ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1809
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Odp: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: hardy »

Dla Loha trzeba wprowadzić nową rubrykę do statystyk: kiwkę
bono
Posty: 3535
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Odp: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: bono »

hardy pisze:Dla Loha trzeba wprowadzić nową rubrykę do statystyk: kiwkę
Ale meczowa skonczyl ;)
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Ejpok
Posty: 629
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: Odp: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Ejpok »

bono pisze:
hardy pisze:Dla Loha trzeba wprowadzić nową rubrykę do statystyk: kiwkę
Ale meczowa skonczyl ;)
Mi najbardziej się podobało jak próbował kiwać, i pokonała go siatka:)
bono
Posty: 3535
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: bono »

Ok - mi jednak do smiechu nie jest.Coś musi być na rzeczy bo to nie możliwe żeby grał taką padlinę.Nie zdziwiłbym się gdyby przyszedł z jakąś kontuzją(ukrytą) która mu doskwiera ale pozwala grać.On i Świder zakładał że i tak będzie zmiennikiem i jakoś z czasem się ogarnie i zacznie grać.A tu dupa i od razu na głęboką wodę.

Poniżej filmiki z przed dwóch lat i z przed roku - wiem że to tylko urywki z meczów i pojedyncze akcje ale na przestrzeni tych meczy które rozegrał ja nie widziałem tego samego zawodnika na polskich parkietach.

www.youtube.com/watch?v=pKlSKvuGQ4M
www.youtube.com/watch?v=EIHc3vM7-8c

Chyba....że to brat bliźniak i kupiliśmy koszykarza :] :] :] :] :] :]
www.youtube.com/watch?v=KPZ-aNAAnoU
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
KentuckiFan
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2011, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: KentuckiFan »

Na plus powrót Rucy, jeszcze kawał roboty przed nim, bo z niegrania pojawił sie brzuszek :) Ale widać gołym okiem, że jak przyjął to Nimir miał opcje a o to chodzi. Nimir dziś 9 pkt, więcej jak Loh, Kaźmierczak czy Wiśnia, atakujący Van Dijk zdobył np. 10. Brak ognia widać strasznie. Momentami nieporadnych atakujących wyręczał właśnie Nimir. Umierającego z minuty na minutę Van Dijk-a zmienił Dominik i przejął rolę egzekutora. Widać dużą róznicę - Van Dijk bije siłowo, Dominik obraca, skraca, ociera o blok. Loh?? 4 pkt z Finami. Miałem nadzieję, że jak zagra bez obciążenia, że to PlusLiga, presja, więcej kibiców, Guma na boisku, będzie odważniej, mocniej, skuteczniej - antysiatkówka trwa. 4 pkt zdobył Rejno grając 2 sety i dostając trzy razy mniej piłek. Obysmy nie zapłacili za transferowanie Możdżonka.
Dyskutować zawsze warto.
ciorny17
Posty: 8588
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: ciorny17 »

StanLee pisze: Bo Ruciak to siatkarz, którego się nie da nie lubić. Podobny case jak Witczak. Przeciwieństwo Bartmana.
Oj polemizowałbym. Znam co najmniej dwa przypadki w tym jeden osobiście gdzie moja wcześniejsza opinia podobna jak większości opierająca się na zachwytach, etyce pracy i wizerunku sympatycznego człowieka legła w gruzach. Nie będę przytaczał wydarzeń jakie miały na to wpływ, ale zapewniam was, że nie są to zmyślone historie ani też takie, które jakieś tam piętno na moim życiu odcisnęły, ot takie "chamskie" zachowanie.
Kłamca.
Awatar użytkownika
Pawel_RZ
Posty: 870
Rejestracja: 17 maja 2011, o 18:33
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Pawel_RZ »

Dobra jednak się poddaję...
Z tych wszystkich meczy jakie widziałem w tv uważam, że Loh póki co jest najgorszym graczem +L. Proszę, znajdźcie szybko jakiegoś zawodnika albo niech gra ten młody chłopczyk, moje serce krwawi.
Wybaczcie drodzy kibice Zaksy ale ja już nie chcę oglądać Waszej drużyny w TV. Po prostu się męczę :(
Adik_wwy
Posty: 538
Rejestracja: 12 maja 2010, o 13:57
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Adik_wwy »

Przeciez ja juz pare tygodni temu mowilem ze Loh jest na poziomie amatorskim. W zadnym elemencie ten gosc nie prezentuje chocby przecietnego poziomu.Transfery Zaksy w tym sezonie to jest dno i rozpacz. Negocjowac z tyloma dobrymi zawodnikami na przyjecie i koniec koncow sciagnac Loha. Dramat. Ten van Dajk to tez kłoda nic wiecej. Siatkarski Rasiak. Nimir we wszystkich elementach dobry poza najwazniejszym-rozegraniem. Swieczki na skrzydla i nic wiecej.Gladyr po kontuzji to juz nie Gladyr, Wisnia zatrzymał sie w rozwoju, Kazimierczaka to wogule pomine, Zagumny w Zaksie wypalony(ewidentnie mu potrzebna zmiana klubu i otoczenia), Ruciak ledwo wybija sie nad ziemie, Zero zdolnej mlodziezy w skladzie i trener amator. Swietlana przyszlosc w tym sezonie

Smieszy mnie sciaganie takich szrotow jak Loh tylko ze wzgledu na to ze sa z Brazyli i załapali sie na pojedyncze mecze do kadry gdzie tak naprawde wiecej klaskali niz odbijali pilki.No ale widac ze rady Fontelesa sa tam wiecej warte niz zdanie Swiderskiego. Zenada
Ostatnio zmieniony 5 lis 2014, o 08:08 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Pnukt 20. Regulaminu Forum
Edyta

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Edyta »

ciorny17 pisze:
StanLee pisze: Bo Ruciak to siatkarz, którego się nie da nie lubić. Podobny case jak Witczak. Przeciwieństwo Bartmana.
Oj polemizowałbym. Znam co najmniej dwa przypadki w tym jeden osobiście gdzie moja wcześniejsza opinia podobna jak większości opierająca się na zachwytach, etyce pracy i wizerunku sympatycznego człowieka legła w gruzach. Nie będę przytaczał wydarzeń jakie miały na to wpływ, ale zapewniam was, że nie są to zmyślone historie ani też takie, które jakieś tam piętno na moim życiu odcisnęły, ot takie "chamskie" zachowanie.
No akurat muszę się zgodzić. Też odczułam na własnej skórze. Nie ma to dla mnie znaczenia, bo mnie on ani ziębi, ani grzeje, ale trudno się zgodzić, że nie da się go nie lubić.
Ejpok
Posty: 629
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Ejpok »

Pawel_RZ pisze:Dobra jednak się poddaję...
Z tych wszystkich meczy jakie widziałem w tv uważam, że Loh póki co jest najgorszym graczem +L. Proszę, znajdźcie szybko jakiegoś zawodnika albo niech gra ten młody chłopczyk, moje serce krwawi.
Wybaczcie drodzy kibice Zaksy ale ja już nie chcę oglądać Waszej drużyny w TV. Po prostu się męczę :(
Zemsta za poprzednie lata kiedy na grę Rzeszowa zgrzytały zęby!! Muahahaha! :)
A tak poważnie, to rozumiem że jesteś indoktrynowany siatkówką, i jesteś związany, przymocowany do krzesła, powieki są na specjalnym urządzeniu, blokującym ich zamknięcie i musisz oglądać. Biedny. :( Jak mi się coś nie podoba, to zmieniam kanał, UPC daje mi duży komfort, + nagrywanie + VOD. Polecam :P
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: reeman »

Ale w Rzeszowie były wyniki w przeciwieństwie
SerCos
Posty: 3020
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: SerCos »

Polityka transferowa przedziwna, nie dość, że ruchy transferowe chybione to kupują jeszcze odgrzewane kotlety typu Kay van Dijk czy Wojciech Kaźmierczak. I teraz się okazuje, że mają kasę na Lotmana.

Jestem w stanie zrozumieć, że niektórych siatkarzy nie da się wyciągnąć, bo decydują o tym nie tylko warunki sportowe, ale naprawdę wystarczy się lepiej rozejrzeć po ligach, które co roku ledwo przędą, a występują w nich uzdolnieni siatkarze. Nie lepiej zakontraktować na atak trzech nieznanych szerzej siatkarzy, a być może któryś z nich wypali niż van Dijka. To samo ze środkiem. Młodsi mieliby z pewnością dużo większą motywację.

Trener Świderski przeprowadza dziwaczne zmiany, które nic nie dają przy stanie -8 w secie.

środkowy Nehemiah Mote rocznik 93, przed sezonem bez klubu, teraz TV Buhl
atakujący Milija Mrdak rocznik 91, był w szerokim składzie Serbii, grał w Serie A2, teraz Partizan Belgrad
atakujący Kervin Piñerua rocznik 91, bardzo dobry występ na MŚ w barwach Wenezueli, obecnie VK Prievidza (Słowacja)

Wystarczy dobry skauting i można za niewielkie pieniądze zbudować ciekawą ekipę, ale jak się szuka zawodników po krajach, gdzie jest mocna liga i mocna reprezentacja to potem są takie efekty.
Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: nicram »

SerCos pisze: Wystarczy dobry skauting i można za niewielkie pieniądze zbudować ciekawą ekipę, ale jak się szuka zawodników po krajach, gdzie jest mocna liga i mocna reprezentacja to potem są takie efekty.
To pojęcie jest obce dla polskich klubów :(
Ostatnio zmieniony 5 lis 2014, o 10:48 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Skoro już wyboldowałeś to co było trudnego w odpowiednim cytowaniu?
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
Awatar użytkownika
Petardinho
Posty: 172
Rejestracja: 28 paź 2009, o 08:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Petardinho »

SerCos pisze: środkowy Nehemiah Mote rocznik 93, przed sezonem bez klubu, teraz TV Buhl
atakujący Milija Mrdak rocznik 91, był w szerokim składzie Serbii, grał w Serie A2, teraz Partizan Belgrad
atakujący Kervin Piñerua rocznik 91, bardzo dobry występ na MŚ w barwach Wenezueli, obecnie VK Prievidza (Słowacja)

Wystarczy dobry skauting i można za niewielkie pieniądze zbudować ciekawą ekipę, ale jak się szuka zawodników po krajach, gdzie jest mocna liga i mocna reprezentacja to potem są takie efekty.
przyjmujący Lucas Loh rocznik 91, był w szerokim składzie Brazylii, grał w silnej lidze brazylijskiej...
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Koso »

Petardinho pisze:
SerCos pisze: środkowy Nehemiah Mote rocznik 93, przed sezonem bez klubu, teraz TV Buhl
atakujący Milija Mrdak rocznik 91, był w szerokim składzie Serbii, grał w Serie A2, teraz Partizan Belgrad
atakujący Kervin Piñerua rocznik 91, bardzo dobry występ na MŚ w barwach Wenezueli, obecnie VK Prievidza (Słowacja)

Wystarczy dobry skauting i można za niewielkie pieniądze zbudować ciekawą ekipę, ale jak się szuka zawodników po krajach, gdzie jest mocna liga i mocna reprezentacja to potem są takie efekty.
przyjmujący Lucas Loh rocznik 91, był w szerokim składzie Brazylii, grał w silnej lidze brazylijskiej...
Chyba nie za bardzo zrozumiałeś sens jego wypowiedzi.
SerCos
Posty: 3020
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: SerCos »

Petardinho pisze:przyjmujący Lucas Loh rocznik 91, był w szerokim składzie Brazylii, grał w silnej lidze brazylijskiej...
I pewnie dlatego kosztował dużo więcej, bo z Brazylii :D

Polskie kluby zbytnio się nie rozglądają. Jest kilka kierunków - Brazylia, Włochy, Francja, wcześniej Grecja ewentualnie sąsiedzi, albo jakiś dobry znajomy, którego kiedyś gdzieś widzieli.

Knack i Noliko co roku budują ciekawe składy.

Wczoraj w meczu z Tours prym wiódł Węgier Krisztian Padar rocznik 1996, a rozgrywał mu Szwed Dardan Lushtak 1992.

ZAKSA mając w składzie Zagumnego, Wiśniewskiego, Witczaka, Zatorskiego, Kooya, Ruciaka dużo nie potrzebowała, ale wolą pakować kasę w znane nazwiska.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Noworoczny »

SerCos pisze:Trener Świderski przeprowadza dziwaczne zmiany, które nic nie dają przy stanie -8 w secie.
Tak, to prawda. Sebastian jest dostawcą sporej ilości lolkontentu. Jak ktoś nie jest kibicem Zaksy może się zdrowo ubawić na meczach.

W relacji ze Skrą pisałem o wejściach Wojtka Kaźmierczaka na zagrywkę. Wczoraj rozbawiła mnie zmiana w końcówce 4. seta Kooya na Zapłackiego (((-: COKR?? Spytałem w myślach. Potem break dla Fińczyków, czas, potem drugi break i zmiana powrotna (-: I przejście po ataku Dikkoja z pipe'a.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
michaek
Posty: 918
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: michaek »

Kiedyś ktoś tu wspomniał o tym, że Sebastian na czasach przekazuje sporo negatywnych komunikatów. Jakoś wtedy to bagatelizowałem, ale ostatnio kilka razy zwróciłem na to uwagę szczególna uwagę i na miejscu zawodników mógłbym się poczuć trochę sfrustrowany.
Prawie na każdym czasie, permanentnie pada "Nie możemy tak grać", "Źle gramy", "nie możemy serwować na XXX", "nie możemy XXX otwierać prostej".
Świder miał duży kredyt zaufania i na pewno duży większy autorytet wśród zawodników niż Jacek Nawrocki czy Andrzej Kowal, a mamy jego 2 sezon, a patrząc na zachowanie na czasach, prowadzenie drużyny czy wypowiedzi do mediów to można odnieść wrażenie, że Sebastian stoi w miejscu.
Nie chcę się tu pastwić ani nad ZAKsą, ani Świdrem, bo jeszcze może mi zrobić na złość i zaszaleć w PO, ale coraz bardziej się zastanawiam czy może nie lepiej gdyby się SŚ realizował na jakimś innym polu, choćby jako działacz. Przez wiele lat miał się okazje przyglądać dobrze poukładanej lidze i klubowi, jako kadrowicz też na pewno ma świeże spojrzenie na pewne sprawy. Nie każdy wybitny zawodnik musi zostać dobrym trenerem, a to coraz bardziej wygląda na szarpanie się z koniem...
W sercu moim Sovia

"Co z tego, że mamy tak szeroki skład, skoro na boisku i tak może grać tylko sześciu z nas."
Paul Lotman
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: pk+ »

nicram pisze:
SerCos pisze: Wystarczy dobry skauting i można za niewielkie pieniądze zbudować ciekawą ekipę, ale jak się szuka zawodników po krajach, gdzie jest mocna liga i mocna reprezentacja to potem są takie efekty.
To pojęcie jest obce dla polskich klubów :(
Ale jest w jednych gorzej w innych lepiej... W ZAKSie sytuacja teraz mi przypomina starą Resovię, przed przyjściem Travicy zagraniczni zawodnicy bodaj w 100% pochodzili ze stajni Mitrovica, teraz ZAKSA ma Holendrów - nie wiem czy od jednego agenta, ale bardzo możliwe + Loh polecony przez byłego zawodnika.
Może to krzywdząca opinia i ZAKSA ma szerokie kontakty, no ale z zewnątrz to niestety tak wygląda, brakuje nam zawodnika na atak - szukamy tylko w Holandii, brakuje przyjmującego w Holandii nie mają no to weźmy Lotmana z Rzeszowa za wszelką cenę...
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Ron Swanson
Posty: 715
Rejestracja: 14 lis 2012, o 16:58
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Ron Swanson »

michaek pisze:Nie chcę się tu pastwić ani nad ZAKsą, ani Świdrem, bo jeszcze może mi zrobić na złość i zaszaleć w PO, ale coraz bardziej się zastanawiam czy może nie lepiej gdyby się SŚ realizował na jakimś innym polu, choćby jako działacz. Przez wiele lat miał się okazje przyglądać dobrze poukładanej lidze i klubowi, jako kadrowicz też na pewno ma świeże spojrzenie na pewne sprawy. Nie każdy wybitny zawodnik musi zostać dobrym trenerem, a to coraz bardziej wygląda na szarpanie się z koniem...
Za wcześnie na takie wnioski. Świder zaryzykował i od razu rzucił się na głęboką wodę. Mało kto się w takich sytuacjach sprawdza. Oczywiście wszystkich może nas jeszcze zaskoczy i Zaksa pod jego wodzą zacznie szaleć jak nigdy, ale póki co wydaje się to bardzo mało prawdopodobne. Za małe doświadczenie, za mała wiedza i za duża presja. Samo przyglądanie się z lat zawodniczych nie wystarczy. Powinien zacząć trenować jakiś klub z I ligi lub dołu Plusligi i spokojnie, z biegiem czasu, iść coraz wyżej. Tak teraz wszyscy psioczą na skład Zaksy. Zgoda, skauting leży, transfery średnie ale myślę, że dobry trener potrafiłby wycisnąć z tego składu zespół walczący na wszystkich frontach z niezłym powodzeniem.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Chal »

pk+ pisze:brakuje przyjmującego w Holandii
Najlepsze jest to, że był przed sezonem wolny holenderski przyjmujący, który mógłby się sprawdzić ;)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
SerCos
Posty: 3020
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: SerCos »

Skoro Cuprum potrafiło zakontraktować Trommela :D

Z tych bardziej znanych holenderskich przyjmujących klub zmieniał jeszcze Jan Willem Snippe.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Chal »

Nie no, mi o van Garderena chodziło, który dobrze spisywał się w lidze francuskiej, a teraz jeszcze lepiej radzi sobie we Friedrichshafen.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
SerCos
Posty: 3020
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: SerCos »

W sumie Holendrzy mają sporo niezłych grajków, a reprezentacja leży :D

Jeszcze grał tam niedawno taki atakujący, teraz już 30-letni Humphrey "Tony" Krolis. Obecnie gra w Pro B we Francji w zespole Poitiers.

Żeby nie było OT.

Smutne, że taki zawodnik jak Kaźmierczak przychodząc do klubu w trakcie sezonu jest w hierarchii wyżej niż Rejno :(
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Murilo0 »

Chal pisze:Nie no, mi o van Garderena chodziło, który dobrze spisywał się w lidze francuskiej, a teraz jeszcze lepiej radzi sobie we Friedrichshafen.
Był jeszcze Rauwerdink, który jest od van Garderena jeszcze lepszy ;)
All work and no play makes Jack a dull boy...
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: VernonRoche »

Ivović może pluć sobie w brodę ze jednak nie trafił do Zaksy zamiast przestać kosztem słabszych zawodników sezon w kwadracie podobnie jak w reprezentacji.
zibibobi
Posty: 797
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: zibibobi »

VernonRoche pisze:Ivović może pluć sobie w brodę ze jednak nie trafił do Zaksy zamiast przestać kosztem słabszych zawodników sezon w kwadracie podobnie jak w reprezentacji.
Ale on zawsze marzył o tym żeby grać w Rzeszowie. Tyle dobrego słyszał o tym klubie i jego kibicach. Najważniejszym aspektem dla niego była możliwość gry w czołowym zespole europejskim i możliwość podnoszenia swoich umiejętności siatkarskich. Podobnie jak wielu innych.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: qtp »

VernonRoche pisze:Ivović może pluć sobie w brodę ze jednak nie trafił do Zaksy zamiast przestać kosztem słabszych zawodników sezon w kwadracie podobnie jak w reprezentacji.
Zamiast pisać bzdury, lepiej zadać sobie odrobine trudu i sprawdzić fakty. W 7 kolejkach PL Ivovic wychodził 5 razy w podstawowym składzie, 3 mecze rozegrał pełne, 2 kończył na ławce rezerwowych. W pierwszym z sześciu spotkan LM faktycznie nie zagrał, draaaaaamat.
A jak by grał od początku w wszystkich meczach to znalazł by się inny filozof który napisał by "Czo ten Kowal gupi, w ogóle nie rotuje składem, zajedzie Serba do play-off".
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: VernonRoche »

Rezende nie bał się że zajedzie Murilo i grał nim non stop i to w sytuacji, w której ten był bez formy. Nie widzę po prostu powodów do ogrywania bezproduktywnego Lotmana.
Ron Swanson
Posty: 715
Rejestracja: 14 lis 2012, o 16:58
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Ron Swanson »

Murilo grał non stop chyba właśnie po to, żeby dojść do formy. Ja tam bym się cieszył na waszym miejscu, że Kowal rotuje składem i w najważniejszych momentach będziecie mieć wszystkich graczy gotowych do gry. A nie daj Boże, zdarzy się znowu jakaś poważna kontuzja. I jesteście wtedy przygotowani. Poza tym, z tego co było słychać, Lotman dostał obietnicę częstszej gry. Gdyby Resovia się z tego nie wywiązała to Jankes mógłby popsuć trochę atmosferę w drużynie.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”