To kibiców kręci najbardziej - transfery na sezon 2008/09

Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Ted »

Ale nie widzą tego w Warszawie i Neroj jest brany pod uwagę w drugiej kolejności.
girlonthebridge
Posty: 103
Rejestracja: 27 lut 2008, o 23:11
Płeć: K

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: girlonthebridge »

trudno, że Neroj ma być brany pod uwagę jako 1wszy, skoro kisi się w tej Skrze, że z chłopaka tego sprzed 3 sezonów niewiele zostalo... niech udowodni swoją grą, że zasluguje a nie tym, że on tam sobie w Belchatowie na ławce siedział to na pewno jest super. W Wawie jest Wiktor, który na parkeicie udowodnił, że zasługuje na bycie 1wszym, uratowal Wawie tyłek w barażach i to sie liczy... a nie to, że jakis styrany mózgami zarzadów Skry młody chłopak traci talent i jako, ze nikt inny go nie chce trafia do PW i zaraz musi być 1wszym :/

pomyślcie czasami zanim cos napiszecie...
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Ted »

girlonthebridge pisze:pomyślcie czasami zanim cos napiszecie...
dokładnie, pomyśl ;)
pisałem o transferach (rozmowy będą toczyły się w drugiej kolejności).
Wcale nie jest powiedziane, że Wiktor zostanie w Waszawie.
mev
Posty: 75
Rejestracja: 26 kwie 2008, o 10:28
Płeć: M

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: mev »

spekulacje.Gabrych-Michalczyk-Rybak-Markiewicz-M.Nowak-Chudik(?)
Weźcie jeszcze zamiast Wojtaszka jakiegoś 35 latka i dom spokojnej starości :)
smiejecie sie a Politechnika bedzie miala mistrza bo praktycznie tym skladem JW zdobyl MP ;]
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Arff »

Piotr Gruszka odrzucił ofertę Kędzierzyna i najprawdopodobniej w przyszłym sezonie zagra w Izmirze ;|
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Wierny Kibic AZS Ols
Posty: 61
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:39
Płeć: M

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Wierny Kibic AZS Ols »

Gruszka idzie tylko za kasa, a nie liczy sie z poziomem sportowym ligi czy zespolu
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Arff »

PRzyszło mi do głowy pytanie retoryczne: "Czy to już definitywny koniec Piotra Gruszki ??? "
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
skr
Posty: 107
Rejestracja: 24 lis 2007, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: opolskie

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: skr »

Wierny Kibic AZS Ols pisze:Gruszka idzie tylko za kasa, a nie liczy sie z poziomem sportowym ligi czy zespolu
hmm ...i co w tym złego?? , facet myśli o sobie, o rodzinie, gdzie więcej zarobi tam będzie grał.
Awatar użytkownika
therion
Moderator
Moderator
Posty: 251
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:03
Płeć: M
Lokalizacja: już Łódź
Kontakt:

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: therion »

Myślę, że nie do końca chodzi tu o pieniądze :) Zawsze uważałem Gruszkę za rozsądnego i myślącego faceta i w związku z tym myślę, że pan Piotr przekalkulował sobie wszystkie za i przeciw i doszedł do odpowiednich wniosków. Po pierwsze, w Polsce idąc np. do Zaksy w każdym meczu musiałby brać odpowiedzialność na swoje barki, bo zatrudniony byłby w charakterze lidera. Tutaj musiałby cały czas trenować i grać na bardzo wysokich obrotach, co niemłodemu już zawodnikowi niekoniecznie może odbić się pozytywnie na zdrowiu. Gruszka zdaje sobie sprawę również, że jego kariera reprezentacyjna raczej ma się ku końcowi. Coraz trudniej przebić mu się do składu i prawdopodobnie Igrzyska w Pekinie będą jego ostanią imprezą, gdzie może odegrać kluczową rolę, później przyjdzie czas na młodych. Co za tym idzie siatkarz nie musi być na widoku selekcjonera i nie musi grać w czołowym klubie lub w Polsce. Podejrzewam więc, że Gruszka powoli po prostu szykuje się do kończenia kariery i w jego poczynaniach widać popyt na święty spokój :) Także kierunek turecki Gruszki wydaje się całkiem rozsądny i logiczny.
Dodo nie tuman! Nie da się wytępić!
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Antos »

Arff pisze:PRzyszło mi do głowy pytanie retoryczne: "Czy to już definitywny koniec Piotra Gruszki ??? "
O Gruche to ja sie nie martwie bo on nie pierwszy raz leci po kase. Bardziej martwie sie o Bakiewicza i o Kurka, pierwszy w mlodym wieku juz ma kadre z glowy a drugi moze miec to samo jesli bedzie siedzial na lawce.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
osnazfsb

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: osnazfsb »

Nie przesadzajmy- w Turcji nie ma znowu az tak niskiego poziomu gra tam sporo niezłych zawodników a ze Gruszka jest juz doswiadczonym zawodnikiem to taki wyjazd nie powinien zbytnio negatywnie wpłynac na jego dyspozycje - zreszta patrzac na to ile lat on juz gra w siatkówke na profesjonalnym poziomie tez juz powoli bedzie musiał szukac mniej wymagajacych rozgrywek
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Arff »

Potwierdzone zostało zainteresowanie Jastrzębian, Adamem Nowikiem, który najprawdopodobniej tam trafi... nie ma na razie mowy o odejściu Rafy, co więcej wypowiedź Dajewskiego jest dosyć zastanawiająca:
Z tego, co wiem, zarząd klubu chce, aby Roberto postawił na zagranicznych przyjmujących i wystawiającego. Stąd też chyba zabraknie miejsca dla Evgenija Ivanova
teraz pytanie czy zagraniczni przyjmujący mają być wszyscy, czy tylko Ci w pierwszej 6 ??? Jeśli tak to nie ma mowy o Pęcherzu i to znakomita wiadomość =] Bo ten chłopak powinien wybrać pomiędzy Kędzierzynem, a Częstochową...

Fakt, trochę nad interpretuje, ale uważam że Jastrzębie to jest bardzo złe miejsce dla Sebastiana...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
kristov
Posty: 41
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:58
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: kristov »

W Jastrzębiu zostaje też Czarnowski i Jurkiewicz i mowa o Nowiku zatem Kadziu raczej nie zagra, o czym ostatnio mówł Samik. W Olsztynie nie zagra też Patryś o czym też prorokowano.
Podium Skra, Resovia i Węgiel potem Kędzierzyn Czewa i dopiero Olsztyn. Taką natenczas widzę kolejność na papierze :<
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Arff »

Rozumiem że miejsce Olsztyna widzisz w perspektywie tych dwóch pewniaków w składzie na oficjalnej stronie czy Szymańskiego i Zagumnego... fakt, dwoma zawodnikami dużo sie nie ugra =] Ale utrzymają pewnie większość zawodników, którzy w zeszłym sezonie mieli walczyć o MP i potencjał na MP dalej w tej drużynie siedzi... więc nawet bez żadnych wzmocnień widzę ich wyżej... a już na pewno ponad Częstochową... jeżeli Kędzierzyn zatrudni dobrych przyjmujących to widzę ich razem z tą pierwszą trójka którą przedstawiłeś... czyli póki co mamy 5 drużyn które będą walczyć o półfinały... ciekawe czy Trefl i Częstochowa dadzą rade dołączyć ??
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
girlonthebridge
Posty: 103
Rejestracja: 27 lut 2008, o 23:11
Płeć: K

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: girlonthebridge »

Tomku tak samo jak nie jest powiedziane ze Chudik zostaje :) z obecego stanu rozmów wynika, że to Wiktor jest bliżej pozostania w druzynie PW niz Chudik...

alez zapomniałam, że to co Ty powiesz to swietosc, przepraszam jak uraziłam jaśnie pana redaktora
Kauchuck
Posty: 429
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 20:03
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Kauchuck »

Hmmm... to rzeczywiście w Turcji gra (grało) kilku dobrych zawodników. Np. Żygadło, Tanik. Myślę jednak, że poziom siatkówki w PLS jest zdecydowanie wyższy niż w lidze Tureckiej. Ja na miejscu Gruchy wybrałbym Zaksę, no ale cóż... Ponadto nie ma zbyt wielu danych na temat klubu z Izmiru, a co dopiero zawodników tam grających...
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: PAWKENS »

Arff pisze:Rozumiem że miejsce Olsztyna widzisz w perspektywie tych dwóch pewniaków w składzie na oficjalnej stronie czy Szymańskiego i Zagumnego... fakt, dwoma zawodnikami dużo sie nie ugra =]
Kristov i tak jest optymistą mówiąc, że z tą dwójką będzie szóste miejsce :] :]

A tak na serio ''Nie liczy się czas , w którym przeprowadzony transfer, lecz jego jakość'' :) Więc nie martw się Kristovie, ważne co będzie na początku ligi, nie teraz !!!
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Kane
Posty: 111
Rejestracja: 25 kwie 2008, o 22:42
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Kane »

A ja teraz pytam się kto zagra na przyjęciu w Czewie? Samica nie, Grucha nie, Bartman prawdopodobnie tez nie( niby ma być w Treflu), osobiście uważam że Bąkiewicza też nie sprowadzą. Nie za ciekawie to wygląda, a do tego trzea dodać prawdopodobny budżet Czewy na ten sezon-4,5 mln- Za dużo gwiazd z tego nie będzie, a polski rynek już prawie pusty. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Chal »

Grucha do Turcji? Czyje nazwisko będziemy teraz skandować po nieudanych akcjach? :<

I Nowik do Wungla, co oznacza, że albo Kadziu wyląduje w Olsztynie, albo w Rosji, a wtedy AZS ściągnie zapewne obcokrajowca (Iwanow?) ;)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: kevinpsb »

Jeszcze mam nadzieję że uda się Czewie sciągnąc Żygadłe,dokończyć pomyślnie rozmowy z Falaską, ściągnąc Bojovicia i Lewisa no jakichś kilku młodych rezerwowych...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Arff »

Po co Falaska i Bojovic na raz ?? Bojovic niby gra we Włoszech na przyjęciu, ale jest On atakującym i z takim zadaniem był rozpatrywany w perspektywie Częstochowy...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: szyderca »

girl... coś tam coś tam - witamy gwiazdo po dłuższej nieobecności. Zdążyłam się przyzwyczaić, że za to ty wszytsko wiesz najlepiej, tylko jakoś kiepsko ma się to do rzeczywistości. Przypominam, że nie zakończyłyśmy dyskusji nt Kowala odnośnie zachowania Papkina, wtedy to ja oczywiście broniłam trenera, a ty krytykowałaś wszystkich i wszytsko. Cóź widocznie taka natura :D Jakoś głucho w tej Warszawie, ani sponsora nie widać, ani znaczących wzmocnień. Co do rozgrywających, nie wiem czy ten Położewicz jest aż tak dobry, aby przedłużyć z nim kontrakt. Ale jedno napewno przemawia na jego korzyść - jest sporo tańszy od Chudika. Z tym Damiao wydaje mi się to bujdą na resorach. Jest Rybak, jest młody Buszek i głupotą było by sie go pozbywać. Wracając teraz do pana Gruszki Piotra. Nie tylko Żaki się interesowały jego osobą - także Medaliki i Ptoki. W Jastrzębiu trochę z pewnością kosztował Samica, a Piotrek z pewnością za darmo tam nie pójdzie. Dziwi mnie troche postawa działaczy z Medalikolandii ale wiemy co się dzieje z zarządzie i nie ma co w tej kwestii dyskutować. Turcja? Czemu nie liga tam też robi postępy, a grają tam ciekawe nazwiska. Czy do Izmiru poszedł Siebeck? Czy też gra w innym tureckim klubie?
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: kevinpsb »

Myślę że para Lewis i Bojović by się doskonale uzupełniała pierwszy lepsze przyjęcie drugi lepszy atak no i do tego doskonały Falasca.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
bob785
Posty: 234
Rejestracja: 25 kwie 2008, o 08:11
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: bob785 »

Post usunęty
Ostatnio zmieniony 23 maja 2008, o 15:01 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin - punkt 23.
Awatar użytkownika
dann
Redaktor
Redaktor
Posty: 91
Rejestracja: 21 sie 2007, o 18:47
Płeć: K
Lokalizacja: Bełchatów/Wrocław
Kontakt:

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: dann »

Therion jak zwykle dobrze prawi (polać mu ;) ) i pewnie ma najbardziej prawidłowy tok rozumowania jeśli chodzi o Gruszkę, zgadzam się z nim w stu procentach.

Ja jeszcze wrócę do Neroja i jego ewentualnego transferu do Wawy. Według mnie jeśli Bartek dostanie więcej szans na grę może być dużym wzmocnieniem Polibudy. W Skrze przez cały okres grania miał być niby przygotowywany na pierwszego rozzgrywającego ( widać zatem jak Skra potrafi kieroweać karierą młodego gracza, z przykrością muszę przyznać, że jeśli chodzi o Bartka to nie wyszło im). Pamiętam jak po zdobyciu brązowego medalu Skra grała europejskie puchary, było to bodajże pięć lat temu i pamiętam jak w meczu z Lokomotivem Jekaterinburg w trzecim secie bełchatowianie mieli baardzo duże straty do Rosjan, wtedy osiemnastoleni - dziewiętnastoletni Bartek wszedł z ławki rezrwowych i pociąganął grę. Skra nie wygrała seta, ale to dlatego, że już nie można było nic zrobić. Gdyby ówczesny trener Skry, pan Mazur wcześniej wpuścił Bartka myślę, że byłoby inaczej. W czwartej partii wyszedł już Stelmach co skończyło się przegraną skry 1:3. Bartek od początku miał duży potencjał i ma go nadal. Po przyjściu Dobrowolskiego do Bełchatowa cofnięto go do drugiej drużyny. Nie widziałam wszystkich jego meczów w I lidze, ale na tych co byłam Bartek był główną postacią w SKrze II. Zagrywka, ataki z drugiej piłki - Bartek tym potrafił wygrywać praktycznie całe sety. Dodatkowo rozgrywał wyśmienicie. Gdy oglądałam go wtedy pukłam się w głowę jak można takiego zawodnika cofnąć do I ligi. Wiem, że pierwsz liga to nie to co PLS, jednak tu nie chodzi o poziom a o umiejętności Bartka, jeśli chodzi o ilość rozgrywanych meczów. Gdyby wcześniej odszedł do jakiegoś klubu, gdzie miałby możliwość gry teraz z pewnością byłby zawodnikiem na innym poziomie. Dlatego myślę, że jak dostanie możliwość gdy to jeszcze rozwinie skrzydła, w końcu jak na rozgrywającego jest jeszcze młody :)
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Mate »

Lewis byłby poważnym wzmocnieniem Częstochowy, ale musieliby jeszcze ofensywnego przyjmującego, bo Lewis jest bardziej defensywnym. A jeżeli chodzi o Neroja to śmiem twierdzić że Skra go zniszczyła. Neroj ma 24 lata a to jest wiek najlepszy dla siatkarza a tylko grzeje ławkę. Przydałoby się Nerojowi pograć w pierwszym składzie żeby nadrobić te stracone lata w Skrze.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: pk+ »

Chal pisze:Grucha do Turcji? Czyje nazwisko będziemy teraz skandować po nieudanych akcjach? :<

I Nowik do Wungla, co oznacza, że albo Kadziu wyląduje w Olsztynie, albo w Rosji, a wtedy AZS ściągnie zapewne obcokrajowca (Iwanow?) ;)
Myślę że Kadziu obierze kierunek na Rosję, do naszej ligi zawsze będzie miał czas wrócić na dobrych warunkach, a jeśli reprezentacja nie będzie błyszczeć to zagraniczne wysokopłatne oferty mogą się skończyć.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Arff »

ale po co Wam to wiedzieć, skoro najprawdopodobniej niewiele ma to wspólnego z prawdą... tak samo jak przecieki z Częstochowy i wcześniejsze z Olsztyna... tak na prawdę, póki nie ma podpisanych kontraktów to nawet prezes nie wie kto w zagra w Olsztynia, a tu ludzie powołują się na pracowników klubu...

"Sprzątaczka biura prezesa Cieciórskiego mi powiedziała..."
pk+ pisze:
Chal pisze:Grucha do Turcji? Czyje nazwisko będziemy teraz skandować po nieudanych akcjach? :<

I Nowik do Wungla, co oznacza, że albo Kadziu wyląduje w Olsztynie, albo w Rosji, a wtedy AZS ściągnie zapewne obcokrajowca (Iwanow?) ;)
Myślę że Kadziu obierze kierunek na Rosję, do naszej ligi zawsze będzie miał czas wrócić na dobrych warunkach, a jeśli reprezentacja nie będzie błyszczeć to zagraniczne wysokopłatne oferty mogą się skończyć.
Zacznijmy więc od tego czy Kadziewicza w Rosji będą potrzebować ??? Wydaje si się jednak że Kadziewicz zagra w Polsce...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Mate »

Myślę że Kadziewicz nie wybierze się do Rosji, bo boi się że nie będzie grał w szóstce. Łukasz ten sezon chce poświęcić, aby powrócić do normalnej formy. We Włoszech miał kontuzję, która go wykluczyła z praktycznie całego sezonu. Jeszcze wrócił z Półwyspu Apenińskiego z niczym. Na wikipedii znalazłem informację, że obecny klub to AZS Olsztyn. Chyba ktoś nie zmieniał tego od 2004 roku.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1494
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Biciut »

zobaczycie, że Kadziewicz zagra w Treviso w przyszłym sezonie :)
1) przyjaciel Tottolo :)
2) odejście Gustavo
3) Brak chłopaka w kadrze na mecze, które są teraz rozgrywane... wiecie dlaczego? bo jest na testach medycznych itd. we Włoszech...
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”