Jastrzębski Węgiel

doki10

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: doki10 »

Bo LS sie jeszcze nie skonczyla... Ten post zostal napisany na PSP.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: KadrO »

jinx pisze:To off top, ale jak Kurek chce być gwiazdą, mega gwiazdą to musiałby to pokazać w lepszej lidze no i poprawić przyjęcie tak jak poprawił zagrywkę.

Pytam jaka jest przyczyna, że Grodecki nie ujawnia nazwisk swojej drużyny?? Jego "agencja menadzerska":D miała w lipcu przedstawić cały skład, rozumiem, że jeszcze się miesiąc nie skończył, ale współczuję kibicom JW tego oczekiwania
Kurek jest gwiazdą. Wyraźnie poprawił przyjęcie w tej edycji, dalej musi pracować ale już nie jest tak wielką dziurą w tym elemencie. To samo tyczy się zagrywki. Miótł Rosjan równo, ale wiadomo że miał też słabe/tragiczne mecze w tym elemencie więc trzeba jeszcze zaczekać. Z ligi wyjeżdżać nie musi, wystarczy mu gry.

Grodecki nie może albo z powodu LŚ (jak to zauważył doki10) albo są to po prostu zagrania marketingowe. A może coś jeszcze? Ciekawe czy Politechnika ma świadomość, że brakuje im przyjmującego?
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: jinx »

Jaką przeszkodą jest LŚ?? Ile transferów zostało podczas LŚ ukazanych(BArman??). Jakie korzyści marketingowe będzie miał opóźniając te transfery?? Czyżby taka Skra traci marketingowo pokazując wcześniej swoich nowych zawodników??

Mam inne zdanie na temat wyjazdów naszych "perełek", podobne do zdania np Świderskiego
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: KadrO »

jinx pisze:Jaką przeszkodą jest LŚ?? Ile transferów zostało podczas LŚ ukazanych(BArman??). Jakie korzyści marketingowe będzie miał opóźniając te transfery?? Czyżby taka Skra traci marketingowo pokazując wcześniej swoich nowych zawodników??

Mam inne zdanie na temat wyjazdów naszych "perełek", podobne do zdania np Świderskiego
A skąd ja mam to wiedzieć? :D Tylko spekuluję.

A co do wyjazdów, mam zdanie takie jak Ty i takie jak Świder, ale Kurek i tak jest wystarczająco eksploatowany i nie wiem czy zniósł by wyjazd do Włoch.
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: jinx »

To też jest jakaś miara, czy podoła fizycznie. Są zawodnicy, którym ta ilość meczy nie przeszkadza. Bardziej cenię np Conte, który stanowił o sile Lube niż Kurka wbijającego gwoździe Olsztynowi (z całym szacunkiem). Koniec z OT
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Pele »

KadrO pisze:
jinx pisze:Jaką przeszkodą jest LŚ?? Ile transferów zostało podczas LŚ ukazanych(BArman??). Jakie korzyści marketingowe będzie miał opóźniając te transfery?? Czyżby taka Skra traci marketingowo pokazując wcześniej swoich nowych zawodników??

Mam inne zdanie na temat wyjazdów naszych "perełek", podobne do zdania np Świderskiego
A skąd ja mam to wiedzieć? :D Tylko spekuluję.

A co do wyjazdów, mam zdanie takie jak Ty i takie jak Świder, ale Kurek i tak jest wystarczająco eksploatowany i nie wiem czy zniósł by wyjazd do Włoch.
Kurkowi przydałby się wyjazd do Włoskiej ligi bo mógłby zobaczyć jak wygląda profesjonalizm!!! Świder się tego nauczył choć wiele się uczyć nie musiał, bo miał zawsze poukładane w głowie. A Wlazły czy Kurek boją się jechać do Włoch bo tam to by się skończyło ich "królewskie życie". Ale to Off topic. A poważnie to JW ma swoje cele, plany i ogłasza skład wtedy kiedy uważa za stosowne. Taki jest blan 9a może brak planu?) i tyle. Niekt orych to wkurza albo intryguje. Ale widocznie Grodecki juz tak ma.
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: kanap »

Pele pisze: Kurkowi przydałby się wyjazd do Włoskiej ligi bo mógłby zobaczyć jak wygląda profesjonalizm!!! ...
Nie mogłem tego zostawić bez komentarza , ten wpis jest przykładem klasycznego polactwa wszystko co zagraniczne, obce z samej inności jest lepsze od krajowego. Muszę z całą stanowczością podkreślić, iż nie rozumiem takiej mentalności, koszmarny syndrom niższości. Doradzanie Kurkowi opuszczanie PGE Skry Bełchatów jednego z najlepszych klubów świata, w którym ma pewne miejsce oceniam jako coś absurdalnego. Fajnie w jednym z wywiadów powiedział Murilo, jestem w lidze brazylijskiej bo wspólnie z kolegami pracujemy nad jej poziomem. A Skra za rok dokonując wzmocnień np. De Cecco i Andersona Matthew może stać się najsilniejszym klubem świata. Pisząc o Conte warto byłoby podać jego statystyki w przyjęciu 28,2% i fakt iż Macerata jednak go wypożyczyła !

Jastrzębski Węgiel mimo zapewnień władz, że będzie podawał na bieżąco nazwiska zawodników z którymi klub podpisał umowy tego nie robi i jest to pewnie związane z zabawą marketingową. Mają podpisane umowy z dwoma zagranicznymi zawodnikami na rozegranie i nie śpieszą się aby podzielić się tym z kibicami.
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: jinx »

Co to znaczy polactwo? A może jeszcze napiszesz POlactwo??
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: madlark »

Pele pisze: Kurkowi przydałby się wyjazd do Włoskiej ligi bo mógłby zobaczyć jak wygląda profesjonalizm!!!
A dlaczego po włoskiej, a nie brazylijskiej?
Twierdzisz, że polskiej lidze brak profesjonalizmu?
Czy możesz w najbliższy wywiadzie poruszyć ten temat z Pietrzykiem?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Guilder »

Chciałbym nieśmiało zwrócić Wam uwagę na takie dwa słowa widniejące u góry: Jastrzębski Węgiel.
Pozdrawiam.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Pele »

madlark pisze:
Pele pisze: Kurkowi przydałby się wyjazd do Włoskiej ligi bo mógłby zobaczyć jak wygląda profesjonalizm!!!
A dlaczego po włoskiej, a nie brazylijskiej?
Twierdzisz, że polskiej lidze brak profesjonalizmu?
Czy możesz w najbliższy wywiadzie poruszyć ten temat z Pietrzykiem?
Na czym polega prosjonalizm we Włoskim wykonaniu pokazuje np. Swider czy też niedawno w JW Abramow. Potrafią przygotowac sie mentalnie do meczu. A nie szalec autem w dodatku bez prawa jazdy (kurek) czy też w knajpie przed półfinałem z JW (JJ). No ale kazdy ma na ten temat swoje zdanie.
Bernardi w JW dl aniektórych dziwnie sie zachowuje jako trener ale ja naprwde czekam na ten nowy sezon. Bo jestem ciekawy na ile "autorski" jest obecnie zespółJW. A ile zostało mu "narzucone" przez prezesa. To moim zdaniem można będzie określić po wynikach zespołu.
A dlaczego nei do ligi brazylijskiej tylko do włoskiej porównuje? Bo na temat ligi włoskiej i polskiej mam informacje i to dośc sporo, a na temat brazylijskiej nie posiadam takowych
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: madlark »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 10 lip 2011, o 15:42 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: leeon »

http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... warszawska

czyli Kubiaka w JW nie będzie, no to zespół ma ogromny problem..... w takiej sytuacji nie ma już dobrych rozwiązań transferowych
samczon
Posty: 120
Rejestracja: 5 maja 2010, o 22:27
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: samczon »

Na dzień dzisiejszy jest on zawodnikiem Politechniki ale jak dobrze wiemy może to ulec zmianie. Dla mnie jedynym wiarygodnym źródłem w kontekście pozostania Michała w AZS-ie jest sam zawodnik. Jak powie że zostaje w Warszawie to wtedy JW może mieć problem.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: KadrO »

leeon pisze:http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... warszawska

czyli Kubiaka w JW nie będzie, no to zespół ma ogromny problem..... w takiej sytuacji nie ma już dobrych rozwiązań transferowych
Dolecka powiada o tym od kilku tygodni. Ciągle się wypierają. Śmiechu warte będzie jak odejdzie. ;)
Swoją drogą, JW nie ma żadnego problemu. Nie rozumiem jak można twierdzić, że wszystko nie jest już ustalone.
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: biker74 »

heh mamy kolejny ransfer do JW:

http://www.sport.pl/sport/1,78978,99230 ... Wegla.html

Ciekawe jacy zawodnicy wzieli udział w tych badaniach, czy było wiecej uczestników finałowego turnieju LŚ niż : Łasko i Bartman :).
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: KadrO »

biker74 pisze:heh mamy kolejny ransfer do JW:

http://www.sport.pl/sport/1,78978,99230 ... Wegla.html

Ciekawe jacy zawodnicy wzieli udział w tych badaniach, czy było wiecej uczestników finałowego turnieju LŚ niż : Łasko i Bartman :).
Także zwróciłem na to uwagę. Poniżej zamieszczam ten fragment :
Zawodnicy Jastrzębskiego Węgla przeszli już pod okiem Pozziego badania w Gdańsku (reprezentacja Włoch uczestniczyła tam w turnieju finałowym Ligi Światowej), na postawie których siatkarze dostaną indywidualny program przygotowań.
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Ted »

KadrO pisze:
Także zwróciłem na to uwagę. Poniżej zamieszczam ten fragment :
Zawodnicy Jastrzębskiego Węgla przeszli już pod okiem Pozziego badania w Gdańsku (reprezentacja Włoch uczestniczyła tam w turnieju finałowym Ligi Światowej), na postawie których siatkarze dostaną indywidualny program przygotowań.
Ale KadrO. Nic nie jest w tym dziwnego. Przecież gość nie będzie się nimi zajmował we wrześniu, kiedy do sezonu zostanie kilka tygodni. Druga sprawa, że jakiś czas temu toczyła się dyskusja, dlaczego jastrzębianie trenują tak długo. A mało kto wie, że trenowali do końca czerwca ;) Odpowiedź była prosta. Sztab szkoleniowy chciał, aby siatkarze szybciej weszli w rytm treningowy oraz, żeby nie mieli z przodu plecaka na + 5 kg :D
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: KadrO »

Ted pisze: Ale KadrO. Nic nie jest w tym dziwnego. Przecież gość nie będzie się nimi zajmował we wrześniu, kiedy do sezonu zostanie kilka tygodni. Druga sprawa, że jakiś czas temu toczyła się dyskusja, dlaczego jastrzębianie trenują tak długo. A mało kto wie, że trenowali do końca czerwca ;) Odpowiedź była prosta. Sztab szkoleniowy chciał, aby siatkarze szybciej weszli w rytm treningowy oraz, żeby nie mieli z przodu plecaka na + 5 kg :D
Ależ wiem Ted. Nie chodzi mi o samo to, że rozłożył im plan, bo jest to dla mnie całkowicie normalne, ale właśnie komu go dał? Bartmanowi, Łasko... A może komuś więcej ? ;)
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Domelinho »

Bartman,Łasko,Holmes... http://www.ksjastrzebskiwegiel.pl/index ... &Itemid=43
Swoją drogą bardzo mizernie wygladają te koszulki.Ni jak sie maja do bardzo fajnych strojow wloskich teamow.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: KadrO »

Domelinho pisze:Bartman,Łasko,Holmes... http://www.ksjastrzebskiwegiel.pl/index ... &Itemid=43
Swoją drogą bardzo mizernie wygladają te koszulki.Ni jak sie maja do bardzo fajnych strojow wloskich teamow.
Czarne biją wszystko. Te białe takie średnie. Ale akurat ogółem koszulki polskich zespołów nie są zbytnio wyróżniające się na świecie. We Włoszech mają najlepsze.

A że np. z Kubiakiem nie ma to wiadomo. Jak to mówią, póki nie ma podpisu... :D No i oczywiście bym zapomniał, przecież jest jeszcze taka możliwość że Michała nie będzie... :D
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: jinx »

Jakby Kubiaka nie było to jakie byłoby rozwiązanie??
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
-INFORMATOR-
Posty: 309
Rejestracja: 21 cze 2009, o 14:39
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: -INFORMATOR- »

Proste inny zawodnik za niego :D
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: jinx »

Nie, nie jest takie proste. Zagraniczny przyjmujący i Holmes na ławie, czy może polski przyjmujący.
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
-INFORMATOR-
Posty: 309
Rejestracja: 21 cze 2009, o 14:39
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: -INFORMATOR- »

Na to pytanie nawet najstarsi indianie nie znają odpowiedzi :D
damianho
Posty: 749
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: damianho »

mi się wydaję ze na 3 przyjmującego przyjdzie obcokrajowiec może Kaliberda i będzie zależało od Kubiaka czy Holmes sobie pogra bo jak nie Kubiak to będzie pewnie Łuka a Piotrek przegra walkę o "6" z Kaliberdą lub innym obcokrajowcem który przyjdzie
Awatar użytkownika
Mayron
Posty: 161
Rejestracja: 7 maja 2010, o 19:26
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie/Strumień

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Mayron »

Myślicie, że siatkarze na zdjęciach mają nowe, meczowe koszulki klubu na sezon 2011/2012? Nawet hucznej prezentacji nie było. . ;)
Teraz tak zauważyłem, że Michał Łasko ma na sobie koszulkę z numerem "7". Czyli dotychczasowym numerem Pawła Ruska. Ciekaw jestem czy włoski siatkarz dogadał się z Pawłem, czy jest to sytuacja podobna do tej z Abramovem i numerem "5" (na prezentacji miał koszulkę z numerem Yudina, a w sezonie grał z "4").
Awatar użytkownika
Italiano
Posty: 389
Rejestracja: 23 paź 2010, o 11:08
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Italiano »

Gwoli ścisłości, od kilku ładnych lat Łasko gra w klubach w "siódemce".
Najpiękniejsze miasto wszechświata - http://pl.wikipedia.org/w/index.php?tit ... 0405163944

EDIT: No dobra, Trójmiasto, a w szczególności Sopot piękniejsze ;)
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: ksjw90 »

Ja tylko czekam kiedy skończy się telenowela "Kubiak w sidłach Jastrzębia". Sam powinien powiedzieć otwarcie gdzie będzie grał a nie zachowywać się jak kobieta która nie wie czego chce bo nie wierzę że jeśli JW tak bardzo go chce to nie maja podpisanego z nim kontraktu a przynajmniej jakiejś przedwstępnej umowy.

Co do koszulek to napewno są stroje na nowy sezon bo nie było nigdzie mówione że będzie zmiana strojów drużyny co jest zazwyczaj ogłaszane aby kibice mogli zakupić sobie nowe koszulki. Ciekaw jestem kiedy nastąpi oficjalna prezentacja drużyny i jakich to zawodników miał na badaniach nowy trener fizyczny. Bo wydaje mi się że to był tylko Łasko, Bartman i Holmes którzy byli w Polsce na LŚ.
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: adi_tiger »

Wracajac do tego kto moglbyc badany to raczej rowniez Rusek i Gawryszewski, ktorzy byli na finalach. A Grodecki coraz bardziej denerwuje kibicow. Wg mnie durny marketing
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”