Finał Plusligi 2012/13

Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1808
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Finał Plusligi 2012/13

Post autor: hardy »

Awatar użytkownika
Maniek K-K
Posty: 275
Rejestracja: 15 gru 2010, o 12:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn=Koźle

Re: Finał Plusligi 2012/13

Post autor: Maniek K-K »


He he. On prosil grzecznie zeby mu podac pilke do rączki.
Garp
Posty: 600
Rejestracja: 18 mar 2012, o 20:46
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2012/13

Post autor: Garp »

1. Dziwi mnie trochę wybrzydzanie na jakość tego finału, zwłaszcza ze strony kibiców grających w nim drużyn. Nie oszukujmy się – w finale nie o to chodzi, żeby była piękna gra, tylko o to, żeby drużyna (moja) wygrała. Jeśli będą przy tym jeszcze emocje to OK, choć nie jest to wymagane. Ja osobiście marzę o wygranej ZAKSY w trzech meczach, bez zbędnych nerwów , unikając w miarę możliwości ryzyka odwrócenia się losów rywalizacji. Jeśli chodzi o komentatorów w mediach, to ich rozumiem. Więcej meczów, to więcej materiału do analiz itp. Kibice postronni też chcą sobie pooglądać dobrą siatkówkę, OK. Poza tym historia finałów z ostatnich lat to nie są raczej oszałamiające widowiska tylko raczej walka (choć nie zawsze) i nerwy.
2. Liczę dziś na powtórkę z wczorajszego meczu. Oczywiście Resovia się nieco otrząśnie, poprawi to i owo, ale jeśli nam dalej będzie siedziała zagrywka i oby jak wczoraj blok, to powinno skończyć się dość podobnie.
3. Co do akcji Lotmana, to jednak mógł wyhamować wcześniej, trochę za dużo było tej brawury. Oczywiście, nie musiał widzieć, że jest tam dziecko, ale że wpadnie na kibiców małych czy dużych, to już musiał wiedzieć. I nie przekonują mnie argumenty, że kibic powinien uważać na to co się może zdarzyć. OK, nadlatująca piłka, owszem, można się uchylić, albo odbić (sposobem dolnym lub palcami ;) ), ale nie nadlatujący siatkarz…
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Finał Plusligi 2012/13

Post autor: majonez »

Garp pisze:Co do akcji Lotmana, to jednak mógł wyhamować wcześniej, trochę za dużo było tej brawury. Oczywiście, nie musiał widzieć, że jest tam dziecko, ale że wpadnie na kibiców małych czy dużych, to już musiał wiedzieć. I nie przekonują mnie argumenty, że kibic powinien uważać na to co się może zdarzyć. OK, nadlatująca piłka, owszem, można się uchylić, albo odbić (sposobem dolnym lub palcami ;) ), ale nie nadlatujący siatkarz…
Lotman akurat jest jaki jest i często stara się on wybronić piłkę teoretycznie niemożliwą skacząc po bandach czy starając się wyciągać piłke z trybun. Poza tym nie zawsze też jest łatwo wyhamować jak biegniesz i jesteś mocno rozpędzony więc tak czy siak jest ryzyko, że na tych kibiców wpadniesz
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3943
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Finał Plusligi 2012/13

Post autor: Klugenhammer »

Prawda jest taka, że każda barierka/banda niezależnie od tego czy jest z metalu, drewna czy tektury oznacza koniec strefy gry. Każdy siatkarz który ją przekracza bierze na siebie odpowiedzialność za szkody na zdrowiu kibiców jakie może wyrządzić. Można dywagować czy barierka powinna być ze stali, czy dziecko powinno być w pierwszym rzędzie trybun ale nie zmieni to faktu, że to Lotman zachował się nieodpowiedzialnie, żeby nie powiedzieć głupio.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2012/13

Post autor: pk+ »

A piłka jest przed czy po odbiciu i która częścią ciała? ;)
Klugenhammer pisze:Prawda jest taka, że każda barierka/banda niezależnie od tego czy jest z metalu, drewna czy tektury oznacza koniec strefy gry. Każdy siatkarz który ją przekracza bierze na siebie odpowiedzialność za szkody na zdrowiu kibiców jakie może wyrządzić. Można dywagować czy barierka powinna być ze stali, czy dziecko powinno być w pierwszym rzędzie trybun ale nie zmieni to faktu, że to Lotman zachował się nieodpowiedzialnie, żeby nie powiedzieć głupio.
Zdaje się że Lotman nie przekroczył barierki, ciągle była ona między nim a dzieckiem... raczej ktoś kto ją postawił nie zadbał o stabilność. Raz zachwycamy się ofiarnością zawodników w obronienie innym razem nazywamy ich wariatami bo robią coś za co wcześniej ich chwalimy - bo pojawiło się dziecko. Sorry ale zawodnik nie może patrzeć czy są dorośli czy dzieci, no chyba że chcemy żeby w obronie zbierał się jak Perła ;)
Ostatnio zmieniony 8 kwie 2013, o 10:57 przez pk+, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2012/13

Post autor: kuki91 »

Bo chciał wybronić piłkę? Faktycznie, głupi
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Finał Plusligi 2012/13

Post autor: BadTrue »

kuki91 pisze:Bo chciał wybronić piłkę? Faktycznie, głupi
A czy macie może gdzieś filmik z tej sytuacji, bo niestety nie mogłem oglądać tego meczu.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2012/13

Post autor: Chal »

Jak siatkarze wyciągają piłki z trybun, to ogólne podniecenie kapitalną akcją (Lotmanowi akurat nie raz się już zdarzało), jak raz się nie udało, a na domiar złego doszło do nieszczęśliwego zdarzenia, to nagle gównoburza. Nie pierwszy, nie drugi i nie dziesiąty raz zawodnik idzie na całość do końca, nie pierwszy raz też ląduje gdzieś w trybunach, a że akurat trafiła się sytuacja 1/1000, gdzie faktycznie wyglądało to groźnie nie tylko dla zawodnika, ale i dla kibiców (w wyniku rzadkiego zbiegu okoliczności kilku niekorzystnych czynników) - nieszczęśliwe wypadki po prostu się zdarzają, tutaj na szczęście bez żadnych konsekwencji, szansa powtórki minimalna, a dziewczynka za kilka lat pewnie jeszcze będzie wspominać, jak to przez moment była gwiazdą telewizji.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
andrez
Posty: 117
Rejestracja: 14 mar 2013, o 11:28
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2012/13

Post autor: andrez »

Chal pisze:Jak siatkarze wyciągają piłki z trybun, to ogólne podniecenie kapitalną akcją (Lotmanowi akurat nie raz się już zdarzało), jak raz się nie udało, a na domiar złego doszło do nieszczęśliwego zdarzenia, to nagle gównoburza. Nie pierwszy, nie drugi i nie dziesiąty raz zawodnik idzie na całość do końca, nie pierwszy raz też ląduje gdzieś w trybunach, a że akurat trafiła się sytuacja 1/1000, gdzie faktycznie wyglądało to groźnie nie tylko dla zawodnika, ale i dla kibiców (w wyniku rzadkiego zbiegu okoliczności kilku niekorzystnych czynników) - nieszczęśliwe wypadki po prostu się zdarzają, tutaj na szczęście bez żadnych konsekwencji, szansa powtórki minimalna, a dziewczynka za kilka lat pewnie jeszcze będzie wspominać, jak to przez moment była gwiazdą telewizji.
a za 10 lat koleżankom z gimnazjum pokazywać, jaki to przystojniak na nią leciał ;)

masz 100% racji.
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2012/13

Post autor: kuki91 »

BadTrue pisze:A czy macie może gdzieś filmik z tej sytuacji, bo niestety nie mogłem oglądać tego meczu.
Niestety, nie mam namiaru na takowe, sama akcja działa się dokładnie na wprost mnie, jakieś 6 metrów, i widać było wszystko dokładnie ;)
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Finał Plusligi 2012/13

Post autor: VernonRoche »

Klugenhammer pisze: Można dywagować czy barierka powinna być ze stali, czy dziecko powinno być w pierwszym rzędzie trybun ale nie zmieni to faktu, że to Lotman zachował się nieodpowiedzialnie, żeby nie powiedzieć głupio.
W 100% masz rację, tylko czy Lotman widział to dziecko i wbiegł na niego z pełną premedytacją?...
Jestem pewien, że nie widział tego dziecka, tylko chciał ratować piłkę.

Nie raz nie dwa zawodnicy skaczą przez barierki czy cokolwiek znajduje się pomiędzy trybunami a boiskiem
i nikt tragedii nie robi, chociaż pewnie zdarzało się wpaść w ludzi, albo bardzo blisko ludzi.
Dlatego albo nazywajmy takie zachowanie nieodpowiedzialnym i głupim dla każdego takiego zdarzenia,
albo powiedzmy, że Lotman nie zauważył dziecka i tyle, a nie róbmy z niego skończonego idiotę
bezmyślnie tratującego małe dzieci w imię niepewnej obrony piłki w meczu.
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2012/13

Post autor: mikser »

Tak, jeszcze niech o odszkodowanie wniosą, że zawodnik gonił za piłką i wpadł na barierki - bo to piknik a nie mecz;]
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3943
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Finał Plusligi 2012/13

Post autor: Klugenhammer »

VernonRoche pisze: W 100% masz rację, tylko czy Lotman widział to dziecko i wbiegł na niego z pełną premedytacją?...
Jestem pewien, że nie widział tego dziecka, tylko chciał ratować piłkę.

Nie raz nie dwa zawodnicy skaczą przez barierki czy cokolwiek znajduje się pomiędzy trybunami a boiskiem
i nikt tragedii nie robi, chociaż pewnie zdarzało się wpaść w ludzi, albo bardzo blisko ludzi.
Dlatego albo nazywajmy takie zachowanie nieodpowiedzialnym i głupim dla każdego takiego zdarzenia,
albo powiedzmy, że Lotman nie zauważył dziecka i tyle, a nie róbmy z niego skończonego idiotę
bezmyślnie tratującego małe dzieci w imię niepewnej obrony piłki w meczu.
Nieistotne czy było tam dziecko czy dorosły facet, nieistotne czy barierka była ze stali czy papieru.
Chodzi mi o to, że za kazdym razem gdy jakikolwiek zawodnik decyduje się na taki rajd, podejmuje ryzyko którego stawką jest nie tylko jego zdrowie. Jeśli mu się uda tzn wybroni piłkę i nikomu nie zrobi krzywdy to zostaje bohaterem i zbiera porcję oklasków ze wszystkich stron. Ale jeśli nie daj Boże taki dwumetrowy dryblas wbiegając/wskakując w strefę zajmowaną przez kibiców zrobi komuś krzywdę to niestety wina spadnie na niego. Za każdym razem jest to więc igranie z losem, uda się lub się nie uda. Wczoraj się nie udało.
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Finał Plusligi 2012/13

Post autor: majonez »

Klugenhammer pisze: Nieistotne czy było tam dziecko czy dorosły facet, nieistotne czy barierka była ze stali czy papieru.
Chodzi mi o to, że za kazdym razem gdy jakikolwiek zawodnik decyduje się na taki rajd, podejmuje ryzyko którego stawką jest nie tylko jego zdrowie. Jeśli mu się uda tzn wybroni piłkę i nikomu nie zrobi krzywdy to zostaje bohaterem i zbiera porcję oklasków ze wszystkich stron. Ale jeśli nie daj Boże taki dwumetrowy dryblas wbiegając/wskakując w strefę zajmowaną przez kibiców zrobi komuś krzywdę to niestety wina spadnie na niego. Za każdym razem jest to więc igranie z losem, uda się lub się nie uda. Wczoraj się nie udało.
Dziewczynka była tylko mocno wystraszona, nic poważniejszego się nie stało. Poza tym Lotman musiał jakoś wyhamować co nie jest łatwe jak jesteś rozpędzony, a że barierka nie była stabilna to widzieliśmy co widzieliśmy. Głupio by było jakby zawodnik jeszcze na boisku analizował wszystkie plusy i minusy takiej obrony, wtedy to by się nawet nie zdążył ruszyć. To wszystko było pod wpływem impulsu, więc skąd mógł wiedzieć że tak to sie skończy?
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2012/13

Post autor: kalosz »

nie wiem gdzie to wkleić.
Agencja LZSport Pro, której klientem jest Nicholas Marechal, poinformowała, że ten 26-letni reprezentant Francji przyjął właśnie... polskie obywatelstwo.
https://www.facebook.com/asserwisowyblo ... 5257626312
https://twitter.com/LZSportPro/status/3 ... 9638090752

pewnie przyjdzie do PlusLigi...
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
Pan Wacek
Posty: 348
Rejestracja: 28 paź 2012, o 12:25
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Finał Plusligi 2012/13

Post autor: Pan Wacek »

Dzisiaj z pewnością dwa razy się zastanowi czy warto biec w trybuny za piłką :D . 8 lat barierki tam stoją i nigdy nic się nie stało. Po prostu nieszczęśliwy zbieg okoliczności i tyle. Nie ma już co drążyć tego tematu bo i tak każdy ma swoje zdanie.
No one likes us, we don't care!
Awatar użytkownika
Pawel_RZ
Posty: 870
Rejestracja: 17 maja 2011, o 18:33
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Finał Plusligi 2012/13

Post autor: Pawel_RZ »

kalosz pisze:nie wiem gdzie to wkleić.
Agencja LZSport Pro, której klientem jest Nicholas Marechal, poinformowała, że ten 26-letni reprezentant Francji przyjął właśnie... polskie obywatelstwo.
https://www.facebook.com/asserwisowyblo ... 5257626312
https://twitter.com/LZSportPro/status/3 ... 9638090752

pewnie przyjdzie do PlusLigi...
Nie jestem zbytnio w temacie z tym zawodnikiem więc zapytam: ale jak?
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2012/13

Post autor: pk+ »

Klugenhammer pisze: Chodzi mi o to, że za kazdym razem gdy jakikolwiek zawodnik decyduje się na taki rajd, podejmuje ryzyko którego stawką jest nie tylko jego zdrowie.
Wiesz znam gościa któremu lekarz zabronił oglądania, a nawet słuchania w radio zawodów żużlowych - powód zawał i zbyt duże emocje, nie można wykluczyć że paru takich facetów na świecie jest... Czy zawodnicy mają odpowiadać za ich zdrowie?
Nie przypominam sobie ostatnio żeby znoszono rannych kibiców z hal siatkarskich, we wczorajszym meczy także nic się nie stało, a szumu jest już na kilka stron na forum.

Jedynym usprawiedliwieniem jest marny poziom spotkania więc rozumie że kibice wolą pisać o otoczce... ale chyba wypada już skończyć.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Finał Plusligi 2012/13

Post autor: weary_skier »

kalosz pisze:
Agencja LZSport Pro, której klientem jest Nicholas Marechal, poinformowała, że ten 26-letni reprezentant Francji przyjął właśnie... polskie obywatelstwo.
.
To teraz już każdemu dają?
Nie pamiętam dokładnie, ale coś mi świta. Czy Marechal nie był zamieszany w jakąś aferę?
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
Petardinho
Posty: 172
Rejestracja: 28 paź 2009, o 08:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Finał Plusligi 2012/13

Post autor: Petardinho »

weary_skier pisze:
kalosz pisze:
Agencja LZSport Pro, której klientem jest Nicholas Marechal, poinformowała, że ten 26-letni reprezentant Francji przyjął właśnie... polskie obywatelstwo.
.
To teraz już każdemu dają?
Nie pamiętam dokładnie, ale coś mi świta. Czy Marechal nie był zamieszany w jakąś aferę?
Unikanie kontroli dopingowej chyba.
Awatar użytkownika
Pawel_RZ
Posty: 870
Rejestracja: 17 maja 2011, o 18:33
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Finał Plusligi 2012/13

Post autor: Pawel_RZ »

weary_skier pisze:
kalosz pisze:
Agencja LZSport Pro, której klientem jest Nicholas Marechal, poinformowała, że ten 26-letni reprezentant Francji przyjął właśnie... polskie obywatelstwo.
.
To teraz już każdemu dają?
Nie pamiętam dokładnie, ale coś mi świta. Czy Marechal nie był zamieszany w jakąś aferę?
W internecie znalazłem tylko o antydopingowej, ale to było bardzo dawno.
Ancymonek
Posty: 34
Rejestracja: 5 sie 2012, o 11:41
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2012/13

Post autor: Ancymonek »

kuki91 pisze:Co dalej uważam, że dziecko, które nie wie co sie dzieje na boisku i se biega tylko dookoła nie powinno być na hali siatkarskiej w pierwszym rzędzie... Dla mnie to jest brak wyobraźni.
TRUE, TRUE, TRUE! Jakiś znak czasów - zabieranie ledwo raczkujących bachorów na mecze, niczym maskotki do pochwalenia się "całemu światu" - nierzadko dzięki durnej postawie realizatorów Polsatu - w telewizji. Ale jak rozpędzony Lotman nie wyhamuje to - jak ktoś napisał - dziki wrzask: "Zabił dziecko". To mecz dla dorosłych a nie piknik.
Awatar użytkownika
Petardinho
Posty: 172
Rejestracja: 28 paź 2009, o 08:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Finał Plusligi 2012/13

Post autor: Petardinho »

Ancymonek pisze:
kuki91 pisze:Co dalej uważam, że dziecko, które nie wie co sie dzieje na boisku i se biega tylko dookoła nie powinno być na hali siatkarskiej w pierwszym rzędzie... Dla mnie to jest brak wyobraźni.
TRUE, TRUE, TRUE! Jakiś znak czasów - zabieranie ledwo raczkujących bachorów na mecze, niczym maskotki do pochwalenia się "całemu światu" - nierzadko dzięki durnej postawie realizatorów Polsatu - w telewizji. Ale jak rozpędzony Lotman nie wyhamuje to - jak ktoś napisał - dziki wrzask: "Zabił dziecko". To mecz dla dorosłych a nie piknik.
Dokładnie - zakaz wejścia dla dzieci, starców, kobiet w ciąży, inwalidów i niedożywionych. ;)
Ancymonek
Posty: 34
Rejestracja: 5 sie 2012, o 11:41
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2012/13

Post autor: Ancymonek »

Petardinho pisze: Dokładnie - zakaz wejścia dla dzieci, starców, kobiet w ciąży, inwalidów i niedożywionych. ;)
I po co ta kiepska ironia? To może - trzymając się tego poziomu dyskusji - niech każdy zabierze ze sobą na mecz Plusligi swojego psa, kota, świnkę morską i kanarka (najlepiej bez klatki).
Ostatnio zmieniony 8 kwie 2013, o 13:48 przez Ancymonek, łącznie zmieniany 1 raz.
Edyta

Re: Finał Plusligi 2012/13

Post autor: Edyta »

W internecie znalazłem tylko o antydopingowej, ale to było bardzo dawno.
Tak bardzo to nie, w sezonie 2010/11, jak grał w Poitiers. Wtedy kiedy Poitiers z Rouzierem wywalczyło mistrzostwo Francji. Zdaje się, że chodziło o popalanie jakiegoś zielska, dlatego chciał uniknąć kontroli i został zawieszony na kilka miesięcy. Właśnie na ten czas, kiedy jego zespół walczył o mistrzostwo.

Ta informacja jest po prostu... dziwna :) Czyżby miał jakieś polskie korzenie?
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2012/13

Post autor: kuki91 »

Petardinho pisze:Dokładnie - zakaz wejścia dla dzieci, starców, kobiet w ciąży, inwalidów i niedożywionych. ;)
Owszem, to jest to samo co zabieranie dzieciaczka, które wlasnie nauczyło się mówić "mama tata", ledwo umie chodzic i nawet nie wie co się dookoła niego dzieje, na pewno nie jest zainteresowane boiskiem. To bardzo słodkie dla realizatorów polsatu, ale jak dla mnie to jest tylko znęcanie się nad tym dzieckiem. No ale nic, grunt, że kamera wyłapie !!!
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Finał Plusligi 2012/13

Post autor: figol »

Ancymonek pisze:
Petardinho pisze: Dokładnie - zakaz wejścia dla dzieci, starców, kobiet w ciąży, inwalidów i niedożywionych. ;)
I po co ta kiepska ironia? To może - trzymając się tego poziomu dyskusji - niech każdy zabierze ze sobą na mecz Plusligi swojego psa, kota, świnkę morską i kanarka (najlepiej bez klatki).
Kończ waść wstydu oszczędź ... Jak bardzo można być zawistnym i bezczelnym żeby porównać malutkie dzieciaczki do psów czy kanarków bez klatki, to się powinno leczyć jeszcze we wczesnym stadium.
poznasz głupiego po czynach jego
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2012/13

Post autor: jinx »

figol pisze:
Ancymonek pisze:
Petardinho pisze: Dokładnie - zakaz wejścia dla dzieci, starców, kobiet w ciąży, inwalidów i niedożywionych. ;)
I po co ta kiepska ironia? To może - trzymając się tego poziomu dyskusji - niech każdy zabierze ze sobą na mecz Plusligi swojego psa, kota, świnkę morską i kanarka (najlepiej bez klatki).
Kończ waść wstydu oszczędź ... Jak bardzo można być zawistnym i bezczelnym żeby porównać malutkie dzieciaczki do psów czy kanarków bez klatki, to się powinno leczyć jeszcze we wczesnym stadium.
Takie rzeczy wypisuje być może przyszły rodzic. Potem czytamy w prasie o różnego rodz tragediach....
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
Wizard
Posty: 17
Rejestracja: 11 lip 2012, o 17:35
Płeć: M
Lokalizacja: Pomorze

Re: Finał Plusligi 2012/13

Post autor: Wizard »

mam nagrany wczorajszy mecz, jeśli napiszecie który set i mniej więcej jaki wynik to wrzucę tą sytuację z Lotmanem
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”