Skra Bełchatów

Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Urban »

kevinpsb pisze:
Urban pisze:Albo ta sytuacja zaistnieje, gdy talent Alexa naprawdę eksploduje na miarę Ivana tak jak marzy się Serbom ;)
Na marzeniach się skończy...
tutaj niebyłbym taki pewny. Ma tylko 21 lat. Co niektórzy u Nas o zawodniku który ma 25 mówią że jest ciągle talentem.
Fakt, więcej gry by mu się przydało, ale wystrzelić może w reprezentacji. Wlazły może mieć problemy z kontuzjami. Wszystko się może zdarzyć. On podpisał kontrakt 2+2, więc Skra planuje żeby to on był następcą MW, dlatego pewnie zadba też o jego rozwój.
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

kevinpsb - jak pisałeś jest młody, kilka lat nauki przed Nim, oczekuje po nowym sezonie, że da mu się szansę pograć więcej w PLS.
Ostatnio zmieniony 16 cze 2012, o 14:42 przez leeon, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Skra Bełchatów

Post autor: dreamer »

Urban pisze:...On podpisał kontrakt 2+2 [Atanasijević - przyp. dreamer], więc Skra planuje żeby to on był następcą MW, dlatego pewnie zadba też o jego rozwój.
Być może jest tak jak piszesz. Jeżeli tak, to szukam usilnie odpowiedzi na pytanie, jaką logiką kierowała się Skra finalizując takie przedsięwzięcie? MW ma kontrakt do 2015. Atanasijević do 2013 lub w najlepszym przypadku do 2015. Gdzie tutaj jest logika?

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kevinpsb »

Urban pisze:
kevinpsb pisze:
Urban pisze:Albo ta sytuacja zaistnieje, gdy talent Alexa naprawdę eksploduje na miarę Ivana tak jak marzy się Serbom ;)
Na marzeniach się skończy...
tutaj niebyłbym taki pewny. Ma tylko 21 lat. Co niektórzy u Nas o zawodniku który ma 25 mówią że jest ciągle talentem.
Fakt, więcej gry by mu się przydało, ale wystrzelić może w reprezentacji. Wlazły może mieć problemy z kontuzjami. Wszystko się może zdarzyć. On podpisał kontrakt 2+2, więc Skra planuje żeby to on był następcą MW, dlatego pewnie zadba też o jego rozwój.
A ja się mogę zakładać o dużą kasę. Takiego atakującego jak Miljković, nie było i długo nie będzie...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Roan
Posty: 1094
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 10:56
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Roan »

Szansa jest zawsze, jak na razie idzie wszystko ku dobremu dla tego zawodnika.
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Urban »

dreamer pisze:
Urban pisze:...On podpisał kontrakt 2+2 [Atanasijević - przyp. dreamer], więc Skra planuje żeby to on był następcą MW, dlatego pewnie zadba też o jego rozwój.
Być może jest tak jak piszesz. Jeżeli tak, to szukam usilnie odpowiedzi na pytanie, jaką logiką kierowała się Skra finalizując takie przedsięwzięcie? MW ma kontrakt do 2015. Atanasijević do 2013 lub w najlepszym przypadku do 2015. Gdzie tutaj jest logika?

dreamer
To mieli od razu podpisać na 15 lat? Kto podpisuje takie kontrakty? Max co mogli wyciągnąć to było 5 lat, wynegocjowano 4.
Wlazły będzie miał wtedy 32 lata, jego gra opiera się na dynamice i skoczności którą może stracić. Poza tym jak przedłużano kontrakty w Bełchatowie? Często zawodnicy podpisywali nowy w momencie kiedy do wygaśniecia starego pozostawał rok lub dłużej.
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: grzegorzg »

Urban pisze:To mieli od razu podpisać na 15 lat? Kto podpisuje takie kontrakty
W Bułgarii podpisują lepsze - dożywotnie. ;)
Kauchuck
Posty: 429
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 20:03
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Kauchuck »

To w Skrze do obsadzenia pozostało jedynie rozegranie. Wielu mówi, że na pewno to nie będzie Vincić. Nie wiem jakim źródłem te osoby się kierują, ale ja również mam takie przeczucie. Może Zhekov, który wg. mnie nie jest takim cieniasem jak mówią albo Frank Depestele, który też chyba szuka klubu. W Kubańczyka Diaza nie wierzę. Zresztą jeśli nawet Kubańska federacja wyraziłaby zgodę, to skończyłoby się to zapewne tak jak z Simonem w Coprze. Z rynku brazylijskiego Marcelo i Ricardo są zdecydowanie poza zasięgiem działaczy z Bełchatowa. Słyszałem o braciach Gelińskich, ale nie wiem czy byłoby to dla Skry wzmocnienie i nie mam pojęcia o kontraktach w tamtejszej lidze, a w zasadzie to w ligach (bo jeden z nich gra chyba w lidze argentyńskiej). Tu musiałby się wypowiedzieć jakiś spec od tych lig. Myślę, że jest gdzieś tam nie jeden solidny rozgrywający do wyciągnięcia.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

A ja bym postawił na Fabiana, może to ryzykowne, ale czemu nie i tak ten sezon będzie poligonem z nowym rozgrywaczem i Calą. Jak to zagra Skra będzie miała Polaka na rozegraniu na lata. Bardziej bym postawił na kolejnego dobrego przyjmującego za Cupko (wiem powtarzam się). Poza tym podobne (nie identyczne, bo Tichacek to gracz bardziej doswiadczony) zmiany dały MP Resovii :)
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kanap »

leeon pisze:A ja bym postawił na Fabiana, ...
Skra raczej chce odzyskać mistrzostwo, a do tego na rozegraniu potrzebują zawodnika doświadczonego (lub młody wielki talent), nie koniecznie wybitnego dodatkowo z tego co wypisują w artykułach ma potrafić grać z środkowymi. Dlatego dziwi mnie kandydatura Żekova bo on słynie z tego, iż ma duże kłopoty aby wystawić przyzwoitą piłkę środkowemu.
leeon pisze: Bardziej bym postawił na kolejnego dobrego przyjmującego za Cupko (wiem powtarzam się). Poza tym podobne (nie identyczne, bo Tichacek to gracz bardziej doswiadczony) zmiany dały MP Resovii :)
To wszystko zależy od oceny zawodnika, moim zdaniem z Cupkovicia nie będzie nigdy zawodnika na poziomie jaki jest wymagany w Skrze, nie ma na to szans. Podstawowymi przyjmującymi będzie Cala i Winiarski, będzie doświadczony Bąkiewicz pewnie jako zmiennik Winiara no i w miejsce Cupkovicia sprowadziłbym młodego Urosa Kovacevica. W ten weekend jak dobrze pamiętam dobry mecz Urosa przeciwko Rosji 18 punktów i skuteczność około 50%. A Cupkovicia wypożyczyć do Częstochowy nawet pokrywając część jego kontraktu.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: compact »

Bedzie zapewne Depestele. Noliko juz znalazło sypacza, takze powrotu do ojczyzny raczej nie bedzie. Jesli nie zechca go Turcy, to bedzie grał w Skrze.
Roan
Posty: 1094
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 10:56
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Roan »

Fabian przy tym co chce grać Skra chyba nie wystarczy. Z wypowiedzi trenera i prezesa wynika, że chcą stworzyć zespół który będzie grał mocno ofensywnie również ze środka, a nie tylko ze skrzydeł. Mam wrażenie, że to głównie zasługa meczu Zenitem, który pokazał że mimo słabszej postawy głównej armaty rozwalił Skrę wykorzystując atutu środkowych. Swoją drogą w PL, raczej nie wymaga się od środkowych zbyt wiele gry ofensywnej, a szkoda.
Streeter
Posty: 7437
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Streeter »

Tyle tylko, że Skra ostatnio nie grała z Iskrą, żeby mogli kupić Depestele, bo ostatnimi czasy większość transferów z rywali, z którymi grali ;) a tak na poważnie to jak już wielokrotnie wspominałem najlepsza opcja, jest niby wolny Steuerwald, może trochę lepszy ale znowu dziura w bloku, której nie robi Depestele. Gdybym był Piechockim to zrobiłbym wszystko, by ściągnąć tegogościa do siebie do klubu.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: grzegorzg »

Zastanawiam się, czy w Skrze nie zdecydują się na opcję tymczasową, o ile oczywiście jest to prawda, ze Uriarte chętnie przyszedłby za rok. W takim kontekście może faktycznie Depestele mógłby być rozwiązaniem. Chcociaż nie jestem pewien czy w ogóle kogoś trudnią.
trampek22
Posty: 251
Rejestracja: 3 lis 2010, o 23:13
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: trampek22 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 18 cze 2012, o 15:07 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zdecydowanie coś przegapiłeś - punkt 23. Regulaminu Forum.
paulooo
Posty: 6
Rejestracja: 21 maja 2010, o 07:38
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: paulooo »

trampek22 pisze:albo coś przegapiłem albo nie znalazłem jeszcze na forum tej informacji:

Cala w SKRZE

http://www.skra.pl/aktualnosci-przeglad ... ge-skry-be
W temacie o transferach na str 100 była o tym już mowa.
plusik00
Posty: 99
Rejestracja: 2 maja 2012, o 13:19
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: plusik00 »

jak myslicie do skry trafi tylko jeszcze rozgrywajacy czy moze jeszcze ktos?mam na mysli przyjmujacego albo srodkowego jezeli odejdzie mozdzonek
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: BadTrue »

Skra teraz myśli o ściągnięciu tylko rozgrywającego, co do środkowego to pewnie postawią na kogoś młodego jeśli Możdżonek odejdzie. Przyjmujących 4rka jest i nie wydaje mi sie zeby wypozyczyli Cupkovicia.
plusik00
Posty: 99
Rejestracja: 2 maja 2012, o 13:19
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: plusik00 »

no tak 4 przyjmujacych ale z calym szacunkiem do michala bakiewicza to kiedy on ostatnio gral?tak samo z cupko niby ma taki sam potencjal w ataku jak kurek (slowa trenera) a w zadnym meczu tego nie pokazal bo o przyjeciu nawet nie bede mowil.
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: BadTrue »

plusik00 pisze:no tak 4 przyjmujacych ale z calym szacunkiem do michala bakiewicza to kiedy on ostatnio gral?tak samo z cupko niby ma taki sam potencjal w ataku jak kurek (slowa trenera) a w zadnym meczu tego nie pokazal bo o przyjeciu nawet nie bede mowil.
Niestety rezerwowi przyjmujący jacy są, dobrze widać...Skra ma problem bo kontrakt ważny, a wypożyczyć ich nie chcą...sam nie wiem czemu..
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Skra Bełchatów

Post autor: weary_skier »

BadTrue pisze: a wypożyczyć ich nie chcą...sam nie wiem czemu..
Może nie ma chętnych, albo chętni byliby tylko cena nie ta?
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
plusik00
Posty: 99
Rejestracja: 2 maja 2012, o 13:19
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: plusik00 »

BadTrue pisze:
plusik00 pisze:no tak 4 przyjmujacych ale z calym szacunkiem do michala bakiewicza to kiedy on ostatnio gral?tak samo z cupko niby ma taki sam potencjal w ataku jak kurek (slowa trenera) a w zadnym meczu tego nie pokazal bo o przyjeciu nawet nie bede mowil.
Niestety rezerwowi przyjmujący jacy są, dobrze widać...Skra ma problem bo kontrakt ważny, a wypożyczyć ich nie chcą...sam nie wiem czemu..
a moze nikt nich nie chce?
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: BadTrue »

Hehehe..panowie może być i tak jak piszecie....nie zamierzam się kłocić. Co do sypacza, z moich informacji wynika że nie będzie nim na 100% Vincic, chociaż Marcin Lew pisał że nadal jest on w grze....sam już nie wiem...
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

Plusik może tak, a może nie. Przy pomysłach o wypożyczeniu Bąka proponuję pamiętać o limitach.
plusik00
Posty: 99
Rejestracja: 2 maja 2012, o 13:19
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: plusik00 »

depestele albo pierre pujol chyba ze skra zaskoczy ale kim to oni pewnie nawet nie wiedza ;p ale moim zdaniem musi byc rozgrywajacy o dobrych warunkach bo nie wezma drugiego z dziura w bloku wiec odpada patrick steuerwald ktorego i tak nie jestem fanem.stawiam na pujola ewentualnie depestele no i oczywiscie drzyzga
plusik00
Posty: 99
Rejestracja: 2 maja 2012, o 13:19
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: plusik00 »

leeon pisze:Plusik może tak, a może nie. Przy pomysłach o wypożyczeniu Bąka proponuję pamiętać o limitach.
ale ja tu nie mialem na mysli zeby wypozyczyc baka bardziej cupko i wziac kogos kto podniesie konkurecje tak jak to zrobila resovia.przypomnijmy ze skra zawsze miala mocna lawke rezerwowa a teraz jest bieda.chyba ze wziac mlodych i ogrywac wtedy bede to popieral
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: compact »

Ja dalej wierze w Bąka. Jak sie gra w siatkowke nie zapomniał, a poprzedni sezon wg mnie złamała mu kontuzja pleców, z która zmagał sie kilka miesięcy (juz na kadrze). Nie bedzie graczem szostkowym oczywiscie, ale bardzo solidnym zmiennikiem jak najbardziej.
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: BadTrue »

plusik00 pisze:depestele albo pierre pujol chyba ze skra zaskoczy ale kim to oni pewnie nawet nie wiedza ;p ale moim zdaniem musi byc rozgrywajacy o dobrych warunkach bo nie wezma drugiego z dziura w bloku wiec odpada patrick steuerwald ktorego i tak nie jestem fanem.stawiam na pujola ewentualnie depestele no i oczywiscie drzyzga
Pujol ostatnio słabe sezony, do formy sprzed kilku lat wiele brakuje. Depestele moim zdaniem charakter którego Skra nie che mieć u siebie...
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: compact »

Czy ja wiem? Depestele to wódz, a nie jakis raptus. Wada Falasci było takze to, ze nie brał na siebie odpowiedzialności, tylko pchał piłke do lidera.
plusik00
Posty: 99
Rejestracja: 2 maja 2012, o 13:19
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: plusik00 »

zobaczymy co to bedzie transferu cali tez sie nikt nie spodziewal a jest moze tez bedzie jakas niespodzianka
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”