AZS Olsztyn

SerCos
Posty: 3020
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: SerCos »

W Poitiers Bartman ma realne szanse walki o medal, niby są obecnie na ósmym miejscu, ale różnice są minimalne i liga jest dużo bardziej wyrównana.
Ked
Posty: 504
Rejestracja: 3 lut 2014, o 02:08
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Ked »

Chal pisze:Tomek Jankowski: AZS szuka atakującego od kiedy tylko okazało się, że Bram w tym sezonie już nie zagra. Odmówili Visotto i Bartman, Sabbi nie dał jeszcze odpowiedzi.
Ale ten Visotto?
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Chal »

O ile nie ma innego atakującego, który nazywa się Leandro Visotto, to chyba ten ;)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: madlark »

Zapytać można każdego, a przy okazji o AZS się pisze ;)
Bartman mógł być wcześniej dogadany we Francji.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Noworoczny »

Chal pisze:O ile nie ma innego atakującego, który nazywa się Leandro Visotto, to chyba ten ;)
Chyba nie ten, bo ten byłby Leandro Vissotto (-;
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Chal »

Tyle lat żyłem w błędzie :<
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
ciorny17
Posty: 8588
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: ciorny17 »

Jak się jednak okazało, pojawiły się pewne komplikacje, dotyczące przejścia Sabbiego do Olsztyna . - Udało nam się z nim porozumieć na temat warunków finansowych - przyznaje Tomasz Jankowski. - Na przeszkodzie stoi zbyt wysoka kwota, jaką za ten transfer trzeba by było przeznaczyć dla włoskiej federacji siatkarskiej. W tym momencie trwają negocjacje między włoskimi managerami.
Info z Wyborczej olsztyńskiej.
Kłamca.
PPP111
Posty: 167
Rejestracja: 20 lis 2015, o 18:32
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: PPP111 »

Noworoczny pisze:
Chal pisze:O ile nie ma innego atakującego, który nazywa się Leandro Visotto, to chyba ten ;)
Chyba nie ten, bo ten byłby Leandro Vissotto (-;
Ten ,ten nie ma przecież innego Visotto który gra na prawym skrzydle i w ogóle w siatkówkę. W sumie no gdzie taki siatkarz w Olsztynie?! Musieli by bank okraść by go mieć.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: sb.slav »

ciorny17 pisze:Info z Wyborczej olsztyńskiej.
@Noworoczny?
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Noworoczny »

Ale że ke? Mam swoją opinię o Wyborczej wygłosić? Regulamin zabrania wylgaryzmów (-;
PPP111 pisze:Ten ,ten nie ma przecież innego Visotto który gra na prawym skrzydle i w ogóle w siatkówkę. W sumie no gdzie taki siatkarz w Olsztynie?! Musieli by bank okraść by go mieć.
Właśnie biega o to, że chyba żaden Leandro Visotto nie gra na prawym.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
PPP111
Posty: 167
Rejestracja: 20 lis 2015, o 18:32
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: PPP111 »

Noworoczny pisze:Ale że ke? Mam swoją opinię o Wyborczej wygłosić? Regulamin zabrania wylgaryzmów (-;
PPP111 pisze:Ten ,ten nie ma przecież innego Visotto który gra na prawym skrzydle i w ogóle w siatkówkę. W sumie no gdzie taki siatkarz w Olsztynie?! Musieli by bank okraść by go mieć.
Właśnie biega o to, że chyba żaden Leandro Visotto nie gra na prawym.
Nie gra? :o W takim razie nie mam nic wiecej do dodania jezeli nie wiesz iz taki siatkarz jak Visotto jest atakujacym a wiec gra tylko i wylacznie na prawym skrzydle.
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Kamil92 »

PPP111 pisze:Nie gra? :o W takim razie nie mam nic wiecej do dodania jezeli nie wiesz iz taki siatkarz jak Visotto jest atakujacym a wiec gra tylko i wylacznie na prawym skrzydle.
Ok, to może ja pomogę. @Noworoczny pije do tego, że nie ma takiego zawodnika jak Visotto. Jest Vissotto.
Ked
Posty: 504
Rejestracja: 3 lut 2014, o 02:08
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Ked »

Kamil92 pisze:
PPP111 pisze:Nie gra? :o W takim razie nie mam nic wiecej do dodania jezeli nie wiesz iz taki siatkarz jak Visotto jest atakujacym a wiec gra tylko i wylacznie na prawym skrzydle.
Ok, to może ja pomogę. @Noworoczny pije do tego, że nie ma takiego zawodnika jak Visotto. Jest Vissotto.
troche ironia, że @Noworoczny pije do tego, że ktoś źle napisał nazwisko :D
Przecież wiadomo, że np w Zaksie grają Conar, The Rock, Lil' Bush etc. :D
siatkarz014
Posty: 87
Rejestracja: 10 mar 2012, o 18:47
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: siatkarz014 »

Wie ktoś dlaczego Sabbi pojawia się na zdjęciach LUBE dodanych w ostatnim czasie? W składzie na stronie LUBE także jest wymieniony.
Link do zdjęcia: https://www.facebook.com/LUBEVOLLEY/pho ... =3&theater
PPP111
Posty: 167
Rejestracja: 20 lis 2015, o 18:32
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: PPP111 »

Bo to zdjęcia z sesji zdjęciowej przed sezonem przecież są, a że wrzucaja jakim się podoba to co poradzisz?
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: krzysiu »

Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Noworoczny »

Dobra wiadomość!
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
klouczers
Posty: 151
Rejestracja: 2 sty 2010, o 21:02
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

Re: AZS Olsztyn

Post autor: klouczers »

Dla Was to chyba dobra wiadomość, przy całym szacunku dla Adamajtisa.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: sb.slav »

Da więcej niż Wlazły SKRZE.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: AZS Olsztyn

Post autor: grzegorzg »

sb.slav pisze:
Da więcej niż Wlazły SKRZE.
Z czystej ciekawości - w skali względnej czy bezwzględnej ?

Dla mnie ta wcześniejsza wiadomośc na stronie klubu była ciekawsza i lepsza.
Wess
Posty: 201
Rejestracja: 12 maja 2014, o 16:01
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Wess »

— Mikko Oivanen wczoraj przyjechał do Olsztyna. Zawodnik będzie trenował z naszą drużyną do końca tego tygodnia, wtedy też wspólnie podejmiemy decyzję czy zgłosimy Mikko do rozgrywek PlusLigi i będzie grał z nami do końca obecnego sezonu – wyjaśnił Prezes Zarządu Piłki Siatkowej AZS UWM S.A., Tomasz Jankowski.
Szkoda, że nie dwa tygodnie wcześniej...
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: sb.slav »

grzegorzg pisze:
sb.slav pisze:
Da więcej niż Wlazły SKRZE.
Z czystej ciekawości - w skali względnej czy bezwzględnej ?
W obu. W skali względnej - jego impakt na zespół będzie już dużo większy, niż Mariusza. W skali bezwzględnej jest również już lepszym graczem porównując head to head.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
betkrzys
Posty: 883
Rejestracja: 6 maja 2012, o 10:41
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: betkrzys »

moderator jak zwykle w formie :] :]
zespół nie da rady to sędzia pomoże - finał czelendż 2019.
adamow
Posty: 441
Rejestracja: 24 maja 2014, o 13:04
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: adamow »

Brawo dla marketingowców z Olsztyna. Doskonale obróci kontuzję Belga w rozgłos medialny :] A nóż jakiś naiwny sponsor sypnie parę groszy...
Bartman, Vissotto, Sabbi, Oivanen a w efekcie pewnie nikt nie dołączy do zespołu bo niby po co? Szanse na pierwszą czwórkę i walkę o medale mają czysto matematyczne, z +ligi nie spadną bo 5 zwycięstw mają więc zostały im w tym sezonie 3 mecze o pietruszkę z czego 2 na wyjeździe więc nawet na biletach wiele nie zarobią :]
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Noworoczny »

adamow pisze:Brawo dla marketingowców z Olsztyna. Doskonale obróci kontuzję Belga w rozgłos medialny :] A nóż jakiś naiwny sponsor sypnie parę groszy...
Bartman, Vissotto, Sabbi, Oivanen a w efekcie pewnie nikt nie dołączy do zespołu bo niby po co? Szanse na pierwszą czwórkę i walkę o medale mają czysto matematyczne, z +ligi nie spadną bo 5 zwycięstw mają więc zostały im w tym sezonie 3 mecze o pietruszkę z czego 2 na wyjeździe więc nawet na biletach wiele nie zarobią :]
No, ale mają jeszcze urwać na wszelki wypadek punkt(y) DN. Do tego Oivanen, jeśli jest dobry, by się przydał.
Ostatnio zmieniony 21 mar 2016, o 18:14 przez Noworoczny, łącznie zmieniany 1 raz.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
orw3ll
Posty: 701
Rejestracja: 1 cze 2013, o 16:24
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: orw3ll »

Przez te 3 mecze mogą go sprawdzić i zaproponować kontrakt na następny sezon. Zawodnik też będzie wiedział jak wygląda klub od środka i nie będzie przychodził w ciemno. Takie rozwiązanie wiąże się z mniejszym ryzykiem w przypadku dalszej współpracy. Oivanen też pochodzi z południa Finlandii, a Olsztyn leży na północy Polski, więc będzie miał bliżej do domu.
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: mily66 »

AZS z Miko na ataku jest w stanie wygrać na wyjeździe z Gdańskiem i dzięki temu spróbuje obronić 8 miejsce w tabeli. Dobra decyzja.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Wess
Posty: 201
Rejestracja: 12 maja 2014, o 16:01
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Wess »

Mikko podpisał do końca sezonu.
ermlander
Posty: 39
Rejestracja: 19 paź 2013, o 20:41
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: ermlander »

Dziś wybrano koncepcje architektoniczną nowej Uranii. Z zewnątrz ujdzie, ale środek to jakaś porażka. Było coś oryginalnego, będzie jedna z dziesiątek takich samych hal. I ten dziwny sufit. Swoją drogą ciekawe gdzie AZS będzie grać w czasie przebudowy, w okolicy nie ma żadnego obiektu spełniającego ligowy wymóg 1500 miejsc. Najbliżej to chyba w Elblągu.

Obrazek

Obrazek
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Bezowy »

Wess pisze:Mikko podpisał do końca sezonu.
No brawo. Dobry młotek, idealny do takiego zespołu i bezproblemowy charakter. Czy jest od razu gotowy do gry? Tzn interesuje mnie czy zagra ze Skrą, wiadomo ;)

A projekt hali całkiem, całkiem. Wnętrze ma być użytkowe, a niekoniecznie oryginalne. Sufit jest całkiem oryginalny i subiektywnie, jako element architektoniczny mi się podoba. Tylko właśnie, czy nie będzie przeszkadzał siatkarzom? Przy wysokich piłkach mogą ową piłkę wzrokowo zgubić.
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”