Resovia Rzeszów

Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Co z problem wpisać Freda jako libero?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
dzordz1993
Posty: 298
Rejestracja: 4 maja 2016, o 10:35
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: dzordz1993 »

I co wtedy Masełko za bandami? Od razu będą głosy że Kowal marnuje chłopaka :D (chociaż w sumie on i tak praktycznie nie gra). Co do Lemańskiego, to ma kontuzję. Winters raczej będzie siedział na "banicji" jeśli nie będzie kontuzji.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Blanco »

Resovia i tak już nie ma manewrów z limitami, więc co dawałby Winters - jako libero - kosztem Masłowskiego w czternastce meczowej?
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Didek »

madlark pisze:Co z problem wpisać Freda jako libero?
I będzie zmieniał się z Wojtaszkiem? A limity? Nie za bardzo widzę ustawienie Resovii aby mógł wejść jako libero. Już i tak mają atakującego i 2 przyjmujących na limicie.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: sb.slav »

Szczerze mówiąc nie rozumiem po co sprowadzono Jeszke, przecież i tak nie ma szans na dojście do formy. Wraca po tych studiach jak po kontuzji wracają zawodnicy. Nie ma żadnych szans na pomoc zespołowi. Żadnych.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Didek »

sb.slav pisze:Szczerze mówiąc nie rozumiem po co sprowadzono Jeszke, przecież i tak nie ma szans na dojście do formy. Wraca po tych studiach jak po kontuzji wracają zawodnicy. Nie ma żadnych szans na pomoc zespołowi. Żadnych.
On jest rodzajem inwestycji na przyszłość. Ma papiery na wielkie granie.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

sb.slav pisze:Szczerze mówiąc nie rozumiem po co sprowadzono Jeszke, przecież i tak nie ma szans na dojście do formy. Wraca po tych studiach jak po kontuzji wracają zawodnicy. Nie ma żadnych szans na pomoc zespołowi. Żadnych.
O Gavinie pisali to samo
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

sb.slav pisze:Szczerze mówiąc nie rozumiem po co sprowadzono Jeszke, przecież i tak nie ma szans na dojście do formy. Wraca po tych studiach jak po kontuzji wracają zawodnicy. Nie ma żadnych szans na pomoc zespołowi. Żadnych.
Nauka nie przeszkadzała mu w trenowaniu, więc to nie jest "tak jak po kontuzji". Jedyne czego mu brakuje to zgrania. Więc ja widzę zasadniczą różnicę.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Przemyslaw
Posty: 792
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Przemyslaw »

sb.slav pisze:Szczerze mówiąc nie rozumiem po co sprowadzono Jeszke, przecież i tak nie ma szans na dojście do formy. Wraca po tych studiach jak po kontuzji wracają zawodnicy. Nie ma żadnych szans na pomoc zespołowi. Żadnych.
Jeszke przez cały czas miał kontakt ze sztabem szkoleniowym. Dostawał indywidualne tryby i cykle szkoleniowe. Uczył się i jednocześnie trenował. Jest młody i bardzo dynamiczny, jeśli odpowiednio rozpisano mu cykl przygotowań i treningów (a nie wątpię aby było inaczej) wówczas jest optymalnie, w sensie fizycznym, przygotowany do gry. Żadnych poważniejszych urazów w tym czasie nie miał, przynajmniej o takich nie słyszałem.
Pozostaje kwestia zgrania i trybu meczowego, niby niewiele ale jednak coś. To jest do opanowania w dość krótkim czasie jeśli będzie miał szanse gry ze słabszymi. Do tego same treningi w Rzeszowie ogromnie mu pomogą. Już nie raz ktoś się śmiał, że gierki wewnętrzne w Resovii stoją na dużo wyższym poziomie niż nie jeden mecz ligowy dołu tabeli.

Jeśli zatem porównujesz go do kogoś, kto wraca po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją, to ja ponownie łapie się za głowę i głośno krzyczę: Jezu! Jakie Ty czasami bzdury wypisujesz.
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: reeman »

Przemyslaw
Posty: 792
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Przemyslaw »

To jest to, co napisałem odrobinkę wyżej, nic więcej.

Z innej beczki.
Strasznie mnie drażni poziom lub sposób prowadzenia wywiadów, nie tylko z siatkarzami ale ogólnie, ze sportowcami.
Tak na dobrą sprawę można by wkleić rozmowę każdego innego siatkarza i będzie to samo.
Mamy silną drużynę, walczymy o najwyższe cele, czuje wsparcie trenera, będę musiał walczyć o miejsce w składzie ale to dla mnie dobrze bo tylko podniosę swoje umiejętności, koniec końców najważniejsza jest drużyna i na tym się skupiam.
I tak w koło macieju! bleeee

Nie rozumiem tego typu wywiadów, czemu one mają służyć ? Dla kogo są ?
Czy one coś wnoszą ?

Wg. mnie pani Karolina Korbecka powinna zapytać np:
1. Powraca pan do polskiej ligi, brał pan jakieś lekcje języka polskiego ?
2. Chce pan na dłużej zostać w Polsce czy to tylko epizod ? dla pana Polska to dobry kierunek ? A jeśli tak to dlaczego? i Dlaczego nie Włochy, Rosja, Turcja czy Brazylia ?
3. Wie pan coś o Polsce ? Wie pan coś o regionie? O mieście Rzeszów w którym pan będzie tymczasowo mieszkał ?
4. Jaka jest pańska kuchnia? co pana jada? jak można porównać to, do tego co pan miał w domu w US a do tego co pan ma w Rzeszowie?

itp, itp.
Proste pytania a dziennikarze ich nie zadają, czemu ?
takich pytań jest ogrom, nie musi to być zawsze to samo, ale niestety, zawsze jest.
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: reeman »

Czy aby nie za dużo wymagasz?
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Michal5 »

Jak chcesz takie pytania czy wywiady z których dowiesz się czegoś ciekawego to tylko na Weszło. Niestety siatkarskie nie istnieje, zdarzają się tam pojedynce wywiady ze sportowcami z poza piłki. Niestety wszystkie inne portale prezentują mierny poziom.
Przemyslaw
Posty: 792
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Przemyslaw »

Dużo ?
To w takim razie jaki ma sens przeprowadzenie wywiadu z siatkarzem (sportowcem) ?

Interesuje się siatkówką od niemal 20 lat, nieco później zaintrygował mnie również tenis.
W tenisie w ATP czy WTA zawodnicy/zawodniczki mają obowiązek udzielenia wywiadu po meczu.
I dajmy na to, że gra nasza Radwańska z dziewczyną xxx (nie napiszę nazwiska aby nie było, że komuś uwłaczam) która jest 190 w rankingu. Dla przypomnienia Aga Radwańska jest 5 (lub 2 lub 2 lub 6, tak czy siak pierwsza dziesiątka).
Mecz kończy się na korzyść Radwańskiej 6-1, 6-0.
I co Agnieszka powie po meczu ?
Tego nie wiem bo za nią mówić nie mogę ale powiedzmy:
Przeciwniczka była bardzo wymagająca, musiałam zagrać swój najlepszy tenis aby nie tracić punktów, dzięki temu kontrolowałam grę i wygrałam. Moja przeciwniczka postawiła mi trudne warunki ale byłam dobrze przygotowana i wygrałam.

Albo nie dostrzegasz schematu albo nie chcesz.
Sportowcy wypowiadają się jak automaty.
Pytanie tylko czy dlatego, że są tak wyuczeni i mają tak odpowiadać ? (z cała pewnością w zawodowym sporcie im tak karzą)
Czy dziennikarze zadają tak durne pytania, do tego powtarzając je wielokroć, dziesiątki, może setki lub tysiące razy ?


Aby była jasność. Ja nie oczekuje aby nastolatek, sportowiec wypowiadał się ala orędzie do narodu.
To są młodzi ludzie, mogą gadać różne rzeczy, mogą palnąć głupstwo, mogą się zbłaźnić, mogą nie być elokwentni .
Baaaa, jeśli młodemu człowiekowi wtyka się niemal w tyłek mikrofon na każdym kroki to czy ma prawo się oburzyć ? zdenerwować ? rzucić mięsem ?

Proponowałbym spojrzeć na polityków.
Doświadczeni, stateczni ludzie, większość bardzo dobrze wykształceni, liczni doktorami lub profesorami naszych uczelni. Dziennikarze zadają im tak samo te same pytania jak małpa do małpy, dzień w dzień ale co jakiś czas mamy przykład, że i Ci doświadczeni politycy, dużo starsi od młodych siatkarzy (sportowców), wykształceni, doktorzy, prawnicy, profesorowie, im także pękają nerwy. Wówczas jest to sensacja. I wszyscy mają ubaw bo jest sensacja.

To jak to ma się do młodych zawodników? Nie powiem dzieci ale młodych, bardzo często zabranych ze swojego domu rodzinnego za dziecka.
No jak to się ma ?

Takie wywiady są tylko i wyłącznie po to, aby były, bo z nich nic nie wynika.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

@Przemyslaw
Masz całkowitą rację. Moim zdaniem to o czym piszesz wynika z dwóch kwestii:
1. współcześni dziennikarze są mierni - liczy się wierszówka, ilość kliknięć - zatem im bardziej intrygujący tytuł tym lepiej - zawartość jest mniej istotna.
2. wszech obowiążująca "poprawność polityczna" sprawia, że zawodnicy wolą dyplomację. Weźmy takiego Fabiana - jak powie co myśli, to na tym forum od razu po nim jadą. Podobnie było z Bartmanem jr. Myślę, że każdy sportowiec miał wypowiedź na początku kariery, której później żałował. Gdzieś kiedyś powiedział, że mecz był łatwy, przeciwnik słaby i od razu stawał się bufonem, gburem etc. Wniosek - następnym razem już leciał formułkami. Oczywiście nie bez znaczenia jest PR narzucany przez sponsorów.
I ciekawostka w tym temacie. Darja Gavrlova, naturalizowana Australijka w ubiegłorocznym Australian Open udzieliła bardzo emocjonalnego wywiadu po meczu - szczerego i.... palnęła :) "I'm good from behind" No i było śmiesznie :) Czy to powtórzy ? :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Przemyslaw pisze: Wg. mnie pani Karolina Korbecka powinna zapytać np:
1. Powraca pan do polskiej ligi, brał pan jakieś lekcje języka polskiego ?
2. Chce pan na dłużej zostać w Polsce czy to tylko epizod ? dla pana Polska to dobry kierunek ? A jeśli tak to dlaczego? i Dlaczego nie Włochy, Rosja, Turcja czy Brazylia ?
3. Wie pan coś o Polsce ? Wie pan coś o regionie? O mieście Rzeszów w którym pan będzie tymczasowo mieszkał ?
4. Jaka jest pańska kuchnia? co pana jada? jak można porównać to, do tego co pan miał w domu w US a do tego co pan ma w Rzeszowie?

itp, itp.
Proste pytania a dziennikarze ich nie zadają, czemu ?
takich pytań jest ogrom, nie musi to być zawsze to samo, ale niestety, zawsze jest.
1.nie mam problemu z komunikacją, większość spotykanych przez mnie młodych Polaków posługuje się j. ang
koncentruję się na skończeniu studiów
2. liczy się następny mecz, wszystko zależy od propozycji, które otrzymam
3. coś wiem(ciekawy jestem co Ty byś odpowiedział na tak zadane pytania :D )
4. nie mogę odpowiedzieć, bo to było by lokowanie produktów(gdyby Twój ubezpieczyciel spytał o odżywianie i od tego uzależniłby stawkę byłbyś oburzony)
Dziennikarze są rutynowi(pytania), pewnie tak jak Ty.
Czy w swojej pracy co dnia sypiesz kreatywnymi pomysłami?
Nic nie stoi, abyś wysłał swoje pytania do dziennikarzy albo bezpośrednio do zawodników (Tomek jest na TT)
Przemyslaw pisze:
Proponowałbym spojrzeć na polityków.
Doświadczeni, stateczni ludzie, większość bardzo dobrze wykształceni, liczni doktorami lub profesorami naszych uczelni. Dziennikarze zadają im tak samo te same pytania jak małpa do małpy, dzień w dzień ale co jakiś czas mamy przykład, że i Ci doświadczeni politycy, dużo starsi od młodych siatkarzy (sportowców), wykształceni, doktorzy, prawnicy, profesorowie, im także pękają nerwy. Wówczas jest to sensacja. I wszyscy mają ubaw bo jest sensacja.
Chciejstwo :D Nie widzisz różnicy między politykiem, a zawodnikiem :o
Ostatnio zmieniony 8 sty 2017, o 02:01 przez madlark, łącznie zmieniany 1 raz.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: aezakmi »

Przemyslaw pisze: Albo nie dostrzegasz schematu albo nie chcesz.
Sportowcy wypowiadają się jak automaty.
Pytanie tylko czy dlatego, że są tak wyuczeni i mają tak odpowiadać ? (z cała pewnością w zawodowym sporcie im tak karzą)
Czy dziennikarze zadają tak durne pytania, do tego powtarzając je wielokroć, dziesiątki, może setki lub tysiące razy ?
Conte i Falasca w tamtym roku odpowiedzieli prawdę na te głupie schematyczne pytania i efekt każdy widział. Obaj panowie nie wpasowali się w schemat poprawności politycznej i pewnych z góry przyjętych reguł. Nikt nie chce się wychylać, narażać więc sportowcy walą poprawnymi schematami, bo mogą za dużo stracić (kontrakt, reklama, popularność, publika). Zresztą nie tylko sportowcy, ostatnio na przykład taki Leon Bartman musiał przepraszać za swoją wypowiedź, bo sfeminizowane chłoptasie się poobrażali i być może grozili jakimś sądem. Przecież obecnie gdzie się nie obejrzysz, tam prawnik. Już niedługo 18-letni licealiści będą się sądzić o to, że jeden do drugiego powiedział "ty głupku" więc często lepiej jest nic nie mówić, bo jak wiadomo - milczenie jest złotem. Po co komu dodatkowe problemy? Tu cukierek, tam słodki miód i cukier, wszystko pięknie, fajnie. No i tak leci, te życie sportowca.
Przemyslaw
Posty: 792
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Przemyslaw »

@ madlark :
Nie widzę różnicy w wypowiedziach sportowców a polityków.
Ty ją widzisz?
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: reeman »

Nie ma głupich odpowiedzi, są tylko głupie pytania, nie można oczekiwać od lokalnych dziennikarzy? dociekliwych, trudnych pytań bo się klub obrazi i nikt z nimi nie będzie rozmawiał ( Kowal nie przychodzi do RC bo zadają trudne pytania, słynne napij się wody)
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: skrowiec »

@Przemyslaw ma racje...

Nie chodzi tu o zadawanie przez dziennikarzy niewygodnych pytań lub kiedy wkładają swój nos w najmniej oczekiwanym i chcianym momencie. Te tandetne pytania mogliby zamienić na inne równie tandetne pytania a juz człowiekowi inaczej by się słuchało. Dla mnie takim osobistym przykładem jest zadawanie pytań Wlazłemu na konferencji pomeczowej, chłop co konferencja słyszy to samo pytanie to odpowiada tak samo. W końcu to nie on jest dziennikarzem, i to właśnie takiemu dziennikarzynie powinno się chcieć zadać inne pytanie niż zawodnikowi starać sie na identyczne pytanie odpowiadać w inny sposób.
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: mmb »

Co z Lemanem?
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2806
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Simao »

Również chciałbym wiedzieć, co z Lemanem? Jest ktoś dobrze poinformowany w temacie ? Cieszy mnie fakt, że już jesteśmy na 2 miejscu w tabeli. Choć wczoraj dla mnie dużym zaskoczeniem, była ta porażka ZAKSY. Zważywszy na fakt, że wygrywali już 2:0. Natomiast Skra nie poraża swoją grą. Mam nadzieję, na zwycięstwa w naszych bezpośrednich pojedynkach z Belchatowem ;)
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Michal5 »

Podobno coś z palcem zrobił na treningu, nie wiem na ile to sprawdzone info.
Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Jolly »

Michal5 pisze:Podobno coś z palcem zrobił na treningu, nie wiem na ile to sprawdzone info.
Palce to on miał wczoraj ok, specjalnie się przyglądałam jak siedział za bandami :D Nic nie miał zawinięte itp. Coś ma z barkiem.
https://twitter.com/AssecoResovia/statu ... 2669634561
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Jolly pisze:
Michal5 pisze:Podobno coś z palcem zrobił na treningu, nie wiem na ile to sprawdzone info.
Palce to on miał wczoraj ok, specjalnie się przyglądałam jak siedział za bandami :D Nic nie miał zawinięte itp. Coś ma z barkiem.
https://twitter.com/AssecoResovia/statu ... 2669634561
Ogonowski mówił w RC, że miał wybity kciuk. Teraz jest już dobrze, ale śpieszą się z powrotem.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Asseco Resovia ‏@AssecoResovia 3 godz.3 godziny temu

Gdy Marko Ivović ma wolne popołudnie... idzie się pobawić z Theo Schöpsem
Obrazek :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: ldz »

jak on się tak zwinął, żeby się zmieścić pod tym stołem :]
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
rocky
Posty: 1201
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: rocky »

Najpierw chcemy konkretnych pytań i konkretnych odpowiedzi w wywiadach, a potem słyszymy że zawodnik zwalnia trenera i niszczy atmosferę w drużynie
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2806
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Simao »

Odpadniemy chyba z Gdańskiem. Jeśli przegramy, to będzie trochę wstyd. Zresztą i tak na pewno coś się wydarzy, że nie zdobędziemy tego trofeum. Już od lat z tym problem, choć graliśmy w kilku finałach. Będziemy może lepiej przygotowani na LM.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: StanLee »

Przegrać z zespołem z Hebdą po kontuzji i Pietruczukiem na przyjęciu -> :D
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”