Sezon 2016/2017 - finały

Kto zostanie Mistrzem Polski w sezonie 2016/2017?

Czas głosowania minął 23 kwie 2017, o 19:12

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
52
65%
PGE SKRA Bełchatów
28
35%
 
Liczba głosów: 80

Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: leeon »

Tak Antoni wiemy, wiemy....
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: Noworoczny »

A żebyś wiedział, że mam na imię Antoni (-: Po św. Antonim Padewskim (nie mylić z Paderewskim, no, ale ten to nie był chyba Antoni).
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: kuchcik77 »

Hm jedna firma daje 1.7v 1.9 a konkurencja 1.9v 1.7 więc..ogólnie podobne szans eobu ekip według buków

co do mistrzostwa to fakt, Skra wyceniona na 2.5 a Zaksa na 1.4. Chyba oczywystym betem byłoby obstawienie Skry przed pierwszym spotkaniem...
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: Noworoczny »

Daj namiary na priva, proszę. Nie widziałem zakładów w drugą stronę.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
kanimo

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: kanimo »

grzegorzg pisze:Wracjac do wczorajszego meczu, musze przyznac szczerze, ze w trzecim secie, przy grze na styk i tych 2 fatalnych wyborach Uriarte i jednym babolu, byłem bliski utraty wiary w koncowy sukces. Myslałem, ze jesli znowu będzie na przewagi w koncówce i Urtiarte znowu zacznie "myslec" zamiast rzemieslniczo zgrywac atuty, to będzie po nas. Cóż, okazało się, ze nie ma graczy idealnych. Choc Drzyzga grał doskonale trzy i pół seta, to zwycięzył Uriarte przewaga fizyczną.

Ja nie ogladałem Kurka we Włoszech, nie mam za bardzo na to czasu, dlatego ostatni raz Kurka na przyjęciu widziałem właściwie w meczach reprezentacyjnych sezonu 2014. Dlatego dla mnie to jak dobrze gra w przyjeciu, jest az nieprawdopodobne. Oczywiście z przyłozeniem własciwej miary. ;) Własciwie dzisiaj należałoby nawet zweryfikowac obronę Antigi za brak reakcji w IO na grę Polaków. Obecnie wydaje się to jednak grzechem zaniechania.

Rzeczywiście, Bartosz Kurek udowodnił, iz jest tej miary graczem, ze - tak jak powiedział - swobodnie czuje się na obu pozycjach, i jest to swoboada najwyższej światowej klasy.
Szampon093 pisze:W obecnej formie Bartka i braku Kevina jednoznacznego faworyta nie ma.. Ze względu na równą grę - Zaksa, ale wszystko sie moze zdarzyc.
W obecnej formie, wydaje mi się, że - minimalnym, ale jednak - faworytem jest Skra. Na pweno zwycięstwo w Rzeszowie bardzo mocno podbuduje ja mentalnie.
Nie wierzylam, ze Kurek jest w stanie tak przyjmowac i to po przerwie.
Coz, nie docenilam jego klasy. Chapeau bas. Odszczekuje .
Co niezle rokuje kadrze, o ile znajdziemy mlota a nie mlotka.

Przed sezonem stawialam na Resovie i Skre.
Teraz mam ochote na Zakse-chyba z czystej przekory i wiary, ze w sporcie najfajniejsze sa niespodzianki. Merytorycznych argumentow duzego kalibru (kalibru Kurka) brak. Poza negatywnymi-ale te sa z obu stron (Uriarte i farfocle Klosa lub juniora=slaba forma Zatora, Buszek lekko niepewny pod napieciem). nawet Blain sie obudzil, fajne wejscie Bednorza pod siatke.
Powinno sie dziac w finale.
I sprawdzian dla kadrowiczow.
Libero z amatorki
Posty: 5
Rejestracja: 8 kwie 2017, o 11:45
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: Libero z amatorki »

Żeby Skra miała przewagę musi ryzykować zagrywką.Tonniuti mając przyjęcie potrafi zrobić wszystko.Cieżko będzie jednak o przyjęcie,Buszek nie ma stabilnego przyjęcia,Deero nie co lepsze ale też nie wybitne.Jak Wlazły odpali to będzie trudno Zaksie.
kanimo

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: kanimo »

Zagrywka wydaje sie zblizona. Deroo i Konar ostatnio zagrywali niezle i regularnie, dochodzi Bieniu. Buszek?? potrafi jak nie peknie, choc na niego bym nie liczyla. Czyli 4 atakujace, 2 dosyc regularna. Dodac flot Wisni.

Przyjecie Buszka i Penczewa zblizone (osobiscie wole Penczewa), Deroo i Kurka powiedzmy tez. Zator i prezes? Zobaczymy. W koncu Zator mimo braku formy jest stabilniejszy w przyjeciu.
Za Zaksa przemawia zgranie, wieksza stabilnosc.
Za Skra lekka przewaga psychologiczna po trudnym meczu w Rzeszowie.
Robert77
Posty: 354
Rejestracja: 28 lut 2016, o 17:20

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: Robert77 »

kanimo pisze:Zagrywka wydaje sie zblizona. Deroo i Konar ostatnio zagrywali niezle i regularnie, dochodzi Bieniu. Buszek?? potrafi jak nie peknie, choc na niego bym nie liczyla. Czyli 4 atakujace, 2 dosyc regularna. Dodac flot Wisni.

Przyjecie Buszka i Penczewa zblizone (osobiscie wole Penczewa), Deroo i Kurka powiedzmy tez. Zator i prezes? Zobaczymy. W koncu Zator mimo braku formy jest stabilniejszy w przyjeciu.
Za Zaksa przemawia zgranie, wieksza stabilnosc.
Za Skra lekka przewaga psychologiczna po trudnym meczu w Rzeszowie.
Buszek w środowym meczu zagrywał mocno i bardzo regularnie, z tego co pamiętam zepsuł chyba jedną zagrywkę.
Kolejny raz piszę, że Buszek z początku i środka sezonu, to już nie ten sam chłop co w tej chwili. W środę trzymał przyjęcie zdecydowanie lepiej od Sama, który zaliczy wg mojej opinii po świetnym meczu w Jastrzębiu nieco słabsze zawody.
Mimo tego, że nie jestem fanem Rafała to wydaje mi się, że z najsłabszego ogniwa jeszcze kilka tygodni temu stał się teraz pełnowartościowym trybem w maszynie.
kanimo

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: kanimo »

Zobaczymy jak zadziala pod cisnieniem. Szczegolnie jak druzyna bedzie miala trudniejszy moment.
rocky
Posty: 1201
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: rocky »

kanimo pisze:Zobaczymy jak zadziala pod cisnieniem. Szczegolnie jak druzyna bedzie miala trudniejszy moment.
Wtedy będzie pierwszy do obszczekania :]

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
Komunista
Posty: 538
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 05:35
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: Komunista »

Proszę moderacje o rozdzielanie tematu na dwa. A mianowicie mecz o 1 miejsce i mecz o 3 miejsce. Inaczej zacznie sie robic bałagan.
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2017, o 08:13 przez Komunista, łącznie zmieniany 1 raz.
betkrzys
Posty: 883
Rejestracja: 6 maja 2012, o 10:41
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: betkrzys »

Bilety tańsze jak na półfinał, chyba włodarze Skry nie chcą już rozdawać bilety wszędzie gdzie popadnie.
zespół nie da rady to sędzia pomoże - finał czelendż 2019.
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: estril1992 »

Dobrze , że gramy we wtorek to w środę będę jeszcze mógł spokojnie oglądać Barcelonę :D
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: leeon »

Wolałbym wtorek bo muszę w środę zasuwac z Wrocławia do AA.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: sb.slav »

Serce jest za SKRĄ(co ja piszę?! :D ) ale rozsądek podpowiada ZAKSĘ. Wcale nie jestem pewien, czy SKRA to jest ich wymarzony przeciwnik.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: ldz »

sb.slav pisze:Serce jest za SKRĄ
:o :o :o
Ejjjj
Prima aprilis był już dawno, moderatorze!
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: Noworoczny »

sb.slav pisze:Serce jest za SKRĄ
Lepszy kamingałt, niż Rocka Hudsona.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: kuchcik77 »

Bilety na Zakse były...i już sie zmyły.
PabloFX
Posty: 821
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: PabloFX »

18:30 jeszcze bylo sporo miejsc, wiec problemu nie mialem. Inna sprawa ze informacji rano jeszcze nie bylo zadnej...
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: pewniak »

sb.slav pisze:Serce jest za SKRĄ(co ja piszę?! :D ) ale rozsądek podpowiada ZAKSĘ. Wcale nie jestem pewien, czy SKRA to jest ich wymarzony przeciwnik.
Moim zdaniem będziemy świadkami trzech tiebreaków.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Pan Wacek
Posty: 348
Rejestracja: 28 paź 2012, o 12:25
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: Pan Wacek »

kuchcik77 pisze:Bilety na Zakse były...i już sie zmyły.
Ja właśnie kilka minut temu zakupiłem 3 bilety. Co jakiś czas jakieś pojedyncze sztuki się pojawiają. Może ktoś anulował zamówienia, albo nie opłacił. Jak ktoś jeszcze nie ma biletu to warto cały czas czuwać na stronie bo prędzej czy później coś się na pewno jeszcze pojawi. Ciekawe czy wzorem poprzednich meczy o tak wielkim zainteresowaniu rzucą też bilety na miejsca stojące?
No one likes us, we don't care!
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: sb.slav »

Noworoczny pisze:
sb.slav pisze:Serce jest za SKRĄ
Lepszy kamingałt, niż Rocka Hudsona.
@Noworoczny może jakiś zakładzik na finał?
ldz pisze:Prima aprilis był już dawno, moderatorze!
Zawsze potem można dorabiać teorię że się przegrało z MP :)
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: Noworoczny »

Oczywiście. Władka stawiam 1:1. Przyjmujesz?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: sb.slav »

Przyjmuję ;)
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: leeon »

Ciekawe która drużyna się dziś pozbiera. JW wyglądało bardzo kiepsko. Oliva w końcu padł. Bez niego nie ma co nawet marzyć o brązowym medalu. Resovia swoje powinna grać. Ciekawe czy Drzyzga i Nowakowski pograją czy maszyna losująca Kowala wylosuje inaczej?
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: ksjw90 »

leeon pisze:Ciekawe która drużyna się dziś pozbiera. JW wyglądało bardzo kiepsko. Oliva w końcu padł. Bez niego nie ma co nawet marzyć o brązowym medalu. Resovia swoje powinna grać. Ciekawe czy Drzyzga i Nowakowski pograją czy maszyna losująca Kowala wylosuje inaczej?
Jeśli Oliva zagra tak jak w meczach z Zaksą, to JW nie ma czego szukać w meczach z Resovią. Bez Olivy ten zespół nie istnieje.
Camillo Marcotti

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: Camillo Marcotti »

ksjw90 pisze:
leeon pisze:Ciekawe która drużyna się dziś pozbiera. JW wyglądało bardzo kiepsko. Oliva w końcu padł. Bez niego nie ma co nawet marzyć o brązowym medalu. Resovia swoje powinna grać. Ciekawe czy Drzyzga i Nowakowski pograją czy maszyna losująca Kowala wylosuje inaczej?
Jeśli Oliva zagra tak jak w meczach z Zaksą, to JW nie ma czego szukać w meczach z Resovią. Bez Olivy ten zespół nie istnieje.
Spokojnie, z Kowalem Resovia też... Kiedyś, jak piłkarze grali na tyle wspaniale, że dostawali od kogo się dało, istniało powiedzenie "jakby Polska grała z Polską". Myślę, że podobnie mogą wyglądać te mecze o 3 miejsce, że po prostu wygra mniej słaby.
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: mmb »

Noworoczny, jak tam buki? Bo póki co trafiają bezbłędnie :D
Just#
Posty: 165
Rejestracja: 15 sty 2017, o 17:31
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: Just# »

Co za urojenia ma Kadziewicz ze Swędrowskim odnośnie konfliktu na linii Kampa-Oliva.
Oliva już nawet nie patrzy w oczy Kampie :D
Trochę to śmieszne.

Strasznie mi się nie podoba też mówienie tylko o Muzaju i Olivie odnośnie słabych występów JW w półfinale. Kampa i DeRocco również po całości zawiedli w tamtych spotkaniach.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: VernonRoche »

Ivović jak zwykle kombinuje jak koń pod górkę z tą swoją zagrywką. Wyrzut pod sufit i marny plas na drugą stronę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”