Finał Plusligi 2013/2014

VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: VernonRoche »

Skra_7 pisze: No jeszcze bez Gacka, z Ruciakiem który nie mógł ruszać ręką i z chorym Możdżonkiem. Jeszcze wszyscy piszą, że Bociek ma problemy z plecami. Ale ok było po równo.
No jakoś Ruciak ruszał tą ręką. Zagrywali, serwowali, atakowali. Bociek walił aż się podłoga
trzęsła. Mieli problemy zdrowotne, ale Resovia też je miała. To porównywanie jest zresztą
bez sensu. Mecz meczowi nierówny.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: weary_skier »

Widzisz to jednak nie boli.
Takie źdźbło mi wytykasz a belki u braci swoich nie widzisz. ;)
To zalecam obserwować uważniej. Zresztą finał udowodni mi czy Tobie kto lepiej obserwuje.
Przecież napisałem, że dla mnie faworytem finału jest Skra. Czyżbyś obstawiał Resovie? W takim wypadku moglibyśmy się założyć. Jakby nie było nie będzie przegranych ;)
Ale tak to chyba tylko Resovia potrafi, no bo Skra przegrywa zawsze frajersko
Resovia potrafi jeszcze dostać nokaut jak w PP od Jastrzębia i spuścić głowy do pierwszej przerwy technicznej. Różnie bywa.
Tu masz racje. Resovia z Kurkiem była by faworytem tego finału.
To już nie Wlazły ;) ?
A poza tym, to niemożliwe grać z burakiem na przyjęciu. :(

Wyluzuj. Na zgodę pomaluję Ci jajko w pszczele kolory.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Brasil

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: Brasil »

Gdyby Achrem był zdrowy, po meczach w Rzeszowie byłoby 2-0 dla Resovii i pewnie wygraliby całą serię, gdyby Ruciak był zdrowy, od tygodnia byśmy rozmawiali o finale Skry z Zaksą. Nie wiem czy jest sens wypominania kontuzji w serii, gdzie więcej było kontuzjowanych/chorych/gorzej dysponowanych, niż w pełni zdrowych. Tak, intencjonalnie koloryzuję.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: madlark »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2014, o 17:43 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
hanibal
Posty: 78
Rejestracja: 7 kwie 2014, o 10:56
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: hanibal »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2014, o 17:45 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum
Mistrz, mistrz Bełchatów


Niektórzy nie nadają się na moderatorów.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: Pele »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2014, o 17:45 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Skra_7
Posty: 535
Rejestracja: 8 sie 2013, o 10:47
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: Skra_7 »

weary_skier pisze: Takie źdźbło mi wytykasz a belki u braci swoich nie widzisz. ;)
Widzę i denerwują mnie takie napinki bo później jak powinie się noga od razu wszystko jest wytykane.
Przecież napisałem, że dla mnie faworytem finału jest Skra. Czyżbyś obstawiał Resovie? W takim wypadku moglibyśmy się założyć. Jakby nie było nie będzie przegranych ;)
Może inaczej wierzę, że wygra Skra ale to nadal Resovia jest faworytem.
To już nie Wlazły ;) ?
Na tą chwile Kurek jest w lepszej formie. Ale Wlazły zaczyna powoli odpalać i w finale powinno być dobrze. Pracuje nad swoją nie najmocniejszą stroną i już w półfinałach było widać efekty.
Dla mnie jest najlepszym Polskim siatkarzem w historii - MW oczywiście :P
Wyluzuj. Na zgodę pomaluję Ci jajko w pszczele kolory.
Było by miło :P Może zacznę Cię trochę lubić :D
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: maciek77 »

Skra_7 pisze:Dla mnie jest najlepszym Polskim siatkarzem w historii - MW oczywiście :P
jak dla mnie najlepszy Polski siatkarz powinien grać w reprezentacji regularnie ale to twoje zdanie ;)
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: sb.slav »

VernonRoche pisze:Nie przeceniałbym ich szybkości. Przy Guberni się gubili.
Bo tam ich przeszkolił, jak humorystycznie pisali w rosyjskiej prasie - COOLeshov :)
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
Skra_7
Posty: 535
Rejestracja: 8 sie 2013, o 10:47
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: Skra_7 »

maciek77 pisze: jak dla mnie najlepszy Polski siatkarz powinien grać w reprezentacji regularnie ale to twoje zdanie ;)
Heh nie chce być znów złośliwy, ale powiedz to weary_skier. Tak po za tym ma srebro MŚ a w tym roku idziemy po złoto :P
rocky
Posty: 1203
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: rocky »

Hmmm tak czytam nazwę tego tematu i nie mam pojęcia czemu padają tutaj nazwiska Ruciaka czy Gladyra- przecież oni w finale nie zagrają?

Teraz są przynajmniej 3 mecze przed Skrą i Resovią. Pierwsi wypoczęcie po dosyć łatwej przeprawie z JW, drudzy wymęczeni po maratonie z ZAKSĄ. Wyglądałoby na to, że fizycznie Skra ma dużą przewagę(jak dużą pokazały półfinały i rola zmęczenia zawodników) jednak po zawodnikach Sovii nie widziałem specjalnego zmęczenia- twierdzę więc, że kondycyjnie wszystko będzie ok.

Zwycięzcy nie sposób przewidzieć i to jest chyba najlepsze w tej rywalizacji. Skra wraca po straconym sezonie i ma szansę odzyskać stracony tytuł od swojego kata. Mam nadzieję, że im się to nie uda ;)
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: pk+ »

Skra_7 pisze:
maciek77 pisze: jak dla mnie najlepszy Polski siatkarz powinien grać w reprezentacji regularnie ale to twoje zdanie ;)
Heh nie chce być znów złośliwy, ale powiedz to weary_skier. Tak po za tym ma srebro MŚ a w tym roku idziemy po złoto :P
Mam nadzieję że zawodnicy Skry są równie pewni swego jak niektórzy kibice Skry i już sobie zawiesili medale na szyjach :)
Mam nadzieję że kadrowicze nie są tak pewni swego jak niektórzy kibice i jeszcze sobie medali na szyjach nie zawiesili!
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: Skrzypek »

pk+ pisze:Mam nadzieję że zawodnicy Skry są równie pewni swego jak niektórzy kibice Skry i już sobie zawiesili medale na szyjach :) Mam nadzieję że kadrowicze nie są tak pewni swego jak niektórzy kibice i jeszcze sobie medali na szyjach nie zawiesili!
Nie ma wielu ekspertów, którzy wskazują Resovię jako zwycięzce finału. Skra po prostu prezentowała się ostatni lepiej.
Awatar użytkownika
Skra_7
Posty: 535
Rejestracja: 8 sie 2013, o 10:47
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: Skra_7 »

pk+ pisze:
Skra_7 pisze:
maciek77 pisze: jak dla mnie najlepszy Polski siatkarz powinien grać w reprezentacji regularnie ale to twoje zdanie ;)
Heh nie chce być znów złośliwy, ale powiedz to weary_skier. Tak po za tym ma srebro MŚ a w tym roku idziemy po złoto :P
Mam nadzieję że zawodnicy Skry są równie pewni swego jak niektórzy kibice Skry i już sobie zawiesili medale na szyjach :)
Mam nadzieję że kadrowicze nie są tak pewni swego jak niektórzy kibice i jeszcze sobie medali na szyjach nie zawiesili!
A możesz wymienić tych niektórych kibiców Skry ? No bo mają racje Ci niektórzy, medale możemy już sobie wieszać.
Z tym złotem na MŚ z mojej strony to trochę ironia. Przepraszam, że jest dla Ciebie mało czytelna następnym razem postaram się bardziej łopatologicznie wyrażać swoje opinie z myślą o Tobie.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: pewniak »

OMG!
Czy te wojenki słowne między kibicami Skry i Resovii się nie skończą? Gramy w finale i za 2 tyg. przekonamy się która drużyna będzie lepsza. Każdy ma swoje typy, tylko po co je torpedujecie?
Moim zdaniem Mistrzostwo rozstrzygnie się we wtorek i środę. Resovia nie wygra w Bełchatowie! Zatem porażka w którymkolwiek z pierwszych dwóch meczy będzie oznaczała złoto dla Skry! Jeśli natomiast uda nam się wygrać oba te mecze, to król będzie niezmienny :)
Mogę mieć swoje typy? Bo aż się boję debaty :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: kalosz »

idziemy na mistrza.
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
Przemyslaw
Posty: 792
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: Przemyslaw »

Skrzypek pisze:No dobra, ale skąd stwierdzenie, że Skra nie ma wiary w swoje umiejętności? Wim, że to nie Twoje słowa, ale o tej kwestii toczy się dyskusja.
Nie napisałem, że Skra nie ma w ogóle wiary w siebie. Po prostu wyraziłem opinię, że po ostatnich meczach Resovia ma większą, wręcz ogromną. Skra nie została ostatnio postawiona pod ścianą w taki sposób jak to miało miejsce z Resovią.
Stąd taka moja teza.

Bardzo dobrze ujął to Brasil:
Brasil pisze:Skra ma wiarę we własne umiejętności na normalnym poziomie, ale Resovia ma za sobą dwa tytuły mistrza kraju i awans do finału w niecodziennych okolicznościach, więc tą wiarę może mieć trochę większą. Chyba o to chodziło.
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: Bezowy »

Na dzień dzisiejszy faworytem jednak jest Skra, bo po prostu ostatnio prezentuje się lepiej i wszyscy są zdrowi. Sovia swoje szanse ma, ale dużo elementów "musi" grać. O Penczewa się nie boję bo jest stabilny. O sypaczy również. Natomiast Konar i Paul lubią grać w kratkę, a tym razem nie mogą! Dlatego zacząłbym jednak z Drzyzgą aby móc bezproblemowo uruchomić Schoepsa. I chyba jednak z Veresem - niech ten Vąski na ten ZUS zarobi ;) No i zagrywka. Nie jestem specem, ale treningi Pasów do finału powinny wyglądać tak - masaże, basenik, zagrywka, zagrywka i zagrywka. Jedyny usprawiedliwiony flot na Skrę jest w rękach Perłowskiego, dlatego też zacząłbym z nim na ławce jako zadaniowcem na serwis.
A jak będzie, zobaczymy. Ja już się cieszę na te finały.

Gdyby jednak Resovia te mistrzostwa wygrała, to w tabeli medalowej MP wszechczasów, wyprzedzi AZS Czewę i właśnie Skrę.
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
neat
Posty: 44
Rejestracja: 19 kwie 2014, o 11:41
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: neat »

Tak sobie przegladam od dawna to forum i wniosek jest taki, ze tutaj faworytem moze byc tylko Resovia, nikt inny.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: leeon »

Jak odsiejesz skrajne opinie to raczej przekaz jest podobny - teoretycznie faworytem jest Skra, co nie oznacza że jest pewniakiem do złota.
hanibal
Posty: 78
Rejestracja: 7 kwie 2014, o 10:56
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: hanibal »

neat pisze:Tak sobie przegladam od dawna to forum i wniosek jest taki, ze tutaj faworytem moze byc tylko Resovia, nikt inny.
Tutaj jest najwięcej kibiców Resovii .Jak będą tutaj wmawiać po 1000 razy ze Achrem to najlepszy polski siatkarz, że Skra pokonała słabe Jastrzębie i że wygrają finał bo są na fali dlatego że pokonali Zakse, to postronny użytkownik czytający forum zaczyna w to wierzyć .Kłamstwo powtórzone często z czasem będzie prawdą.
Mistrz, mistrz Bełchatów


Niektórzy nie nadają się na moderatorów.
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: mikser »

hanibal pisze: Tutaj jest najwięcej kibiców Resovii .Jak będą tutaj wmawiać po 1000 razy ze Achrem to najlepszy polski siatkarz, że Skra pokonała słabe Jastrzębie i że wygrają finał bo są na fali dlatego że pokonali Zakse, to postronny użytkownik czytający forum zaczyna w to wierzyć .Kłamstwo powtórzone często z czasem będzie prawdą.
Uuu lala, rzekł kiedyś @weary_skier swoją SUBIEKTYWNĄ (powiększę, cobyś zrozumiał) opinię o Alku i została ona rozszerzona na całą brać kibicowską Resovii!! Ma chłopak moc słowa i posłuch, nie ma co :o Co do reszty mądrości - Hanibal, nie mierz innych swoją miarą, postronny użytkownik myślący samodzielnie potrafi interpretować a nie nadinterpretować. Dorośniesz to zrozumiesz ;) I nie odczuwaj bólu Rzeszowa.
Nie wiem skąd wniosek, że faworyt jest tylko jeden i jest to akurat Resovia. Ja tam wierzę w swój zespół, ale racjonalnie rzecz biorąc może być ciężko obronić tytuł, Skra jest poukładana i w dobrej formie.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: sb.slav »

A ja bym proponował nie karmić trolla. Ogromnie żałuję, że nie można ustawić ukrywania postów wybranych użytkowników.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
yes
Posty: 79
Rejestracja: 27 maja 2012, o 19:50
Płeć: K

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: yes »

SKRA faworytem? ją tam nie mam nic przeciwko , jednak rok temu będąc na hali w KK po wygranym meczu powiedziałem zapoznanym kibicom ZAKASY tak : gracie dobrze ale my słabi nie jesteśmy jutro jest nowy dzień i tak też było ...
Szanuje SKRE ale wieżę w swój zespół i tak jak po nocnej rezerwacji mogłem być na 4 meczu w KK tak mam nadzieję na zdobycie biletów do Beltka.
Pozdrawiam wszystkich prawdziwych sympatyków i pasjonatów siatkówki . Nie pozdrawiam i nawołuje do opamiętania pseudo znawców i "@ekspertów" , mniej jadu .
Bardzo mnie bolało jak Skra lala nas latami ale zawsze ich szanowalem i nie plulem na nich jak niektórzy tutaj :zawsze coś nie tak jeśli nie drużyna to doping się w RZ nie podoba , życzę wszystkim ujadaczom aby choć raz mieli okazję uczestniczyć na żywo w takim atmosferze jaką była w czwartek na Podpromiu ...
WESOŁYCH ŚWIĄT .
Ps. sory za błędy pisałem z telefonu...
radek0389
Posty: 469
Rejestracja: 24 sie 2008, o 20:01
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: radek0389 »

Według mnie elementem kluczowym finału będzie zagrywka, a dokładniej zagrywka Bełchatowa. Serwis jako trochę loteryjny element, jeśli nie będzie "siedział" Skrze w rzeszowskiej hali, wtedy w reszcie elementów widziałbym na lepszej pozycji Resovię. Natomiast jeśli będą "kopać" bełchatowianie zza 9. metra, jak w drugim meczu z Jastrzębiem, to wygrają. Choć przyjęcie rzeszowian w stosunku do Jastrzębia korzystniejsze.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: leeon »

Zagrywka i blok jest siłą Skry przez cały sezon.
antywagner
Posty: 42
Rejestracja: 13 mar 2014, o 14:01
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: antywagner »

Ja jestem zupełnie spokojny o te finały, choćby ze względu na zagwarantowanie sobie LM 2014/15.
Skra ma silne agumenty ofensywne w postaci Maria i Facundo, z tym że zauważyłem taką prawidłowość że kiku zawodników jest troszke kruchej konstrukcji psychicznej, i w Rzeszowie po prostu nie wytrzymują ciśnienia ... W Rzeszowie nie gra sie dobrze: Zatorskiemu, Wlazłemu na zagrywce od 3 lat, mam wrażenie że Conte też nie wytrzyma a z kolei po przeciwległym biegunie jest nasz ulubieniec Plina : ) Zobaczymy czy po ostatnim wywiadzie, w którym nazwał nas niesamowitą publiką zyska brawa przy wejściu na parkiet.
Co do nas...powiem tylko - LOTMAN ...on uwielbia grać ze Skrą i myśle że niektórym zawodnik wpoi umiejętność wygrywania z Bełkiem.. tak samo Tichaczek- Lucas...odpal zagrywką jak dwa lata temu !

Osobny wątek dla mojego ulubieńca
Nie tylko mam wrażenie, ale i 100% przekonanie że kiepska gra Veresa to nie jest wynik ZUSU, wczasów czy Sanatorium na które przyjechał. Oglądałem trening przed 5 meczem i fakt- jako pierwszy zszedł ale to była chyba decyzja taktyczna Kowala, to musze przyznać że obserwuje go bardzo wnikliwie od dłuższego czasu. Peter bardzo ale to bardzo chce.... mam wrażenie że za bardzo. Nastawia sie na każdy mecz w ten sposób, że jednym wyczynem zmaże plame z kilku nieudanych mecżów. Jest naprawde zaangażowany, widze w nim nadal potencjał na przywódce w finałach. Facet chce sie odblokować, a wie że zegar tyka... Może sztab coś z tym fantem zrobi? może jakaś rozmowa z psychologiem...a może po prostu niech sie porządnie ZRESETUJE %%% z kolegami z drużyny :) to też może pomóc. Wiem jedno- jego dobra gra będzie nam niezwykle potrzebna, jeśli chcemy 3x z rzędu ugryść pszczółeczki
Peter- powodzenia! wiedz, że nadal masz wiernych fanów!!
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: madlark »

leeon pisze:Zagrywka i blok jest siłą Skry przez cały sezon.
To oczywista oczywistość ;)
Skra ma jakieś słabe strony?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
hanibal
Posty: 78
Rejestracja: 7 kwie 2014, o 10:56
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: hanibal »

madlark pisze:
leeon pisze:Zagrywka i blok jest siłą Skry przez cały sezon.
To oczywista oczywistość ;)
Skra ma jakieś słabe strony?
odpowiem Ci żebyś miał spokojne święta i nie musiał przeprowadzać analiz. Tak Skra ma słabego trenera.
Mistrz, mistrz Bełchatów


Niektórzy nie nadają się na moderatorów.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Finał Plusligi 2013/2014

Post autor: madlark »

Dwóch dziwnych Panów bez szans na wstąpienie do KK Sovii
http://www.siatkarskaligatv.pl/...o-Resovii.html
Jak patrzę na Wanio, to od razu myślę, że dostałby angaż do filmów Jarmuscha.
Ta cała loża wg. raczej lokuje się w okolicy ławeczki(z Rancza ;) )
A Wanio kojarzy mi się z Pietrkiem :]
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2014, o 15:50 przez madlark, łącznie zmieniany 2 razy.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”