AZS Politechnika Warszawska

Streeter
Posty: 7465
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Streeter »

franek_kociuba pisze:Trener Bednaruk informuję na twitterze, że jeden kontrakt podpisany i jeden przedłużony, Ktoś ma jakieś wieści o kogo chodzi?
Przedłużyć to tam za bardzo nie ma już z kim... Chyba, że Michalczyk jeszcze nie ma kontraktu :)
#ŁączyNasSiatka

PlusLiga 24/25 (ost. akt. 8 czerwca 2024):

http://laczynassiatka.pl/leagues/2024/8 ... d924111746
Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: d12343 »

Trener Bednaruk na Twitterze:
Martino jednak nie dla Politechniki, wybral Barcelone
Opatrzność czuwa nad PW :D
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: weary_skier »

d12343 pisze:Trener Bednaruk na Twitterze:
Martino jednak nie dla Politechniki, wybral Barcelone
Z Bednaruka to jednak niezły smieszek.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: d12343 »

Toteż, mimo ogólnego braku zrozumienia dla nowej fali mediów społecznościowych, od czasu do czasu zerkam na twitter Bednaruka :) No ale mam szczerą nadzieję, że jego gra słów (nazwisk) pozostanie aktualna ;)
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
globert94
Posty: 19
Rejestracja: 1 lip 2011, o 08:51
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: globert94 »

Paweł Kaczorowski (ostatnio Camper Wyszków) niebawem dołączy do Polibudy :D
Streeter
Posty: 7465
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Streeter »

Maciej Stępień posiada jakiś wzrost, albo urodził się w jakiś specjalny dzień? Bo przeszukałem cały internet i nie doszukałem się niczego poza faktem, że się urodził gdzieś w 1994...
Ostatnio zmieniony 7 sie 2013, o 12:29 przez Streeter, łącznie zmieniany 2 razy.
#ŁączyNasSiatka

PlusLiga 24/25 (ost. akt. 8 czerwca 2024):

http://laczynassiatka.pl/leagues/2024/8 ... d924111746
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1072
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: MWi »

globert94 pisze:Paweł Kaczorowski (ostatnio Camper Wyszków) niebawem dołączy do Polibudy :D
Świetna wiadomość, mam nadzieję, że sobie poradzi w wyższej klasie rozgrywkowej. Paweł zasługuje na szansę.
sowa
Posty: 395
Rejestracja: 14 kwie 2011, o 16:56
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: sowa »

Streeter pisze:Maciej Stępień posiada jakiś wzrost, albo urodził się w jakiś specjalny dzień? Bo przeszukałem cały internet i nie doszukałem się niczego poza faktem, że się urodził gdzieś w 1994...
22 czerwca się urodził to nie wiem czy to jakiś specjalny dzień, a co do wzrostu to nie wiem, ale jakiś ma ;)
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: majonez »

Rzecznik AZS PW ‏@Rzecznik_AZSPW 18 h
Karnety na mecze @azs_pw w sezonie 2013/2014 PlusLigi nabywać będzie można od 15 sierpnia. Ceny: 350 zł - karnet normalny, 250 zł - ulgowy.
Awatar użytkownika
OldTimer
Posty: 682
Rejestracja: 25 cze 2013, o 07:15
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: OldTimer »

Paweł Woicki trenuje z AZS w zastępstwie za Juraja Zatko...trochę smuci mnie sytuacja Woickiego, rzadko bowiem się zdarza żeby zawodnik tej klasy o tej porze roku tułał się po klubach jako statysta treningowy :| Nie wiem czy on ma tak wygórowane wymagania finansowe, że nie może znaleźć klubu, ale powoli zaczyna mu się palić grunt pod nogami, bo sezon za pasem, mocne i średnie kluby europejskie składy mają już pozamykane a Woicki...cóż..łata dziury za darmo. Pewnie skończy w Katarze o ile nie jest to zbyt egzotyczny kierunek dla niego. Swoją drogą dziwi mnie postawa polskich klubów. Jeśli to nie kwestia zarobków to dlaczego AZS W-wa, Trefl, AZS Cz-wa, Delecta, Czarni, BBTS nie pokusiły się o tego gracza? Spokojnie przewyższałby rozgrywających wyżej wspomnianych ekip...Dziwne.
Zagumny, Drzyzga, Wlazły, Konarski, Kubiak, Mika, Buszek, Winiarski, Kłos, Wrona, Nowakowski, Możdżonek, Zatorski, Ignaczak, Antiga, Blain. Chapeau bas!!!
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: KChudz »

OldTimer pisze:Paweł Woicki trenuje z AZS w zastępstwie za Juraja Zatko...trochę smuci mnie sytuacja Woickiego, rzadko bowiem się zdarza żeby zawodnik tej klasy o tej porze roku tułał się po klubach jako statysta treningowy :| Nie wiem czy on ma tak wygórowane wymagania finansowe, że nie może znaleźć klubu, ale powoli zaczyna mu się palić grunt pod nogami, bo sezon za pasem, mocne i średnie kluby europejskie składy mają już pozamykane a Woicki...cóż..łata dziury za darmo. Pewnie skończy w Katarze o ile nie jest to zbyt egzotyczny kierunek dla niego. Swoją drogą dziwi mnie postawa polskich klubów. Jeśli to nie kwestia zarobków to dlaczego AZS W-wa, Trefl, AZS Cz-wa, Delecta, Czarni, BBTS nie pokusiły się o tego gracza? Spokojnie przewyższałby rozgrywających wyżej wspomnianych ekip...Dziwne.
Kasa musi się zgadzać ;)
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1072
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: MWi »

OldTimer pisze:Swoją drogą dziwi mnie postawa polskich klubów. Jeśli to nie kwestia zarobków to dlaczego AZS W-wa, Trefl, AZS Cz-wa, Delecta, Czarni, BBTS nie pokusiły się o tego gracza?
Oj, PW, jak dla mnie, ma sypacza co najmniej na porównywalnym poziomie, co Woicki. To samo Delecta (Paweł już tam zresztą grał i mocno zawiódł), a nawet Trefl. Nie uważam, aby Woicki grał na wyższym poziomie niż Łomacz, Salas czy Zatko. Co do pozostałych klubów - prawdopodobnie chodzi o kasę. Myślę, że Woicki to gracz zbyt wysoko się ceniący, jak na umiejętności, które prezentuje. Cechą, której nie można też pominąć, jest też wzrost - ciężko opierać grę na graczu, który robi taką dziurę w bloku. A patrząc chociażby na Radom, to wygląda na to, że niektóre kluby chcą się bronić w naszej lidze m.in. dobrymi warunkami fizycznymi zawodników.
Awatar użytkownika
OldTimer
Posty: 682
Rejestracja: 25 cze 2013, o 07:15
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: OldTimer »

MWi pisze:Oj, PW, jak dla mnie, ma sypacza co najmniej na porównywalnym poziomie, co Woicki. To samo Delecta (Paweł już tam zresztą grał i mocno zawiódł), a nawet Trefl. Nie uważam, aby Woicki grał na wyższym poziomie niż Łomacz, Salas czy Zatko..
Szczerze wątpie. Ani Łomacz, ani Zatko, ani przede wszystkim Salas nigdy nie wskoczą na poziom Woickiego. Osobiście uważam, że obok Atanasijevicia to Woicki był najlepszym graczem Skry w zeszłym roku. W całym tym bagnie stworzonym przez Nawrockiego naprawdę swoją grą wychodził obronną ręką. Salas tak naprawdę to jezdziec bez głowy, raz wyjdzie, raz nie. Łomacz? Stoi w miejscu. Uniwersjada odpowiedziała na wiele wątpliwosci co do jego gry i nie są to wnioski na plus (niech nie myli powołanie go do kadry-Anastasi nie raz udowodnił że swoją pracą jest mocno oderwany od rzeczywistości), Zatko to podobny typ co Woicki, ale jednak chyba bez takiego doświadczenia jak Mały.

Z resztą argumentów się zgadzam. Woicki skromnością nie grzeszy. Pewnie dlatego nie ma go już w Skrze, gdzie bardzo naciskał na zrobienie z Uriarte drugiego sypacza by on mógł grać w szóstce. Tak czy inaczej...szkoda chłopa.
Zagumny, Drzyzga, Wlazły, Konarski, Kubiak, Mika, Buszek, Winiarski, Kłos, Wrona, Nowakowski, Możdżonek, Zatorski, Ignaczak, Antiga, Blain. Chapeau bas!!!
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Murilo0 »

OldTimer pisze: Z resztą argumentów się zgadzam. Woicki skromnością nie grzeszy. Pewnie dlatego nie ma go już w Skrze, gdzie bardzo naciskał na zrobienie z Uriarte drugiego sypacza by on mógł grać w szóstce. Tak czy inaczej...szkoda chłopa.
Skąd masz takie informacje? Jeśli to prawda to Woicki jest nieźle oderwany od rzeczywistości :]
All work and no play makes Jack a dull boy...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: madlark »

OldTimer pisze: Swoją drogą dziwi mnie postawa polskich klubów. Jeśli to nie kwestia zarobków to dlaczego AZS W-wa, Trefl, AZS Cz-wa, Delecta, Czarni, BBTS nie pokusiły się o tego gracza? Spokojnie przewyższałby rozgrywających wyżej wspomnianych ekip...Dziwne.
Bednaruk mówi, że Woicki chce wyjechać za granicę, więc to chyba wszystko rozbija się o kasę.
Inna sprawa, że jak nic z zagranicą nie wyjdzie, to któryś z polskich klubów może go dostać w promocji ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: ksjw90 »

Mam pytanie - za kogo uważa się Woicki, że tak ma czelność przebierać w ofertach i rzucać klubami na prawo i lewo? Że niby jest wirtuozem i gigantem rozegrania? Bo wzrostu na pewno nie... Padnę ze śmiechu jak zostanie bezrobotny :D
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: lucass90 »

Faktycznie byłoby to przezabawne.......
AZS CZĘSTOCHOWA!
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: pewniak »

ksjw90 pisze:Mam pytanie - za kogo uważa się Woicki
No niestety, oceniam go bardzo nisko (nie chodzi o wzrost) za (przepraszam) chamstwo w najprymitywniejszym wydaniu. Po tym jak odszedł z Rzeszowa wraca i zachowuje się jak... wcześniej napisałem. Nie chcę być wulgarny, ale stracił mój cały szacunek. Za sam charakter odradzałbym go każdej drużynie +L.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: ksjw90 »

Dlatego mówię, że padnę ze śmiechu jak uważający się za wirtuoza rozegrania i gardzący ofertami rodzimych klubów zostanie bez pracy :D A chamstwo bierze się stamtąd, skąd przyszedł...
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: luck191 »

w Polsce jest bardzo niedoceniany,pewnie chciałby zagrać we Włoszech to jest chyba jego priorytet,w razie czego ma opcje arabską,np. Katar,Bahrajn do Iranu nasi na razie nie jeżdżą,Chiny też odpadają
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: sb.slav »

Z kolei trener PW oraz Marcin Nowak bardzo pozytywnie wypowiadają się o Iwanie Kolevie. Ponoć jest dobrze wyszkolony technicznie, soczyście atakuje i bije rekordy na siłowni :).

Całkiem jak Zbigniew Bartman, który potrafi pierdyknąć, i wyciska 160 na klatę ;). Tyle, że w meczach za często te jego soczyste ataki zabijają się o blok przeciwnika.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: d12343 »

ksjw90 pisze:Dlatego mówię, że padnę ze śmiechu jak uważający się za wirtuoza rozegrania i gardzący ofertami rodzimych klubów zostanie bez pracy :D A chamstwo bierze się stamtąd, skąd przyszedł...
Masz jakiś uraz do polskich rozgrywających? Bo Woicki to już drugi, wobec którego sączysz jad.
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: luck191 »

Streeter
Posty: 7465
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Streeter »

Kiedyś widziałem wywiad z Woickim, w którym mówił, że chce coś zmienić w swoim życiu i wyjechać za granicę. Pewnie dlatego nie podpisał żadnego kontraktu w Polsce, bo gdyby chciał, to na pewno ktoś chętny by się znalazł. No ale jakoś te zagraniczne kluby się o niego nie zabijają, skoro najpierw trenował w Gdańsku, a teraz w Warszawie.
#ŁączyNasSiatka

PlusLiga 24/25 (ost. akt. 8 czerwca 2024):

http://laczynassiatka.pl/leagues/2024/8 ... d924111746
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: VernonRoche »

d12343 pisze:
ksjw90 pisze:Dlatego mówię, że padnę ze śmiechu jak uważający się za wirtuoza rozegrania i gardzący ofertami rodzimych klubów zostanie bez pracy :D A chamstwo bierze się stamtąd, skąd przyszedł...
Masz jakiś uraz do polskich rozgrywających? Bo Woicki to już drugi, wobec którego sączysz jad.
Jeśli stwierdzenie faktu jest sączeniem jadu...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: madlark »

Wywiad z Jurajem Zaťko
http://azspw.com/?pi=News&id=1263
Wasza stolica to duże miasto, zdecydowanie większe od tych, w których dotychczas mieszkałem. Jestem jej bardzo ciekaw. Zamierzam poznać wszystkie atrakcje.
:D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Streeter
Posty: 7465
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Streeter »

madlark pisze::D
Byle się nie skończyło jak z Lambournem :D
#ŁączyNasSiatka

PlusLiga 24/25 (ost. akt. 8 czerwca 2024):

http://laczynassiatka.pl/leagues/2024/8 ... d924111746
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Basil »

Kibicow AZS powinna ucieszyc ta informacja - wybitnie utalentowany Artur Szalpuk byl zdecydowanie najlepszym graczem Politechniki w finalowym meczu turnieju o Puchar Prezydenta Elku (czy jak to tam sie nazywa). Mlody przyjmujacy zdobyl 17 pnktwow przeciwko druzynie z Gdanska
[edit]
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Murilo0 »

Mam nadzieję, że utrzyma tą dyspozycję w sezonie ligowym i wywalczy sobie miejsce w szóstce. Na pewno stać go na to.
All work and no play makes Jack a dull boy...
slepy sedzia
Posty: 470
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:45
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: slepy sedzia »

Basil pisze:Kibicow AZS powinna ucieszyc ta informacja - wybitnie utalentowany Artur Szalpuk byl zdecydowanie najlepszym graczem Politechniki w finalowym meczu turnieju o Puchar Prezydenta Elku (czy jak to tam sie nazywa). Mlody przyjmujacy zdobyl 17 pnktwow przeciwko druzynie z Gdanska
Pół roku temu pisałem , że Szalpuk jest gotowy do gry w Plus Lidze od nowego sezonu. To już się potwierdza , chociaż takie turnieje to jeszcze nie liga . Zostałem "zagdakany" przez innych forumowiczów, że to niemożliwe , że jest wielka przepaść umiejętności pomiędzy 18-to letnimi juniorami a zawodnikami PLUS Ligi, że taki młody zawodnik będzie bez szans na miejsce w składzie jakiejkolwiek drużyny.
Mam wrażenie, że ci co to pisali nigdy nie widzieli gry Artura...
W tym roku to Politechnika zrobiła najlepszy ruch transferowy.
Za jakieś 2 lata będzie gotowy do gry w Plus Lidze następny polski super talent siatkarski.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”