Sezon 2016/2017 - półfinały

TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: TommyLeeJones »

Cały sezon myślałem, że Reska tradycyjnie, psim swędem, dniem konia jednego zawodnika, dostanie się do finału i go wygra. Myliłem się i Chryste, jak ja się cieszę! Ale było blisko, w niedoszłą Nemezis usilnie wcielał się Rossard. Jednak jest jakaś sprawiedliwość i to dno mułu grane cały sezon zostało wymierzone i oddane.
Kurek MVP, nie wierzę jak on poprawił przyjęcie we Włoszech.


Gardło zdarte od momentu w którym Uriarte wystawił na drugą stronę. Krzyki Gładyra jak miód dla moich uszu, o to chodzi w sporcie, play-offy winny być do trzech zwycięstw, właśnie przez te emocje.

@Milten
Też uważam, że trzymanie Rossarda na ławce to pomyłka ale Kowala nie przekonasz.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: StanLee »

Najlepsze, że ze zdrowym Winiarskim i Szalpukiem, Kurek pewnie nie wylądowałby na przyjęciu...

Szybko zapomnieliście/szybko zapomnieli/szybko zapomnieliśmy, jak Kurek swego czasu wymiatał na przyjęciu. ;)
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2017, o 21:55 przez StanLee, łącznie zmieniany 1 raz.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: ldz »

Kuraś przez 4 sety 5 asów, 14 pkt w ataku na 56% i przyjęcie przyzwoite. No nie ma prawa MVP zawinąć ktoś inny.
i oddając sprawiedliwość - respect dla Piechockiego. Słabsze momenty miał ze dwa, ale generalnie trzymał poziom. Może będą z niego ludzie :)
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2017, o 21:56 przez ldz, łącznie zmieniany 1 raz.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: estril1992 »

ldz pisze:
estril1992 pisze:Teraz się okaże kto jest prawdziwym fanem Resovi , jak będą puste miejsca na hali to można nazwać takich kibiców sezonowcami.
bez przesady, zobacz, która jest godzina. Ludzie jutro idą do pracy. A tu został kwadrans do rozegrania.
Hirako pisze:404 error: Resovia not found :D :D :D :D :D 8-)
skisłam :D
ależ przydała się ta zaliczka z Łodzi, oj przydała się.
Resovia poza finałem po raz pierwszy od... ilu lat? 5? 6?
Tak tylko jak by był golden to by zostali , i godzina by nie przeszkadzała ? :)
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: leeon »

StanLee pisze:Najlepsze, że ze zdrowym Winiarskim i Szalpukiem, Kurek pewnie nie wylądowałby na przyjęciu...
Wbrew głosom z tego forum. Ale co my się tam znamy..
Maximus2
Posty: 279
Rejestracja: 4 paź 2016, o 14:20
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: Maximus2 »

Kurek zostaje na przyszły sezon w Skrze?
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: Milten »

Oby. Utrzymanie Bartka daje mi nadzieje, ze normalność wróciła do tego klubu po okresie przerwy.
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: ldz »

estril1992 pisze:
ldz pisze:
estril1992 pisze:Teraz się okaże kto jest prawdziwym fanem Resovi , jak będą puste miejsca na hali to można nazwać takich kibiców sezonowcami.
bez przesady, zobacz, która jest godzina. Ludzie jutro idą do pracy. A tu został kwadrans do rozegrania.
Hirako pisze:404 error: Resovia not found :D :D :D :D :D 8-)
skisłam :D
ależ przydała się ta zaliczka z Łodzi, oj przydała się.
Resovia poza finałem po raz pierwszy od... ilu lat? 5? 6?
Tak tylko jak by był golden to by zostali , i godzina by nie przeszkadzała ? :)
jakby grali o coś, a nie o pietruszkę to jak myślisz?
jakby było 0:2 na starcie i by ich tyle wyszło to trochę słabo. A tak to wydaje mi się, bez przesady.

ale system rozgrywek do poprawy od przyszłego sezonu, bo to jest żenada w wykonaniu PLPS.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: StanLee »

Rossard w czwartym secie 1/8 w ataku. Wlazły w całym meczu 17/35, mnóstwo piłek.

Trochę zabawne, że Resovia przegrała do 18 tego czwartego seta gdy Skra popełniła 11 błedów własnych.

#jezusiecotenkurek
iti
Posty: 919
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: iti »

iti pisze:Wlazly 4/10, 6/10, 3/7

Tak tylko rzucam statystyki beznadziejnego, nieistniejacego itp Wlazlego.
I w czwartym dorzucil 4/8.
Caly mecz 17/35.

Slabeusz.
Maximus2
Posty: 279
Rejestracja: 4 paź 2016, o 14:20
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: Maximus2 »

Przyjęcie na poziomie 18% w 4 secie przez Resovie to jakiś dramat
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: TommyLeeJones »

StanLee pisze:Szybko zapomnieliście/szybko zapomnieli/szybko zapomnieliśmy, jak Kurek swego czasu wymiatał na przyjęciu.
Jak wymiatał na ataku nie sposób zapomnieć ale przecież wiadomo, że był kryty w przyjęciu. Dzisiaj nie musi, przyjmuje znakomicie. Zagrywka też regularna aż nie w jego stylu. W sumie gdyby Kurek w takiej formie zagrał zamiast Wlazłego, Winiar były zdrowy a Penchev w obecnej formie... To też nie brzmi jakoś bardzo źle (ale nie lepiej).
Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: nicram »

Nam nadzieje ze ten ostatni set da coś do myślenia co niektórym i od następnego sezonu zobaczymy PO do 3 wygranych meczy.
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: StanLee »

TommyLeeJones pisze:Jak wymiatał na ataku nie sposób zapomnieć ale przecież wiadomo, że był kryty w przyjęciu. Dzisiaj nie musi, przyjmuje znakomicie. Zagrywka też regularna aż nie w jego stylu. W sumie gdyby Kurek w takiej formie zagrał zamiast Wlazłego, Winiar były zdrowy a Penchev w obecnej formie... To też nie brzmi jakoś bardzo źle (ale nie lepiej).
Już bez przesady z tym znakomitym przyjęciem. ;) Ale było wiadomo, tzn. niektórzy wspominali, że Kurek poprawił we Włoszech to przyjęcie...

Bardziej ogólnie, odnosiłem się do tych obaw jakie podzielało chyba całkiem sporo osób wobec Kurka na przyjęciu, gdy, w dobrej formie fizycznej, to nasz najlepszy siatkarz. Tyle tylko, że w tym wszystkim naprawdę nie mogę nie odnieść wrażenia, że Blain gdyby nie został postawiony pod ścianą, dograłby ten sezon z Szalpukiem i Winiarskim. ;)

Piechocki stał się naprawdę dobrym libero, właściwie powinien załapać się do kadry.
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2017, o 22:06 przez StanLee, łącznie zmieniany 1 raz.
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: estril1992 »

ldz , nie podoba mi się zachowanie po prostu tych '' kibiców'' którzy wyszli bo drużyna nie gra w finale :).Według mnie takich kibiców nie można nazwać kibicami.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: ursula127 »

świetny mecz obu druzyn. Bardzo dobry Kurek (zwłaszcza na przyjęciu) i Piechocki ( też zwłaszcza na przyjęciu)
Niektorzy forumowicze powinni jutro poczytać co pisali w czasie meczu i błagać moderatora na kolanach by to wykasowal
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
astronauta
Posty: 2919
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: astronauta »

Gówniana liga: 30 kolejek orki z planktonem i innymi, a później całe emocje zamknięte w trzech dniach. JW się zesrał brzydko mówiąc, a Reska po raz enty dała d..y. Słabe to było...
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: ldz »

StanLee pisze: Bardziej ogólnie, odnosiłem się do tych obaw jakie podzielało chyba całkiem sporo osób wobec Kurka na przyjęciu, gdy, w dobrej formie fizycznej, to nasz najlepszy siatkarz.
a tak, to ja, to moje obawy były. Bartku Kurku, mea culpa, źle osądziłam Twoje możliwości. Szapo ba.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: sb.slav »

astronauta pisze:Gówniana liga: 30 kolejek orki z planktonem i innymi, a później całe emocje zamknięte w trzech dniach. JW się zesrał brzydko mówiąc, a Reska po raz enty dała d..y. Słabe to było...
Mocne w punkt! :P
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: TommyLeeJones »

StanLee pisze:Już bez przesady z tym znakomitym przyjęciem.
23 próby, 1 błąd, 70% pozytywnego, 26% perfekcyjnego. Dla mnie jest znakomite, tym bardziej biorąc pod uwagę 1 błąd w zagrywce na 5 asów i 59% w ataku. Zwracam uwagę, że to znakomite przyjęcie było użyte w kontekście dzisiejszego spotkania. Ogólnie aż tak dobrze jak dzisiaj Kurek nie przyjmuje.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: StanLee »

ursula127 pisze:błagać moderatora na kolanach by to wykasowal
To nie będzie akurat problemem. ;)

Co do Resovii, to nie przesadzałbym w drugą stronę z tą bardzo dobrą Resovią w tym meczu, bardzo dobry ten trzeci set, bo Rossard wszystko kończył (w następnym secie 1/8), i to by było na tyle w całym dwumeczu. Pierwszy set słaba Skra, jak Skra grała swoje to Resovia nie wyszła z 20. Wynik bardziej wyrównany niż optycznie gra. Dlatego też pozwoliłem sobie na uwagę gdy było po 13, że jednak Skra to weźmie, ale to już na marginesie.

Lubię fajne historie, więc jestem ciekaw co napisze wiele osób jeżeli Skra zgarnie tytuł z wymiatającym Kurkiem, świetnym Piechockim i z Wlazłym na ataku... ;)
TommyLeeJones pisze:23 próby, 1 błąd, 70% pozytywnego, 26% perfekcyjnego. Dla mnie jest znakomite, tym bardziej biorąc pod uwagę 1 błąd w zagrywce na 5 asów i 59% w ataku. Zwracam uwagę, że to znakomite przyjęcie było użyte w kontekście dzisiejszego spotkania. Ogólnie aż tak dobrze jak dzisiaj Kurek nie przyjmuje.
Ok, myślałem, że to bardziej ogólnie.

Z tym Piechockim, bez żartów, to 2-3 libero w kraju w tym momencie, i to na dystansie sezonu. Ciekawe czy utrzyma presję w finałach.
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2017, o 22:11 przez StanLee, łącznie zmieniany 1 raz.
bono
Posty: 3532
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: bono »

Przynajmniej nie będzie problemu z biletami :D Gdzie mecz i kiedy bilety?
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: Milten »

ldz pisze:
StanLee pisze: Bardziej ogólnie, odnosiłem się do tych obaw jakie podzielało chyba całkiem sporo osób wobec Kurka na przyjęciu, gdy, w dobrej formie fizycznej, to nasz najlepszy siatkarz.
a tak, to ja, to moje obawy były. Bartku Kurku, mea culpa, źle osądziłam Twoje możliwości. Szapo ba.
Udzielam zgody na użycie mojej sygnaturki w ramach hołdu dla siatkarskiego deceptikona.
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
Awatar użytkownika
Castard8
Posty: 781
Rejestracja: 9 mar 2015, o 08:41
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: Castard8 »

@ldz, @leeon, @grzegorzg dziękuję za "marudzenie" cały sezon na Skrę. Dzięki Wam to zwycięstwo smakuje jeszcze lepiej ;-);-);-);-)
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: krzysiu »

Jak AK ma honor i jaja to odejdzie
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: Szampon093 »

krzysiu pisze:Jak AK ma honor i jaja to odejdzie
Nie odejdzie :D
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: leeon »

Castard8 pisze:@ldz, @leeon, @grzegorzg dziękuję za "marudzenie" cały sezon na Skrę. Dzięki Wam to zwycięstwo smakuje jeszcze lepiej ;-);-);-);-)
Od PP pisałem że jeddyna szansa na wynik to Kurek na przyjęciu...
Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: nicram »

krzysiu pisze:Jak AK ma honor i jaja to odejdzie
Ty chyba po wojaku :)
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2806
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: Simao »

Mecz o 3 miejsce, jak dla mnie nieznaczacy. Kowal i tak zostaje, będę kibicował JW. Najlepiej niech wygra drużyna lepsza. W obecnym sezonie nie wygraliśmy nic. W przyszłym sezonie zanosi się, że może być jeszcze gorzej. Patrząc na ruchy transferowe i biorąc pod uwagę to że Kowal zostaje na stanowisku. Smutne to, ale następuje u nas rownia pochyła. To jest najgorszy sezon od lat.
tedo
Posty: 206
Rejestracja: 13 maja 2016, o 21:34
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: tedo »

Obyście się zasrali przed Skrą... JW miał ma i będzie miał najmniej do stracenia... Ciężko oczekiwać od Borucha Popiwczaka Muzaja że wyjdą w Playoffach z czystą głowach dla nich to niesamowite doświadczenia sukces
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”