Skra Bełchatów

Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Jiroux »

Wlazły do kwadratu nie wchodzi w grę dopóki sam nie będzie tego chciał. Ile razy wam trzeba przypominać co się działo kiedy Nawrocki chciał zmieścić w szóstce i Aleksa i Mariusza, i rok temu kiedy ktoś ośmielił się otwarcie Mariusza krytykować... Nie ten siatkarz, nie ten status w klubie, żeby byle Kurek sadzał go na ławce litości...

Szalpuk z tego co mi wiadomo był mocno przeziębiony mniej więcej w okresie sparingów z BBSK
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: compact »

Jeśli Blain i Piechocki chcą zagrać w finale to tylko z Kurkiem na ataku.
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: BadTrue »

Dokładnie, nie ma opcji żeby Wlazły był w kwadracie (chyba że w ramach odpoczynku).
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

Wlazły i Kurek mogliby grać razem. Tylko przydałoby się mieć libero...
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: BadTrue »

leeon pisze:Wlazły i Kurek mogliby grać razem. Tylko przydałoby się mieć libero...
Wydaje mi się że z Milczarkiem dadzą radę, to nie jest zły libero, może nie top ale przyjmuje przyzwoicie.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: grzegorzg »

Chciałem tylko uprzejmie zaznaczyc, ze zycie jest dynamiczne (szczególnie sportowca), i statusy się zmieniają - vide Gladyr w Skrze. Sami sportowcy tez dojrzewają, a nawet się starzeją ;) Także trzeba byc ostroznym z tym, co niemozliwe...
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: jinx »

Już wciskacie Kurka do gry, ale przecież on musi odpocząć, znaleźć sens życia, swoją pasję (najlepiej z drugim takim, Bułgarem). Gdzie taki zawodnik ma stanowić siłę w wygrywaniu czegokolwiek jak mu się po prostu nie chce?
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: StanLee »

Wprawdzie daleko mi do dehumanizacji zawodowego sportu w percepcji przeciętnego kibica, którego dobrą ''ekspozyturą'' są, z całą sympatią, posty @pewniaka na temat Kurka, ale mając na uwadze to, co mówiło się o Bartku w kontekście jego przygody z Rosją, być może zasadnym wnioskiem jest teza o pewnym braku profesjonalizmu naszego atakującego.

Kurek w Skrze, zakładając, że się to sprawdzi, będzie grać na przyjęciu, bez względu na poziom przyjęcia całej Skry, bo bez względu na jego poziom, na papierze Skra będzie głównym faworytem do tytułu, zakładając oczywiście dołączenie Bartosza do składu.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: grzegorzg »

StanLee pisze:(...)być może zasadnym wnioskiem jest teza o pewnym braku profesjonalizmu naszego atakującego.
A mógłbys rozwinąc co masz na mysli? Czy to, ze (prawdopodobnie) zmienia pozycję, czy w rozumieniu scisłego wypełniania zawartych kontraktów?
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: pewniak »

StanLee pisze:Wprawdzie daleko mi do dehumanizacji zawodowego sportu w percepcji przeciętnego kibica, którego dobrą ''ekspozyturą'' są, z całą sympatią, posty @pewniaka na temat Kurka, ale mając na uwadze to, co mówiło się o Bartku w kontekście jego przygody z Rosją, być może zasadnym wnioskiem jest teza o pewnym braku profesjonalizmu naszego atakującego.
Czyli sugerujesz, że Bartek stwierdził, że w Hiroszimie będzie tylko oranie w przecietnym klubie i że daleko, i że drogie życie i że on nie chce i że wtedy z pomocą przyszedł mu Konrad, który w międzyczasie dostał potwierdzenie od sponsora że kasa się będzie zgadzać i dzięki temu mógł zaoferować Bartkowi niewiele gorszy kontrakt niż ten w Japonii (po odjęciu kosztów) i że wymyślili fajną historyjkę z elementami melodramatu?
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
Castard8
Posty: 781
Rejestracja: 9 mar 2015, o 08:41
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Castard8 »

Wszystko jest możliwe. W zmowę z Piechockim nie do końca wierzę, ale wierzę że Bartkowi mogła pomóc w podjęciu decyzji o olaniu Japończyków rozmowa, że jakby co to Skra czeka. Cały czas mam w głowie wywiad z Bartkiem po powrocie z Moskwy. Profesjonalny sportowiec nie narzeka na ponure miasto, na zakorkowane ulice, na tłoczne metro, na zimno itd. To jest niepoważne z punktu widzenia kogoś kto zarabia 300k ojro.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: grzegorzg »

Castard8 pisze:To jest niepoważne z punktu widzenia kogoś kto zarabia 300k ojro
O, widzę ze kolega dotknał sedna problemu, w mojej opinii oczywiscie. My, Polacy, kochamy taka grę, która sie nazywa: "Ja na jego miejscu". Sęk w tym, że gówno wiemy o tych miejscach, ale kochamy się o nich wypowiadac...
Awatar użytkownika
Castard8
Posty: 781
Rejestracja: 9 mar 2015, o 08:41
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Castard8 »

grzegorzg pisze: O, widzę ze kolega dotknał sedna problemu, w mojej opinii oczywiscie. My, Polacy, kochamy taka grę, która sie nazywa: "Ja na jego miejscu". Sęk w tym, że gówno wiemy o tych miejscach, ale kochamy się o nich wypowiadac...
Ja na jego miejscu miałbym tak samo, ale nie o to tutaj chodzi. Pamiętam jak kiedyś Ball narzekał na życie w Rosji i jak humor poprawiało mu zerknięcie na konto bankowe. Z tym "gównem" to Grzegorzu niepotrzebne raczej bo to nie są żadne moje domysły tylko czyste fakty o których sam zainteresowany mówił dość otwarcie.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: grzegorzg »

Castard8 pisze:Pamiętam jak kiedyś Ball narzekał na życie w Rosji i jak humor poprawiało mu zerknięcie na konto bankowe.
Czy to coś zmienia? Jak myslisz, ile takich wypowiedzi zawodników pokroju Balla pozwoli uogólnic sprawę i zastosowac do konkretnego człowieka? Wiedz, ze nie ma takiej liczby...
Castard8 pisze:Z tym "gównem" to Grzegorzu niepotrzebne raczej bo to nie są żadne moje domysły tylko czyste fakty o których sam zainteresowany mówił dość otwarcie.
Oczywiście masz rację co do formy - przepraszam. Naiwnoscia jest jednak sadzic, że zawodnik powie wszystko, co go gryzie...
Awatar użytkownika
Castard8
Posty: 781
Rejestracja: 9 mar 2015, o 08:41
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Castard8 »

grzegorzg pisze: Czy to coś zmienia? Jak myslisz, ile takich wypowiedzi zawodników pokroju Balla pozwoli uogólnic sprawę i zastosowac do konkretnego człowieka? Wiedz, ze nie ma takiej liczby...
Jedno słowo "Amerykanin" i jego sposób spoglądania na rzeczywistość więc masz rację.
grzegorzg pisze:Naiwnoscia jest jednak sadzic, że zawodnik powie wszystko, co go gryzie...
Kurczę, ale takie słowa w ustach Bartka naprawdę brzmiały niesamowicie szczerze i normalnie. Dlatego uważam że w tamtym wywiadzie najzwyczajniej w świecie Bartek się zwierzył i ja go wtedy zrozumiałem bo sam miałem dość podobnie. Pytanie tylko czy to jest profesjonalne.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: grzegorzg »

Castard8 pisze:Pytanie tylko czy to jest profesjonalne.
Wiesz, byc może - a moze nawet na pewno ;) - percepcja pewnych rzeczy zmienia się z wiekiem. A po drugie, Rosja to nie jest chyba dobre pole do wyciagania takich wniosków. Dlatego ja jestem bardzo daleki od zarzucania młodemu, 24-letniemu sportowcowi, który po raz pierwszy wyjechał z Polski, do zarzucania braku profesjonalizmu. Wracajac do Balla - to jednak stary dziad był ( w sensie sportowym oczywiście) a i mężczyzna zupełnie dojrzały. ;)
PS O ile oczywiscie oczywiście ta płec kiedykowliek dojrzewa (za pewną feministką) :D ;)
kara_2804
Posty: 44
Rejestracja: 21 lis 2015, o 23:04
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kara_2804 »

I to jest super wiadomość :D Srecko przedłużył kontrakt :)

http://www.skra.pl/aktualnosci-przeglad ... z-pge-skra
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: compact »

Jestem zaskoczony, byłem pewien, że za rok będzie grał w Modenie czy innym Lube.
ciorny17
Posty: 8595
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ciorny17 »

Co jak co, ale PR Skry odwala kawał dobrej roboty.
Kłamca.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: compact »

Atakujący miał być przecież przed meczem z Zaksą. ;)
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Skra Bełchatów

Post autor: skrowiec »

kara_2804 pisze:I to jest super wiadomość :D Srecko przedłużył kontrakt :)

http://www.skra.pl/aktualnosci-przeglad ... z-pge-skra
Dla mnie lepsza wiadomość od tej jaką może być podpisanie kontraktu przez Kurka.
Jeden z najlepszych środkowych dalej będzie grał w naszej lidze. Bardzo dobra informacja.
ciorny17
Posty: 8595
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ciorny17 »

compact pisze:Atakujący miał być przecież przed meczem z Zaksą. ;)
Przecież jest - Bednorz :D
Kłamca.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: grzegorzg »

Ale jeszcze go nie oghłosili na tej pozycji. :D
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: compact »

Ale pamiętajcie - z niewolnika nie ma pracownika, nie będziemy kopać się z koniem, także Lisinac może odejść po sezonie. :)
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: BadTrue »

compact pisze:Ale pamiętajcie - z niewolnika nie ma pracownika, nie będziemy kopać się z koniem, także Lisinac może odejść po sezonie. :)
Akurat Lisinac dobrze koleguje się z Wlazłym wiec to jest plus :D .
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2351
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Skra Bełchatów

Post autor: jaet »

Też jestem zaskoczony info o Srecko, nie sądziłem, że Skrze uda się go zatrzymać. Kolejny duży plus na konto Kondzia, który ostatnio wręcz zadziwia. Lisinac to już absolutny top środkowych na świecie - w odróżnieniu od #ochKarol, czego prezes dżentelmeńsko nie zauważa, stawiając obydwu chłopaków w jednym rzędzie :].
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
betkrzys
Posty: 883
Rejestracja: 6 maja 2012, o 10:41
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: betkrzys »

Bardzo dobra wiadomość :) +dla Konrada :)
zespół nie da rady to sędzia pomoże - finał czelendż 2019.
kamil1404
Posty: 167
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 23:05
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kamil1404 »

Coś mi się wydaję, zer ogłoszą Witczaka, ale dopiero najwcześniej po meczu z Zaksa.
Krystian2973
Posty: 192
Rejestracja: 4 lis 2012, o 20:56
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Krystian2973 »

Może mają taki plan, że ogłoszą Witczaka, a jak się Kurek ogarnie i przyjdzie na przyjęcie to wypożyczą Bednorza.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Noworoczny »

StanLee pisze: Kurek w Skrze, zakładając, że się to sprawdzi, będzie grać na przyjęciu, bez względu na poziom przyjęcia całej Skry, bo bez względu na jego poziom, na papierze Skra będzie głównym faworytem do tytułu, zakładając oczywiście dołączenie Bartosza do składu.
TERATURL!

Z wielką przyjemnością przyjmę zakład. Jeśli Kurek dołączy do Skry i ta zajmie 3. lub gorsze miejsce, ja wygram 100 zł. Jeśli Kurek dołączy do Skry i ta zajmie 1. miejsce, Ty wygrasz 100 zł. Jeśli zajmie 2. miejsce, zakład nierozstrzygnięty.
Zakład będzie również nierozstrzygnięty, jeśli Skra zajmie 1. miejsce, lecz w play offs nie będzie challenge.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”