To kibiców kręci najbardziej - transfery na sezon 2008/09

Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: lucass90 »

Kay pisze:Sorki za offtopa, ale Częstochowa leży w województwie śląskim, jednak jeśli chodzi o region geograficzny to jest to bodajże Małopolska(chyba). Taka ciekawostka. :P
Chociaż historycznie należy do Małopolski, po reformie administracyjnej w 1999 roku włączona została do województwa śląskiego.
Nie to, że jesteśmy z tego dumni, bo wręcz przeciwnie, ale tak się przestawiają fakty, więc nie mówcie tu jakiejś Małopolsce... Koniec offtopa.


Co do transferów AZSu, to jeszcze chciałbym dodać, że tak na dobrą sprawę, to niepokojąco długo przeciąga się sprawa zatrudnienia Radka Panasa... :/ Poza tym Panas zażyczył sobie nowego asystenta, bo na Leszka Rusa w poprzednim sezonie nie mógł za bardzo liczyć... Więc może duet Panas-Bosek? Wtedy Rysiu nie musiałby się czaić za ławką rezerwowych tylko normalnie robić swoje... :P Oby to wszystko wyjaśniło się jak najszybciej, bo czas nie jest w tym przypadku pomocnikiem...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Domelinho »

Jesli rzeczywiscie bylaby rozbiorka olsztyna (czego im nie zycze) i Zagumny z SZymanskim poszedlby do Trefla to bardzo prawdopodobne ze razem z nimi poszedlby tez Bjorn Andrae.Wtedy zrezygnowaliby z Bartmana i 6 wygladalaby porazajaco:Zagumny-Szymański-Zanuto-Andrae-Kadziewicz-Ivanov(?)-Serafin(libero)
Gdansk
Posty: 100
Rejestracja: 20 sty 2008, o 00:23
Płeć: M

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Gdansk »

Radio RMF podało wczoraj wieczorem sensacyjną, acz nie potwierdzoną informację, jakoby kluczowi zawodnicy Mlekpolu AZS Olsztyn, Grzegorz Szymański i Paweł Zagumny mieli się przenieść do Trefla Gdańsk. Dyrektor Trefla, Wojciech Kubicki zdementował jednak informacje radiowców podkreślając, że nie ma w nich odrobiny prawdy!!! zwłaszcza chodzi mi o drugą część wypowiedzi/u]
Awatar użytkownika
Bollo
Posty: 366
Rejestracja: 11 maja 2008, o 07:27
Płeć: M

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Bollo »

dziś jak mój ojciec gadał z Końcickim to Sordyl zadzwonił i powiedział coś że Ruciak już maił umowę i nawet po nią był ale dali mu kopie bo potrzebna mu była do jakiegoś kredytu i teraz pls go zawiesić możne
xd
Zlatan
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Antos »

Mozesz troche jasniej? Ja sie na kredytach nie znam :|
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
kuba_miszczu
Posty: 150
Rejestracja: 27 maja 2008, o 00:02
Płeć: M

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: kuba_miszczu »

A tak na marginesie to ZAK S.A. to juz ma kompletny sklad czy jeszcze wam brakuje zawodnika na jakas pozycje ?
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Arff »

Antos pisze:Mozesz troche jasniej? Ja sie na kredytach nie znam :|
Do kredytu prawdopodobnie potrzebne mu było zaświadczenie o zarobkach... które jest zapisane w kontrakcie...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: PAWKENS »

Na klubowym forum dowiedzieliśmy się, że do Olsztyna przyjdzie ''brzydal'' z 4 najlepszych drużyn na ME... Skoro z czterech, to pewnie z czwartej :D Bardzo duże prawdopodobieństwo to Samuelvuo ;)
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Awatar użytkownika
zyll
Posty: 684
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:47
Płeć: M

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: zyll »

To nie jest Samuelvo...
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: PAWKENS »

zyll pisze:To nie jest Samuelvo...
:o :o :o To kto ??? Bo chyba sporo osób już wie, tylko milczy...
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Guilder »

Pierwsza czwórka to Hiszpania, Rosja, Serbia i Finlandia. Jeśli to brzydal to mamy 48 kandydatów :P
W przyszłym tygodniu zebranie rady Mlekpolu i decyzja, czy spółka będzie finansować klub. Czy mi się wydaje, czy to już było?
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Arff »

Zabranie zostało przeniesione na sobotę... A co do Kunnariego, to przynajmniej nie ma 32 lat jak Sammuelvuo...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Domelinho »

Mysle ze w tej dwojce rownie utalentowanych rozgrywajacych co Redwitz o ktorych mowil prezes jest Kevin Hansen.Nie tak dawno na francuskim forum czytalem ze ma oferty z Polski.
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: PAWKENS »

Z zagranicy ma być przyjmujący "brzydal"...

Więc ja, jako "detektyw" lecę szukać zdjęć zawodników przyjmujących z tych drużyn na FIVB.org :)
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Awatar użytkownika
zyll
Posty: 684
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:47
Płeć: M

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: zyll »

Kunnari i tyle, nie ma o czym mówić.
zugu13
Posty: 24
Rejestracja: 12 maja 2008, o 18:57
Płeć: M
Kontakt:

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: zugu13 »

Znajomy powiedział mi,że nowym zawodnikiem mlekpolu jest.....Olli Kunnari.
http://www.ascannes.org
Awatar użytkownika
kulus
Posty: 212
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 20:28
Płeć: M

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: kulus »

No niestety.... jak Olli Kunnari, ma być tym przyjmującym z "najwyższej półki", to chyba panu Bogusławowi się półki w supermarkecie pomyliły...
mev
Posty: 75
Rejestracja: 26 kwie 2008, o 10:28
Płeć: M

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: mev »

poki nie ma informacji na stronie azs-u olsztyn nie komentujcie tego transferu bo ja szukalem na wszelkie sposoby informacji o kunnarim na stronie cannes znam francuski ale tam wzmianki nawet o jego przejsciu do olsztyna nie ma nie wiem skad jest to info ale ze strony raczej nie sadze ze forum...
Awatar użytkownika
dann
Redaktor
Redaktor
Posty: 91
Rejestracja: 21 sie 2007, o 18:47
Płeć: K
Lokalizacja: Bełchatów/Wrocław
Kontakt:

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: dann »

http://www.ascannesvolley.com/index.php?id=619


w odchodzących - coś za słabo szukałeś ;)
Awatar użytkownika
kulus
Posty: 212
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 20:28
Płeć: M

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: kulus »

A w tym Cannes widzę mała rewolucja kadrowa... będą mieć Exigę... :<
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Arff »

Exiga już grał w Cannes, przedłużył tylko kontrakt o 1 rok... przyszli Ci którzy mają nazwę klubu w nawiasie...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Chal »

Kunnari to świetny transfer, ciężko sobie wyobrazić lepszego zawodnika na tej pozycji w Olsztynie 8-) Przyjęcie, obrona i zagrywka, czyli wszystko, co kulało w poprzednim sezonie w AZSie :D Taki fiński odpowiednik Antigi, zawodnik świetny w defensywie i do tego dobry na siatce ;)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
szarlej
Posty: 207
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:20
Płeć: M

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: szarlej »

Nowym środkowym Politechniki Warszawskiej został Jarosław Tepling.
http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.27072
Libero który atakuje...
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: PAWKENS »

Chal pisze:Kunnari to świetny transfer, ciężko sobie wyobrazić lepszego zawodnika na tej pozycji w Olsztynie 8-) Przyjęcie, obrona i zagrywka, czyli wszystko, co kulało w poprzednim sezonie w AZSie :D Taki fiński odpowiednik Antigi, zawodnik świetny w defensywie i do tego dobry na siatce ;)
Heh, a już myślałem, że tylko ja wierzę w tego zawodnika :) Zgadzam się z Chalem, można go porównać do Antigi, ale...Poweidzmy, że jednak jest nieco słabszy 8-) Co do jego osiągnięć, w zeszłorocznej LŚ pewnie zajęli 2 miejsce w grupie, i z Brazylią powalczyli. Później niesamowity półfinał ME z Hiszpanią, przegrany, chyba Finowie się podłamali w meczu o 3 miejsce... Z Cannes wygrał grupę LM !!! !!!
1 AS Cannes (FRA) 6 11 15:5
2 Bre Banca Lannutti Cuneo (ITA) 6 10 13:9
3 Iraklis Saloniki (GRE) 6 9 10:11
4 Jihostroj Ceske Budejovice (CZE) 6 6 5:18
Wyprzedzając wielkie Cuneo i mistrza Grecji Iraklis. Później pokonał inny team z Francji, a następnie poległ z silnym Kazaniem...We Francji swobodnie wygrał rundę zasadniczą, później zajął zaledwie 3 miejsce, co z Dreamerem i Wojciechem, o ile pamiętam uznaliśmy za sensację...

I jeszcze we Francji go szanują... :D
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Awatar użytkownika
kulus
Posty: 212
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 20:28
Płeć: M

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: kulus »

Aaaaa teraz do mnie dopiero doszło... można było się przecież spodziewać, że tym przyjmującym będzie Francuz (np. Samica, który nie wypalił), albo w ogóle gracz z ligi francuskiej... a wszystko za sprawą Sordyla, który zna tamtejszy rynek. I tak sobie myślę, że jeśli do Olsztyna ma przyjść jeszcze jakiś zagraniczny zawodnik, np libero, to także powinniśmy chyba patrzeć na tamtejszą ligę... chyba dobrze kombinuję prawda koledzy? :D
Awatar użytkownika
tekoja
Posty: 28
Rejestracja: 4 paź 2007, o 16:57
Płeć: K
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: tekoja »

A może gdzieś bardziej na południe? ;)

Jak widać wikipedia znowu dowiaduje się jako pierwsza o nowinkach transferowych ;]
http://pl.wikipedia.org/wiki/Teodor_Sa%C5%82parow
Radzę przejrzeć kluby 8-)
Zawsze i wszędzie sercem z AZS Olsztyn !
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: KadrO »

Radzę się teraz przyjrzeć ... :)

Transfery nam uciechły. Co do Częstochowy. To niech ona się zgłosi do ligi w 7 i jej wystarczy.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Arff »

Pierre Pujol: "Mam cztery alternatywne oferty z Polski, Francji i Włoch, ale póki co jestem siatkarzem Sisleya"

no no no.... czyżby Trefl chciał zatrudnić kogoś lepszego niż Redwitz ??? Podobno zawodnicy Sisleya naciskają na prezesa żeby podziękował Pierre'owi, więc wszystko jest jeszcze możliwe... osobiście bardzo bym chciał ponieważ jest to mój ulubiony zagraniczny siatkarz =]

Bednaruk chce wrócić do Radomia i jutro ma się spotkać z własnej inicjatywy z prezesem, czyli jest spora szansa że Kuba bardzo wzmocni Jadar...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Mate »

No i teraz znowu kolejna zgadywanka transferowa. Od kogo dostał propozycję Pierre. Jastrzębie na pewno nie, bo mają 5 obcokrajowców. Skra rozgrywającego ma, Resovia także. Mój typ pada na Częstochowę i Trefl. Czewa ma Andrzeja Stelmacha, ale ten ma często wzloty i upadki formy. Drzyzga to za mało na Ligę Mistrzów. W Treflu nie ma wartościowego rozgrywającego, jeżeli chcą zdobyć medal. Wszystko się okaże za kilka dni gdzie Pujol zagra w przyszłym sezonie.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Guilder »

Wątpię, aby była to Częstochowa. Mają luki w innych pozycjach a na rozegraniu wcale nie jest źle. Stelmach w LM da radę. Jak dla mnie tylko Trefl wchodzi w grę.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”