Skra Bełchatów

Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kanap »

chyba dobrze nakreśliłem sytuację w Skrze link?
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Mania »

compact pisze:
KChudz pisze: Chodzi o szpital Kubiaka po ME 8-) 8-)
Ta straszna choroba, ktora przybila Kubiaka do lozka w czasie oczekiwania na decyzje sadu polubownego przy PZPS? I ktora, choc zapowiadana byla jako bardzo powazna i uniemozliwiajaca gre przez miesiac, przeszła i pozwolila Kubiakowi grac w długim turnieju w Katarze i normalnie w PLS?
A już myślałam, że tylko ja byłam w tym temacie podejrzliwa. :D

Co się zaś tyczy Skry, dla mnie jak i dla wielu tutaj największą zagadką jest forma lub jej dziwny brak Kooistry. Problemy z przyjmującymi są wypadkiem losowym, no chyba na takie wypadki mają Milczarka, który nie gra, bo... też miał jakieś drobne problemy z plecami. Natomiast bolesny przypadek Zatorskiego pokazuje dobitnie jak nie granie, ale trenowanie nawet z najlepszymi wpływa na formę zawodnika. (vide Żygadło w Trento)
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
Machabe
Posty: 179
Rejestracja: 13 maja 2011, o 20:09
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Machabe »

KChudz pisze:Chodzi o szpital Kubiaka po ME 8-) 8-)
Domyśliłem się. :D

Ciekawe czy po "maratonie" w PŚ, Kubiak znowu będzie "wycieńczony"? :]

A co do Skry, to po Pucharze, marnie widzę formę zespołu w +L. Anastasi raczej nie da Kurkowi odpocząć.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Pele »

Machabe pisze:
KChudz pisze:Chodzi o szpital Kubiaka po ME 8-) 8-)
Domyśliłem się. :D

Ciekawe czy po "maratonie" w PŚ, Kubiak znowu będzie "wycieńczony"? :]

A co do Skry, to po Pucharze, marnie widzę formę zespołu w +L. Anastasi raczej nie da Kurkowi odpocząć.
Jeśli faktycznie pierwszą parę przyjmujących będą stanowić Winiarski i Kurek a dodatkow grać będzie jeszcze Możdżonek to Skra może się dłuuuugo zbierać po tym PŚ. No ale dokonali transferów i "wzmocnili " skład dobrymi przyjmującymi :D
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Skra Bełchatów

Post autor: KChudz »

Cytując klasyka: Trzeba mieć długą i dobrą ławkę ;)
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Skra Bełchatów

Post autor: weary_skier »

kanap pisze:chyba dobrze nakreśliłem sytuację w Skrze link?
Jedyne co jest odkrywcze w tej notce, to to, że potrafisz jednak coś napisać nie używając słów Leon, albo Leal.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kanap »

weary_skier pisze:
kanap pisze:chyba dobrze nakreśliłem sytuację w Skrze link?
Jedyne co jest odkrywcze w tej notce, to to, że potrafisz jednak coś napisać nie używając słów Leon, albo Leal.
Oj oj oj czepiasz się. Co jest odkrywcze to rozszyfrować jak myśli Nawrocki z prezesem bo to by był dopiero wyczyn. Dodatkowo jesteś nie precyzyjny, będąc uczciwym wyciąłeś jeszcze dwa nazwiska Simon i Hierrezuelo. Niestety po aktualizacji Simon i Leal odpadają, nie wiem kto nawalił (że ich wyrzucili z kadry), ale po roku rozbratu z siatkówką ich przydatność do gry jest bliska zeru. Na szczęście Hierrezuelo przywrócili do kadry.
ps. Na twój post kilka dni temu nie odpowiadałem z jednego powodu, nie chciałem zmącić twojego samo zadowolenia. Ja napisałem go w oparciu o wywiady i różne info z zagranicznych portali czy blogów, a doczekałem się kontry z źródłami pochodzącymi z urojeń oponenta.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Skra Bełchatów

Post autor: weary_skier »

To w końcu jaki jestem? Uczciwy czy nieprecyzyjny?

Smiało możesz odpisywać. Wierz mi, nie jesteś w stanie w żaden sposób zmącić mojego poczucia zadowolenia z siebie, czy z czegokolwiek innego. Chętnie poczekam na Twoją odpowiedź i konkretne argumenty, które udowodnią, że pisałem nieprawdę. Nie traktuj mnie jako oponenta. My sobie tu tylko piszemy na forum, to nie jest żadna rywalizacja.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: compact »

Problemow kadrowych w Skrze ciag dalszy. Mlody serbski atakujac - Aleksandar Atanasijevic ma dosc powaznie wygladajace problemy z prawa kończyna (nie wiem czy ręka czy noga) zwiazane z układem krażenia lub ukladem nerwowym. Skarży się na ból i dretwienie. Zostaly wykonane badania dopplerowskie i wstepnie wykluczono zakrzepy jako przyczyne. Czekaja go jeszcze badania pod kątem neurologicznym, ktore powinny dac bardziej szczegolowy wynik. Na razie Atanasijevic grał nie bedzie.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Pele »

compact pisze:Problemow kadrowych w Skrze ciag dalszy. Mlody serbski atakujac - Aleksandar Atanasijevic ma dosc powaznie wygladajace problemy z prawa kończyna (nie wiem czy ręka czy noga) zwiazane z układem krażenia lub ukladem nerwowym. Skarży się na ból i dretwienie. Zostaly wykonane badania dopplerowskie i wstepnie wykluczono zakrzepy jako przyczyne. Czekaja go jeszcze badania pod kątem neurologicznym, ktore powinny dac bardziej szczegolowy wynik. Na razie Atanasijevic grał nie bedzie.
Współczuję Mu jeśli to prawda. A jest gdzieś oficjalna wiadomość? Czy dowiedziałeś sie od "swojego kontaktu" w klubie?
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Urban »

Jest oficjalna informacja w artykule na strefie.. w Komentarze po meczu Skra- Tours.......
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Pele »

Urban pisze:Jest oficjalna informacja w artykule na strefie.. w Komentarze po meczu Skra- Tours.......
Czytałem go po łebkach więc nie zauważyłem. Dzięki !
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kanap »

Moja ocena meczu Skra Tours link.

Wypowiedz Nawrockiego o sytuacji zdrowotnej Atanasijevica link
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: madlark »

Z kategorii ciekawostki
http://marcinlew.blox.pl/2011/10/Nowy-s ... olski.html :]
PGER Skra - pasieka
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Skra Bełchatów

Post autor: weary_skier »

kanap pisze:Europejski szaraczek
Świetne określenie jak na drużynę, która w
2004/2005 r.-wygrała LM
2005/2006 r.- II runda PO LM
2006/2007 r.- II miejsce LM
2007/2008 r.- brak udziału w EP
2008/2009 r. - jw.
2009/2010 r.- runda grupowa LM
2010/2011 r. I runda PO, ale w grupie pokonali Fenerbahce i Sisley.
Biorąc pod uwagę wyniki ostatniego 10-lecia to Skra jest przy Tours europejskim szaraczkiem. Oczywiście, obecny skład Tours nie gwarantuje sukcesów na miarę lat 2004-2006, ale europejski szaraczek to nieadekwatne określenie dla francuskiego klubu.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
ciorny17
Posty: 8595
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ciorny17 »

weary nie ma co się spinać bo przecież każdy rywal z którym Skra wygrywa to szaraczki. Pamiętam jak w zeszłym sezonie wygrali u siebie z Trento to tłumaczono to niedawnym powrotem do zdrowia Osmanego i słabą formą Mateja.
Kłamca.
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kanap »

weary_skier pisze: ... Biorąc pod uwagę wyniki ostatniego 10-lecia to Skra jest przy Tours europejskim szaraczkiem. ...
Jest takie powiedzenie "jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz" - a co takiego ostatnio osiągnęło Tours? Obecnie potencjał bardzo słaby nie rokuje, że poza wyjściem z grupy coś więcej osiągną. Dodatkowo w tamtym sezonie frajersko przegrali mistrzostwo Francji. Przyjecie bardzo nieciekawe chociaż Cala jest dobry w ataku nie potrafi przyjmować dlatego podziękowali mu w włoskiej serie A, co wyprawiał Terzic w ataku to koszmar i jakoś dziwnym zbiegiem okoliczności trener go nie zdjął. Wyjście z grupy CL czy potem przejście pierwszej rundy nic dla mnie nie znaczy, zbyt wiele słabych zespołów jest jeszcze na tych etapach, aby brać ich przejście za sukces.Gra zaczyna się dopiero walką o wejście do turniejowej czwórki.
PGE Skra ma naprawdę banalnie prostą grupę dlatego lubię czytać wypowiedzi przedmeczowe i pomeczowe Nawrockiego bo są śmieszne. Trener wychwala rywala, podziwia jego umiejętności itp. W ostatnim czasie Kurek był świetny w tej dyscyplinie chwaląc potęgę warszawskiej Politechniki.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: lucass90 »

ciorny17 pisze:weary nie ma co się spinać bo przecież każdy rywal z którym Skra wygrywa to szaraczki. Pamiętam jak w zeszłym sezonie wygrali u siebie z Trento to tłumaczono to niedawnym powrotem do zdrowia Osmanego i słabą formą Mateja.
No i chyba słusznie tak to tłumaczono...? Chyba, że masz inne zdanie i uważasz, że Skra to potęga (w Europie), to w takim przypadku nie mam dalszych pytań... :]
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Nagor »

Nie no racja, Tours ma dalej taką pakę jak w 2004/2005. Tylko skra mogła z nimi wygrać. Trento by dostało po dupce :]
...
nulon
Posty: 182
Rejestracja: 20 mar 2009, o 19:58
Płeć: M
Lokalizacja: Wawa

Re: Skra Bełchatów

Post autor: nulon »

lucass90 pisze:
ciorny17 pisze:weary nie ma co się spinać bo przecież każdy rywal z którym Skra wygrywa to szaraczki. Pamiętam jak w zeszłym sezonie wygrali u siebie z Trento to tłumaczono to niedawnym powrotem do zdrowia Osmanego i słabą formą Mateja.
No i chyba słusznie tak to tłumaczono...? Chyba, że masz inne zdanie i uważasz, że Skra to potęga (w Europie), to w takim przypadku nie mam dalszych pytań... :]
No tak samo jak Czewa wygrała z osłabioną Piacenzą. Ale teraz nikt tego nie pamięta, haha :]
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Pele »

lucass90 pisze:
ciorny17 pisze:weary nie ma co się spinać bo przecież każdy rywal z którym Skra wygrywa to szaraczki. Pamiętam jak w zeszłym sezonie wygrali u siebie z Trento to tłumaczono to niedawnym powrotem do zdrowia Osmanego i słabą formą Mateja.
No i chyba słusznie tak to tłumaczono...? Chyba, że masz inne zdanie i uważasz, że Skra to potęga (w Europie), to w takim przypadku nie mam dalszych pytań... :]
Oczywięscie że potęga :D Papierowa :D
W europie to skra niewiele osiągnęła, więcej kupiła :D
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: grzegorzg »

lucass90 pisze:No i chyba słusznie tak to tłumaczono...? Chyba, że masz inne zdanie i uważasz, że Skra to potęga (w Europie), to w takim przypadku nie mam dalszych pytań...
Z czystej ciekawości jak Skrę byś zaszeregował? Np jakies miejsce w klasyfikacji - Twojej - w Europie?
Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Kurek7 »

Sory, że się wtrącam ale zaintrygowało mnie te pytanie więc postanowiłem się wypowiedzieć...

Moim zdaniem Skra to pierwsza 5 Europy.


Trentino
Kazań
Macerata
Cuneo
Skra

Kolejność poza Trento przypadkowa, poprzedni sezon pokazał, że w tej grupie chyba każdy jak równy z równym może rywalizować no oczywiście poza Trentino :P
Oni mają takiego pewnego włoskiego kubańczyka co robi różnicę... :D

to jest IMO 5 najlepszych drużyn Europy.


Oczywiście to jest tylko moje zdanie i każdy może mieć inne więc proszę nie krytykować od razu jak komuś się moja klasyfikacja nie spodobała...

A jak jest w rzeczywistości dowiemy się już niebawem...
Polska biało-czerwoni... :)
arbas
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2008, o 00:16
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: arbas »

Kurek7 pisze: to jest IMO 5 najlepszych drużyn Europy.
A gdzie inne rosyjskie kluby poza Kazaniem?
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kanap »

Trzymam kciuki za Atanasijevica oby ta kontuzja okazała się zwykłym przeciążeniem. Chłopak pograł tak krótko i już poważna kontuzja podobna do tego co miał Grozer czy Bąkiewicz? To jakiś horror. Ciekawe czy tęsknią za testowanym w Wrześniu kubańskim atakującym Armando Danger Mulenem? No i gdzie ten chłopak znalazł pracodawcę, a może tak jak Poey czy Portuondo pozostaje bezrobotny? Poey po operacji kolana miał już podpisaną umowę z rosyjskim zespołem, ale nie dali mu wizy i pozamiatane. Ironia losu punkt...
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Pele »

Kurek7 pisze:Sory, że się wtrącam ale zaintrygowało mnie te pytanie więc postanowiłem się wypowiedzieć...

Moim zdaniem Skra to pierwsza 5 Europy.


Trentino
Kazań
Macerata
Cuneo
Skra

Kolejność poza Trento przypadkowa, poprzedni sezon pokazał, że w tej grupie chyba każdy jak równy z równym może rywalizować no oczywiście poza Trentino :P
Oni mają takiego pewnego włoskiego kubańczyka co robi różnicę... :D
to jest IMO 5 najlepszych drużyn Europy.


Oczywiście to jest tylko moje zdanie i każdy może mieć inne więc proszę nie krytykować od razu jak komuś się moja klasyfikacja nie spodobała...

A jak jest w rzeczywistości dowiemy się już niebawem...
Nie wiem czy nie zauwazyłeś, ale piszesz na forum siatkarskim a nie na forum z dowcipami!!! :D
Chciałem zauważyć, że Skra w swojej historii nie awansowała nawet do FF (2 razy kupiła sobie gre w FF), a w pucharch wyżej ostatnio bywało chociażby Dynamo Moskwa. Kilka innych zespołów jest lepszych od sktu a kilka nastęnych jest na podobnym poziomie. Temat był już wałkowany zresztą
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: compact »

Co do Atanasijevica to wykluczono zakrzepy, niedokrwienie i inne problemy z krazeniem (czyli przypadki Grozera, Bakiewicza, Puyola). Najprawdopodobniej jakis nerw uciska kosc i stad bol reki, przyczyna jest bardzo intensywny sezon reprezentacyjny mlodego Serba - najpierw MŚ juniorów, gdzie był filarem druzyny i najlepiej punktujacym turnieju, a pozniej praca na zgrupowaniu reprezentacji seniorskiej i wystep na ME seniorow.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: lucass90 »

nulon pisze:
lucass90 pisze:
ciorny17 pisze:weary nie ma co się spinać bo przecież każdy rywal z którym Skra wygrywa to szaraczki. Pamiętam jak w zeszłym sezonie wygrali u siebie z Trento to tłumaczono to niedawnym powrotem do zdrowia Osmanego i słabą formą Mateja.
No i chyba słusznie tak to tłumaczono...? Chyba, że masz inne zdanie i uważasz, że Skra to potęga (w Europie), to w takim przypadku nie mam dalszych pytań... :]
No tak samo jak Czewa wygrała z osłabioną Piacenzą. Ale teraz nikt tego nie pamięta, haha :]
Ale mi dowaliłeś, naprawdę... Aż mi rolety w oknach poopadały.
grzegorzg pisze:
lucass90 pisze:No i chyba słusznie tak to tłumaczono...? Chyba, że masz inne zdanie i uważasz, że Skra to potęga (w Europie), to w takim przypadku nie mam dalszych pytań...
Z czystej ciekawości jak Skrę byś zaszeregował? Np jakies miejsce w klasyfikacji - Twojej - w Europie?
Hmm, ciekawe pytanie na dłuższą dyskusję... ;) Ale tak na szybko odpowiem tylko, że teoretycznie we Włoszech widzę trzy mocniejsze ekipy: Trentino, Maceratę i Cuneo. Ewentualnie jeszcze Modenę. W Rosji na pewno Zenit Kazań, oraz może jeszcze Iskra Odincowo i Dynamo Moskwa.
Specjalnie napisałem "teoretycznie", ponieważ w przypadku Odincowa i Moskwy nie jestem pewny ich dyspozycji w tym sezonie. Tak czy siak, Skra póki co nie pokazuje niczego specjalnego i śmiem twierdzić, że większe szanse na ewentualny sukces ma np. drużyna z Kędzierzyna. Nie dlatego, że ma lepszy skład, tylko dlatego że jej się bardziej chce. Poza tym w każdej edycji LM znajduje się jakiś Czarny Koń (ostatnio byli nimi siatkarze Jastrzębia, a rok wcześniej Ach Volley Bled).
Natomiast u bełchatowian nie widzę już tego zacięcia, tej iskry w grze, która wcześniej była dla nich tak charakterystyczna... Obecnie to drużyna znudzonych (Falasca) i zblazowanych (Wlazły) gwiazd, którym chyba brakuje już motywacji. Jeszcze podczas ubiegłego sezonu pisałem, że w Bełchatowie potrzebna jest rewolucja kadrowa i podtrzymuję to zdanie. Z obecnego składu pozostawiłbym Kurka, Winiarskiego, Kooistrę, Plińskiego i Zatorskiego; reszta out, albo na ławę. W pierwszym przypadku mam na myśli takich zawodników, jak Michał Bąkiewicz (typowy zapchajdziura, niestety, ale już od dłuższego czasu nie jest to zawodnik przystający poziomem do tej drużyny) , Karol Kłos (niech idzie gdzieś, gdzie miałby więcej szans do grania; szkoda, że nie został w Warszawie), oraz Robert Milczarek (drugi Bąkiewicz; już nie lepiej postawić na którego z wychowanków, którzy leją w MPL każdego jak mokre żyto?).
Natomiast na ławkę posadziłbym: (uwaga, uwaga) Wlazłego. "Dlaczegóż to ?", zapytają pewnie jego oburzeni fani... Ano dlategóż, że przydałoby mu się to do udowodnienia, że nie jest nietykalny i za same nazwisko nikt nie będzie przed nim padał na kolana.
Dalej, do klaskacza wysłałbym Możdżonka (ostatnio niepokojąco postępujący spadek formy), oraz zostawił w nim Woickiego (dobry na zmiennika), Cupkovicia i Atanasijevicia (sam jestem ciekaw, jak się rozwiną). Do tego ściągnąłbym jeszcze klasowego rozgrywającego (np. De Cecco, Esko) i jakiegoś poważnego zmiennika dla Winiara, a nie gościa, który przez kilka ostatnich lat jedynie przyjmował i bronił... Chyba, że Skra znowu powalczyłaby o kogoś pokroju Murillo, ponieważ trzech "mega" przyjmujących mogliby usprawiedliwić napiętym kalendarzem. Lub po prostu, w przypadku niedyspozycji Wlazłego i Atanasijevicia, grać trzema przyjmującymi. Tak jak kiedyś z Antigą... Taka linia Winiarski-Murillo-Kurek wyglądałabym naprawdę imponująco i dorównywałby jej chyba jedynie tercet z Trentino...
No ale to by było na tyle bajdurzenia... ;) Odpowiadając nareszcie już tak stricte na zadane przez Ciebie Grzegorzu pytanie, powiedziałbym, że na razie widzę Skrę poza pierwszą piątką najlepszych klubów w Europie. Co sezon wciąż czegoś tej drużynie brakuje, czegoś nieuchwytnego, bo nadal niezdiagnozowanego...
No ale prawdziwych facetów poznaje się nie po tym jak zaczynają, tylko po tym jak kończą ;) Skra zaczęła ten sezon słabo, ale jeśli ukończy go w trójce najlepszych drużyn kontynentu (nie organizując FF !), to wtedy udowodni, że moje słowa są już nieaktualne.

Pozdrawiam

P.S.: Miało być krótko, a wyszło jak wyszło... :D Za co przepraszam ;)
Ostatnio zmieniony 27 paź 2011, o 19:50 przez lucass90, łącznie zmieniany 1 raz.
AZS CZĘSTOCHOWA!
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: compact »

Moim zdaniem wlasnie mecz z Tours byl pierwszym meczem w tym sezonie, w ktorym w druzynie Skry bylo widac mobilizacje, ikre i chec.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3877
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Skra Bełchatów

Post autor: tomasol »

compact pisze:Moim zdaniem wlasnie mecz z Tours byl pierwszym meczem w tym sezonie, w ktorym w druzynie Skry bylo widac mobilizacje, ikre i chec.
Trudno się z tym nie zgodzić. Ja sam odniosłem wrażenie (i nadal takie mam), że był to pierwszy w tym sezonie naprawdę dobry mecz Bełchatowian. Niemniej warto zaznaczyć, że i tak mieli w tym spotkaniu problemy a o zwycięstwo trzeba było walczyć do samego końca.

Co do ogólnej sytuacji Bełchatowian to wypada zgodzić się z tym, iż zespół potrzebuje jednak solidnego przemeblowania. Trzeba tam wpuścić więcej świeżej krwi (tj. zawodników takich jak Kurek) inaczej już w tym sezonie może grozić drużynie Skry syndrom wypalenia.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”