ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Pele »

Hirako pisze:Temat poruszałem wiele razy jako użytkownik KK fan. Nic się nie zmieniło od tego czasu. Na dobre rezerwy i szeroki skład trzeba miec kasę. Czy ZAK ją wyłoży i czy Pietrzyk się zdecyduje na poszerzenie nie wiem.
No na poszeżenie w obecnym sezonie nie licz!
Mnie boli, że po popzrednich sezonach nie uczymy się na własnych błędach i nie zgłąszamy do ligi kogoś z młodej ZAKSY!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Roan
Posty: 1094
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 10:56
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Roan »

Pele pisze:
Hirako pisze:Temat poruszałem wiele razy jako użytkownik KK fan. Nic się nie zmieniło od tego czasu. Na dobre rezerwy i szeroki skład trzeba miec kasę. Czy ZAK ją wyłoży i czy Pietrzyk się zdecyduje na poszerzenie nie wiem.
No na poszeżenie w obecnym sezonie nie licz!
Mnie boli, że po popzrednich sezonach nie uczymy się na własnych błędach i nie zgłąszamy do ligi kogoś z młodej ZAKSY!
I to wcale dużo to nie kosztuje. Problem jest taki, że KK w młodzież nie inwestuje i pewnie nie bardzo jest kogo wstawić.
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Hirako »

Jeśli już mamy poszerzac to niech to bedzie ktoś kto zaprezentuje jakiś poziom a nie że nie przyjmie 10 zagrywek z rzędu czy nie będzie umiał dobrze odbic piłki dołem...
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: jinx »

Z młodej wart uwagi jest Brzeziński, Piotrowski i obaj środkowi. Prezes może skuma, ze warto poświęcić miejsce dla 18 zawodników
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Hirako »

No o Brzezińskim też wiele dobrego słyszałem, warty uwagi jest. Mam pytanie czy Arkas przed meczem z nami zagra jeszcze jakiś pojedynek?
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: jinx »

Co ci to da? Zatrzymać atakującego i git
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Roan
Posty: 1094
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 10:56
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Roan »

Popatrzyłem sobie w składy i tak np. w Skrze jest Cedzyński i Janusz - obaj z młodej ligi. Tego rozgrywającego nie widziałem, a Cedzyński w ubiegłym sezonie to chyba zadebiutował. Nie ma sensu uzupełniać składu zawodnikami doświadczonymi, którzy nie powąchają parkietu.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Pele »

jinx pisze:Z młodej wart uwagi jest Brzeziński, Piotrowski i obaj środkowi. Prezes może skuma, ze warto poświęcić miejsce dla 18 zawodników
Piotrowski był z zespołem na turnieju przed sezonem w Miliczu . Niestety później przyjechali wszyscy z kadry i .. nwet go nie zgłosili do Plusligi. Dobrze że chociaż Wardę do LM zgłosili. Choć oczywiście pamiętajmy że takiej plagi kontuzji nie można było przewidzieć
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: jinx »

Piotrowski ma do poprawy zagrywkę. Reszty się nauczy ćwicząc z pierwszym zespołem
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: OlaMleko »

Mam takie pytanie, Zaksa z i do Gdańska to się przemieszcza jakim transportem,lecą?
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: madlark »

Samo zgłoszenie już dopinguje zawodnika do pracy, bo ma jakiś cel.
Pamiętam co dla mnie znaczyło powołanie na rezerwę, choć szansy na pierwszy skład raczej nie miałem.
Warda pewnie też nie liczył, że powącha parkiet.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Pele »

OlaMleko pisze:Mam takie pytanie, Zaksa z i do Gdańska to się przemieszcza jakim transportem,lecą?
Polecieli samolotem, powrót równeiż z tym że międzylądowanie mieli w Warszawie. Wrócili do Kędzierzyna wczoraj w nocy
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Edyta

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Edyta »

Pele pisze: Polecieli samolotem, powrót równeiż z tym że międzylądowanie mieli w Warszawie. Wrócili do Kędzierzyna wczoraj w nocy
No to autokarem byliby szybciej.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Pele »

Edyta pisze:
Pele pisze: Polecieli samolotem, powrót równeiż z tym że międzylądowanie mieli w Warszawie. Wrócili do Kędzierzyna wczoraj w nocy
No to autokarem byliby szybciej.
Nie byliby szybciej!!
Mecz się skończył ok.16.40 a po 7 godzinach byli w Kędzierzynie
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: jinx »

Przez te kontuzje i dzisiejszej przegranej to może być czarny tydzień dla Zaksy. W weekend lanie w Rzeszowie, potem rewanż z Arkasem. Jakaś paranoja
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: compact »

jinx pisze:Przez te kontuzje i dzisiejszej przegranej to może być czarny tydzień dla Zaksy. W weekend lanie w Rzeszowie, potem rewanż z Arkasem. Jakaś paranoja
Resovia tez sie zatacza po paru ciosach, dla jednej z druzyn moze to byc nokaut.
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: jinx »

Tylko u nich nie ma kontuzji poza achillesem GG
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Ejt
Posty: 216
Rejestracja: 8 lis 2009, o 19:59
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Ejt »

Coś już wiadomo o nodze Zagumnego?? Oczywiście wiem, że za wcześnie ale może... :(
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3944
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Klugenhammer »

Nieciekawie to wszystko wygląda. Guma moim zdaniem minimum tydzień bez gry. Zdziwiłbym się widząc go na boisku w Izmirze o Rzeszowie nawet nie wspominając.
O następnej rundzie w LM trzeba już chyba zapomnieć. Co prawda porażka w pierwszym meczu zawsze jest bez większego znaczenia, ale w tym przypadku nie widzę żadnych racjonalnych podstaw na których można by opierać nadzieję na wygraną w rewanżu. Trzeba zatem postawić czerwony krzyżyk na kolejnych po Pucharze Polski rozgrywkach.
Mam nadzieję że przetrwamy jakoś ten luty w Pluslidze i obronimy miejsce w trójce. JW też ma problem z Bartmanem więc może się uda. Na początku marca, jak dobrze pójdzie, zaczniemy wracać do gry w optymalnym składzie - akurat na początku play offów. Resovia w półfinale jest do przejścia, a finał Plusligi choć częściowo może uratować ten sezon.
Edyta

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Edyta »

Tak jak napisałam w innym temacie, Guma kontuzja achillesa. Jutro rezonans magnetyczny, nie wiadomo na ile to poważne. Ręce opadają.
Awatar użytkownika
michaek
Posty: 918
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: michaek »

Patrząc na ZAKse ręce opadają... :| Naprawdę trzeba współczuć kibicom i trenerowi, bo przez braki kadrowe przepadł im już jeden cel(PP) i najprawdopodobniej w LM też skończą swoją przygodę. Można się zastanawiać na ile to wina przygotowania, a na ile pecha. Moim zdaniem jednak to ten drugi czynnik, bądź co bądź Samik i Guma doznali typowo losowych kontuzji. Co do Gladyra i Czarnowskiego to patrząc na urazy też trudno się du dopatrywać złego przygotowania fizycznego.
Przyznam się, że takiego szpitala nie pamiętam już dawno w żadnym zespole... Może przynajmniej w końcówce sezonu będzie lepiej... Z sytuacji, w których trener musiał przestawiać z powodu urazów zawodnika na inną pozycję to przypomina mi się Piotrek Łuka grający na... rozegraniu pare lat temu w Resovii. :) Niech mnie ktoś poprawi, ale chyba nawet wygraliśmy wtedy mecz. Swoją drogą Piotek to chyba w Resovii na większości pozycji grał.... :D Podobny epizod miał w Resovii Krzysiek Ignaczak, notabene w PO o piąte miejsce z ZAKsą.
Co nas nie zabije to nas wzmocni. ;)
W sercu moim Sovia

"Co z tego, że mamy tak szeroki skład, skoro na boisku i tak może grać tylko sześciu z nas."
Paul Lotman
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: KChudz »

michaek pisze:Patrząc na ZAKse ręce opadają... :| Naprawdę trzeba współczuć kibicom i trenerowi, bo przez braki kadrowe przepadł im już jeden cel(PP) i najprawdopodobniej w LM też skończą swoją przygodę. Można się zastanawiać na ile to wina przygotowania, a na ile pecha. Moim zdaniem jednak to ten drugi czynnik, bądź co bądź Samik i Guma doznali typowo losowych kontuzji. Co do Gladyra i Czarnowskiego to patrząc na urazy też trudno się du dopatrywać złego przygotowania fizycznego.
Przyznam się, że takiego szpitala nie pamiętam już dawno w żadnym zespole... Może przynajmniej w końcówce sezonu będzie lepiej... Z sytuacji, w których trener musiał przestawiać z powodu urazów zawodnika na inną pozycję to przypomina mi się Piotrek Łuka grający na... rozegraniu pare lat temu w Resovii. :) Niech mnie ktoś poprawi, ale chyba nawet wygraliśmy wtedy mecz. Swoją drogą Piotek to chyba w Resovii na większości pozycji grał.... :D Podobny epizod miał w Resovii Krzysiek Ignaczak, notabene w PO o piąte miejsce z ZAKsą.
Co nas nie zabije to nas wzmocni. ;)
Był taki zawodnik w Resovii -Zbigniew Zieliński - on zaliczył wszystkie pozycje na boisku :D - taki był uniwersalny :o
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: pk+ »

compact pisze:
jinx pisze:Przez te kontuzje i dzisiejszej przegranej to może być czarny tydzień dla Zaksy. W weekend lanie w Rzeszowie, potem rewanż z Arkasem. Jakaś paranoja
Resovia tez sie zatacza po paru ciosach, dla jednej z druzyn moze to byc nokaut.
Tylko że jedni mają usprawiedliwienie (kontuzje) a drudzy? Gdyby Resovia przegrała byłby to nokaut, ZAKSA musi przetrzymać ciężki okres.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Asta »

Wiadomo już coś pewnego o Gumie?
Ejpok
Posty: 629
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Ejpok »

Witam,
Tak, zobaczył że z okolic Nowosybirksa idzie wyż i dzisiaj było tam -50 stopni o 7 rano więc nie chce się tam tłuc...

P.S zastanawiam się po co Popelka w Zaksie, jak nawet w LM nie gra gdzie nie ma limitu, a mógł wejść za Rucka kiedy ten miał dołek...
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: VernonRoche »

Jezeli Resovia przegra z tak oslabiona ZAKSA... :) to bedize wstyd. CHoc z drugiej strony... nie wiem czy tego nie zyczyc Resovii... MOze siegna po rozum do glowy i wyp....la Kowala.
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Aliassy »

VernonRoche pisze:Jezeli Resovia przegra z tak oslabiona ZAKSA... :) to bedize wstyd. CHoc z drugiej strony... nie wiem czy tego nie zyczyc Resovii... MOze siegna po rozum do glowy i wyp....la Kowala.
Jego to dawno już powinni zmienić albo wcale nie zatrudniać.
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Asta »

- Podejrzewamy stan zapalny ścięgna Achillesa, ale więcej informacji będę mógł udzielić wieczorem, gdy zawodnik będzie już po badaniu USG. Jeśli nasze przypuszczenia się sprawdzą, Paweł powinien być gotowy na sobotni mecz ligowy z Asseco Resovią Rzeszów - poinformował fizjoterapeuta Zaksy Paweł Brandt.
Edyta

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Edyta »

http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article ... /440525632
ZAKSA poprosiła o przełożenie meczu z Resovią. Zagumny będzie gotowy dopiero na Izmir, a do tego chory jest Popelka. Naprawdę, niech ten ktoś odłoży szpilki i przestanie już się bawić laleczkami zawodników ZAKSY, chyba satysfakcja jest pełna? :)
Ciekawe czy Resovia się zgodzi.
sledziu
Posty: 24
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:14
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: sledziu »

mysle ze w Rzeszowie dzialacze są w miare normalni i zgodza sie na przelozenie meczu. Zreszta im extra wysilek przed rewanzem z Fener tez nie potrzebny. Swoja drogą Zaksa ma mega pecha, ale po takich przebojach mysle ze moze byc tylko lepiej w koncowce play-offow.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”