Jastrzębski Węgiel

KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: KadrO »

-INFORMATOR- pisze:co ma Kubiak do reszty składu
Że jest Polakiem.
MarioO pisze: (...)

Mam jeszcze pytanie do forumowiczów którzy wiedzą coś o tej Szkole Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębiu ona naprawde jest tak dobra jak pisali to w artykule ?
Jeżeli mam być szczery, odpowiem prosto z mostu - nie. Szkolenie jest całkiem ciekawe jeżeli trafisz do 1 klasy gimnazjum. Przez te 3 lata, przy dużym nakładzie zaangażowania czy ambicji jesteś wstanie naprawdę wiele się nauczyć. Niestety rzeczywistość zmienia się po tejże szkole, ponieważ klub nie potrafi osobom które ukończyły pewien etap (czyt. te trzy lata) zapewnić dalszego rozwoju i przyszłości. Chcesz trenować - przyjdź do liceum, inaczej won. Druga sprawa, że może brzmi to dosyć prosto (wystarczy przecież przejść jedynie do wyższej szkoły), ale jeżeli Ty chcesz być jedną z dwóch/trzech klas w szkole, przebywać z samymi chłopakami w klasie i to w liczebności okolic 10, a na przerwach spotykać gimnazjalistów czy osoby ze szkoły podstawowej? Brak kontaktu z rówieśnikami w Twoim wieku to jeden, następnie warunki. Hala już rok temu była przepełniona przez grupy treningowe, a gdy teraz dojdzie jeszcze jedna klasa, później druga, to nie będzie po prostu miejsca. No i przede wszystkim po trzecie - poziom nauczania. Większość grona pedagogicznego, które uczy osoby o kilka lat młodsze od Ciebie, ma teraz skupić się na waszej klasie i wam prowadzić lekcje z zupełnie innego materiału. Zatrudniono może z 2 nowych nauczycieli, a poziom jest zwyczajnie bardzo niski. Że już nie wspomnę o trenerze/koordynatorze, który tak malowniczo został opisany w tymże artykule na siatce. W moim mniemaniu nie jest to osoba nadająca się do szkolenia młodzieży. Mocno ograniczona, zdecydowanie nie ten poziom.
Sami
Posty: 43
Rejestracja: 15 maja 2011, o 17:32
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Sami »

post usunięty
Ostatnio zmieniony 15 lip 2011, o 20:53 przez nikt wazny, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 23 regulaminu
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Ted »

Biciut pisze:Szkoda, że nie poda chociaż przybliżonego terminu w którym będzie mógł podać skład...
25 września odbyć się ma oficjalna prezentacja zespołu. Wówczas kibicom zostaną przedstawieni wszyscy zawodnicy :)
MarioO
Posty: 31
Rejestracja: 13 lip 2011, o 18:14
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: MarioO »

KadrO pisze: Jeżeli mam być szczery, odpowiem prosto z mostu - nie. Szkolenie jest całkiem ciekawe jeżeli trafisz do 1 klasy gimnazjum. Przez te 3 lata, przy dużym nakładzie zaangażowania czy ambicji jesteś wstanie naprawdę wiele się nauczyć. Niestety rzeczywistość zmienia się po tejże szkole, ponieważ klub nie potrafi osobom które ukończyły pewien etap (czyt. te trzy lata) zapewnić dalszego rozwoju i przyszłości. Chcesz trenować - przyjdź do liceum, inaczej won. Druga sprawa, że może brzmi to dosyć prosto (wystarczy przecież przejść jedynie do wyższej szkoły), ale jeżeli Ty chcesz być jedną z dwóch/trzech klas w szkole, przebywać z samymi chłopakami w klasie i to w liczebności okolic 10, a na przerwach spotykać gimnazjalistów czy osoby ze szkoły podstawowej? Brak kontaktu z rówieśnikami w Twoim wieku to jeden, następnie warunki. Hala już rok temu była przepełniona przez grupy treningowe, a gdy teraz dojdzie jeszcze jedna klasa, później druga, to nie będzie po prostu miejsca. No i przede wszystkim po trzecie - poziom nauczania. Większość grona pedagogicznego, które uczy osoby o kilka lat młodsze od Ciebie, ma teraz skupić się na waszej klasie i wam prowadzić lekcje z zupełnie innego materiału. Zatrudniono może z 2 nowych nauczycieli, a poziom jest zwyczajnie bardzo niski. Że już nie wspomnę o trenerze/koordynatorze, który tak malowniczo został opisany w tymże artykule na siatce. W moim mniemaniu nie jest to osoba nadająca się do szkolenia młodzieży. Mocno ograniczona, zdecydowanie nie ten poziom.
Wiedziałem ,że z tą szkołą jest coś nie tak. No ale jak już Grodecki coś powie to tak musi być ,ale autor tego artykułu widać niezbyt poinformowany :D
Ostatnio zmieniony 15 lip 2011, o 22:32 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 19. Regulaminu Forum
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1491
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Biciut »

Ted pisze:
Biciut pisze:Szkoda, że nie poda chociaż przybliżonego terminu w którym będzie mógł podać skład...
25 września odbyć się ma oficjalna prezentacja zespołu. Wówczas kibicom zostaną przedstawieni wszyscy zawodnicy :)
Doskonały termin :D
yeti98
Posty: 50
Rejestracja: 12 lut 2010, o 14:44
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: yeti98 »

samczon
Posty: 120
Rejestracja: 5 maja 2010, o 22:27
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: samczon »

Ted pisze:25 września odbyć się ma oficjalna prezentacja zespołu. Wówczas kibicom zostaną przedstawieni wszyscy zawodnicy :)
w dniach 23-25 września zespół będzie w Rzeszowie na memoriale Jana Strzelczyka więc prezentacji raczej wtedy nie będzie :]
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Arff »

może prezentacja będzie w Rzeszowie ??? Po Grodeckim nigdy nic nie wiadomo ??? A może poukrywa karteczki z nazwiskami zawodników na A4 Katowice-Rzeszów (najlepiej pod kaskami robotników) i szukaj wiatru w polu... :D
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Ted »

W istocie 25 września to ostatni dzień turnieju na Podpromiu. Taką informację uzyskałem w klubie. Najwyraźniej nie jest ona wiarygodna. Chyba, że jastrzębianie nie pojadą do Rzeszowa.
Arff kilka km od Jastrzębia jest A1, a nie A4, jednak muszę Cię zaskoczyć, zamiast karteczek z nazwiskami będzie prezentacja zespołu w nowej hali. Następnie rozegrany będzie mecz pokazowy z jednym z zespołów, które regularnie grają w europejskich pucharach, jednak klub nie chce zdradzić o jaki zespół chodzi, wiadomo tylko, że to klub zagraniczny.
Awatar użytkownika
Xaar
Posty: 497
Rejestracja: 25 paź 2010, o 21:08
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Xaar »

Ted pisze:Następnie rozegrany będzie mecz pokazowy z jednym z zespołów, które regularnie grają w europejskich pucharach, jednak klub nie chce zdradzić o jaki zespół chodzi, wiadomo tylko, że to klub zagraniczny.
Gdzieś czytałem, że podobno Padwa.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: dreamer »

Xaar pisze:
Ted pisze:Następnie rozegrany będzie mecz pokazowy z jednym z zespołów, które regularnie grają w europejskich pucharach, jednak klub nie chce zdradzić o jaki zespół chodzi, wiadomo tylko, że to klub zagraniczny.
Gdzieś czytałem, że podobno Padwa.
To w końcu będzie pokazowy mecz z Padwą, czy z jakimś zespołem regularnie grającym w europejskich pucharach, bo jedno do drugiego pasuje jak pięść komara do nosa słonia.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
samczon
Posty: 120
Rejestracja: 5 maja 2010, o 22:27
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: samczon »

mecz z dobrą drużyną europejską ma się odbyć dwa tygodnie przed startem ligi.
daniel
Posty: 53
Rejestracja: 12 maja 2011, o 13:17
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: daniel »

Ciekawe czy w innych ligach prezesi odstawiają takie cyrki z ogłaszaniem składu !!! ??? W tym sezonie ogłaszanie składu w Jastrzębiu to po prostu istna parodia !!! ???
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Aliassy »

daniel pisze:Ciekawe czy w innych ligach prezesi odstawiają takie cyrki z ogłaszaniem składu !!! ??? W tym sezonie ogłaszanie składu w Jastrzębiu to po prostu istna parodia !!! ???
ja uważam, że piknik i szukanie zawodników to jest istna komedia :D ale jak kto woli.
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
ja123
Posty: 97
Rejestracja: 6 cze 2010, o 19:59
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: ja123 »

a tam komedia, :D ja szukałem :D hehe
W Jastrzębiu w kółko zielono-czarno i żółto
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: KadrO »

Aliassy pisze:
daniel pisze:Ciekawe czy w innych ligach prezesi odstawiają takie cyrki z ogłaszaniem składu !!! ??? W tym sezonie ogłaszanie składu w Jastrzębiu to po prostu istna parodia !!! ???
ja uważam, że piknik i szukanie zawodników to jest istna komedia :D ale jak kto woli.
A ja uważam że takie opinie to komedia i idiotyzm. Nie byłeś/byłaś? To się nie wypowiadaj i tyle... Impreza była udana, zabrało się bardzo dużo ludzi, zaprosili kilka ciekawych osób, zorganizowali turniej, rozdali wiele nagród. Wyglądało to naprawdę fajnie, więc ludzie którzy się śmieją z pikniku sami są śmieszni.
daniel
Posty: 53
Rejestracja: 12 maja 2011, o 13:17
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: daniel »

Ale tu nie koniecznie chodzi o sam piknik ( nie byłem także nie wiem czy był fajny),ale o całe zamieszanie z transferami Jastrzębia,aferom z kubiakiem,przenoszeniem prezentacji składu z tygodnia na tydzien itd.to na pewno można ocenić jako parodię i komedię ??? !!!
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: KadrO »

daniel pisze:Ale tu nie koniecznie chodzi o sam piknik ( nie byłem także nie wiem czy był fajny),ale o całe zamieszanie z transferami Jastrzębia,aferom z kubiakiem,przenoszeniem prezentacji składu z tygodnia na tydzien itd.to na pewno można ocenić jako parodię i komedię ??? !!!
Czemu komedię? Nikt nie przekłada żadnych prezentacji, sprawa z Kubiakiem to nie wina JW, a że pewnych zawodników nie ogłoszą. Kto wie czemu? Może są to umowy przedwstępne i czekają na przyjazd i podpis kontraktów? To że prezes powiedział że znaleźli, nie znaczy że podpisali dokumenty. Jastrzębie jest na to strasznie wyczulone po tym jak wykiwał nas Pliński i uciekł do Skry, tak więc według mnie dobrze robią. A to że przeciętny polski kibic nie potrafi się doczekać? Kogo to obchodzi. Ja wolę pierwsze miejsce w lidze, niż pierwsze w skompletowaniu składu i podaniu go do mediów.
Przystojniak
Posty: 73
Rejestracja: 21 sie 2008, o 18:04

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Przystojniak »

Piknik był porażką na całej linii, dlatego że forma przerosła treść. W zeszłym roku transfery nie były spektakularne, bardzo delikatnie mówiąc, za to w tym sezonie do Jastrzębia zawitali klasowi zawodnicy. Dla mnie prezes Grodecki może urządzić imprezę plenerową, podczas której siatkarze będą wyskakiwali z tortów kremowo-śmietankowych, byle by to byli wartościowi gracze !
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Asta »

Prezes jeśli ma podpisaną umowę informuje o tym wszystkich. Jeśli nie ma podpisane to po co ma robić zamieszanie? Resovia tak samo postępowała: umowa podpisana = informacja na stronie klubu.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: kevinpsb »

Jestem nie mal przekonany że piknik/impreza plenerowa z zeszłego roku w Jastrzębiu była udaną promocją siatkówki w tejże miejscowości. Nie wiem na ile, ale na pewno pomogło to Grodeckiemu w zdobyciu sponsorów, kibiców fanów itd. Inną sprawą jest że prezentowane na tym pikniku personalia to totalny niewypał...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
MarioO
Posty: 31
Rejestracja: 13 lip 2011, o 18:14
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: MarioO »

kevinpsb pisze:Jestem nie mal przekonany że piknik/impreza plenerowa z zeszłego roku w Jastrzębiu była udaną promocją siatkówki w tejże miejscowości. Nie wiem na ile, ale na pewno pomogło to Grodeckiemu w zdobyciu sponsorów, kibiców fanów itd. Inną sprawą jest że prezentowane na tym pikniku personalia to totalny niewypał...
"typowy niewypał" po słabym początku sezonu z winy "trenera" Igora Prielożnego ten sam skład wszedł bez niczyjej pomocy do najlepszej czwórki ligi mistrzów ,narzekacie na grę Divisa a w najważniejszych momentach gdy nie kończył Gasparini brał na siebie odpowiedzialność i kończył wszystko.
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: ksjw90 »

http://www.volley24.pl/index.php/201107 ... e-dostalem


To już oficjalnie mamy jednego rozgrywającego...
MarioO
Posty: 31
Rejestracja: 13 lip 2011, o 18:14
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: MarioO »

Myślicie ,że realne jest przyjście Kadziewicza do JW ?
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Aliassy »

MarioO pisze:Myślicie ,że realne jest przyjście Kadziewicza do JW ?
po co? aby stać w kwadracie? który to już środkowy w Jastrzebiu? 5 ?
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: madlark »

MarioO pisze:Myślicie ,że realne jest przyjście Kadziewicza do JW ?
Kto wie?
Wiele mówiło się o tym, że środkowy wróci do Polski. Kadziewiczem był zainteresowany Jastrzębski Węgiel, a także Asseco Resovia Rzeszów. 31-letni siatkarz postanowił jednak kolejny sezon spędzić w Rosji.
http://www.siatkowka.net/news/article// ... rosji.html
Z tym, że z moich info wynika, że zainteresowania Resovi nie było. ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
KK fan
Posty: 890
Rejestracja: 21 mar 2010, o 20:06
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: KK fan »

MarioO pisze:Myślicie ,że realne jest przyjście Kadziewicza do JW ?
Gdyby nie było Russela to jeszcze myślę byłoby to realne, gdyż u jaszczombków forsy w bród w tym roku. A teraz to szkoda marnować albo Kadziewicza albo Russela na siedzenie na ławce.
Jak rozpoznać Polaka na wakacjach zagranicą:
http://www.youtube.com/watch?v=NJiFHerf ... re=related
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: madlark »

Sporo w tym temacie może wyjaśnić przejście Kubiaka.
Jeśli by nie przyszedł to przyjście Łukasza bardziej realne.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Asta »

-INFORMATOR-
Posty: 309
Rejestracja: 21 cze 2009, o 14:39
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: -INFORMATOR- »

Po co Jastrzębiu taki cwaniak jak Kadziewicz on ma zrytą psyche psuł by atmosferę w zespole
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”