sponsor, który wydaje się, że może zagwarantować stabilną przyszłość finansową i za każdym razem brakuje kropki nad i ...

Nawet jeśli się nie uda awansować do półfinału, zostaja walka o miejsca 5-6, które chyba ??? ??? też będą grały w pucharach. Chociaż to marne pocieszenie.
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Knutsen »

Piąte miejsce zagra w pucharach, szóste dopiero za dwa lata jeśli dobrze pójdzie. Nie jest powiedziane, że olsztynianie w walce o miejsca 5-8 będą faworytem. Po takiej porażce może zejść z nich powietrze do końca, a Mostostal... o przepraszam ZAK Kędzierzyn nie śpi. Jest też Sosnowiec i Radom, ale oni raczej zajmą się walką o siódme miejsce.
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: AZS Olsztyn

Post autor: szyderca »

Przed sezonem wiele miejsca poswiecono na dyskusję o tym, że mamy w końcu nie cztery na sześć drużyn, które będą walczyły o medale. Gdyby olszynianom nie udało się awansować i walczyliby o 5. miejsce z ZAKSĄ, wcale nie jest powiedziane, że by je zdobyli. No i psychika... ale nie zapominajmy, że w Kędzierzynie równiez powietrze uszło, tym bardziej, że Ptoki są zespołem , który leży kędzierzynianom.
banan

Re: AZS Olsztyn

Post autor: banan »

Ja bym proponował jednak, żebyśmy się przekonali jak naprawdę będzie - czy AZS poradzi sobie w walce o 5 miejsce.

A teraz plecak na plecy, do autokaru i do Olsztyna!

Pozdrawiam.
Pomidorowa.
Posty: 60
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 22:27
Płeć: K

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Pomidorowa. »

Myślę, że w przypadku braku awansu do czwórki- jeszcze ten sezon nowy sponsor podaruje. Ale za rok ultimatum-albo finał, albo żegnaj siatkówko na najwyższym poziomie w Olsztynie.

przkonamy się za kilka godzin, czy tegoroczny AZS będzie największą porażką sezonu. Tymczasem tu i ówdzie słychach głosy, że Łuka zagra na środkach przeciwbólowych.
''I z czego radość?''
Awatar użytkownika
beetle
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2008, o 12:12
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Re: AZS Olsztyn

Post autor: beetle »

banan pisze:Ja bym proponował jednak, żebyśmy się przekonali jak naprawdę będzie - czy AZS poradzi sobie w walce o 5 miejsce.

A teraz plecak na plecy, do autokaru i do Olsztyna!

Pozdrawiam.
Kolega to niepoprawny optymista, wydaje mi się, że psychologicznie Olsztyn dziś będzie mocniejszy-wygrał ostatni mecz, a w głowach Resovii jest stracona szansa, to dobija-patrz casus Mosto rok temu-teraz będzie podobnie-tak się pomylę to możecie mnie krytykować do woli...
eltomasso
Posty: 221
Rejestracja: 20 gru 2007, o 11:50

Re: AZS Olsztyn

Post autor: eltomasso »

chwala Olsztynowi za wygrana ja jednak nie daje im duzych szans w grze ze Skra. Ta jesli bedzie w top formie poprostu sie przejedzie po Olsztynie.

Zgodze sie jednak z jedna teza Olsztyn to druzyna nieobliczalna(po wygranej z Resovia moga grac na wiekszym luzie), na papierze to nawet lepiej sie prezentuje od Skry. Rzecz w tym ze wielu zawodnikow jest bez formy.

Resovia grala wczoraj z Kvasnicka ktory widac ze nie byl mocnym punktem zespolu Resovii. O ile na poczatku dobrze przyjmowal to z czasem nawet i ten element mu poprostu siadl. Zauwazcie jednak jedna rzecz pomimo tego ze wszyscy wiedzieli ze nie moze on za czesto atakowac to i tak blok Olsztyna pozostawial wiele do zyczenia.

Przykro mi to mowic ale ja Waszego zespolu nie widze w finale.
banan

Re: AZS Olsztyn

Post autor: banan »

Ja tam liczę, że Olsztyn zostanie mistrzem. W końcu będziemy mogli powiedzieć, że przegraliśmy z mistrzem!

Pzdr.
Pomidorowa.
Posty: 60
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 22:27
Płeć: K

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Pomidorowa. »

Wczoraj zdarzyły się dwa cudy. Pierwszy, kiedy Resovia prowadziła 2:0. Olsztyn przycisnął i wyszedł z naprawdę wielkich opresji. Zapewne nie gra się super z myślą- 'nie doprowadzisz do tie-breaka mówisz 'papa' Wielka Czwórko.' Tym większe brawa, że z takim ciśnieniem wyrównali.
Gdy było 10:5 dla Rzeszowa, dam sobie rękę uciąć, że mało kto z olsztyńskich kibiców wierzył, że to jeszcze nie koniec. Takie szalone tiebreaki zdarzają się bardzo rzadko przy dwóch wyrównanych ekipach. Tymczasem, akademicy pokazali jak się walczy! (co w tym sezonie zdarzło się nie często). Swoim uporem, zdeterminowaniem i wiarą w sukces osiągneli go!
Teraz mam nadzieję, że forma będzie zwyżkować. A po takim zastrzyku emocjonalnym przed meczem z Bełchatowem- 'niech się dzieje wola nieba!'
szanse: 50/50
''I z czego radość?''
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Antos »

Olac te teksty innych zakompleksionych kibicow o tym niezasluzonym awansie do czworki, gramy o medale i tylko to sie liczy. Za rok nikt nie bedzie pamietam o szczegolach, liczy sie to co jest w klubowej gablotce bo to zostaje na zawsze.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
DC!
Posty: 108
Rejestracja: 11 gru 2007, o 18:31
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: DC! »

Ale dreszczowiec! Dobrze, że Olsztyn awansował, bo porażka byłaby tragedią. Z takim składem Olsztyn po prostu musiał awansować do czwórki i na szczęście się to udało, choć łatwo nie było. Wrócić ze stanu 2:0,a potem wygrać tie-breaka, przegrywając już 10:5, to wielki wyczyn. teraz półfinał ze Skrą, ale wcale nie jest powiedziane, że AZS jest skazany na porażkę, bo po wczorajszym spotkaniu mogą się przełamać, a przynajmniej ja na to mam nadzieję...
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: AZS Olsztyn

Post autor: szyderca »

Kolega by się ze słownikiem ortograficznym zapoznał :] W półfinale nie ma już słabych drużyn. Olsztyn widocznie musiał być mocniejszy, skoro pokonał wczoraj Resovię, a w półfinale... Cóż, Skra jest faworytem, ale wszytsko zweryfikuje boisko, a żeby było więcej smaczku, powszechnie wiadomo, że AZS Olsztyn nie jest jej (Skry) "ulubionym" rywalem.
GrindkamiL
Posty: 291
Rejestracja: 7 gru 2007, o 18:39
Płeć: M
Lokalizacja: KrainaTysiącaJezior
Kontakt:

Re: AZS Olsztyn

Post autor: GrindkamiL »

nie jesteśmy bez szans choć to Skra jest faworytem.gramy do 3 wygranych meczów wiec wszystko się może zdarzyć.po wczorajszym spotkaniu uwierzyłem w naszych akademików.atmosfera na Uranii była fantastyczna.! pierwszy raz,choć bywam na meczach olsztyniaków od 5 lat,widziałem taką radość na twarzach kibiców i ich entuzjazm przy dopingu.chylę czoła przed Andrzejem Kowalem i Pawłem Papke,który uczynił piękny gest w strone Mariusza Sordyla-oddał mu statuetke MVP meczu..Papkin potwierdził że jest człowiekiem z klasą nie wspominając jakim zawodnikiem..Pokazał olsztyńskim działaczom jaki błąd popełnili.Panie Pawle z taką formą Espinho stoi otworem!
nie siłą lecz rozumem
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: AZS Olsztyn

Post autor: szyderca »

GrindkamiL pisze:po wczorajszym spotkaniu uwierzyłem w naszych akademików.atmosfera na Uranii była fantastyczna.! pierwszy raz,choć bywam na meczach olsztyniaków od 5 lat,widziałem taką radość na twarzach kibiców i ich entuzjazm przy dopingu.
Właśnie, a Sordyl żalił się wczoraj w TV Skra Sport, na to, że kibice z Olsztyna nie sa z zespołem na dobre i na złe. Atmosfera owszem była fantastyczna, tylko szkoda, że nie pamiętasz mniej więcej do stanu 10:5 dla Resovii w hali panowała grobowa cisza ;) Dopiero później, kiedy Mleczarze zaczęli odrabiać straty, towarzystwo podniosło swoje pośladki z krzesełek. Nie chcę w tym miejscu nikogo urazić, ale można w tym miejscu parafrazować pewne słowa z Biblii dotyczące Tomasza Apostoła - Uwierzyłeś, bo wygrali ... A gdyby to jednak Rzeszów był górą, to co w wiarą w swój zespół?
GrindkamiL
Posty: 291
Rejestracja: 7 gru 2007, o 18:39
Płeć: M
Lokalizacja: KrainaTysiącaJezior
Kontakt:

Re: AZS Olsztyn

Post autor: GrindkamiL »

od stanu 6:10 kibice byli świetni.no coż wcześniej się nie dziw bo to był ze strony ekipy Kowala knock-out..
nie siłą lecz rozumem
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: AZS Olsztyn

Post autor: szyderca »

troche odchodząc od tematu... a czy nie powinno być tak, że kibice są z zespołem do końca? Przykładem mogą być moi ulubieni kibice z sektora B w Medalikolandii. Mimo, że kilkakrotnie na tym forum wyrażałam swoją miłość do tej grupki ludzi, w tym przypadku są kapitalnym przykładem, bo doping po ich stronie cichnie dopiero po zakończonym meczu.
girlonthebridge
Posty: 103
Rejestracja: 27 lut 2008, o 23:11
Płeć: K

Re: AZS Olsztyn

Post autor: girlonthebridge »

Brawo Olsztyn, za nie załamanie dłoni po 2 secie i nie poprzestanie w tie breaku przy 5-10 i odrobienie tych strat :), co do kibiców to się nie odzywam bo też czasem zasłaniam twarz dłońmi jak ktoś mi tak nokautuje moją ukochaną drużynę... wczoraj z racji tego, że dojechać do Olsztyna (jestem z Wawy) nie mogłam to oglądałam mecz w tv, przy stanie 5-10 w tie breaku popijając melisę na uspokojenie, opuściłam głowę złożyłam ręce jak do modlitwy i powiedziałam błagam... i nagle zrobiło się 10-10 :D

Bóg mnie czasem kocha :D:D:D

mam nadzieje, ze ze Skrą też tak łatwo skóry nie sprzedadzą :)
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Chal »

Szyderco droga, nasz KK wcale gorszy pod tym względem od kolegów po fachu dopingujących naszego imiennika nie był, bo nawet przy 5:10 doping cały czas z naszej strony był, gorzej z resztą hali, ale taka już specyfika olsztyńskiej publiczności, i tak widać rozwój pod względem kibicowania i wygląda na to, że ta sprawa wreszcie zmierza ku dobremu ;) A czegoś takiego, jak w kilku ostatnich piłkach to jeszcze na własne oczy nie widziałem, nawet na finale LŚ w Katowicach nie było aż takiej ekstazy na trybunach, jak wczoraj w Uranii (inna sprawa, że w Spodku byłem na dwóch ostatnich dniach imprezy, a więc nie było dane mi odczuć atmosfera, jaka panuje po zwycięstwiem naszej reprezentacji...) 8-)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Nina-najna
Posty: 19
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 11:08
Płeć: K
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Nina-najna »

Po prostu jakieś wielkie święto! ;) Kocham mój Olsztyn, niestety nie mogłam wczoraj oglądać meczu, śledziłam tylko wynik do 2 pierwszych setów i szczerze powiem, że wtedy "zwątpiłam", ale czułam, że jeszcze coś się wydarzy xD Dzisiaj o 6 wchodzę na internet, czytam tytuł artykułu "dramat Rzeszowa, Mlekpol w półfinale" i prawie ze szczęścia się popłakałam xD Zdziwiło mnie to, że MVP został Papke, bo nie widziałam jeszcze meczu, w którym "najlepszym" został ktoś z drużyny, która przegrała ;) A później jak jeszcze przeczytałam, że było 5:10, potem 10:10, to już euforia na całego <lol2> Do tego wszystkiego udało mi się dzisiaj kupić bilet na mecz nożnej Polska:USA, jeszcze mi Olsztyn wygra w piątek i to będzie chyba szczyt szczęścia jak na jeden tydzień <lol>
Ile ta piłka (w jakimkolwiek wydaniu i sporcie) może przynieść emocji, łez, ale przede wszystkim: szczęścia! ;)

Pozdrawiam serdecznie tych kibiców, którzy całym sercem są za drużyną z Olsztyna! ;)
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: PAWKENS »

http://www.mlekpolazs.pl/nowy/?mod=page&act=show/70

Jeszcze nikt nie dyskutował na temat olsztyńskich statystyk :) Naprawił się Tanik, świetne serwy, skuteczny atak. Mam nadzieję że to nie jest pojedyńczy przebłysk :D Słaby mecz Grzyba, to niepokoi :( Szymański- świetny atak i zagrywka, pocięgnął zaspół. Brawo dla niego :P Ruciak nie zaliczy tego meczu do udanych w ataku. :( Możdżonek w końcu zasłużył na pochwałę, wreszcie zobaczyliśmy porządne ataki, nienaganna praca w bloku :) Andrae nie może wiecznie ciągnąć gry, na szczęście zrobił to Gelu ;)

Chciałbym zwrócić uwagę na cyfry w przyjęciu. Andrae przyjął tylko dwie zagrywki !!! i miał 60%. Czyżby cyferka uciekła :] Świetny Lamburn 100% 23 przyjęcia !!! Bardzo dobry Tanik 80%. 20 przyjęć.
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”