Plusliga 2014/2015

Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Plusliga 2014/2015

Post autor: lipton »

OldTimer pisze:Czarnowski to najgorzej zagrywający zawodnik w lidze, już po sposobie poruszania się widać, że żadna praca w jego wykonaniu nie przyniesie żadnych efektów
Sorry że się wtrącę, ale:
1. Chyba zapomniałeś o Gawryszewskim.
2. Był czas że Czarnowski całkiem sensownie zagrywał z wyskoku (oczywiście sensownie w porównaniu do tego co robi teraz), więc nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że "żadna praca w jego wykonaniu nie przyniesie żadnych efektów", bo jak przeszłość pokazuje efekty kiedyś były.
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Awatar użytkownika
OldTimer
Posty: 682
Rejestracja: 25 cze 2013, o 07:15
Płeć: M

Re: Plusliga 2014/2015

Post autor: OldTimer »

lipton pisze:
OldTimer pisze:Czarnowski to najgorzej zagrywający zawodnik w lidze, już po sposobie poruszania się widać, że żadna praca w jego wykonaniu nie przyniesie żadnych efektów
Sorry że się wtrącę, ale:
1. Chyba zapomniałeś o Gawryszewskim.
2. Był czas że Czarnowski całkiem sensownie zagrywał z wyskoku (oczywiście sensownie w porównaniu do tego co robi teraz), więc nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że "żadna praca w jego wykonaniu nie przyniesie żadnych efektów", bo jak przeszłość pokazuje efekty kiedyś były.

Gawryszewski ma taki sam "życiorys serwisowy" jak Czarnowski. Patryk jeszcze w Olsztynie pokazywał że serwisem będzie kąsał. Wszystko zmienił pobyt w Kędzierzynie, gdzie Czarnowski stał się TYM Czarnowskim. Gawryszewski z kolei w Radomiu i Rzeszowie umiał zagrywać całkiem mocno z wyskoku, ale już w Jastrzębiu to stracił. Nie wiem czy ktoś im podpowiada przejście na floata (vide Kowal) czy to jakaś nieudolna chęć urozmaicenia swojej gry. Swoją drogą bardzo żałuję, że taki Wlazły nie wypracował w swojej karierze jakiegoś alternatywnego serwisu.
Zagumny, Drzyzga, Wlazły, Konarski, Kubiak, Mika, Buszek, Winiarski, Kłos, Wrona, Nowakowski, Możdżonek, Zatorski, Ignaczak, Antiga, Blain. Chapeau bas!!!
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Plusliga 2014/2015

Post autor: Noworoczny »

tomolesrow pisze:Nie wiem czy większości żal tyłek ściska, że JSW zbudowało taki mocny skład i na siłę doszukują się wydumanych słabości - no w końcu takie prowincjonalne miasto nie może mieć przecież najsilniejszej drużyny, jest przecież WIELKA SKRA


Myślę, że się w ten sposób pocieszają.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Plusliga 2014/2015

Post autor: maciek77 »

z Bartmanem na przyjęciu na pewno będą mocni...a Gierczyński drugiego tak dobrego sezonu pewnie nie zagra
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Plusliga 2014/2015

Post autor: tclancy22 »

qtp pisze:Ale w play off trzeba wygrać 3 razy, a tu mogło by wystarczyć jedno zwycięstwo. Ciężko mi sobie wyobrazić że Bełchatów w pełnym składzie przegrywa w seri 3 mecze. Ale już że dostaje w pierwszym spotkaniu 3-1 a później na stresie przegrywa 2 sety nie takie nierealne.

Pisze w artykule, że gra toczyłaby się do dwóch zwycięstw. Więc kibice z miast finalistów będą musieli dojeżdżać może nawet 3 krotnie. Chyba, że pomieszkają w Krakowie :) Wiem, że martwi się Rzeszów bo karnety etc. ale tak półżartem - ktoś Wam ten finał już zapewnił ? 8-)
A już bardziej serio, to pomysł wydaje mi się jednak słaby. Bo jaki mamy plusy? Więcej ludzi jednorazowo na meczu? I na tym koniec. Traci się atut posiadania lepszej lokaty w fazie zasadniczej (litości, niech ta faza ma coś "daje"), a co za tym idzie grania nawet 2/3 finału we własnej hali, karnetowcy zostają poszkodowani (realna rekompensata to nie tylko bilet na mecz w Krakowie), pozorna popularyzacja dyscypliny np. w Krakowie, gdzie potrzeba tak naprawdę sponsora dla np. II ligowej AZS AGH, bo ludzie tłumami garną się oglądania i grania w tym mieście (np. finał w ergo arenie już w ogóle pozbawiony jest sensu wg mnie, kibice Trefla mają to oglądać? kto z północy byłby w finale?!). Też jeżeli chodzi o zorganizowany doping dla danej drużyny, to ciężko pewnie się to ogarnie w takiej hali, ale tutaj znowu wracamy do korzyści płynących z lepszej gry w fazie zasadniczej.
Ogólnie czekam aż ktoś przedstawi realne plusy takiego rozwiązania, bo nic mi nie przychodzi do głowy.
wowo
Posty: 82
Rejestracja: 3 lut 2014, o 14:59
Płeć: M

Re: Plusliga 2014/2015

Post autor: wowo »

OldTimer pisze:
Bardzo życzeniowo z dość mocnym oderwaniem od rzeczywistości. Łasko, fakt ma zagrywkę, ale to nie jest zagrywka która regularnie robi szkodę przeciwnikowi, powiedziałbym nawet że przeciwnie. Jeśli jego przeciętna zagrywka oscyluje ok. 100km/h to jest to bułka z masłem dla przyjmujących. Zagrywka Bartmana to jego najsłabszy element od roku. Przytaczasz zagrywkę z gry w Resovii ale zapominasz o póżniejszym poziomie (a raczej jego braku) zagrywki w kadrze i Modenie, gdzie jako chyba jeden z nielicznych młotów był na zagrywce zmienany. Kaliberda w MŚ z nami w zagrywce nie za bardzo chciał błyszczeć, o wiele więcej szkód robili Gunthor, Grozer czy Fromm. Niemiec musi się naprawdę sprężyć, żeby namieszać serwisem, coś jak Winiarski. Nie ma tego naturalnego szoku po jego serwisach.

Czarnowski to najgorzej zagrywający zawodnik w lidze, już po sposobie poruszania się widać, że żadna praca w jego wykonaniu nie przyniesie żadnych efektów, a Wlazły? Hmmm. U siebie w hali zagrywa jak chce, w Łodzi spotkań +L nie ma, więc jakiegos ogromnego skoku na minus w serwisie u Wlazłego nie przewiduje.

Powienieneś dodać, że jest to tylko (i aż) mocna szóstka. Co dalej? Byle jaki Grek, Malinowski, Gierczyński, Czarnowski i sama młodzież. Globalnie patrząc to JW nie zbudowało mocnej ekipy, postarała się jedynie by obecna nie była gorsza od zeszłorocznej, co nie do końca się udało.
Przecież tegoroczne JW jest dużo mocniejsze od zeszłorocznego, więc jak "nie do końca im się udało" ? Bartman nawet ze swoim przyjęciem to duży progres w stosunku do Gierczyńskiego a reszta została mniej więcej bez zmian, więc nie wiem jak można powiedzieć, że obecny skład jest słabszy niż rok temu.

Widzę, że prędkościomierze wytyczyły nowy trend wśród kibiców- im mocniej tym lepiej. Jeśli Łasko ma przeciętnie 100 to nie jest bułka z masłem bo wszystko zależy od umiejscowienia zagrywki z wyskoku, jej paraboli lotu i rotacji. Siła oczywiście robi swoje ale przy zagrywce z wyskoku jest mniej istotna niż przy flocie na przykład. Zresztą popatrz na MŚ, gdzie zagrywki Wlazłego, Ngapetha po 125 km/h były wyjmowane w punkt a Winiarski, Kaliberda, Drzyzga czy inni potrafili śmigać asy przy 100-105 km/h. Nie mówię, że siła jest nieważna ale nie ma takiego znaczenia jak ty chcesz jej przypisywać. Podobna sytuacja jak w tenisie, gdzie przeciętny Kowalski widzi 220 km/h i się jara jaki to dobry serwujący a większość zawodników jakiś czas temu jasno powiedziała, że Federer ma najlepszy serwis bo z tego samego rzutu zagrywa w cztery punkty z różną rotacją.

Poza tym niedoceniasz zagrywki Kaliberdy, powołując się na jeden mecz na MŚ przeciwko nam, sprytnie pomijając spotkania z Francją, Kanadą. Już lepiej by było gdybyś powołał się na jego zagrywkę z Serie A. W jednym poście stwierdzasz, że Kaliberda ma zagrywkę jak Winiarski, który był najlepiej zagrywającym Polakiem na MŚ, żeby powiedzieć o braku "wow".

Zagrywka Wlazłego jest bardzo przereklamowana, chociaż cały czas w Pluslidze powinien być w czołówce. Nie znaczy to, że JW ma świetnie zagrywający zespół ale na pewno poprawili te elementy, które były najsłabsze rok temu (kosztem przyjęcia) i pisanie, że mają słabszą ekipę jest nietrafione.

Co do ławki: cóż patrząc globalnie, Skra ma na ławce żałosnego Serba, byle jakiego Włodarczyka, przeciętnego Muzaja, więc w zasadzie idąc twoim tokiem rozumowania: Wrona, Marechal i szrot :)
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Plusliga 2014/2015

Post autor: tclancy22 »

wowo pisze: Przecież tegoroczne JW jest dużo mocniejsze od zeszłorocznego, więc jak "nie do końca im się udało" ? Bartman nawet ze swoim przyjęciem to duży progres w stosunku do Gierczyńskiego a reszta została mniej więcej bez zmian, więc nie wiem jak można powiedzieć, że obecny skład jest słabszy niż rok temu.
Nie mogę zrozumieć, dlaczego przez tyle lat Gierczyński wciąż jest mocno niedoceniany. Chłop z piękna kulturą gry - przyjęcie, atak - do tego kupe medali i wciąż dobre sezony w barwach Jastrzębia. Kompletnie mnie nie zdziwi, jak Bartmana w czasie sezonu będzie często zmieniał. Powiedzenie, że Jastrzębie jest dużo mocniejsze niż w roku ubiegłym, wg mnie nie ma żadnych podstaw. Słaba ławka, bardzo słabo przyjmujący Bartman i odejście Kubiaka. Dla mnie te sprawy trzeba rozdzielić. Kubiak to był człowiek od zadań specjalnych, motor napędowy drużyny. Bartman to inny zawodnik, nie posiadający ani dobrej zagrywki ani przyjęcia. Jak na przyjmującego to trochę sporo. Ok, jest Kaliberda, czyli gracz najwyższej klasy, ale Marechal to też nie był jakiś ogórek. Do tego młodzież, solidny środkowy jakim jest Kosok ale też wypadnięcie dobrych stranieri na tej pozycji. Jeżeli Jastrzębie ma grać bardzo dobrze, bo chyba tylko w kontekście gry na najwyższym poziomie mówimy, to zadziała prędzej zgranie Masnego (pozostawienie do w składzie to najlepszy obok Kaliberdy ruch Grodeckiego) z atakującym i Masny sam w sobie fajnie poukłada sobie grę z resztą nowych kolegów. Pierwsza szóstka ulega jednak zmianie i nie wiadomo kiedy i jak to wszystko odpali. Największą zagadką pozostaje Bartman - jako przyjmujący i nie tylko.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plusliga 2014/2015

Post autor: leeon »

Up. Uważaj co piszesz Ty..... kibicu Skry jeden Ty :]
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Plusliga 2014/2015

Post autor: Noworoczny »

Przypominam sobie, jak przez mgłę, że Ptoki z Bartmanem na przyjęciu lały Rosjan i Brazylijczyków, a i z galaktycznym Trentino wstydu nie było.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Plusliga 2014/2015

Post autor: Basil »

Przypominam sobie, jak przez mgłę, że Ptoki z Bartmanem na przyjęciu lały Rosjan i Brazylijczyków, a i z galaktycznym Trentino wstydu nie było.
Przypominam sobie, jak przez mgłę, że Bartman w Częstochowie potrafił piekielnie mocno i celnie zagrywać ;)
[edit]
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Plusliga 2014/2015

Post autor: Noworoczny »

No, z tym Bułgarem we dwóch potrafili mecze rozstrzygać.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
tomolesrow
Posty: 30
Rejestracja: 8 maja 2014, o 11:38
Płeć: M

Re: Plusliga 2014/2015

Post autor: tomolesrow »

no dobra, to wam powiem że na treningach Czarnowski trenuje zagrywkę z wyskoku :), tak więc pożyjemy zobaczymy na co to wystarczy
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Plusliga 2014/2015

Post autor: Noworoczny »

Pamiętam, jak przez mgłę, że na wygranym przez Ptoki PP zagrywał z wyskoku a nawet skończył w ten sposób mecz? Albo seta?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
OldTimer
Posty: 682
Rejestracja: 25 cze 2013, o 07:15
Płeć: M

Re: Plusliga 2014/2015

Post autor: OldTimer »

Przypominam sobie, jak przez mgłę, że swego czasu Dawid Murek grając w Jastrzębiu wygrywał mecze w pojedynkę. Co w związku z tym. No właśnie nic.
Zagumny, Drzyzga, Wlazły, Konarski, Kubiak, Mika, Buszek, Winiarski, Kłos, Wrona, Nowakowski, Możdżonek, Zatorski, Ignaczak, Antiga, Blain. Chapeau bas!!!
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Plusliga 2014/2015

Post autor: Noworoczny »

Reductio ad absurdum - można było jeszcze Wójtowicza dać na przykład (-:
Zapytam: Ile lat miał Murek wtedy, gdy wygrywał mecze w pojedynkę a ile lat ma teraz Czarnowski?

Widzę to tak: Patryk miał kłopoty z zagrywką. Santilli namówił go na silny serwis. To jakoś wyglądało, choć trochę psuł. Następny kazał mu czemuś wrócić do floata. Czy dlatego, że z wyskoku mu przestało iść? Czy uważał, że ta liczba zepsutych zagrywek jest za duża? Ja tego nie wiem. Ale jeśli z tego drugiego powodu, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby powrócił do mocnej. Zwłaszcza, że nie był powołany i akurat kontuzji nie miał.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
OldTimer
Posty: 682
Rejestracja: 25 cze 2013, o 07:15
Płeć: M

Re: Plusliga 2014/2015

Post autor: OldTimer »

Noworoczny pisze:Reductio ad absurdum - można było jeszcze Wójtowicza dać na przykład (-:
Zapytam: Ile lat miał Murek wtedy, gdy wygrywał mecze w pojedynkę a ile lat ma teraz Czarnowski?
Czy to ważne? Chciałem tylko pokazać jak absurdalnie daleko sięga się by ubrać swoje domysły i prognozy w logikę. Czarnowski od dobrych 4 lat na zagrywce gra po stronie rywala i szczerze mówiąc wątpię by w tym roku to sie miało zmienić. To, że trenuje zagrywkę z wyskoku, byłbym zaskoczony gdyby tego nie robił, ale jak przyjdzie grać mecze o stawkę, przy adrenalinie i emocjach i przy zbliżonym wyniku to Patryk znowu zacznie to czym rozśmiesza pół siatkarskiego podwórka w Polsce. Utrata jego dobrej zagrywki wiąże się prawdopodobnie ze zdrowiem, próbą oszczedzania sił i nagromadzeniem się przeciążeniowych urazów ostatnimi czasy.
Zagumny, Drzyzga, Wlazły, Konarski, Kubiak, Mika, Buszek, Winiarski, Kłos, Wrona, Nowakowski, Możdżonek, Zatorski, Ignaczak, Antiga, Blain. Chapeau bas!!!
wowo
Posty: 82
Rejestracja: 3 lut 2014, o 14:59
Płeć: M

Re: Plusliga 2014/2015

Post autor: wowo »

tclancy22 pisze:
Nie mogę zrozumieć, dlaczego przez tyle lat Gierczyński wciąż jest mocno niedoceniany. Chłop z piękna kulturą gry - przyjęcie, atak - do tego kupe medali i wciąż dobre sezony w barwach Jastrzębia. Kompletnie mnie nie zdziwi, jak Bartmana w czasie sezonu będzie często zmieniał. Powiedzenie, że Jastrzębie jest dużo mocniejsze niż w roku ubiegłym, wg mnie nie ma żadnych podstaw. Słaba ławka, bardzo słabo przyjmujący Bartman i odejście Kubiaka. Dla mnie te sprawy trzeba rozdzielić. Kubiak to był człowiek od zadań specjalnych, motor napędowy drużyny. Bartman to inny zawodnik, nie posiadający ani dobrej zagrywki ani przyjęcia. Jak na przyjmującego to trochę sporo. Ok, jest Kaliberda, czyli gracz najwyższej klasy, ale Marechal to też nie był jakiś ogórek. Do tego młodzież, solidny środkowy jakim jest Kosok ale też wypadnięcie dobrych stranieri na tej pozycji. Jeżeli Jastrzębie ma grać bardzo dobrze, bo chyba tylko w kontekście gry na najwyższym poziomie mówimy, to zadziała prędzej zgranie Masnego (pozostawienie do w składzie to najlepszy obok Kaliberdy ruch Grodeckiego) z atakującym i Masny sam w sobie fajnie poukłada sobie grę z resztą nowych kolegów. Pierwsza szóstka ulega jednak zmianie i nie wiadomo kiedy i jak to wszystko odpali. Największą zagadką pozostaje Bartman - jako przyjmujący i nie tylko.
Ale dlaczego niedoceniany ? Czy gdyby za Masnego przyszedł De Cecco to Masny by był niedoceniany ? Gierczyński zagrał niezły sezon, bardzo szanuję tego zawodnika za całokształt kariery ale za ubiegły rok jest przeceniany. Przyjmował bardzo mało a Kubiak momentami zbliżał się do poziomu Ruciaka, jeśli chodzi o pas do przyjęcia. W ataku był ostatnią opcją, nawet po środkowych a i zagrywkę ma umówmy się mizerną już w tym wieku. Piszecie o nim defensywny przyjmujący a on wcale nie przyjmował sporo i nie pokrywał boiska tak aby ułatwić Kubiakowi dojście do ataku. Chwała mu za to, że wygrał rywalizację z Marechalem i utrzymywał stabilny poziom ale Bartman nawet wracający po przygodzie na Ataku to conajmniej półka wyżej. Oczywiście największą niewiadomą jest jego przyjęcie ale po pierwsze w Pluslidze poziom zagrywki jest mizerny a po drugie JW ma obecnie obok Skry największą siłę na skrzydłach, więc będzie dobrze. Pewnie będzie zmieniany przez Gierczyńskiego na poprawę przyjęcia ale i tak jest skokiem jakościowym.

Poza tym tak na chłopski rozum jak zastąpisz swojego najlepszego zawodnika, graczem jeszcze lepszym, twój podstawowy przyjmujący będzie teraz pierwszym zmiennikiem a reszta pozostała bez znaczących zmian to chyba masz lepszy zespół niż miałeś ? Czy przełoży się to na wyniki ciężko powiedzieć, bo tak jak twierdzisz jest sporo znaków zapytania ale wygląda to bardzo optymistycznie dla fanów Jastrzębia.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Plusliga 2014/2015

Post autor: Noworoczny »

Czy przywołanie zagrywki z wyskoku sprzed trzech lat, u młodego zawodnika, to "absurd"?
Czy finał PP to nie "decydująca rozgrywka", gdzie zawodnik jest obarczony stresem?
Czy w końcu przeszkodą do silnej zagrywki są kontuzje czy stres w decydujących momentach?
Pytania mnożą się, jak króliki.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
OldTimer
Posty: 682
Rejestracja: 25 cze 2013, o 07:15
Płeć: M

Re: Plusliga 2014/2015

Post autor: OldTimer »

Noworoczny pisze:Czy przywołanie zagrywki z wyskoku sprzed trzech lat, u młodego zawodnika, to "absurd"?
Czy finał PP to nie "decydująca rozgrywka", gdzie zawodnik jest obarczony stresem?
Czy w końcu przeszkodą do silnej zagrywki są kontuzje czy stres w decydujących momentach?
Pytania mnożą się, jak króliki.
Daję sobie jeden mecz Czarnowskiego w lidze. O ile wyjdzie w szóstce ( a wątpię ) i zagra dobrze serwisem, odszczekam, przeproszę i pochwalę. Jego i Ciebie.
Zagumny, Drzyzga, Wlazły, Konarski, Kubiak, Mika, Buszek, Winiarski, Kłos, Wrona, Nowakowski, Możdżonek, Zatorski, Ignaczak, Antiga, Blain. Chapeau bas!!!
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Plusliga 2014/2015

Post autor: hugo »

Nie kombinujcie Misiaki z PZPS! Róbcie F4 pucharu Polski w wielkich halach (tak jak robią w Hiszpanii na Copa del Rey w koszu), ale ligę zostawcie na terenie neutralnym!

Może jeszcze nakażą Skrze grać w Łodzi, Jastrzębskiemu w Gliwicach (nowa hala jak krakowska, a może lepsza), Kędzierzynowi w Spodku, Olsztynowi w Kaliningradzie, Lubinowi we Wrocku, a Czarnym Radom na Stadionie Narodowym w Wawie?
\
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Plusliga 2014/2015

Post autor: ksjw90 »

na treningach Czarnowski trenuje zagrywkę z wyskoku :)
:] :] :]

Dziękuję.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Plusliga 2014/2015

Post autor: pk+ »

tclancy22 pisze:Wiem, że martwi się Rzeszów bo karnety etc. ale tak półżartem - ktoś Wam ten finał już zapewnił ? 8-)
Nie czytałem na co obowiązują karnety w innych klubach, ale chyba każdy klub sprzedaje karnety na wszystkie spotkania +L więc problem dotyczy wszystkich, choć oczywiście w Rzeszowie z uwagi na to że większość hali jest zajęta przez karnetowiczów to problem byłby duży...

Ale ponawiam pytanie po co grać w innym mieście (miastach) niż finalistów, skoro jest Puchar Polski i Super Puchar?
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Plusliga 2014/2015

Post autor: Noworoczny »

pk+ pisze:Ale ponawiam pytanie po co grać w innym mieście (miastach) niż finalistów, skoro jest Puchar Polski i Super Puchar?
Nabijać punkty Majchrowskiemu?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Plusliga 2014/2015

Post autor: pk+ »

Noworoczny pisze:
pk+ pisze:Ale ponawiam pytanie po co grać w innym mieście (miastach) niż finalistów, skoro jest Puchar Polski i Super Puchar?
Nabijać punkty Majchrowskiemu?
Możliwe ale oficjalnie każdy powie że chodzi o promocję siatkówki... a więc zobaczmy jak wygląda promocja siatkówki, dziś na Ambroziaku teoretycznie będzie można zobaczyć 8 świeżo upieczonych Mistrzów Świata, po raz pierwszy w akcji po turnieju mistrzowskim, zagrają dwie drużyny z ubiegłorocznej czwórki - więc czołówka ligi. No i oczywiście turniej ten jest szeroko promowany, komentowany, telewizje ustawiły się w kolejce by transmitować to wydarzenie, na trybunach zasiedli członkowie władz Warszawy i Polski... a nie sorry pomyliłem się, wszyscy mają ten turniej w d***e.
Tak wygląda promocja, zamiast iść za ciosem wymyśla się jak pod płaszczykiem promocji skubnąć kiedyś trochę kasy, po co na biletach mają zarobić finaliści +L jak mogą krewni i znajomi królika w Krakowie.

Oczywiście wiem że poziom sportowy Ambroziaka będzie niski, ale dla szerokiej niekoniecznie oblatanej w siatkówce publiczności ważne jest pokazać, przypomnieć i utrwalić że mamy Mistrzów Świata.
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2014, o 13:22 przez pk+, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Plusliga 2014/2015

Post autor: krzysiu »

https://www.facebook.com/pge.skra.belch ... =1&theater mam pytanie ile ci zawodnicy na dole mogą mieć lat :D
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Plusliga 2014/2015

Post autor: KadrO »

krzysiu pisze:https://www.facebook.com/pge.skra.belch ... =1&theater mam pytanie ile ci zawodnicy na dole mogą mieć lat :D
http://www.mlodaliga.pl/PGE-Skra-Belchatow-394623.html

Skra zrobiła sobie niezłe jaja z młodej ligi... Znalazło się miejsce nawet dla kilku zawodników z rocznika 99. Część z nich może nawet nie ukończyła jeszcze 15 lat (nie sprawdzałem konkretnych dat). :|
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Plusliga 2014/2015

Post autor: pewniak »

Wyjdę na czepialskiego....
Dzisiaj ruszają polskie ligi siatkówki. Męska nie ma transmisji z inauguracji. Żadna nie ma studia przedmeczowego (nawet jutro przed Skrą). Ech.... zaczyna się.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Plusliga 2014/2015

Post autor: krzysiu »

Studio ma być przed superpucharem :D
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Plusliga 2014/2015

Post autor: compact »

Jak to bywało w poprzednich sezonach? Pierwszy mecz zawsze grał mistrz z beniaminkiem, czy to był pierwszy transmitowany mecz?
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Plusliga 2014/2015

Post autor: madlark »

compact pisze:Jak to bywało w poprzednich sezonach? Pierwszy mecz zawsze grał mistrz z beniaminkiem, czy to był pierwszy transmitowany mecz?
tak
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”