Transfery 2011

Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Transfery 2011

Post autor: Urban »

Italiano pisze:
kevinpsb pisze:Powiem tak... Ja w Pujola w Polsce nie wierzę! Chyba że w Skrze Bełchatów...
A dlaczego nie? :) Moim zdaniem Pujol w Polsce to w sumie możliwa opcja... Dlaczego?

Wszystkie czołowe kluby francuskie, o ile czegoś nie przeoczyłem, wydają się mieć w składach duet rozgrywających. W tym AS Cannes, gdzie powracał do treningów po kontuzji Pujol... Transfer do czołowego francuskiego klubu moim zdaniem jest zatem mało prawdopodobny. Zostają jeszcze te zespoły z niższej półki, ale czy będą one w stanie zagwarantować Pujolowi odpowiednie warunki finansowe? Na pewno może być o to ciężko. Jeżeli nie Francja zatem, to może Włochy? O ile orientuję się, to we Włoszech na dziś cztery, pięć ekip szuka podstawowego rozgrywającego. W tym, otwarcie mówi się, że transfery Dante Boninfante do Rzymu i Nicolasa Uriarte do San Giustino są "bardzo prawdopodobne". Zatem we Włoszech są dwa, góra trzy kluby, które mogły by zaoferować kontrakt Pujolowi. Czy to czyni transfer Pujola do Polski niemożliwym? No właśnie chyba nie... Dalej, Rosja, Turcja? Czy dla zawodnika o uznanej renomie, który chce odbudować formę po bardzo ciężkiej kontuzji, te miejsca są dobrym wyborem? Rosja, tak ciężka pod względem fizycznym liga? Turcja, gdzie mimo wszystko organizacja stoi wciąż na niskim poziomie?

Osobiście uważam, że transfer do Serie A1 Pujola jest najbardziej prawdopodobny. Ale jeżeli żaden z włoskich klubów nie zdecyduje się na zatrudnienie Francuza, to czy angaż Pujola do jednego z polskich zespołów (Fart, Warszawa?) jest taki nierealny? W mojej opinii nie.

Pozdrawiam

We Włoszech jest jeszcze jedna sprawa.. Moze się okazać, że Pujol jest tam spalony po niezbyt udanej przygodzie z Sisleyem Treviso.. (w tym sezonie, w którym to Skra ograła Sisley w FF w łodzi)
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
Awatar użytkownika
Italiano
Posty: 389
Rejestracja: 23 paź 2010, o 11:08
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: Italiano »

Urban pisze:
Italiano pisze:
kevinpsb pisze:Powiem tak... Ja w Pujola w Polsce nie wierzę! Chyba że w Skrze Bełchatów...
A dlaczego nie? :) Moim zdaniem Pujol w Polsce to w sumie możliwa opcja... Dlaczego?

Wszystkie czołowe kluby francuskie, o ile czegoś nie przeoczyłem, wydają się mieć w składach duet rozgrywających. W tym AS Cannes, gdzie powracał do treningów po kontuzji Pujol... Transfer do czołowego francuskiego klubu moim zdaniem jest zatem mało prawdopodobny. Zostają jeszcze te zespoły z niższej półki, ale czy będą one w stanie zagwarantować Pujolowi odpowiednie warunki finansowe? Na pewno może być o to ciężko. Jeżeli nie Francja zatem, to może Włochy? O ile orientuję się, to we Włoszech na dziś cztery, pięć ekip szuka podstawowego rozgrywającego. W tym, otwarcie mówi się, że transfery Dante Boninfante do Rzymu i Nicolasa Uriarte do San Giustino są "bardzo prawdopodobne". Zatem we Włoszech są dwa, góra trzy kluby, które mogły by zaoferować kontrakt Pujolowi. Czy to czyni transfer Pujola do Polski niemożliwym? No właśnie chyba nie... Dalej, Rosja, Turcja? Czy dla zawodnika o uznanej renomie, który chce odbudować formę po bardzo ciężkiej kontuzji, te miejsca są dobrym wyborem? Rosja, tak ciężka pod względem fizycznym liga? Turcja, gdzie mimo wszystko organizacja stoi wciąż na niskim poziomie?

Osobiście uważam, że transfer do Serie A1 Pujola jest najbardziej prawdopodobny. Ale jeżeli żaden z włoskich klubów nie zdecyduje się na zatrudnienie Francuza, to czy angaż Pujola do jednego z polskich zespołów (Fart, Warszawa?) jest taki nierealny? W mojej opinii nie.

Pozdrawiam

We Włoszech jest jeszcze jedna sprawa.. Moze się okazać, że Pujol jest tam spalony po niezbyt udanej przygodzie z Sisleyem Treviso.. (w tym sezonie, w którym to Skra ograła Sisley w FF w łodzi)
Szczerze powiedziawszy to nie sądzę... To jednak było trzy lata temu, a Pierre Pujol po pobycie w Cannes, oczywiście jeszcze przed kontuzją, wydawał się siatkarzem ukształtowanym, bo podczas pierwszego pobytu w Treviso był jeszcze, jakkolwiek to zabrzmi w kontekście tak dobrego rozgrywającego, niedoświadczonym, młodym siatkarzem.

Na początku tego sezonu, przed kontuzją Francuza, widziałem dwa, trzy mecze Pujola i z tego co pamiętam to Francuz prezentował się raczej bardzo dobrze. W kontekście jego przejścia, a raczej powrotu do Włoch większe znaczenie na pewno będzie mieć ta ciężka kontuzja prawej ręki Pujola, a nie "jego niezbyt udana przygoda z Sisleyem" za pierwszym razem.
Najpiękniejsze miasto wszechświata - http://pl.wikipedia.org/w/index.php?tit ... 0405163944

EDIT: No dobra, Trójmiasto, a w szczególności Sopot piękniejsze ;)
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery 2011

Post autor: blaise »

a dobrze pisze redaktor Lew na swoim blogu, że do końca wielu zawodników miało kontrakty ważne, więc dzisiaj powinniśmy mieć sporo nowych informacji. Pewnie kolejne z PW, Trefla, może Farta, Czewy? i JW..
Ostatnio zmieniony 1 cze 2011, o 01:56 przez blaise, łącznie zmieniany 1 raz.
.
kopytkotn
Posty: 1
Rejestracja: 2 lut 2011, o 17:40

Re: Transfery 2011

Post autor: kopytkotn »

Tez tak uważam. Dzisiaj prezesi będą się "chwalić" :)
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery 2011

Post autor: KChudz »

kopytkotn pisze:Tez tak uważam. Dzisiaj prezesi będą się "chwalić" :)
Mamy dzień dziecka więc dla swoich pupili trzeba dac jakieś prezenty :D
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Transfery 2011

Post autor: maksik »

Dziś (najpóźniej jutro) poznamy (..cie ;) ) nazwisko trenera Delecty.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1530
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Transfery 2011

Post autor: nikt wazny »

maksik pisze:Dziś poznamy (..cie ;) ) nazwisko trenera Delecty.
pochwal się wiedzą :D
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: jinx »

Napisz jak wiesz. Nie zachowuj się jak Jarek-------->"Wiem, ale nie powiem"
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Transfery 2011

Post autor: maksik »

Sorry - (niepotrzebnie pisałem to (..cie)) - ale zostałem poproszony żeby nie zdradzać tego publicznie nikomu, ma byc konferencja i wtedy podane nazwisko. Zawodnicy też milczą jak grób - takie maja zalecenie.
A o tej informacji pisałem w kontekście odpowiedzi na posta
KChudz pisze:
kopytkotn pisze:Tez tak uważam. Dzisiaj prezesi będą się "chwalić" :)
Mamy dzień dziecka więc dla swoich pupili trzeba dac jakieś prezenty :D
nie żeby się chwalić że coś wiem.. moge tylko że..szału ni ma.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: jinx »

Szału ni ma bo szału być nie może. Jakiego Polaka mieliby zakontraktować. Większy problem to oni będą mieli z zawodnikami. Czy Konarski da sobie rade przez cały sezon, czy rezerwowym bedzie ten młodzieniaszek?? Czy Wika będzie rezerwowym i czy Siltala zostanie?? Tyle pytań a odpowiedzi brak a dobrych rozwiązań niewiele
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
vii
Posty: 444
Rejestracja: 25 maja 2008, o 17:13
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: vii »

Hmm tylko ze tego co widze na stronce Delecty to owa konferencja prasowa ma odbyc sie jutro o 11.
Nie ma prezentu na dzien dziecka :( :P

Mnie w sumie i tak bardziej ciekawi (z razji tego ze tutaj kibicuje) sytuacja Czetachowej... No ale coz...
Kamil Serowiecki
Posty: 37
Rejestracja: 17 maja 2011, o 17:36
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: Kamil Serowiecki »

Jak tak dalej pójdzie (pujol...) to mecz gwiazd bedzie Polska - Francja :D
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery 2011

Post autor: blaise »

tymczasem PW milczy na twarzoksiążce.. a szkoda, taka fajna zabawa z tym zgadywaniem :<
.
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Transfery 2011

Post autor: Aliassy »

blaise pisze:tymczasem PW milczy na twarzoksiążce.. a szkoda, taka fajna zabawa z tym zgadywaniem :<
wyczuwam ironię :D
AZS Politechnika Warszawska Nie możemy nic obiecywać, czekajcie cierpliwie. Powodzenia w sesji!
oficjalny fb Politechniki, odpowiedź na pytanie, czy do końca tygodnia podane będa wszystkie transfery ;-)
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery 2011

Post autor: blaise »

czy ironię.. Podobała mi się pierwsza zgadywanka, gdzie wszyscy piszą o Drzyzdze, Łomaczu, Woickim.. A tu proszę Maciej Gorzkiewicz i wszyscy: kto to kufa jest? :D
.
marcinalk
Posty: 69
Rejestracja: 8 maja 2011, o 10:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Transfery 2011

Post autor: marcinalk »

ja nie rozumiem tej nagonki na graczy franuskich??? na poczatku dostało sie Rouzierowi,pózniej Samica oberwał ,teraz Pujol-koledzy to sa gracze którzy swoje potrafia i to juz udowodnili niejednokrotnie.A to,ze maja urazy i słabsza dyspozycje zupełnie ich nie dyskwalifikuje.Ale my Polacy zawsze mamy cos do powiedzenia ,nigy nam sie nie dogodzi.Ogladałem mecz Kroma ,nic szczegolnego nie pokazał i to ma oznaczac ,ze jest za słaby np.na plus lige?????
aggaa
Posty: 37
Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:41
Płeć: K

Re: Transfery 2011

Post autor: aggaa »

marcinalk pisze:ja nie rozumiem tej nagonki na graczy franuskich??? na poczatku dostało sie Rouzierowi,pózniej Samica oberwał ,teraz Pujol-koledzy to sa gracze którzy swoje potrafia i to juz udowodnili niejednokrotnie.A to,ze maja urazy i słabsza dyspozycje zupełnie ich nie dyskwalifikuje.Ale my Polacy zawsze mamy cos do powiedzenia ,nigy nam sie nie dogodzi.Ogladałem mecz Kroma ,nic szczegolnego nie pokazał i to ma oznaczac ,ze jest za słaby np.na plus lige?????


Powiem tak: nie ma się co sugerować grą zawodników na początku LŚ, bo wiadomo, że większość nie ma formy. No i zgadzam się co do tej nagonki: Francuzi, o których mowa, to nie są słabeusze i myślę, że w +Lidze jeszcze udowodnią, na co ich stać.
"dopóki piłka w grze"
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3944
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Transfery 2011

Post autor: Klugenhammer »

maksik pisze:Sorry - (niepotrzebnie pisałem to (..cie)) - ale zostałem poproszony żeby nie zdradzać tego publicznie nikomu, ma byc konferencja i wtedy podane nazwisko. Zawodnicy też milczą jak grób - takie maja zalecenie.
W takim razie napisz przynajmniej czy to nazwisko przewinęło się już w tym kontekście na forum.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Transfery 2011

Post autor: lucass90 »

Kardosa możecie skreślić z tej listy.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: madlark »

lucass90 pisze:Kardosa możecie skreślić z tej listy.
A przy okazji Mieszko zostaje w Cz?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
michaek
Posty: 918
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery 2011

Post autor: michaek »

madlark pisze:
lucass90 pisze:Kardosa możecie skreślić z tej listy.
A przy okazji Mieszko zostaje w Cz?
Nie są to pewne informacje, ale wg mnie nie. Pod koniec tygodnia będę wiedział więcej to dam znać.
W sercu moim Sovia

"Co z tego, że mamy tak szeroki skład, skoro na boisku i tak może grać tylko sześciu z nas."
Paul Lotman
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery 2011

Post autor: Asta »

madlark pisze:
lucass90 pisze:Kardosa możecie skreślić z tej listy.
A przy okazji Mieszko zostaje w Cz?
Według pk+ w Resovii już jest :D
Awatar użytkownika
michaek
Posty: 918
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery 2011

Post autor: michaek »

Asta pisze:
madlark pisze:
lucass90 pisze:Kardosa możecie skreślić z tej listy.
A przy okazji Mieszko zostaje w Cz?
Według pk+ w Resovii już jest :D
Asta, forum Resovi czy tutaj, bo nie widziałem?
W sercu moim Sovia

"Co z tego, że mamy tak szeroki skład, skoro na boisku i tak może grać tylko sześciu z nas."
Paul Lotman
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery 2011

Post autor: Asta »

michaek pisze: Asta, forum Resovi czy tutaj, bo nie widziałem?
O proszę :)
http://forum.resovia.rzeszow.pl/index.p ... 2#msg47722
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: madlark »

Asta pisze:
michaek pisze: Asta, forum Resovi czy tutaj, bo nie widziałem?
O proszę :)
http://forum.resovia.rzeszow.pl/index.p ... 2#msg47722
Akurat ten post nie jest miarodajny, bo Mieszko teraz siedzi na kadrze.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
michaek
Posty: 918
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery 2011

Post autor: michaek »

Asta pisze:
michaek pisze: Asta, forum Resovi czy tutaj, bo nie widziałem?
O proszę :)
http://forum.resovia.rzeszow.pl/index.p ... 2#msg47722
Dzięki, muszę trochę nadrobić zaległości. :D
Mam nadzieję, że jednak sprawa z Gogolem dojdzie do pomyślnego finiszu, bo to byłby bardzo fajny "tandem trenerski". :)
W sercu moim Sovia

"Co z tego, że mamy tak szeroki skład, skoro na boisku i tak może grać tylko sześciu z nas."
Paul Lotman
Awatar użytkownika
fifok
Posty: 323
Rejestracja: 4 lip 2008, o 21:18
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Transfery 2011

Post autor: fifok »

Nie wystarczy juz tego częstochowskiego zaciągu w Resovii ??? ;) Ale skoro musicie a drudzy nie mają takiej siły przebicia to może się tak skończyć.
Awatar użytkownika
michaek
Posty: 918
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery 2011

Post autor: michaek »

fifok pisze:Nie wystarczy juz tego częstochowskiego zaciągu w Resovii ??? ;)
Z pierwszej fali zaciągu byłem fanem sprowadzenia tylko Krzyśka Gierczyńskiego, ale akurat ten transfer ucieszyłby mnie porównywanie do Tichaceka i niedoszłego Platenika. ;)
A co do Częstochowy to mam nadzieję, że to będzie niedługo poważny klub, który zaczyna szukać zawodników w styczniu, a nie budźetu w czerwcu... :x :| Szkoda tym bardziej, że w ostatnich sezonach synergia to był chyba niewidzialny człon nazwy ekipy... ;)
W sercu moim Sovia

"Co z tego, że mamy tak szeroki skład, skoro na boisku i tak może grać tylko sześciu z nas."
Paul Lotman
skierka
Posty: 3
Rejestracja: 9 maja 2011, o 15:50
Płeć: K

Re: Transfery 2011

Post autor: skierka »

Lotos Trefl Gdańsk zakontraktował nowego zawodnika ;)) oficjalne info już niedługo na naszej stronie internetowej :))
yeti98
Posty: 50
Rejestracja: 12 lut 2010, o 14:44
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: yeti98 »

skierka pisze:Lotos Trefl Gdańsk zakontraktował nowego zawodnika ;)) oficjalne info już niedługo na naszej stronie internetowej :))
Jakaś podpowiedź?? :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”