Effector Kielce

Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Fart Kielce

Post autor: Asta »

Tichacek, Grozer, Bojic, Lotman, Gontariu to aż 5 obcokrajowców no i co z tego?
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Fart Kielce

Post autor: weary_skier »

To, że porównujemy potencjalne pierwsze szóstki, w których jak pewnie wiesz, obcokrajowców może byc tylko 3.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Fart Kielce

Post autor: akukuk »

kevinpsb pisze:Dla mnie Pujol to zawodnik lepszy niż Masny, Nillson lepszy niż Konarski. Na innych pozycjach jest blisko remisu, kto widział Żurka nie uwzględni większej jeśli jakąkolwiek przewagę Dębca, Siltala/Wika to zawodnik gorszy niż Castard ale Antiga jest lepszy niż Kapfer, rezerwowi przyjmujący dla mnie też na równo. Środek to samo. Wrona, Jurkiewicz to porównywalni zawodnicy do Zniszczoła, Kokocińskiego...
Można powiedzieć że ogólnie bardzo równe zespołu pp za pozycją atakującego gdzie wyraźny plus dający potencjalną przewagę Fartowi...
heh, w ogole się z Tobą nie zgadzam...Pujol jest lepszy od Masnego z nazwiska. Każdy wie jakie Pierre miał ostatnio problemy, także niewiadomo co pokaże. W Delekcie jest poza tym Lipiński, który nie raz pokazywał co potrafi. Jeśli Nillson zagrałby na tym poziomie co we Włoszech, to nie stawiałabym Konarskiego na straconej pozycji. Ale fakt, z nazwiska oczywiście lepszy Szwed. Plus dla Farta. Dalej przyjęcie-i tu duży plus po stronie Delecty. Antiga i Siltala/Wika gwarantują bardzo dobre przyjęcie, a co za tym idzie bardzo szybkie rozegranie Masnego, a co za tym idzie dobry atak przyjmujących. Jeśli Fin będzie grał tak jak w LŚ to nie powinno być problemów. Środek też dla Delecty, Fart niepotrzebnie puścił Szczerbaniuka. Jak dla mnie para Zniszczoł-Kamiński jest jedną z najsłabszych par środkowych w lidze (tylko przed parą Trefla). Ze Szczerbaniukiem to jeszcze dobrze wyglądało. Żurka w akcji nie widziałam, także wypowiadać się nie będę. Jeśli chodzi o trenerów to niewiadomą jest Makowski, a Fart ma Wagnera, a każdy wie jak kończyły się jego przygody z poprzednimi klubami. Jeśli chodzi o rezerwowych to wszystko prócz ataku w Delekcie wygląda lepiej.

To w sumie taka mało znacząca ocena, każdy wie że realia pokaże boisko. Na szersze porównywanie przyjdzie czas po zakończeniu rozgrywek.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Fart Kielce

Post autor: kevinpsb »

akukuk pisze:Pujol jest lepszy od Masnego z nazwiska. Każdy wie jakie Pierre miał ostatnio problemy, także niewiadomo co pokaże. W Delekcie jest poza tym Lipiński, który nie raz pokazywał co potrafi. Jeśli Nillson zagrałby na tym poziomie co we Włoszech, to nie stawiałabym Konarskiego na straconej pozycji. Ale fakt, z nazwiska oczywiście lepszy Szwed. Plus dla Farta.
Pujol ma jeszcze przed sobą ME, gdzie Francja będzie bardzo mocna więc dla mnie najbardziej prawdopodobnym rozwiązaniem jest że Pujol wróci do formy którą prezentował przed kontuzją. Nillson tak czy siak (ew.) będzie zawodnikiem lepszym niż Konarski. Szwed to jednak uznany gracz, który nie poradził sobie w zdecydowanie najlepszej lidze świata. Śmiem twierdzić że Konarski nawet gdyby prezentował maks. swojej formy z ostatnich lat to też by był tam co najwyżej zmiennikiem...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
yeti98
Posty: 50
Rejestracja: 12 lut 2010, o 14:44
Płeć: M

Re: Fart Kielce

Post autor: yeti98 »

boczek
Posty: 91
Rejestracja: 26 maja 2011, o 12:09
Płeć: M

Re: Fart Kielce

Post autor: boczek »

Jakby jeszcze powalczyli o Kadziewicza, to skład byłby imponujący :)
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Fart Kielce

Post autor: kevinpsb »

boczek pisze:Jakby jeszcze powalczyli o Kadziewicza, to skład byłby imponujący :)
To by był zespół który bym postawił od razu pod Jastrzębskim Węglem. Myślę że dla Kadziewicza to byłaby też niesamowita szansa. Fart ma w tej chwili potencjalnie 5 zespół w lidze, dodatkowo Kadziewicz by ich umocnił na tej pozycji dając małą nadzieję przy niepowodzeniu kogoś z 4 Jastrzębski, Resovia, Skra, Zaksa na wejście do półfinału. Kadziewicz w Kielcach miałby mocny zespół i ostatnią szansę na występ w Londynie...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Fart Kielce

Post autor: akukuk »

Krótko-wielka szkoda Jungiewicza...
AsurBaniPal
Posty: 373
Rejestracja: 26 paź 2010, o 07:14

Re: Fart Kielce

Post autor: AsurBaniPal »

No i pięknie to był najlepszy chyba z możliwych wolnych atakujących:)
Nie zgodze się że lepiej było by zatrudnic przyjmującego Buszek i Pawlinski to dobzi zawodnicy i mogą grac w 6 spokojnie z Kapferem a dziwnie by bylo gdyby odchodzili do slabszych klubow aby znow siedziec na ławce ta dwójka może się fajnie uzupełniać
A Jungiewicz sam nie dał by rady w ataku musi jeszcze troche potrenować a umiejętności zdobywa się na treningach a na meczach pokazuje sie co się umie więc spokojnie jak ma być kiedyś czołowym naszym atakującym to nim będzie.

Atak jest Przyjęcie jest Rozegranie jest środek tez powinien sobie poradzić jedynie z libero jest niewiadoma ale tez powinno być dobrze:)
no i co tydzien temu Delecta wychodziła na faworyta do 5 a teraz Kielce, poczekajmy może jeszcze Warszawa coś zmieni :)
PH3N-x
Posty: 765
Rejestracja: 6 lip 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: Fart Kielce

Post autor: PH3N-x »

AsurBaniPal pisze: A Jungiewicz sam nie dał by rady w ataku musi jeszcze troche potrenować a umiejętności zdobywa się na treningach a na meczach pokazuje sie co się umie więc spokojnie jak ma być kiedyś czołowym naszym atakującym to nim będzie.
Żaden trening nie da ci tyle co mecz.
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Fart Kielce

Post autor: akukuk »

AsurBaniPal pisze:no i co tydzien temu Delecta wychodziła na faworyta do 5 a teraz Kielce
heh, jak dla kogo. Ja bym się tak Nilssonem mimo wszystko nie zachwycała.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Fart Kielce

Post autor: Murilo0 »

akukuk pisze:
AsurBaniPal pisze:no i co tydzien temu Delecta wychodziła na faworyta do 5 a teraz Kielce
heh, jak dla kogo. Ja bym się tak Nilssonem mimo wszystko nie zachwycała.
To kim byś się zachwycała? Nilsson to jeden z hitów transferowych w +L
All work and no play makes Jack a dull boy...
jarek8dywan
Posty: 605
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Fart Kielce

Post autor: jarek8dywan »

akukuk pisze:heh, jak dla kogo. Ja bym się tak Nilssonem mimo wszystko nie zachwycała.
Dalo sie zauwazyc w przeciagu ostatnich dni, ze zachwycasz sie tylko i wylacznie tym, co jest ze stajni prezesa Sieńko. Troche obiektywnej oceny kolezanko, bo jeszcze troche i wspolrozmowcy przestana traktowac twoje wpisy powaznie.

Patrzac na to gdzie byl fart jeszcze rok temu mozna smialo powiedziec, ze obecne transfery sa w ich wykonaniu mistrzowskie.
Ostatnio zmieniony 12 sie 2011, o 16:17 przez jarek8dywan, łącznie zmieniany 1 raz.
AsurBaniPal
Posty: 373
Rejestracja: 26 paź 2010, o 07:14

Re: Fart Kielce

Post autor: AsurBaniPal »

PH3N-x pisze:
AsurBaniPal pisze: A Jungiewicz sam nie dał by rady w ataku musi jeszcze troche potrenować a umiejętności zdobywa się na treningach a na meczach pokazuje sie co się umie więc spokojnie jak ma być kiedyś czołowym naszym atakującym to nim będzie.
Żaden trening nie da ci tyle co mecz.
Nie daje????
Nie wiem kolego czy grałeś kiedys ale umiejetnosci podnosi się na treningu. Grajac w słabszej druzynie w meczach nie osiagniesz tyle co w regularnym treningu w lepszym klubie. A poza tym będzie chciał walczyć o szóstke co wyjdzie mu tylko na dobre

Brak zachytu Nilssonem?
Taki gracz 2 3 lata temu ustępował by tylko Wlazłemu teraz po wielu bombach transferowych na atak może nie rzuca na kolana ale fakt że gracze takiej marki jak Nilsson wybierają kluby które raczej o medal nie powalczą ba męczyły się o spadek w zeszłym sezonie jest ogromnym wyróżnieniem dla naszej ligi. Ja bardzo się ciesze z tego transferu. Tym bardziej że rok czy dwa lata temu było plotki o szwedzie w Resovii czy Zaksie a on ląduje w Kielcach:)
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Fart Kielce

Post autor: Chal »

Murilo0 pisze:
akukuk pisze:
AsurBaniPal pisze:no i co tydzien temu Delecta wychodziła na faworyta do 5 a teraz Kielce
heh, jak dla kogo. Ja bym się tak Nilssonem mimo wszystko nie zachwycała.
To kim byś się zachwycała? Nilsson to jeden z hitów transferowych w +L
Nom, tak jak i Ananiew.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Fart Kielce

Post autor: kevinpsb »

Nilssona cenię jednak wyżej wartościowo niż Ananieva...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Fart Kielce

Post autor: weary_skier »

Nilsson to b.dobry zawodnik, ale po dośc kiepskim sezonie. Przydatnosc tego transferu ocenimy po i w trakcie sezonu. Gdyby Szwed prezentował formę z Iraklisu, byłby to naprawdę ogromny skok jakościowy w zestawieniu z Jungiewiczem.
Co do młodego atakującego Farciarzy to..cóż miał swoją szansę i jej nie wykorzystał. Żaden rozsądny działacz nie będzie się bawił w ogrywanie przeciętniaków za cenę końcowego wyniku.

Jak już się bawimy w typowanie, kto jest faworytem do 5-go miejsca, to dla mnie taką drużyną jest wciąż Częstochowski AZS. Fart również ma duże szanse na taką pozycję, pod warunkiem, że Wagner wyleci przed zakończeniem pierwszej rundy.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Fart Kielce

Post autor: akukuk »

jarek8dywan pisze:Dalo sie zauwazyc w przeciagu ostatnich dni, ze zachwycasz sie tylko i wylacznie tym, co jest ze stajni prezesa Sieńko. Troche obiektywnej oceny kolezanko, bo jeszcze troche i wspolrozmowcy przestana traktowac twoje wpisy powaznie.
Zawsze staram się obiektywnie oceniać, tak też jest w tym przypadku. A jeśli chodzi o "stajnię prezesa Sieńki" to daleka droga do zachwytu. Nie w tym rzecz. To tak po pierwsze.
Murilo0 pisze:To kim byś się zachwycała? Nilsson to jeden z hitów transferowych w +L
Ja oczywiście przyznam rację, że nazwisko Nillson robi wrażenie, tymbardziej, że mowa tu jest o transferze do Farta, zeszłorocznego beniaminka. I doceniam politykę transferową kieleckiego klubu. Awansowali do Plusligi, stworzyli naprawdę dobrą ekipę i, będąc beniaminkiem, przez większość sezonu prezentowali niezłą grę. Jak widać chcą kontynuuować tworzenie solidnego zespołu. Tylko naprawdę nie wiem, czy warto stawiać na 30-letniego obcokrajowca, który ma niezbyt udany sezon za sobą, gdy w zespole ma się takiego gracza jak Jungiewicz. Ten chłopak potrzebuje gry jak powietrza, bo ma ogromny potencjał, by być bardzo dobrym atakierem. A tu zapowiada się, że spędzi cały sezon na ławce w Farcie Kielce... A w przyszłości mógłby być główną armatą w ich klubie. Doskonały przykład: Janeczek w Częstochowie. Dostał szansę i sprawdza się bardzo dobrze. Myślę, że z Jungiewiczem mogłoby być podobnie.

+Zobaczymy co pokaże sezon. Mimo wszystko mam nadzieję, że Fart stworzy dobry kolektyw i pokaże dobrą grę.
Ostatnio zmieniony 12 sie 2011, o 18:20 przez akukuk, łącznie zmieniany 1 raz.
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: Fart Kielce

Post autor: Domelinho »

Janeczek sprawdza sie w CZestochowie?Wiekszosc meczow ten zawodnik ma ponizej 40 % w ataku.Co z tego ze zdobywa 20 pkt w meczu jak potrzebuje do tego bardzo duzo prob.Nie przypominam sobie zeby ten gracz w jakimkolwiek meczu mial np. 70 % w ataku co oznaczałoby ze potencjał jest.Ja wole jak gracz młody ma wyskoki formy(65-70 % w ataku) niz taki ktory cały czas klepie te 35-45% i od swieta dobije do 50 %.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Fart Kielce

Post autor: weary_skier »

Większośc poniżej 40%? Janeczek takich meczy miał w zeszłym sezonie 12, jak na 34 rozegranie to daleko tej liczbie do większości.
Co do do 70% to polecam konfrontacje AZSu z Kisielami. Oczywiście takie wyskoki nie czynią z Janeczka gwiazdy, ot taki średniak, który gra i dalej jest średni. Dla mnie Janeczek nie rokował już w momencie, gdy nie mógł wygryźc mocno przeciętnego Mlyakowa.

Odpowiadając na pytanie akuku:
czy warto stawiać na 30-letniego obcokrajowca, który ma niezbyt udany sezon za sobą, gdy w zespole ma się takiego gracza jak Jungiewicz.
Tak, bo Jungiewicz jest słabym zawodnikiem, słabszym niż 30letni obcokrajowiec po niezbyt udanym sezonie.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Fart Kielce

Post autor: kevinpsb »

Janeczek moim zdaniem w Czewie gra dobrze na tyle dobrze, że zasługuje na kolejny szóstkowy sezon. Ważne jest aby ktoś mu mocniej w tym ataku pomógł bo Murkowi z Gierkiem niestety już trochę sił nie starcza. Myślę że jeśli nie Bartman to właśnie Janeczek powinien być zmiennikiem Wlazłego na IO. Aż żal że tacy zawodnicy jak Janeczek czy Zatorski nie dostali szans na LŚ.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Fart Kielce

Post autor: madlark »

To trochę OT, ale czemu Janeczek nie szukał lepszego klubu? za granicą?
Taki błąd popełnił Nowakowski w tamtym sezonie.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Fart Kielce

Post autor: dreamer »

weary_skier pisze:...Odpowiadając na pytanie akuku:
czy warto stawiać na 30-letniego obcokrajowca, który ma niezbyt udany sezon za sobą, gdy w zespole ma się takiego gracza jak Jungiewicz.
Tak, bo Jungiewicz jest słabym zawodnikiem, słabszym niż 30letni obcokrajowiec po niezbyt udanym sezonie.
Mogę tylko przychylić się do opinii, że Jungiewicz to żaden zawodnik w porównaniu z Nilssonem.
Jeden słabszy sezon Nilssona nie jest żadnym argumentem ani podstawą do umniejszania jego klasy. Tym którzy chcieliby przyrównywać go do jeszcze innych naszych raczkujących młodych średniaków chcę tylko przypomnieć, że Nilsson ma w swojej kolekcji osiągnięć tytuł najlepszego siatkarza Europy i to wcale nie w zamierzchłych czasach.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
AsurBaniPal
Posty: 373
Rejestracja: 26 paź 2010, o 07:14

Re: Fart Kielce

Post autor: AsurBaniPal »

http://www.copravolley.it/public/images/8903.jpg
Nawet nie pamietałem że jest leworęczny i że ma taki zasięg :o
daniel
Posty: 53
Rejestracja: 12 maja 2011, o 13:17
Płeć: M

Re: Fart Kielce

Post autor: daniel »

Świetny transfer Farta!!!!!,a już myślałem,że skończy się na zapowiedziach jakiegoś dobrego transferu ??? !!! ,a tu okazało się ,że Fart zrobił nie dobry,a bardzo dobry transfer jak na drużyne ze środka tabeli :D Oprócz "Wielkiej Czwórki" tylko TREFL ma atakującego,którego umiejętności można porównać do Nillsona,a z Jungiewiczem w składzie drużyne z kielc czekałby kolejny sezon walki nie o miejsca 5-8 ,a o utrzymanie !!! :D Po prostu w polskiej lidze drużyny które wymieniłem mają bardzo dobrych atakujących podstawowych,a niektóre nawet rezwrwowych natomiast pozostała czwórka tj.Delekta,Azs,Politechnika,Olsztyn mają atakujących na o wiele niższym pozimie !!! którzy nadają się równie dobrze do klubów pierwszej ligi !!! :D ,a zwłaszcza Janeczek który jest strasznie słabym atakującym ponieważ gdyby było innaczej to już dawno zatrudniłby go jakiś klub z czołówki Plusligi jak wszystkie talenty z Azs-u !!! :D
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Fart Kielce

Post autor: akukuk »

kevinpsb pisze: Pujol ma jeszcze przed sobą ME, gdzie Francja będzie bardzo mocna więc dla mnie najbardziej prawdopodobnym rozwiązaniem jest że Pujol wróci do formy którą prezentował przed kontuzją.


Ciężko się z tym nie zgodzić. Bardzo prawdopodobne jest, że Pujol wróci do formy, pewnie do tego dąży i uznał, że Kielce są odpowiednim miejscem do zrealizowania tego. I zapewne mu się to uda, może już nawet na ME.
kevinpsb pisze:Nillson tak czy siak (ew.) będzie zawodnikiem lepszym niż Konarski. Szwed to jednak uznany gracz, który nie poradził sobie w zdecydowanie najlepszej lidze świata. Śmiem twierdzić że Konarski nawet gdyby prezentował maks. swojej formy z ostatnich lat to też by był tam co najwyżej zmiennikiem...
Bez wątpienia Nilsson jest zawodnikiem lepszym od Konarskiego, jak i tymbardziej od Jungiewicza. Przed Dawidem jeszcze długa droga, by choć zbliżyć się nieco poziomem do Szweda. Ale nikt tak naprawdę nie wiem co pokaże w przyszłym sezonie i jeden, i drugi. Jednak wiadomo-bardziej doświadczonym i pewnym (mimo nieudanego poprzedniego sezonu) zawodnikiem jest bez wątpienia Nilsson. I nie umniejszam klasie temu siatkarzowi. Żałuję tylko, że szansy nie dostanie Jungiewicz, chociażby w innym klubie.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Fart Kielce

Post autor: Chal »

daniel pisze:natomiast pozostała czwórka tj.Delekta,Azs,Politechnika,Olsztyn mają atakujących na o wiele niższym pozimie !!! którzy nadają się równie dobrze do klubów pierwszej ligi !!! :D
Ta, zwłaszcza Yudin, którego rok temu wszyscy widzieli już we Włoszech, a teraz to poziom pierwszej ligi !!! :D
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Fart Kielce

Post autor: Mate »

Bez popadania w huraoptymizm - Nilsson jest po słabym sezonie we Włoszech.

Co do atakujących z ww. "4" - Wlazły również nadaje się do 1. ligi ;) . Czy ktoś mu zabrania grać w 1. lidze lub w Pcimiu :) ??
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
PH3N-x
Posty: 765
Rejestracja: 6 lip 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: Fart Kielce

Post autor: PH3N-x »

Bardzo ciekawa rywalizacja na pozycji atakującego się szykuje wśród klubów Plus Ligi.
Wiecie może na ile został wypożyczony Buszek? Mam nadzieję, że będzie miał dużo okazji do grania w tym sezonie.
spiridonov
Posty: 85
Rejestracja: 6 cze 2011, o 17:57
Płeć: M

Re: Fart Kielce

Post autor: spiridonov »

A co transfer Hrazdiry albo ''Kanapki'' budził większy podziw ? :D :D
Jak zawsze jakaś osoba musi szukać dziury w całym. Prawda jest taka, że Nilsson jest bardzo dobrym i uznanym zawodnikiem w dalszym ciągu.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”