ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: krzysiu »

Tylko , żeby po sezonie nie okazało się , że jak nie będzie sukcesu to pół drużyny odejdzie. Dajmy mu czas na budowę zespołu jak Kowalowi.
Cogenhi
Posty: 69
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 20:54
Płeć: K

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Cogenhi »

krzysiu pisze:Tylko , żeby po sezonie nie okazało się , że jak nie będzie sukcesu to pół drużyny odejdzie. Dajmy mu czas na budowę zespołu jak Kowalowi.
Ogranicza go umowa ze sponsorem, którą Zaksa ma jeszcze przez rok(?). Wydaje mi się, że podium będzie dla nich minimum
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: weary_skier »

Cogenhi pisze: Ogranicza go umowa ze sponsorem, którą Zaksa ma jeszcze przez rok(?). Wydaje mi się, że podium będzie dla nich minimum
Kowal miał podobne ultimatum.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: krzysiu »

Tak znowu powiedzą , że chcą złoto . Dajmy mu czas - Góral ma inne trochę podejście do siatkówki , nie sądzę , że podobne mają rządzący od siatkówki w Zakładach Azotowych
gregy69
Posty: 381
Rejestracja: 4 kwie 2013, o 09:30

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: gregy69 »

No to gratulacje dla Pawła Zagumnego za objęcie stanowiska pierwszego trenera :D
Awatar użytkownika
Petardinho
Posty: 172
Rejestracja: 28 paź 2009, o 08:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Petardinho »

Ciekawe kto będzie drugim..
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Hirako »

Średnio mi sie to widzi, będzie ultimatum złota, Seba nie ogarnie drużyny i co? No ale powodzenia.
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: maciek77 »

Petardinho pisze:Ciekawe kto będzie drugim..
P.Zagumny ;]
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: jinx »

Hirako pisze:Średnio mi sie to widzi, będzie ultimatum złota, Seba nie ogarnie drużyny i co? No ale powodzenia.
Bzdura, nie będzie takiego ultimatum
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Cogenhi
Posty: 69
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 20:54
Płeć: K

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Cogenhi »

weary_skier pisze:
Cogenhi pisze: Ogranicza go umowa ze sponsorem, którą Zaksa ma jeszcze przez rok(?). Wydaje mi się, że podium będzie dla nich minimum
Kowal miał podobne ultimatum.
Nie wiedziałam ;) Nie zmienia to faktu, że po Resovii można było jednak spodziewać się tego, że osiągnie coś więcej, Zaksa jeśli nie wyczaruje z kapelusza kolejnego Fontelesa, Antek się nie ogarnie, może mieć baaaardzo ciężko. A wtedy z pieniędzmi moze byc podobie. Uprawiam tutaj najbardziej hardkorową wersję czarnowidztwa, Sebastian też może być kontynuatorem myśli szkoleniowej Castellaniego, a może nawet pierwszym trenerem od lat, gdy Zaksie siły nie skończą się w okolicach lutego/marca ;)
Cogenhi
Posty: 69
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 20:54
Płeć: K

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Cogenhi »

Hirako pisze:Średnio mi sie to widzi, będzie ultimatum złota, Seba nie ogarnie drużyny i co? No ale powodzenia.
Mają LM w tym roku, podium w przyszłym jest bardziej osiągalne i prezes Nowosielska wydaje się być jednak kobietą z głową na karku - podium to plan minimum, aby zakwalifikować się do kolejnej edycji LM i cel jak najbardziej do osiągnięcia.

EDIT Przepraszam za 2 posty obok siebie, moderatorzy mogą jakos to scalic?
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Lineczka »

Sebastian został wrzucony na głęboką wodę, oby nie utonął. ZAKSA to drużyna, od której oczekuje się zwycięstw i to na wszystkich frontach. Presja jest spora. No cóż, kto nie ryzykuje nie pije szampana.
Mnie ciekawi jaka atmosfera będzie panowała w drużynie, relacje na linii trener-kapitan. Ciekawe czy Świder okiełzna Zagumnego? Trener nie może być tylko kolegą, musi budzić respekt, ostatnie słowo ma należeć do niego.
Niemniej jednak życzę Świdrowi wszystkiego dobrego i mam nadzieje, że na naszych oczach tworzy się historia i Sebastian wyrobi sobie markę i zostanie świetnym trenerem, który za kilka lat poprowadzi naszą reprezentację do sukcesów. Tego mu życzę z całego serca.
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: krzysiu »

No jeśli miałoby być podium to ok . Listę zawodników od Castellaniego już ma , tylko teraz podpisywać na 2 lata , a nie na rok . Castuś mówił , że jakby coś to im pomoże wiedzą .
Tylko nie wywierać zbyt dużej presji i będzie ok. Może Piotrek Gruszka będzie asystentem , Brzozowski kiedyś pisał , że Piotrek ma być gdzieś asystentem w +Lidze
Morfi
Posty: 132
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 21:34

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Morfi »

Kiedyś Zagumny musiał słuchać Sordyla to i Świdra posłucha... może ?!
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: krzysiu »

Tylko z jakim skutkiem .. Nie no powinno być dobrze, znają się dużo lat , raczej nadają na tych samych falach.
dreanrer
Posty: 22
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 14:03

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: dreanrer »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2013, o 14:36 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Na drugi raz spróbuj po polsku i grzecznie
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Hirako »

No to właśnie zwolniło się dużo kasy po DC. Czekam na naprawde dobre transfery, ciekawe kto jest na tej liście Daniela.
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: krzysiu »

Może jacyś ciekawi zawodnicy z Brazylii albo Argentyny.
Cogenhi
Posty: 69
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 20:54
Płeć: K

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Cogenhi »

dreanrer pisze:no i dziękuje dowidzenia trener bez doświatczenia Zaksa się osłabia odejdzie jeszcze Fonte Rouzier i jakiś Polak przyjdą słabsi i liga się osłabia ech a dwa sezony temu było tak pięknie to te ruskie mendy i turkie kradna graczy
Odejście Rouziera może być aktualnie tylko wzmocnieniem ;)
Trzymaj kilka, przydadzą Ci się - ,,,,,,,,
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Pele »

gregy69 pisze:No to gratulacje dla Pawła Zagumnego za objęcie stanowiska pierwszego trenera :D
Coś Ci się pomyliło, pierwszym trenerem jest Sebastian. P.Zagumny będzie nadtrenerem :D
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: grzegorzg »

Śiwderski i tak jest w lepszej systuacji niz np Stelmach. Poprzednie dwa lata też w dużej mierze spędził na ogladaniu siatkówki z innej perspektywy niz 81m2 boiska
Życzę powodzenia.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: OlaMleko »

No nie wiem... Liczyłam na fachowca światowej klasy (zawsze marzył mi się McCutcheon, który mógłby "naprawić głowy" chłopakom, ale wiem, że on jest niedostępny), od którego Świder mógłby się jeszcze uczyć. A tak, zarówno w Skrze, jak i w Zaksie mamy trenera, który grał z większością obecnych na boisku siatkarzy... Przecież wiadomo, że z Pawłem się przyjaźnią, z innymi również jest na stopie koleżeńskiej. Sztuczna zmiana tej hierarchii może okazać się groźna.
Trzymam kciuki za Świdra. Guma ma wolne wakacje, to mogą sobie spokojnie opracować jakąś strategię :D Moja propozycja - nie rzucać wszystkich sił na początek sezonu.
Awatar użytkownika
Arogancja
Posty: 369
Rejestracja: 6 sie 2008, o 18:48
Płeć: K

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Arogancja »

Strategia ze Świdrem jest moim zdaniem prosta. Polaka łatwiej zatrzymać, zwłaszcza Polaka, który zna klub. Co daje zatrudnienie uznanego szkoleniowca zza granicy, pokazuje przykład Castellaniego. Przyjdzie, popracuje rok, osiągnie sukcesy i odejdzie, na dodatek ciągnąc za sobą lidera zespołu (zresztą podobnie jest w przypadku zagranicznych gwiazd, np. Konstantinow czy Abramov). A DC to nie jest pierwszy lepszy fachman zza granicy. Zna ligę, zna zawodników, pracował tu wcześniej, więc zna i blaski, i cienie polskiego volleya. Podobno dom tu buduje / zbudował. I co? I nico. Jak można tworzyć zespół, skoro po każdym sezonie ma być taka niepewność? Nie pamiętam, jak to było i dlaczego z DC podpisano roczną umową. Fakt faktem, projekt autorskiej drużyny, o którym wprost DC mówił, jakiś taki krótkotrwały się okazał. Cóż, może tym razem w KK zabrakło determinacji, by przedłużać umowę? Do tego Resovia utarła ZAKSIE nosa, zdobywając złoto ze swoim człowiekiem.
Kowal ma dwa mistrzostwa, ale jakoś nie pojawiają się głosy o wyciągnięciu go z Resovii, bo potrafi przygotować formę na play-offy, więc wymarzony z niego fachowiec. Pomijając kwestie kontraktów i uwag co do pracy w sezonie, może także dlatego, że jest związany z Rzeszowem i zwyczajnie trudno by mu było się ruszyć z domu. Resovia to dla niego chyba coś więcej niż praca w dobrze zorganizowanym klubie walczącym o najwyższe laury. ZAKSA chce w Świdrze widzieć kogoś, kto Kędzierzyn będzie nosić w sercu dłużej niż do zobaczenia liczby zer na zagranicznym kontrakcie? Wydaje mi się, że tak. Większa stabilność, którą może zagwarantować Świder, jest czasem cenniejsza niż cosezonowe sięganie po rezerwy finansowe, by zatrzymać znanego trenera. Bo jakoś o polskich szkoleniowców tureckie kluby się nie zabijają. Inna rzecz, że może w Kędzierzynie bilans cena - wynik sportowy wcale nie wypadł dla DC specjalnie korzystnie...
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Hirako »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2013, o 19:16 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: kuchcik77 »

wyrzuc sypacza, przynajmniej Ciebie o fikcyjne nazwiska nie podejrzewałbym...;)
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Hirako »

Pilarz odchodzi? Coraz gorzej to wygląda...
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1809
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: hardy »

a co z Jurkiem?
dreanrer
Posty: 22
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 14:03

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: dreanrer »

Szkoda bo nie jest to trener który przyciągnie znanych zawodników jak np Bernardi włochów
Cladis
Posty: 170
Rejestracja: 3 cze 2012, o 14:05
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Cladis »

dreanrer pisze:Szkoda bo nie jest to trener który przyciągnie znanych zawodników jak np Bernardi włochów
Jak na razie to przyciągnął Włocha, którego później zepsuł i odebrał chęci go gry w siatkówkę.
Nawet po najgorszej zimie będzie wiosna.
dreanrer
Posty: 22
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 14:03

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: dreanrer »

a Łasko Bontje Bożko Holmes Tischer przeczytaj z nimi wywiady mowią wszyscy o Bernardim
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”