ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Asta »

sledziu pisze:Zreszta im extra wysilek przed rewanzem z Fener tez nie potrzebny.
Powiedzmy szczerze, jaki wysiłek ... ?
Oglądałem taki mecz co na ławce rezerwowych stał tylko jeden zawodnik i jakoś mecz nie był przekładany.
Ostatnio zmieniony 2 lut 2012, o 21:26 przez Asta, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
MAX
Posty: 604
Rejestracja: 29 kwie 2008, o 09:43
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: MAX »

KChudz pisze: Był taki zawodnik w Resovii -Zbigniew Zieliński - on zaliczył wszystkie pozycje na boisku :D - taki był uniwersalny :o
Podobno zrobił to w jednym meczu... ;)
Resovia Rzeszów 1905
* * * * * * *
sledziu
Posty: 24
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:14
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: sledziu »

Zdziwil bys sie Asta, bo podejzewam ze Zaksa by sie nie polozyla na boisku tylko walka by byla,a podobno jeszcze Georg kontuzjowany ciut wiec chetnie ochlona
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: BadTrue »

Asta pisze:Powiedzmy szczerze, jaki wysiłek ... ?
Ktoś to grał w takim składem i jakoś meczu nie przekładali...
Wiadomo kibice Resovii, nie będą za przekładaniem meczu łatwe 3 punkty i do tego niby takie podreperowanie nastroju w drużynie, tylko czy Resovia była budowana po to żeby wygrywać z osłabionymi rywalami.....mnie osobiście takie punkty by nie cieszyły ale....to tylko moje zdanie.
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Asta »

Kiedyś w Resovii Karel Kvasnicka grał z KONTUZJĄ bo nie miał kto grać na libero. Mecz nie był przełożony.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: kevinpsb »

Zmiana terminu meczu chyba jednak nie byłaby sprawiedliwa. Kluby z różnymi problemami się borykają. Kontuzje co prawda nie są wliczone w sport ale jednak nie należy o nich zapominać. Gdyby każdy chciał przekładać mecz z powodu kontuzji...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
sledziu
Posty: 24
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:14
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: sledziu »

mysle ze przesadzasz i moim zdaniem przeloza mecz. Jesli nie to Zaksa bedzie miala mega klopoty, bo prawdopodobnie pojedzie w 8miu? a MPL nie moga brac zawodnikow prawda?
Edyta

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Edyta »

Prezes Pietrzyk powiedzial w radiu Park, ze pojada w siedmiu albo nawet w szesciu. Ile wlasciwie musi byc graczy w protokole zeby nie bylo walkowera? Popelka ma wysoaka goraczke wiec tez nie pojedzie. Mimo wszystko uwazam, ze sytuacja nie jest normalna i Resovia moglaby sie zgodzic. Nie smakowalyby mi te trzy punkty zdobyte na lezacym rywalu. No ale Resovii moze beda smakowac.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: kevinpsb »

sledziu pisze:a MPL nie moga brac zawodnikow prawda?
Moim zdaniem powinni byli wcześniej zgłosić maksymalną liczbę zawodników do ligi, dlatego też jakaś część wśród zgłoszonych powinna być z MPL. Generalnie potrzebny na sobotę jest tylko środkowy. Reszta zawodników na swoich pozycjach może grać...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: kalosz »

Kowal powinien błagać o przełożenie meczu. Jak przegra z tak osłabioną ZAKSĄ to będzie musiał odejść, a tak będzie mógł w spokoju przygotowywać się na Fenerbahce.
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: pk+ »

Myślę że mecz może być przełożony, przy czym drugi termin powinna Resovia wybrać dogodny dla siebie - coś za coś. Resovii spokojne przygotowania do CEV nie zaszkodzą, a jeśli obie drużyny wylecą z pucharów (co niestety jest prawdopodobne) to z terminami nie będzie problemu.

Myślę że oba kluby mają poważniejszych prezesów niż niejaki Pakosz który wolał ograć Resovię z gorączką/biegunką i połową składu po kroplówkach... no i całkiem prywatnie nie będę mógł w tym terminie oglądnąć meczu więc :)
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Chal »

Kiedyś Sovia zgodziła się na przełożenie meczu, gdy w AZS-ie była plaga kontuzji, także akurat jeśli chodzi o działaczy z Rzeszowa, to można chyba liczyć na ich wyrozumiałość.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
sledziu
Posty: 24
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:14
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: sledziu »

tez mi się wydaje ze Resovia sie zgodzi, tylko pewnie Polsat bedzie robil problemy bo zdaje sie ze transmisja miala byc, a juz nie zalataja tego innym meczem.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: kevinpsb »

kalosz pisze:Kowal powinien błagać o przełożenie meczu. Jak przegra z tak osłabioną ZAKSĄ to będzie musiał odejść, a tak będzie mógł w spokoju przygotowywać się na Fenerbahce.
Fakt...
Zaksa ma Pliarza, Gacka, Rouziera, Witczaka, Samicę, Kapelusa, Ruciaka, Popelkę i Kaźmierczka więc w 7 raczej nie pojedzie.

Żeby nie został wpisany walkower trzeba mieć sześciu zawodników ale żaden nie może złapać kontuzji w trakcie meczu. W 7 zawodników gdy gra się z libero taka sama sytuacja.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
anty
Posty: 330
Rejestracja: 19 lut 2011, o 11:24
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: anty »

Edyta pisze:Prezes Pietrzyk powiedzial w radiu Park, ze pojada w siedmiu albo nawet w szesciu. Ile wlasciwie musi byc graczy w protokole zeby nie bylo walkowera? Popelka ma wysoaka goraczke wiec tez nie pojedzie. Mimo wszystko uwazam, ze sytuacja nie jest normalna i Resovia moglaby sie zgodzic. Nie smakowalyby mi te trzy punkty zdobyte na lezacym rywalu. No ale Resovii moze beda smakowac.
Edyta, tylko proszę przyłóż równą miarę do wszystkich, czasami warto spojrzeć obiektywnie nawet na swój ulubiony zespół.
Po pierwsze, czyja to wina, że Zaksa ma zgłoszonych tylko czternasu zawodników? Szkoda było kilku złotych na zgłoszenie kilku dodatkowych chłopaków do rozgrywek?
Po drugie Resovia była w tej samej sytuacji w zeszłym sezonie, ale Częstochowa olała prośbę o przełożenie meczu i zgarnęła łatwe punkty, a więc nie zdziwiłoby mnie, gdyby dzisiaj Sovia dała innym poznać, jak to jest.

A żeby była jasność... mam nadzieję, że Resovia się zgodzi i te dwa zespoły spotkają się w najmocniejszych składach, lecz nie będę miał do nich pretensji, jeśli nie przychylą się do prośby Zaksy.
sledziu
Posty: 24
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:14
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: sledziu »

maja 8miu bo Popelka nie jedzie bo chory, wiec maja 1 zmiane na przyjeciu tylko
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Chal »

No właśnie Popelki to chyba nie będzie. Do tego Samica, jak mówią, też jeszcze nie jest w pełni gotowy. No i skoro wysoka gorączka rozłożyła Popelkę, to może się okazać, że (odpukać!) już nawet po przyjeździe do Rzeszowa rozłoży kogoś kolejnego.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: kevinpsb »

anty pisze: Po drugie Resovia była w tej samej sytuacji w zeszłym sezonie, ale Częstochowa olała prośbę o przełożenie meczu i zgarnęła łatwe punkty, a więc nie zdziwiłoby mnie, gdyby dzisiaj Sovia dała innym poznać, jak to jest.
Kiedy? O jaki mecz chodzi?
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
sledziu
Posty: 24
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:14
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: sledziu »

anty pisze:
Edyta pisze:
A żeby była jasność... mam nadzieję, że Resovia się zgodzi i te dwa zespoły spotkają się w najmocniejszych składach, lecz nie będę miał do nich pretensji, jeśli nie przychylą się do prośby Zaksy.

Bardzo sluszne podejscie, tez wolal bym obejzec dobre widowisko niz szybkie 3:0. Ale Resovia tez moze patrzec na punkty, jeszcze kilka kolejek do konca zostalo, wcale nie powiedziane ze Rzeszow tych 6 pkt nie jest w stanie odrobic(ew. zostaly by tylko 3)
Edyta

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Edyta »

Niby wychodzi, ze maja osmiu, wiec nie wiem czemu prezes powiedzial o szesciu lub siedmiu. Moze o czyms jeszcze nie wiemy ;) Nawet bym sie nie zdziwila :)
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3944
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Klugenhammer »

Działacze Resovii w życiu nie pójdą na przełożenie meczu. Nie przepuszczą okazji na łatwe 3pkt.
Już widzę te wiwatujące po zwycięstwie rzeszowskie trybuny.
Awatar użytkownika
Xaar
Posty: 497
Rejestracja: 25 paź 2010, o 21:08
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Xaar »

Klugenhammer pisze:Działacze Resovii w życiu nie pójdą na przełożenie meczu. Nie przepuszczą okazji na łatwe 3pkt.
Już widzę te wiwatujące po zwycięstwie rzeszowskie trybuny.
'
Nikt inteligentny nie poszedłby na przełożenie meczu. Trzeba wykorzystać słabość przeciwnika. Taki jest sport. Najważniejsze są play-offy nie ma co dramatyzować :)
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: kevinpsb »

Klugenhammer pisze:Działacze Resovii w życiu nie pójdą na przełożenie meczu. Nie przepuszczą okazji na łatwe 3pkt.
W jakimś stopniu kontuzje zabrały im zeszłoroczny finał... Choć oczywiście Zaksa też była poszkodowana.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: kalosz »

Klugenhammer pisze:Działacze Resovii w życiu nie pójdą na przełożenie meczu. Nie przepuszczą okazji na łatwe 3pkt.
Już widzę te wiwatujące po zwycięstwie rzeszowskie trybuny.
Ale że Pietrzyk by się zgodził?
Taki jest sport, nikt nie zabronił ZAKSIE zgłosić do rozgrywek chłopaków z MłodejLigi. Co obchodzi Resovię plaga kontuzji ZAKSY? Resovia grała kiedyś z kontuzjowanym Kvaśnicką na libero, Igłą i Kaczmarkiem na przyjęciu. Kiedyś grała w Krośnie, bo rywale nie chcieli przełożyć.
A jak taki stan kontuzji utrzyma się nadal to będziecie przekładać aż do skutku?
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
sledziu
Posty: 24
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:14
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: sledziu »

mysle ze Resovia to by sie zgodzila, ale Tv bedzie cisnac na relacje z meczu i prawdopodobnie sie odbedzie. Kazdy bedzie chcial zobaczyc Zakse na kolanach, Resovia moze ogarnie bez GG.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3944
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Klugenhammer »

kalosz pisze:Co obchodzi Resovię plaga kontuzji ZAKSY?
Właśnie takiej postawy spodziewam się po Resovii.
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: kalosz »

Dobra, nie będę odpowiadał.
W każdym razie wydaję mi się, że Resovia się nie zgodzi, w odwrotnej sytuacji nie zgodziłaby ZAKSA.

Natomiast gdyby jednak nie doszło do zmiany terminu to wcale nie przesądzałbym, że Resovia wygra z ZAKSĄ.
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
sledziu
Posty: 24
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:14
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: sledziu »

Klugenhammer pisze:
kalosz pisze:Co obchodzi Resovię plaga kontuzji ZAKSY?
Właśnie takiej postawy spodziewam się po Resovii.

wyczuwam niechec u Ciebie w stosunku do Resovii, mysle ze na innych halach jest wiekszy "jad" od kibicow w strone zawodnikow przeciwnych druzyn niz w Rzeszowie, aczkolwiek nie popieram transparentow typu "Game Over"



PS. Decyzja ma zostać podjęta do piątku 3.02 do południa.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: compact »

sledziu pisze:wyczuwam niechec u Ciebie w stosunku do Resovii, mysle ze na innych halach jest wiekszy "jad" od kibicow w strone zawodnikow przeciwnych druzyn niz w Rzeszowie
Zartujesz sobie? :D Kowal ma dylemat, moze zaryzykowac i rozbic oslabiona Zakse, ale z drugiej strony jak przegra to juz nie bedzie zmiluj - wywioza go na taczce.
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: jinx »

Nie będzie to żaden hit kolejki. Sovia ma prawo nie przekładać meczu, aczkolwiek jakby się na to zdecydowała urosłaby w moich oczach. Zwycięstwo nad tak osłabionym przeciwnikiem nie smakuje tak samo jak po równej walce. Niemniej czy teraz czy później Sovia u siebie jest faworytem murowanym
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”