Jastrzębski Węgiel

Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1494
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Biciut »

-INFORMATOR- pisze:Drugim atakującym JW będzie Grzegorz Szymański pewne na 100%

Bardzo dobra wiadomosc :)
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: biker74 »

Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Noworoczny »

Powrót wicemistrza świata po 10 latach.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
zwykly74
Posty: 213
Rejestracja: 14 lis 2013, o 00:33
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: zwykly74 »

Miało być tragicznie, a wygląda całkiem nieźle. Mam nadzieję, że JW swoją grą nas pozytywnie zaskoczy
astronauta
Posty: 2919
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: astronauta »

Na stronie JW na pop-upie zachęcającym do kupowania karnetów siatkarze machają zielono-żółto-czarnymi flagami, które chyba zaiwanili z kamerlika Klubu Kibica ;) Czyżby pierwszy krok na drodze do powrotu do korzeni i zbliżania się do lokalnej społeczności? Jestem za.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: biker74 »

http://www.reklama konkurencyjnego serwisu.pl/siatkowka/5 ... iego-wegla
Alessandro Lodi został członkiem sztabu szkoleniowego Jastrzębskiego Węgla. Włoch w klubie z Górnego Śląska będzie pełnił podwójną funkcję.

Alessandro Lodi w najbliższym sezonie będzie asystentem Marka Lebedewa, a także trenerem przygotowania fizycznego w Jastrzębskim Węglu. Na tym drugim stanowisku zastąpi on innego Włocha, który zakończył współpracę z klubem, Giovanniego Miale.
Dami3n
Posty: 71
Rejestracja: 1 cze 2011, o 14:14
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Dami3n »

biker74 pisze:http://www.reklama konkurencyjnego serwisu.pl/siatkowka/5 ... iego-wegla
Alessandro Lodi został członkiem sztabu szkoleniowego Jastrzębskiego Węgla. Włoch w klubie z Górnego Śląska będzie pełnił podwójną funkcję.

Alessandro Lodi w najbliższym sezonie będzie asystentem Marka Lebedewa, a także trenerem przygotowania fizycznego w Jastrzębskim Węglu. Na tym drugim stanowisku zastąpi on innego Włocha, który zakończył współpracę z klubem, Giovanniego Miale.


Bóg istnieje w końcu "Miałkiewicz" odchodzi ;]
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: biker74 »

Czy w przyszłym sezonie będziemy mogli obserwować pana w koszulce Jastrzębskiego Węgla?

Bartosz Kwolek: W przyszłym sezonie zagram na pewno w SMS-ie PZPS Spała. Nie wiem co przyniesie przyszłość. W ciągu kilku następnych sezonów chciałbym wystąpić, w którymś z klubów PlusLigi. Występ w kadrze Jastrzębskiego Węgla jest realny. Na dzień dzisiejszy o tym nie myślę. Muszę bardzo dobrze przepracować ten okres.
http://www.przegladsportowy.pl/siatkowk ... 1,892.html

Przy takich zawodnikach na przyjęciu w kadrze JW jak Toontje Van Lankvelt , Jason De Rocco i Aleksander Szafranowic, byłby bez szans na grę w szóstce więc to rozsądna decyzja Kwolka.
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Hirako »

biker74 pisze:
Czy w przyszłym sezonie będziemy mogli obserwować pana w koszulce Jastrzębskiego Węgla?

Bartosz Kwolek: W przyszłym sezonie zagram na pewno w SMS-ie PZPS Spała. Nie wiem co przyniesie przyszłość. W ciągu kilku następnych sezonów chciałbym wystąpić, w którymś z klubów PlusLigi. Występ w kadrze Jastrzębskiego Węgla jest realny. Na dzień dzisiejszy o tym nie myślę. Muszę bardzo dobrze przepracować ten okres.
http://www.przegladsportowy.pl/siatkowk ... 1,892.html

Przy takich zawodnikach na przyjęciu w kadrze JW jak Toontje Van Lankvelt , Jason De Rocco i Aleksander Szafranowic, byłby bez szans na grę w szóstce więc to rozsądna decyzja Kwolka.
No faktycznie zwłaszcza ten Szafranowicz mega gwiazda...

Lepiej by zrobiło Jastrzębie dając Kwolka do 1 szóstki i obok stawiając za połączoną kasę za 3 przeciętniaków może kogoś porządniejszego. O wynik i tak będzie ciężko w przyszłym sezonie.
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: kanap »

Hirako pisze:...Lepiej by zrobiło Jastrzębie dając Kwolka do 1 szóstki i obok stawiając za połączoną kasę za 3 przeciętniaków może kogoś porządniejszego. O wynik i tak będzie ciężko w przyszłym sezonie.
tylko Kwolek chce być jeszcze rok w SMS-ie i JW nie ma tu nic do "zrobienia", a po za tym w jakim klubie przed sezonem ustala się wyjściową szóstkę?
Awatar użytkownika
Mayron
Posty: 161
Rejestracja: 7 maja 2010, o 19:26
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie/Strumień

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Mayron »

kanap pisze: a po za tym w jakim klubie przed sezonem ustala się wyjściową szóstkę?
Myślę, że w każdym, w którym chociaż trochę transfery łączą sie z wizją budowy drużyny. Na naszym podwórku nie dotyczy Resovii.
Może być kilka niewiadomych, ale sprowadzając (dla przykładu) Conte i Włodarczyka, chyba nie masz wątpliwości, którego z nich (jeśli obaj są zdrowi) ściągasz jako gracza szóstkowego?
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: cwirek »

Tylko pytanie czy ten chłopak jest rzeczywiście przygotowany na grę w pierwszej szóstce? A jeśli ma przegrać rywalizację ze starszymi kolegami - to czy jest sens żeby spędził sezon w kwadracie?

Nie pompujmy tak tego chłopaka, lepiej żeby rok jeszcze posiedział w Spale,zdał maturę a potem niech podbija Plus Ligę. Krok po kroku.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Chal »

Szalpuk w jego wieku przegrywał momentami rywalizację z Kolewem, który jest słabszym graczem od każdego z trójki przyjmujących Jastrzębia, więc nawet przy założeniu, że Kwolek to jeszcze większy talent...
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Skrzypek »

Chal pisze:Szalpuk w jego wieku przegrywał momentami rywalizację z Kolewem, który jest słabszym graczem od każdego z trójki przyjmujących Jastrzębia, więc nawet przy założeniu, że Kwolek to jeszcze większy talent...
Fakt, że Kowlek jest większym talentem nie jest równoznaczny z aktualnymi umiejętnościami lub raczej możliwościami (zwłaszcza fizycznymi). Wszyscy wiemy, iż siatkówka seniorska to nie to samo, co kadecka. Spójrzmy na Szalpuka - jest starszy od Kwolka, a mimo to wciąż czasami brakuje mu 'młota w łapie'.
kopinho
Posty: 47
Rejestracja: 5 cze 2013, o 11:36
Płeć: M
Lokalizacja: wawa

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: kopinho »

Dokładnie.. zbyt wczesne wprowadzenie Kwolka do +Ligi może tylko zmarnować jego ewentualny potencjał.
Chłopak jeszcze duuużo musi się uczyć i przede wszystkim grać.
orw3ll
Posty: 701
Rejestracja: 1 cze 2013, o 16:24
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: orw3ll »

kopinho pisze:Dokładnie.. zbyt wczesne wprowadzenie Kwolka do +Ligi może tylko zmarnować jego ewentualny potencjał.
Chłopak jeszcze duuużo musi się uczyć i przede wszystkim grać.
Powiedzcie to Ngapethowi, który w wieku 18 lat zdobywał puchar Francji, albo Leonowi, który w wieku 14 lat debiutował w seniorskiej kadrze Kuby.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: StanLee »

W jakiejś Częstochowie na luzie by pograł, w Jastrzębiu wydawało się, że będą mieli słabszy skład, więc chyba nie ma rozmowy w tym momencie.
kanimo

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: kanimo »

orw3ll pisze:
kopinho pisze:Dokładnie.. zbyt wczesne wprowadzenie Kwolka do +Ligi może tylko zmarnować jego ewentualny potencjał.
Chłopak jeszcze duuużo musi się uczyć i przede wszystkim grać.
Powiedzcie to Ngapethowi, który w wieku 18 lat zdobywał puchar Francji, albo Leonowi, który w wieku 14 lat debiutował w seniorskiej kadrze Kuby.
Kazdy organizm jest inny.
Podales 2 przyklady graczy pochodzacych z goracej strefy klimatycznej. Ervin jest z pochodzenia Kamerunczykiem, na Antylach tez wczesniej dojrzewaja.
Moze zreszta Kwolek dalby rade, to atletyczny typ. Ale po co ryzykowac? JW sobie poradzil bez niego wiec ktos mysli podobnie.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: madlark »

StanLee pisze:W jakiejś Częstochowie na luzie by pograł
+ treningi pod okiem doświadczonego trenera ;)
+ przyzwyczaiłby się do porażek
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Noworoczny »

madlark pisze:+ treningi pod okiem doświadczonego trenera ;)
Ilu trenerów w Pluslidze może się poszczycić tytułem Siatkarza Roku?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1494
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Biciut »

Noworoczny pisze:
madlark pisze:+ treningi pod okiem doświadczonego trenera ;)
Ilu trenerów w Pluslidze może się poszczycić tytułem Siatkarza Roku?
To nic nie znaczy bedac trenerem ;)
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: madlark »

Noworoczny pisze:
madlark pisze:+ treningi pod okiem doświadczonego trenera ;)
Ilu trenerów w Pluslidze może się poszczycić tytułem Siatkarza Roku?
Ilu Siatkarzy Roku może się poszczyć sukcesami w roli trenera?
Sugerujesz, że Bąku jest doświadczonym trenerem?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
klouczers
Posty: 151
Rejestracja: 2 sty 2010, o 21:02
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: klouczers »

madlark pisze:
Noworoczny pisze:
madlark pisze:+ treningi pod okiem doświadczonego trenera ;)
Ilu trenerów w Pluslidze może się poszczycić tytułem Siatkarza Roku?
Ilu Siatkarzy Roku może się poszczyć sukcesami w roli trenera?
Sugerujesz, że Bąku jest doświadczonym trenerem?
Mi to wyglądało na żarcik, a wy podchwyciliście :D
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: tclancy22 »

StanLee pisze:W jakiejś Częstochowie na luzie by pograł, w Jastrzębiu wydawało się, że będą mieli słabszy skład, więc chyba nie ma rozmowy w tym momencie.
eee no w Jaszczymbiu to jest skład tak zaj...sty, że w życiu chłopak nie powąchałby parkietu nawet na treningu!!! W końcu takie tuzy jak Szafranowicz, Boruch czy Mihułka, smialiby się z oferty z Częstochowy. Natomiast Van coś tam, czy Dżejson De Rokko, to już osiągnęli tyle w tym sporcie, że taką Czewke zjadają na śniadanie i wypluwają!!!

No ale nie da się ukryć, że takiego Trenera jak Bąku to ze święcą szukać.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Noworoczny »

Ale musicie przyznać, że taki tytuł to jest coś! Zwłaszcza, że został Bąkiewiczowi przyznany w roku, gdy najlepszym rozgrywającym ME wybrano Zagumnego a Gruszkę w ogóle najbardziej wartościowym zawodnikiem imprezy.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
kopinho
Posty: 47
Rejestracja: 5 cze 2013, o 11:36
Płeć: M
Lokalizacja: wawa

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: kopinho »

Był na testach sprawdził się więc podpisali ;)

http://www.jastrzebskiwegiel.pl/najlepi ... ,1584.html
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: adi_tiger »

a co z Grzesiem Szymańskim?
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Chal »

Łomatkobosko, przecież on co wchodził w Politechnice, to grał gorzej. Widać Szymański musi być już doszczętnie rozbity zdrowotnie.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
_David_
Posty: 111
Rejestracja: 28 lut 2014, o 18:34
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: _David_ »

Czyli "pewny na 100% Szymański" nie będzie jednak grać? :|
Awatar użytkownika
PvK
Posty: 1008
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 21:06
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: PvK »

Przynajmniej nie ma watpliwosci, ze Muzaj bedzie gral. I to byc moze nawet wtedy, kiedy nie bedzie mu szlo najlepiej.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”