Transfery 2011

Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: Chal »

mickey10 pisze:Bez szans.
Częstochowa nie jest w stanie zatrudnić takiego zawodnika jak pokroju Rayan'a Millar'a.Zespół ten dysponuje zdecydowanie najniższym budżetem ze wszystkich drużyn, które występują w Plus Lidze. Myślę,iż działacze AZS-u Cz. powinni zainteresować się Szulikiem bądź ewentualnie Gałązka, jeśli chodzi o środek siatki. Co do przyjęcie, sądzę, że Tomczyk lub Pęcherz mogą zawitać do Cze-wy, która wg mnie jest murowanym kandydatem do spadku.
oj nie byłbym taki odważny w takich osądach :) w zeszłym roku było to samo i co ?[/quote]
Akurat w zeszłym sezonie to chyba nikt rozsądny nie stawiał na spadek Czewy. Ba, ja ich stawiałem na dość pewnym 5. miejscu i wydawało mi się, że mój Olsztyn walkę o 6. miejsce będzie toczył z Polibudą i Chemikiem (ah, jak brutalnie rzeczywistość zweryfikowała te oczekiwania :P ). A że Ptoki kompletnie nie zaskoczyły, to wskoczyli nawet oczko wyżej, zresztą byli i tacy, którzy stawiali AZS ponad Jastrzębiem.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Kauchuck
Posty: 429
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 20:03
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Transfery 2011

Post autor: Kauchuck »

spiridonov pisze:
Jak przyjdzie Rob Bontje, to znaczy, że na 100% w Jastrzębiu nie zagra mający podobno (prawie pewne według jego słów - bo 90%) grać w PLusLidze Ryan Millar. To zaś znaczy, że nieżle może ustawić się na środku jedna z drużyn środka/dołu tabeli. W tym kontekście bardzo interesuje mnie odpowiedź na pytanie, czy jest w stanie zagospodarować go specjalizująca się w Amerykanach Częstochowa.

dreamer

Bez szans.
Częstochowa nie jest w stanie zatrudnić takiego zawodnika jak pokroju Rayan'a Millar'a.Zespół ten dysponuje zdecydowanie najniższym budżetem ze wszystkich drużyn, które występują w Plus Lidze. Myślę,iż działacze AZS-u Cz. powinni zainteresować się Szulikiem bądź ewentualnie Gałązka, jeśli chodzi o środek siatki. Co do przyjęcie, sądzę, że Tomczyk lub Pęcherz mogą zawitać do Cze-wy, która wg mnie jest murowanym kandydatem do spadku.
Częstochowa co roku jest skazywana na spadek, więc powstrzymałbym się z taką opinią. Tak btw Delecta też nie zrobiła wielkiego show na rynku transferowym.

Patrząc na transfery w tym okienku wygląda na to, że PlusLiga będzie w nadchodzącym sezonie silniejsza, przynajmniej na papierze. Cieszy, że przybyło dużo dobrych, solidnych rozgrywających.
nerwus
Posty: 534
Rejestracja: 4 cze 2010, o 10:26
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: nerwus »

Ściągnięcie Millara to budzet 700-800 tys. Nie możliwy wg mnie dla czewy. Wyporzyczenia Klosa do czewy jest podobnie prawdopodobne do wyporzyczenia tam Wlazlego. Tez by sie przydał - nieprawdaz?
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery 2011

Post autor: weary_skier »

Dużo już zostało powiedziane o tegorocznych transferach i trudno napisac cos odkrywczego.

Moim zdaniem wciąż brakuje pewnego rodzaju transferów dzięki, którym Plusliga mogłaby byc lepszą ligą niż jest.
Trudno jest mi zrozumiec fakt, gdzie wydaje sie krocie na zagranicznych graczy a całkowicie nie docenia się znaczenia trenera w sile całej drużyny. Nasze drużyny najczęściej zatrudniają młodych trenerów bez większego doświadczenia. Oczywiście zdarzają się próby mniej lub bardziej udane (Castellani, Travica) ale jeśli taki stan się utrzyma, trudno będzie zmiejszac dysproporcje między najlepszymi drużynami ligi włoskiej czy rosyjskiej.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
dar70
Posty: 81
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:55
Płeć: M
Lokalizacja: BEŁCHATÓW

Re: Transfery 2011

Post autor: dar70 »

Kontrakt podpisał Robert Milczarek, który po trzech latach wraca do z PGE Skry. Ostatnio grał w Pamapolu Wieluń jako libero. W ekipie mistrza Polski wróci na swoją wcześniejszą pozycję, czyli przyjęcie z atakiem. Przestał na niej grać po kontuzji barku. Nawrocki twierdzi, że będzie musiał z powrotem się przestawić, co musi trochę potrwać.
W kadrze PGE Skry jest jeszcze jedno wolne miejsce - na pozycji atakującego, zmiennika Mariusza Wlazłego. Jednym z kandydatów jest 29-letni Kubańczyk Raydel Poey, ostatnio w Romie i Budvanskiej Rivijerze Budva.
Według drugiej koncepcji do bełchatowskiego klubu miałby trafić młody gracz, który byłby inwestycją na przyszłość. Tak robi Trentino z bardzo dobrym skutkiem. Decyzja ma zapaść wkrótce.

Więcej... http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,9757 ... z1OoJCyGY6


,
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: mily66 »

Czy mi się przywidziało czy ktoś tu z Was chciał wyrzucić Ruska z JW?
Jedyna pozytywna postać tego klubu, więc dajcie spokój.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Awatar użytkownika
Xaar
Posty: 497
Rejestracja: 25 paź 2010, o 21:08
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: Xaar »

Został jeszcze młody Karol Kłos, a klubu szuka sobie Radosław Wnuk.
Czyli do karuzeli można wpisać w rubrykę odchodzą ;)
Awatar użytkownika
michaek
Posty: 918
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery 2011

Post autor: michaek »

mily66 pisze:Czy mi się przywidziało czy ktoś tu z Was chciał wyrzucić Ruska z JW?
Jedyna pozytywna postać tego klubu, więc dajcie spokój.
Jak mawiał klasyk LT: w sporcie nie ma sentymentów. :D na szczęscie Ljubo nie ma już z nami
Tak, przyznaję się bez bicia i dalej twierdzę, że od strony czysto sportowej przy tak zbudowanej drużynie(słabe przyjęcie + zagraniczny środek) wymiana libero na zagranicznego to byłby dobry ruch. Niestety Paweł przyjmuje tak sobie, a warto zauważyć, że dotychczas miał przy sobie dobrych przyjmujących (Hardy+ Samica/Abramov/Divis). W tym sezonie BH nie będzie i JW straci swój duży kapitał jakim zawsze byli równi, dobrze zbilansowani zawodnicy na 2 i 5, a Bartman przyjmuje słabiej od każdego z trójki Samica/Abramov/Divis.
W sercu moim Sovia

"Co z tego, że mamy tak szeroki skład, skoro na boisku i tak może grać tylko sześciu z nas."
Paul Lotman
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Transfery 2011

Post autor: maksik »

dar70 pisze:Kontrakt podpisał Robert Milczarek, który po trzech latach wraca do z PGE Skry. Ostatnio grał w Pamapolu Wieluń jako libero. W ekipie mistrza Polski wróci na swoją wcześniejszą pozycję, czyli przyjęcie z atakiem. Przestał na niej grać po kontuzji barku. Nawrocki twierdzi, że będzie musiał z powrotem się przestawić, co musi trochę potrwać.
W kadrze PGE Skry jest jeszcze jedno wolne miejsce - na pozycji atakującego, zmiennika Mariusza Wlazłego. Jednym z kandydatów jest 29-letni Kubańczyk Raydel Poey, ostatnio w Romie i Budvanskiej Rivijerze Budva.
Według drugiej koncepcji do bełchatowskiego klubu miałby trafić młody gracz, który byłby inwestycją na przyszłość. Tak robi Trentino z bardzo dobrym skutkiem. Decyzja ma zapaść wkrótce.
Jak powiedziałem że podadzą info o Milczarku jak będzie coś wiadomo o atakującym.
BTW ..Zawsze to Kubańczyk :) i po części Piechocki się wytłumaczy że wcześniejsze założenia transferowe zostały wykonane w 100% :)
A tak poważnie to byłby to bardzo dobry transfer Skry. Dla Mariuszka wakacje z kilkoma występami i nabieranie sił i zbieranie formy na najważniejsze mecze.

Wnuk na 95% w Treflu.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: Chal »

maksik pisze:Wnuk na 95% w Treflu.
To nawet Skra uznała, że 5 środkowych to przesada, a w Gdańsku myślą inaczej? :P
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Kauchuck
Posty: 429
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 20:03
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Transfery 2011

Post autor: Kauchuck »

Milczarek dużo raczej nie pogra. A ten Kubańczyk to żadna rewelacja, choć w statystykach prezentuje się nawet solidnie. W ciągu 13 meczy w Serie A miał 27 asów, ale też ... 47 zepsutych zagrywek, jeśli dobrze patrzę. W ataku średnio 40 %, więc w miarę. Bardzo dobre zawody rozegrał w LM w play offach w meczach z Noliko. W pierwszym meczu zdobył aż 31 oczek, w drugim natomiast 18.
Awatar użytkownika
michaek
Posty: 918
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery 2011

Post autor: michaek »

Chal pisze:
maksik pisze:Wnuk na 95% w Treflu.
To nawet Skra uznała, że 5 środkowych to przesada, a w Gdańsku myślą inaczej? :P
Pytanie brzmi czy Radzio W. nie załamie się, że złota nie zdobędzie w tym sezonie. :D
A tak serio to szkoda mi Kłosa, chyba w obecnej sytuacji żałuje przejścia z Politechniki... Bo coś mi się wydaje, że będzie miał dużo czasu na rozmowy ze staty... wróć Michałem Bąkiewiczem. :x
W sercu moim Sovia

"Co z tego, że mamy tak szeroki skład, skoro na boisku i tak może grać tylko sześciu z nas."
Paul Lotman
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Transfery 2011

Post autor: Ted »

michaek pisze:
Chal pisze:
maksik pisze:Wnuk na 95% w Treflu.
To nawet Skra uznała, że 5 środkowych to przesada, a w Gdańsku myślą inaczej? :P
Pytanie brzmi czy Radzio W. nie załamie się, że złota nie zdobędzie w tym sezonie. :D
A tak serio to szkoda mi Kłosa, chyba w obecnej sytuacji żałuje przejścia z Politechniki... Bo coś mi się wydaje, że będzie miał dużo czasu na rozmowy ze staty... wróć Michałem Bąkiewiczem. :x
Kłos nie miał wyjścia. Był dwukrotnie wypożyczany do Politechniki, musiał wrócić do klubu, z którym miał podpisaną umowę.
Awatar użytkownika
michaek
Posty: 918
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery 2011

Post autor: michaek »

Ted pisze:
michaek pisze: Pytanie brzmi czy Radzio W. nie załamie się, że złota nie zdobędzie w tym sezonie. :D
A tak serio to szkoda mi Kłosa, chyba w obecnej sytuacji żałuje przejścia z Politechniki... Bo coś mi się wydaje, że będzie miał dużo czasu na rozmowy ze staty... wróć Michałem Bąkiewiczem. :x
Kłos nie miał wyjścia. Był dwukrotnie wypożyczany do Politechniki, musiał wrócić do klubu, z którym miał podpisaną umowę.
Masz rację Ted, jakoś pomyliło mi się, że miał kontrakt tej samej długości co Zatorski.
W sercu moim Sovia

"Co z tego, że mamy tak szeroki skład, skoro na boisku i tak może grać tylko sześciu z nas."
Paul Lotman
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Transfery 2011

Post autor: Mania »

No to Kłos zrobił błąd podpisując ze Skrą... ech, szkoda chłopaka.

A Wnuk w Treflu też wydaje mi sie dziwną przesadą, przecież już mają solidny, baaardzo solidny środek, po co im kolejny przeciętniak? Nie rozumiem tego.
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery 2011

Post autor: blaise »

Głównymi celami PGE Skry w przed nowym sezonem jest odmłodzenie drużyny i zmiana jej charakteru na bardziej ofensywny. Stąd sprowadzenie Kooistry oraz Kontantina Cupkovicia. 24-letni Serb jest przyjmującym, a do Bełchatowa trafił z włoskiej Romy. - Jego atutem jest gra na siatce - mówi trener. Gorzej radzi sobie z odbiorem serwów, dlatego Nawrocki jest przygotowany na to, że czeka go dużo pracy. - Ważne, że nie boi się przyjmować - podkreśla trener. Cupković, który jest w kadrze Serbii na Ligę Światową, ma być naturalnym zmiennikiem Bartosza Kurka.
:D
.
Roan
Posty: 1094
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 10:56
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery 2011

Post autor: Roan »

michaek pisze: A tak serio to szkoda mi Kłosa, chyba w obecnej sytuacji żałuje przejścia z Politechniki... Bo coś mi się wydaje, że będzie miał dużo czasu na rozmowy ze staty... wróć Michałem Bąkiewiczem. :x
W Politechnice już gasł - pierwszy sezon miał ok, drugi już do przodu nie poszedł, coś jak Nowakowski w Czewie, tyle że ten rok za długo zwlekał z odejściem. Wszystko zależy od niego, na pewno na siłę go nie będą wystawiać. Chyba ten sezon będzie kluczowy dla rozwoju jego dalszej kariery.
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: mily66 »

michaek pisze:
mily66 pisze:Czy mi się przywidziało czy ktoś tu z Was chciał wyrzucić Ruska z JW?
Jedyna pozytywna postać tego klubu, więc dajcie spokój.
Jak mawiał klasyk LT: w sporcie nie ma sentymentów. :D na szczęscie Ljubo nie ma już z nami
Tak, przyznaję się bez bicia i dalej twierdzę, że od strony czysto sportowej przy tak zbudowanej drużynie(słabe przyjęcie + zagraniczny środek) wymiana libero na zagranicznego to byłby dobry ruch. Niestety Paweł przyjmuje tak sobie, a warto zauważyć, że dotychczas miał przy sobie dobrych przyjmujących (Hardy+ Samica/Abramov/Divis). W tym sezonie BH nie będzie i JW straci swój duży kapitał jakim zawsze byli równi, dobrze zbilansowani zawodnicy na 2 i 5, a Bartman przyjmuje słabiej od każdego z trójki Samica/Abramov/Divis.
Ale nie skreślaj go po jednym średnim sezonie,który był spowodowany postawą reszty zespołu. Zobaczymy jak tam chłopaki będą sobie radzili z przyjęciem w przyszłym sezonie, dopiero wtedy ocenimy ich grę. A dla Ruska zawsze istnieje alternatywa gry na rozegraniu :D
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Awatar użytkownika
michaek
Posty: 918
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery 2011

Post autor: michaek »

mily66 pisze: Ale nie skreślaj go po jednym średnim sezonie,który był spowodowany postawą reszty zespołu. Zobaczymy jak tam chłopaki będą sobie radzili z przyjęciem w przyszłym sezonie, dopiero wtedy ocenimy ich grę. A dla Ruska zawsze istnieje alternatywa gry na rozegraniu :D
Ja nie oceniam Ruska po tym sezonie. Po prostu to chyba nie jest tajemnica, że jego przyjęcie pozostawia trochę do życzenia, a mocniejszą stroną jest obrona. A rzeczywiście wystawy, szczególnie przez plecy bardzo fajne, może ma wujka imieniem Sergio na innym kontynencie. :D Ja po prostu twierdzę, że przy przyjmujących na jakich zanosi się w JW(Kubiak-Bartman) lepszym z punktu widzenia zbilansowania defensywy byłby libero o odmiennej charakterystyce. A, że na środku ma być światowo to jedynie zauważyłem furtkę to takiej możliwości, co podkreśliłem, zaznaczając że są to moje wolne przemyślenia. ;)
W sercu moim Sovia

"Co z tego, że mamy tak szeroki skład, skoro na boisku i tak może grać tylko sześciu z nas."
Paul Lotman
Awatar użytkownika
michaek
Posty: 918
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery 2011

Post autor: michaek »

Roan pisze:
michaek pisze: A tak serio to szkoda mi Kłosa, chyba w obecnej sytuacji żałuje przejścia z Politechniki... Bo coś mi się wydaje, że będzie miał dużo czasu na rozmowy ze staty... wróć Michałem Bąkiewiczem. :x
W Politechnice już gasł - pierwszy sezon miał ok, drugi już do przodu nie poszedł, coś jak Nowakowski w Czewie, tyle że ten rok za długo zwlekał z odejściem. Wszystko zależy od niego, na pewno na siłę go nie będą wystawiać. Chyba ten sezon będzie kluczowy dla rozwoju jego dalszej kariery.
Prawda, że II sezon Kłosa był gorszy, ale myślę że to złożony problem.
Po pierwsze to częste zjawisko, ze I sezon po pojawieniu się młodego zawodnika jest bardzo dobry w jego wykonaniu. Przeciwnicy tak na niego nie uważają, gra bez presji. W następnym jest znacznie gorzej, szczególnie jeśli grało się dobrze i trzeba ten poziom utrzymać.
Druga sprawa to ponoć II sezon Kłosa był również o tyle trudniejszy, że miał za zadanie nabrać masy i obudować się trochę mięśniami. Z tego powodu miał podobno trochę inny trening siłowy, co na środkowym się jednak odbija, a i cała drużyna wtedy nie zachwycała.

A co do Millara i kwoty, jaką ktoś zarzucił(700k) to zdaje mi się mocno przesadzona, w Rzeszowie grał ponoć za ok.400, z tym, że był po lepszym sezonie, natomiast klubu szukał już dość późno i mocno zszedł z ceny.
W sercu moim Sovia

"Co z tego, że mamy tak szeroki skład, skoro na boisku i tak może grać tylko sześciu z nas."
Paul Lotman
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Transfery 2011

Post autor: maksik »

Ja też nie wiem skąd Wy bierzecie takie astronomiczne kwoty.. Millar i 700tys? Może funtów jeszcze..
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: KadrO »

mily66 pisze:Czy mi się przywidziało czy ktoś tu z Was chciał wyrzucić Ruska z JW?
Jedyna pozytywna postać tego klubu, więc dajcie spokój.
Popieram. Zawodnik od kilku lat gra w klubie na wysokim poziomie i zawsze gdzieś tam był tym ocierającym się o kadrę. Wymienianie go byłoby bezsensowne.
maksik pisze:Ja też nie wiem skąd Wy bierzecie takie astronomiczne kwoty.. Millar i 700tys? Może funtów jeszcze..
Racja. Millar w Rzeszowie zarabiał 400 tys. zł.
nerwus
Posty: 534
Rejestracja: 4 cze 2010, o 10:26
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: nerwus »

napisalem o koszcie nie wynagrodzeniu. Jesli dziś przyjmiemy 600 tys ( a jak sami mowicie rok temu był zdesperowany a teraz gra w druzynie narodowej i poziom na lige ruską, włoską czy turecką trzyma) to koszt będzie 700. Dodajcie wysztkie prowizje , opłaty oraz mieszkanie, samochod i bilety.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Transfery 2011

Post autor: maksik »

nerwus pisze:napisalem o koszcie nie wynagrodzeniu. Jesli dziś przyjmiemy 600 tys ( a jak sami mówicie rok temu był zdesperowany a teraz gra w druzynie narodowej i poziom na lige ruską, włoską czy turecką trzyma) to koszt będzie 700. Dodajcie wysztkie prowizje , opłaty oraz mieszkanie, samochód i bilety.
ke?? jakie 600 tys? niech w tym sezonie 400 weźmie i powinien być szczęśliwy. Zdesperowany to był Lamboune (zresztą jak co roku od 3 sezonów ) to teraz ma też krzyczeć np 500euro bo gra w reprezentacji? Poza tym nie kumam o jakich Ty prowizjach mówisz i opłatach co kosztują 100 tysięcy ?? lol
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
michaek
Posty: 918
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery 2011

Post autor: michaek »

Te koszty, o których pisze nerwus są dużo mniejsze i nie uwzględnia się ich przy kosztach kontraktu. Myślisz, że Kolanek mieszka na dworcu i jeździ hulajnogą? :D Niezależnie od tego kogo się ściągnie to trzeba mu tego typu sprawy zapewnić, więc nie zawyżaj w sztuczny sposób kosztów. ;)
W sercu moim Sovia

"Co z tego, że mamy tak szeroki skład, skoro na boisku i tak może grać tylko sześciu z nas."
Paul Lotman
doki10

Re: Transfery 2011

Post autor: doki10 »

Antiga: "Mam kilka propozycji, ale to na razie nic konkretnego. Nie chcę mówić nic więcej."
spiridonov
Posty: 85
Rejestracja: 6 cze 2011, o 17:57
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: spiridonov »

doki10 pisze:Antiga: "Mam kilka propozycji, ale to na razie nic konkretnego. Nie chcę mówić nic więcej."


Antiga nadaje się wyłącznie na pozycję libero. :<
doki10

Re: Transfery 2011

Post autor: doki10 »

Nie płacz, nie płacz. Do takiego Trefla na pewno by się nadał.
Awatar użytkownika
Pawel_RZ
Posty: 870
Rejestracja: 17 maja 2011, o 18:33
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery 2011

Post autor: Pawel_RZ »

nerwus pisze:napisalem o koszcie nie wynagrodzeniu. Jesli dziś przyjmiemy 600 tys ( a jak sami mowicie rok temu był zdesperowany a teraz gra w druzynie narodowej i poziom na lige ruską, włoską czy turecką trzyma) to koszt będzie 700. Dodajcie wysztkie prowizje , opłaty oraz mieszkanie, samochod i bilety.

Zgadzam się z kolegą Nerwusem, że całkowity koszt utrzymania takiego gracza może wynosić około 600 - 700 tyś zł. Sam kontrakt np 100 tys euro do tego mieszkanie, samochód, grosz do grosza a będzie kokosza :D. Rzeszowski Atakujacy np. GG, gdzies kiedys pisali dostaje około 250 tys. euro za sezon, czyli mozemy powiedziec milion zł. Do tego dostal mieszkanie, myśle, że nie małe, wykończone, przyjmijmy 400 tys zł plus auto ktore maluchem nie moze byc około 200. Wychodzi nam, że na takiego zawodnika trzeba wydac z 1,5 mln zł :)

Chyba mogłem napisać to w dziale o zarobkach, przepraszam :)
arbas
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2008, o 00:16
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: arbas »

Ke? Mieszkanie wynajęte auto tak samo (np w Olsztynie auta sponsorował mercedes z jego floty)
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”