AZS Olsztyn

seba_15
Posty: 6
Rejestracja: 8 maja 2011, o 16:54
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: seba_15 »

lordsith2 pisze:historia pokazuje, że zawodnicy, którzy przenosili się z Jastrzębia do Olsztyna niezbyt się sprawdzali
Jedyna zawodnik który przyszedł do AZS-u z Jastrzębia to Grzegorz Szymański który grał jak grał...
A Yudin to jest najbardziej perspektywiczny zawodnik na pozycji atakującego jakiego można mieć. Bo Gromadowskiego nie widze jakoś specjalnie to nie jest zawodnik który umie kończyć z wysokich piłek, większość jego ataków z takich piłek kończyła sie blokiem. A Yudin który w połączeniu z szybkimi rozgrywaniami Hernana może sie tylko bardziej rozwinąć. A na dodatekTotolo który przecież słynie z dobrej pracy z młodymi zawodnikami.

Jeszcze czekam na dobrego zawodnika na przyjęcie podobno jakiś Bułgar, tak słyszałem.
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: jinx »

Tak....szybko Ci zagra wysoką piłke z 4, 5 metra:)

Tuia zostaje w Azsie??
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
lordsith2
Posty: 128
Rejestracja: 7 maja 2009, o 21:33

Re: AZS Olsztyn

Post autor: lordsith2 »

seba_15 pisze:
lordsith2 pisze:historia pokazuje, że zawodnicy, którzy przenosili się z Jastrzębia do Olsztyna niezbyt się sprawdzali
Jedyna zawodnik który przyszedł do AZS-u z Jastrzębia to Grzegorz Szymański który grał jak grał...
A Yudin to jest najbardziej perspektywiczny zawodnik na pozycji atakującego jakiego można mieć. Bo Gromadowskiego nie widze jakoś specjalnie to nie jest zawodnik który umie kończyć z wysokich piłek, większość jego ataków z takich piłek kończyła sie blokiem. A Yudin który w połączeniu z szybkimi rozgrywaniami Hernana może sie tylko bardziej rozwinąć. A na dodatekTotolo który przecież słynie z dobrej pracy z młodymi zawodnikami.

Jeszcze czekam na dobrego zawodnika na przyjęcie podobno jakiś Bułgar, tak słyszałem.
nie zapominaj jeszcze o Siezieniewskim, który w Olsztynie gra dużo słabiej niż w Jastrzębiu
Edyta

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Edyta »

seba_15 pisze: A na dodatekTotolo który przecież słynie z dobrej pracy z młodymi zawodnikami.
A właściwie skąd wiadomo, że słynie, skoro do tej pory, poza epizodem w JW, całe życie był tylko asystentem trenera lub statystykiem?
doki10

Re: AZS Olsztyn

Post autor: doki10 »

Kibice Indykpolu AZS UWM Olsztyn wybrali siatkarza, który ich zdaniem był najlepszy w drużynie olsztyńskich akademików(...)
1. Samuel Tuia 21%
2. Marcin Mierzejewski 19%
3. Piotr Hain 17%
źródło: http://www.azsuwmolsztyn.com.pl/news.php?id=1001
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Antos »

Ten kto wybral Tuie27% najlepszym zawodnikiem musial sie wczesniej najesc szejka z muchomorow oraz wilczych jagod.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Pele »

Antos pisze:Ten kto wybral Tuie27% najlepszym zawodnikiem musial sie wczesniej najesc szejka z muchomorow oraz wilczych jagod.
Niekoniecznie - On jest taki "słitaśny" że pewnei sporo gimnazjalistek się posikało ze szczęscia
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: tomasol »

doki10 pisze:
Kibice Indykpolu AZS UWM Olsztyn wybrali siatkarza, który ich zdaniem był najlepszy w drużynie olsztyńskich akademików(...)
1. Samuel Tuia 21%
2. Marcin Mierzejewski 19%
3. Piotr Hain 17%
źródło: http://www.azsuwmolsztyn.com.pl/news.php?id=1001
Od siebie mogę dodać tylko, że ręki do tego głosowania nie przyłożyłem. Kto w tej sondzie głosował i jakie mecze AZS-u oglądał :o ???
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Chal »

No tam, ja byłem za Mierzejewskim... Wiadomo, głównie gimnazjalistki, do tego być może dobre występy w meczach z Fartem zatarły nieco fatalne wrażenie z całego sezonu :| Dobrze, że w klubie nieco inaczej to widzą, z tego co wiem 8-)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
AdAmS_VM
Posty: 122
Rejestracja: 5 wrz 2010, o 23:11
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: AZS Olsztyn

Post autor: AdAmS_VM »

no ja też zdecydowanie na Mierzeja. Chiba jakaś hot13 zakładała kilka razy konto i głosowała na Tuje.
Wojciech Sapiecha 1981-2009 - pamiętamy...
KU CHWALE VM!
Awatar użytkownika
Xaar
Posty: 497
Rejestracja: 25 paź 2010, o 21:08
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Xaar »

Paweł Siezieniewski zostaje w AZSie.

http://azsuwmolsztyn.com.pl/news.php?id=1003
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Antonella Hard Core »

Xaar pisze:Paweł Siezieniewski zostaje w AZSie.

http://azsuwmolsztyn.com.pl/news.php?id=1003
Pytanie tylko czy w przyszłym sezonie będzie przewidywany do gry w podstawowym składzie ( jeśli sprawdzą sie pogłoski o zagranicznym atakującym wtedy dostanie miejsce z "urzędu" z wyjściowym składzie) czy raczej będzie musiał sie zadowolic rolą pierwszego zmiennika na przyjęciu ( np. gdyby został M.Gromadowski i przyszedł na środek jakiś solidny Polak np W.Grzyb plus dwóch dobrych zagranicznych przyjmujących). Uważam że korzystniejszy dla Olsztyna byłby ten drugi układ choć oczywiście wiele zależałoby np od klasy tych ewentualnych zagranicznych przyjmujących.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: kevinpsb »

Uważam że zatrzymanie Marcela Gromadowskiego to dla działaczy AZS-u Olsztyn powinien być priorytet. Jest jeden z nie wielu Polaków w składzie AZS-u który daje jakąś jakość (jeszcze zaliczyłbym Mierzejewskiego). Winnik i Siezieniewski do bardzo dobry zawodnicy ale na bycie zmiennikiem, natomiast Hain i Gunia się cały czas uczą. Uważam że od Marcela powinien być budowany skład ponieważ dobrych Polaków obecnie na rynku jest nie wielu, a Marcela do tej grupy można swobodnie zaliczyć. Średnio chcę mi się wierzyć że AZS-owi uda się zakontraktować Grzyba. Byłby to bardzo dobry ruch Szyszki ale myślę że Wojtka w swoich szeregach chciałoby mieć wiele klubów w Pluslidze tak jak chociażby Jastrzębie, Delecta, Politechnika, Fart (ten raczej się utrzyma), może nawet AZS Częstochowski czy Gdański Trefl... A kto wie czy Grzyb nie otrzymał bzdurnej oferty zostania w Resovii!?
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Jean
Posty: 493
Rejestracja: 15 sie 2008, o 18:51
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Jean »

masz rację, dobrych polskich zawodników jak na lekarstwo, Gromadowski- choć nie jestem jego zwolennikiem- to zawodnik bardzo dobry jak na możliwości AZSu w tym momencie, lepszego z polskim paszportem nie znajdziemy.... biorąc pod uwagę że on tak samo jak reszta drużyny został "zarżnięty" przez Sordyla.... to następny sezon w jego wykonaniu może być tylko lepszy... POWINIEN ZOSTAĆ


co do Grzyba to się nie zgodzę... weź pod uwagę że to Olsztynianin, z krwi i kości...
"chociażby Jastrzębie, Delecta, Politechnika, Fart (ten raczej się utrzyma), może nawet AZS Częstochowski czy Gdański Trefl..."
- żadna z tych drużyn nie ma niczego więcej prócz planów na najbliższy sezon... żadnego asa w rękawie, prócz pieniędzy i planów, wiec karta przetargową AZSu, równorzędną do ambicji i wysokości kontraktu może być powrót do domu po nieudanym "romansie" z Resovią... więc jeśli Grzyb dostanie równorzędną ofertę z Olsztyna i np Bydgoszczy, stawiam 100zł że wybierze właśnie Olsztyn
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie."
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: KadrO »

kevinpsb pisze:Uważam że zatrzymanie Marcela Gromadowskiego to dla działaczy AZS-u Olsztyn powinien być priorytet. Jest jeden z nie wielu Polaków w składzie AZS-u który daje jakąś jakość (jeszcze zaliczyłbym Mierzejewskiego). Winnik i Siezieniewski do bardzo dobry zawodnicy ale na bycie zmiennikiem, natomiast Hain i Gunia się cały czas uczą. Uważam że od Marcela powinien być budowany skład ponieważ dobrych Polaków obecnie na rynku jest nie wielu, a Marcela do tej grupy można swobodnie zaliczyć. Średnio chcę mi się wierzyć że AZS-owi uda się zakontraktować Grzyba. Byłby to bardzo dobry ruch Szyszki ale myślę że Wojtka w swoich szeregach chciałoby mieć wiele klubów w Pluslidze tak jak chociażby Jastrzębie, Delecta, Politechnika, Fart (ten raczej się utrzyma), może nawet AZS Częstochowski czy Gdański Trefl... A kto wie czy Grzyb nie otrzymał bzdurnej oferty zostania w Resovii!?
A niech tak narzekają na Gromadowskiego. Ja tam z chęcią zgodziłbym się na to by grał w JW. :D
Edyta

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Edyta »

Też jestem zdania, że zatrzymanie Marcela powinno być priorytetem dla AZSu, choć jego entuzjastką tak ogólnie nie jestem. Dziwię się, że tak ochoczo padają pomysły z Yudinem, czy wcześniej Jaroszem. Lepszego Polaka na dziś nie ma, a zawsze to jakaś ciągłość zostałaby zachowana. Bo zmian i tak będzie wystarczająco dużo. Może Marcel odżyłby przy Totolo, może jakąś sportową złość wreszcie by pokazał przy szalonym Włochu :) Tylko że Włocha ciągnie do Yudina, bo go zna... A Marcel na brak ofert na pewno nie narzeka.
Awatar użytkownika
Jean
Posty: 493
Rejestracja: 15 sie 2008, o 18:51
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Jean »

Yudin to na przyjęcie.... potrenowałby przed kadrą ;)
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie."
nerwus
Posty: 534
Rejestracja: 4 cze 2010, o 10:26
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: nerwus »

Yudin udowodnił 2 lata temu ze moze byc wybitnym atakującym. O gromadowskim od 4 lat sie mówi ze moze za rok sie odblokuje i bedzie dobry. Wiec logika mówi ze Marcel to bardziej ryzykowna opcja.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: KadrO »

Właściwie to brawa już za transfer Yudina. Bardzo lubiłem i ceniłem go w JW. Mam nadzieję że się odbuduje i kiedyś znowu tu wróci, przynajmniej tego mu życzę. A co do jego gry? Myślę, że zeszły sezon to był przypadek. Jak będzie grał tak jak 2 lata temu, to będzie zawodnik który skończy każdą sytuacyjną a do tego niemiłosiernie będzie strzelał z zagrywki.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: kevinpsb »

nerwus pisze:Yudin udowodnił 2 lata temu ze moze byc wybitnym atakującym. O gromadowskim od 4 lat sie mówi ze moze za rok sie odblokuje i bedzie dobry. Wiec logika mówi ze Marcel to bardziej ryzykowna opcja.
Logika w tym przypadku mówi o tym że Marcel to żadne ryzyko! Pokazał w tym sezonie że stać go na wiele. Był jedynym skrzydłowym AZS-u Olsztyn, który spełniał oczekiwania(w zasadzie on, Mierzejewski, Hain/Gunia powinni mieć miejsce w 6 na przyszły sezon i to do nich powinno się sklejać resztę składu). No chyba że liczyć Winnika z ławki to można powiedzieć że on też swoje zrobił. Ryzyko to ściągnięcie Yudina który jest po kontuzji i nie wiadomo kiedy wróci do formy. Dodatkowo australijczyk przez Totolo rozpatrywany jest w kontekście graczy którzy mieliby występować na przyjęciu co jest kolejnym ryzykiem, bo australijczyk na tej pozycji długo nie grał oraz wiąże się to z nakazem ściągnięcia defensywnego przyjmującego...
Moim zdaniem ściągnięcie Yudina to nie jest dobry pomysł...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: KadrO »

kevinpsb pisze:
nerwus pisze:Yudin udowodnił 2 lata temu ze moze byc wybitnym atakującym. O gromadowskim od 4 lat sie mówi ze moze za rok sie odblokuje i bedzie dobry. Wiec logika mówi ze Marcel to bardziej ryzykowna opcja.
Logika w tym przypadku mówi o tym że Marcel to żadne ryzyko! Pokazał w tym sezonie że stać go na wiele. Był jedynym skrzydłowym AZS-u Olsztyn, który spełniał oczekiwania(w zasadzie on, Mierzejewski, Hain/Gunia powinni mieć miejsce w 6 na przyszły sezon i to do nich powinno się sklejać resztę składu). No chyba że liczyć Winnika z ławki to można powiedzieć że on też swoje zrobił. Ryzyko to ściągnięcie Yudina który jest po kontuzji i nie wiadomo kiedy wróci do formy. Dodatkowo australijczyk przez Totolo rozpatrywany jest w kontekście graczy którzy mieliby występować na przyjęciu co jest kolejnym ryzykiem, bo australijczyk na tej pozycji długo nie grał oraz wiąże się to z nakazem ściągnięcia defensywnego przyjmującego...
Moim zdaniem ściągnięcie Yudina to nie jest dobry pomysł...
Czemu mówisz że Totolo chce go na przyjęcie? W artykule pisze że przyjście Yudina wiąże się z odejściem Gromadowskiego. Wydaje mi się, że Igor będzie grał na ataku.
Awatar użytkownika
Jean
Posty: 493
Rejestracja: 15 sie 2008, o 18:51
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Jean »

na przyjęciu to widzimy go my - kibice AZSu ... ;)

wątpię że Olsztyn stać na Marcela i Igora jednocześnie, trener dobiera skład bo trener bedzie rozliczany z wyników... skoro wieksze nadzieje pokłada w Yudinie, to pozostaje nam tylko ufać, że to właściwy wybór
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie."
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Chal »

kevinpsb pisze:[Marcel] Był jedynym skrzydłowym AZS-u Olsztyn, który spełniał oczekiwania
Zdecydowanie się z tym nie zgodzę. Można najwyżej powiedzieć, że najmniej zawodził.
kevinpsb pisze:Dodatkowo australijczyk przez Totolo rozpatrywany jest w kontekście graczy którzy mieliby występować na przyjęciu co jest kolejnym ryzykiem, bo australijczyk na tej pozycji długo nie grał
Ma przed sobą właśnie pół roku gry na tej pozycji, i tak jest co roku, bo w kadrze występuje właśnie na przyjęciu.

Przypomnę, że za Totolo Yudin grał na przyjęciu i był zmiennikiem Siezieniewskiego. Na atak przestawił go dopiero Santilli, ale z drugiej strony przecież Roberto to dobry przyjaciel Tomaso ;) Ja osobiście podejrzewam, że zależnie od rozwoju sytuacji na rynku dopiero później zostanie podjęta decyzja, na jakiej pozycji domyślnie będzie miał występować Yudin.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: kevinpsb »

Chal pisze:
kevinpsb pisze:[Marcel] Był jedynym skrzydłowym AZS-u Olsztyn, który spełniał oczekiwania
Zdecydowanie się z tym nie zgodzę. Można najwyżej powiedzieć, że najmniej zawodził.
A na to z tej perspektywy nie spojrzałem :]
KadrO pisze:Czemu mówisz że Totolo chce go na przyjęcie? W artykule pisze że przyjście Yudina wiąże się z odejściem Gromadowskiego. Wydaje mi się, że Igor będzie grał na ataku.
No to działacze AZS-u się nie popisali... Ciekawe co zrobią z pozycją przyjmującego i środkowego. 3 miejsca w zespole do obsadzenia i jedno miejsce dla obcokrajowca, a Polaków na rynku brak - przede wszystkim takich którzy chcieliby zagrać w AZS-ie.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Jean
Posty: 493
Rejestracja: 15 sie 2008, o 18:51
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Jean »

Co zrobią? Już mówię...
trzeci środkowy - musi być polakiem, jeśli nie Grzyb... to pewnie ktoś pokroju Guni, lub młodzieniec (Hain się sprawdził)
drugi rozgrywający - będzie to raczej rezerwowy więc albo ktoś młody, albo Jacobsen zostanie.... tu sprawa jest prosta, bo pierwszy rozgrywający jest Hiszpanem, wiec narodowość rezerwowego nie ma znaczenia.
atakujący - w opcji ataku z Yudinem, rezerwowy także może być obcokrajowcem, choć ja osobiście chciałbym żeby został Winnik
przyjmujący - przy konieczności pozostania Siezieniewskiego na boisku (limit) powinien być to przyjmujący z dobry atakiem (dlatego ja chętnie widziałbym Yudina na przyjęciu)... nazwisk nie bede przytaczał, bo możliwości jest bardzo wiele
libero - wiadomo...

także ja tu nie widzę jakiegoś problemu z limitem itp... Siezieniewski to bardzo dobry zawodnik wiec jego obecność na boisku nie jest jakimś wielkim problemem.
pozdro
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie."
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: KadrO »

Jean pisze:Co zrobią? Już mówię...
trzeci środkowy - musi być polakiem, jeśli nie Grzyb... to pewnie ktoś pokroju Guni, lub młodzieniec (Hain się sprawdził)
drugi rozgrywający - będzie to raczej rezerwowy więc albo ktoś młody, albo Jacobsen zostanie.... tu sprawa jest prosta, bo pierwszy rozgrywający jest Hiszpanem, wiec narodowość rezerwowego nie ma znaczenia.
atakujący - w opcji ataku z Yudinem, rezerwowy także może być obcokrajowcem, choć ja osobiście chciałbym żeby został Winnik
przyjmujący - przy konieczności pozostania Siezieniewskiego na boisku (limit) powinien być to przyjmujący z dobry atakiem (dlatego ja chętnie widziałbym Yudina na przyjęciu)... nazwisk nie bede przytaczał, bo możliwości jest bardzo wiele
libero - wiadomo...

także ja tu nie widzę jakiegoś problemu z limitem itp... Siezieniewski to bardzo dobry zawodnik wiec jego obecność na boisku nie jest jakimś wielkim problemem.
pozdro
Bardzo dobry zawodnik? Siezieniewski?...
Awatar użytkownika
Jean
Posty: 493
Rejestracja: 15 sie 2008, o 18:51
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Jean »

KadrO pisze:Bardzo dobry zawodnik? Siezieniewski?...
przyjmujący uniwersalny o bardzo dobrym przyjęciu... najlepszy Polak na jakiego stać olsztyński AZS... więc z perspektywy Olsztyna jest to zawodnik bardzo dobry
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie."
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: tomasol »

Mam podobne zdanie w kwestii Siezieniewskiego jak kolega Jean. Wprawdzie ja w mojej "wizji" składu AZS-u widziałbym go jako rezerwowego, ale nie będzie dramatu jeżeli miałby grać w pierwszej szóstce. Tym bardziej, że ma swoje atuty (waleczny, trzyma odbiór) no i jest wychowankiem. Trudno było by AZS-owi o lepszego Polaka na jego pozycję.
Co do pozycji Yudina (o ile przyjdzie grać do Olsztyna, bo na razie oficjalnego potwierdzenia nie ma) to sam jestem ciekaw jak będzie to wyglądało. Gdyby miał grać na przyjęciu, to nadal pozostawała by możliwość wzmocnienia tej pozycji kolejnym zawodnikiem z zagranicy. Jeżeli zaś miałby zostać atakującym, to ja wielce płakać po Gromadowskim nie będę. Co nie znaczy, że jestem za tym aby koniecznie Gromadowskiego się pozbyć, szczerze mówiąc wolałbym wariant pierwszy czyli Yudin na przyjęciu a Gromadowski na ataku.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: AZS Olsztyn

Post autor: grzegorzg »

Przepraszam za swoje "trzy grosze", ale własnie w kwestii P.Siezieniewskiego. Co prawda ja widziałem bodaj jeden mecz z jego udziałem (ostatni w tv z Kielcami), ale wtedy to Marcel zagrał padakę, a nie Siezieniewski. Poza tym statystyki naprawdę ma
jedne z najlepszych wśród przyjmujących. Dlaczego ma tylu przeciwników?
ja zawsze miałem nadzieję, ze wróci do repry...
Edyta

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Edyta »

Nie no, nie żartujmy. Siezieniewski to absolutnie nie jest poziom reprezentacyjny. Grzegorzg, stanowczo powinieneś obejrzeć więcej jego meczów niż jeden :)

W dzisiejszej papierowej GO jest wywiad z Sieziem, który mówi, że przy ustalaniu warunków nowego kontraktu była rozmowa o jego roli w zespole. Nie została określona stuprocentowo, ale on liczy się z tym i akceptuje to, że może być rezerwowym w nowym sezonie. Mówi, że im więcej dobrych zawodników klub zatrudni tym lepiej dla zespołu i tego typu formułki. Czyli są przymiarki do zatrudnienia kogoś z trochę wyższej półki, choć żadne konkrety na razie nie padają.

EDIT: Zresztą widzę, że siatka.org już dodała ten wywiad, bo jest też na stronie klubowej http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... rdzo-wazny
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”