ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Awatar użytkownika
henio
Posty: 202
Rejestracja: 23 paź 2009, o 07:51

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: henio »

kalosz pisze: pytanie w czym byli lepsi. Trentino było lepsze w ilości wygranych setów, Dynamo było lepsze w dostosowaniu się do systemu.
Najważniejsze pytanie...a raczej najważniejsza powinna być odpowiedź na nie,
brzmi: Kto jest lepszy w grze zwanej piłka siatkowa/siatkówka?"
"W Polsce trzeba mieć alibi w postaci Mistrzostwa Świata lub złota olimpijskiego, żeby uznano, że ma się rację. " - Hubert Wagner
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: kalosz »

no właśnie w tym rzecz. w sporcie nie liczy się kto jest lepszy, ale ten kto wygrywa.
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
Ejpok
Posty: 629
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Ejpok »

Witam,

Zgadzam się z kaloszem. Zasady były znane od samego początku rozgrywek, więc można było się dostosować. Kto bronił Trentino wygrać w Moskwie? Pamiętam 2 sezony temu jak zawodnicy skry (a jakże) płakali po odpadnięciu z Zenitem że gdyby był "normalny"
System to oni by przeszli ponieważ byli lepsi w dwumeczu... nie dostosowali się do regulaminu a nie, byli lepsi.
A wracając do Trento, złoty set grany był u nich, więc nie widzę problemów aby go nie wygrać, zwłaszcza że byli na przysłowiowej fali.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Pele »

Jest dokładnie jak pisze ejpok - trzeba się dostosować a jednocześnie korzystać z regulaminu.
ZAKSA 2 latat temu grając w pucharze CEV grała rewanże u siebie (z wyjątkiem meczu z Arisem Saloniki) i z tego potrafiła skorzystać, przegrywając "goldena" dopiero w finale z Sisleyem.
Teraz ZAKSA będzie grała ewentualnego "goldena" na wyjeździe i ..... może skorzystać z regulaminu i do niego nie dopuścić!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Tietiuk
Posty: 331
Rejestracja: 26 paź 2012, o 15:12
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Tietiuk »

Ejpok pisze:Kto bronił Trentino wygrać w Moskwie?
nie dostosowali się do regulaminu
kalosz pisze:no właśnie w tym rzecz. w sporcie nie liczy się kto jest lepszy, ale ten kto wygrywa.
Właśnie dlatego ten system jest patologiczny. Nie da się lepiej tego opisać, gratuluję ;)
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Chal »

Fakty są takie, że w dwumeczu Dynama z Trentino w sześciu setach naprawdę zależało obu zespołom na zwycięstwie i cztery z nich wygrało Dynamo, dlatego to ono grało wczoraj z Zenitem. System oczywiście jest patologiczny, ale jak już wcześniej wspominałem, to samo można powiedzieć ogólnie o zasadach siatkówki. Natomiast nie mówmy na podstawie tych 3 pierwszych setów, że Dynamo było słabsze w tym dwumeczu, bo nie są one żadnym wyznacznikiem - Rosjanie pokazali, że gdy im zależało, to potrafili być lepsi od Trento (fakt, że w tym krótkim, "loteryjnym" secie, ale okazali się w nim lepsi siatkarsko, nikt kołem fortuny tam nie kręcił). Gdyby system był inny, ten mecz we Włoszech wyglądałby kompletnie inaczej.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1808
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: hardy »

jest odpowiedni temat na wasze dyskusje w dziale:
< Klubowe puchary kontynentalne ‹ Europa - Liga Mistrzów
Streeter
Posty: 7393
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Streeter »

kevinpsb pisze: Oczywiście ciekawe jest że zaznaczyłeś że Rouzier w końcówkach przegranych setów zawalił i pominąłeś to że mega trudne piłki w najważniejszym secie skończył.
Ze smaczków to Rouzier też na pojedynczym złapał Agameza...
Gdyby lepiej zagrał końcówki drugiego i czwartego seta, to w piątym by się nie wykazał, bo by go nie było ;)
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Edyta

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Edyta »

Ot pisanie, byle wbić szpilkę. Przegrane sety nie były rozgrywane na przewagi, Zaksa przegrywała w obu przez większość czasu, więc jeden atak niczego nie zmienił. Twierdzenie, że wtedy by wygrali to nadużycie.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Pele »

Mecz z Efectorem w rezerwowym składzie. Ruciak i Lipe siedzą za bandami reklamowymi, Jurka nie widziałem na hali. Na razie dają radę
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: KChudz »

Zaksa odpuszcza mecz. Ugrają ile się uda. Myślę, że w kontekście LM to dobra decyzja. Fajnie by było, jakby awansowali drogą sportową do F4 ;)
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Pele »

KChudz pisze:Zaksa odpuszcza mecz. Ugrają ile się uda. Myślę, że w kontekście LM to dobra decyzja. Fajnie by było, jakby awansowali drogą sportową do F4 ;)
Co do sportowego awansu to statystyki sa za ZAKSA. JAk grali w drugiej rundzie play off o awans do FF to ZAWSZE awansowali (czyli dwa razy). Więc oby się tak działo dalej.
A w Kędzierzynie jakos tak wieje nudą, jedni i drudzy cała masa błędów i to najbardziej martwi. Dla mnie najlepszy na boisku w ZAKSIE Pilarz, sporo rozegrań bez bloku lub na pojedynczy.
JEst 1:2 i zobaczymy czy ZAKSA doprowadzi do Tie breaka i czy go potem wygra
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
michal6541
Posty: 51
Rejestracja: 2 lut 2013, o 20:51
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: michal6541 »

Polanski 10 pkt z czego 5 blokiem! :o
"Jądrowe ataki Bartka Kurka" ~Piotr Dębowski
Pawel909
Posty: 740
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 13:16
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Pawel909 »

Mineiro niby ofensywny przyjmujący 29% ataku :|

Koleś prezentuje się tragicznie.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Kicu »

Pawel909 pisze:Mineiro niby ofensywny przyjmujący 29% ataku :|
Ta... i co ciekawe przyjmował najwięcej piłek i miał zarazem najlepsze przyjęcie w zespole ;)
Awatar użytkownika
michal6541
Posty: 51
Rejestracja: 2 lut 2013, o 20:51
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: michal6541 »

1 pkt procentowy mniej od kapelusa, a przyjęcie lepsze 49% 28% (wg. stat przyjmował 43 razy, 18 więcej od koziury, 36 więcej od kapelusa)
"Jądrowe ataki Bartka Kurka" ~Piotr Dębowski
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1808
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Odp: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: hardy »

Mineiro miałby problemy wejść do składu w Młodej Lidze.
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Hirako »

Może on jest taki uniwersalny? Tydzień temu miał tragiczny odbiór ale aż 40% ataku, teraz znacznie lepsze przyjęcie ale gorszy atak 29%.

Odpowiedzi na to pytanie niestety już nie poznamy bo to był ostatni występ Mineiro w tak długim wymiarze czasowym w tym sezonie.
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: jinx »

Myślę, że po tym sezonie będzie pora na podziękowanie tym zawodnikom, którzy grali dzisiaj na skrzydłach :|
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Hirako »

jinx pisze:Myślę, że po tym sezonie będzie pora na podziękowanie tym zawodnikom, którzy grali dzisiaj na skrzydłach :|
Ten wyższy niewiadomo po co w ogóle tu się pojawił :|

Trochę niepokojące jest to że jeśli Fonteles będzie miał w play-offach słabszy dzień to my praktycznie zostajemy bez ataku jeśli chodzi o przyjmujących.
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
zibibobi
Posty: 797
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: zibibobi »

Hirako pisze:Może on jest taki uniwersalny? Tydzień temu miał tragiczny odbiór ale aż 40% ataku, teraz znacznie lepsze przyjęcie ale gorszy atak 29%.

Odpowiedzi na to pytanie niestety już nie poznamy bo to był ostatni występ Mineiro w tak długim wymiarze czasowym w tym sezonie.
Wolałbym gdyby to był w ogole ostatni występ Mineiro w tym zespole. Tak jak pisałem jakiś czas temu i nie zwiodłem się. Mineiro to niestety Popelka -bis i szkoda było kasy aby go do Kedzierzyna ściągać. Ciekawe kto go wymyslił i kto go nam wcisnął? Gościu jest tragiczny pod każdym względem, sportowym oczywiście.
Co do dzisiejszego meczu. Jak widać Zaksie nie zależało aby ten mecz wygrać. Zagrali głębokimi rezerwami. I o dziwo, moim zdaniem, to Kozuira i Polański napewno nie zawiedli. Zawiedli zwłaszcza nominalni rezerwowi tj. Pilarz, Witczak, Kapelus. O Mineiro nie wspominam, bo nie ma o czym mówić. Co z tego, że Pilarz kilka razy rozegrał bez bloku lub na pojedynczym kiedy i tak Mineiro nie kończył ataków. Na palcach jednej ręki można policzyć ataki Mineiro po których piłka lądowała w boisku. A tak to zazwyczaj, albo atak w aut, albo blok na nim, albo wyblok. Jeszcze co do Pilarza. Tak jak kilka razy rozegrał bez lub na pojedynczym bloku tak kilka razy wystawił Witczakowi taką padlinę, że Dominik nie wiedzial co ma z tym fantem zrobić. Nie wspomnę też o tym jak w końcówce 3 seta, kiedy było po 23, Pilarz tak rozegrał, że najpierw zablokowany został Witczak a w następnej akcji identyczna sytuacja tyle że w wykonaniu Kapelusa.
Niby wszyscy wiedzieli, że mecz ma się skończyć 3:2. Ja też w to wierzyłem ale na korzyść Zaksy. Niestety zmiennicy udowodnili dzisiaj, szczególnie w tie-breaku, że zajmują odpowiednie miejsce. Tym sposobem Delecta dzisiaj otwiera szampana a jutro gra o pietruszkę. Nie wiadomo tylko czy będzie chciała pomóc Olsztynowi czy Treflowi.
Awatar użytkownika
michal6541
Posty: 51
Rejestracja: 2 lut 2013, o 20:51
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: michal6541 »

Hirako pisze: Trochę niepokojące jest to że jeśli Fonteles będzie miał w play-offach słabszy dzień to my praktycznie zostajemy bez ataku jeśli chodzi o przyjmujących.
wtedy wypróbujemy Dominika na nowej pozycji :]
"Jądrowe ataki Bartka Kurka" ~Piotr Dębowski
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3943
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Klugenhammer »

jinx pisze:Myślę, że po tym sezonie będzie pora na podziękowanie tym zawodnikom, którzy grali dzisiaj na skrzydłach :|
1) Poziom gry Mineiro w ogóle mnie nie zaskakuje. Od samego początku (w grudniu) uprzedzałem że tak będzie. OUT.
2) Co do Kapelusa to jego akurat bym zostawił bo to naprawdę świetny zawodnik jako nr 4 na przyjęciu. Niestety drugi sezon z rzędu jest numerem 3 i wiele osób ocenia go właśnie pod tym kątem. Jeśli jednak uda się wreszcie skutecznie zakontraktować mocnego przyjmującego do Rucka i Lipe to Kapelus na nr 4 jest wręcz idealny. ZOSTAJE.
3) Lubię Domino ale ten facet praktycznie nigdy nie potrafi utrzymać skuteczności ataku na dystansie dłuższym niż 2 sety. Zawsze fantastycznie zaczyna ale od 2 lub 3 seta gra coraz gorzej. Tak było np w Noliko, tak było i dzisiaj. Czas więc dać szansę komuś innemu (młodszemu). OUT.
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: kuchcik77 »

ciekawe ile sie dzis kedzierzynianie wzbogacili;)
mam nowe powiedzonko:
lepsze Ptaki na wyjeżdzie niż Sovia u siebie;)
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Hirako »

A nie lepiej mieć jakiegoś młodego Polaka niż bardzo przeciętnego Kapelusza?
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
zibibobi
Posty: 797
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: zibibobi »

Klugenhammer pisze:
jinx pisze:Myślę, że po tym sezonie będzie pora na podziękowanie tym zawodnikom, którzy grali dzisiaj na skrzydłach :|
1) Poziom gry Mineiro w ogóle mnie nie zaskakuje. Od samego początku (w grudniu) uprzedzałem że tak będzie. OUT.
2) Co do Kapelusa to jego akurat bym zostawił bo to naprawdę świetny zawodnik jako nr 4 na przyjęciu. Niestety drugi sezon z rzędu jest numerem 3 i wiele osób ocenia go właśnie pod tym kątem. Jeśli jednak uda się wreszcie skutecznie zakontraktować mocnego przyjmującego do Rucka i Lipe to Kapelus na nr 4 jest wręcz idealny. ZOSTAJE.
3) Lubię Domino ale ten facet praktycznie nigdy nie potrafi utrzymać skuteczności ataku na dystansie dłuższym niż 2 sety. Zawsze fantastycznie zaczyna ale od 2 lub 3 seta gra coraz gorzej. Tak było np w Noliko, tak było i dzisiaj. Czas więc dać szansę komuś innemu (młodszemu). OUT.
Podpisuje sie pod tym, z jedną zmianą. Kapelus napewno jest dobry jako 4 przyjmujący. Wolałbym jednak np. taki wariant, za koszty Mineiro i Kapelusa razem wzięte jeden klasowy przyjmujący, a 4 Zapłacki. Co do tego klasowego to mam na mysli kogoś o klasie np. Kooya.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Kicu »

Dla przypomnienia - Witczak podpisał przed tym sezonem kontrakt na 2 lata. Kapelusowi zdaje się, że akurat po sezonie się kończy.
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Alfred Tennyson »

Ciekawe kto go wymyslił i kto go nam wcisnął? Gościu jest tragiczny pod każdym względem, sportowym oczywiście.
Myślę, że to pytanie pozwoli zdać sobie sprawę, że mocne układy menedżerów z klubami w świecie siatkówki istnieją tak samo jak w futbolu a z racji bądź co bądź niszowej rangi naszej dyscypliny w skali światowej dochodzi tu do jeszcze bardziej "dziwnych" transakcji. Myślicie, że wszystkie Cupkovice, Vincice, Stefanovice i reszta plejady osobliwości występująca w naszej Pluslidze angaż zyskała głównie ze względu na poziom sportowy jaki prezentują? Myślę, że przeważa zdanie menedżera, który mając z danym klubem względnie dobre relacje zyskuje zaufanie i poleca swoich podopiecznych. Nie jest to bynajmniej żadne oskarżenie bo taka sytuacja nie ma znamion żadnej patologii bądź nieuczciwości. Ot precedens występujący w sporcie od dawna.

Dla głodnych wiedzy i użytkowników chcących swoją wiedzę na temat "trendów" (brzmi lepiej od "układów") obowiązujących na siatkarskim rynku poszerzyć polecam zapoznanie się bliżej z agencją o dumnie brzmiącej nazwie "VOLLEYBALL FOREVER". Kiedy przyjrzymy się dokładniej zauważymy, że prawie wszyscy gracze sprowadzeni do Skry w ostatnich latach a więc Atanasijevic, Cupkovic, Cala, Vincic i Lisiniac "należą" właśnie do tej agencji. Przypadek? Poniżej link:

http://www.volleyball-forever.com/Jooml ... ayers.html

Gdyby nasi "fachowcy" z Przegladu Sportowego czy Gazety Wyborczej posiadali o niej wiedzę to nie zastanawiali by się nad tym jaki rozgrywający trafi do Skry (a strzelali w Ricardo, De Cecco i Grbica - jedynie redaktor Składowski, który na siatkówce faktycznie się zna zaproponował Vincica) bo wiedzieli by, że od dawna jako "zaklepany" widnieje na tej stronie właśnie Dejan Vincic. Myślę, że ten off topic obnaża troszkę tą mniej kolorową rzeczywistość w jakiej się znajdujemy :(

Aktualizacja #1:O! Nie trzeba było długo szukać oto wypowiedź Mineiro na temat przyjścia do ZAKSY znaleziona na portalu "M-Volley" zaczerpnięta z wywiadu przeprowadzonego przez Monikę Szymanderę:
Zdecydowałem się na ofertę ZAKSY ponieważ znam „Lipe” (przyp. red. Felipe Fontelesa) a mój agent zna Castellaniego.
http://m-volley.pl/artykul/zobacz/roger ... bicie-2872

I myślę, że w większości wypadków tak to może działać - znajomy poleca znajomemu. Ludzkie ale czasami można trafić na bubel :(
1) Poziom gry Mineiro w ogóle mnie nie zaskakuje. Od samego początku (w grudniu) uprzedzałem że tak będzie. OUT.
Być może dreamer mógłby się wypowiedzieć kiedy w brazylijskiej Superlidze Mineiro po raz ostatni przed "transferem" do Polski dotknął podczas meczu piłkę oraz czy lista Bernardo Rezende, na której Rogerio się znajduje jest w ogóle odświeżana ;) Myślę, że te wiadomości mogą rzucić nowe światło na kwestię jego dyspozycji i talentu... ;)
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Lineczka »

Nie wróże szans na rozkręcenie się Mineiro. Jeśli ZAKSA ma mieć w tym sezonie problemy to właśnie na przyjęciu - nie ma zmiennika dla Lipe i Ruciaka. Kapelusowi może zdarzyć się dobry set, może i dwa, ale przez dłuższy okres czasu siatkarz ten nie jest w stanie zastąpić Lipe czy Ruciaka. Tak jak już ktoś pisał - ten zawodnik nadaje się na 4, a od poprzedniego sezonu pełni rolę 3 i tu jest pies pogrzebany.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: kevinpsb »

Alfred Tennyson pisze:[ prawie wszyscy gracze sprowadzeni do Skry w ostatnich latach a więc Atanasijevic, Cupkovic, Cala, Vincic i Lisiniac "należą" właśnie do tej agencji. Przypadek? Poniżej link:

http://www.volleyball-forever.com/Jooml ... ayers.html
To dość ciekawa sprawa... Dla mnie dwoma zawodnikami którzy mogliby trafić w przyszłym sezonie do Plusligi są Cala i Poey. Ewentualnie mógłbym zobaczyć Vincicia i Janica, obydwu chciałby zobaczyć w innych rolach niż te co pełnili jak byli w Polsce.

Co do Mineiro, to od kiedy dobrzy zawodnicy są wolni w grudniu?
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”