Transfery 2011

Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Transfery 2011

Post autor: dreamer »

Ted pisze:
mickey10 pisze:Stanislav Petkov (umowa przedwstępna) nawet go na googlach nie znalazłem :(
Stanislav Petkov... w sezonie 2008-2009 wylądował we włoskiej Serie A2 w drużynie Zinella Bolonia, rok później wrócił do Pirin Balkanstroy...
Albo pomyliłeś się, albo źródło z jakiego korzystasz jest niepewne. W Zinella grał tylko przez niecały jeden miesiąc w play-off pod koniec sezonu 2009/10 (dokładnie od 12 kwietnia do przełomu kwietnia i maja 2010).

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery 2011

Post autor: blaise »

spiridonov pisze:
KK fan pisze:Pujol w Farcie. No, no brawa dla kieleckich działaczy. :D

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/ar ... 1/90511304
No Panie blaise, super znawco co teraz powiesz? :]
i co teraz takie cwaniaki jak ty wyskakują, które mają niewiele więcej postów od ostrzeżeń. Co ma znaczyć ta ironia? Pisałem swoją opinię, że wątpię w Pujola w Kielcach. Myliłem się i co z tego? Naprawdę teraz cieszę się, że Francuza zobaczymy w Farcie.
.
nerwus
Posty: 534
Rejestracja: 4 cze 2010, o 10:26
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: nerwus »

wygląda na to że 6 druzyn będzie miało w miare zblizone składy. A w tedy decydować o sile druzyny będą trenerzy. Co znaczy słaby trener przekonał sie Olsztyn w tamtym roku. wiec kto w/g was ma najlepszego i najgorszego trenera?
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery 2011

Post autor: blaise »

Liga rok co roku jak zwykle nam poprawia i na razie wygląda to tak:
Skra wzmocniony skład
Zaksa znacznie wzmocniony
Resovia zobaczymy, ale na pewno nie osłabiony raczej
AZS Cz. zobaczymy, ale też raczej nie osłabi się
Polibuda jak odejdzie jeszcze Kubiak, to raczej osłabiony, ale zobaczymy kogo zatrudnią
Chemik utrzymany
JW znacznie wzmocniony
Fart wzmocniony
AZS O. wzmocniony
i Wieluń < Sopot
:)
.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Transfery 2011

Post autor: dreamer »

blaise pisze:...Pisałem swoją opinię, że wątpię w Pujola w Kielcach. Myliłem się i co z tego? Naprawdę teraz cieszę się, że Francuza zobaczymy w Farcie.
Nie ty jeden miałeś wątpliwości. Przyznam, że mi nawet przez myśl nie chciało przejść, że Pujol może przyjść do drużyny PlusLigi z dolnej części tabeli.
Oczywiście, teraz tak samo jak większość (po niektórych wpisach w różnych tematach można sądzić, że jednak nie wszyscy) cieszę się z tego faktu, że zagra w Polsce.
Nie będę jednak krył tego, że ta pozytywna (powtarzam - dla mnie zaskakująca) decyzja Pujola, budzi we mnie jakieś niedobre przeczucia. Przychodzi mi do głowy, czy czasem nie wygląda cała sprawa w ten sposób, że skutki kontuzji (nawet nie chodzi o fizyczne, ale o psychikę) nie odciskają aż tak wielkiego piętna na zawodniku, że przy niewątpliwej klasie sportowej, zdecydował się na - co tu ukrywać - daleki od topu PlusLigi klub. Na tym forum też już wielokrotnie różni użytkownicy podkreślali, że być może w podjęciu przez Pujola decyzji niebagatelne znaczenie może mieć takie podejście, że zdecyduje się on na nieco słabszy klub aby się odbudować. To wszystko oczywiście nie musi mieć jakiegoś złego finału (i oby rzeczywiście Pujol jak najszybciej odnalazł się w realiach Farta i PlusLigi), ale myślę, że ostatnie miesiące siatkarskiego życiorysu Pujola mogą skłaniać do takich nieco "czarnych" przemyśleń.

Oby jednak wszystko poukładało się jak najlepiej.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: KadrO »

blaise pisze:Liga rok co roku jak zwykle nam poprawia i na razie wygląda to tak:
Skra wzmocniony skład
Zaksa znacznie wzmocniony
Resovia zobaczymy, ale na pewno nie osłabiony raczej
AZS Cz. zobaczymy, ale też raczej nie osłabi się
Polibuda jak odejdzie jeszcze Kubiak, to raczej osłabiony, ale zobaczymy kogo zatrudnią
Chemik utrzymany
JW znacznie wzmocniony
Fart wzmocniony
AZS O. wzmocniony
i Wieluń < Sopot
:)
Przede wszystkim nie Sopot :D A pisząc dalej. Znacząco wzmocniło/wzmocni się JW i ZAKSA. Skra straciła Antigę, a porównując go do Cupkovica, jest to osłabienie. Jedynie Kooistra nadrabia. Resovia wzmocniła rozegranie i ławkę, Częstochowa może okazać się niestety gorsza (odejście Nowakowskiego, utrata solidnych rezerwowych, wiek Murka i Gierczyńskiego), a Polibuda przy pozyskaniu Marcela i np. Stephana, ma skład lepszy niż rok temu.
Awatar użytkownika
Crooge
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 17:43
Płeć: M
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

Re: Transfery 2011

Post autor: Crooge »

KadrO pisze:
Przede wszystkim nie Sopot :D
Dziewczyny z Sopotu tez sie wmocniły :D

Całkiem ciekawie wygląda to okienko transferowe! Przed rozpoczęciem tego pieknego okresu było sporo głosów, że nic wielkiego nie będzie się działo, a tu proszę juz kilkunastu klasowych zagranicznych zawodników podpisało kontrakty z klubami PlusLigi, a przecież jeszcze kilka zespołów cały czas finalizuje kolejne transfery i paru ciekawych siatkarzy może nad wisłę jeszcze zawitać :)
To AZS.. To AZS dzisiaj graaaa
Żaden inny, żaden inny
a AZS Warszawa
Polibudo śpiewamy Ci,
będziemy z Toba aż do końca naszych dni
Polibudo my wierzymy,
bo najważniejsza w naszym życiu jesteś Ty..
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Transfery 2011

Post autor: Mania »

blaise pisze:Liga rok co roku jak zwykle nam poprawia i na razie wygląda to tak:
Skra wzmocniony skład
Zaksa znacznie wzmocniony
Resovia zobaczymy, ale na pewno nie osłabiony raczej
AZS Cz. zobaczymy, ale też raczej nie osłabi się
Polibuda jak odejdzie jeszcze Kubiak, to raczej osłabiony, ale zobaczymy kogo zatrudnią
Chemik utrzymany
JW znacznie wzmocniony
Fart wzmocniony
AZS O. wzmocniony
i Wieluń < Sopot
:)
Sopot? :D

Wydaje się, że czołowa 4 jest dość wyraźna, a reszta powalczy o 5 plac. :D
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
arbas
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2008, o 00:16
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: arbas »

JasioCha pisze: BTW Bardzo fajny zestaw rozgrywających będziemy mieli w nadchodzącym sezonie w PlusLidze: Falasca, Zagumny, Tichacek, Drzyzga, Steurewald, Sintini, Pujol, Hernan, Łomacz. Będzie kogo oglądać :]
No i podobnie z atakującymi, co szczerze mowiąc mnie martwi trochę - większość klubów plus ligi na kluczowe pozycje zatrudnia obcokrajowców, no cóż patrząc na reprezentację jest to słabe rozwiązanie niestety.
Awatar użytkownika
Crooge
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 17:43
Płeć: M
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

Re: Transfery 2011

Post autor: Crooge »

arbas pisze:
JasioCha pisze: BTW Bardzo fajny zestaw rozgrywających będziemy mieli w nadchodzącym sezonie w PlusLidze: Falasca, Zagumny, Tichacek, Drzyzga, Steurewald, Sintini, Pujol, Hernan, Łomacz. Będzie kogo oglądać :]
No i podobnie z atakującymi, co szczerze mowiąc mnie martwi trochę - większość klubów plus ligi na kluczowe pozycje zatrudnia obcokrajowców, no cóż patrząc na reprezentację jest to słabe rozwiązanie niestety.
Zanim sie obejrzymy pojawi się presja klubów na zwiększenie limitu obcokrajowców w zespole. Już teraz widać, że drużyny mają kase na budowanie silnych zespołów jednak nie ma zabardzo Polaków, którzy stanowili by solidny trzon we wszystkich zespołach. System szkolenia kuleje niemilosiernie i coraz bardziej się o tym przekonujemy, a z czasem będzie jeszcze gorzej. Za chwile paru zawodników zakończy karierę i już w ogole nie bedzie kim wartościowym grać na przyjęciu, o ataku nie wspominając. Właściwie jedyna pozycja, na której co chwile się ktoś pojawia to środek. W pozostałych przypadkach niesamowita posucha
To AZS.. To AZS dzisiaj graaaa
Żaden inny, żaden inny
a AZS Warszawa
Polibudo śpiewamy Ci,
będziemy z Toba aż do końca naszych dni
Polibudo my wierzymy,
bo najważniejsza w naszym życiu jesteś Ty..
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery 2011

Post autor: blaise »

kurde, tyle tych Treflów w 3city, że już mi się pomyliło. Sopot to naturalnie koszykarski :D
A w Skrze nie porównuje bezpośrednio Antigi do Cupkovicia.. Patrzcie na to czego Skrze było trzeba, czego jej brakowało.. A brakowało zastępcy dla Kurka, kogoś kto wejdzie z ławki i skończy wysoką piłkę. Kimś takim nie był Stephan, kimś takim myślę, że będzie Konstantin.
.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Transfery 2011

Post autor: Arff »

Crooge pisze:Zanim sie obejrzymy pojawi się presja klubów na zwiększenie limitu obcokrajowców w zespole. Już teraz widać, że drużyny mają kase na budowanie silnych zespołów jednak nie ma zabardzo Polaków, którzy stanowili by solidny trzon we wszystkich zespołach. System szkolenia kuleje niemilosiernie i coraz bardziej się o tym przekonujemy, a z czasem będzie jeszcze gorzej. Za chwile paru zawodników zakończy karierę i już w ogole nie bedzie kim wartościowym grać na przyjęciu, o ataku nie wspominając. Właściwie jedyna pozycja, na której co chwile się ktoś pojawia to środek. W pozostałych przypadkach niesamowita posucha
PZPS na to nie pójdzie... i właśnie po to są te limity... prędzej czy później, kluby będą musiały postawić na młodych... czy im się to podoba czy też nie :) Diamentów nie brakuje... wystarczy dać im szansę :)
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Transfery 2011

Post autor: maksik »

blaise pisze:kurde, tyle tych Treflów w 3city, że już mi się pomyliło. Sopot to naturalnie koszykarski :D
Toż to jawny brak równości mężczyzn z kobietami ;) a Atomówki???
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Transfery 2011

Post autor: Ted »

dreamer pisze:
Ted pisze:
mickey10 pisze:Stanislav Petkov (umowa przedwstępna) nawet go na googlach nie znalazłem :(
Stanislav Petkov... w sezonie 2008-2009 wylądował we włoskiej Serie A2 w drużynie Zinella Bolonia, rok później wrócił do Pirin Balkanstroy...
Albo pomyliłeś się, albo źródło z jakiego korzystasz jest niepewne. W Zinella grał tylko przez niecały jeden miesiąc w play-off pod koniec sezonu 2009/10 (dokładnie od 12 kwietnia do przełomu kwietnia i maja 2010).

dreamer
Opieram się na tym co w swoim CV podał zawodnik.

Ted
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery 2011

Post autor: blaise »

wiecie co, jak się spojrzy tak na karuzelę transferową to wcale nazwiska w kolumnie "przychodzą" w pierwszych czterech zespołach, nie wyglądają jakoś o wiele ciekawiej od nazwisk ostatnich czterech drużyn ;)
.
AsurBaniPal
Posty: 373
Rejestracja: 26 paź 2010, o 07:14

Re: Transfery 2011

Post autor: AsurBaniPal »

2012 ------------------------ 2011--------------------2009

Falasca-----------------------Falasca----------------Falasca
Tichacek---------------------Toobal-----------------Ilic
Sintini------------------------Masny-----------------Salas
Hernan----------------------- Ilic--------------------Masny
Steuerwald------------------Baranowicz------------
Puyol-------------------------Salas-------------------
Masny------------------------



Tak zmieniali się rozgrywajacy naszej ligi róznica kolosalna w tym sezonie
i prosze nie piszcie ze Salas to poziom Steuerwalda, Masny Puyola a Toobal lepszy od Sintiniego
Fartek
Posty: 96
Rejestracja: 17 maja 2011, o 19:29
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: Fartek »

Urban pisze:To jak Pujol to może i oznacza to, że Kapfer ostatecznie zostanie ;)
Xavier podobno ma ofertę z SCC Berlin.
Fart przedstawił swoją ostateczną i czeka na decyzję.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Transfery 2011

Post autor: maksik »

AsurBaniPal pisze:i prosze nie piszcie ze Salas to poziom Steuerwalda, Masny Puyola a Toobal lepszy od Sintiniego
Od tego jest forum i dyskusja a do tego demokracja i wolność słowa (oczywiście podparta regulaminem), że kazdy może pisać sobie co uważa. Ważne by miał ku temu podstawy czyli odpowiednie argumenty.. Tak samo jak niektórzy nie mają tych argumentów by nie pisać postów w stylu tego zacytowanego tak i ty nie masz argumentów by je odpierać.
aaa i proszę nie pisz,żeby nie pisać, że ten to lepszy...
Każdy sezon jest inny i każda liga jest inna. Wszystko zweryfikuje boisko..
np..taki Frerics, zawodnik klasowy i grający naprawdę nieźle w Roeselare czy w reprezentacji a u nas dno.. Siltala.. lepszy od Pieczonki? .. ;)
pozdro
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
mickey10
Posty: 292
Rejestracja: 6 cze 2011, o 21:22
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery 2011

Post autor: mickey10 »

według mnie Pieczonka nie prezentuje poziomu na +lige niestety.
Michał.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Transfery 2011

Post autor: maksik »

mickey10 pisze:według mnie Pieczonka nie prezentuje poziomu na +lige niestety.
Dżizas..to nie było pytanie na które trzeba w ten sposób odpowiadać.. Pieczonka za słaby na +ligę (wg Ciebie) a grał za Siltalę który miał byc gwiazdą Delecty ..
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
mickey10
Posty: 292
Rejestracja: 6 cze 2011, o 21:22
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery 2011

Post autor: mickey10 »

maksik pisze:
mickey10 pisze:według mnie Pieczonka nie prezentuje poziomu na +lige niestety.
Dżizas..to nie było pytanie na które trzeba w ten sposób odpowiadać.. Pieczonka za słaby na +ligę (wg Ciebie) a grał za Siltalę który miał byc gwiazdą Delecty ..
gwiazdy mają to do siebie że w momencie gdy wszyscy sie na nie patrzą to przygasają :] zdania nie zmienie. Nigdy nie widziałem u niego tego "błysku" sorry.
Michał.
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: mily66 »

mickey10 pisze:według mnie Pieczonka nie prezentuje poziomu na +lige niestety.
To jaki w takim razie poziom prezentuje Bąkiewicz? 2 liga?
Nie osłabiaj.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Awatar użytkownika
Italiano
Posty: 389
Rejestracja: 23 paź 2010, o 11:08
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: Italiano »

No i Nikic nie do Polski...

http://www.volleyball.it/redazione/inde ... leId=64022

To też trochę znak dla tych, wypominających Skrze przegraną z Monzą o wielce utalentowanego Luciano De Cecco. Monza obecnie buduje bardzo mocny zespół, który w mojej opinii jest bardzo porównywalny do tego, co ma tak mocno wychwalana (nie neguję tego, że słusznie!) ZAKSA.
Najpiękniejsze miasto wszechświata - http://pl.wikipedia.org/w/index.php?tit ... 0405163944

EDIT: No dobra, Trójmiasto, a w szczególności Sopot piękniejsze ;)
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Transfery 2011

Post autor: mewa »

AsurBaniPal pisze:2012 ------------------------ 2011--------------------2009

Falasca-----------------------Falasca----------------Falasca
Tichacek---------------------Toobal-----------------Ilic
Sintini------------------------Masny-----------------Salas
Hernan----------------------- Ilic--------------------Masny
Steuerwald------------------Baranowicz------------
Puyol-------------------------Salas-------------------
Masny------------------------



Tak zmieniali się rozgrywajacy naszej ligi róznica kolosalna w tym sezonie
i prosze nie piszcie ze Salas to poziom Steuerwalda, Masny Puyola a Toobal lepszy od Sintiniego
ciekawe zestawienie. Oznacza to, że przybywa zagranicznych rozgrywających w ekstraklasie, a ubywa Polaków. Biorąc pod uwage, że Dobrowolski i Zagumny mają juz swoje lata, przyszłość reprezentacji w tym względzie nie wygląda różowo. Ale to już dyskusja na inny temat.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Transfery 2011

Post autor: dreamer »

Ted pisze:...Opieram się na tym co w swoim CV podał zawodnik...
To znaczy, że chyba Stanislav Petkov jednak tych danych nie podawał sam, albo - jakkolwiek kuriozalnie by to nie brzmiało - sam siatkarz pomylił się w "swoich zeznaniach".
Sorry, że tak magluję taką sprawę, ale od takich drobiazgów zaczyna się potem tworzenie niesamowitych, nie mających nic wspólnego z prawdą opowieści - choćby takich jakie już się na forum pojawiły, że w ciągu całego sezonu zagrał w Zinella tylko 4 mecze, podczas gdy naprawdę nie był tam przez sezon tylko niecały miesiąc, a w dodatku było to w sezonie 2009/10 a nie wcześniejszym 2008/09.
Tutaj dowód na to (chyba jeden wystarczy):
http://www.legavolley.it/NewsLeggi.asp?lng=2&id=28953
(widoczna data napisania tekstu i pojawienia się go na stronie)

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: kevinpsb »

KK fan pisze:Pujol w Farcie. No, no brawa dla kieleckich działaczy. :D

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/ar ... 1/90511304
Zatkało mnie... To jest coś niewiarygodnego! Ten wspaniały Francuzki rozgrywający zagra w zespole, który ledwo się utrzymał! I dodatkowo tak ośmieszona Skra Bełchatów. Niebywałe... Owacje dla tych którzy w Kielcach załatwili tego gracza!
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
mickey10
Posty: 292
Rejestracja: 6 cze 2011, o 21:22
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery 2011

Post autor: mickey10 »

mily66 pisze:
mickey10 pisze:według mnie Pieczonka nie prezentuje poziomu na +lige niestety.
To jaki w takim razie poziom prezentuje Bąkiewicz? 2 liga?
Nie osłabiaj.
chciałbym zauważyć że Bąkiewicz ma przynajmniej przyjęcie :)
Michał.
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: mily66 »

mickey10 pisze:
mily66 pisze:
mickey10 pisze:według mnie Pieczonka nie prezentuje poziomu na +lige niestety.
To jaki w takim razie poziom prezentuje Bąkiewicz? 2 liga?
Nie osłabiaj.
chciałbym zauważyć że Bąkiewicz ma przynajmniej przyjęcie :)
:] Tak , taak wiemy.

A co do Trefla to nie wróżę im niczego specjalnego z takim trenerem na ławce.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2011

Post autor: leeon »

blaise pisze:A w Skrze nie porównuje bezpośrednio Antigi do Cupkovicia.. Patrzcie na to czego Skrze było trzeba, czego jej brakowało.. A brakowało zastępcy dla Kurka, kogoś kto wejdzie z ławki i skończy wysoką piłkę. Kimś takim nie był Stephan, kimś takim myślę, że będzie Konstantin.
Zgadzam się, Stephan przy całym moim szacunku dla tego wybitnego siatkarza wypełniał (z uwagi na wiek) głównie zadania defensywne (które spokojnie może wykonywać Bąku nie blokując miejsca dla obcokrajowca), a zespołowi potrzebny jest ktoś kto potrafi zaatakować wysokich, nierzadko z sytuacyjnych piłek i może w tym zastąpić Bartka. Dla mnie Skra tymi transferami porządnie wzmocniła atak zespołu. Nie zapominajmy, że to nie koniec, choć przyjdą zawodnicy uzupełniający skład...
kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: kader14 »

Rob Bontje najprawdopodobniej w Jastrzębskim Węglu"
ostatnie zdanie

http://www.dallarivolley.com/IT0383012327001.asp
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”