ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Awatar użytkownika
ark
Posty: 408
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 11:22
Płeć: M
Lokalizacja: Kęty

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: ark »

Trener chyba sam się zgłosił ... ;)

"No witam !
Masa telefonów w weekend, dziennikarze znajomi, gratulacje! Prezes Sebastian Świderski za bardzo się pośpieszył i powiedział co miało być ogłoszone na wielkiej konferencji w Kędzierzynie z dziennikarzami telewizje, wizyty w zakładach azotowych! Tak wracam! Wracam, tam gdzie zbudowałem potęge kiedyś Mostostalu. Teraz obejmę stery po DeGorgio! Cieszę się niesamowice.Wypierdole wszystkich i zbuduje zespół za małe pieniądze, wiadomo cieżka praca. A wyniki gwarantuje. W koncu będzie polska myśl szkoleniowa w czołwym prócz Resvoii klubie. A właśnie ta moja Resovia...ahhhh kuuurwa...przepraszam. Serce się kraja, to co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Nie wiem, muszą pójść pewne decyzje. Odebrałem parę telefonów, poradziłem. Ale jedno, proszę nie gwizdać...no może prócz paru zawodników którym należy się wygwizdanie...a nawet dyscyplinarne wypierniczenie. Widać, że zespół chce wypierdolić na bruk Andrzeja! Ale Andrzeju...jestem z Tobą nie denerwuje się! A właśnie o Polskiej myśli szkoleniowej...do Kielc spadł spadochroniarz...co kiedyś grał w Olsztynie. Sinan Titanic....Stanik no jakoś tak, nie pamiętam...i ja się pytam nie można było dać szansy komuś z Polski? Wiadomo Darka Daszkiewicza...wypierniczyli jak sam powiedział stary Jarosz w programie Polska 2017 w Polsacie Sport że przez układy oraz menadżerów co się tu ostatnio kręcą. I nasuwa się jedno pytanie, gdzie jest Polski Związek i tego typu instytucje. Ja wiem, w dupie. Mogę się narazić, że przypierdolą mi karę, ale jedno zapłace...stać mnie!
Doszły mnie wieści z pierwszoligowych parkietów...mój wychowanek Baciar Piotrek Łuka ...pamiętam skurczybyka z Rzeszowa. Lubiałem takich pistoletów. Ale do rzeczy, rozegrał 400 mecz w karierze! Jedno jest to wspaniałe, szkoda że przegrali z Suwałkami. Tam kiedyś wygrałem turniej z moim Camperem i dostałem kije do golfa...ale Piotrek Łuka gratulacje i zdrowia

Foto przedstawia mnie i mojego wychowanka Irka Mazura co teraz w Polsacie pracuje. Konferencja z piwkiem i miseczką popcornu po wygraniu miszczostwa z Mostostalem. Cześć Hej !"

https://www.facebook.com/Typowy-Janusz- ... 9/?fref=ts
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: mikser »

Fake jak cholera, szkoda nawet cytować ;)
Robert77
Posty: 354
Rejestracja: 28 lut 2016, o 17:20

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Robert77 »

Dokładnie, kilka finałów na koncie, z których nigdy żadnego jako trener nie wygrał! Można powiedzieć Adaś Miałczyński- wiecznie drugi. Czy ktoś z aspiracjami na wygrywanie będzie chciał takiego trenera? Nie wiem.
Ja zupełnie subiektywnie mogę powiedzieć, że gdyby KS zasiadł na ławce trenerskiej chodzenie na mecze sobie odpuszczę.[/quote]
Dość zabawna wypowiedź w perspektywie tego że Fefe wygrał raz mistrzostwo :]
Zawsze trzeba znaleźć winnego - w ZAKSIE był to Stelmach I Jarosz, w Resovii jest Kowal i Drzyzga.[/quote]

A cóż takiego zabawnego jest niby w tej wypowiedzi? Fefe wygrał jedno mistrzostwo? Poważnie? A ile miał wygrać geniuszu skoro trenerem jest drugi sezon?
Co do winnych i niewinnych, to nikt w Stelmachy żadnej winy nie szuka, a przynajmniej nie ja. Po prostu mnie jako trener nie przekonywał i tyle, a widocznie władz klubu też nie, bo gdyby był taki debeściak, to rok przed zakończeniem kontraktu rozwodu by nie było! Najważniejsze, że to tylko zamierzchła przeszłość.
Robert77
Posty: 354
Rejestracja: 28 lut 2016, o 17:20

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Robert77 »

drukjul pisze:
Robert77 pisze:Mam nadzieję, że po odejściu Fefe zaskoczy nas znowu jakimś bardzo pozytywnym posunięciem.
Z czystej ciekawości zapytam. Jak zostałyby odebrany przez kibiców KK ewentualny powrót do Kentucky Serafina? Serek jest w końcu wychowankiem Mostostalu, a w Treflu po tym sezonie skończy mu się kontrakt asystencki. Od ubiegłego roku Serafin samodzielnie prowadzi kadrę U23, która jest bezpośrednim zapleczem I reprezentacji, więc prawdopodobnie obok Piotrka Gruszki zostanie drugim z asystentów Fefe w kadrze narodowej. Wydaje się, że w następnym roku szanse aby samodzielnie poprowadzić zespół PLS-ligowy gdzieś dostanie, choć oczywiście nie twierdzę, że to musi być koniecznie KK.
Wg mojej oceny- pomimo sympatii dla Wojtka, to na debiut jako pierwszy w takim klubie jak Zaksa to chyba niezbyt dobry pomysł. Jeśli już to nauka w klubie ze środka tabeli może być najlepszym rozwiązaniem. W klubie z dużym budżetem i z dużymi aspiracjami nie ma miejsca na naukę i eksperymenty, tutaj potrzeba zawodowca z doskonałym warsztatem, oraz wyników. Kilka eksperymentów ze świeżakami już w KK przeprowadzono i wg mojej opinii żaden nie był udany.
Co do asystenta Fefe w kadrze to oprócz PG prawdopodobnie zobaczymy też Oskara Kaczmarczyka, więc WS raczej w sztabie nie będzie.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Noworoczny »

Na wiki piszą, że dwa mistrzostwa. 2k6 i 2k16.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: madlark »

Prezes ZAKSY, Sebastian Świderski, potwierdził, że już rozpoczęto szukanie następcy Włocha.
http://www.sport.pl/siatkowka/1,65101,2 ... portImgZ23
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: krzysiu »

Fajny wywiad tylko Świder przegiął z tym ,że o Benie i Samie nikt nie słyszał :)
spell
Posty: 234
Rejestracja: 18 lis 2008, o 07:50
Płeć: M
Kontakt:

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: spell »

Castellani wróci
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: drukjul »

spell pisze:Castellani wróci
Wątpię. W Maaseik Castellani ma ważny kontrakt na kolejny sezon 2017-18. Nie tylko miejsce samo w sobie jest całkiem fajne do życia, ale też wreszcie po wielu latach argentyński trener ma tam możliwość dłuższego przebywania i wspólnej pracy z własnym synem, któremu profesjonalna kariera siatkarska, przede wszystkim przez problemy z kontuzjami jakoś dotąd się nie układa. I te względy osobiste i rodzinne mogą tutaj decydować, podobnie jak w przypadku AA, który wraz z żoną chyba na dobre zadomowił się już w Gdańsku, bo mimo innych propozycji, jakoś nie ma specjalnej ochoty nigdzie się stamtąd ruszać.
spell
Posty: 234
Rejestracja: 18 lis 2008, o 07:50
Płeć: M
Kontakt:

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: spell »

Wróci.
Szkoda tylko że Fefe dał się podejść i objął rpere. Świderski budował zaksę pod niego (z nim) a tu nagle wszystko trzaśnie jak bańka mydlana ;/ No tak, szwaby z KK nie moga znowu seryjnie zdobywać majstra przeca.
Mogli sobie Kowala zabrać czy innego Nawrockiego no ale trudno.
Oby Daniel (?) pokazał że ma jaja.
Robert77
Posty: 354
Rejestracja: 28 lut 2016, o 17:20

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Robert77 »

spell pisze:Wróci.
Szkoda tylko że Fefe dał się podejść i objął rpere. Świderski budował zaksę pod niego (z nim) a tu nagle wszystko trzaśnie jak bańka mydlana ;/ No tak, szwaby z KK nie moga znowu seryjnie zdobywać majstra przeca.
Mogli sobie Kowala zabrać czy innego Nawrockiego no ale trudno.
Oby Daniel (?) pokazał że ma jaja.
Kiedy to Daniel pokazał, ze ma jaja? Wtedy kiedy wypiął się na Zaksę dla większej kasy i zabrał jeszcze ze są jedno z ważniejszych ogniw drużyny jakim był wtedy Lipe?
Albo wtedy pokazał, że ma jaja, kiedy frajersko przegrał wygrane już prawie finały?
rocky
Posty: 1201
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: rocky »

Robert77 pisze:
spell pisze:Wróci.
Szkoda tylko że Fefe dał się podejść i objął rpere. Świderski budował zaksę pod niego (z nim) a tu nagle wszystko trzaśnie jak bańka mydlana ;/ No tak, szwaby z KK nie moga znowu seryjnie zdobywać majstra przeca.
Mogli sobie Kowala zabrać czy innego Nawrockiego no ale trudno.
Oby Daniel (?) pokazał że ma jaja.
Kiedy to Daniel pokazał, ze ma jaja? Wtedy kiedy wypiął się na Zaksę dla większej kasy i zabrał jeszcze ze są jedno z ważniejszych ogniw drużyny jakim był wtedy Lipe?
Albo wtedy pokazał, że ma jaja, kiedy frajersko przegrał wygrane już prawie finały?
Dobrze że Fefe pokazał jaja wypinając się na ZAKSE i uciekając do reprezentacji :]
Robert77
Posty: 354
Rejestracja: 28 lut 2016, o 17:20

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Robert77 »

rocky pisze:
Robert77 pisze:
spell pisze:Wróci.
Szkoda tylko że Fefe dał się podejść i objął rpere. Świderski budował zaksę pod niego (z nim) a tu nagle wszystko trzaśnie jak bańka mydlana ;/ No tak, szwaby z KK nie moga znowu seryjnie zdobywać majstra przeca.
Mogli sobie Kowala zabrać czy innego Nawrockiego no ale trudno.
Oby Daniel (?) pokazał że ma jaja.
Kiedy to Daniel pokazał, ze ma jaja? Wtedy kiedy wypiął się na Zaksę dla większej kasy i zabrał jeszcze ze są jedno z ważniejszych ogniw drużyny jakim był wtedy Lipe?
Albo wtedy pokazał, że ma jaja, kiedy frajersko przegrał wygrane już prawie finały?
Dobrze że Fefe pokazał jaja wypinając się na ZAKSE i uciekając do reprezentacji :]
Jeśli przeczytasz wywiad ze Świdrem, to będziesz wiedział, że Fefe jeszcze przed rozpoczęciem współpracy informował, że dla niego priorytet, to objęcie reprezentacji. Natomiast z Castusiem sytuacja była troszkę inna, chyba nie muszę przypominać Ci jaka.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: qtp »

Robert77 pisze:Albo wtedy pokazał, że ma jaja, kiedy frajersko przegrał wygrane już prawie finały?
A które to finały tak frajersko przegrał?
spell
Posty: 234
Rejestracja: 18 lis 2008, o 07:50
Płeć: M
Kontakt:

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: spell »

Robert77 pisze:
spell pisze:Wróci.
Szkoda tylko że Fefe dał się podejść i objął rpere. Świderski budował zaksę pod niego (z nim) a tu nagle wszystko trzaśnie jak bańka mydlana ;/ No tak, szwaby z KK nie moga znowu seryjnie zdobywać majstra przeca.
Mogli sobie Kowala zabrać czy innego Nawrockiego no ale trudno.
Oby Daniel (?) pokazał że ma jaja.
Kiedy to Daniel pokazał, ze ma jaja? Wtedy kiedy wypiął się na Zaksę dla większej kasy i zabrał jeszcze ze są jedno z ważniejszych ogniw drużyny jakim był wtedy Lipe?
Albo wtedy pokazał, że ma jaja, kiedy frajersko przegrał wygrane już prawie finały?
DC ma wicej ikry jak niejeden nasz trener, siatkarz czy kibic. To, ze za kasą poleciał to zrozumiałe- też byś za to samo chciał więcej kasować. Wiekszym mamlasem jest dla mnie Fefe, bo przychądząc do zaksy raczej nie miał w perspektywie być trenerem repry, a to co mówił w wywiadach? Kowal też duzo gada, Świder też, a Nawrocki to jóż w ogóle, Niemczyk to juz była przesada a apogeum to komentatorzy polsatu. więc wiesz
iti
Posty: 919
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: iti »

qtp pisze:
Robert77 pisze:Albo wtedy pokazał, że ma jaja, kiedy frajersko przegrał wygrane już prawie finały?
A które to finały tak frajersko przegrał?
prawie finaly to sa polfinaly :)
Robert77
Posty: 354
Rejestracja: 28 lut 2016, o 17:20

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Robert77 »

qtp pisze:
Robert77 pisze:Albo wtedy pokazał, że ma jaja, kiedy frajersko przegrał wygrane już prawie finały?
A które to finały tak frajersko przegrał?
qtp pytasz który? To odpowiadam- jeden, jedyny w którym z Zaksą grał.
Jadą do Rzeszowa i wyciągają stan rywalizacji na 2:2, piąty mecz w Kędzierzynie, przy własnej publiczności, na własnej hali.
Cała noc stoję po bilety, marznę, nie śpię, myślę dorżną Sovię u nas i muszę za wszelką cenę to zobaczyć. Po całej nocy stania kupuję bilet, niestety bez miejsca siedzacągo, ale i tak jestem mega szczęśliwy.
Pierwszy set na przewagi lekko przegrany, w drugim rozjeżdżamy Reskę wałem do 14, czy 15. Myślę: po takim secie już nic nas nie zatrzyma, za chwilę pijemy szampana. No i co? i gów.....o. W trzecim i czwartym dostajemy gładko po zadku, a sen o mistrzostwie pryska. Z hali wychodziłem ze łzami w oczach przy akompaniamencie śpiewających małych dziewczynek w pasiastych koszulkach ,,mistrzem Polski jest Sovia........''

Nie frajersko? Dla mnie mega.
Robert77
Posty: 354
Rejestracja: 28 lut 2016, o 17:20

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Robert77 »

spell pisze:
Robert77 pisze:
spell pisze:Wróci.
Szkoda tylko że Fefe dał się podejść i objął rpere. Świderski budował zaksę pod niego (z nim) a tu nagle wszystko trzaśnie jak bańka mydlana ;/ No tak, szwaby z KK nie moga znowu seryjnie zdobywać majstra przeca.
Mogli sobie Kowala zabrać czy innego Nawrockiego no ale trudno.
Oby Daniel (?) pokazał że ma jaja.
Kiedy to Daniel pokazał, ze ma jaja? Wtedy kiedy wypiął się na Zaksę dla większej kasy i zabrał jeszcze ze są jedno z ważniejszych ogniw drużyny jakim był wtedy Lipe?
Albo wtedy pokazał, że ma jaja, kiedy frajersko przegrał wygrane już prawie finały?
DC ma wicej ikry jak niejeden nasz trener, siatkarz czy kibic. To, ze za kasą poleciał to zrozumiałe- też byś za to samo chciał więcej kasować. Wiekszym mamlasem jest dla mnie Fefe, bo przychądząc do zaksy raczej nie miał w perspektywie być trenerem repry, a to co mówił w wywiadach? Kowal też duzo gada, Świder też, a Nawrocki to jóż w ogóle, Niemczyk to juz była przesada a apogeum to komentatorzy polsatu. więc wiesz
,,To, że za kasą poleciał to zrozumiałe'' - dla kogo zrozumiałe? Chyba dla Ciebie. Dla niektórych są ważniejsze inne wartości.
Jak Castuś przychodził do KK gadek było co niemiara, budowanie drużyny,plan długofalowy, świetlana przyszłość, etc. Na koniec sezonu natomiast zwodzenie, lawirowanie, podbijanie ceny. Dno dna.
I nie obrażaj Fefe, bo za swoje dotychczasowe osiągnięcia i postawę zasługuje na szacunek!
spell
Posty: 234
Rejestracja: 18 lis 2008, o 07:50
Płeć: M
Kontakt:

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: spell »

Robert77 pisze: ,,To, że za kasą poleciał to zrozumiałe'' - dla kogo zrozumiałe?
Całe zdanie przeczytaj, do fragmentu się nie odnoś.
Co do Fefe- zdobył majstra, pp ale: z nim były wiązane dłuższe plany jak z DC, więc wiesz ;) To on miał być tym na x lat a będzie na dwa :p
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: madlark »

To DC opowiadał o długoletnich planach i szkoleniu młodzieży
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Robert77
Posty: 354
Rejestracja: 28 lut 2016, o 17:20

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Robert77 »

spell pisze:
Robert77 pisze: ,,To, że za kasą poleciał to zrozumiałe'' - dla kogo zrozumiałe?
Całe zdanie przeczytaj, do fragmentu się nie odnoś.
Co do Fefe- zdobył majstra, pp ale: z nim były wiązane dłuższe plany jak z DC, więc wiesz ;) To on miał być tym na x lat a będzie na dwa :p
No i mielisz swoje i nic do Ciebie nie dociera. Nie rozumiesz, że Fefe postawił sprawę jasno na początku kontraktu, że interesuje go reprezentacja? Dostał propozycje i za zgodą wszystkich zainteresowanych z niej korzysta.
Jak w ogóle można porównywać człowieka z honorem i zasadami, do lawiranta i kombinatora. Jak porównywać człowieka, który przyjmuje kolejne jeszcze większe wyzwanie, do kogoś kto leci tam gdzie sypną troszkę więcej dudków?
To jakieś nieporozumienie. Jeśli tego nie rozumiesz, to nasza dalsza dyskusja zupełnie nie ma sensu.

Ja mogę powiedzieć jedno: to, że odchodzi Fefe do reprezentacji ja jako kibic Zaksy czuję dumę, przy odejściu Castusia czułem gorycz i złość, ale pewnie i tak tego nie zrozumiesz.
Robert77
Posty: 354
Rejestracja: 28 lut 2016, o 17:20

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Robert77 »

madlark pisze:To DC opowiadał o długoletnich planach i szkoleniu młodzieży
BINGO!!!
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: cwirek »

Wszyscy w Kędzierzynie powinni być dumni, że ich trener będzie trenerem reprezentacji. Jeszcze piękniejsze jest to, że szkielet kadry będą stanowić gracze ZAKSY. Nie rozumiem pretensji do Włocha.

Co innego sytuacja z Castelanim, chłop dostał tam wielki kredyt zaufania, mówiono o budowie nowej wielkiej ZAKSY a tu tylko wystarczył telefon od Turków i czar prysl. Słabe to było, tym bardziej w kontekście tego co się działo z ZAKSĄ później. Jak dla mnie ten człowiek jest w Kędzierzynie spalony.

Intuicja mówi mi, że Świderski będzie chciał ściągnąć do siebie Lebedewa, ale tutaj z kolei pojawia się problem łączenia klubu i reprezentacji.

I piszę to jako kibic JW:)

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: maciek77 »

Jako kibic JW chyba wiesz, że Lebedew ma ważny kontrakt na przyszły sezon?
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Noworoczny »

Obiło mnie się o oczy, że JSW miało największy wzrost wartości akcji w całej Europie. Była jakaś restrukturyzacja i spółka wyszła na prostą. To z pewnością będzie miało odzwierciedlenie w budżecie klubu i niełatwo będzie kogoś Ptokom wyciągnąć. Zresztą Syn mi mówił, że podpisano jakiś nowy kontrakt sponsorki na 3 lata. Na forum było o tym cicho.

To by znaczyło, że JW wraca do krajowej czołówki na dłużej.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: cwirek »

No i co z tego? Kubiak też miał kontrakt, powiem więcej, po pobycie w Turcji, miał wrócić do Jastrzębia. I co z tego wyszło?

Oczywiście życzę sobie i wszystkim kibicom żeby Mark został w klubie jak najdłużej, ale zdaję sobie sprawę, że czasami na względy finansowe nie ma rady.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: grzegorzg »

Na forum ktos też sugerował, ze obecny budżet Jastrzębia nie jest zbilansowany.
andrzej13
Posty: 178
Rejestracja: 21 maja 2015, o 16:24
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: andrzej13 »

spell pisze:Wróci.
Szkoda tylko że Fefe dał się podejść i objął rpere. Świderski budował zaksę pod niego (z nim) a tu nagle wszystko trzaśnie jak bańka mydlana ;/ No tak, szwaby z KK nie moga znowu seryjnie zdobywać majstra przeca.
Mogli sobie Kowala zabrać czy innego Nawrockiego no ale trudno.
Oby Daniel (?) pokazał że ma jaja.
Widze kolego ze oprócz glowy u Ciebie z resztą wszystko w porzadku. Nie Swider budował drużynę pod FeFe lecz sam FeFe zbudował świetną druzyne. Co do Daniela- zwykły sprzedawczyk ktory za kase sprzeda wlasną matkę na dodatek bez klejnotów wlaśnie bo jeszcze 2 miesiące przez końcem +Ligii opowiadał jak to bedzie w przyszłym sezonie będąc już po słowie z Turasami.
Nasz obecny trener wie doskonale jaki powinien być jego następca i jestem pewien ze Seba to nie Górski i jako prezes sprawdza sie bardzo dobrze i bedziemy miec prawdziwego trenera .
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Michal5 »

andrzej13 pisze: Nasz obecny trener wie doskonale jaki powinien być jego następca i jestem pewien ze Seba to nie Górski i jako prezes sprawdza sie bardzo dobrze i bedziemy miec prawdziwego trenera .
Co jak co, o kim jak o kim, ale o Górskim nie można powiedzieć, że się nie sprawdza w roli prezesa.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: pewniak »

Michal5 pisze:
andrzej13 pisze: Nasz obecny trener wie doskonale jaki powinien być jego następca i jestem pewien ze Seba to nie Górski i jako prezes sprawdza sie bardzo dobrze i bedziemy miec prawdziwego trenera .
Co jak co, o kim jak o kim, ale o Górskim nie można powiedzieć, że się nie sprawdza w roli prezesa.
Jeden wie więcej o siatkówce, drugi o zarządzaniu i marketingu. Żaden o jednym i drugim
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”