Transfery 2015/16

jupi_1991
Posty: 357
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:39
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: jupi_1991 »

Mam na myśli libero o którym wspomniałeś. Niby ma iść grać do Włoch ale wszystko się może zmienić jeśli ów zespół nie będzie grać w LM... a wcale nie jest to nierealne.

Nie orientuję się w tym czy zawodnik może podpisać kontrakt z nową drużyną w trakcie trwającego kontraktu... a nawet jeśli może to mogą być zawarte w umowie pewne aneksy itd.

Ja tylko sobie tak spekuluje a co będzie? Zobaczymy.
W tamtym roku był transfer najlepszego zawodnika z Paris Volley a w tym może będzie najlepszy zawodnik z VFB? Może Resovia idąć tropem zespołów rosyjskich stara się zatrudnić zawodników z którymi drużyna grała, a ów gracze sprawiali duże problemy.

Tylko w wypadku zagranicznego środka, opcja z zagranicznym libero upada.
No ale jeśli Wojtaszek w Resovi to Skra chyba zostanie z prezesem juniorem :D
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2015, o 19:08 przez jupi_1991, łącznie zmieniany 2 razy.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery 2015/16

Post autor: VernonRoche »

luk_m5 pisze:Ale czy Bartek przyjmuje dużo gorzej od Ivovica? Serb ostatnio bardzo cieniuje w przyjęciu, bardzo dużo niedokładności. Nie wiem jak tam Bartek, ostatnio mało go oglądałem.
Trzeba by pytać speców od ligi włoskiej. Może Mateusz1993 (chyba dobrze napisałem) , albo stanLee gdyby odrzucił faworyzowanie Bartka:).

Ivović przynajmniej stoi do przyjęcia prawie, czy zupełnie po równo w powierzchni boiska z pozostałą dwójką jako pełnoprawny przyjmujący. Mnie się tak to widzi. A z Kurkiem jak to było, kryty przez Zaytseva-atakującego.. Ale może Kurek okaże się gwiazdą noszoną na ramionach
Awatar użytkownika
Szampon
Posty: 63
Rejestracja: 13 sty 2008, o 20:42
Płeć: M
Lokalizacja: Stolica

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Szampon »

Pora zebrać plotki i ploteczki do kupy, albo jak kto woli w całość ;)

Transfery 2015/2016

100%
Benjamin Toniutti -> ZAKSA [z Vfb Friedrichshafen]

95%
Miłosz Hebda -> Lotos [z MKS Banimex Będzin]
Mateusz Malinowski -> Cuprum Lubin [z Jastrzębski Węgiel]
Adrian Staszewski -> AZS Częstochowa [z Kielc]

50%
Bartosz Kurek -> Resvoia/ZAKSA/SKRA/AZS Czewa [z Cucine Lube Treia]
Dmytro Pashytskyy -> Resovia [z Cuprum Lubin]
Paweł Zagumny -> Czarni Radom [z ZAKSA]
Philippe Blain -> Czarni Radom [TRENER]
Rafał Buszek -> ZAKSA [z Resovia]
Mateusz Bieniek -> ZAKSA/Lotos/Jastrzębski/SKRA [z Kielc]
Damian Wojtaszek -> Resovia/SKRA [z Jastrzębski Węgiel]
Grzegorz Pająk -> ZAKSA/Jastrzębski/SKRA/Bydgoszcz/Lotos [z Kielc]
Bartosz Krzysiek -> ??? [odchodzi z Kielc]
Bartosz Sufa -> ??? [odchodzi z Kielc]


Można śmiało wykorzystywać dalej, poprawiać i przerabiać ;)

Edit: jakby ktoś dopatrzył się podobnego zestawienia na innym portalu o tematyce sportowej to podpowiem, że to jedna i ta sama osoba...
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2015, o 19:13 przez Szampon, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: madlark »

W kategorii SF: Nic nie stoi na przeszkodzie, aby przyjęcie wspomagał Jochen
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Kiko »

luk_m5 pisze:
Kiko pisze:Mam nadzieję, że ta historia z Kurkiem w Resovii to jakaś ściema !!!
Mówią że nadzieja umiera ostatnia, ale tak jak napisałem wcześniej, według mnie za dużo już o tym napisano i powiedziano żeby się miało teraz okazać że to ściema. Trochę niepoważne by to było.
Pewnie masz rację, ale jak on przyjdzie to ja rozważę odsprzedanie karnetu, on i Kowal to już zdecydowanie za dużo !!!
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: qtp »

Kiko pisze:Pewnie masz rację, ale jak on przyjdzie to ja rozważę odsprzedanie karnetu, on i Kowal to już zdecydowanie za dużo !!!
Wszyscy w klubie bardzo się tym zmartwią :| to puste miejsce na pewno dłuuuuugo się nie zapełni.

Z Kurkiem sytuacja identyczna jak z Conte, jeśli jest szansa to brać i później martwić się jak go naprawić. Na zdrowego/ w formie zawodnika tej klasy żadnego polskiego klubu nie stać. A jak już odpali to pozamiata lige(jak Conte)
Tomson
Posty: 148
Rejestracja: 31 mar 2014, o 12:51
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Tomson »

nie do końca to prawda że identyczna sytuacja jak z Conte, bo Argentyńczyk w przyjęciu, bloku, obronie przewyższa Kurka i ma więcej form ataku a nasz Bartek jest bardziej jednowymiarowy, odchodził z Polski mając bardzo dobry atak, nieregularną zagrywkę którą często psuł, w przyjęciu był kryty na całego a wraca dalej bez zagrywki i chyba jednak z gorszym atakiem
"Jeśli na boisku czujesz się jak ptak, to poczuj, jak wspaniale jest latać, i fruń jak najwyżej po marzenia.'' ŚP. A.Gołaś
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: StanLee »

Super transfer jak na polskie warunki, jeżeli potwierdzi się ten Kurek.
luk_m5
Posty: 626
Rejestracja: 4 lip 2012, o 13:20
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: luk_m5 »

Tomson pisze:nie do końca to prawda że identyczna sytuacja jak z Conte, bo Argentyńczyk w przyjęciu, bloku, obronie przewyższa Kurka i ma więcej form ataku a nasz Bartek jest bardziej jednowymiarowy, odchodził z Polski mając bardzo dobry atak, nieregularną zagrywkę którą często psuł, w przyjęciu był kryty na całego a wraca dalej bez zagrywki i chyba jednak z gorszym atakiem
Ja mam nadzieję, że na kadrze pod skrzydłami Francuzów (a szczególnie Blaina) Kurek odżyje i wróci do dyspozycji sprzed wyjazdu do Rosji.
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: kanap »

informacje raczej denne ale można zerknąć
jak można napisać że Konarskiego oprócz JW chce Transfer? przecież w Bydgoszczy Jarosz podpisał 2 letni kontrakt więc jeszcze rok by mu został? Chyba że Makowski nie widzi Jarosza w swoim zespole?

co do Kurka byłby to genialny transfer gdyby obok niego nie stał w przyjęciu Ignaczak, uwzględniając to że klub nic z tym nie zrobił no to nie wiem kto w poważnych spotkaniach na szczycie będzie przyjmował zagrywkę rywali może trener Kowal?
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: mmb »

jupi_1991 pisze:No ale jeśli Wojtaszek w Resovi to Skra chyba zostanie z prezesem juniorem :D
Tym większa motywacja dla Górala żeby sypnąć groszem :]

A Kurek według ligowych statystyk przyjmuje mniej więcej jak Kovar. Za to w ataku nadrabia :D
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2015/16

Post autor: grzegorzg »

Tomson pisze: (...)Argentyńczyk w przyjęciu, bloku, obronie przewyższa Kurka(...)
W bloku to są absolutnie porównywalni gracze. Nawet wskazałbym Kurka jako ciut lepszego imho
jupi_1991
Posty: 357
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:39
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: jupi_1991 »

ZAKSA
‏@ZAKSA_official
Dziękujemy i żegnamy: Lucas Loh,Kay van Dijk,Nimir Abdel-Aziz,Wojtka Kaźmierczaka,Pawła Zagumnego,Michała Ruciaka.

No to Zaksie będzie spore przemeblowanie, w szczególności na przyjęciu.
Z podstawowej szóstki zostanie pewnie Zatorski i ktoś ze środkowych... a jak zostanie Koy to co przyjęcie Buszek, Zatorski i Koy?
Awatar użytkownika
ddarekk69
Posty: 222
Rejestracja: 16 cze 2009, o 21:22
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: ddarekk69 »

jupi_1991 pisze:ZAKSA
‏@ZAKSA_official
Dziękujemy i żegnamy: Lucas Loh,Kay van Dijk,Nimir Abdel-Aziz,Wojtka Kaźmierczaka,Pawła Zagumnego,Michała Ruciaka.

No to Zaksie będzie spore przemeblowanie, w szczególności na przyjęciu.
Z podstawowej szóstki zostanie pewnie Zatorski i ktoś ze środkowych... a jak zostanie Koy to co przyjęcie Buszek, Zatorski i Koy?
Czyli prawdopodobnie Koy zostaje. Dobrze wnioskuje?
Siatkówka to coś więcej niż tylko gra... to pasja!
Awatar użytkownika
ryzka1990
Posty: 313
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 10:40
Płeć: M
Lokalizacja: Siekierczyn

Re: Transfery 2015/16

Post autor: ryzka1990 »

Niezły huragan wpadł do szatni :D Rucy do Lubina? ;)
ryzka1990
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Hirako »

ddarekk69 pisze:
jupi_1991 pisze:ZAKSA
‏@ZAKSA_official
Dziękujemy i żegnamy: Lucas Loh,Kay van Dijk,Nimir Abdel-Aziz,Wojtka Kaźmierczaka,Pawła Zagumnego,Michała Ruciaka.

No to Zaksie będzie spore przemeblowanie, w szczególności na przyjęciu.
Z podstawowej szóstki zostanie pewnie Zatorski i ktoś ze środkowych... a jak zostanie Koy to co przyjęcie Buszek, Zatorski i Koy?
Czyli prawdopodobnie Koy zostaje. Dobrze wnioskuje?
Cholerka wie, ale raczej by o nim wspomnieli też jakby Fefe już teraz go nie widział w składzie.
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: kanap »

o Kooy, Gładyr, Bociek, Rejno mogą zostać
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: ksjw90 »

Czyli na ataku Zaksy bez zmian Bociek i Witczak?
jupi_1991
Posty: 357
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:39
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: jupi_1991 »

ksjw90 pisze:Czyli na ataku Zaksy bez zmian Bociek i Witczak?
Mało prawdopodobne aby tak ryzykowali... Witczak np. na wypożyczenie w ramach rozliczenia za wykupienie kontraktu z Kielc Bieńka, a Bociek rezerwowy. A tym pierwszym to podejrzewam, że może nim być pewien Macedończyk :)
Awatar użytkownika
ryzka1990
Posty: 313
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 10:40
Płeć: M
Lokalizacja: Siekierczyn

Re: Transfery 2015/16

Post autor: ryzka1990 »

Przygotowałem realny skład Zaksy. Jeżeli finansowo będzie lepiej to spokojnie do zrealizowania. Dodatkowy atut to rozpoznawalny trener. Skład z czwórką wyrównanych przyjmujących, aby nie było przypału z kontuzjami.
Rozegranie: Toniutti, Pająk
Atak: Witczak, Bociek
Środek: Gladyr, Wiśniewski, Bieniek(Hain), Rejno
Przyjęcie: Kooy, Buszek, Borovniak, Lynnel
Libero: Zatorski
ryzka1990
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: ksjw90 »

A tym pierwszym to podejrzewam, że może nim być pewien Macedończyk :)
Gjorgiew? Zły adres, facet podpisał w Japonii kontrakt. Witczak na wypożyczenie? Przecież on nie ma 20 lat, by go ganiać po klubach na wypożyczenie. Coś mi się jednak wydaje, że będzie taka sama para atakujących jak sezon temu zanim do klubu został rezerwowo sprowadzony van Dijk.
Przyjęcie: Kooy, Buszek, Borovniak, Lynnel
Nie ma szans na takie przyjęcie. Albo Kooy albo Lynnel nie znajdą się w tej czwórce. W ogóle skąd pomysł o Lynnelu ?
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2015, o 21:17 przez ksjw90, łącznie zmieniany 2 razy.
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Jiroux »

Pewien Macedończyk wybrał ligę japońską...

Bo Lyneel jest zawodnikiem "na promocji" jak Conte
jupi_1991
Posty: 357
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:39
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: jupi_1991 »

A to szkoda liczyłem, że zobaczymy go w Plus Lidze.
Co nie zmienia faktu iż zestawienie takiej pary atakujących jest obarczone mega ryzykiem. A na tej pozycji musi być konkretna osoba, by zespół mógł osiągnąć dobry wynik sportowy i na pewno w ZAKSIE zdają sobie z tego świetnie sprawę.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2015, o 21:20 przez jupi_1991, łącznie zmieniany 1 raz.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: sb.slav »

Uwzględnijcie w swoich zestawieniach Dikoja, Buszka i Ferensa. Zostaje jedno przyjęcie do obsadzenia.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
ryzka1990
Posty: 313
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 10:40
Płeć: M
Lokalizacja: Siekierczyn

Re: Transfery 2015/16

Post autor: ryzka1990 »

Jeżeli ZAKSA ma za mało kasy na takich przyjmujących to walkę o mistrza mogą sobie w trampki włożyć :D Kupią Kurka, złapie uraz, a na ławce Zapłacki i można zapłakać.
ryzka1990
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Hirako »

sb.slav pisze:Uwzględnijcie w swoich zestawieniach Dikoja, Buszka i Ferensa. Zostaje jedno przyjęcie do obsadzenia.
Żadnego Ferensa w ZAKSIE nie będzie.
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: ksjw90 »

sb.slav pisze:Uwzględnijcie w swoich zestawieniach Dikoja, Buszka i Ferensa. Zostaje jedno przyjęcie do obsadzenia.
Też mi się tak wydaje, Kooy przedłuży, Buszek przyjdzie, Ferens wróci z wypożyczenia a na czwartego zostanie Zapłacki. Na Kurka Zaksa nie ma raczej szans ze względu na brak gry w pucharach. Jedynie numer może wywinąć Kooy, jeśli dostanie ofertę z Turcji z tych "nie do odrzucenia".
Awatar użytkownika
ryzka1990
Posty: 313
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 10:40
Płeć: M
Lokalizacja: Siekierczyn

Re: Transfery 2015/16

Post autor: ryzka1990 »

Czwarty przyjmujący też musi być na poziomie, ale nie Zapłacki... Ruawerdrink, Ter Horst, może i ten Lynnel po kontuzji;n Baptiste Gelier, Jelte Maan. Bez przesady, że chcą tyle zarabiać. Nie wierzę , że Zaksy nie stać na równą czwórkę przyjmujących
ryzka1990
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: mmb »

Ciekawe czy ktoś w naszej lidze skusi się na Kaliberdę ;)
Awatar użytkownika
BlackRazor
Posty: 175
Rejestracja: 18 kwie 2013, o 14:30
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle

Re: Transfery 2015/16

Post autor: BlackRazor »

Lynnel po kontuzji i całym sezonie w plecy będzie pewnie tani jak barszcz.

Ale kto weźmie na siebie ryzyko zakontraktowania go ,z niewiadomą formą i czy znowu się nie wysypie na początku lub w połowie sezonu... ??
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”