Superpuchar Polski 2013

bono
Posty: 3538
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Superpuchar Polski 2013

Post autor: bono »

Hirako pisze:Ciężko coś napisać po takim meczu, to tylko Superpuchar a boli cholernie.

Witczak wielki szacun, beznadziejna dziś zagrywka ZAKSY, byłem przekonany przed meczem że to będzie nasz atut, myliłem się, a to co robili w tym elemencie Gladyr i Kooy to woła o pomste...

Graty dla Resovii ograli nas prawie jak zawsze.
Zawsze przegrana boli jednak 2 punkty w drugą stronę i mecz mógł być dla nas.
Porównując potencjały obu zespołu ja jestem zadowolny z gry Zaksy.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Superpuchar Polski 2013

Post autor: madlark »

Taki smaczek na dzisiaj(Zbieg okoliczności ;)
GG dał radę
http://www.reklama konkurencyjnego serwisu.pl/siatkowka/3 ... orie-bielg
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Superpuchar Polski 2013

Post autor: Chal »

Co do tego MVP jeszcze - faktycznie nie zawsze najlepszy musi się równać najbardziej wartościowemu, bo jednak choć za każdy atak czy as przyznaje się jeden punkt, to można chyba uznać, że większą wartość ma ten przy stanie 24:24, niż przykładowo 22:14 (czy 14:22). Oczywiście, wynik meczu też ma pewien wpływ na ocenę wartości danego występu, ale tutaj akurat w zespole Resovii żaden zawodnik jakoś zdecydowanie się nie wyróżniał, a Witczak błyszczał na tle pozostałych. Dlatego też, mimo że nie pomógł zespołowi w zwycięstwie, nie mam wątpliwości, że na nagrodę zasłużył, zwłaszcza że mecz rozstrzygnął się przecież dopiero w dwóch ostatnich piłkach (również dzięki atakowi wprost w pojedynczy blok Konarskiego).

E: Aha, jeszcze co do tej zmiany:
Jakub Bednaruk ‏@JakubBednaruk 2 h

Tak na marginesie dla zainteresowanych. Trener nie musi zgłaszać dwóch zmian. To dwóch zawodników musi stać w 3-ech metrach. Stał jeden
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
Petardinho
Posty: 172
Rejestracja: 28 paź 2009, o 08:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Superpuchar Polski 2013

Post autor: Petardinho »

Hirako pisze:
Witczak wielki szacun, beznadziejna dziś zagrywka ZAKSY, byłem przekonany przed meczem że to będzie nasz atut, myliłem się, a to co robili w tym elemencie Gladyr i Kooy to woła o pomste...
W pierwszym secie to straty odrobiliśmy przy zagrywce Kooya. Fatalnie mu szło tylko gdy ZAKSA grała z prawej strony patrząc z widoku kamery, więc może faktycznie akurat jakaś lampa mu nie pasowała.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Superpuchar Polski 2013

Post autor: grzegorzg »

Gratulacje dla Resovii.
Biorąc pod uwagę doświadczenie, zle to wrózy druzynie w kontekście obrony MP... ;)

Ja wiem, że sędzia postapił z zgodnie z literą przepisów, ale moim zdaniem, w każdym prawie postępowanie powinno byc także zgodne z jego duchem. A tu jakby duch ucierpiał...
Awatar użytkownika
Fein
Posty: 659
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 16:14
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Superpuchar Polski 2013

Post autor: Fein »

Oglądałem tylko dwa pierwsze sety (nie chciało mi się czekać dziesięć minut na trzeci) i mój wniosek jest taki, że Resovia jest najlepiej taktycznie poukładanym zespołem w Polsce i choć Zaksa czy Skra potrafią grać ładniej, to mistrzem i tak zostanie zespół z Rzeszowa. Drużyna Kowala ma świetną relację blok-obrona, doskonale dysponuje siłami, a punkty, które stracić musi, oddaje bez żalu.

Fajnie sypie młody Drzyzga. Zdarza się, że posyła niedokładne piłki, ale tempo prezentuje się bardzo ok, a blok gubił porównywalnie często co Guma. Zobaczymy jak wypadnie na tle Uriarte.

Konarski MVP, hmm, ja tam nie widzę w nim potencjału na wielkie granie. Ciągnął grę Delecty, statystyki pierwsza klasa i w ogóle, jednak przy mocnych przeciwnikach wymiękał. No ale wszystko przed nim.

Witczak zagrał rewelacyjnie. Jakby grał tak zawsze, to byłby pierwszym atakującym reprezentacji, niestety jemu takie mecze póki co wychodzą raz na jakiś czas. Ogólnie Zaksa powinna postarać się o porządnego libero i młota i wtedy miałaby sportowy potencjał na prawdziwe sukcesy.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Superpuchar Polski 2013

Post autor: madlark »

Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Superpuchar Polski 2013

Post autor: weary_skier »

Fein pisze:Oglądałem tylko dwa pierwsze sety (nie chciało mi się czekać dziesięć minut na trzeci) i mój wniosek jest taki, że Resovia jest najlepiej taktycznie poukładanym zespołem w Polsce i choć Zaksa czy Skra potrafią grać ładniej, to mistrzem i tak zostanie zespół z Rzeszowa. Drużyna Kowala ma świetną relację blok-obrona, doskonale dysponuje siłami, a punkty, które stracić musi, oddaje bez żalu.
Obrazek
W tamtym roku w trochę późniejszym okresie wywróżyłeś mistrzosztwo rzeszowian i nie mam nic przeciwko temu, żebyś w tym roku też trafił. Jednak muszę przyznać, ze typ dość odważny. Dla mnie jest zdecydowanie za wcześnie na jakiekolwiek typowania.

Jeśli chodzi o mecz, to był to prawdziwy cztergodzinny maraton. Długie przerwy, wymuszone i niewymuszone, psuły widowisko i całkiem dobry jak na fazę sezonu poziom.
Zaksa postawiła ciężkie warunki. Co prawda grali trochę gorzej w zagrywce, ale swoboda ataków Kooya i Witczaka mnie przerażała. Witczak zagrał fenomenalnie i to on bez względu na wszystko powinien zostać MVP.

Mam pewne spostrzeżenie i byłbym wdzięczny jeśli ktoś obeznany w sferze taktycznej mógłby mi pomóc to zrozumieć.
W pierwszych dwóch setach Zaksa traciła seryjnie punkty, gdy Kooy był na lewym ataku a zagrywał Konarski, który dość mocno kierował piłkę na Holendra. W następnych setach już gdy do zagrywki stawał atakujący Rzeszowa to Holender nie przyjmował w czwartej a w pierwszej strefie. Wynikło to pewnie ze zmiany wyjściowego ustawienia przez Śwodra, czy Kowal mógł ustanowić jakąś "kontrę" ustawienia, żeby wyszło na jego?
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Superpuchar Polski 2013

Post autor: madlark »

Smaczek od Gumy
Praca sędziów w dzisiejszym meczu pozostawiała wiele do życzenia, w ogóle nie wiem, skąd się wziął drugi sędzia. Może to jakiś nowy awans do PlusLigi, ale wielkiej kariery mu nie wróżę. Mam nadzieję, że obaj panowie szybko odejdą na wcześniejszą emeryturę
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Superpuchar Polski 2013

Post autor: pewniak »

nadal nigdzie nie można zobaczyć statystyk z meczu?
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
Fein
Posty: 659
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 16:14
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Superpuchar Polski 2013

Post autor: Fein »

weary_skier pisze:Obrazek
W tamtym roku w trochę późniejszym okresie wywróżyłeś mistrzosztwo rzeszowian i nie mam nic przeciwko temu, żebyś w tym roku też trafił. Jednak muszę przyznać, ze typ dość odważny. Dla mnie jest zdecydowanie za wcześnie na jakiekolwiek typowania.
Teoretycznie tak jest, jednak już widać jaką drogą idą oba zespoły i nie zmieniła się ona od zeszłego roku - Zaksa gra ładnie, a Resovia wyrachowanie. Przy czym zespół z Kędzierzyna nie naprawił swoich problemów, czyli kiepskiego atakującego i libero, za to Rzeszów zrobił krok - nie milowy, ale do jednak, do przodu. Dlatego wynik rywalizacji tych dwóch zespołów na dłuższą metę jest łatwy do przewidzenia.
zibibobi
Posty: 797
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Superpuchar Polski 2013

Post autor: zibibobi »

Fein pisze:
weary_skier pisze:Obrazek
W tamtym roku w trochę późniejszym okresie wywróżyłeś mistrzosztwo rzeszowian i nie mam nic przeciwko temu, żebyś w tym roku też trafił. Jednak muszę przyznać, ze typ dość odważny. Dla mnie jest zdecydowanie za wcześnie na jakiekolwiek typowania.
Teoretycznie tak jest, jednak już widać jaką drogą idą oba zespoły i nie zmieniła się ona od zeszłego roku - Zaksa gra ładnie, a Resovia wyrachowanie. Przy czym zespół z Kędzierzyna nie naprawił swoich problemów, czyli kiepskiego atakującego i libero, za to Rzeszów zrobił krok - nie milowy, ale do jednak, do przodu. Dlatego wynik rywalizacji tych dwóch zespołów na dłuższą metę jest łatwy do przewidzenia.
Ten kiepski atakujący to Witczak? czy Bociek?
Awatar użytkownika
Fein
Posty: 659
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 16:14
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Superpuchar Polski 2013

Post autor: Fein »

zibibobi pisze:Ten kiepski atakujący to Witczak? czy Bociek?
Obaj znacznie odstają od Łasko, Wlazłego, czy nawet Konarskiego.
PrXmO23
Posty: 129
Rejestracja: 8 kwie 2013, o 20:54
Płeć: M

Re: Superpuchar Polski 2013

Post autor: PrXmO23 »

Coś mi się nie wydaje, żeby Witczak odstawał, a Bociek tym bardziej, jakby Konarski był taki dobry to by grał w reprezentacji a jak mi się dobrze przypomina to w niej grał właśnie wspomniany przez Cb Bociek
Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Superpuchar Polski 2013

Post autor: Kurek7 »

PrXmO23 pisze:Coś mi się nie wydaje, żeby Witczak odstawał, a Bociek tym bardziej, jakby Konarski był taki dobry to by grał w reprezentacji a jak mi się dobrze przypomina to w niej grał właśnie wspomniany przez Cb Bociek


Idąc tym tokiem myślenia to Bociek jest lepszy i od Wlazłego ;)
A w pewnym stopniu i od Łaski bo przecież on też nie grał w kadrze ;)



Na papierze zarówno Bociek jak i Witczak odstają od trójki wyżej wymienionych (dodałbym do nich jeszcze Shoepsa), a jak będzie w rzeczywistości czas pokaże... ;)
Polska biało-czerwoni... :)
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Superpuchar Polski 2013

Post autor: pk+ »

Bociek ma jeszcze sporo do udowodnienia, natomiast Witczak wielokrotnie wchodząc na zmianę grał bardzo dobrze, wcale nie zdziwiłbym się gdyby w tym sezonie był podstawowym atakującym ZAKSY i nie dlatego że wczoraj zagrał bardzo dobre zawody, tylko że od dawna pokazuje się z dobrej strony.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
Marquss
Posty: 354
Rejestracja: 5 paź 2013, o 12:37
Płeć: M

Re: Superpuchar Polski 2013

Post autor: Marquss »

no a jak to sie skonczylo dla reprezentacji odstawienie chociazby Konarskiego? no wlasnie. to ze ktos jest w tej reprze to nie znaczy ze trener w tym wypadku AA sie nie pomylil.

akurat jesli chodzi o Witczaka to on z Reska jak pamietam zawsze dobrze gral ;)
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Superpuchar Polski 2013

Post autor: maciek77 »

ma ktoś staty?
Awatar użytkownika
Marquss
Posty: 354
Rejestracja: 5 paź 2013, o 12:37
Płeć: M

Re: Superpuchar Polski 2013

Post autor: Marquss »

przydalyby sie ;) co do Resovii - to jest dopiero poczatek. zgrywaja sie. 3 nowych. Drzyzga widac juz ladnie rozgrywa z Veresem szybkie pilki. Konarski takze. za miesiac jesli bez kontuzji (odpukac) to beda baaaardzo silni. ale na LM... hmm jakby byl Grozer na ataku to mogliby myslec o FF. a tak moze troche szczescia w losowaniu i nie trafia jak wczesniej na Cuneo czy inne ;)
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Superpuchar Polski 2013

Post autor: Mateusz1993 »

Co do samego meczu, oby takich więcej! I na pewno nie mam tu na myśli awarii światła cyz nieudolności drugiego arbitra. A grę i zaangażowanie obu zespołów gdyż stanęły one na wysokości zadania. Mnie się ten mecz (mimo częstych przerw podobał i zdecydowanie nie przypominał początku sezonu). Potwierdza on, że oba zespoły będą bardzo mocne na krajowym podwórku i oby w Europie.
Co do zawodników?
To w Resovii wrażenie robi Alek trzeba przyznać, że kapitan Resoviaków jest w dobrej formie i prezentuje się jak za najlepszych momentów w sezonie, a do Play Offów droga daleka.
Veres również wnosi mnóstwo jakości do klubu z Podkarpacia, Kowal wiedział co robi biorąc tego zawodnika do zespołu.
Drzyzga- gdyby nie kilka niedokładności, to w jego ręce powinna powędrować nagroda. Tych właśnie kilka nieudanych zagrań może nieco rzutować, na jego ocenę, ale Fabian pokazał dobrą, ciekawą siatkówkę. Trzymam za niego kciuki w tym sezonie w rywalizacji z Tichackiem, bo może to mu i nam zaprocentować już w roku 2014 i kolejnych.
Konarski- nie zachwycił, w pierwszym secie całkowicie się pogubił w końcówce, później było lepiej, źle nie było, ale szału też nie ma.
Nowakowski- dostał kilka dobrych piłek czy fajne wrzutki od Fabiana, wyglądał dużo lepiej niż na kadrze.


ZAKSA:
Witczak absolutny MVP wśród przegranych, a i nie patrząc na to kto wygrał a kto przegrał najlepszy zawodnik na boisku. Brawo. W meczu z Czarnymi, wszyscy go chwalili, choć tam aż tak dobrze nie zagrał, a wczoraj był naprawdę najlepszy.
Szkoda, trochę, że kiedyś nie zdecydował się zmienić klubu, kto wie w jakim by teraz był miejscu. Świetnie zmieniał Novotnego, a później nie raz i nie dwa prezentował się lepiej od Jarosza i kto wie może trzeba było spróbować pograć więcej.
Życzę mu jak najlepiej, choć oczywiście jasne jest, że bardziej liczę na Boćka (z wiadomych względów), który przecież i tak szykowany jest na pierwszego, co nie zmienia faktu, że taki zmiennik to skarb.

Gladyr- wyróżniał się zdecydowanie skuteczny w ataku i aktywny w bloku, jednym słowem było go widać, z tą zagrywką było różnie, ale miał dobre momenty.

Kooy- potwierdza się to co sądziłem, w ataku będzie dawał bardzo dużo, bo z tego zawsze go pamiętałem z Serie A czy kadry Holandii. W przyjęciu lepiej niż w poprzednim meczu, choć ślepy by nie dostrzegł, że Gacek z Ruciakiem pomagali mu dość wyraźnie i za to im też pochwała się należy, bo swą rolę wypełniali dobrze.

Zagumny- dobrze rozgrywał, nie obyło się bez komibinacji, występ na plus.
Fein pisze:
zibibobi pisze:Ten kiepski atakujący to Witczak? czy Bociek?
Obaj znacznie odstają od Łasko, Wlazłego, czy nawet Konarskiego.
Czy ja wiem.
Witczak pokazuje się z bardzo dobrej strony, obecnie najlepszej jeśli chodzi o atakujących, a przecież i tak ma być zmiennikiem.
Wlazły- trochę mocno dmuchany balon, że będzie w świetnej dyspozycji, bo roku przerwy od pozycji musi na nowo udowadniać swą wartość, z Gdańskiem (to za mało do oceny) szału jednak nie było.
Łasko- nie przypuszczam by grał lepiej niż w pierwszym sezonie w naszej lidze, no, ale czas pokaże.
Konarski- tu to już w ogóle, przesadzona opinia, bo o ile pierwsi dwaj nazwiska mają o wiele bardziej znaczące, to tu tego nie ma, a i Dawid też jakiejś super gry nie pokazał, także teoria łatwo do obalenia, wszystko oczywiście pokaże sezon i wówczas przekonamy się gdzie jest racja. Jednak sądzę, że dużych różnicy być nie powinno.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Superpuchar Polski 2013

Post autor: Pele »

Marquss pisze:przydalyby sie ;) co do Resovii - to jest dopiero poczatek. zgrywaja sie. 3 nowych. Drzyzga widac juz ladnie rozgrywa z Veresem szybkie pilki. Konarski takze. za miesiac jesli bez kontuzji (odpukac) to beda baaaardzo silni. ale na LM... hmm jakby byl Grozer na ataku to mogliby myslec o FF. a tak moze troche szczescia w losowaniu i nie trafia jak wczesniej na Cuneo czy inne ;)
A jak długo się będą zgrywać??? MIesiąc, dwa, trzy??
Zobacz sobie mecz Grbica jak poprowadził Zenit w pierwszym meczu po bodaj trzech treningach. Ciekawe jak długo się zgrywał :]
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Superpuchar Polski 2013

Post autor: mikser »

W Resce ze zgraniem się nie jest źle :) Bardzo fajnie się zapowiada współpraca Drzyzgi z Piotrkiem. Starzy koledzy.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Superpuchar Polski 2013

Post autor: pk+ »

Pele pisze: A jak długo się będą zgrywać??? MIesiąc, dwa, trzy??
Zobacz sobie mecz Grbica jak poprowadził Zenit w pierwszym meczu po bodaj trzech treningach. Ciekawe jak długo się zgrywał :]
A Drzyzga ile miał tych treningów, wcale nie tak dużo, a rozegranie nie wyglądało wcale źle... oczywiście pamiętając o tym że Drzyzga to nie Grbic :)
Wydaje mi się że po porostu na początku nie gra się pewnych wariantów, które potem wchodzą do częstszego użytku, no i atakujący w zależności od precyzji rozgrywającego dostają z czasem lepsze dla siebie piłki.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
Marquss
Posty: 354
Rejestracja: 5 paź 2013, o 12:37
Płeć: M

Re: Superpuchar Polski 2013

Post autor: Marquss »

Dryzga to nie Grbic to raz. Dwa tez czasu duzo nie mial, po trzeciez ja nie napisalem ze zle to wyglada bon apisalem ze dobrze ale za miesiac to moze byc juz poza zasiegiem niektorych ;)
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Superpuchar Polski 2013

Post autor: Pele »

pk+ pisze:
Pele pisze: A jak długo się będą zgrywać??? MIesiąc, dwa, trzy??
Zobacz sobie mecz Grbica jak poprowadził Zenit w pierwszym meczu po bodaj trzech treningach. Ciekawe jak długo się zgrywał :]
A Drzyzga ile miał tych treningów, wcale nie tak dużo, a rozegranie nie wyglądało wcale źle... oczywiście pamiętając o tym że Drzyzga to nie Grbic :)
Wydaje mi się że po porostu na początku nie gra się pewnych wariantów, które potem wchodzą do częstszego użytku, no i atakujący w zależności od precyzji rozgrywającego dostają z czasem lepsze dla siebie piłki.
Nie chodziło mi o porównywanie zawodników. Siatkarz to siatkarz więc powinien grać a nie się głupio tłumaczyć, że zgranie. Właśnie chodzi mi o to że to głupia wymówka niestety często stosowana
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
fwasilcz
Posty: 851
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:43
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Superpuchar Polski 2013

Post autor: fwasilcz »

Pele pisze:
pk+ pisze:
Pele pisze: A jak długo się będą zgrywać??? MIesiąc, dwa, trzy??
Zobacz sobie mecz Grbica jak poprowadził Zenit w pierwszym meczu po bodaj trzech treningach. Ciekawe jak długo się zgrywał :]
A Drzyzga ile miał tych treningów, wcale nie tak dużo, a rozegranie nie wyglądało wcale źle... oczywiście pamiętając o tym że Drzyzga to nie Grbic :)
Wydaje mi się że po porostu na początku nie gra się pewnych wariantów, które potem wchodzą do częstszego użytku, no i atakujący w zależności od precyzji rozgrywającego dostają z czasem lepsze dla siebie piłki.
Nie chodziło mi o porównywanie zawodników. Siatkarz to siatkarz więc powinien grać a nie się głupio tłumaczyć, że zgranie. Właśnie chodzi mi o to że to głupia wymówka niestety często stosowana
Każdy, kto kiedykolwiek grał w siatkówkę (szczególnie na środku), wie, że to nie jest głupia wymówka (oczywiście na początku wspólnego grania)
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Superpuchar Polski 2013

Post autor: Lineczka »

Cieszy zwycięstwo Resovii, tym bardziej po tak zaciętym meczu. ZAKSA się postawiła, ale Sovia pierwszego seta przerżnęła na własne życzenie :/ Najważniejsze, że pierwsze trofeum w tym sezonie zdobyliśmy.

MVP nie przyznałabym Konarskiemu. To on w dużej mierze zawalił pierwszego seta. Nierówna gra, a w końcówkach gdy robi się gorąco to Dawid się spala. Dla mnie MVP Witczak albo Alek/Veres. Wolę rozegranie Drzyzgi niż Tichacka.
bono
Posty: 3538
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Superpuchar Polski 2013

Post autor: bono »

Jeszcze wracając do kilku niby kontrowersyjnych sytuacji - dla mnie była tylko jedna(choć bardzo ważna)przy ostatniej piłce.
Niepotrzebne żale naszych zawodników,szlochy Ruciaka i zwalnianie sędziów przez Gumę.
Niestety znowu nakręca to nienawiść i obrzucanie błotem zawodników i Świdra. :(

http://www.reklama konkurencyjnego serwisu.pl/siatkowka/3 ... w-koncowce

Papa Drzyzga dość obiektywnie - w końcu syn gra w Resovii...a że szczęscie sprzyja lepszym...
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Superpuchar Polski 2013

Post autor: mikser »

Kto obrzuca błotem Świdra i zawodników? Pytam na poważnie bo czytałem tylko wypowiedzi lekko zniesmaczonych ludzi, ale na nic mocniejszego nie trafiłem więc może wyolbrzymiasz :) Za to nie spodobała mi się jedna wypowiedź Sebastiana: "Dziś trzeba pogratulować Resovii. Choć mam wrażenie, że niektórzy w tej lidze zawsze będą mieli pod górę, a niektórzy zawsze wręcz odwrotnie". Kogoś mi to przypomina ;)

Co do szczęścia...Była 5 setówka więc to pokazuje jak mecz był wyrównany. Tym razem górą była Reska, może to kwestia szczęścia, a może co innego. Liga długa, jeszcze się spotkają nie raz. Okazja do rewanżu się trafi:)
bono
Posty: 3538
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Superpuchar Polski 2013

Post autor: bono »

mikser pisze:Kto obrzuca błotem Świdra i zawodników? Pytam na poważnie bo czytałem tylko wypowiedzi lekko zniesmaczonych ludzi, ale na nic mocniejszego nie trafiłem więc może wyolbrzymiasz :) Za to nie spodobała mi się jedna wypowiedź Sebastiana: "Dziś trzeba pogratulować Resovii. Choć mam wrażenie, że niektórzy w tej lidze zawsze będą mieli pod górę, a niektórzy zawsze wręcz odwrotnie". Kogoś mi to przypomina ;)

Co do szczęścia...Była 5 setówka więc to pokazuje jak mecz był wyrównany. Tym razem górą była Reska, może to kwestia szczęścia, a może co innego. Liga długa, jeszcze się spotkają nie raz. Okazja do rewanżu się trafi:)
Zgadza się, dość niefortunna wypowiedź Świdra natomiast może mieć to odniesienie do jeszcze zamierzchłych czasów ery Mostostalu i Częstochowy kiedy to nie wszyscy w środowisku siatkarskim umieli znieść fakt że mała miejscowość na opolszczyźnie rządzi w Poslce.Zresztą mój post o spotkaniu z prezesem PLS też jest nawiązaniem do wypowiedzi Seby.

Napisałem "nakręca" więc jeszcze jest w miare kulturalnie ale wypowiedzi z tego forum z biegiem czasu "ewoluują" niestety w złą stronę.
A szkoda bo myślałem że w tym sezonie tego nie będzie.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”