Resovia Rzeszów

StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: StanLee »

Jinx +1.
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: jinx »

Konarski kontuzja mm. brzucha, po achilesie (?), Bociek po chorobie nowotworowej. Sorry, ja nie ryzykuję:)
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
bartosz25876458790
Posty: 40
Rejestracja: 12 wrz 2015, o 15:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: bartosz25876458790 »

Mysle ze chodzi o zawodnika za zagranicy a nie Dominika Witczaka
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

Też myślę, że @jolly sprytnie pociągnęła temat Witczaka odciągając uwagę :) Puszczenie Wito przez Zaksę byłoby ruchem irracjonalnym.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Noworoczny »

Gdyby Rzeszów był ze środka tabeli, oddanie Dom Vito byłoby naturalne. Wspomagać w trudnej sytuacji kandydata do złota nie jest rozsądnie. Jedyny ew. powód do umożliwienie Dominikowi gry - ludzkie zachowanie.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Jolly »

bartosz25876458790 pisze:Mysle ze chodzi o zawodnika za zagranicy a nie Dominika Witczaka
No dobra... Brazylijczyk z czeskiej ligi :D
bartosz25876458790
Posty: 40
Rejestracja: 12 wrz 2015, o 15:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: bartosz25876458790 »

Mozesz kolego podac w jakim konkretnie gral w zespole tem Brazylijczyk
qtp
Posty: 2278
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: qtp »

10min i nikt nie podał listy Brazylijczyków z ligi czeskie? stawiałem że po max 3 będzie znany kandydat :P
Awatar użytkownika
Mr. Chow
Posty: 164
Rejestracja: 24 lut 2015, o 19:59
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Mr. Chow »

Dobra to ja strzelam :D Daniel de Souza Maciel

Tylko czy nas Jolly w maliny nie wpuszcza :D
Awatar użytkownika
Grembi
Posty: 647
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 20:42
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Grembi »

Daniel de Souza Maciel z Budejovic? :D
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pk+ »

Marcy$ pisze:Zagrać na 3 przyjmujących z Kurkiem na przyjęciu? to po cholerę go wtedy ściągać z ataku?
Dla jasności to nie Resovia ściągała Kurka z ataku, zakontraktowała go jako przyjmującego... i w związku ze zmianami w reprezentacji zdecydowała się też na Bartka na nowej pozycji. Wobec tego jego ewentualny powrót na przyjęcie (którego przynajmniej ja wielkim entuzjastą nie jestem, ale dopuszczam) byłby o tyle naturalny że pierwotnie miał na przyjęciu grać.

Co do #Witczak ;) i ZAKSA to dla mnie jest oczywiste że na miejscu prezesa bym nie puścił, nawet nie jako rewanż za Lotmana, tylko normalnie kiedy był kontraktowany klub uważał że jest potrzebny i od tego czasu nic się nie zmieniło. Super że Bociek jest w pełni sił i niech tak pozostanie, ale to jeszcze nie czas żeby zwalniać rezerwę, do tego ciężki sezon, każdy mecz ważny, zdrowy Konar na kadrę pojedzie, a każdy kadrowicz to jakieś potencjalnie większe ryzyko dla klubów w tym sezonie niż w poprzednich.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: reeman »

Po dzisiejszym meczu można uznać, że temat Dominika w Resovii za zakończony, nie ten poziom

https://www.youtube.com/watch?v=pE-idyzTFww
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Kicu »

reeman pisze:Po dzisiejszym meczu można uznać, że temat Dominika w Resovii za zakończony, nie ten poziom
Również myślę, że szkoda by było oddawać tak dobrego zawodnika do Resovii.
Awatar użytkownika
Pawel_RZ
Posty: 870
Rejestracja: 17 maja 2011, o 18:33
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Pawel_RZ »

Kicu pisze:
reeman pisze:Po dzisiejszym meczu można uznać, że temat Dominika w Resovii za zakończony, nie ten poziom
Również myślę, że szkoda by było oddawać tak dobrego zawodnika do Resovii.
Też tak uważam, ale jak oddacie to się nie obrażę.
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: reeman »

reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: reeman »

Kicu pisze:
reeman pisze:Po dzisiejszym meczu można uznać, że temat Dominika w Resovii za zakończony, nie ten poziom
Również myślę, że szkoda by było oddawać tak dobrego zawodnika do Resovii.
Jeżeli jest tak dobry to dlaczego jest wiecznym rezerwowym
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: ldz »

reeman pisze: Jeżeli jest tak dobry to dlaczego jest wiecznym rezerwowym
a to przepraszam, Wy atakiera do szóstki szukacie? Myślałam, że jednak Kurek nim zostanie ;)
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: reeman »

Ja uważam, że Witczak jest za słaby nawet na drugiego, koledzy z Kędzierzyna mają inne zdanie i tyle
Awatar użytkownika
Mr. Chow
Posty: 164
Rejestracja: 24 lut 2015, o 19:59
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Mr. Chow »

No już bez przesady. Witczak to solidny zawodnik, tak jak napisała @ldz potrzebujemy gracza na rezerwę.

Zobaczymy jak to wyjdzie z Brazylijczykiem, po pierwsze czy rzeczywiście o niego chodzi a po drugie jeśli to prawda i dołączy do Resovii jak odnajdzie się w naszej lidze, z tego co patrzę to teraz gra w Czechach a wcześniej w Estoni raczej nieporównywalny poziom...
Na plus, że wydaje się być dość skoczny.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Kicu »

reeman pisze:
Kicu pisze:
reeman pisze:Po dzisiejszym meczu można uznać, że temat Dominika w Resovii za zakończony, nie ten poziom
Również myślę, że szkoda by było oddawać tak dobrego zawodnika do Resovii.
Jeżeli jest tak dobry to dlaczego jest wiecznym rezerwowym
Nie napisałem, że jest tak dobry, żeby grać w 6-stce w zespole takim jak ZAKSA, ale idealnie, już od wielu lat, sprawdza się w takich meczach jak choćby dzisiejszy, gdzie wchodzi z ławki.

Jednak bardziej chodzi mi o to, że pisanie przez kibica Resovii w tym momencie słów, że zawodnik, który dziś wykręcił 60% w ataku jest za słaby na ich zespół, to albo przejaw głupoty albo pychy. Wybór macie w końcu przeogromny i na pewno znajdziecie Schopsa BIS.
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: reeman »

Ale w najważmiejszych momentach wali po autach
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: ldz »

od takich meczów będziecie mieć Kurka, Wam jest przecież potrzebny gość, który pyknie Będziny i Częstochowy (no offence), żeby Bartek się mógł temu przyglądać z kwadratu.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Kicu »

Cóż... niektórym bym życzył, żeby skończyli z van Dijkiem czy jakimś Sidibe, to może pokory trochę nabiorą.

Ale niestety... oficjalnie ZAKSA ogłosiła na TT, że Witczak idzie do Rzeszowa. IDIOTYZM!!!
Awatar użytkownika
Mr. Chow
Posty: 164
Rejestracja: 24 lut 2015, o 19:59
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Mr. Chow »

ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: ldz »

Kicu pisze: Ale niestety... oficjalnie ZAKSA ogłosiła na TT, że Witczak idzie do Rzeszowa. IDIOTYZM!!!
z punktu widzenia ZAKSY faktycznie, Konarski już wydobrzał po kontuzji? Wnioskuję, że nie, skoro dziś w składzie był Dominik? Dziwna decyzja. No ale nie moje zabawki, nie wtrącam się.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: mmb »

Kilka dni temu:
Jednym z kandydatów do gry w ekipie mistrza Polski jest trzeci atakujący... ZAKSY Kędzierzyn-Koźle jej kapitan, Dominik Witczak. – Ktoś napisał, że przechodzę do Resovii i wszyscy się mnie o to teraz pytają. Ze strony rzeszowskiego klubu było jakieś wstępne zapytanie i na tym się skończyło. Nie planuję więc zmiany barw klubowych
A to kłamczuszek ;)
rocky
Posty: 1185
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: rocky »

Na 2go Witczak powinien być OK. Teraz żeby tylko Kowal dał mu pograć :]
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: mmb »

:D

Obrazek
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Kicu »

ldz pisze:
Kicu pisze: Ale niestety... oficjalnie ZAKSA ogłosiła na TT, że Witczak idzie do Rzeszowa. IDIOTYZM!!!
z punktu widzenia ZAKSY faktycznie, Konarski już wydobrzał po kontuzji? Wnioskuję, że nie, skoro dziś w składzie był Dominik? Dziwna decyzja. No ale nie moje zabawki, nie wtrącam się.
Ponoć wraca po kontuzji. Wnioskuję, że na mecz z Bełchatowem już będzie. Tyle tylko, że jeśli Boćkowi nie pójdzie w meczu, to Konar jest słabym zabezpieczeniem, tym bardziej teraz po kontuzji. O Witczaku chyba nigdy nie można było tego powiedzieć. Zawsze coś wnosił do zespołu gdy wchodził z ławki.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

Cytując reklamę.... "no i fajnie". Najlepsze z możliwych rozwiązań ze względu na limity. Absolutnie nie wierzyłem, że Zaksa go puści.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”