Obcokrajowcy w PlusLidze

Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Obcokrajowcy w PlusLidze

Post autor: PAWKENS »

Tutaj będziemy mogli dyskutować o zawodnikach, którzy już zasilili całą PLS :) Tutaj piszmy, czy Antiga jest lepszy od Chudika itp... 8-)
Crooge pisze: czym nie moze pochwalic sie jego rodak sopko, którym głównym sukcesem jest spuszczenie do 2 ligi dwóch zespołów rok po roku. Poza tym nie rozumiem co to za gwiazda dehne, jest takim samym rezerwowym niemców jak siebeck czy bakumovski,
Błagam, nie pisz o tym, o czym nie masz pojęcia...Gdybyś chciał wiedzieć, wytłumaczę Ci. Sopko był gwiazdą obydwu spuszczonych o klasę niżej klubów...A o Dehne to mnie normalnie dobiłeś :| To on uratował przed paroma dniami awans na IO Niemcom. A przegrać walkę o pierwszy skład z Tischerem, który wygrał ligę grecką pokonując Panathinaikos według mnie wielką ujmą nie jest.
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Awatar użytkownika
Crooge
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 17:43
Płeć: M
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

Re: Obcokrajowcy w PLS

Post autor: Crooge »

Sopko osobiście bardzo lubie, ale chciałem na tym przykładzie pokazac bezsensownosc dzielenia obcokrajowców na rózne klasy. Przykład może dosadny, ale nie da sie ukryc, ze takie są fakty. Ale stwierdzenie, ze sopko był gwiazdą obu tych druzyn, to chyba też stwierdzenie nie do konca trafne. Kiedy grał w gwardii można było go zaliczyc do ligowych średniaków, a w bydogoszczy to włąsciwie miał bardzo dobre wystepy tylko w meczach barażowych, kiedy to on wygrywał praktycznie w pojedynke spotkania.

Co do dehne. Uważam, ze stawianie go obok antigi czy konstantinova, to lekka przesada, jest to bardzo dobry zawodnik, ale na dobra sprawe niczego wielkiego w swojej karierze nie osiągnął, nie bez przyczyny mówi sie o nim wieczny rezerwowy. Grał co prawda na poczatku ostatniego sezonu w pierwszej 6 Corigliano, ale nie pograł tam za długo, bo klub miał kłopoty finansowe i musiał przeniesc sie do olsztyna. Gruszka z Szymańskim uratowali nam półfinał MŚ w meczu z rosją, ale czy to od razu oznacza, ze na podstawie tego meczu mozna mówi, czy ktoś jest gwiazda?

Może ktos odniósł wrażenie, ze na siłe objeżdzam poszczególnych zawodników. Wyżej wymienieni zawodnicy to bardzo dobrzy siatkarze, ale już na siłe tak ich nie gloryfikujmy i nie rozdawajmy kazdemu statusu gwiazdy siatkówki
To AZS.. To AZS dzisiaj graaaa
Żaden inny, żaden inny
a AZS Warszawa
Polibudo śpiewamy Ci,
będziemy z Toba aż do końca naszych dni
Polibudo my wierzymy,
bo najważniejsza w naszym życiu jesteś Ty..
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Obcokrajowcy w PLS

Post autor: Mania »

PAWKENS pisze:Błagam, nie pisz o tym, o czym nie masz pojęcia...Gdybyś chciał wiedzieć, wytłumaczę Ci. Sopko był gwiazdą obydwu spuszczonych o klasę niżej klubów...A o Dehne to mnie normalnie dobiłeś :| To on uratował przed paroma dniami awans na IO Niemcom. A przegrać walkę o pierwszy skład z Tischerem, który wygrał ligę grecką pokonując Panathinaikos według mnie wielką ujmą nie jest.
To samo tyczy się i Ciebie. ;-)
Sopko gwiazdą? Czego niby? Chyba tylko małego podwórka, czyli Gwardii i Chemika? No proszę Cię, czyli każdego obcokrajowca możemy tak nazwać, tak?
Z tego co ja pamiętam Sopko przychodząc do Wrocławia gwiazdą nie był, bo być nie mógł z prostego powodu - miał nie za dobry sezon z Kentaki. Do Bydgoszczy przybył już z pewna renomą (ale czy aby "gwiazdy"?), ale spełniać rolę lidera zaczął dopiero w drugiej połowie sezonu, a w barażach jedynego w ataku, który grał na poziomie PLS. Mimo sympatii do tego gracza, gwiazdą nigdy, ale to nigdy bym go nie nazwała.
Dehne to dziwny przypadek i powiem szczerze, że nie bardzo wiem jak go sklasyfikować, jak na siłę próbujesz to zrobić.
Dla mnie gwiazdami naszej ligi są Wlazły, Murek, Zagumny, Antiga, będzie zapewne Falasca. Ale Sopko i Dehne!?
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Obcokrajowcy w PLS

Post autor: PAWKENS »

Ja napisałem, że Sopko
był gwiazdą obydwu spuszczonych o klasę niżej klubów
, a nie całej PLS...I w barażach z tego co pamiętam był wiodącą postacią. Jeżeli nie pasuje Ci gwiazda, niech będzie lepszy zawodnik. Ja tylko poprawiłem kolegę, który jakby próbował zwalić winę spadku słabych drużyn na to, że grał w nich Sopko...Co do Dehne, w kadrze rozegrał 276 meczy !!! !!! A jak wiemy doświadczenie jest ważne na pozycji rozgrywającego :P
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Obcokrajowcy w PLS

Post autor: Mania »

No co do Sopko - zgoda. Ale bój się Boga, Dehne gwiazdą PLS?!

A co do liczby rozegranych meczów w kadrze - równie dobrze mogę napisać: Niemcy nie mieli lepszego ;-)

ps. o Sopko zaczyna się już (w żartach) mówić jako o "spuszczaczu" ;-) Dlatego życzę Chemikowi utrzymania w 1 lidze :P
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Obcokrajowcy w PLS

Post autor: PAWKENS »

Mania pisze:Ale bój się Boga, Dehne gwiazdą PLS?! A co do liczby rozegranych meczów w kadrze - równie dobrze mogę napisać: Niemcy nie mieli lepszego ;-) ps. o Sopko zaczyna się już (w żartach) mówić jako o "spuszczaczu" ;-) Dlatego życzę Chemikowi utrzymania w 1 lidze :P
Dobra, zostawmy już tego Dehnego, bo naprawdę praktycznie nic o nim nie wiemy ;) W tym sezonie praktycznie nie grał...Heh, myślę, że Chemik awansuje jeszcze łatwiej od Gdańska, nawet Sopko nie przeszkodzi :)
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Obcokrajowcy w PLS

Post autor: dreamer »

Mania pisze:Dla mnie gwiazdami naszej ligi są Wlazły, Murek, Zagumny, Antiga, będzie zapewne Falasca.
Nie chcę krytykować Ciebie tylko za to, że przyszło Ci do głowy zestawienie obok siebie Murka, Antigi i Falaski z jednej strony oraz Wlazłego i Zagumnego z drugiej - pod wspólnym hasłem "gwiazda".

Napisz mi co w twoim pojęciu oznacza "siatkarska gwiazda" - może wtedy połączenie tych nazwisk zrozumiem.

Dla mnie z tego zestawienia gwiazdami są Murek, Antiga i Falasca. Dlaczego są, domyślisz się jak napiszę, czemu nimi nie są Wlazły i Zagumny.
Wlazły nie jest gwiazdą bo: brakuje mu minimum poczucia odpowiedzialności za zespół, który jest gwarantem sukcesu w sportach zespołowych, zaczął "gwiazdorować" bezmyślnie po MŚ, sądząc, że jest pępkiem polskiej siatkówki. Na koniec powiem, że Lozano zrobił mu krzywdę tym, że darował mu szczeniacki wybryk z rezygnacją z kadry w styczniu 2007.
Zagumny nie jest gwiazdą, bo jest zawodnikiem zaczepnym i kłótliwym. W czasie meczu potrafi być jak nikt (nawet Kadziewicza przebija) złośliwy w stosunku do rywali a nawet własnych kolegów, a nad młodszymi kolegami z kadry pokazuje ostentacyjnie wyższość.

To są dwa typy takiego charakteru, nacechowanego megalomanią i zarozumialstwem (a w przypadku Wlazłego - także dziecinną naiwnością i brakiem odpowiedzialności), że te cechy dyskwalifikują ich jako prawdziwe gwiazdy.

Na koniec powiem, że nie podoba mi się mówienie o gwiazdach w siatkówce (szerzej - w sporcie) tylko przez pryzmat "atomowej zagrywki", "wspaniałego rozgrywania" "niebotycznego zasięgu" itp. Żadna z tych czysto technicznych cech nie zasługuje na to, by ją uwypuklać poprzez tytułowanie zawodnika gwiazdą. Gwiazda ma świecić przykładem zwłaszcza dla młodzieży. Musi więc posiadać wyraziste pozytywne cechy charakteru. Jej przymioty techniczne nie mają najmniejszego znaczenia. No chyba że... "atomowy serwis" może posłużyć jako wzór do naśladowania dla bezrozumnych "małpoludów" trzepiących się po łbach na ulicy...

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Obcokrajowcy w PLS

Post autor: Antos »

Dla mnie jeszcze Murek nie jest gwiazda, w klubie stuka po 20 pkt a w kadrze nie chce grac bo go kolano boli. Jezeli woli kase w klubie od reprezentowania kraju to jaki z niego profesjonalista (czyt.gwiazda)? I nie mow ze tylko Murek ma problemy ze zdrowiem.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
jozefa_m
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2008, o 07:00
Płeć: K

Re: Obcokrajowcy w PLS

Post autor: jozefa_m »

witam, mam nietypowa prośbę. Czy orientujecie się czy Masza Liktoras to jej prawdziwe imię?? Szukam informacji nt. tego imienia i wszystkie znane mi źródła podają, że to zdrobnienie od Marija. Czy ktos z Was interesuje się na tyle tą siatkarką i może mi pomóc?
Będę wdzięczna za każdą wiadomość - pozdrawiam magda
Awatar użytkownika
Crooge
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 17:43
Płeć: M
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

Re: Obcokrajowcy w PLS

Post autor: Crooge »

Liktoras ma korzenie ukraińskie, więc i zdrobnienie imienia ma ukraińskie: Maria-Masza, to tak jak mówi się w polskim Piotr- PIotrek.
To AZS.. To AZS dzisiaj graaaa
Żaden inny, żaden inny
a AZS Warszawa
Polibudo śpiewamy Ci,
będziemy z Toba aż do końca naszych dni
Polibudo my wierzymy,
bo najważniejsza w naszym życiu jesteś Ty..
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Obcokrajowcy w PLS

Post autor: Mania »

dreamer - pełna zgoda, jeśli chodzi o charakterystykę Wlazłego i Zagumnego. Pisząc te kilka nazwisk brałam pod uwagę czynnik sportowy, choć jak słusznie zauważasz nie tylko to się liczy. Obaj wyżej wymienieni pod względem czysto sportowym są gwiazdami i temu raczej nie zaprzeczysz. Jednak ocena charakterów sportowców przez wielu wydaje sie być problematyczna, dlatego ten aspekt mi umknął, choć przyznaje nazwisko Wlazłego ledwo przeszło mi przez klawiaturę pisząc te niby zestawienie.

Pytasz o definicje "gwiazdy". Myślę, że każdy ma inną, co prowadzi do pewnych nie jasności. Jeśli chodzi o polską siatkówką gwiazdami dla mnie gwiazdami są Świderski i Murek, w pełnym tego słowa znaczeniu. Czyli biorąc pod uwagę aspekty czysto sportowe i charakterologiczne. Czy używając tych dwóch nazwisk wiesz już, drogi dreamerze, kim dla mnie jest "gwiazda"? ;-)

Pozdrawiam
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
ludi14
Posty: 139
Rejestracja: 20 kwie 2008, o 19:31
Płeć: M

Re: Obcokrajowcy w PLS

Post autor: ludi14 »

Antos pisze:Dla mnie jeszcze Murek nie jest gwiazda, w klubie stuka po 20 pkt a w kadrze nie chce grac bo go kolano boli. Jezeli woli kase w klubie od reprezentowania kraju to jaki z niego profesjonalista (czyt.gwiazda)? I nie mow ze tylko Murek ma problemy ze zdrowiem.
Chłopcze chyba siatkówka to ty oglądasz od miesiaca.Murek nam nie jeden raz ratował(mecz z Brazylią w LŚ 2002) grał prawie 10 lat bez przerwy w kadrze i mówisz że nie jest gwiazdą?Jest gwiazdą.Między innymi na kadrze stracił swoje zdrowie.Grał dla nas Polaków więcej niż Wlazły czy Winiarski mają łącznie w w karierze seniora.Taki Grbić też nie gra dla kadry choćby mógł ale nie powiesz że nie jest gwiazdą.?

Dreamer wielki szacunek za to że powiedziałeś prawdę o Zagumnym i Wlazłym.Masz racje.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2008, o 13:58 przez ludi14, łącznie zmieniany 1 raz.
osnazfsb

Re: Obcokrajowcy w PLS

Post autor: osnazfsb »

jozefa_m pisze:witam, mam nietypowa prośbę. Czy orientujecie się czy Masza Liktoras to jej prawdziwe imię?? Szukam informacji nt. tego imienia i wszystkie znane mi źródła podają, że to zdrobnienie od Marija. Czy ktos z Was interesuje się na tyle tą siatkarką i może mi pomóc?
Będę wdzięczna za każdą wiadomość - pozdrawiam magda

Masza to zdrobnienie od rosyjskiego imienia Marija czyli po naszemu Maria- na 100 %


A co do Zagumnego- dreamer pełna racja- dodałbym ze opinia o Zagumnym jako drugim po Ricardo to dla mnie osobiscie kolejny mit polskiej siatkówki który wszyscy dosc bezmyslnie powtarzaja- sorry ale słyszeliscie kiedys o takich zawodnikach jak np Nikola Grbic albo Lloy Ball- bo oni dla mnie sa od naszego Zagumnego niegorsi a przynajmniej prezentuja dobra forme prawie zawsze a nasz rodzynek to tak szczerze mówiac błyszczał tylko na MS i w sezonie po nim a potem wrócił do swoje normalnej dyspozycji sprzed MS- czyli na pewno czołowka na swiecie ale bez sensacji- tym bardziej widac to w klubie bo w kadrze grał zawsze równiej - zreszta nie chce rozwijac tematu ale z czegos sie biora wieloletne niepowodzenia Olsztyna a Zagumny od lat stanowi trzon tego zespołu który nie wygrał NIC nawet marnego PP mimo takich w dodatku nakladów corocznie zawodzac w europejskich pucharach
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Obcokrajowcy w PLS

Post autor: Antos »

Za to Ricardo-najlepszy rozgrywajacy swiata zdobyl w lidze wloskiej 15 zlotych medali (a tak naprawde ZERO). Czyli tam gdzie gra Ricardo tam nie ma zlota (alez ten Ricardo jest cienki, jak Sygula prawie). Napisz osnaz cos jeszcze smiesznego :]
Ostatnio zmieniony 29 maja 2008, o 14:36 przez Antos, łącznie zmieniany 2 razy.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Obcokrajowcy w PLS

Post autor: niepoinformowany »

Co do Balla i Grbicia - tego pierwszego nawet dałem do szóstki marzeń, ale mają oni zupełnie inny styl niż Zagumny.. Polak gra dużo szybciej, więcej ryzykując... A że Ball czy Grbić w klubach mają światową czołówkę na skrzydłach, mogą grać troszkę wolniej i wyżej, ale i tak ich skrzydłowi sobie z pewnością poradzą...
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
ludi14
Posty: 139
Rejestracja: 20 kwie 2008, o 19:31
Płeć: M

Re: Obcokrajowcy w PLS

Post autor: ludi14 »

Zagumny gra szybko-owszem.Ale jak na polskich graczy ZA szybko.A to rozgrywający musi sie dostosować do upodobań zawodników żeby oni mogli skończyć.Rozgrywający musi być jak kelner-przynosić co kto chce.Co z tego że przyniesie najlepszego mielonego skoro przyniesie wegetarianinowi i ten nie zje.Taki może kulinarny przykład ale oddający moim zdaniem sen sprawy.Co do Ricardo.Jest owszem wielki rozgrywający,najlepszy na świecie.Zagumny jest w czołówce ale ma na naszym podwórku godnego konkurenta w postaci Woickiego.Co do medali i wystawiacza.Najlepszy rozgrywający jeżeli nie ma kim grać w ataku i słabe przyjęcie to sobie nie powystawia.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Obcokrajowcy w PLS

Post autor: niepoinformowany »

No własnie - a powiedz mi czy Ricardo zmienił swoj styl w Modenie? Zajeli 8. miejsce wiec chyba nie, nieprawdaż? Fakt ze w playoff byl kontuzjowany, ale w zasadniczej jakoś nie błysnęli a potencjał mieli co najmniej na medal (Ricardo, Andre, Murilo, Heller, Angel Dennis)
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Obcokrajowcy w PLS

Post autor: Guilder »

Nie chcę nikogo obrażać, ale w życiu nie byłem na forum, na którym ludzie byliby tak drobiazgowi. Słowo gwiazda zostało tu już chyba rozłożone na litery. Moim skromnym zdaniem najprostsze rozwiązanie jest najlepsze. Dla mnie gwiazda to osoba popularna, albo/i podziwiana. I do takich kwalifikują się i Wlazły, i Antiga, i Murek.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Obcokrajowcy w PLS

Post autor: pk+ »

Antos pisze:Za to Ricardo-najlepszy rozgrywajacy swiata zdobyl w lidze wloskiej 15 zlotych medali (a tak naprawde ZERO). Czyli tam gdzie gra Ricardo tam nie ma zlota (alez ten Ricardo jest cienki, jak Sygula prawie). Napisz osnaz cos jeszcze smiesznego :]
Trudno rozpatrywać grę rozgrywającego bez reszty drużyny. Jednak czy drużyna którą "kieruje" odnosi sukcesy czy nie też jest jakimś wyznacznikiem.
Można mieć najlepszego na świecie rozgrywającego i przeciętny zespół, może być przeciętny rozgrywający i mistrzowski zespół.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Obcokrajowcy w PLS

Post autor: Kay »

pk+ pisze:
Antos pisze:Za to Ricardo-najlepszy rozgrywajacy swiata zdobyl w lidze wloskiej 15 zlotych medali (a tak naprawde ZERO). Czyli tam gdzie gra Ricardo tam nie ma zlota (alez ten Ricardo jest cienki, jak Sygula prawie). Napisz osnaz cos jeszcze smiesznego :]
Trudno rozpatrywać grę rozgrywającego bez reszty drużyny. Jednak czy drużyna którą "kieruje" odnosi sukcesy czy nie też jest jakimś wyznacznikiem.
Można mieć najlepszego na świecie rozgrywającego i przeciętny zespół, może być przeciętny rozgrywający i mistrzowski zespół.
Pierwszy zespół, który przyszedł mi na myśl to Beł-tów. :D
Kolejny to Bułgaria :D
AZS Częstochowa
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Obcokrajowcy w PLS

Post autor: kevinpsb »

niepoinformowany pisze:No własnie - a powiedz mi czy Ricardo zmienił swoj styl w Modenie? Zajeli 8. miejsce wiec chyba nie, nieprawdaż? Fakt ze w playoff byl kontuzjowany, ale w zasadniczej jakoś nie błysnęli a potencjał mieli co najmniej na medal (Ricardo, Andre, Murilo, Heller, Angel Dennis)
Tyle że drużyna z Modeny do ponad połowy sezonu była 4 drużyną ligi Włoskiej a później Ricardo złapał kontuzję...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Obcokrajowcy w PLS

Post autor: kevinpsb »

dreamer pisze: Zagumny nie jest gwiazdą, bo
jest najlepszym rozgrywającym Mistrzostw Świata 2006, najlepszym rozgrywającym ligi Światowej 2007 i najlepszym polskim siatkarzem na tej pozycji.
dreamer pisze:Wlazły nie jest gwiazdą bo:
został wybrany kandydatem do NVP mistrzostw świata 2006, wielokrotnie został najlepszym siatkarzem PLS-u,jest 1 atakującum Polskiej reprezentacji i 3 drużyny Europy, został wybrany NVP Ligi mistrzów 2006-2007 oraz najlepszym atakującym Ligi Mistrzów sezonu 2007-2008


Teraz pytam czy Połtavski nie jest gwiazdą!?
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Obcokrajowcy w PLS

Post autor: kevinpsb »

Antos pisze:Dla mnie jeszcze Murek nie jest gwiazda, w klubie stuka po 20 pkt a w kadrze nie chce grac bo go kolano boli. Jezeli woli kase w klubie od reprezentowania kraju to jaki z niego profesjonalista (czyt.gwiazda)? I nie mow ze tylko Murek ma problemy ze zdrowiem.
1Siatkówkę oglądałeś pierwszy raz w grudniu 2006 roku.
2.Nie oglądałeś turnieju w Izmirze
3. Murek chciał grać w kadrze tyle że nie chciał grać w meczach LŚ bo chciał podleczyć kontuzję a Lozano i tak go nie powołał (W przypadku udziału Polski w finałch LŚ i IO chciał grać)
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Obcokrajowcy w PLS

Post autor: niepoinformowany »

No to podaj mi kolejki po których Modena byłą w czworce. tylko nie pierwsza, druga czy trzecia...
Ostatnio zmieniony 29 maja 2008, o 20:31 przez mewa, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Przypomnę, że temat forum to: Obcokrajowcy w PLS!
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Obcokrajowcy w PLS

Post autor: Kay »

Post nie na temat
Ostatnio zmieniony 30 maja 2008, o 21:42 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin - punkt 23.
AZS Częstochowa
ludi14
Posty: 139
Rejestracja: 20 kwie 2008, o 19:31
Płeć: M

Re: Obcokrajowcy w PLS

Post autor: ludi14 »

Post nie na temat
Ostatnio zmieniony 30 maja 2008, o 21:43 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin - punkt 23.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Obcokrajowcy w PLS

Post autor: pk+ »

Post nie na temat
Ostatnio zmieniony 30 maja 2008, o 21:43 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin - punkt 23.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
osnazfsb

Re: Obcokrajowcy w PLS

Post autor: osnazfsb »

Post nie na temat
Ostatnio zmieniony 30 maja 2008, o 21:42 przez mewa, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Regulamin - punkt 23.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Obcokrajowcy w PLS

Post autor: niepoinformowany »

Post nie na temat
Ostatnio zmieniony 30 maja 2008, o 21:41 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin - punkt 23.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
osnazfsb

Re: Obcokrajowcy w PLS

Post autor: osnazfsb »

Post nie na temat
Ostatnio zmieniony 30 maja 2008, o 21:41 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin - punkt 23.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”