Skra Bełchatów

Awatar użytkownika
dann
Redaktor
Redaktor
Posty: 91
Rejestracja: 21 sie 2007, o 18:47
Płeć: K
Lokalizacja: Bełchatów/Wrocław
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: dann »

I tak w piękny sposób podziękowali Maciejewiczowi za 8 a Wnukowi za 7 lat gry w Bełchatowie a tak prezes Piechocki potrafi ładnie mydlić oczy, stwierdzeniami jak ważne w tym klubie jest dobro zawodnika...przez ostatnie dwa sezony czyny zaprzeczają wszystkiemu.

Wnuk ma niesamowite rezerwy i jego ostatnie występy pokazały, że nie odstaje on bardzo od Heikkinena czy Plińskiego. Udowadniał to też w sezonie kiedy nie raz i nie dwa przyszło mu zastąpić któregoś z nich.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: pk+ »

szyderca pisze:Wierzysz w to, że w realu dostał tyle (bądź więcej) ile miał w mleczarni?
Kwota wydaje się trochę mniej ważna, w jednym klubie pieniądze są pewne, w drugim może będą, może nie... a może już wiedział że nie będzie kasy, jak mówią lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. Jeśli prawdą są pogłoski o zarobkach Zagumnego i Szymańskiego to AZS hojnie płacił, ale czy wszystkim to nie wiadomo.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Bartex
Posty: 567
Rejestracja: 2 lip 2008, o 15:41
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Bartex »

Mam nadzieje ze Zarzad Skry bedzie na tyle honorowy zeby mimo wszystko dac wolna reke Meciejewiczowi i Wnukowi i pozwolic im poszukac sobie klubu ...
ja wam mówię - jest dobrze.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Nagor »

Możdżonek jednak ma tendencję wzrostową, a reszta spadkową, plus kilka cm przewagi ;) A Skra zawsze dobre warunki zapewnia siatkarzom, taki np. Alex Damiao miał zapewniony wygodny dresik i dobre miejsce na hali na każdym meczu ;)
...
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: pk+ »

dann pisze:I tak w piękny sposób podziękowali Maciejewiczowi za 8 a Wnukowi za 7 lat gry w Bełchatowie a tak prezes Piechocki potrafi ładnie mydlić oczy, stwierdzeniami jak ważne w tym klubie jest dobro zawodnika...
W każdym klubie dobro zawodników jest ważne, ale jeszcze ważniejsze dobro klubu... nic na to nie poradzisz, a w niektórych to nawet najważniejsze bywa dobro prezesa i to jest dopiero dramat.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: szyderca »

Ale tak przecież było w realu od zawsze. Przychodzisz do klubu masz fajne warunki, zdobywasz medale, ale masz do wykonania zadanie - misję po wykonaniu której dziękują Ci na współprace i w glorii i chwale przychodzą następni, tak jak dzisiaj Rasiak.
Bartex
Posty: 567
Rejestracja: 2 lip 2008, o 15:41
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Bartex »

Cel uswieca srodki ... ale za co sa oceniani prezesi, trenerzy itd ? za wyniki , wiec wychodzi na to, ze w Skrze wysztko dziala w jak najlepszym pozadku ...
ja wam mówię - jest dobrze.
Roan
Posty: 1094
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 10:56
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Roan »

Mam wątpliwości czy zatrudnienie Możdżonaka to dobry ruch. Z jednej strony gość naprawe gra fajnie i pewnie będzie grał jeszcze lepiej, co więcej Pliński wygląda bardzo blado... Z drugiej strony zmian w tym okienku jest już bardzo dużo, może za dużo o jedną - zgubi się duch drużyny i będzie po wszystkiemu...
Naprawdę nie jestem przekonany do tej zmiany. Na pewno nie chciałbym żeby Skra wywaliła Wnuka. Jeśli tak się stanie trochę się zawiodę na Skrze...
Roan
Posty: 1094
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 10:56
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Roan »

A i jeszcze jedno, czarno na białym coraz wyraźniej zapowiada się zmiana pokoleniowa w Skrze(w przeciągu dwóch najbliższych sezonów)... wszystkie znaki na niebie o tym świadczą, Jarosz, Kurek, Możdżonek , ogrywanie Zatorskiego i Guni w czewie, Neroj w polibudzie, a pewnie jeszcze w przyszłym sezonie Nowakowski dostanie ofertę nie do odrzucenia...do tego będzie Wlazły + jacyś ciekawi zawodnicy z zagranicy... Piechocki nieźle kombinuje.

Acha nie wierzę żeby kontrakt Możdżonka wyszedł w ostatniej chwili, sądzę że z decyzją czekał tylko Możdżonek.
bartolina_89
Posty: 193
Rejestracja: 30 sie 2008, o 05:20
Płeć: M
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: bartolina_89 »

Nie wiem czemu wy współczujecie temu Wnukowi, przecież on zawsze siedział na ławce i na ławce siedzieć będzie jak jest w Skrze, ten zawodnik przespał część swojej kariery. Tym co mu współczują to będzie oznaczało, że współczujecie mu tego że nie będzie miał podróży po Polsce, tylko będzie siedzieć w Bełchatowie na trybunach i taka jest prawda. Trybuna i ławka są bardzo blisko siebie.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2909
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: hubert »

Roan pisze:A i jeszcze jedno, czarno na białym coraz wyraźniej zapowiada się zmiana pokoleniowa w Skrze(w przeciągu dwóch najbliższych sezonów)... wszystkie znaki na niebie o tym świadczą, Jarosz, Kurek, Możdżonek , ogrywanie Zatorskiego i Guni w czewie, Neroj w polibudzie, a pewnie jeszcze w przyszłym sezonie Nowakowski dostanie ofertę nie do odrzucenia...do tego będzie Wlazły + jacyś ciekawi zawodnicy z zagranicy... Piechocki nieźle kombinuje.
Z takim składem to oni co najwyżej pograją w Plus Lidze. CI zawodnicy od 2-3 sezonów (może poza Gunią) nie uczynili żadnych postępów biorąc pod uwagę ich roczniki, które widzimy w innych reprezentacjach.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
przemek16
Posty: 279
Rejestracja: 16 lip 2008, o 07:09
Płeć: M
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: przemek16 »

Marcin Mozdzonek w skrze teraz to Skra nie będzie miała sobie równych.
Zlatanov
Posty: 240
Rejestracja: 28 cze 2008, o 20:55

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Zlatanov »

No, ciekawy transfer i jednocześnie bardzo niepokojący...
Awatar użytkownika
plecotus
Posty: 926
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:18
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: plecotus »

Kompletne zaskoczenie. Musze opieprzyć moich informatorów - NIC nie wiedziałem :]

No i szkoda Radzia - bo to pewnie jego kosztem ta zmiana. Z Pawłem Maciejewiczem sprawa się wyjaśniła - jest po kontuzji barku, najbliższe kilka miesięcy i tak nie może grać, tylko ma dochodzić do formy korzystając z zaplecza klubowego, a potem pewnie dostanie wolną rekę.
Wnuk może nie imponuje dynamiką ataku czy potężną zagrywką, ale jest czujny w bloku, bardzo ładnie atakuje na wolne pole - i co najważniejsze - trzyma równy poziom i nigdy nie zawodzi wchodząc z ławki.

Przed wakacjami obawiałem się o zdrowie nieco leciwych już graczy Skry - teraz mam wątpliwości, czy przy tak dużej wymianie kadr uda się utrzymać "team spirit".

No i szkoda, że Olsztyn się sypie - im więcej silnych drużyn tym poziom ligi wyższy - a tu źle to zaczyna wyglądać.
8
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Nagor »

Niemal pewne jest, że to Wnuk będzie siedział na trybunach, bo takiego 211 zawsze warto mieć w pogotowiu gdy świat się wali, a Wnuk nie wnosi do bloku nic innego niż Plina czy Jane.
...
Awatar użytkownika
szarlej
Posty: 207
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:20
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: szarlej »

http://www.skra.pl/images/PIC_0005.JPG
Prezio trzyma nowa piłkę, czy nią będzie rozgrywana PLUSLIGA?
Libero który atakuje...
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Domelinho »

nie sądze
>Petr<
Posty: 353
Rejestracja: 12 wrz 2007, o 19:39
Płeć: M
Lokalizacja: Krk
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: >Petr< »

to jest piłka którą grano na igrzyskach. w Naszej lidze pewnie będzie inny model, ale będzie on musiał spełniać przepisowe warunki, które zapewne pzps zatwierdzi za jakiś czas
damianho
Posty: 749
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: damianho »

dzisiaj w Wieluniu Skra pokonała 3:1 Siatkarza, po zaciętym meczu
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Mate »

Pamapol Siatkarz Wieluń: Marcin Lubiejewski, Wojciech Sobala, Bartłomiej Matejczyk, Maciej Zajder, Maciej Bartodziejski (kapitan), Michał Błoński i Marcin Kryś (libero). Zagrali także: Mikołaj Sarnecki, Michał Paniączyk i Bartosz Buniak. Trener: Damian Dacewicz.

PGE Skra Bełchatów: Daniel Pliński, Dawid Murek, Jakub Jarosz, Miquel Falasca, Stephane Antiga, Radosław Wnuk i Piotr Gacek (libero). Zagrali także: Bartosz Kurek, Marcin Możdżonek, Michał Bąkiewicz i Maciej Dobrowolski (kapitan). Trener: Daniel Castellani.

Gdzie Janek(Fin)?? Może to on wyleci z kadry?? Spotkania nie oglądałem, ale pewnie było zacięte, bo I liga rusza za tydzień, więc Wieluń musi być we właściwej formie.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Bartex
Posty: 567
Rejestracja: 2 lip 2008, o 15:41
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Bartex »

Fin wyleci z kadry ? hahaha Nie ma takiej opcji ;)
ja wam mówię - jest dobrze.
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Mate »

Pewnie Wnuk wyleci, chociaż grał dużo w sparingach, ale było to spowodowane grą Plińskiego na Igrzyskach i kwal. do ME. Jeżeli Wnuk ma nie grać na w Skrze to już lepiej, żeby go sprzedali, bo jeszcze umiejętności ma. A szkoda, aby się zmarnował na to ostatnie lata.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
plecotus
Posty: 926
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:18
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: plecotus »

Obrazek
No i niestety, "dobro narodowe" - w narodowych barwach. Nie wiem jaki markietingowiec podpowiedział Konradu taką taktykę - ale o kant doopy to potłuc, tani merkantylizm bez merytorycznego uzasadnienia. Ja tam w dalszym ciągu będę chodził na mecze na żółto-czarno odziany.
8
andrevb
Posty: 112
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 16:29
Płeć: M
Lokalizacja: Krakow/Bialystok

Re: Skra Bełchatów

Post autor: andrevb »

Stroje skry różnią się od stroi innych klubów ilością sponsorów, co moim zdaniem jest na wielki plus dla Skry (przypomina to trochę wielkie kluby ligi włoskiej). Nie ma wielkiego sportu bez pieniędzy. Natomiast stroje AZS Olsztyn są na drugim biegunie, efekt tego widzimy teraz. Nie ma głównego sponsora - nie ma klubu:(
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Arff »

jeżeli chodzi o ilość sponsorów na koszulkach, to chyba zdecydowanym liderem jest AZS Częstochowa...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
andrevb
Posty: 112
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 16:29
Płeć: M
Lokalizacja: Krakow/Bialystok

Re: Skra Bełchatów

Post autor: andrevb »

Arff pisze:jeżeli chodzi o ilość sponsorów na koszulkach, to chyba zdecydowanym liderem jest AZS Częstochowa...
Chyba nie...
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Nagor »

Muszę przyznać, że te stroje wyglądają nędznie.
...
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: lucass90 »

Moim zdaniem nie są najgorsze. Przynajmniej wiadomo będzie od razu z jakiego kraju pochodzi drużyna. :D
Poza tym, z tego co wiem, to Skra będzie miała na ten sezon 4 komplety strojów, więc w te może wystroili się tak tylko do zdjęcia... :)

A co do reklam na koszulkach, to Arff ma rację... Pod względem ich ilości na strojach, na boisku zresztą też, to AZSu Częstochowa nie przebije nikt... :P
AZS CZĘSTOCHOWA!
Radek
Posty: 524
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:18
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Radek »

Arff, lucass policzcie sobie reklamy na strojach AZS-u i Skry najpierw. Tylko dokladnie. Sorry za OT, ale no chłopaki chyba nie mają racji.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: lucass90 »

Radek pisze:Arff, lucass policzcie sobie reklamy na strojach AZS-u i Skry najpierw. Tylko dokladnie. Sorry za OT, ale no chłopaki chyba nie mają racji.
Czyli mam rozumieć, że Ty stałeś za linią z kalkulatorkiem i wyliczałeś... ? :)
AZS CZĘSTOCHOWA!
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”