Transfery przed sezonem 2016/2017

Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: madlark »

Pytanie jak na komin Kurka zareagowaliby MWteam ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
GolMar
Posty: 623
Rejestracja: 19 lip 2011, o 18:08
Płeć: K

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: GolMar »

Dużo osób porusza tu (dość głupio wymyślony przez dziennikarzy) temat miłości Kurka, nie zwracając uwagi na to, że Bartek może cierpieć na coś poważnego. Kurek jest profesjonalistą, podpisał kontrakt w Japonii będąc już w związku, a poza tym liga w Japonii trwa dużo krócej (nie byłby wiele czasu poza Polską - gdyby o to chodziło), więc nie ma racjonalnych powodów na zrywanie takiego kontraktu, szczególnie, że mamy rok poolimpijski i nawet gdyby się "zajechał" w Japonii od liczby zaatakowanych piłek, raczej dostałby czas na odpoczynek i odbudowanie formy.

Dlatego trochę dziwi mnie bagatelizowanie jego możliwych problemów ze zdrowiem. Może to nie jest samo wypalenie (coś a'la Matt Anderson), a coś o wiele gorszeto? Nie chcę krakać, bo życzę Bartkowi jak najlepiej, ale co jeśli to powtórka z sytuacji Grześka Boćka? Tylko gdybam, bo nie mam źrodeł, z których mogłabym mieć takie przecieki - dlatego może nieładnie z mojej strony nawet poruszać temat takiej poważnej choroby. Nikomu jej nie życzę i mam nadzieję, że u Bartka to jednak coś dużo mniej poważnego i nie straci sezonu przez dolegliwości zdrowotne.
iti
Posty: 919
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: iti »

madlark pisze:Pytanie jak na komin Kurka zareagowaliby MWteam ;)
Juz nawet nie chodzi o komin i nie o MWteam tylko o to jak Mariusz sie bedzie zachowywal nie bedac podstawowym pierwszym atakujacym ;) Pogodzic tak duze charaktery na jednej pozycji? Nie zazdroszcze Blainowi jezeli oczywiscie Bartek dojdzie do Skry. No i to troche zmieni uklad sil, bo Skra bedzie wtedy dysponowac niesamowita sila ognia i to "slabsze" przyjecie w teorii na wysokiej pilce da im troche opcji z Kurkiem.
Poki co to tylko gdybanie, ale Piechocki jest w stanie "ugrac" nieco i zejsc w dol z kontraktem Kurka, bo kto jak kto, ale on potrafi wykorzystywac takie sytuacje jak ta z Grejmanka ;)
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: Noworoczny »

Przyjście Kurka do Skry nie wzruszyłoby mnie. Zapewniliby sobie tylko jeszcze lepszą redundancję na pozycji nr 4. Nie na tym polega problem tego zespołu.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
ciorny17
Posty: 8573
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: ciorny17 »

Nie wiem czemu brniecie cały czas w teorię, że to przez Grejman Kurek nie dołączył/dołączy do japońskiego teamu. Jeżeli faktycznie coś ze zdrowiem nie tak to raczej błahostki to to nie są.
Kłamca.
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: reeman »

Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: leeon »

BadTrue pisze:Z tego co wiem, nie ma tematu Kurka w Resovi, za To jest temat Luburicia w Japonii i kwota wykupu jest naprawdę duża.
No tak i pewnie pojdzie tyle, że zamienników na horyzoncie brak. W Kurka jako zmiennika Wlazlego nie wierzę.
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: Asta »

Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4624
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: niepoinformowany »

Hmmm, za wiele z niego nie wynika oprócz tego, że jest zmęczony. To co, roczna przerwa od siatkówki?
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
adamow
Posty: 441
Rejestracja: 24 maja 2014, o 13:04
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: adamow »

Zawsze Kurek może w Bełchatowie wrócić na przyjęcie i byłyby skrzydła jak sprzed lat. Na ataku Wlazły a na przyjęciu Winiar z Bartkiem. I w ten oto sposób Skra załatałaby dziurę po Conte nabywając światową gwiazdę na przyjęcie o której pisałem już od dawna :) A w razie problemów Wlazłego Kurek mógłby być przesuwany na atak a za niego Szalpuk.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: pewniak »

adamow pisze:Zawsze Kurek może w Bełchatowie wrócić na przyjęcie i byłyby skrzydła jak sprzed lat. Na ataku Wlazły a na przyjęciu Winiar z Bartkiem. I w ten oto sposób Skra załatałaby dziurę po Conte nabywając światową gwiazdę na przyjęcie o której pisałem już od dawna :) A w razie problemów Wlazłego Kurek mógłby być przesuwany na atak a za niego Szalpuk.
Czytałeś jego oświadczenie? Dla ciebie "przerwa od siatkówki" = "zagram w Skrze"?
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
adamow
Posty: 441
Rejestracja: 24 maja 2014, o 13:04
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: adamow »

Nie jest napisane jak długi będzie to rozbrat. Poza tym wiadomo, że to wszystko są zabiegi marketingowe. Za 2-3 tygodnie może pojawić się oświadczenie, że poczuł straszny głód siatkówki a Skra/Sovia zachowała się tak wspaniałomyślnie w tej trudnej dla niego sytuacji, że zaoferowała mu kontrakt.
chemical_brother
Posty: 848
Rejestracja: 12 lut 2015, o 16:49
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: chemical_brother »

Cóż, Kurek nie jest pierwszym, który ma dość siatkówki po pobycie w Rzeszowie. Ostatecznie myślę jednak, że skończy się jak w przypadku Andersona.

Szkoda tylko, że żaden poważny klub już go nigdy nie weźmie po tym cyrku jaki odstawił.
"Lepiej być burakiem niż Resoviakiem" - Bartosz Kurek, były zawodnik Resovii
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: leeon »

Czyli Skra w ciemnej.... Ale za to jest junior....
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: Szampon093 »

leeon pisze:Czyli Skra w ciemnej.... Ale za to jest junior....
Kiedy wreszcie znalazł się wartościowy zniennik już go nie ma? No błagam czy to na prawdę będzie miało miejsce?
ciorny17
Posty: 8573
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: ciorny17 »

adamow pisze:Zawsze Kurek może w Bełchatowie wrócić na przyjęcie i byłyby skrzydła jak sprzed lat. Na ataku Wlazły a na przyjęciu Winiar z Bartkiem. I w ten oto sposób Skra załatałaby dziurę po Conte nabywając światową gwiazdę na przyjęcie o której pisałem już od dawna :) A w razie problemów Wlazłego Kurek mógłby być przesuwany na atak a za niego Szalpuk.
Marnujesz się na tym forum. Rób papiery i do sztabu jakiegoś klubu, najlepiej z pierwszej połowy tabeli.
Kłamca.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: weary_skier »

leeon pisze:Czyli Skra w ciemnej.... Ale za to jest junior....
Właśnie. Jest czy go nie ma? Śledzę dosyć uważnie sparingi Skry i jak sezon temu to Piechocki częściej wychodził w pierwszym składzie, tak u Blaina to Milczarek jest zdecydowanym numerem jeden.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: Jiroux »

Nie jest. Młody w tej chwili też jest kontuzjowany
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: compact »

Według Binczyka Skra ma juz następcę Luburica i lada dzien go oglosi.
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: serBalonSwann »

Ludzie Kurek się potężnie zadurzyhł w GRejman tak że nawet dnia bez niej nie może wytrzymać, a wy piszecie o jakichś nowotworach...
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: leeon »

compact pisze:Według Binczyka Skra ma juz następcę Luburica i lada dzien go oglosi.
Emil Kasztaniak jak nic.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: Kicu »

Nie zdziwię się jeśli będzie to Witczak :P
leeon pisze:Emil Kasztaniak jak nic.
To ktoś z Młodej Ligi jak się domyślam? Jeśli faktycznie tak będzie, to oznaczałoby to moim zdaniem, że SKRA dogadała się z Kurkiem, że jeśli ten dojdzie do siebie to dołączy do zespołu.
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: serBalonSwann »

albo z Szalpukiem że zagra na ataku
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: Szampon093 »

Szkoda Luburica.. Bardzo..
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: Jiroux »

Troy chyba jeszcze nie ma klubu?
dzordz1993
Posty: 298
Rejestracja: 4 maja 2016, o 10:35
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: dzordz1993 »

Jiroux pisze:Troy chyba jeszcze nie ma klubu?
Troy nie w Rosji?
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: Jiroux »

Miał iść do Nowosybirska ale się tam nie znalazł
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: skrowiec »

nie wiem jak będzie, ale nie mieści mi się w głowie że Skra pozbędzie się jak by nie patrzeć konkretnego zawodnika Luburicia, a zadowoli się jakimś tam ochłapem... Dla mnie to wszystko jest nie spójne, i albo za Luburicia będzie Kurek albo Skra strzela sobie samobója z pośmiechem na całą Polskę.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: Skrzypek »

serBalonSwann pisze:Ludzie Kurek się potężnie zadurzyhł w GRejman tak że nawet dnia bez niej nie może wytrzymać, a wy piszecie o jakichś nowotworach...
O to to to ;)
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Transfery przed sezonem 2016/2017

Post autor: Didek »

skrowiec pisze:nie wiem jak będzie, ale nie mieści mi się w głowie że Skra pozbędzie się jak by nie patrzeć konkretnego zawodnika Luburicia, a zadowoli się jakimś tam ochłapem... Dla mnie to wszystko jest nie spójne, i albo za Luburicia będzie Kurek albo Skra strzela sobie samobója z pośmiechem na całą Polskę.
Kurek jakby teraz został zawodnikiem Skry to by wyszedł na kłamcę. Poczekaj do grudnia aż mu przejdzie. Swoją drogą, dziewczyna Kurka już wyłeczyła kontuzję i wróciła do treningów w Muszynie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”