Sezon 2011/12 1. kolejka

Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: zbyszek_2013 »

Mateusz1993 pisze:A w którym momencie Bartman był zagotowany?
Już po pierwszej nieudanej swojej akcji :) .
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: madlark »

lucass90 pisze:Ja w ogóle nie wiem jak można było zrobić Bartmana kapitanem drużyny... Przecież jemu jak nie idzie, to obwinia wszystkich wokół, a jak słabo grają jego koledzy z boiska, to zupełnie się od nich alienuje, a czasami nawet ich opieprza... Zero wsparcia z jego strony.
Tylko innych kandydatów brak.
Bernardi wokół niego postanowił zbudować team, a Zibi może być jokerem, ale do przwództwa czasu trzeba i chłodnej głowy.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: weary_skier »

Pele pisze:[
Skoro wczoraj "wysoka komisja" orzekła że Kubiak ma ważny kontrakt z polibuda to normalne że nie gra w JW. A jest może na hali??
Wczoraj żadna komisja nic nie orzekła, ludzie...
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: Bezowy »

PH3N-x pisze:Jeśli Murek albo Gierek złapią kryzys formy to może być ciężko. A wątpię by cały sezon zagrali na równym wysokim poziomie. Oczywiście za dzisiaj wielkie brawa. Amerykański rozgrywajacy JW to może być największa pomyłka w lidze.
Brazylijski. Co do ewentualnej pomyłki z tym sypaczem to JW ma na tym polu pewne doswiadczenie, że wspomnę takiego gracza jak Lassepetteri Laurila ;)
Co do meczu fajne zawody, mała niespodzianka ale absolutnie nie sensacja. Czas będzie grał dla Jastrzębia ale czy to kandydat do złota...?
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: tclancy22 »

Amerykanski tez przeciez gral i o tym ze on jest porazka wiedzial kazdy. Juz w lidze swiatowej sie smiali, ze nie umie poprawnie technicznie pilki odbic. Transfery typu Bontje czy Lasko - szacunek. Ale juz sciaganie takiego Holmesa czy Thortona to straszne wywalanie pieniedzy w bloto...
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: Pele »

weary_skier pisze:
Pele pisze:[
Skoro wczoraj "wysoka komisja" orzekła że Kubiak ma ważny kontrakt z polibuda to normalne że nie gra w JW. A jest może na hali??
Wczoraj żadna komisja nic nie orzekła, ludzie...
Sąd Polubowny zebrał się w południe, jednak nie rozstrzygnął ostatecznie sprawy. Postanowiono odrzucić pozew o unieważnienie kontraktu Kubiaka z AZS-em Politechnika Warszawska zastrzegając, iż uzasadnienie w tym temacie zostanie podane do wiadomości we wtorek

To było na głownej stronie więc jak to rozumieć??????? nie zauważyłeś lekkiego przymróżenia oka z jakim był ten tekst napisany?? A wysoka komisja była w cudzysłowie, więc myślałem że wiadomo iż jest to taka nzawa, z przekąsem no ale, ludzie ....
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
cere8
Posty: 18
Rejestracja: 20 kwie 2011, o 15:09
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: cere8 »

Jest jakaś stronka z bardziej dokładnymi statystykami ,niż ilość punktów zdobytych przez zawodnika ?
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: leeon »

brawo cz-wa, zespoł gra bez obciążenia i nastraszy pewnie niejednego potentata. JW na pewno jeszcze wymaga wiele czasu, by osiągnąć poziom gry zbliżony do ich potencjału (podobnie zresztą jak Skra), ale wydaje się, że w JW rozgrywający mocno będą ten potencjał zespołu jako całości obniżać.

cere - strona plus ligi
Ostatnio zmieniony 1 paź 2011, o 19:56 przez leeon, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Grembi
Posty: 647
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 20:42
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: Grembi »

cere8 pisze:Jest jakaś stronka z bardziej dokładnymi statystykami ,niż ilość punktów zdobytych przez zawodnika ?
plusliga.pl

Wybierasz mecz, klikasz "statystyki". Z dzisiejszego meczu są dostępne. W ubiegłym sezonie były ze wszystkich, więc mam nadzieje, że w tym też tak będzie.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: weary_skier »

Pele pisze:
weary_skier pisze:
Pele pisze:[
Skoro wczoraj "wysoka komisja" orzekła że Kubiak ma ważny kontrakt z polibuda to normalne że nie gra w JW. A jest może na hali??
Wczoraj żadna komisja nic nie orzekła, ludzie...
To było na głownej stronie więc jak to rozumieć??????? nie zauważyłeś lekkiego przymróżenia oka z jakim był ten tekst napisany?? A wysoka komisja była w cudzysłowie, więc myślałem że wiadomo iż jest to taka nzawa, z przekąsem no ale, ludzie ....
Dosłownie. Radzę doedukowac się w kwestii różnicy między oddaleniem a odrzuceniem.
Po drugie, Twoje posty są ogólnie bardzo trudne do odczytania, nawet jeśli są pisane bez żadnej ironii. Dlatego nie miej pretensji, że nie każdy odczytuje je zgodnie z Twoim zamierzeniem a wszystko przez to, że po prostu nie umiesz pisac. Nie miej mi tego za złe, ale tak to wygląda ze strony użytkowników, którzy są adresatami Twoich postów.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
Grembi
Posty: 647
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 20:42
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: Grembi »

leeon pisze:brawo cz-wa, zespoł gra bez obciążenia i nastraszy pewnie niejednego potentata. JW na pewno jeszcze wymaga wiele meczy, by osiągnąć poziom gry zbliżony do ich potencjału (podobnie zresztą jak Skra), ale wydaje się, że w JW rozgrywający mocno będą ten potencjał zespołu jako całości obniżać.
Porównujesz sytuację JW z sytuacją Skry? :] Skra praktycznie nie zmieniła składu, cały okres przygotowawczy przepracowany niemal w pełni (bo przecież gwiazdy chore na reprezentacje w klubie mogą grać, a jak przyjdą IO to nagle będą zdrowi i nie zmęczeni sezonem :] ). Takie drużyny jak JW (nowy skład), Resovia (obowiązki reprezentacyjne większości składu), Trefl (Finowie na ME), Fart (Pujol na ME), Warszawa (nowy sypacz na ME) ewentualnie Zaksa (ale tam przecież Zagumny też się nie pofatygował na ME i tylko z Rouzier może mieć problem zgrania). Reszta drużyn praktycznie cały okres przepracowała w całym składzie, więc nie rozumiem jak mogą one porównywać się do innych. Szczególnie Skra, która jest zdecydowanie w najlepszej sytuacji: nie zmęczeni reprezentacją, mało zmian, okres przygotowawczy przepracował prawie cały zespół, a na pewno jego trzon. W takiej sytuacji Bełchatowianie powinni, według mnie, "zmiatać" w tym momencie rywali. Bo akurat największej poprawy w grze można spodziewać się po JW, Resovii, Treflu, Farcie i Warszawie, patrząc na zmiany składów i dostępność zawodników w okresie przygotowawczym.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: Pele »

A jaka jest różnica między tym że sąd odrzucił? albo sąd oddalił?? Czy jedna z tych decyzji oznacza iż jest ten kontrakt NIEWAZNY?? NIe ! Więc nie za bardzo rozumiem o co się pieklisz.
Reszty Twojego posta nie będę komentował, bo i tak pewnei byś tego nie zrozumiał :D
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Mayron
Posty: 161
Rejestracja: 7 maja 2010, o 19:26
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie/Strumień

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: Mayron »

Oglądałem mecz na "lekkich" emocjach, jeszcze miałem koło siebie grono "ekspertów" i wydawało mi się, że przyjęcie Jastrzębskiego było bardzo złe, a teraz patrząc na statystyki, dostrzegam, że nie było tak tragicznie. Kilka razy Rusek zaskakiwał mnie swoim poziomem przyjęcia. Niestety złym poziomem. Od przyjęcia się zaczynało, pogarszało się na rozegraniu, a w ataku już były błędy na takim poziomie skumulowane, że było ciężko skończyć atak.
Na Janeczka miałem takie nerwy, że... Facet w poprzednim sezonie bił głową w mur niemiłosiernie, a dzisiaj "dzień konia" i wypunktował Jastrzębski. W którymś secie miał chyba 82% skuteczności. Myślę jednak, że w następnym meczu Janeczek wróci do swojej normalnej gry i będzie miło dla przeciwników ;) Chociaż... Gdyby grał tak cały czas, to Gruszka mógłby odejść na zasłużoną emeryturę, a zagotowany Bartman nie musiał się stresować na pozycji atakującego.

Dla tych którzy nie potrafią znaleźć statystyk. Proszę bardzo:
http://stats.plusliga.pl/MatchStatistic ... atchID=691
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: leeon »

Grembi - no jakby nie patrzeć 3 zawodników z wczorajszej podstawowej 6- ki (7-ki) w Skrze nie przepracowało okresu przygotowawczego z zespołem, mówię o Kurku, Zatorze, Kooistrze (można tu jeszcze dopisać Możdżona i jeszcze Kłos, Atanasijevic). Zator wcale nie grał co wczoraj było widać znakomicie, podobnie jak brak zgrania rozgrywających z Kooistrą. Dlatego widać było wpływ tych braków na poziom gry zespołu.
Awatar użytkownika
Mayron
Posty: 161
Rejestracja: 7 maja 2010, o 19:26
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie/Strumień

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: Mayron »

Pele pisze:A jaka jest różnica między tym że sąd odrzucił? albo sąd oddalił?? Czy jedna z tych decyzji oznacza iż jest ten kontrakt NIEWAZNY?? NIe ! Więc nie za bardzo rozumiem o co się pieklisz.
Reszty Twojego posta nie będę komentował, bo i tak pewnei byś tego nie zrozumiał :D
Niestety, patrząc z Twojej perspektywy, oddalenie to nie to samo co odrzucenie. Przy jednej z tych opcji jest szansa na to, że Kubiak w następnych meczach będzie grał w Jastrzębiu (oby). I pewnie nikt się o nic nie piekli, tylko poprawia, bo niektórzy się właśnie pieklą...
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: weary_skier »

Pele pisze:A jaka jest różnica między tym że sąd odrzucił? albo sąd oddalił?? Czy jedna z tych decyzji oznacza iż jest ten kontrakt NIEWAZNY?? NIe ! Więc nie za bardzo rozumiem o co się pieklisz.
Reszty Twojego posta nie będę komentował, bo i tak pewnei byś tego nie zrozumiał :D
Różnica jest fundamentalna i zasadniczo rzuca negatywny obraz na Twój post jakoby "wielka komisja" wczoraj coś orzekła.
Piszesz bzdury i coraz bardziej się pogrążasz. Chciałbym wiedziec czy zmieniłeś już swój pogląd nt. iż obywatel Niemiec rzekomo nie może miec wielokrotnego obywatelstwa. Nie pierwszy raz piszesz nieprawdę a jeśli ktoś zwróci Ci na to uwagę strasznie się oburzasz.
Zarzut jakobym czegoś nie rozumiał jest w tej sytuacji tak samo kuriozalny jakbyś napisał, że jestem niebieski....
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
Grembi
Posty: 647
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 20:42
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: Grembi »

leeon pisze:Grembi - no jakby nie patrzeć 3 zawodników z wczorajszej podstawowej 6- ki (7-ki) w Skrze nie przepracowało okresu przygotowawczego z zespołem, mówię o Kurku, Zatorze, Kooistrze (można tu jeszcze dopisać Możdżona i jeszcze Kłos, Atanasijevic). Zator wcale nie grał co wczoraj było widać znakomicie, podobnie jak brak zgrania rozgrywających z Kooistrą. Dlatego widać było wpływ tych braków na poziom gry zespołu.
Porozmawiajmy o pierwszej 6-tce.
Najpierw klub, któremu Ty kibicujesz: Kurek wraca do sypacza, z którym znają się już doskonale, więc u niego tylko kwestia odpoczynku po ME. Zatorowi brakuje ogrania. Kooistra ma do poprawienia najwięcej. Ekipa się zna i budowa "drużyny" już dawno za nimi i atmosfera powinna być ok.
Teraz klub, któremu ja kibicuje: Z podstawowej 6-tki, tylko Achrem przepracował pełny okres przygotowawczy, reszta grała w reprezentacji. Ale poza przygotowaniem fizycznym dało mu to niewiele, bo Tichacek zawitał do Rzeszowa na 4 dni przed sparingiem z Zalau, więc jeszcze dużo pracy przed nimi, aby dopracować szczegóły.
No i teraz JW. Tutaj aż tak wielkim problemem nie jest brak wszystkich w okresie przygotowawczym, ale wymienienie 6 na 7 zawodników z podstawowej 6-tki. Zanim się zgrają i zbudują "team spirit" potrzeba sporo czasu.

Odpowiedz sobie, który klub powinien prezentować najlepszą dyspozycję i powinien mieć najmniej do poprawy.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: leeon »

Grembi - ale ja nie wartościuje komu ile brakuje do osiagnięcia najlepszego poziomu, bo to czysto subiektywna sprawa (poza tym jakby wnikać w takie szczegóły to można zobaczyć, że Tichacek z Grozerem i Gontariu znają się jak stare konie, albo to, że nikt nie kazał Bernardiemu robić w JW tornada - po Łomaczu będzie płakać) - wskazuję jedynie, że zespołom tym sporo brakuje do osiągnięcia pożądanego poziomu.
Ostatnio zmieniony 1 paź 2011, o 20:33 przez leeon, łącznie zmieniany 2 razy.
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: Bezowy »

Pele pisze:A jaka jest różnica między tym że sąd odrzucił? albo sąd oddalił?? Czy jedna z tych decyzji oznacza iż jest ten kontrakt NIEWAZNY?? NIe !
Forumowicz krzychszp to bardzo zwięźle i konkretnie wyjaśnił: "Rożnica miedzy oddaleniem a odrzuceniem w prawie jest bardzo istotna. Sąd oddala powództwo po merytorycznym rozpoznaniu sprawy. Natomiast odrzucenie ma miejsce z powodów proceduralnych i sad nie wydaje stanowiska merytorycznego".
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: Arff »

Żeby zakończyć ten bzdurny wątek i pyskówki napisze tylko, że oddalenie pozwu oznacza jakaś wiążącą decyzję negatywną w stosunku do wniosku, ale jest to decyzja, za to odrzucenie oznacza całkowite niedopuszczenie wniosku pod obrady... często z przyczyn formalnych bądź kompetencyjnych...

jakakolwiek próba podjęcia dalszej dyskusji na ten temat w tym wątku zakończy się automatycznymi ostrzeżeniami dla autorów...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
PH3N-x
Posty: 765
Rejestracja: 6 lip 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: PH3N-x »

Bezowy pisze:
PH3N-x pisze:Jeśli Murek albo Gierek złapią kryzys formy to może być ciężko. A wątpię by cały sezon zagrali na równym wysokim poziomie. Oczywiście za dzisiaj wielkie brawa. Amerykański rozgrywajacy JW to może być największa pomyłka w lidze.
Brazylijski. Co do ewentualnej pomyłki z tym sypaczem to JW ma na tym polu pewne doswiadczenie, że wspomnę takiego gracza jak Lassepetteri Laurila ;)
Co do meczu fajne zawody, mała niespodzianka ale absolutnie nie sensacja. Czas będzie grał dla Jastrzębia ale czy to kandydat do złota...?
Nie pomyliłem się, chodziło mi o Thortona. Brazylijczyk też się nie popisał, ale dam mu jeszcze trochę czasu. Amerykanina w mojej ocenie już nic nie uratuje bo jest po prostu słabym wystawiaczem!
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: pk+ »

Bezowy pisze:
Pele pisze:A jaka jest różnica między tym że sąd odrzucił? albo sąd oddalił?? Czy jedna z tych decyzji oznacza iż jest ten kontrakt NIEWAZNY?? NIe !
Forumowicz krzychszp to bardzo zwięźle i konkretnie wyjaśnił: "Rożnica miedzy oddaleniem a odrzuceniem w prawie jest bardzo istotna. Sąd oddala powództwo po merytorycznym rozpoznaniu sprawy. Natomiast odrzucenie ma miejsce z powodów proceduralnych i sad nie wydaje stanowiska merytorycznego".

O czym wy mówicie...
1. Kubiak składa wniosek o unieważnienie kontraktu
a) potwierdza że ma kontrakt
b) uważa że jest nieważny
2. Sąd nie wypowiedział się o ważności kontraktu

Wniosek - kontrakt jest ważny do czasu aż jakiś (właściwy) sąd ogłosi że jest nieważny.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
Italiano
Posty: 389
Rejestracja: 23 paź 2010, o 11:08
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: Italiano »

PH3N-x pisze:Nie pomyliłem się, chodziło mi o Thortona. Brazylijczyk też się nie popisał, ale dam mu jeszcze trochę czasu. Amerykanina w mojej ocenie już nic nie uratuje bo jest po prostu słabym wystawiaczem!
To było wiadome od momentu, gdy Thornton wszedł za Suxho w pierwszym meczu z Polakami w Lidze Światowej - technicznie - słabiutki zawodnik.
Najpiękniejsze miasto wszechświata - http://pl.wikipedia.org/w/index.php?tit ... 0405163944

EDIT: No dobra, Trójmiasto, a w szczególności Sopot piękniejsze ;)
arbas
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2008, o 00:16
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: arbas »

pk+ pisze:Wniosek - kontrakt jest ważny do czasu aż jakiś (właściwy) sąd ogłosi że jest nieważny.
Hmm ja się nie zgadzam z tym - widzę to tak - nawet sąd dysponując pełną informacją (a nie dywagacjami jak my to robimy na forum) nie był w stanie stwierdzić ważności bądź też nieważności kontraktu - wniosek jest jeden - sprawa jest bardzo pogmatwana.
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: Bezowy »

PH3N-x pisze:
Bezowy pisze:
PH3N-x pisze:Jeśli Murek albo Gierek złapią kryzys formy to może być ciężko. A wątpię by cały sezon zagrali na równym wysokim poziomie. Oczywiście za dzisiaj wielkie brawa. Amerykański rozgrywajacy JW to może być największa pomyłka w lidze.
Brazylijski. Co do ewentualnej pomyłki z tym sypaczem to JW ma na tym polu pewne doswiadczenie, że wspomnę takiego gracza jak Lassepetteri Laurila ;)
Co do meczu fajne zawody, mała niespodzianka ale absolutnie nie sensacja. Czas będzie grał dla Jastrzębia ale czy to kandydat do złota...?
Nie pomyliłem się, chodziło mi o Thortona. Brazylijczyk też się nie popisał, ale dam mu jeszcze trochę czasu. Amerykanina w mojej ocenie już nic nie uratuje bo jest po prostu słabym wystawiaczem!
OK. Myślałem, że chodzi o Brazylijczyka, który mnie mówiąc delikatnie nie zachwycił. A o pomyłkę to mi chodziło ze strony JW. Wracając do Thortona, to naszła mnie taka refleksja: może lepiej było się postarać o Baranowicza? Pewnie nie gorszy, a ma co? To co Łasko i Bożko :D
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
kubelek
Posty: 41
Rejestracja: 4 paź 2007, o 12:06
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: kubelek »

Widze że pamiec forumowiczow jest strasznie wybiorcza a tego nie lubie:
1. Oczywiscie zwyciestwo azs jest niespodzianka, ale po to wszyscy trabia że mamy ciekawsza lige niż w roku ubieglym i mnie to zwyciestwo cieszy pamietajac jednak o tym że w sumie azs skladu nie zmienil wiec nie wiem czemu od razu wyrzucamy go na margines
2. Jw. Mial już rozgrywajacego byl nim jack sinitini i tylko straszna choroba spowodowala że go w jw. Nie ma (swoja droga szacun za postawe klubu wobex zawodinka
3. Szostkowym zawodnikiem w jw. Powinen być michal kubiak ktory w ofensywie jest znacznie powtzej luciano wiec trudno porownywac sile zespolu do czasu wyjasnienia sprawy kontraktu (sam jestem ciekaw jak się to skonczy)
4. Jw. Ma prawie calt nowy zespol wiec do ocen tej druzyny nalezy poczekac troche
5. Brawa dla bartka janeczka - puka do kadrowych bram
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: kevinpsb »

Janeczek Bartosz 1 zagrywką, 2 blokiem, 23 atakiem, 62% w ataku przy takiej ilości piłek i takiej ich trudności należy podkreślić nieprawdopodobnie dobrą dyspozycję Janeczka we wczorajszym meczu!
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: pk+ »

kubelek pisze: 3. Szostkowym zawodnikiem w jw. Powinen być michal kubiak ktory w ofensywie jest znacznie powtzej luciano wiec trudno porownywac sile zespolu do czasu wyjasnienia sprawy kontraktu (sam jestem ciekaw jak się to skonczy)
A dlaczego nie Juantorena tylko Kubiak? Być może okaże się że nie było podstaw do kontraktowania Michała i władze wraz z zawodnikiem zdecydowały się na rozbój w biały dzień.
Zakontraktowanie całkiem nowego składu to średni pomysł, nawet ganiona (i nie bez powodu) za duże zmiany w składzie Resovia nie zmienia aż tak radykalnie zespołu.
Zakontraktowanie drogich, zagranicznych środkowych gdy zespół nie ma fundamentu w postaci przyjmujących to także średni pomysł. Było pisane na forum wielokrotnie, łatwiej obsadzić środek polakami i łatwiej obsadzić przyjęcie obcokrajowcami - bez uciekania się do wykradania zawodnika z innej drużyny. Nawet gdyby Kubiak dołączył do zespołu, to jednak linia Bartman, Kubiak, Rusek nie wydaje się aż tak trudna do złamania w przyjęciu, a wtedy znowu środkowi niespecjalnie będą mieli piłki w ataku, zakładając że rozgrywający będzie w stanie im wystawić, bo na razie średnio mu wychodzi - brak zgrania... Tichacek w 2 meczu i bodaj 3 dniu obecności Nowakowskiego w klubie pozwolił mu na zdobycie 12 punktów w 3 setach, Jastrzębianie mieli chyba trochę więcej czasu na zgranie.

Zachorował upatrzony rozgrywający... nie pamiętam dokładnie chronologii ale chyba najpierw zrezygnowano z Łomacza, nie odpowiadał trenerowi. Znowu odwołam się do Resovii w walce o Zagumnego stracili Redwitza i wylądowali z młodym Baranowiczem, ale to Rafa zrezygnował klub zostawiał go sobie do dyspozycji cały czas z nim rozmawiając - zawodnik zrezygnował.

Dla mnie to wszystko wygląda jakby zarząd zachłysnął się świetnym niegdyś zawodnikiem, ale trenerem na dorobku i pozwolił mu na wszystko cokolwiek mu przyjdzie do głowy. Bernardi być może będzie świetnym trenerem, ale najpierw powinien się wykazać z zespołem jaki dostanie, a jak udowodni swoją klasę - wtedy jak najbardziej dać mu zbudować autorski skład.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
ciorny17
Posty: 8589
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: ciorny17 »

Grodecki chyba dał zbyt dużo wolności Bernardiemu. Dla mnie strzałem w stopę było zrezygnowanie z Łomacza bądź co bądź 4. sypacza w hierarchii polskich rozgrywających i zatrudnienie Amerykanina który ma odbicie palcami na poziomie juniora młodszego.

Wracając do meczu, brawa dla AZS walka, walka, no i Janeczek. Nie stawiałbym krzyżyka na JW bo to dopiero pierwszy mecz sezonu to tak jakby książkę oceniać po 1. stronie. Co do ich gry, hymmm cokolwiek ciężko powiedzieć ponieważ było widać brak zgrania i masa błędów własnych i nieporozumień. A i jeszcze jedna kwestia, z całym szacunkiem dla Zibiego, ale na kapitana to on się nie nadaję, nie ma chłodnej głowy i zbyt emocjonalnie reaguje na wydarzenia boiskowe.
Kłamca.
Awatar użytkownika
Italiano
Posty: 389
Rejestracja: 23 paź 2010, o 11:08
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 1. kolejka

Post autor: Italiano »

pk+ pisze:Dla mnie to wszystko wygląda jakby zarząd zachłysnął się świetnym niegdyś zawodnikiem, ale trenerem na dorobku i pozwolił mu na wszystko cokolwiek mu przyjdzie do głowy. Bernardi być może będzie świetnym trenerem, ale najpierw powinien się wykazać z zespołem jaki dostanie, a jak udowodni swoją klasę - wtedy jak najbardziej dać mu zbudować autorski skład.
Jedynym do momentu zatrudnienia Bernardiego osiągnięciem tegóż szkoleniowca było przedwczesne zwolnienie w drugoligowej Padwie, no więc to było chyba oczywiste, że ten ruch jest w pewnym stopniu ryzykowny.
Najpiękniejsze miasto wszechświata - http://pl.wikipedia.org/w/index.php?tit ... 0405163944

EDIT: No dobra, Trójmiasto, a w szczególności Sopot piękniejsze ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”