To kibiców kręci najbardziej - transfery na sezon 2008/09

Awatar użytkownika
beetle
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2008, o 12:12
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: beetle »

nikt wazny pisze:oczywiście jak sie Mlekpol zdecyduje na sponsoring
Już wczoraj pisałem, że Mlekpol zostaje w Olsztynie...
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Urban »

Co do Skry... Nie oszukujmy się że najważniejsze aby w zespole został Mariusz Wlazły! Ale jeśli miałby odejść to w jego miejsce musi przyjść atakujący podobnej co najmniej klasy. Np. Agamez z Panathy lub Andre Nascimento....
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Arff »

heh... jeśli odejdzie Wlazły to nie ma najmniejszych szans żeby sprowadzić zawodnika z podobnymi umiejętnościami... taka prawda, ale cóż... będziemy się zastanawiać kto przyjdzie jak odejdzie Wlazły...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Urban »

Wlazły nie odejdzie ;) nie ma obaw ;P
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
Awatar użytkownika
beetle
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2008, o 12:12
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: beetle »

http://www.sport.pl/siatkowka/1,65069,5130469.html

No to Mariushek zostaje...jak mówił Grzyb nikt go nie chciał (przesadzał pewnie), ale zainteresowania tak często kontuzjowanym graczem ze strony największych klubów pewnie nie było...a w Skrze jest gwiazdą. Wygrał Skrze ligę, bo chyba wszyscy się zgodzą, ze cała reszta drużyny grała ok, ale przeciętnie, tylko Wlazły błyszczał i ciężko grałoby się bez niego.

Przyznam, że mam za parę rzeczy do Mariusza żal, jest niekwestionowanie najlepszym graczem PLSu i gwiazdą światowej siatkówki, ale niech spróbuje tylko na kadrze znowu narzekać...wtedy miarka się przebierze, bo mojego szacunku nie ma gracz, który w klubie zaciska zęby i gra na blokadzie, a nie potrafi tego zrobić w kadrze. Jak powiedziałem-oby tak nie było :) Pozdro dla Mariusza-popracuj nad potomkiem :)
Awatar użytkownika
szarlej
Posty: 207
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:20
Płeć: M

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: szarlej »

na oficjalnej stronie SKRY jeszcze nic na ten temat nie ma wiec poczrkajmy jeszcze troche:D No i pojawiła się wiadomość na stronie SKRY, wiec wszystko jasne:D mamy pierwszy nowy kontrakt na sezon 2008/2009
Libero który atakuje...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Arff »

Sezon transferowy dopiero się zaczął, ale z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć że to najgorsza wiadomość dla polskiej siatkówki w te wakacje... Wlazły stoi w miejscu ze swoimi umiejętnościami i żeby pójść do przodu musi(!!!) zmienić otoczenie, a chłopak ma potencjał jak chyba nikt na świecie na tej pozycji... ehhh, szkoda...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
dann
Redaktor
Redaktor
Posty: 91
Rejestracja: 21 sie 2007, o 18:47
Płeć: K
Lokalizacja: Bełchatów/Wrocław
Kontakt:

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: dann »

nie wiem co oznacza dla niektórych, że Mariusz stoi w miejscu... od czterech lat Szampon wali piłki jak opętany, jego gra przez cały ten czas jest na najwyższym poziomie. "Gorsze" mecze można policzyć na palcach jednej ręki (na cztery sezony gry, wydaje się to być nieprawdopodobne, a jednak...). W jaki sposób on się może jeszcze rozwinąć? Otwórzcie mi oczy, bo ja ślepa chyba jestem.
Awatar użytkownika
beetle
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2008, o 12:12
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: beetle »

dann pisze:od czterech lat Szampon wali piłki jak opętany, jego gra przez cały ten czas jest na najwyższym poziomie
Jeśli gra to gra świetnie to fakt...ale jeśli gra...pokaż mi sezon bez jego problemów zdrowotnych?
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Arff »

rozwijać można się zawsze... gra Wlazłego wydaje się idealna, bo jest bardzo efektowna... ale ten facet może być jeszcze lepszy, jeszcze bardziej efektywny... bardziej stabilny, może nabrać doświadczenia. Pytasz dlaczego Wlazły stoi w miejscu... czy ten chłopak zrobił jakieś postępy przez ostatni rok albo nawet 2??

Bardzo tajemniczy wywiad z Konradem Pakoszem pojawił się na Strefie siatkówki... w którym mówi że jest propozycja, od Serbskiego menadżera, aby do AZSu przyszedł podobno lepszy serbski atakujący niż Billings... jak myślicie o kogo może chodzić ?? jak na mnie, to powraca zeszłoroczna opcja Dejana Bojovicia...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Kay »

Od razu jego nazwisko przyszło mi do głowy, zobaczymy. Mam pytanie, czy Bojovic mieścił się w 12-tce Serbii obok Miljkovica ?
AZS Częstochowa
Awatar użytkownika
Grembi
Posty: 647
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 20:42
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Grembi »

Witam wszystkich :D Czy Paweł Papke zostaje w Sovii???

PS A tak na marginesie w pewnej gazecie było zdjęcie Grbica i Gerica na treningu Resovi, którzy byli ponoć testowani :D
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Arff »

Mam pytanie, czy Bojovic mieścił się w 12-tce Serbii obok Miljkovica ?
Na ligę światową był w 19 i grał w kilku meczach w pierwszym składzie pod nieobecność Ivana... czyli pewnie na 12 też się łapię... ale od ostatnich pogłosek na jego temat łączących go z AZSem Częstochowa sporo się zmieniło, Dejan podpisał kontrakt z Montichiari... wie ktoś na jaki okres czasu ?? i jakie jest prawdopodobieństwo że odejdzie z włoskiej ekipy ??

PS A tak na marginesie w pewnej gazecie było zdjęcie Grbica i Gerica na treningu Resovi, którzy byli ponoć testowani :D
to śmieszne... po pierwsze zawodników takiej klasy sie nie testuje tylko od razu podpisuje kontrakt... po drugie co mieliby robić w Polsce w środku play offów we Włoszech.. i o ile ten pobyt Gericia jest prawdopodobny bo Lube już odpadło, o tyle pobyt Grbicia jest kompletnie niemożliwy bo Itas ciągle gra... chyba że chodziło Ci o Vlado, to już inna sprawa... mógłbyś sprecyzować ??
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2008, o 21:23 przez Arff, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: KChudz »

Geric i Grbic w Resovii to był żart prima-aprilisowy. O ile mi wiadomo to obaj serbowie mają zostać w Sovii. Pake i Igła pewnie też.
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Robert »

W najbliższy wtorek będzie wiadomo co z Płomykami z Sosnowca. Napiszę szerzej po spotkaniu w sosnowcu, które odbędzie się we wtorek, na razie jest cisza.
Awatar użytkownika
Grembi
Posty: 647
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 20:42
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Grembi »

Tak chodziło o Vlado. Ale ile w tym prawdy to się okaże. Papke ma jeszcze kontrakt na dwa lata więc też myślałem że jeszcze zostanie. A Igła zapytany wczoraj po meczy z ZakSą czy zostaje w Resovii odpowiedział... TAK!!!
Awatar użytkownika
zyll
Posty: 682
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:47
Płeć: M

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: zyll »

Zasada numer jeden w przypadku pogłosek transferowych - dopóki umowa nie zostanie podpisana, to nie wierz klubowi/zawodnikom. Choćby się zarzekali, że na 110% podpiszą i będą grali w twoim klubie w przyszłym sezonie, to jak nie ma parafki na kontrakcie, to nie ma zawodnika w klubie ;) Aczkolwiek nie zdziwiłbym się, jakby Igła został w Rzeszowie, odżył tam, ma super kibiców i wzmocnienia na przyszły sezon, żyć nie umierać :)
Ann
Posty: 288
Rejestracja: 21 sie 2007, o 09:19
Płeć: K
Lokalizacja: Londyn

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Ann »

Kay pisze:Od razu jego nazwisko przyszło mi do głowy, zobaczymy. Mam pytanie, czy Bojovic mieścił się w 12-tce Serbii obok Miljkovica ?
Dejan został powołany do szerokiej kadry na turniej w Izmirze ale na własna prośbę zrezygnował z gry w reprezentacji wtedy ponieważ jego żona była w ciąży i miała jakieś problemy, a rozwiązanie było blisko. Postawił na rodzinę. Dzisiaj ma zdrowego syna Michajlo (urodził się na początku lutego)
W tym roku, jak sam mowi ma nadzieje na powrót do kadry. W Montichiari gra na przyjęciu swoją drogą :)
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Pele »

Bartek kUrek idzie do Skry więc w osttanich meczach grał tak słabo w ZAK sa - takie "pogłoski" słychać w Kędzierzynie. Poza tym po tym jak Marcin Nowak "sprzedał faka" kibiocow w trakcie meczu z Resovią to na pewno w przyszłym sezonie nie będzi ego w KK.Zresztą w KK kontrakty kończą się Novotnemu, Bakumovskiemu,
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Wojciech
Posty: 358
Rejestracja: 20 gru 2007, o 21:00
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrowiec Sw
Kontakt:

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Wojciech »

Prosze, prosze, Dejan Bojovic najprawdopodobniej zasili szeregi Czestochowy. W tej sytuacji raczej nie bedzie masowej wyprzedaży klubu. Przeciez w gre w przyszlym sezonie wchodzi Liga Mistrzów, a to tez niemaly argument jeśli chodzi o przekonywanie gwiazd by zagrali pod Jasna Gora.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Arff »

Wszystko się wyjaśniło.. Dejan chce przedłużyć kontrakt z Montichiari na 5 lat,a na 2 zostać wypożyczony do Częstochowy...

Jak na razie wszystkie spekulacje transferowe dotyczą Bełchatowa i Częstochowy... i wymiany tych klubów... Wika i Gacek do Skry, Gruszka, Bąkiewicz i Lewis do Częstochowy...

Ann mogłabyś uchylić rąbka tajemnicy kto jest tym serbskim przyjmującym ?? nie wierze w to że nie wiesz... albo przynajmniej musisz się domyślać, bo znasz tamten rynek jak własną kieszeń...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
eltomasso
Posty: 221
Rejestracja: 20 gru 2007, o 11:50

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: eltomasso »

newsow a newsow.... nie wiem ile w tym prawdy ale zawsze wychodze z zalozenia ze w kazdej plotce jest troszke racji.

Jesli chodzi o Mariusza to bez dwoch zdan jestem za tym zeby zostal w Polsce. Ludzie kto wam powiedzial ze w wloszech bedzie sie bardziej rozwijal? przeciez gra w lidze Wicemistrzow swiata, w 3 eciej druzynie europy i co wazne coraz silniejszym PLS. Do tego jeszcze dodac trzeba ze Mariusz w Skrze traktowany jest naprawde dobrze tak aby zawsze byl w pelni sil, nikt go nie zajedzie.

Jesli chodzi o Dejana to z czystym sumieniem uznalbym to wzmocnieniem Czewy. Juz za czasow Lozano Dejan popsul nam wiecej krwi niz Ivan Milijkovic(jeszcze do dzis pamietam mecz w ktorym byl nie do zatrzymania).

Jesli potwierdziloby sie odejscie Marcina Wiki to przyznam sie ze byloby mi troche szkoda, choc od razu deklaruje ze caly czas bede mu kibicowal.

Zmiana Gacka na Lewisa(wychodzac z zalozenia ze ten ostatni bylby Libero uwazam za niewielka strate). Lewis gra naprawde bardzo dobrze jako libero a co wazne widac ze ma w swej grze rezerwy.

Piorek Gruszke caly czas jest w formie i przypuszczam ze kibice z Czewy przyjma go z otwartymi rekoma.

Mam jednak swiadomosc ze narazie to tylko spekulacje choc ten news z Dejanem wydaje sie byc calkiem realny.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Arff »

Poszperałem dzisiaj trochę na vortalach siatkarskich i znalazłem coś o Łukaszu Kadziewiczu... otóż, jak to powiedział Wojewódzki, największe ciacho naszej kadry, od poniedziałku do zgrupowania trenuje razem z Olsztynem, powiecie co w tym dziwnego, przecież w okolicach Olsztyna się urodził więc niby gdzie miałby mieszkać, jak nie w Olsztynie... informator twierdzi jednak że działacze z Olsztyna doszli z nim do porozumienia, miałby w AZSie zastąpić Marcina Możdżonka który prawdopodobnie zagra w Rzeszowie... od siebie dodam że sam Giani przyznał że Możdżonkiem interesują się w słonecznej Italii, więc z tą Sovią bym jeszcze poczekał...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Ted »

Na razie mamy doniesienia co planują w Bełchatowie, Częstochowie i Rzeszowie. A ja jestem ciekaw jakie wzmocnienia planuje Jastrzębie? Coś cicho o tym klubie ;)
Ann
Posty: 288
Rejestracja: 21 sie 2007, o 09:19
Płeć: K
Lokalizacja: Londyn

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Ann »

Arff pisze:Ann mogłabyś uchylić rąbka tajemnicy kto jest tym serbskim przyjmującym ?? nie wierze w to że nie wiesz... albo przynajmniej musisz się domyślać, bo znasz tamten rynek jak własną kieszeń...
Dziękuję za uznanie hehehe, ale nie wiem o jakiego przyjmującego może chodzić. Zastanawiam się czy to nie chodzi właśnie o Dejana, który może grać i w przyjęciu (Montichiari) i w ataku (reprezentacja). Jeśli jednak mowa jest o dwóch osobach to nic nie słychać na razie.
Może Nikić? w zeszłym sezonie grał w Milanie, a jak wiadomo wszyscy stamtąd uciekają...
Awatar użytkownika
beetle
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2008, o 12:12
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: beetle »

Jakoś śmieszy mnie te zamieszanie w Skrze z przyjmującymi, bo Antiga zostaje, Murek i Wika mają być, Bąku odejdzie, przyjdzie jeszcze Kurek, Gruszka też odchodzi. OK-ale 2 bardzo dobrych grzeje ławę-zgodzą się na to?
eltomasso pisze:Zmiana Gacka na Lewisa(wychodzac z zalozenia ze ten ostatni bylby Libero uwazam za niewielka strate). Lewis gra naprawde bardzo dobrze jako libero a co wazne widac ze ma w swej grze rezerwy.
hmmm-Lewis potrafi zagrać dobrze, ale ma mecze katastrofalne i zagrania katastrofalne, nie ma porównania z Gackiem, który gra równo...
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Ted »

beetle pisze:Jakoś śmieszy mnie te zamieszanie w Skrze (..) przyjdzie jeszcze Kurek
Mam informacje, że to małoprawdopodobny transfer, gdyż Bartek ma świadomość, że w Bełchatowie będzie grzał ławę, a chłopak jest głodny gry. Pierwszeństwo w rozmowach ma Kędzierzyn, doszły mnie również słuchy, że Bartek może przybrać kierunek częstochowski.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Arff »

Ted pisze:A ja jestem ciekaw jakie wzmocnienia planuje Jastrzębie? Coś cicho o tym klubie ;)
JSW nie ma za bardzo manewrów Yudin, Rusek, Rafa, Prygiel, Jurkiewicz mają ważne kontrakty... Evgani Ivanov pewnie przedłuży kontrakt bo zdecydowanie odżył w Jastrzębiu, priorytetem jest przedłużenie kontrakty z Murkiem, Kamiński też pewnie szybko otoczenia, po tym nieobecnym sezonie, nie zmieni... chyba jedynym pewniakiem do odejścia jest bułgarski rozgrywający... pewne jest to że powinni ściągnąć Polaka... na pierwszy ogień rzuca się myśl Żygadły albo Pilarza ( w zależności kto odejdzie z Kędzierzyna )
Ann pisze:Jeśli jednak mowa jest o dwóch osobach to nic nie słychać na razie.
Może Nikić? w zeszłym sezonie grał w Milanie, a jak wiadomo wszyscy stamtąd uciekają...

Na pewno musi być to podopieczny tego samego menadżera co Dejan Bojovic... czyli pewnie reprezentant Serbii.
beetle pisze:hmmm-Lewis potrafi zagrać dobrze, ale ma mecze katastrofalne i zagrania katastrofalne, nie ma porównania z Gackiem, który gra równo...
Lewis coraz bardziej przyzwyczaja się do bycia libero i coraz lepiej mu to wychodzi... wg. mnie ta zmiana na Gacka w Skrze służy tylko i wyłącznie zrobieniu miejsca dla kolejnego obcokrajowca, bo Gacek nie jest aż o tyle lepszy aby się wymieniać... więc większej jakości gry w Skrze na tej pozycji na pewno nie ujrzymy... powiem więcej Lewis po przerwie wakacyjnej będzie grał jeszcze lepiej, bo widać że musi się jeszcze wyrobić na tej pozycji...

P.S.: kiedy uruchomiony zostanie zeszłoroczny projekt "karuzela transferowa", powiem szczerze że była to bardzo wygodna forma, wszystko w jednym miejscu... wiemy już chyba wystarczająco aby coś do tych tabelek można było wpisać...
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2008, o 09:38 przez Arff, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Ted »

Arff pisze: na pierwszy ogień rzuca się myśl Żygadły albo Pilarza ( w zależności kto odejdzie z Kędzierzyna )
Żygadło ma nagrany już klub na przyszły sezon, z kolei Pilarz przez rok ma jeszcze ważny kontrakt z ZAKSĄ.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Arff »

Wiesz może jaki to klub ?? albo przynajmniej czy krajowy, czy zagraniczny ??

Wie ktoś może co z Żalińskim ?? po powołaniu do kadry jego kariera pewnie nabierze zawrotnego tempa... gdzie trafi ?? Polska?? zagranica ?? wie ktoś coś na ten temat ??
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”