Relacje TV z meczów PlusLigi

Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: mbor3k »

Może jakiś list otwarty do polsatu? :P
Kiedyś padło zdanie (uchwycę sens), że promocja MŚ w Polsce trwa odkąd otrzymaliśmy organizację. Popytałem znajomych tu i ówdzie, proponuję zrobić to samo - najpochlebniejsza uzyskana odpowiedź "ano coś tam słyszałem".
VernonRoche pisze:panowie w garniturkach z polszmatu wzruszą ramionami i zainwestują więcej w coś innego.
np. w piłkę ręczną, gdzie buduje się trzeci zespół chcący walczyć w przeciągu 4 lat o MP, chodzi oczywiście o Mielec, którego sponsorem zostało niedawno PGE ;)
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
Awatar użytkownika
OldTimer
Posty: 682
Rejestracja: 25 cze 2013, o 07:15
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: OldTimer »

Może właśnie o to chodzi by wszystko się popsuło by mogło na nowo się odbudować. Pamiętam 10 lat temu jak traktowano siatkówkę ligową w Polsacie gdy prawa do transmisji reprezentacji miała TVP. Człowiek czuł się rozpieszczany...mecze w otwartych kanałach, pomeczowe i przedmeczowe studio. Nie było tego syfu, kwasu i hipokryzji jak teraz
mbor3k pisze: np. w piłkę ręczną, gdzie buduje się trzeci zespół chcący walczyć w przeciągu 4 lat o MP, chodzi oczywiście o Mielec, którego sponsorem zostało niedawno PGE ;)
Od piłki ręcznej też już się odwracają. Po takim sukcesie jakim był zeszłoroczny medal Vive w LM w tym sezonie nie ma nawet informacji o wynikach nie mówiąc już o transmisjach. To jest dopiero wtopa marketingowa, bo po takim sukcesie transmisje z LM piłki ręcznej byłyby przysmakiem nie tylko dla koneserów handballa.
Zagumny, Drzyzga, Wlazły, Konarski, Kubiak, Mika, Buszek, Winiarski, Kłos, Wrona, Nowakowski, Możdżonek, Zatorski, Ignaczak, Antiga, Blain. Chapeau bas!!!
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: weary_skier »

OldTimer pisze:To jest dopiero wtopa marketingowa, bo po takim sukcesie transmisje z LM piłki ręcznej byłyby przysmakiem nie tylko dla koneserów handballa.
A Polsat przypadkiem nie utracił praw do ręcznej?
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Pele »

weary_skier pisze:
OldTimer pisze:To jest dopiero wtopa marketingowa, bo po takim sukcesie transmisje z LM piłki ręcznej byłyby przysmakiem nie tylko dla koneserów handballa.
A Polsat przypadkiem nie utracił praw do ręcznej?
Ligę polską transmitują na bank a mecze LM też widziałem w obecnym sezonie
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: mikser »

weary_skier pisze: A Polsat przypadkiem nie utracił praw do ręcznej?
Owszem, LM męska i żeńska przeszła do nc+ z końcem sierpnia. Liga nasza została.
Awatar użytkownika
OldTimer
Posty: 682
Rejestracja: 25 cze 2013, o 07:15
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: OldTimer »

Co to za liga..sami powiedzcie jeśli oglądacie...2 mecze w sezonie zasadniczym (mecz i rewanż Vive-Wisła) są na poziomie..reszta to poziom amatorów.
Zagumny, Drzyzga, Wlazły, Konarski, Kubiak, Mika, Buszek, Winiarski, Kłos, Wrona, Nowakowski, Możdżonek, Zatorski, Ignaczak, Antiga, Blain. Chapeau bas!!!
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: azsiak88 »

OldTimer pisze:Co to za liga..sami powiedzcie jeśli oglądacie...2 mecze w sezonie zasadniczym (mecz i rewanż Vive-Wisła) są na poziomie..reszta to poziom amatorów.
Dlatego ja właśnie tylko wtedy oglądam te mecze :D Kibicuje Kielcom ale w innych meczach nie oglądam ich bo szkoda mi ich rywali.
Tak na prawdę to Polsat sam nie wie już w co inwestować. Większość co ma ich dekodery trzyma siatkówka. Pewnie gdyby Polsat ją zostawił to abonenci zostawiliby Polsat.
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: mbor3k »

OldTimer pisze:Co to za liga..sami powiedzcie jeśli oglądacie...2 mecze w sezonie zasadniczym (mecz i rewanż Vive-Wisła) są na poziomie..reszta to poziom amatorów.
Amatorów jak amatorów, ale urodą to i owszem nie zachwyca. Co innego Liga Mistrzów.
Co do samych relacji meczów w TV, to ciekawiło by mnie zestawienie:
1. Oglądalności meczów PlusLigi z oglądalnością, żeby daleko nie szukać, "Pierwszej Miłości" czy "Nieposkromionej Miłości" i innego chłamu, którym karmi się kobiety i, o zgrozo, nie tylko one to oglądają (źródło: obserwacje własne :D ).
2. Wpływu z reklam podczas transmisji meczów PlusLigi i wpływów z reklam podczas nadawania jednego z wymienionych powyżej serialu. Oczywiście należy wziąć pod uwagę czas - jeśli mecze z kolejki +Ligi trwają 5.5h, to taki sam czas należy wziąć z serialu.
Chociaż troszkę zobrazowało by to, dlaczego można być na bakier z transmisjami i nakładami na pewne obszary.
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Chal »

Z następnej kolejki szykują się nam dwie transmisje jedna po drugiej, Jastrzębie na Podpromiu i Skra w Uranii. http://www.teleman.pl/program-tv/stacje ... 2014-01-08
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
wojtek1921
Posty: 73
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:58
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: wojtek1921 »

Pełna rozpiska styczniowych meczów telewizyjnych na stronie Czarnych: http://czarni.radom.pl/index.php?go=news&id=1448
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: lucass90 »

Kibice częstochowskiego AZS-u mogą czuć się rozpieszczani. Podobnie Bielska i Bydgoszczy.
Ostatnio zmieniony 30 gru 2013, o 16:16 przez lucass90, łącznie zmieniany 1 raz.
AZS CZĘSTOCHOWA!
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: pewniak »

Skąd taka radykalna zmiana jeśli chodzi o ilość transmisji? Czytają to forum, czy jak? Po dwa mecze dziennie w każdej kolejce to istna rozpusta w porównaniu z tym co było do tej pory :)

Wygląda na to, że w pierwszej rundzie plan transmisji tworzony był w oparciu o potencjał drużyn na papierze przed sezonem, a teraz w oparciu o prezentowanie się w pierwszej rundzie - prawie same interesujące pojedynki.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: KChudz »

pewniak pisze:Skąd taka radykalna zmiana jeśli chodzi o ilość transmisji? Czytają to forum, czy jak? Po dwa mecze dziennie w każdej kolejce to istna rozpusta w porównaniu z tym co było do tej pory :)

Wygląda na to, że w pierwszej rundzie plan transmisji tworzony był w oparciu o potencjał drużyn na papierze przed sezonem, a teraz w oparciu o prezentowanie się w pierwszej rundzie - prawie same interesujące pojedynki.
Jest to metodyczne działanie aby nakręcić zainteresowanie siatkówką przed MŚ2014 :o
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: akukuk »

lucass90 pisze:Kibice częstochowskiego AZS-u mogą czuć się rozpieszczani. Podobnie Bielska i Bydgoszczy.
Częstochowę pokażą chociaż raz. Mecze choćby Radomia transmitowane będą 3 razy, a Warszawy 2... Nie wspominając o Skrze (5 meczów w TV)... A dla Bydgoszczy i Bielska nie znalazło się miejsca w ramówce ani na jedną transmisję :x
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: OlaMleko »

KChudz pisze: Jest to metodyczne działanie aby nakręcić zainteresowanie siatkówką przed MŚ2014 :o
To chyba akurat dobrze?
akukuk pisze:
lucass90 pisze:Kibice częstochowskiego AZS-u mogą czuć się rozpieszczani. Podobnie Bielska i Bydgoszczy.
Częstochowę pokażą chociaż raz. Mecze choćby Radomia transmitowane będą 3 razy, a Warszawy 2... Nie wspominając o Skrze (5 meczów w TV)... A dla Bydgoszczy i Bielska nie znalazło się miejsca w ramówce ani na jedną transmisję :x
Czy naprawdę bardzo na tym ucierpimy? Pomijając jakieś górnolotne zasady sprawiedliwości czy promowania biedniejszych, to podczas meczów tych drużyn człowiek się zazwyczaj nudzi...
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: maciek77 »

TME ma przerwę, więc mamy więcej siatki :)
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: akukuk »

OlaMleko pisze:
KChudz pisze: Jest to metodyczne działanie aby nakręcić zainteresowanie siatkówką przed MŚ2014 :o
To chyba akurat dobrze?
akukuk pisze:
lucass90 pisze:Kibice częstochowskiego AZS-u mogą czuć się rozpieszczani. Podobnie Bielska i Bydgoszczy.
Częstochowę pokażą chociaż raz. Mecze choćby Radomia transmitowane będą 3 razy, a Warszawy 2... Nie wspominając o Skrze (5 meczów w TV)... A dla Bydgoszczy i Bielska nie znalazło się miejsca w ramówce ani na jedną transmisję :x
Czy naprawdę bardzo na tym ucierpimy? Pomijając jakieś górnolotne zasady sprawiedliwości czy promowania biedniejszych, to podczas meczów tych drużyn człowiek się zazwyczaj nudzi...
Generalizując w ten sposób Polsat równie dobrze mógłby nie transmitować meczów nie tylko Bydgoszczy, Bielska czy Gdańska, ale również Częstochowy, Kielc czy Warszawy. I idąc dalej, w ramówce powinny znajdować miejsce tylko mecze pomiędzy powiedzmy pierwszą piątką czy szóstką. Bo prawdopodobnie tylko podczas nich "człowiek się zazwyczaj nie nudzi". To żadne uzasadnienie. W mojej opinii przesadą jest to, że mecze jednej drużyny znalazły się w ramówce w jednym miesiącu aż 5 razy, a trzech drużyn w TV nie zobaczymy w ogóle. Tym bardziej biorąc pod uwagę ilość transmisji w styczniu.
Ostatnio zmieniony 30 gru 2013, o 17:38 przez akukuk, łącznie zmieniany 1 raz.
kanimo

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: kanimo »

Nie obrazaj sie. Bydzia jakos nie sprawila zbyt wielu niespodzianek w tym sezonie. Ja tam bym popatrzyla jak sobie radzi najlepszy trener w naslabszym zespole. I mam nadzieje, ze te niespodzianki jeszcze nadejda. :D
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Noworoczny »

Tak, chętnie by się zobaczyło wpływ Heynena na drużynę Bydgoszczy.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: akukuk »

kanimo pisze:Nie obrazaj sie. Bydzia jakos nie sprawila zbyt wielu niespodzianek w tym sezonie. Ja tam bym popatrzyla jak sobie radzi najlepszy trener w naslabszym zespole. I mam nadzieje, ze te niespodzianki jeszcze nadejda. :D
Dla jasności: nie piję tu tylko do pominięcia w transmisjach Bydgoszczy, bo akurat Transfer mam okazję oglądać na żywo. Chodzi mi raczej o bardziej rozsądne planowanie transmisji, bez tak wyraźnej dyskryminacji słabszych zespołów i bez tak wyraźnego faworyzowania jednak przede wszystkim Skry.

PS: I wolałabym jednak określenie "najlepszy trener w aktualnie ostatnim zespole w tabeli" niż "najlepszy trener w najsłabszym zespole" :D
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: lucass90 »

Noworoczny pisze:Tak, chętnie by się zobaczyło wpływ Heynena na drużynę Bydgoszczy.
No właśnie ja też, ale idą mistrzostwa i trzeba co rusz przypominać gdzie gra selekcjoner naszej reprezentacji i jednocześnie tworzyć pozytywny wizerunek wokół przyszłego zbawcy polskiej siatkówki, sir Mariusza Wlazłego.
AZS CZĘSTOCHOWA!
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: pewniak »

akukuk pisze:
OlaMleko pisze:
KChudz pisze: Jest to metodyczne działanie aby nakręcić zainteresowanie siatkówką przed MŚ2014 :o
To chyba akurat dobrze?
akukuk pisze:Generalizując w ten sposób Polsat równie dobrze mógłby nie transmitować meczów nie tylko Bydgoszczy, Bielska czy Gdańska, ale również Częstochowy, Kielc czy Warszawy. I idąc dalej, w ramówce powinny znajdować miejsce tylko mecze pomiędzy powiedzmy pierwszą piątką czy szóstką. Bo prawdopodobnie tylko podczas nich "człowiek się zazwyczaj nie nudzi". To żadne uzasadnienie. W mojej opinii przesadą jest to, że mecze jednej drużyny znalazły się w ramówce w jednym miesiącu aż 5 razy, a trzech drużyn w TV nie zobaczymy w ogóle. Tym bardziej biorąc pod uwagę ilość transmisji w styczniu.
Nie tragizujmy. To plan transmisji na jeden miesiąc. Poza tym Polsat to nie tv publiczna, tylko komercyjna. W poprzedniej rundzie narzekalismy ba forum że pokazują nudne mecze zamiast teoretycznych hitów. Teraz też jest źle. Problemu by nie było tylko w jednym przypadku - gdyby pokazywali wszystkie mecze.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
kanimo

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: kanimo »

4 w kolejce to rozsadne minimum, przestane narzekac jak beda 4. Trzeba jeszcze w weeknd ruszyc sie od telewizora :D
A i 1sza liga. Byla dzisiaj ta transmisja ? I mecze juniorow minimum FMP i imprezy miedzynarodowe mlodziezowe jesli odbywaja sie w kraju.
Wiecej postulatow na razie nie mam.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: madlark »

kanimo pisze: A i 1sza liga. Byla dzisiaj ta transmisja ?
Nie było, bo ma być za tydzień ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
kanimo

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: kanimo »

Dzieki, tak mi sie troche wydawalo, ze pokrecilam tygodnie. :]
Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: zbyszek_2013 »

Dziwną ciekawostką jest to, że mecz Chemik-Reska odbędzie się 11 stycznia o 14.45 czyli w porze transmisji PS. Może jednak szykuje się jakaś zmiana w programie ?
http://www.transferbydgoszcz.pl/Kup_bil ... ovia,16918
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: KChudz »

zbyszek_2013 pisze:Dziwną ciekawostką jest to, że mecz Chemik-Reska odbędzie się 11 stycznia o 14.45 czyli w porze transmisji PS. Może jednak szykuje się jakaś zmiana w programie ?
http://www.transferbydgoszcz.pl/Kup_bil ... ovia,16918
Myślę, że nie mają potwierdzonego meczu Skry z Czarnymi i się zabezpieczają.
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Asta »

Jestem w ciężki szoku...
Śr, 8.01 (17:30) - Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel
Śr, 8.01 (20:30) - Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów
Sb, 11.01 (14:45) - PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom
Sb, 11.01 (18:00) - Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Pt, 17.01 (18:00) - AZS Politechnika Warszawska - Cerrad Czarni Radom
Sb, 18.01 (18:00) - Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów
Sb, 25.01 (14:45) - Effector Kielce - Cerrad Czarni Radom
Ndz, 26.01 (14:45) - PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Ndz, 26.01 (20:00) - AZS Politechnika Warszawska - Asseco Resovia Rzeszów
Śr, 29.01 (17:30) - Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów
Śr, 29.01 (20:30) - Indykpol AZS Olsztyn - AZS Częstochowa
Nie pamiętam aby były dwie transmisje w jednym!!! dniu :O
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: niepoinformowany »

Asta pisze:Jestem w ciężki szoku...
Śr, 8.01 (17:30) - Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel
Śr, 8.01 (20:30) - Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów
Sb, 11.01 (14:45) - PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom
Sb, 11.01 (18:00) - Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Pt, 17.01 (18:00) - AZS Politechnika Warszawska - Cerrad Czarni Radom
Sb, 18.01 (18:00) - Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów
Sb, 25.01 (14:45) - Effector Kielce - Cerrad Czarni Radom
Ndz, 26.01 (14:45) - PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Ndz, 26.01 (20:00) - AZS Politechnika Warszawska - Asseco Resovia Rzeszów
Śr, 29.01 (17:30) - Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów
Śr, 29.01 (20:30) - Indykpol AZS Olsztyn - AZS Częstochowa
Nie pamiętam aby były dwie transmisje w jednym!!! dniu :O

W końcu będzie co oglądać. Bo aż wstyd przyznać, ale w tym sezonie odpuściłem sobie największą liczbę meczów od początku mojego zainteresowania siatką czyli ponad 10 lat.

Dobrze, że te niewygodne pt i pn o 18:00 odpadły. Teraz tylko jakoś będę ogarniał śr 29 żeby na hit zdążyć :D
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: compact »

KChudz pisze:
zbyszek_2013 pisze:Dziwną ciekawostką jest to, że mecz Chemik-Reska odbędzie się 11 stycznia o 14.45 czyli w porze transmisji PS. Może jednak szykuje się jakaś zmiana w programie ?
http://www.transferbydgoszcz.pl/Kup_bil ... ovia,16918
Myślę, że nie mają potwierdzonego meczu Skry z Czarnymi i się zabezpieczają.
Mielewski na twitterze potwierdza transmisję Skry z Czarnymi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”