Skra Bełchatów

Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: madlark »

Skra_7 pisze:Przecież jest napisane brązowy medalista mistrzostw Polski.
Pewnie dlatego, że wyedytowali o 21:14 ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Didek »

jupi_1991 pisze:Co by dużo nie pisać, Skra w najbliższych latach może mieć kłopot z znalezieniem zawodników o odpowiednim poziomie i z polskim obywatelstwem. Jak z formą zjadą Wlazły i Winiarski zaczną się kłopoty.
Wlazły to już emeryt tak jak Schops w Resovii. Ten sam rocznik.
Camillo Marcotti

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Camillo Marcotti »

jupi_1991 pisze:Co by dużo nie pisać, Skra w najbliższych latach może mieć kłopot z znalezieniem zawodników o odpowiednim poziomie i z polskim obywatelstwem. Jak z formą zjadą Wlazły i Winiarski zaczną się kłopoty.
Jak Winiar "dożyje" końca kontraktu Miki w Gdańsku, to na pewno się zainteresują taką opcją i niewykluczone, że im się uda go pozyskać. Zastąpienie Wlazłego Polakiem oczywiście będzie trudne, pozostaje liczyć, że w 2-3 sezony się wykreuje jakiś zawodnik co przeskoczy poziom naszych solidnych atakujących i będzie atakującym wyróżniającym się.

Ale przecież nie jest powiedziane, że atakujący w Skrze musi być Polski. Teraz mają zagranicznego środkowego, środkowych polskich (panuje taka teoria) jest bardzo dużo dobrych, więc chyba lepiej zrezygnować ze Srecko a grać np. Wroną, niż zastąpić Wlazłego odpowiednikiem Jarosza czy Konarskiego.
timshel
Posty: 414
Rejestracja: 25 maja 2014, o 08:52

Re: Skra Bełchatów

Post autor: timshel »

Jiroux pisze:Chono Penczew
Chono Penczew na piwo? ;>

Sorry, ale ta transkrypcyjna hybryda to jakiś koszmarek jest. Jak ktoś sobie z angielska życzy to Chono Penchev. A po naszemu to on będzie Czono Penczew, po prostu.
Learn to love the process.
Przemyslaw
Posty: 792
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Przemyslaw »

Camillo Marcotti pisze:Zastąpienie Wlazłego Polakiem oczywiście będzie trudne, pozostaje liczyć, że w 2-3 sezony się wykreuje jakiś zawodnik co przeskoczy poziom naszych solidnych atakujących i będzie atakującym wyróżniającym się.

Ale przecież nie jest powiedziane, że atakujący w Skrze musi być Polski. Teraz mają zagranicznego środkowego, środkowych polskich (panuje taka teoria) jest bardzo dużo dobrych, więc chyba lepiej zrezygnować ze Srecko a grać np. Wroną, niż zastąpić Wlazłego odpowiednikiem Jarosza czy Konarskiego.
Ja mam wrażenie, że Resovia to nie jest szczyt marzeń dla Bartosza Kurka. Jeśli będzie w dobrej formie nie wykluczone, że za rok czy dwa wyląduje ponownie w Bełchatowie ale... na ataku.

Z polskim atakującym to ma cała liga problem, nie tylko Skra, oczywiście zakładając "złe", że Mariusz będzie już sukcesywnie obniżał loty (czego mu nie życzę). Pozycja atakującego i rozgrywającego to obecnie dwie najbiedniej obsadzone pozycje w Polsce.
jupi_1991
Posty: 357
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:39
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: jupi_1991 »

Ja mam wrażenie, że Resovia to nie jest szczyt marzeń dla Bartosza Kurka. Jeśli będzie w dobrej formie nie wykluczone, że za rok czy dwa wyląduje ponownie w Bełchatowie ale... na ataku.

Z polskim atakującym to ma cała liga problem, nie tylko Skra, oczywiście zakładając "złe", że Mariusz będzie już sukcesywnie obniżał loty (czego mu nie życzę). Pozycja atakującego i rozgrywającego to obecnie dwie najbiedniej obsadzone pozycje w Polsce.
Kurek ma kontrakt 1+1 zatem za rok małe szanse aby wylądował w Skrze. A później kto wie. Choć jeśli Resovia będzie odnosić sukcesy, to raczej taki scenariusz jest mało realny.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: sb.slav »

Przemyslaw pisze:Pozycja atakującego i rozgrywającego to obecnie dwie najbiedniej obsadzone pozycje w Polsce.
Rozegranie chyba nie? Drzyzga, Uriarte, Falaschi, Radke, Toniutti, Guma. Na tej pozycji jest więcej niż ok.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
Skra_7
Posty: 535
Rejestracja: 8 sie 2013, o 10:47
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Skra_7 »

madlark pisze: Pewnie dlatego, że wyedytowali o 21:14 ;)
I zmienili na wicemistrza ?
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Guilder »

@Sb.slav
Przemysławowi chodziło zapewne o Polaków. I wtedy ma rację.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: sb.slav »

Ano chyba że tak, ale gdzie jest lepiej? Wszędzie taka posucha.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Przemyslaw
Posty: 792
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Przemyslaw »

Dokładnie, chodziło mi o polskich rozgrywających (atakujących również).

@jupi_1991:
Tak wiem, że Bartek ma kontrakt 1+1, może nie za rok ale za dwa? Kto wie...
I oczywiście nie twierdzę, że tak będzie, jedynie istnieje taka możliwość.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: pk+ »

Przemyslaw pisze:Ja mam wrażenie, że Resovia to nie jest szczyt marzeń dla Bartosza Kurka. Jeśli będzie w dobrej formie nie wykluczone, że za rok czy dwa wyląduje ponownie w Bełchatowie ale... na ataku.
A co jest takiego w Skrze że miałaby być szczytem marzeń Kurka - pieniądze, trener, wyniki... bo chyba nie to że już tam grał, bo wtedy to może szczytem jego marzeń jest Nysa, albo ZAKSA :)
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Didek »

Przemyslaw pisze: Ja mam wrażenie, że Resovia to nie jest szczyt marzeń dla Bartosza Kurka. Jeśli będzie w dobrej formie nie wykluczone, że za rok czy dwa wyląduje ponownie w Bełchatowie ale... na ataku.
Kurek to zwykły najemnik (zawodowy sportowiec ) , który emocjonalnie związany jest z kto mu zapłaci więcej. Dziś Resovia zaoferowała mu najwięcej więc spełniła jego marzenia.
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Jiroux »

Już widzę jak Kurek wraca do Bełchatowa... Litości Kurek Skrze potrzebny jest jak reprezentacji rok temu
Rysio z Klanu
Posty: 667
Rejestracja: 9 maja 2009, o 18:11
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Rysio z Klanu »

Szczytem marzeń Kurka nie jest Resovia tylko Skra? Dobre, dobre. Skra nie ma składu na podium, za bardzo nie ma perspektyw na kolejne lata, "filarami" na lata są Piechocki i Wrona. Lada chwila Wlazły zawiesi buty na kołku, zmiennika nie widać.
A jeżeli za rok zatrzymają rencistę na kolejny sezon a pierwszym libero będzie synek, to obiecuję, że pierwszy raz od 10 lat nie biorę karnetu.
Antek
Posty: 92
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 15:09
Płeć: K
Lokalizacja: Wawa

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Antek »

Rysio z Klanu pisze:Szczytem marzeń Kurka nie jest Resovia tylko Skra? Dobre, dobre. Skra nie ma składu na podium, za bardzo nie ma perspektyw na kolejne lata, "filarami" na lata są Piechocki i Wrona. Lada chwila Wlazły zawiesi buty na kołku, zmiennika nie widać.
A jeżeli za rok zatrzymają rencistę na kolejny sezon a pierwszym libero będzie synek, to obiecuję, że pierwszy raz od 10 lat nie biorę karnetu.
Nie bierz teraz i skończ te swoje śmieszne gadanie. Nie podoba się to nie chodź. Dziękuje.
weary skier- najgorszy moderator jaki widzialem ^^
Rysio z Klanu
Posty: 667
Rejestracja: 9 maja 2009, o 18:11
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Rysio z Klanu »

Bezkrytyczny sezonowiec z różowymi okularami zabrania mi interesować się Skrą, a to dobre. Chłopie, w Resovii jest 10 dobrych zawodników, w ZAKSie 7, w Skrze Conte. Na tym możemy skończyć dyskusję na temat szans na finał i potencjału Skry, który jest taki sam jak rok temu Cuprum.
Antek
Posty: 92
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 15:09
Płeć: K
Lokalizacja: Wawa

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Antek »

Rysio z Klanu pisze:Bezkrytyczny sezonowiec z różowymi okularami zabrania mi interesować się Skrą, a to dobre. Chłopie, w Resovii jest 10 dobrych zawodników, w ZAKSie 7, w Skrze Conte. Na tym możemy skończyć dyskusję na temat szans na finał i potencjału Skry, który jest taki sam jak rok temu Cuprum.
Fajnie, szkoda, że zapomniałeś przykładowo o dwóch graczach z 6 MŚ i Lisinacu. Płaczek jesteś i tyle z klapkami na hejt.
W Zaksie 7?? Kto oprócz Toniuttiego i Zatorskiego? Buszek ma ci pociągnąć sezon lub Konarski? Jak to mówią młodzi ludzie masakracja. Mówie nie kupuj karnetu zamknij się w domu nie wychodź i tyle, zamiast płaczu nad Winiarskim.
weary skier- najgorszy moderator jaki widzialem ^^
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Guilder »

@Rysio z Klanu
Coś się stało Wlazłemu, że nie zaliczasz go do dobrych zawodników? Przecież to co roku jeden z wąskiego grona kandydatów do gracza ligi i nic nie wskazuje na to, by teraz miało być inaczej.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Rysio z Klanu
Posty: 667
Rejestracja: 9 maja 2009, o 18:11
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Rysio z Klanu »

Dla niektórych forumowiczów widzę czas się zatrzymał i oni nie widzą, że ludzie się starzeją. Bijesz pianę mistrzami świata, to może powinniśmy cieszyć się ze ściągnięcia Vladimira Grbicia i Andrea Gianiego jako siatkarzy? A Kłos, Uriarte i Wrona pokazali ile są warci od marca do maja nie jeden raz.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Murilo0 »

@Antek Ty lepiej Buszka doceń, bo to gracz zadziwiający i wyłamujący się ze schematów. W wieku 28 lat robi wyraźne postępy i w ciągu 2 lat z gracza dobrego na słabe zespoły +L i średnio radzącego sobie z Resovią czy Skrą przemienia się w gracza który nie boi się rosyjskiego i brazylijskiego bloku. Więc dobrze ci radzę, nie popełniaj mojego błędu :]
All work and no play makes Jack a dull boy...
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ldz »

Rysio z Klanu pisze:Bijesz pianę mistrzami świata, to może powinniśmy cieszyć się ze ściągnięcia Vladimira Grbicia i Andrea Gianiego jako siatkarzy? A Kłos, Uriarte i Wrona pokazali ile są warci od marca do maja nie jeden raz.
Wlazły bez repry da radę. Poważnie, Winiara się nie spodziewam zobaczyć za często w grze, Mariusz przypuszczam wróci na poziom.
idąc tropem drugiego zdania, Niko Penchev i Drzyzga pokazali ile są warci w finałach z nami rok temu. Jeden wchodził na boisko z pełnym pampersem, a drugi to w ogóle czas spędzał w kwadracie. Że nie wspominam o Nowakowskim - te żenujące MŚ w jego wykonaniu, nie no, gdzie taki cokolwiek warty.
jak Miguel to dobrze poprowadzi to szanse na finał są, duże małe, nie wiem, ale są. Wiele będzie zależało od Winiara, jak często będzie grał - bo Marechal też całego sezonu na takim wypasionym poziomie jak w minionym nie pociągnie.
Murilo0 pisze:@Antek Ty lepiej Buszka doceń, bo to gracz zadziwiający i wyłamujący się ze schematów. W wieku 28 lat robi wyraźne postępy i w ciągu 2 lat z gracza dobrego na słabe zespoły +L i średnio radzącego sobie z Resovią czy Skrą przemienia się w gracza który nie boi się rosyjskiego i brazylijskiego bloku. Więc dobrze ci radzę, nie popełniaj mojego błędu :]
otóż to, niektórzy to chyba oglądają mecze przez jakieś zaciemniacze, albo nie oglądają w ogóle.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Antek
Posty: 92
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 15:09
Płeć: K
Lokalizacja: Wawa

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Antek »

ldz pisze:
Rysio z Klanu pisze:Bijesz pianę mistrzami świata, to może powinniśmy cieszyć się ze ściągnięcia Vladimira Grbicia i Andrea Gianiego jako siatkarzy? A Kłos, Uriarte i Wrona pokazali ile są warci od marca do maja nie jeden raz.
Wlazły bez repry da radę. Poważnie, Winiara się nie spodziewam zobaczyć za często w grze, Mariusz przypuszczam wróci na poziom.
idąc tropem drugiego zdania, Niko Penchev i Drzyzga pokazali ile są warci w finałach z nami rok temu. Jeden wchodził na boisko z pełnym pampersem, a drugi to w ogóle czas spędzał w kwadracie. Że nie wspominam o Nowakowskim - te żenujące MŚ w jego wykonaniu, nie no, gdzie taki cokolwiek warty.
jak Miguel to dobrze poprowadzi to szanse na finał są, duże małe, nie wiem, ale są. Wiele będzie zależało od Winiara, jak często będzie grał - bo Marechal też całego sezonu na takim wypasionym poziomie jak w minionym nie pociągnie.
Murilo0 pisze:@Antek Ty lepiej Buszka doceń, bo to gracz zadziwiający i wyłamujący się ze schematów. W wieku 28 lat robi wyraźne postępy i w ciągu 2 lat z gracza dobrego na słabe zespoły +L i średnio radzącego sobie z Resovią czy Skrą przemienia się w gracza który nie boi się rosyjskiego i brazylijskiego bloku. Więc dobrze ci radzę, nie popełniaj mojego błędu :]
otóż to, niektórzy to chyba oglądają mecze przez jakieś zaciemniacze, albo nie oglądają w ogóle.

Otóż to taki przykład dla Rysia płaczkojada który skreśla Wlazłego . Dziekuję. Dobranoc.
weary skier- najgorszy moderator jaki widzialem ^^
Rysio z Klanu
Posty: 667
Rejestracja: 9 maja 2009, o 18:11
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Rysio z Klanu »

Guilder pisze:@Rysio z Klanu
Coś się stało Wlazłemu, że nie zaliczasz go do dobrych zawodników? Przecież to co roku jeden z wąskiego grona kandydatów do gracza ligi i nic nie wskazuje na to, by teraz miało być inaczej.
Wlazły będzie miał od stycznia 33 lata, a to przecież piękny wiek dla atakiera. 33-letni Milijković dawał się ośmieszać przez Wdowiaka w Lidze Mistrzów, o Łasce mówiono, że jakby nie wychodził na boisko to nikt by tego nie zauważył, a Papke zawiesił buty na kołku. Ale Wlazły ma być dla was gwiazdą ligi - możecie stanąć w jednym rzędzie z tymi, którzy liczyli, że Winiar dogra poprzedni sezon bez kontuzji.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ldz »

robimy jakieś zakłady? ;)
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Jiroux »

Trzymajcie mnie xDDDDD Wlazły emerytem. Płakać mi się chcę jak to czytam. Na litość boską to nie jest inwalida. To najlepszy atakujący ligi na przestrzeni ostatnich dwóch sezonów. Bez kadry da radę złapać swój stały poziom i bez problemu na nim pograć. Mogę się o to zakładać
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ursula127 »

Rysio z Klanu pisze: A jeżeli za rok zatrzymają rencistę na kolejny sezon a pierwszym libero będzie synek, to obiecuję, że pierwszy raz od 10 lat nie biorę karnetu.
mogę się założyć,że młodego prezesa jeszcze będziesz odszczekiwał.Jak nie za rok to za dwa
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Noworoczny »

Jiroux pisze:Trzymajcie mnie xDDDDD Wlazły emerytem. Płakać mi się chcę jak to czytam. Na litość boską to nie jest inwalida. To najlepszy atakujący ligi na przestrzeni ostatnich dwóch sezonów. Bez kadry da radę złapać swój stały poziom i bez problemu na nim pograć. Mogę się o to zakładać
Jakie warunki?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Jiroux »

Po tym co póki co gra Milczarek to Kacper będzie pierwszym libero
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Guilder »

Rysio z Klanu pisze:Wlazły będzie miał od stycznia 33 lata, a to przecież piękny wiek dla atakiera. 33-letni Milijković dawał się ośmieszać przez Wdowiaka w Lidze Mistrzów
Jeden słabszy mecz? Mówisz o sezonie gdy zdobył w Turcji podwójną koronę. Rok wcześniej praktycznie sam wygrał Serbii Mistrzostwo Europy.
Rysio z Klanu pisze: o Łasce mówiono, że jakby nie wychodził na boisko to nikt by tego nie zauważył, a Papke zawiesił buty na kołku.
Łasko się ponoć łamał z przeciążenia. Ok, Ty mówisz Papke (choć tam też było trochę smrodu z jego sytuacją, ale mniejsza), ja mówię Milinkovic. Stanley też sobie w tym wieku jeszcze bardzo przyzwoicie pocinał, także na szczeblu reprezentacyjnym. Nie ma zasady, każdego zawodnika trzeba rozpatrywać indywidualnie. A o Wlazłym niejednokrotnie mówiło się, że jest największym polskim talentem od lat, gościem z naturalną smykałką do tego sportu. No i najważniejsze: w zeszłym sezonie dalej był filarem Skry, jakby nie było drużyny bijącej się w lidze o najwyższe cele. Nie przydarzył mu się żaden uraz. Jasne, z wiekiem dyspozycja spada, ale nie przesadzajmy z tempem tego regresu. Nic nie wskazuje, żeby z czoła ligi nagle miał się stać średniakiem. Moim zdaniem, ciągle zakładając brak losowych wypadków, może co najwyżej zjechać do miana "tylko" wyróżniającego się.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”