Resovia Rzeszów

mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: mmb »

Kuraś :D

Z FB Resovii:

Obrazek
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: mikser »

A Lotman odszedł do sąsiadów Niemców. Szkoda, ale kisić się na siłę w Rzeszowie nie ma co.
Wypada tylko życzyć powodzenia w nowym klubie i podziękować za wszystko, co zrobił dla RR! :)

http://www.sport.pl/sport/1,65025,18144 ... zeniu.html
rocky
Posty: 1203
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: rocky »

Szkoda, że nie zawędrował do jakiegoś klubu z ambicjami o przebicie się do czołówki z naszej ligi.
Camillo Marcotti

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Camillo Marcotti »

rocky pisze:Szkoda, że nie zawędrował do jakiegoś klubu z ambicjami o przebicie się do czołówki z naszej ligi.
Granie graniem, ale kasa też się musi zgadzać. Podejrzewam, że taki Berlin płaci dużo lepiej niż nasza Bydgoszcz, Radom, itp. Bo podejrzewam, że jakby dostał z Polski propozycję, w której kasa by się zgadzała i byłby przymierzany do szóstki to by z niej skorzystał.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Camillo Marcotti

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Camillo Marcotti »

Fajnie, ale że co ten artykuł wnosi? Nic nowego w nim nie zostało powiedziane. Ot, takie przypomnienie czytelnikom, że jest Resovia.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Camillo Marcotti pisze:
Fajnie, ale że co ten artykuł wnosi? Nic nowego w nim nie zostało powiedziane. Ot, takie przypomnienie czytelnikom, że jest Resovia.
Ono to, że wkrótce będzie podpisany atakujący
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
sovia123456789
Posty: 10
Rejestracja: 7 cze 2015, o 10:34
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: sovia123456789 »

Jest Schops, jest Kurek, który w przyjęciu jest kulą u nogi, a oni kupują jeszcze jednego atakującego. Czy ktoś to zrozumie? Identyczna sprawa z Ignaczakiem i Wojtaszkiem, po jaki kij ten Ignaczak? Resovia podpisała jakąś dożywotnią umowę ze Schopsem, Ignaczakiem i Achremem wątpliwym do grania?
rocky
Posty: 1203
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: rocky »

Ivovic też nie potrafił przyjmować z reszta tak samo jak Alek przez kilka medalowych sezonów. Teraz z Kurkiem tez się może udać
Awatar użytkownika
Aimar
Posty: 283
Rejestracja: 12 mar 2010, o 21:02
Płeć: M
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Aimar »

Tyle że jeśli jego obecna dyspozycja okaże się tą stałą to Kurek będzie dawał drużynie na ataku więcej niż kiedykolwiek potrafił na przyjęciu. Utrzyma swoje największe atuty, a wyeliminuje wady (oprócz zagrywki, bo to stały element)
Resovia widzac co się teraz dzieje powinna szukać przyjmującego, a nawet dwóch jak odejdzie Penchev.
Kurek może się okazac TOP5 atakujących na świecie.
Hala Madrid!
Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Jolly »

sovia123456789 pisze:Resovia podpisała jakąś dożywotnią umowę ze Schopsem, Ignaczakiem i Achremem wątpliwym do grania?
Z Ignaczakiem właściwie tak. On z Rzeszowa nigdzie się już nie ruszy ;)
mariusz1000
Posty: 121
Rejestracja: 16 sty 2013, o 18:11
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: mariusz1000 »

sovia123456789 pisze:Jest Schops, jest Kurek, który w przyjęciu jest kulą u nogi, a oni kupują jeszcze jednego atakującego. Czy ktoś to zrozumie?
Jak dla mnie wszystko się sprowadza do tego kto miałby przyjść na przyjęcie jeśli Kurek grałby na ataku. Może klubowi ciężko zakontraktować (za te pieniądze, które oferuje) jakiegoś innego przyjmującego z dużym potencjałem w ofensywie, a atakującego zmiennika już łatwiej. Z tego co mi się wydaje to Konar odszedł z powodów finansowych więc dlaczego nagle byłoby nas stać aby płacić atakującemu jeszcze więcej?
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Koso »

Kamil Sołoducha ‏@K_Soloducha 1 godz.
Coś mi się wydaje, że jakiś polski klub zaprosił Edgara na testy :) #Plusliga #ZnajomaTwarzNaLotnisku @ChopinAirport
Jak się potwierdzi. To mają rozmach skur#ysyny.
Mogłaby to być najlepsza para atakujących klubowych na świecie.
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: jinx »

We wszechświecie. 8-)
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
meduza123
Posty: 349
Rejestracja: 28 maja 2010, o 22:50
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: meduza123 »

Technik i siłacz, dobre połączenie. Ale to oznacza, że Kurek jednak na przyjęciu i nagle w styczniu musiałby na kadrze przejść w kilka dni na atak...
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Koso »

jinx pisze:We wszechświecie. 8-)
No tak, zapomniałem :D
No, ale co by nie gadać z Edgarem i Kypkiem uderzenie by mieli.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: qtp »

Kurek będzie grał w tym sezonie klubowym na przyjęciu, było to powiedziane 100razy i nic się w tym względzie nie zmieniło.
meduza123
Posty: 349
Rejestracja: 28 maja 2010, o 22:50
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: meduza123 »

qtp pisze:Kurek będzie grał w tym sezonie klubowym na przyjęciu, było to powiedziane 100razy i nic się w tym względzie nie zmieniło.
I właśnie nad tym ubolewam, ale fakt, nikt nie mógł przewidzieć, że Kurek może tak grać jako atakujący. Po prostu żałuje, biorąc pod uwagę ewentualne potrzeby kadry narodowej... Chyba Konarskim styczniowego turnieju nie wygramy?:p oczywiście jeżeli nie uda się na PŚ
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Abdullo »

qtp pisze:Kurek będzie grał w tym sezonie klubowym na przyjęciu, było to powiedziane 100razy i nic się w tym względzie nie zmieniło.
Taaaaa..... A Bartman przyjmujący nie istnieje.
Cierpliwość w październiku się wszystko wyjaśni a wszystko na to wskazuje iż to Kurek będzie na ataku. Za dobrze mu idzie w kadrze aby to olewać.
Edyta

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Edyta »

Dlaczego rzeszowianie tak ciśniecie na tego Kurka w ataku po sezonie, w którym Schoeps został najlepszym siatkarzem Plusligi?

Co do Edgara to podnieta moim zdaniem przesadzona. Jeden mecz świetny, potem trzy przeciętne.
Ostatnio zmieniony 21 cze 2015, o 13:32 przez Edyta, łącznie zmieniany 1 raz.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

Ja nie cisnę.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
ciorny17
Posty: 8595
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: ciorny17 »

Edyta pisze:Dlaczego rzeszowianie tak ciśniecie na tego Kurka w ataku po sezonie, w którym Schoeps został najlepszym siatkarzem Plusligi?
Może dlatego, że jak szopka z Penczewem zakończy się jego odejściem i linia przyjęcia będzie się prezentować następująco: Kurek, Achrem, Śliwka, Wojtaszek, Igła, a Fabię zacznie trening średniodystansowca to Resovia będzie miała problem z powtórzeniem wyniku z minionego sezonu. A Kurek na ataku to znowu prawdopodobieństwo jakiegoś transferu, a znając rzeszowskie realia byle kto to być nie może.
Kłamca.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Chal »

Edyta pisze:Dlaczego rzeszowianie tak ciśniecie na tego Kurka w ataku po sezonie, w którym Schoeps został najlepszym siatkarzem Plusligi?
Schoeps na rosyjskim bloku (skuteczność/efektywność): 50/25, 33/14, 43/25, 57/38.
Kurek na rosyjskim bloku (wg statystyk Kaczmarczyka): 58/42, 55/36, 52/35, 50/37.

Tak, wiem, że porównanie z dupy, ale pewnie zrozumiesz, o co mi chodzi ;)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: StanLee »

Tyle, że Kurek jest (w ataku) równie dobry na lewym skrzydle. Nie lepiej mieć obu?
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Chal »

Jeśli nie dojdą do ładu z Penczewem, to ktoś tam musi przyjmować. Kurek we Włoszech się poprawił, ale po pół roku bez ćwiczenia tego elementu znowu może być dramat. Opcji jest kilka, trzeba wybrać optymalną.

Aha, pamiętajmy, że Schoeps miał jakieś tam epizody w kadrze na przyjęciu ;)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kanap »

Chal pisze:Jeśli nie dojdą do ładu z Penczewem, to ktoś tam musi przyjmować. Kurek we Włoszech się poprawił, ale po pół roku bez ćwiczenia tego elementu znowu może być dramat. Opcji jest kilka, trzeba wybrać optymalną.

Aha, pamiętajmy, że Schoeps miał jakieś tam epizody w kadrze na przyjęciu ;)
konsekwencji, twierdzisz że Kurek po pół roku bez treningu będzie dnem, chociaż Bartek w rozmowie mówił, że w reprezentacji również będzie trenował przyjęcie (nie wiem czy dodatkowo po treningach będzie zostawał, ale sądzę że nie bo w meczu z Rosją jako 4 stawał na niektórych obejściach do przyjęcia) a wspominasz Schopsa gościa który dla zabawy w reprezentacji wyszedł na jeden czy dwa mecze.
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: mmb »

Lyneel wciąż wolny ;)
LZSport Pro
@WofVOLLEY @arkas_spor WRONG INFO W OF VOLLEY. I'M SURPRISED U PUBLISH THIS INFO WITHOUT SOURCES.
@JulienLyneel did not sign in Arkas.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Chal »

kanap pisze: twierdzisz że Kurek po pół roku bez treningu będzie dnem
Gdzie?
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Michal5 »

Każdy tu pisze o Kurku jako atakującym w Resovii. Wszystko ok, tylko jednak Schops to nadal świetny zawodnik. Nie wiem czy Resovię stać sadzać na ławce jednego z dwóch tak świetnych graczy, bo rozumiem że Schops miałby siedzieć na ławce a Kurek grać na ataku. Też nie przesadzajmy, że Kurek w przyjęciu jest jakimś inwalidą. Wiadomo, nie jest to wybitny gracz w elemencie przyjęcia, ale co ma przyjąć to przyjmie. Jest dużo słabszy od Ivovocia w tym elemencie? Nie wydaję mi się. Co do Pencheva, myślę że w przyszłym sezonie pozostanie w Rzeszowie i parą docelową na przyjęciu będzie Kurek-Penchev +Igła na libero. Na ataku powinien grać Schops, w tym ustawieniu siła ognia powinna być bardzo duża, a przyjęcie nie powinno być dramatyczne. Zaryzykuję tezę, że w elemencie przyjęcia Kurek>Ivović. Naprawdę dość mocno popracował nad przyjęciem we Włoszech. Oczywiście Bartek to też jakaś alternatywa gdy Schopsowi zwyczajnie nie będzie szło. Choć nie wiadomo kogo przymierzają jako rezerwowego na atak i co do końca co z Penchevem.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Skrzypek »

Przecież Schops może występować na przyjęciu. I problem rozwiązał się sam. Taka zamiana ;)
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”