Resovia Rzeszów

weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

W ogóle Mika to hit transferowy tego okienka. Łożyć na zawodnika tyle lat i pozbyć się go w momencie, gdy staje się szóstkowym zawodnikiem Mistrzów Świata.
Resovia style.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Kolcz_ps
Posty: 430
Rejestracja: 7 paź 2011, o 18:55
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Kolcz_ps »

Resovia decyzje o przedłużeniu lub nie kontraktu z Mateuszem musiała podjąć do końca marca, a wtedy Mateusz nie był specjalnie wybijająca się postacią. Miejmy nadzieje że to nie będzie jednorazowy wystrzał formy i będzie w kadrze grać na takim poziomie przez wiele lat.
kanimo

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kanimo »

Mi Mika nie pasuje do siermieznego stylu preferowanego przez Kowala. Zreszta lozyli ale na boisko nie wpuszczali. Rozwinac to on sie tam nie rozwinal (w Treflu tez niewiele). Jakby zostal u Kowala to nie sadze by byl szostkowym zawodnikiem mistrzow swiata. ;)
Mam nadzieje, ze AA wykorzysta go lepiej.

Zawsze moze wrocic na nowy kontrakt. :] Ale jesli bedzie mial udany sezon to bedzie drogi.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: VernonRoche »

weary_skier pisze:Resovia style.
Tragikomicznie to wyszło. Mika mógłby być spokojnie szóstkowym graczem obok Achrema. :< :< :<
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

Kolcz_ps pisze:Resovia decyzje o przedłużeniu lub nie kontraktu z Mateuszem musiała podjąć do końca marca, a wtedy Mateusz nie był specjalnie wybijająca się postacią.
No właśnie...To cechuje dobrych menadżerów i bystrych trenerów, że widzą więcej. No, ale jak się ma do ogarnięcia ofnastu zawodników koniecznie podobnych poziomem do trzech równych szóstek, to tak jest potem.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Skrzypek »

Szkoda, że Mika nie zdecydował się na transfer, o którym mówiono w pewnym momencie okresu transferowego. W Skrze mógłby się rozwinąć jeszcze bardziej mając w perspektywie grę w lidze mistrzów. Niemniej jednak w Lotosie też będzie miał swoje szanse, nie takie jak w Bełchatowie, ale także okazałe.

I jeszcze jedno. Niech mi ktoś tylko spróbuje posadzić Fabiana Drzyzgę na ławce lub sterować jego grą! Wiadomo kogo mam na myśli...
kanimo

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kanimo »

Mika z Conte i Winiarem to bylaby paczka nie do ruszenia. Ale przed MS Mateusz mial malo danych na wygryzienie ktoregos z tych panow z 6, wiec wybor raczej dobrze o nim swiadczy. Zteszta jesli chodzi o rozwoj to jemu potrzeba nauczenia sie unoszenia psychicznie ciezaru liderowania, a ten w Skrze bylby mniejszy. Poza blokiem, ktory poprawil, to technicznie umie wszystko.

No i dobrze dla wyrownania poziomu PL. Nie lubie monopolu a Skra jest i tak dosc silna. Z Mika bylaby za mocna ;)
Awatar użytkownika
radosoviak
Posty: 731
Rejestracja: 31 paź 2011, o 20:08
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: radosoviak »

Ciekawe jak szybko Kowal zakaże Fabianowi zagrywać z wyskoku ;)
"Zagrywką meczu się nie wygrywa. " Ljubomir Travica
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Basil »

Zwolnią Kowala i problem Drzyzgi rozwiązany :D Kiedyś go zwolnią - prędzej czy później a tymczasem trzeba błogosławić los, że Andrzej nie zdecydował się na objęcie sterów naszej reprezentacji chociaż prezes podobnie jak kiedyś Nawrockiemu chciał mu ją wepchnąć w ręce. Myślę, że Kowal jest jednym z cichych bohaterów tego sukcesu - w końcu trzymał się jak najdalej a wiemy jak mu poszło z kadrą B ;)

Ja jestem bardziej ciekawy kto tam jest teraz ostatni w kolejce na przyjęciu - wychodzi mi, że Iwowić.
[edit]
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

kanimo pisze:Zawsze moze wrocic na nowy kontrakt. :] Ale jesli bedzie mial udany sezon to bedzie drogi.
Pytanie brzmi: czy będzie chciał wrócić. Bo kasa raczej problemem nie będzie. Nie wiemy jakie teraz ma nastawienie do "pracodawcy" z Rzeszowa.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

Basil pisze: Ja jestem bardziej ciekawy kto tam jest teraz ostatni w kolejce na przyjęciu - wychodzi mi, że Iwowić.
No daj spokój. Przy mizerii na ataku Serb wydaje się pewniakiem do składu. Zasadniejsze jest pytanie kto obok niego.
Mam swój typ, ale jako przewodniczącemu Fanclubu NP trochę mi nie wypada.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Basil »

No daj spokój. Przy mizerii na ataku Serb wydaje się pewniakiem do składu. Zasadniejsze jest pytanie kto obok niego.
Mam swój typ, ale jako przewodniczącemu Fanclubu NP trochę mi nie wypada.
Tzn. Achrem chyba jeszcze nie trenuje na 100% więc jego nie liczę - ostatni w kolejce jest na chłopski rozum oczywiście Buszek bo Penczew pomimo postępów jakie poczynił Rafał może być lepszy w każdym elemencie ale wątpię, żeby promowali Serba kosztem złotego medalisty MŚ - takiej pani Kasi to by się chyba w głowie nie zmieściło ;)
[edit]
tomikon
Posty: 382
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 13:14

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: tomikon »

Basil pisze:
No daj spokój. Przy mizerii na ataku Serb wydaje się pewniakiem do składu. Zasadniejsze jest pytanie kto obok niego.
Mam swój typ, ale jako przewodniczącemu Fanclubu NP trochę mi nie wypada.
Tzn. Achrem chyba jeszcze nie trenuje na 100% więc jego nie liczę - ostatni w kolejce jest na chłopski rozum oczywiście Buszek bo Penczew pomimo postępów jakie poczynił Rafał może być lepszy w każdym elemencie ale wątpię, żeby promowali Serba kosztem złotego medalisty MŚ - takiej pani Kasi to by się chyba w głowie nie zmieściło ;)
Najwiekszym problemem Resovii jest brak atakującego, na tą chwilę ani Johen, ani Dawid nie prezentują poziomu przy którym można ufać bezproblemowo atakującemu i posyłać cięższe piłki, a przyjmujący będą bombardowani...
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Odp: Resovia Rzeszów

Post autor: Abdullo »

tomikon pisze:
Basil pisze:
No daj spokój. Przy mizerii na ataku Serb wydaje się pewniakiem do składu. Zasadniejsze jest pytanie kto obok niego.
Mam swój typ, ale jako przewodniczącemu Fanclubu NP trochę mi nie wypada.
Tzn. Achrem chyba jeszcze nie trenuje na 100% więc jego nie liczę - ostatni w kolejce jest na chłopski rozum oczywiście Buszek bo Penczew pomimo postępów jakie poczynił Rafał może być lepszy w każdym elemencie ale wątpię, żeby promowali Serba kosztem złotego medalisty MŚ - takiej pani Kasi to by się chyba w głowie nie zmieściło ;)
Najwiekszym problemem Resovii jest brak atakującego, na tą chwilę ani Johen, ani Dawid nie prezentują poziomu przy którym można ufać bezproblemowo atakującemu i posyłać cięższe piłki, a przyjmujący będą bombardowani...
Fakt złoty i brązowy medalista mistrzostw świata niewiele potrafią. Tylko skoro są tak słabi to co robili na MŚ?
Mika przy Kowalu to nie byłby ten sam Mika. Powodzenia w Gdańsku.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: StanLee »

A Jarosz rozwalił ruskich zagrywką w meczu o brąz ME.
Awatar użytkownika
bakek
Posty: 743
Rejestracja: 24 sty 2013, o 02:22
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: bakek »

Fakt złoty i brązowy medalista mistrzostw świata niewiele potrafią. Tylko skoro są tak słabi to co robili na MŚ?
Grzali ławę. Dabum tsss.
kibic_siatki
Posty: 2608
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kibic_siatki »

pewniak pisze:
kanimo pisze:Zawsze moze wrocic na nowy kontrakt. :] Ale jesli bedzie mial udany sezon to bedzie drogi.
Pytanie brzmi: czy będzie chciał wrócić. Bo kasa raczej problemem nie będzie. Nie wiemy jakie teraz ma nastawienie do "pracodawcy" z Rzeszowa.
Może być jeszcze droższy niż Grozer 2 lata temu. :]
bakek pisze:
Fakt złoty i brązowy medalista mistrzostw świata niewiele potrafią. Tylko skoro są tak słabi to co robili na MŚ?
Grzali ławę. Dabum tsss.
Technicznie są bardzo dobrzy- tylko nie nagrali się w tych mistrzostwach. Jak dla mnie ich charakterystyka jest zbyt podobna do siebie- żaden nie jest zawodnikiem fizycznym.
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Odp: Resovia Rzeszów

Post autor: Lineczka »

Abdullo pisze: Fakt złoty i brązowy medalista mistrzostw świata niewiele potrafią. Tylko skoro są tak słabi to co robili na MŚ?
Mika przy Kowalu to nie byłby ten sam Mika. Powodzenia w Gdańsku.
Obaj byli rezerwowymi. Konarski jako zawodnik zadaniowy na plus, ale to "chyba" za mało? A Jochen gra na poziomie ze dwa sety, a później siada kondycyjnie. Resovia ma spory problem na ataku.
Defit
Posty: 576
Rejestracja: 12 sie 2012, o 21:26
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Defit »

@Weary
Twoja stopka trochę nieaktualna się zrobiła :D
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: StanLee »

Defit pisze:@Weary
Twoja stopka trochę nieaktualna się zrobiła :D
No, gdzieś tak od momentu jej umieszczenia.

Swoją drogą skład Resovii to: mistrz świata i triumfator LM na rozegraniu, MVP LM i mistrz świata na ataku, finalista LM, mistrz świata, podstawowy przyjmujący reprezentacji USA, przyjmujący reprezentacji Serbii i Bułgarii - na przyjęciu, były podstawowy środkowy reprezentacji USA (i to na Igrzyskach!) i mistrz świata, na środku oraz mistrz świata na libero. Dream team...
rocky
Posty: 1201
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: rocky »

Ciekawe co Kowal myśli o 'żartach' Igły i Fabiana w 'igłą szyte' na temat jego rozgrzewki :D
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Asta »

rocky pisze:Ciekawe co Kowal myśli o 'żartach' Igły i Fabiana w 'igłą szyte' na temat jego rozgrzewki :D
Wydaje mi się, że te żarty akurat były do Andrzeja ale Zahorskiego trenera od przygotowania fizycznego :)
Defit
Posty: 576
Rejestracja: 12 sie 2012, o 21:26
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Defit »

StanLee pisze: No, gdzieś tak od momentu jej umieszczenia.
Nie chciałem być aż tak dobitny, no.
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Bezowy »

Pamiętam jak ileś tam lat temu, Marcin Daniec opowiadał w tv o Resovii z lat 70-tych. Jak to się chował ileś godzin przed meczem na ROSiRze, żeby się załapać na mecz. Mówił przy tym - "Ludzie!!! Jaka to była paka! Mistrzowie świata siedzieli w Resovii na ławce rezerwowych!" ...no to Panie Marcinie zapraszamy, teraz może być jeszcze lepiej! Może usiądzie Pan na trybunach obok mistrza świata Rafała Buszka! ;)
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: reeman »

Bezowy pisze:Pamiętam jak ileś tam lat temu, Marcin Daniec opowiadał w tv o Resovii z lat 70-tych. Jak to się chował ileś godzin przed meczem na ROSiRze, żeby się załapać na mecz. Mówił przy tym - "Ludzie!!! Jaka to była paka! Mistrzowie świata siedzieli w Resovii na ławce rezerwowych!" ...no to Panie Marcinie zapraszamy, teraz może być jeszcze lepiej! Może usiądzie Pan na trybunach obok mistrza świata Rafała Buszka! ;)
Póki co, to Rafał będzie 6 graczem Resovii, do czasu powrotu Alka czyli gdzieś około grudnia, potem się zobaczy.
yeti98
Posty: 50
Rejestracja: 12 lut 2010, o 14:44
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: yeti98 »

Fabian doznał lekkiej kontuzji,nie zagra 2/3 tygodnie.
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: reeman »

yeti98 pisze:Fabian doznał lekkiej kontuzji,nie zagra 2/3 tygodnie.
To na mydle się poślizgnął, bo w Rzeszowie ma być w poniedziałek
Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Jolly »

reeman pisze:
yeti98 pisze:Fabian doznał lekkiej kontuzji,nie zagra 2/3 tygodnie.
To na mydle się poślizgnął, bo w Rzeszowie ma być w poniedziałek
Ma być i będzie tylko nie zagra przez jakiś czas. Dostał zastrzyk w Achillesa zresztą Igła też.

Resovia nie musi się martwić mają Tichacka, Kozłowskiego i Żurka. Na początek ligi wystarczy.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

Jolly pisze:
Resovia nie musi się martwić mają [...]Kozłowskiego.
Tym to chyba muszą się martwić skoro zupełnie niepotrzebny zawodnik dalej jest na liście płac. :|
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
kanimo

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kanimo »

Do 3 rownych szostek brak jeszcze jednego rozgrywajacego. ;)
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”